wyniki piłkarskie 23-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
English Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Chelsea | 7 - 0 | 3 - 0 | Norwich City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Crystal Palace | 1 - 1 | 0 - 0 | Newcastle United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Everton | 2 - 5 | 1 - 1 | Watford | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Southampton | 2 - 2 | 1 - 1 | Burnley | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Leeds United | 1 - 1 | 0 - 1 | Wolves | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Brighton | 1 - 4 | 0 - 3 | Manchester City | ||||||
England Championship wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Cardiff City | 0 - 2 | 0 - 1 | Middlesbrough | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Coventry | 1 - 1 | 1 - 0 | Derby County | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 3 - 0 | 2 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Blackpool | 2 - 0 | 1 - 0 | Preston North End | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Birmingham | 2 - 1 | 0 - 0 | Swansea City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 1 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Millwall | 2 - 1 | 0 - 1 | Stoke City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Reading | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Luton Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Hull City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | West Bromwich | 3 - 0 | 2 - 0 | Bristol City | ||||||
Italy Serie A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Salernitana | 2 - 4 | 0 - 4 | Empoli | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | US Sassuolo Calcio | 3 - 1 | 1 - 1 | Venezia | ||||||
23 Oct 2021 19:45 | FT | Bologna | 2 - 4 | 0 - 2 | AC Milan | ||||||
Italy Serie B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Lecce | 0 - 0 | 0 - 0 | Perugia | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ternana | 5 - 0 | 2 - 0 | Vicenza | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ac Monza | 1 - 0 | 0 - 0 | Cittadella | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Benevento | 3 - 0 | 1 - 0 | Cosenza | ||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Frosinone | 2 - 1 | 1 - 0 | Ascoli | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Brescia | 1 - 0 | 0 - 0 | Cremonese | ||||||
Spanish La Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Valencia | 2 - 2 | 0 - 2 | Mallorca | ||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Cadiz | 0 - 2 | 0 - 1 | Alaves | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Elche | 2 - 2 | 1 - 0 | Espanyol | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Athletic Bilbao | 2 - 1 | 1 - 1 | Villarreal | ||||||
Spain Segunda Division B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ud Ibiza | 3 - 1 | 1 - 1 | Fuenlabrada | ||||||
23 Oct 2021 17:15 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 2 | 0 - 1 | Valladolid | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Malaga | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Lugo | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Leganes | 1 - 2 | 0 - 1 | Tenerife | ||||||
Germany Bundesliga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Arminia Bielefeld | 1 - 3 | 0 - 2 | Borussia Dortmund | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Wolfsburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Freiburg | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | RB Leipzig | 4 - 1 | 0 - 1 | Greuther Furth | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Bayern Munich | 4 - 0 | 2 - 0 | Hoffenheim | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Hertha Berlin | 1 - 0 | 1 - 0 | Monchengladbach | ||||||
Germany Bundesliga 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Nurnberg | 4 - 0 | 1 - 0 | Heidenheimer | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Holstein Kiel | 1 - 1 | 1 - 1 | Darmstadt | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 3 - 1 | 1 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Schalke 04 | 3 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Dresden | ||||||
French Ligue 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Nantes | 2 - 1 | 1 - 0 | Clermont Foot | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Lille | 1 - 1 | 1 - 1 | Stade Brestois | ||||||
French Ligue 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Paris Fc | 2 - 2 | 2 - 0 | Toulouse | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Ajaccio | 2 - 0 | 1 - 0 | Nancy | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Dunkerque | 1 - 1 | 0 - 0 | Caen | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Chamois Niortais | 0 - 2 | 0 - 1 | Rodez Aveyron | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Grenoble | 1 - 2 | 1 - 0 | Dijon | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Sochaux | 1 - 1 | 0 - 1 | Quevilly | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Amiens | 3 - 0 | 1 - 0 | Valenciennes | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Le Havre | 1 - 0 | 1 - 0 | Pau FC | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Guingamp | 3 - 1 | 1 - 0 | Nimes | ||||||
Portugal Primera Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Santa Clara | 0 - 2 | 0 - 1 | Famalicao | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Desportivo de Tondela | 1 - 3 | 1 - 2 | Porto | ||||||
23 Oct 2021 20:30 | FT | Sporting Lisbon | 1 - 0 | 1 - 0 | Moreirense | ||||||
Eredivisie wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 17:45 | FT | Utrecht | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Heerenveen | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Zwolle | 1 - 0 | 0 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | RKC Waalwijk | 1 - 0 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | ||||||
International Friendly wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:50 | FT | Nữ Úc | 3 - 1 | 1 - 0 | Nữ Brazil | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Nữ Canada | 5 - 1 | 2 - 0 | Nữ New Zealand | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Mexico Womens | 6 - 1 | 2 - 1 | Nữ Argentina | ||||||
Argentina Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:45 | FT | Gimnasia LP | 2 - 2 | 0 - 1 | Central Cordoba Sde | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Defensa Y Justicia | 2 - 1 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
Belgium Jupiler League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Cercle Brugge | 1 - 1 | 1 - 1 | Standard Liege | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Kortrijk | 1 - 0 | 1 - 0 | Oostende | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | KV Mechelen | 2 - 2 | 2 - 2 | Zulte-Waregem | ||||||
23 Oct 2021 19:45 | FT | AS Eupen | 2 - 3 | 0 - 2 | St Gilloise | ||||||
Russia Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 1 - 4 | 0 - 1 | Krasnodar FK | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | FK Rostov | 4 - 0 | 2 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | CSKA Moscow | 3 - 1 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
Scotland Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Aberdeen | 1 - 0 | 1 - 0 | Hibernian FC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Celtic | 2 - 0 | 1 - 0 | St Johnstone | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Dundee United | 2 - 1 | 1 - 0 | Motherwell FC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ross County | 2 - 3 | 1 - 2 | Livingston | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hearts | 1 - 1 | 1 - 0 | Dundee | ||||||
Brasil Serie A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Juventude | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | ||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Santos | 0 - 2 | 0 - 1 | America MG | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Fluminense | 3 - 1 | 1 - 0 | Flamengo | ||||||
23 Oct 2021 23:15 | FT | Fortaleza | 3 - 0 | 2 - 0 | Atletico Paranaense | ||||||
Sweden Allsvenskan wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Djurgardens | 3 - 2 | 3 - 0 | Kalmar FF | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Hacken | 2 - 3 | 2 - 1 | Halmstads | ||||||
USA MLS wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 20:50 | FT | Seattle Sounders | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Kansas City | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Columbus Crew | 1 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
Norway Tippeligaen wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Viking | 5 - 1 | 1 - 0 | Lillestrom | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Stabaek | 0 - 3 | 0 - 1 | Molde | ||||||
Ireland Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Longford Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Finn Harps | 2 - 2 | 0 - 0 | Sligo Rovers | ||||||
Republic Gambrinus Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Pardubice | 0 - 0 | 0 - 0 | Zlin | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Slovan Liberec | 2 - 0 | 1 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Synot Slovacko | 1 - 0 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | Mfk Karvina | ? - ? | ? - ? | Banik Ostrava | |||||||
Sweden Superettan wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Vasalunds IF | 0 - 1 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Orgryte | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Norrby IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Osters IF | ||||||
Finland Veikkausliga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Honka | 0 - 2 | 0 - 1 | Haka | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | KuPS | 0 - 0 | 0 - 0 | HIFK | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | IFK Mariehamn | 5 - 1 | 4 - 0 | KTP Kotka | ||||||
Turkey Super Lig wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Rizespor | 2 - 1 | 1 - 0 | Kasimpasa | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Konyaspor | 2 - 0 | 2 - 0 | Kayserispor | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 1 | 0 - 0 | Giresunspor | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Goztepe | 0 - 1 | 0 - 0 | Trabzonspor | ||||||
England Divison 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sunderland | 0 - 1 | 0 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Accrington Stanley | 2 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 2 - 2 | 0 - 2 | Gillingham | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 2 - 1 | 1 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 0 - 3 | 0 - 1 | Rotherham United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ipswich | 2 - 1 | 0 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 0 - 2 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sheffield Wed | 1 - 1 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Morecambe | 1 - 1 | 1 - 1 | Plymouth Argyle | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Burton Albion FC | 1 - 3 | 0 - 2 | Oxford United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 4 - 1 | 1 - 0 | Cambridge United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 3 - 2 | 2 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
Brasil Serie B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 01:30 | FT | Avai | 1 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | ||||||
23 Oct 2021 20:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 4 - 0 | 3 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | CSA Alagoas AL | 2 - 4 | 2 - 1 | Operario Ferroviario Pr | ||||||
Mexico Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 03:00 | FT | Mazatlan | 2 - 1 | 0 - 1 | Queretaro FC | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Puebla | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Leon | ||||||
23 Oct 2021 23:06 | FT | Monterrey | 0 - 1 | 0 - 0 | Necaxa | ||||||
Gouden Gids Divisie wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 1 - 2 | 1 - 2 | Emmen | ||||||
Argentina Primera B Nacional wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 01:10 | FT | Independiente Rivadavia | 3 - 2 | 0 - 2 | Atletico Rafaela | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Tristan Suarez | 1 - 1 | 0 - 0 | Villa Dalmine | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Estudiantes de Caseros | 5 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mitre De Salta | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | All Boys | 1 - 1 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Barracas Central | 0 - 0 | 0 - 0 | Guillermo Brown | ||||||
23 Oct 2021 21:10 | FT | Deportivo Moron | 3 - 0 | 3 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Alvarado Mar Del Plata | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Atlanta | ||||||
23 Oct 2021 23:10 | FT | Tigre | 1 - 0 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
Switzerland National Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Young Boys | 3 - 2 | 1 - 1 | Lausanne Sports | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Grasshoppers | 3 - 3 | 3 - 2 | Zurich | ||||||
Liga de Honora wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Penafiel | 1 - 1 | 0 - 1 | Rio Ave | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Casa Pia Ac | 1 - 0 | 1 - 0 | Chaves | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Porto B | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Farense | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | SL Benfica B | 3 - 1 | 2 - 1 | Academica Coimbra | ||||||
J-League Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Tokyo | 1 - 2 | 0 - 1 | Kashima Antlers | ||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 2 - 0 | 1 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 1 | 0 - 0 | Oita Trinita | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 1 | 0 - 0 | Yokohama FC | ||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
Japanese League Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Omiya Ardija | 3 - 1 | 2 - 1 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 1 - 2 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | ||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 1 | 1 - 1 | V-Varen Nagasaki | ||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Yamagata Montedio | 1 - 0 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Jubilo Iwata | 2 - 2 | 1 - 0 | Ehime FC | ||||||
U17 European wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Nga U17 | 6 - 1 | 2 - 0 | San Marino U17 | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Đức U17 | 5 - 0 | 1 - 0 | Romania U17 | ||||||
Russian First Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Tom Tomsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 3 - 1 | 3 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Gazovik Orenburg | 2 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Akron Togliatti | 2 - 1 | 0 - 1 | Dolgiye Prudy | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Rotor Volgograd | 0 - 0 | 0 - 0 | Alania | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Fakel Voronezh | 3 - 2 | 2 - 1 | Metallurg Lipetsk | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kamaz | 4 - 1 | 1 - 1 | Spartak Moscow II | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Krasnodar II | 1 - 2 | 0 - 2 | Kuban | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Torpedo Moscow | 2 - 1 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Baltika | 1 - 0 | 0 - 0 | Veles Moscow | ||||||
Greece National A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:15 | FT | PAE Atromitos | 0 - 2 | 0 - 1 | Ionikos | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Apollon Smirnis | 1 - 0 | 0 - 0 | Pas Giannina | ||||||
23 Oct 2021 18:30 | FT | Asteras Tripolis | 2 - 1 | 2 - 1 | Panathinaikos | ||||||
Israel Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Hapoel Hadera | 0 - 3 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
23 Oct 2021 16:45 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 4 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
23 Oct 2021 18:30 | FT | Hapoel Beer Sheva | 3 - 1 | 2 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | ||||||
Cyprus 1 Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ethnikos Achnas | 2 - 2 | 1 - 2 | AEL Limassol | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Apollon Limassol FC | 2 - 0 | 0 - 0 | AEP Paphos | ||||||
Indonesia Super Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:15 | FT | Persiraja Aceh | 0 - 2 | 0 - 1 | Arema Malang | ||||||
23 Oct 2021 14:45 | FT | Bali United | 1 - 2 | 1 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
Ukraine Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Veres Rivne | 2 - 0 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Vorskla Poltava | 0 - 2 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Chernomorets Odessa | 1 - 1 | 0 - 0 | Lviv | ||||||
Romania - Division A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Voluntari | 0 - 2 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | CS Mioveni | 1 - 1 | 0 - 0 | Botosani | ||||||
23 Oct 2021 18:30 | FT | Dinamo Bucuresti | 1 - 1 | 0 - 0 | Rapid Bucuresti | ||||||
Austria wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 0 - 1 | 0 - 0 | WSG Wattens | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Austria Wien | 4 - 1 | 2 - 1 | SV Ried | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 1 | 1 - 0 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
Thailand wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Nakhon Ratchasima | 1 - 0 | 1 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Chonburi Shark FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Jl Chiangmai United | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Muang Thong United | 2 - 1 | 1 - 1 | BEC Tero Sasana | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Chiangrai United | 1 - 0 | 1 - 0 | Khonkaen United | ||||||
HongKong wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:30 | FT | Kitchee | 1 - 0 | 1 - 0 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Poland wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Rakow Czestochowa | 3 - 2 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Lechia Gdansk | 1 - 1 | 1 - 1 | Gornik Zabrze | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Pogon Szczecin | 4 - 1 | 2 - 1 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Wisla Krakow | 0 - 5 | 0 - 3 | Slask Wroclaw | ||||||
Serbia wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Mladost Lucani | 3 - 1 | 1 - 1 | Kolubara | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Spartak Subotica | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
Yemen wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Al Oruba(YEM) | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Wehda Sanaa | ||||||
Croatia wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | ZNK Osijek | 1 - 0 | 0 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
23 Oct 2021 16:05 | FT | Hajduk Split | 0 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
Bulgaria wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:15 | FT | Botev Vratsa | 0 - 0 | 0 - 0 | Cherno More Varna | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Arda | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Sofia | ||||||
23 Oct 2021 16:45 | FT | Levski Sofia | 3 - 0 | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
Slovakia wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | FK Pohronie | 0 - 2 | 0 - 2 | Spartak Trnava | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | FK Senica | 0 - 2 | 0 - 1 | MFK Ruzomberok | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Zlate Moravce | 0 - 1 | 0 - 0 | Trencin | ||||||
Slovenia Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Ask Bravo | 0 - 1 | 0 - 1 | Domzale | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | NK Aluminij | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Publikum Celje | ||||||
23 Oct 2021 19:15 | FT | Koper | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Belarus Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Smorgon FC | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Vitebsk | 1 - 2 | 1 - 2 | Shakhter Soligorsk | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Gomel | 4 - 0 | 2 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Dinamo Brest | 1 - 0 | 0 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
Wales Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Bala Town | 3 - 3 | 3 - 1 | Barry Town Afc | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 1 - 1 | 0 - 1 | Connah's QN | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Haverfordwest County | 2 - 1 | 0 - 1 | Newi Cefn Druids | ||||||
23 Oct 2021 17:15 | FT | Newtown | 1 - 0 | 1 - 0 | Caernarfon | ||||||
UAE League Professional wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Al Wehda UAE | 4 - 1 | 0 - 1 | Emirate | ||||||
Morocco Super League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 18:15 | FT | Maghreb Fez | 3 - 0 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
23 Oct 2021 20:30 | FT | HUSA Hassania Agadir | 1 - 0 | 0 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ||||||
South Africa Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Maritzburg United | 1 - 0 | 0 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Cape Town City | 4 - 3 | 3 - 0 | Lamontville Golden Arrows | ||||||
Bosnia Premijer Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Leotar | 1 - 1 | 0 - 0 | Sloboda | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Rudar Prijedor | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Velez Mostar | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Zrinjski Mostar | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
Switzerland Challenge League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Winterthur | 6 - 1 | 3 - 1 | Sc Kriens | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Vaduz | 2 - 1 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
Denmark 1.Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:45 | FT | Horsens | 0 - 1 | 0 - 0 | Lyngby | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Esbjerg FB | 1 - 2 | 1 - 0 | Fredericia | ||||||
Moldova Divizia Nationala wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Floresti | 3 - 4 | 0 - 3 | Cs Petrocub | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Milsami | 2 - 2 | 1 - 1 | Sfintul Gheorghe | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sheriff | 2 - 0 | 1 - 0 | Csf Baliti | ||||||
Costa Rica Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 02:00 | FT | Ad San Carlos | 0 - 0 | 0 - 0 | Herediano | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Sporting San Jose | 2 - 0 | 1 - 0 | Guadalupe | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Perez Zeledon | 3 - 1 | 2 - 1 | AD grecia | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 00:30 | FT | Oriente Petrolero | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Guabira | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | The Strongest | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Potosi | ||||||
23 Oct 2021 22:15 | FT | Jorge Wilstermann | 4 - 1 | 2 - 0 | Royal Pari | ||||||
Guatemala Liga Nacional wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Deportivo Achuapa | 1 - 0 | 0 - 0 | Coban Imperial | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 1 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Solola | 0 - 0 | 0 - 0 | Guastatoya | ||||||
Korea K League Challenge wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 05:30 | FT | Daejeon Citizen | 3 - 1 | 1 - 0 | Anyang | ||||||
23 Oct 2021 08:00 | FT | Bucheon 1995 | 0 - 0 | 0 - 0 | Chungnam Asan | ||||||
23 Oct 2021 08:00 | FT | Ansan Greeners | 0 - 3 | 0 - 2 | Seoul E Land | ||||||
23 Oct 2021 10:30 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 3 - 1 | 0 - 1 | Chunnam Dragons | ||||||
23 Oct 2021 10:30 | FT | Busan I'Park | 1 - 0 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 01:00 | FT | Tecnico Universitario | 1 - 1 | 1 - 0 | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 0 - 1 | 0 - 1 | Mushuc Runa | ||||||
23 Oct 2021 23:30 | FT | 9 De Octubre | 3 - 1 | 1 - 1 | Orense SC | ||||||
Latvia - 1. Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 3 - 0 | 0 - 0 | Noah Jurmala | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Daugava Daugavpils | 3 - 0 | 1 - 0 | Riga Fc | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 4 | 0 - 1 | Fk Valmiera | ||||||
Poland - 2. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:40 | FT | Gornik Polkowice | 2 - 2 | 1 - 0 | Korona Kielce | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 0 | 2 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | GKS Katowice | 1 - 0 | 1 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | GKS Tychy | 0 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | ||||||
Colombia Copa Mustang wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 01:00 | FT | Deportes Quindio | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Patriotas | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Pereira | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
Austria Erste Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Grazer AK | 0 - 3 | 0 - 0 | Liefering | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Rapid Vienna Amateure | 1 - 1 | 0 - 0 | Dornbirn | ||||||
Scotland Championship wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Arbroath | 1 - 1 | 0 - 0 | Ayr Utd | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kilmarnock | 2 - 1 | 1 - 1 | Hamilton FC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Partick Thistle | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Raith Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
Scotland Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Airdrie United | 3 - 2 | 1 - 1 | Dumbarton | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Cove Rangers | 3 - 0 | 1 - 0 | Clyde | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Montrose | 4 - 1 | 0 - 0 | East Fife | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Peterhead | 0 - 0 | 0 - 0 | Falkirk | ||||||
Australia Queensland State League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Magpies Crusaders | 2 - 5 | 1 - 4 | Eastern Suburbs | ||||||
Japan Football League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 05:00 | FT | Fujieda Myfc | 2 - 2 | 0 - 1 | Grulla Morioka | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Kagoshima United | 3 - 1 | 2 - 0 | Azul Claro Numazu | ||||||
Belgium - 2e Klasse wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:45 | FT | Lierse | 2 - 2 | 0 - 1 | Kmsk Deinze | ||||||
23 Oct 2021 19:45 | FT | Lierse Kempenzonen | 2 - 2 | 0 - 1 | Kmsk Deinze | ||||||
Uzbekistan Professional Football League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:15 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 2 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
23 Oct 2021 11:45 | FT | Mashal Muborak | 0 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | ||||||
Sweden Div 1 Sodra wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Vanersborgs If | 0 - 1 | 0 - 1 | Ljungskile SK | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Qviding FIF | 3 - 1 | 1 - 0 | Torns IF | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Tvaakers IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Lunds BK | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Osterlen Ff | 5 - 3 | 2 - 2 | Atvidabergs FF | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 0 - 2 | 0 - 2 | Utsiktens BK | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 6 - 1 | 2 - 0 | Lindome GIF | ||||||
Lithuania Cup wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 5 - 1 | 2 - 1 | Baltija Panevezys | ||||||
Estonia Cup wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 14 - 0 | 4 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Tallinna Jk Legion | 3 - 0 | 0 - 0 | Elva | ||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 1 - 3 | 1 - 1 | Nomme JK Kalju | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Trans Narva | 3 - 0 | 1 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
Finland Ykkonen wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Mp Mikkeli | 2 - 0 | 1 - 0 | JIPPO | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Musa | 0 - 3 | 0 - 1 | Klubi 04 | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | PK-35 | 2 - 0 | 1 - 0 | Kpv | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | VPS Vaasa | 0 - 1 | 0 - 0 | Jaro | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 1 - 0 | 1 - 0 | TPS Turku | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 2 - 0 | 1 - 0 | Gnistan | ||||||
Colombia Copa Premier wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Universitario De Popayan | 2 - 1 | 0 - 0 | Orsomarso | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Chelyabinsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Torpedo Miass | ||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | FK Tyumen | 7 - 0 | 4 - 0 | Lada Togliatti | ||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Zenit-Izhevsk | 1 - 1 | 1 - 0 | Orenburg 2 | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Amkar Perm | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Spartak Tuymazy | 0 - 5 | 0 - 2 | Volga Ulyanovsk | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Zvezda Perm | 1 - 0 | 0 - 0 | Ural 2 | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Arlanda | 0 - 1 | 0 - 0 | Gamla Upsala | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kungsangens If | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ifk Lidingo | 1 - 3 | 1 - 1 | Jarfalla | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Sandvikens Aik | 2 - 0 | 1 - 0 | Gute | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Skiljebo SK | 3 - 2 | 0 - 0 | Kvarnsvedens IK | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ifk Osterakers | 1 - 0 | 0 - 0 | Enskede Ik | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Los Andes | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Atletico Acassuso | ||||||
23 Oct 2021 17:10 | FT | Club Atletico Colegiales | 2 - 0 | 1 - 0 | Canuelas | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Comunicaciones BsAs | 2 - 0 | 0 - 0 | UAI Urquiza | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Deportivo Armenio | 1 - 3 | 0 - 2 | Talleres Rem De Escalada | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | CA Fenix Pilar | 0 - 4 | 0 - 1 | Flandria | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sabah Fk Baku | 3 - 0 | 0 - 0 | Standard Sumqayit | ||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Neftci Baku | 2 - 1 | 1 - 1 | Zira | ||||||
Russia Div 2 South wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | FK Biolog | 1 - 3 | 1 - 0 | SKA Rostov | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Legion Dynamo | 0 - 1 | 0 - 0 | Tuapse | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Chayka K Sr | 1 - 1 | 1 - 0 | Forte Taganrog | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Mashuk-KMV | 1 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd B | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Druzhba Maykop | 1 - 1 | 1 - 0 | Alania-d Vladikavkaz | ||||||
Woman's World Cup (Preliminaries) Europe wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 17:15 | FT | Nữ Anh | 4 - 0 | 0 - 0 | Nữ Bắc Ireland | ||||||
Paraguayan Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Ca River Plate Asuncion | 0 - 2 | 0 - 1 | Sol De America | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Ud Llanera | 1 - 2 | 1 - 1 | Compostela | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Cd Arenteiro | 1 - 0 | 1 - 0 | Leganes B | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | CD Pena Sport | 0 - 0 | 0 - 0 | Sestao | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | CD Ebro | 1 - 2 | 1 - 1 | Lleida | ||||||
23 Oct 2021 15:45 | FT | Bergantinos Cf | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Cristo Atletico | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Coruxo | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf Salmantino Uds | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | AD San Juan | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Izarra | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Cd Ardoi | 1 - 4 | 0 - 2 | Osasuna B | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | CD San Roque | 1 - 2 | 1 - 1 | Ud Montijo | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Sd Laredo | 0 - 1 | 0 - 1 | Naxara | ||||||
Turkey 2 Ligi A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Keciorengucu | 3 - 2 | 1 - 0 | Istanbulspor | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Tuzlaspor Kulubu | 0 - 3 | 0 - 2 | Bandirmaspor | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Samsunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Erzurum BB | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Boluspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Menemen Belediye Spor | ||||||
Russia Youth Championship League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Chertanovo Moscow Youth | 2 - 1 | 2 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
Czech Republic 2. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Chrudim | 2 - 2 | 0 - 2 | Pribram | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Dukla Praha | 0 - 1 | 0 - 1 | Usti nad Labem | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 0 - 1 | 0 - 1 | Brno | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Fk Graffin Vlasim | 5 - 1 | 2 - 1 | Vyskov | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | Lisen | ? - ? | ? - ? | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Opava | 6 - 1 | 2 - 1 | Viktoria Zizkov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Brommapojkarna | 1 - 0 | 1 - 0 | Sollentuna United FF | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Gefle IF | 3 - 2 | 0 - 2 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 2 | 1 - 1 | Hammarby Tff | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Taby | 3 - 1 | 3 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
Norway Adeccoligaen wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Jerv | 3 - 2 | 2 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
Ukraine Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:15 | FT | Prykarpattya Ivano Frankivsk | 3 - 1 | 2 - 0 | Alians Lypova Dolyna | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Polessya Zhitomir | 1 - 2 | 0 - 1 | Kryvbas | ||||||
Norway 2 Division A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Baerum SK | 2 - 0 | 1 - 0 | Senja | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Tromsdalen UIL | 2 - 0 | 2 - 0 | Kvik Halden | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Moss | 3 - 1 | 1 - 0 | Floro | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | IF Floya | 0 - 3 | 0 - 1 | Kongsvinger | ||||||
Norway 2 Division B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Oygarden | 3 - 1 | 0 - 0 | Arendal | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Egersunds IK | 3 - 1 | 3 - 1 | Fram Larvik | ||||||
Algeria Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 1 - 1 | 0 - 1 | Usm Alger | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Paradou Ac | 1 - 0 | 1 - 0 | Aso Chlef | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Wa Tlemcen | 1 - 0 | 1 - 0 | Nc Magra | ||||||
23 Oct 2021 16:20 | FT | Rc Arba | 0 - 5 | 0 - 2 | Us Biskra | ||||||
Tunisia Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Cs. Hammam-lif | 1 - 2 | 0 - 0 | Us Tataouine | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | C. A. Bizertin | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Hamam Sousse | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Chebba | 0 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive Zarzis | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | 2 - 2 | 0 - 0 | Carsambaspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Batman Petrolspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Catalca Spor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Yldrm Belediyesispor | 1 - 1 | 0 - 0 | Osmaniyespor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Elazigspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Kahta 02 Spor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Erbaaspor S | 2 - 2 | 0 - 1 | Nevsehirspor Genclik | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Fatsa Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Artvin Hopaspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Hendek Spor | 5 - 0 | 2 - 0 | Sancaktepe Belediye Spor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kutahyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Kelkit Belediye Hurriyet | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Aksarayspor | 3 - 2 | 3 - 0 | Darica Genclerbirligi | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Bayrampasaspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Hacettepe 1945 | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Hacettepe Spor | 1 - 1 | 0 - 0 | Sile Yildizspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kizilcabolukspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Duzcespor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ceyhanspor | 0 - 3 | 0 - 1 | Fethiyespor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Edirnespor Genclik | 2 - 0 | 2 - 0 | Mardin Bb | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Karaman Belediyesi Spor | 2 - 1 | 2 - 1 | Agri 1970 Spor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Karabukspor | 1 - 2 | 0 - 0 | Erokspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ofspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Icel Idman Yurdu | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Tepecik Bld | 1 - 1 | 0 - 1 | Karsiyaka | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Orduspor | 0 - 4 | 0 - 2 | Turk Metal Kirikkale | ||||||
Czech Republic U19 League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Brno U19 | 0 - 2 | 0 - 1 | Slavia Praha u19 | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Mlada Boleslav U19 | 3 - 0 | 2 - 0 | Meteor Praha U19 | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Pardubice U19 | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 2 - 0 | 2 - 0 | Zlin U19 | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Synot Slovacko U19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Pribram U19 | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ceske Budejovice u19 | 4 - 0 | 0 - 0 | Hradec Kralove u19 | ||||||
23 Oct 2021 12:15 | FT | Opava U19 | 0 - 8 | 0 - 5 | Sparta Praha U19 | ||||||
Armenia Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Banants B | 3 - 4 | 1 - 2 | Pyunik B | ||||||
Serbia Prva Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Radnicki Sremska Mitrovica | 1 - 2 | 0 - 1 | Loznica | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | FK Rad Beograd | 3 - 2 | 2 - 0 | Kabel Novi Sad | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 3 - 3 | 2 - 2 | Zeleznicar Pancevo | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Indjija | 2 - 1 | 1 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Graficar Beograd | 2 - 0 | 2 - 0 | Timok | ||||||
Estonia Esi Liiga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
Moldova Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Cf Sparta Selemet | 1 - 0 | 1 - 0 | Fcm Ungheni | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Cahul 2005 | 0 - 1 | 0 - 0 | Drochia | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Iskra-stal Ribnita | 0 - 3 | 0 - 1 | Sheriff B | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Victoria Bardar | 2 - 1 | 1 - 0 | Sucleia | ||||||
Slovenia 2. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Bilje | 0 - 0 | 0 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | Gorica | ? - ? | ? - ? | NK Ptuj Drava | |||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Rogaska | 1 - 3 | 0 - 1 | Nafta | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | ND Ilirija 1911 | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Primorje | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Brezice | 1 - 1 | 0 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
San Marino Girone A wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | SP Domagnano | 2 - 4 | 2 - 1 | Tre Fiori | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | AC Juvenes/Dogana | 0 - 1 | 0 - 1 | Fiorentino | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | San Giovanni | 0 - 0 | 0 - 0 | Cailungo | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Ss Virtus | 0 - 0 | 0 - 0 | SP La Fiorita | ||||||
Slovakia 2. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:30 | FT | Humenne | 1 - 1 | 0 - 1 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Slovan Bratislava B | 1 - 2 | 1 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Partizan Bardejov | 0 - 2 | 0 - 1 | Sport Podbrezova | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Slavoj Trebisov | 2 - 1 | 0 - 1 | SKM Puchov | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Msk Zilina B | 3 - 2 | 1 - 1 | MFK Kosice | ||||||
Luxembourg National Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hamm Rm Benfica | 0 - 4 | 0 - 2 | Una Strassen | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 2 - 1 | 1 - 0 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
23 Oct 2021 17:30 | FT | Progres Niedercorn | 3 - 2 | 3 - 0 | CS Petange | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Wiltz 71 | 1 - 1 | 0 - 0 | Fola Esch | ||||||
FYR Macedonia Prva liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Korzo Prilep | 2 - 1 | 0 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
Korea Challengers League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 06:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 3 - 0 | 2 - 0 | Gimhae City | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Gangneung | 1 - 1 | 0 - 1 | Mokpo City | ||||||
23 Oct 2021 07:00 | FT | Paju Citizen Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | ||||||
England Divison 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 3 | 1 - 2 | Newport County | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Carlisle | 0 - 0 | 0 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Exeter City | 2 - 1 | 0 - 0 | Mansfield Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 3 - 1 | 1 - 1 | Salford City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 3 - 2 | 0 - 2 | Harrogate Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Port Vale | 3 - 0 | 2 - 0 | Colchester United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Rochdale | 3 - 2 | 1 - 0 | Sutton United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Scunthorpe United | 2 - 1 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Stevenage Borough | 0 - 0 | 0 - 0 | Leyton Orient | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Swindon | 1 - 3 | 0 - 2 | Bradford AFC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 0 - 2 | 0 - 0 | Northampton Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Walsall | 2 - 2 | 1 - 1 | Barrow | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Vratimov | 0 - 2 | 0 - 1 | Sigma Olomouc B | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Motorlet Praha | 1 - 1 | 1 - 1 | Domazlice | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Rakovnik | ||||||
23 Oct 2021 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 1 - 2 | 1 - 1 | Fk Loko Vltavin | ||||||
23 Oct 2021 09:30 | FT | Povltava Fa | 1 - 3 | 0 - 0 | Admira Praha | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Blansko | 4 - 0 | 1 - 0 | Velke Mezirici | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Dolni Benesov | 2 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Otrokovice | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Slovan Rosice | 0 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava B | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Vrchovina | 0 - 0 | 0 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 1 - 1 | 1 - 0 | Zbuzany | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Slovan Velvary | 1 - 1 | 0 - 1 | Chlumec Nad Cidlinou | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ahlafors If | 2 - 0 | 1 - 0 | Kumla | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Nordvarmland Ff | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifk Skovde | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Angered Bk | 4 - 1 | 2 - 1 | Vanersborg | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ik Gauthiod | 5 - 0 | 3 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Motala AIF | 6 - 1 | 4 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Syrianska FC | 2 - 3 | 1 - 2 | Rynninge IK | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Mjolby Ai Ff | 10 - 1 | 3 - 1 | Tyreso Ff | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Hoganas Bk | 2 - 2 | 1 - 2 | Vinbergs If | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Angelholms FF | 4 - 1 | 3 - 0 | Torslanda IK | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Dalstorps If | 5 - 0 | 2 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Vastra Frolunda | 1 - 4 | 1 - 2 | Onsala Bk | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Husqvarna FF | 3 - 1 | 0 - 0 | Varbergs Gif | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Nosaby If | 3 - 1 | 0 - 0 | IFK Hassleholm | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Eslovs Bk | 0 - 3 | 0 - 1 | Ifk Berga | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Hassleholms If | 4 - 0 | 0 - 0 | Asarums If Fk | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Kristianstads FF | 3 - 0 | 2 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Rappe Goif | 0 - 1 | 0 - 0 | Bk Olympic | ||||||
Kazakhstan Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Baykonur | 0 - 2 | 0 - 0 | Bolat Temirtau | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Kairat Academy | 6 - 3 | 1 - 2 | Ekibastuzets | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Maktaaral | 2 - 0 | 2 - 0 | Akademiya Ontustik | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Tarlan Shymkent | 2 - 1 | 1 - 0 | Lashyn Karatau | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Aksu | 3 - 1 | 1 - 0 | Okzhetpes | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk Ii | 1 - 5 | 1 - 1 | Igilik | ||||||
Latvia - 2. Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | Fk Dinamo Riga | ? - ? | ? - ? | Grobina | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Jezero Plav | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | 0 - 1 | Decic Tuzi | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Zeta | 1 - 1 | 0 - 1 | OFK Petrovac | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Mladost Podgorica | 1 - 1 | 1 - 1 | Mornar | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 4 - 1 | 1 - 1 | Iskra Danilovgrad | ||||||
Thailand Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Khonkaen FC | 1 - 3 | 0 - 1 | Lampang Fc | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ranong United | 2 - 2 | 0 - 1 | Muangkan United | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Kasetsart University FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Nakhon Pathom FC | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sukhothai | 3 - 0 | 2 - 0 | Navy | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Customs Department FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Trat Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Bratstvo 07 | 2 - 1 | 0 - 0 | Kamenica Sasa | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Lokomotiva Gradsko | 0 - 2 | 0 - 0 | Belasica Strumica | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Osogovo | 0 - 3 | 0 - 1 | Pehchevo | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Pobeda Prilep | 1 - 0 | 0 - 0 | Detonit Junior | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sloga 1934 Vinica | 2 - 1 | 2 - 0 | Kozuv | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Kadino | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Veleshta | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 4 - 2 | 1 - 1 | Korab Debar | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 2 | 1 - 1 | Voska Sport | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 0 - 3 | 0 - 3 | Vardar Skopje | ||||||
German 3. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sc Freiburg Ii | 3 - 2 | 3 - 1 | Sc Verl | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | SV Waldhof Mannheim | 1 - 1 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Saarbrucken | 1 - 1 | 0 - 0 | Munchen 1860 | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 3 - 4 | 1 - 2 | Sv Meppen | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Wurzburger Kickers | 2 - 1 | 0 - 0 | Turkgucu Munchen | ||||||
Albania Super league wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:45 | FT | Kastrioti Kruje | 0 - 1 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
23 Oct 2021 12:45 | FT | Egnatia Rrogozhine | 0 - 1 | 0 - 0 | Teuta Durres | ||||||
England Northern Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 1 | 0 - 0 | Ashton United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Basford Utd | 1 - 2 | 0 - 2 | Radcliffe Borough | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 0 | 1 - 0 | Atherton Collieries | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Grantham Town | 1 - 2 | 0 - 2 | Warrington Town AFC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hyde United | 3 - 2 | 1 - 1 | Scarborough | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Lancaster City | 0 - 2 | 0 - 1 | Matlock Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Mickleover Sports | 1 - 3 | 1 - 3 | Stalybridge Celtic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Nantwich Town | 2 - 3 | 2 - 0 | Morpeth Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | South Shields | 0 - 1 | 0 - 0 | Buxton FC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Whitby Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Stafford Rangers | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Witton Albion | 2 - 3 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
Saudi Arabia Professional League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:20 | FT | Abha | 3 - 1 | 2 - 1 | Al-Fath | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Al Hilal | 3 - 2 | 0 - 0 | Al-Raed | ||||||
Poland 3. Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Znicz Pruszkow | 2 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Wigry Suwalki | 2 - 1 | 1 - 0 | Belchatow | ||||||
23 Oct 2021 13:55 | FT | Kp Calisia Kalisz | 2 - 2 | 1 - 1 | Lech Poznan B | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 1 - 3 | 0 - 1 | Garbarnia Krakow | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Sokol Ostroda | 1 - 1 | 1 - 0 | Motor Lublin | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Stal Rzeszow | 3 - 0 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 10:00 | Arka Gdynia Youth | ? - ? | ? - ? | Stal Rzeszow Youth | |||||||
23 Oct 2021 11:00 | Cracovia Krakow Youth | ? - ? | ? - ? | Rakow Czestochowa Youth | |||||||
23 Oct 2021 11:00 | Warta Poznan Youth | ? - ? | ? - ? | Polonia Warszawa Youth | |||||||
23 Oct 2021 11:00 | Zaglebie Lubin Youth | ? - ? | ? - ? | Gornik Zabrze Youth | |||||||
23 Oct 2021 11:15 | Lech Poznan Youth | ? - ? | ? - ? | Legia Warszawa Youth | |||||||
23 Oct 2021 11:30 | Sms Lodz Youth | ? - ? | ? - ? | Wisla Krakow Youth | |||||||
England Southern Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 3 - 3 | 0 - 0 | Salisbury City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Dorchester Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Farnborough Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Harrow Borough | 2 - 0 | 0 - 0 | Wimborne Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hartley Wintney | 1 - 0 | 0 - 0 | Swindon Supermarine | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hendon | 2 - 0 | 2 - 0 | Taunton Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kings Langley | 1 - 1 | 1 - 1 | Merthyr Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Poole Town | 1 - 4 | 0 - 1 | Hayes&Yeading | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Tiverton Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Truro City | 1 - 2 | 0 - 1 | Gosport Borough | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Weston Super Mare | 3 - 1 | 3 - 1 | Chesham United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Yate Town | 3 - 1 | 2 - 1 | Walton Casuals | ||||||
Peru Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Sport Huancayo | 2 - 0 | 1 - 0 | Binacional | ||||||
23 Oct 2021 19:15 | FT | Dep. San Martin | 3 - 1 | 1 - 0 | Alianza Atletico | ||||||
23 Oct 2021 21:30 | FT | Universitario de Deportes | 2 - 1 | 0 - 0 | Cusco FC | ||||||
England Conference wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Aldershot Town | 2 - 3 | 2 - 2 | Bromley | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Barnet | 0 - 3 | 0 - 2 | Wrexham | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Chesterfield | 2 - 1 | 2 - 0 | Boreham Wood | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 3 - 0 | 0 - 0 | Southend United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Eastleigh | 2 - 1 | 0 - 1 | Altrincham | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Grimsby Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Yeovil Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Notts County | 2 - 1 | 0 - 0 | Stockport County | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Solihull Moors | 1 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Torquay United | 2 - 0 | 1 - 0 | Kings Lynn | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Weymouth | 1 - 1 | 1 - 0 | Wealdstone | ||||||
23 Oct 2021 17:20 | FT | Maidenhead United | 3 - 2 | 1 - 1 | Woking | ||||||
Scotland FA Cup wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Annan Athletic | 3 - 1 | 0 - 0 | Jeanfield Swifts | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Berwick Rangers | 1 - 2 | 1 - 1 | Stirling Albion | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Brechin City | 2 - 1 | 0 - 1 | Haddington Athletic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Brora Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Cowdenbeath | 2 - 4 | 2 - 2 | Civil Service Strollers | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | East Kilbride | 4 - 0 | 1 - 0 | Stirling University | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | East Stirlingshire | 0 - 3 | 0 - 2 | Bonnyrigg Rose | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Formartine United | 0 - 2 | 0 - 1 | Forfar Athletic | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kelty Hearts | 4 - 1 | 2 - 0 | Buckie Thistle | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Dalbeattie Star | 0 - 0 | 0 - 0 | Rothes | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Stenhousemuir | 4 - 1 | 1 - 1 | Huntly | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | St Cuthberts Wanderers | 1 - 3 | 1 - 2 | Gala Fairydean | ||||||
England Conference North Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Alfreton Town | 3 - 3 | 2 - 1 | Hereford | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Blyth Spartans | 0 - 1 | 0 - 1 | Boston United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Darlington | 1 - 1 | 1 - 1 | Leamington | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Farsley Celtic | 1 - 0 | 1 - 0 | AFC Fylde | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Gateshead | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Gloucester City | 2 - 2 | 0 - 1 | AFC Telford United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kettering Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Southport FC | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Kidderminster | 5 - 1 | 2 - 1 | Bradford Park Avenue | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Spennymoor Town | 2 - 2 | 1 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | York City | 1 - 0 | 1 - 0 | Chester FC | ||||||
England Conference South Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Bath City | 0 - 2 | 0 - 1 | St Albans City | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Billericay Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Tonbridge Angels | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Braintree Town | 1 - 2 | 0 - 2 | Dulwich Hamlet | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Concord Rangers | 1 - 4 | 1 - 1 | Hungerford Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 0 - 1 | 0 - 1 | Ebbsfleet United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 0 - 0 | 0 - 0 | Chippenham Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 0 - 2 | Slough Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Maidstone United | 0 - 2 | 0 - 1 | Dorking | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 1 | 1 - 0 | Chelmsford City | ||||||
Israel State League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | 0 - 2 | 0 - 0 | Ms Tseirey Taybe | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Hapoel Kafr Kanna | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bueine | ||||||
Iran League Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:15 | FT | Khouneh Be Khouneh | 2 - 0 | 1 - 0 | Mashin Sazi | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Arman Gohar Sirjan | 1 - 0 | 1 - 0 | Shahin Bushehr | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Shahrdari Astara | 1 - 0 | 1 - 0 | Khooshe Talaee Saveh | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Qashqai Shiraz | 1 - 0 | 0 - 0 | Saipa | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Mes Krman | 1 - 0 | 1 - 0 | Mes Shahr E Babak | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Shahrdari Hamedan | 0 - 0 | 0 - 0 | Malavan | ||||||
23 Oct 2021 12:30 | FT | Vista Toorbin | 0 - 0 | 0 - 0 | Esteghlal Mollasani | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 1 | 1 - 1 | Baderan Tehran | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Pars Jonoubi Jam | 1 - 4 | 0 - 0 | Kheybar Khorramabad | ||||||
Italy C1B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Ancona | 1 - 2 | 0 - 1 | Fermana | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Imolese | 5 - 0 | 3 - 0 | Grosseto | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Lucchese | 1 - 0 | 1 - 0 | Viterbese | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Siena | 1 - 1 | 1 - 0 | Pescara | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Teramo | 0 - 4 | 0 - 2 | Cesena | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Vis Pesaro | 1 - 0 | 0 - 0 | Gubbio | ||||||
Northern Ireland Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ballymena United | 1 - 0 | 1 - 0 | Cliftonville | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Coleraine | 2 - 0 | 1 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | Crusaders FC | ? - ? | ? - ? | Glenavon Lurgan | |||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Glentoran | 2 - 2 | 1 - 1 | Portadown FC | ||||||
Chile Primera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Nublense | 1 - 1 | 1 - 1 | Everton CD | ||||||
AFC U23 Championship wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 05:00 | FT | Campuchia U23 | 4 - 2 | 1 - 0 | Hong Kong U23 | ||||||
Angola Girabola League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Academica Lobito | 0 - 0 | 0 - 0 | Desportivo Huila | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Sporting Cabinda | 0 - 1 | 0 - 0 | Wiliete | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Progresso Sambizanga | 1 - 2 | 1 - 0 | Recreativo Libolo | ||||||
Bulgaria Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Hebar Pazardzhik | 1 - 0 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Ludogorets Razgrad Ii | 5 - 0 | 1 - 0 | Dobrudzha | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Septemvri Simitli | 1 - 1 | 0 - 1 | Maritsa 1921 | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Sportist Svoge | 1 - 3 | 0 - 2 | PFK Montana | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Yantra Gabrovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia Ii | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sozopol | 1 - 1 | 1 - 1 | Strumska Slava | ||||||
Japan Football League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 05:00 | FT | Veertien Mie | 2 - 1 | 0 - 1 | Yokogawa Musashino | ||||||
United Soccer League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 00:00 | FT | Hartford Athletic | 1 - 2 | 1 - 0 | Charlotte Independence | ||||||
23 Oct 2021 02:00 | FT | Real Monarchs Slc | 1 - 1 | 0 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
Chile Primera B wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Cd Magallanes | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportes Santa Cruz | ||||||
Malta Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Gudja United | 1 - 3 | 0 - 1 | Hamrun Spartans | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Mosta | 1 - 1 | 0 - 1 | Floriana | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Gzira United | 1 - 2 | 0 - 0 | Balzan | ||||||
Malta First Division League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Mqabba | 1 - 2 | 1 - 2 | Rabat Ajax | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Senglea Athletic | 0 - 3 | 0 - 1 | Zebbug Rangers | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Marsa | 1 - 0 | 0 - 0 | Qrendi | ||||||
Belarus Pershaya Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Lida | 1 - 7 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Fc Baranovichi | 3 - 3 | 0 - 1 | Shakhtyor Petrikov | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Volna Pinsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Orsha | ||||||
Romania Liga 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Astra Ploiesti | 3 - 0 | 0 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Metaloglobus | 1 - 1 | 0 - 0 | Csikszereda Miercurea | ||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Unirea Constanta | 2 - 0 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | ||||||
23 Oct 2021 09:00 | FT | Politehnica Iasi | 1 - 3 | 0 - 2 | Acs Energeticianul | ||||||
23 Oct 2021 10:30 | FT | Hermannstadt | 3 - 2 | 2 - 0 | Viitorul Selimbar | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Politehnica Timisoara | 1 - 3 | 1 - 1 | Ripensia Timisoara | ||||||
Kosovo Super League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kf Llapi | 1 - 3 | 1 - 2 | Kf Drita Gjilan | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Gjilani | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Feronikeli | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Malisheva | 1 - 2 | 0 - 1 | Kf Ulpiana | ||||||
Northern Ireland IFA Championship wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 0 | 0 - 0 | Annagh United | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 0 - 0 | 0 - 0 | Institute | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Knockbreda | 3 - 3 | 2 - 1 | Dundela | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Loughgall | 1 - 0 | 0 - 0 | Ards | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Queens University | 1 - 2 | 1 - 1 | Harland Wolff Welders | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Yupanqui | 2 - 3 | 1 - 2 | Sportivo Barracas | ||||||
Brazil Serie D wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Hercilio Luz Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Joinville SC | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Uniclinic Atletico Cearense Ce | 1 - 1 | 0 - 0 | Campinense Pb | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Maranhao | 1 - 1 | 0 - 0 | Cordino | ||||||
Brasileiro wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Paysandu (PA) | 1 - 4 | 0 - 1 | Ituano Sp | ||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Botafogo PB | 1 - 0 | 1 - 0 | Criciuma | ||||||
USA Women wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 01:00 | FT | Kansas City Nwsl Womens | 1 - 1 | 1 - 1 | Gotham Fc Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 18:30 | FT | Rapido de Bouzas | 1 - 0 | 0 - 0 | Silva Sd | ||||||
Germany Regionalliga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Chemnitzer | 5 - 2 | 3 - 0 | Germania Halberstadt | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Lichtenberg 47 | 3 - 0 | 2 - 0 | Vsg Altglienicke | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | FSV Optik Rathenow | 1 - 3 | 1 - 1 | Carl Zeiss Jena | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | FSV Frankfurt | 2 - 1 | 2 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Tus Rot Weiss Koblenz | 1 - 0 | 0 - 0 | Bahlinger SC | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Astoria Walldorf | 0 - 2 | 0 - 1 | Mainz Am | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Vfb Eichstatt | 3 - 0 | 0 - 0 | Sv Heimstetten | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Pipinsried | 1 - 0 | 1 - 0 | Wacker Burghausen | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | TSV 1860 Rosenheim | 1 - 0 | 1 - 0 | Tsv Rain Am Lech | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sv Schalding Heining | 0 - 3 | 0 - 0 | TSV Aubstadt | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Schweinfurt | 2 - 1 | 1 - 1 | Viktoria Aschaffenburg | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | SpVgg Bayreuth | 1 - 1 | 1 - 1 | Tsv Buchbach | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | TSV Alemannia Aachen | 1 - 4 | 1 - 1 | LR Ahlen | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 1 - 2 | 0 - 1 | Wegberg Beeck | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | RW Oberhausen | 0 - 2 | 0 - 1 | Fortuna Koln | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Uerdingen | 0 - 2 | 0 - 0 | Wuppertaler Sv | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | SC Wiedenbruck | 2 - 0 | 1 - 0 | Sv Straelen | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Atlas Delmenhorst | 1 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 Am | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Ssv Jeddeloh | 3 - 1 | 2 - 0 | Vfv Borussia 06 Hildesheim | ||||||
Germany Oberliga NOFV wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Neckarsulmer Sport-Union | 2 - 2 | 2 - 1 | Fv Ravensburg | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Sv Linx | 0 - 1 | 0 - 0 | Dorfmerkingen | ||||||
Chile Primera D wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 21:00 | FT | Rodelindo Roman | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Limache | ||||||
Chile Tercera wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Lota Schwager | 0 - 3 | 0 - 1 | Osorno | ||||||
France Ligue 5 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Drancy | 3 - 0 | 1 - 0 | Les Ulis | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Marcq En Baroeuil | 3 - 0 | 2 - 0 | St Omer | ||||||
Primera Division de Uruguay wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 23:00 | FT | Villa Espanola | 1 - 3 | 0 - 2 | CA Penarol | ||||||
Belgian First Amateur Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Kfc Mandel United | 0 - 2 | 0 - 0 | Dender | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Patro Eisden | 2 - 0 | 1 - 0 | Dessel Sport | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 0 - 0 | 0 - 0 | Royal Knokke | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Royal Olympic Club Charleroi | 2 - 1 | 0 - 0 | La Louviere Centre | ||||||
23 Oct 2021 19:30 | FT | Thes Sport Tessenderlo | 4 - 3 | 2 - 1 | Francs Borains | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Ytterhogdal Ik | 1 - 0 | 0 - 0 | Taftea Ik | ||||||
23 Oct 2021 12:45 | FT | Notvikens Ik | 3 - 0 | 2 - 0 | Storfors Aik | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Bodens BK | 5 - 1 | 2 - 0 | Froso If | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | IFK Ostersund | 1 - 1 | 1 - 1 | Gottne If | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Skelleftea Ff | 1 - 1 | 0 - 0 | Stode If | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sandviks Ik | 3 - 0 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
23 Oct 2021 15:15 | FT | Bergnasets Aik | 1 - 1 | 0 - 1 | Friska Viljor | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Japs | 3 - 1 | 2 - 1 | Mypa | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Atlantis | 2 - 2 | 2 - 1 | Pk Keski Uusimaa Pkku | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kiffen | 2 - 1 | 0 - 1 | Lahden Reipas | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Peka | 3 - 0 | 1 - 0 | Njs Nurmijarvi | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kapa Helsinki | 3 - 0 | 2 - 0 | Sc Kufu-98 | ||||||
Norway Division 4 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Il Express | 0 - 3 | 0 - 2 | Vindbjart | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Eik Tonsberg | 3 - 1 | 1 - 1 | Flint | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Follo | 3 - 3 | 2 - 2 | Halsen | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Brumunddal | 7 - 0 | 2 - 0 | Toten | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Sola | 4 - 0 | 2 - 0 | Viking B | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Mandalskameratene | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Vidar | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Oppsal | 1 - 1 | 0 - 0 | Fredrikstad 2 | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Hinna | 0 - 4 | 0 - 2 | Start Kristiansand B | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ready | 1 - 0 | 1 - 0 | Brann B | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Donn | 5 - 0 | 2 - 0 | Madla Il | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Frigg FK | 5 - 0 | 3 - 0 | Lyn Oslo | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Fjora | 2 - 0 | 2 - 0 | Lysekloster | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Stord IL | 5 - 2 | 3 - 0 | Ardal | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Akra | 1 - 1 | 1 - 0 | Djerv 1919 | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Krakeroy IL | 1 - 4 | 0 - 0 | Orn-Horten | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Brodd | 1 - 1 | 0 - 0 | Staal Jorpeland | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Stromsgodset B | 2 - 2 | 2 - 2 | Honefoss | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 0 - 3 | 0 - 2 | Gjovik Ff | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Molde B | 4 - 1 | 1 - 0 | Volda Ti Fotball | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Aalesund Fk B | 3 - 2 | 3 - 0 | Melhus | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Rodde | 4 - 0 | 3 - 0 | Orkla | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Nordstrand | 1 - 0 | 0 - 0 | Rana | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ullern | 4 - 0 | 2 - 0 | Melbo | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Stovner | 4 - 2 | 3 - 0 | Funnefoss/vormsund | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Ntnui | 1 - 3 | 0 - 0 | Byasen Toppfotball | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Bodo Glimt 2 | 5 - 0 | 3 - 0 | Finnsnes | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Spike | 1 - 4 | 1 - 1 | Junkeren | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Bjarg | 1 - 3 | 0 - 1 | Fana | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Tynset | 0 - 3 | 0 - 3 | Spjelkavik | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Kolstad | 1 - 3 | 1 - 0 | SK Traeff | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Skjervoy | 1 - 2 | 0 - 2 | Mjolner | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Stabaek B | 1 - 0 | 0 - 0 | Tromso B | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Lorenskog | 1 - 1 | 1 - 0 | Gjelleraasen Il | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Os Turn Fotball | 1 - 5 | 1 - 4 | Sandvikens IF | ||||||
Denmark - 2.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Middelfart | 1 - 2 | 1 - 1 | Naestved | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Aarhus Fremad | 3 - 1 | 0 - 0 | Brabrand IF | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Hillerod Fodbold | 1 - 3 | 0 - 1 | AB Kobenhavn | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | B93 Copenhagen | 1 - 1 | 1 - 1 | Skive IK | ||||||
Denmark - 4.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Sfb Oure | 3 - 1 | 1 - 1 | Marienlyst | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Oks | 3 - 1 | 1 - 0 | Hedensted BK | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | B 1913 Odense | ? - ? | ? - ? | Tarup Paarup If | |||||||
23 Oct 2021 14:00 | Varde IF | ? - ? | ? - ? | Sydvest | |||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Skovshoved | 0 - 1 | 0 - 1 | Holbaek | ||||||
Austrian 3.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Mauerwerk | 1 - 0 | 0 - 0 | Asv Drassburg | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sc Neusiedl 1919 | 0 - 5 | 0 - 2 | Stripfing | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | SC Wiener Neustadt | 1 - 2 | 1 - 1 | Wiener Sportklub | ||||||
Austrian 3.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | SV Austria Salzburg | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Grodig | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Usk Anif | 2 - 3 | 2 - 2 | Tsv St Johann | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Kitzbuhel | 2 - 1 | 0 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Sv Seekirchen | 2 - 1 | 1 - 0 | Pinzgau Saalfelden | ||||||
Thai Division 2 League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:30 | FT | Ang Thong Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Chainat United | ||||||
23 Oct 2021 10:00 | FT | Chanthaburi Fc | 3 - 3 | 2 - 2 | Bankhai United | ||||||
Austria Landesliga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Sr Donaufeld Wien | 10 - 0 | 6 - 0 | Fv Austria Xiii | ||||||
Switzerland - 2.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Echallens | 4 - 0 | 2 - 0 | Chenois | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Naters | 1 - 0 | 1 - 0 | Martigny Sports | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Us Terre Sainte | 1 - 4 | 1 - 4 | La Sarraz Eclepens | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | La Chaux De Fonds | 1 - 2 | 0 - 1 | Meyrin | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Grand Lancy | 2 - 2 | 1 - 1 | Bulle | ||||||
Switzerland - 2.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Sv Hongg | 0 - 0 | 0 - 0 | Koniz | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Zug 94 | 0 - 3 | 0 - 0 | Schotz | ||||||
Switzerland - 2.Liga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Baden | 4 - 1 | 3 - 0 | Thalwil | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Gossau | 5 - 3 | 2 - 1 | Lugano U21 | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | Wettswil Bonstetten | ? - ? | ? - ? | Eschenbach | |||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Freienbach | 3 - 1 | 2 - 1 | Tuggen | ||||||
23 Oct 2021 16:30 | FT | Paradiso | 2 - 2 | 1 - 0 | Linth 04 | ||||||
Czech Group D League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Novy Jicin | 7 - 1 | 4 - 0 | Hermanice | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Mondi Steti | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceska Lipa | ||||||
23 Oct 2021 09:15 | FT | Sparta Kutna Hora | 0 - 5 | 0 - 1 | Benatky Nad Jizerou | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Vsetin | 2 - 4 | 0 - 3 | Kozlovice | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Olympie Brezova | 2 - 2 | 1 - 0 | Brandys Nad Labem | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Cesky Brod | 1 - 1 | 0 - 0 | Chomutov | ||||||
Romania - Liga 3 Seria wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Municipal Brasov | 1 - 2 | 0 - 1 | Targu Secuiesc | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Cs Dante Botosani | 2 - 1 | 1 - 0 | Somuz Falticeni | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Otelul Galati | 4 - 1 | 3 - 0 | Csm Ramnicu Sarat | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceahlaul Piatra Neamt | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Progresul Spartac | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Bradu | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Tunari | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo 1948 Bucuresti Ii | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Vaslui | 2 - 0 | 0 - 0 | Pascani | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Progresul Pecica | 2 - 1 | 2 - 0 | Pobeda Star Bisnov | ||||||
Turkiye Lig3 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Anadolu Selcukluspor | 4 - 1 | 3 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | 24 Erzincanspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Ankara Demirspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Zonguldak | 2 - 4 | 0 - 2 | Surfaspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Adiyamanspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Diyarbakirspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Bodrumspor | 1 - 2 | 0 - 0 | Bayburt Ozel Idare | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Duzyurtspor | 2 - 2 | 1 - 1 | Turgutluspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Inegolspor | 0 - 5 | 0 - 1 | Sakaryaspor | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Nigde Belediyespor | 1 - 2 | 1 - 1 | Ergene Velimese | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Somaspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Kahramanmaras | ||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Belediye Vanspor | 0 - 3 | 0 - 1 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Akhisar Bld.Geng | 1 - 2 | 0 - 0 | Usakspor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Amedspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Pazarspor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Ispartaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Kirsehir Koy Hizmetleri | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Tarsus Idman Yurdu | 1 - 1 | 1 - 1 | Nazillispor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Afjet Afyonspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Etimesgut Belediye Spor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Osmanlispor | 3 - 2 | 2 - 1 | Serik Belediyespor | ||||||
23 Oct 2021 17:00 | FT | Corum Belediyespor | 5 - 0 | 1 - 0 | Sariyer | ||||||
Croatia 2 HNL wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 12:00 | FT | Dubrava Tim Kabel | 0 - 2 | 0 - 1 | Bijelo Brdo | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Cibalia | 1 - 1 | 0 - 0 | Zapresic | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Dugopolje | 2 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Zagreb B | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Jarun | 2 - 3 | 1 - 1 | Croatia Zmijavci | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Rudes | 3 - 0 | 1 - 0 | Opatija | ||||||
Cyprus 2 Division wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Alki Oroklini | 2 - 1 | 1 - 1 | Ahironas Liopetriou | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Akritas Chloraka | 0 - 0 | 0 - 0 | Nea Salamis | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 0 | 1 - 0 | Asil Lysi | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Othellos Athienou | 1 - 4 | 0 - 1 | EN Paralimni | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Xylotympou | 0 - 1 | 0 - 1 | Anagenisis Dherina | ||||||
Estonia Teine Liiga wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | Laanemaa Haapsalu | ? - ? | ? - ? | Viimsi Mrjk | |||||||
23 Oct 2021 14:00 | Jk Tallinna Kalev Iii | ? - ? | ? - ? | Vandra Jk Vaprus | |||||||
Kenya Super League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 11:00 | FT | Talanta | 2 - 0 | 1 - 0 | Vihiga Bullets | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 02:00 | FT | San Francisco | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Chiriqui | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | CD Arabe Unido | 1 - 1 | 1 - 0 | Costa Del Este | ||||||
23 Oct 2021 22:00 | FT | Alianza Fc Pan | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting San Miguelito | ||||||
Montenegro Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Bokelj Kotor | 1 - 2 | 0 - 1 | Kom Podgorica | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 0 | 0 - 0 | Cetinje | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Ofk Igalo | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Tivat | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 3 - 0 | 2 - 0 | Berane | ||||||
South Africa First League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Jomo Cosmos | 0 - 1 | 0 - 1 | Jdr Stars | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Ts Sporting | 0 - 2 | 0 - 0 | Polokwane City | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Uthongathi | 3 - 1 | 0 - 0 | Pretoria Callies | ||||||
23 Oct 2021 14:30 | FT | Venda | 1 - 1 | 0 - 1 | Cape Town All Stars | ||||||
Canadian Premier League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | Hfx Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | Forge | ||||||
CAF Champions League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Zanaco | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Merreikh | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Tp Mazembe Englebert | 1 - 1 | 0 - 1 | AmaZulu | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Royal Leopards | 1 - 0 | 0 - 0 | Sagrada Esperanca | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Es Du Sahel | 4 - 0 | 1 - 0 | Apr | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Petro Atletico De Luanda | 2 - 0 | 1 - 0 | As Otoho | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Al Ahly | 6 - 1 | 2 - 1 | Us Gendarmerie Nationale | ||||||
23 Oct 2021 19:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 2 - 0 | 2 - 0 | Lprc Oilers | ||||||
CAF Confederation Cup wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Coton Sport Garoua | 1 - 0 | 0 - 0 | Orapa United | ||||||
23 Oct 2021 16:59 | FT | Asfa Yennega | 0 - 1 | 0 - 0 | Binga | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Js Saoura | 1 - 1 | 0 - 0 | Concorde | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 4 - 0 | 4 - 0 | Bayelsa United | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | EL Masry | 1 - 0 | 1 - 0 | Ura Sc | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Al-ahli Tripoli | 3 - 0 | 0 - 0 | Biashara United Mara | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Pyramids | 1 - 0 | 1 - 0 | Azam | ||||||
UAE Division 1 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:55 | FT | Dubba Al-Husun | 4 - 3 | 2 - 1 | Gulf Heroes | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Al Arabi | 2 - 1 | 0 - 0 | Masafi | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | City | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Hamra | ||||||
Morocco Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Usm Oujda | 2 - 3 | 1 - 1 | ASS Association Sportive de Sale | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Maghrib Association Tetouan | 0 - 0 | 0 - 0 | Tas De Casablanca | ||||||
23 Oct 2021 15:30 | FT | Renaissance Zmamra | 4 - 0 | 1 - 0 | JSM Jeunesse Sportive El Massira | ||||||
Saudi Arabia Division 2 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Al Nairyah | 1 - 2 | 0 - 0 | Hottain | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Al Safa Ksa | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Taraji | ||||||
23 Oct 2021 13:00 | FT | Al Thuqbah | 2 - 2 | 1 - 1 | Afief | ||||||
23 Oct 2021 13:20 | FT | Al Qaisoma | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Jandal | ||||||
23 Oct 2021 13:25 | FT | Al-Najma | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Taqdom | ||||||
23 Oct 2021 13:30 | FT | Al Rayyan | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Ansar | ||||||
23 Oct 2021 17:20 | FT | Al Rawdhah | 4 - 1 | 0 - 0 | Al Sadd Fc Sa | ||||||
Mexico Youth U20 wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Club America U20 | 2 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 0 - 1 | 0 - 0 | Cruz Azul U20 | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Monterrey U20 | 5 - 1 | 2 - 0 | Necaxa U20 | ||||||
23 Oct 2021 15:00 | FT | Puebla U20 | 2 - 1 | 1 - 0 | Leon U20 | ||||||
Spain Primera Division RFEF wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Athletic Bilbao B | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Union de Irun | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | UD Logrones | 1 - 0 | 1 - 0 | Talavera CF | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | Barcelona B | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcoyano | ||||||
23 Oct 2021 16:00 | FT | UCAM Murcia | 2 - 1 | 1 - 0 | Sevilla Atletico | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Salamanca | 3 - 3 | 2 - 1 | SD Logrones | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Valladolid B | 0 - 1 | 0 - 0 | Rayo Majadahonda | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Cd San Fernando Isleno | 1 - 2 | 0 - 0 | CD Castellon | ||||||
23 Oct 2021 18:00 | FT | Algeciras | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Betis B | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Racing de Ferrol | 1 - 1 | 1 - 0 | Cultural Leonesa | ||||||
23 Oct 2021 20:00 | FT | Villarreal B | 2 - 0 | 0 - 0 | Andorra CF | ||||||
Burundi League wyniki |
|||||||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Vitalo | 1 - 4 | 1 - 1 | Bumamuru | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Flambeau Du Centre | 2 - 2 | 1 - 1 | Le Messager Ngozi | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Top Junior | 3 - 2 | 1 - 0 | Flambeau De Lest | ||||||
23 Oct 2021 14:00 | FT | Les Crocos | 0 - 0 | 0 - 0 | Bujumbura City |
sumie Spotkań: 846
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...