wyniki piłkarskie 25-08-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
English Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 3 | 1 - 2 | Manchester City | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Wolves | 1 - 1 | 0 - 1 | Burnley | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Tottenham Hotspur | 0 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | ||||||
England Championship wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Swansea City | 3 - 0 | 0 - 0 | Birmingham | ||||||
Italy Serie A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Udinese | 1 - 0 | 0 - 0 | AC Milan | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | AS Roma | 3 - 3 | 2 - 2 | Genoa | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Cagliari | 0 - 1 | 0 - 0 | Brescia | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Hellas Verona | 1 - 1 | 1 - 1 | Bologna | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Torino | 2 - 1 | 1 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Sampdoria | 0 - 3 | 0 - 1 | Lazio | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Spal | 2 - 3 | 2 - 1 | Atalanta | ||||||
Italy Serie B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Empoli | 2 - 1 | 1 - 0 | Juve Stabia | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Perugia | 2 - 1 | 1 - 1 | Chievo | ||||||
Spanish La Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Alaves | 0 - 0 | 0 - 0 | Espanyol | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Mallorca | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Sociedad | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Leganes | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Barcelona | 5 - 2 | 1 - 1 | Real Betis | ||||||
Spain Segunda Division B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | SD Ponferradina | 1 - 1 | 0 - 0 | Zaragoza | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 1 | 1 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | SD Huesca | 3 - 1 | 2 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Tenerife | 3 - 2 | 1 - 0 | Numancia | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Extremadura | 1 - 2 | 0 - 1 | Fuenlabrada | ||||||
Germany Bundesliga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | RB Leipzig | 2 - 1 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Hertha Berlin | 0 - 3 | 0 - 1 | Wolfsburg | ||||||
Germany Bundesliga 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:30 | FT | Heidenheimer | 0 - 2 | 0 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
25 Aug 2019 12:30 | FT | Karlsruher SC | 2 - 4 | 0 - 2 | Hamburger | ||||||
25 Aug 2019 12:30 | FT | Nurnberg | 1 - 0 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
French Ligue 1 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Monaco | 2 - 2 | 2 - 0 | Nimes | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Strasbourg | 0 - 2 | 0 - 1 | Stade Rennais FC | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 4 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
Portugal Primera Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Maritimo | 2 - 3 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Santa Clara | 0 - 0 | 0 - 0 | Belenenses | ||||||
25 Aug 2019 18:30 | FT | Portimonense | 1 - 3 | 1 - 2 | Sporting Lisbon | ||||||
25 Aug 2019 20:30 | FT | Gil Vicente | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Braga | ||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 1 - 1 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
Eredivisie wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:15 | FT | RKC Waalwijk | 0 - 3 | 0 - 1 | ADO Den Haag | ||||||
25 Aug 2019 13:30 | FT | Utrecht | 1 - 2 | 0 - 2 | VVV Venlo | ||||||
25 Aug 2019 15:45 | FT | Zwolle | 2 - 2 | 1 - 1 | Sparta Rotterdam | ||||||
Argentina Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | Independiente | 2 - 0 | 1 - 0 | Colon | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Godoy Cruz | 2 - 1 | 0 - 1 | Estudiantes La Plata | ||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Union Santa Fe | 1 - 2 | 0 - 1 | Lanus | ||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | Central Cordoba Sde | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Club | ||||||
25 Aug 2019 21:45 | FT | River Plate | 0 - 1 | 0 - 0 | Talleres Cordoba | ||||||
Belgium Jupiler League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:30 | Royal Antwerp | ? - ? | ? - ? | Gent | |||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Standard Liege | 2 - 1 | 0 - 1 | Kortrijk | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 2 - 0 | 1 - 0 | AS Eupen | ||||||
Russia Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | CSKA Moscow | 3 - 0 | 1 - 0 | Akhmat Grozny | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Krylya Sovetov Samara | 1 - 2 | 1 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | FK Rostov | 2 - 1 | 1 - 1 | Rubin Kazan | ||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | Arsenal Tula | 2 - 1 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
Scotland Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:15 | FT | St Mirren | 0 - 1 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Celtic | 3 - 1 | 1 - 0 | Hearts | ||||||
Brasil Serie A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Vasco da Gama | 2 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Goias | 2 - 1 | 0 - 1 | Internacional | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Santos | 3 - 3 | 3 - 0 | Fortaleza | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Ceara | 0 - 3 | 0 - 2 | Flamengo | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Avai | 1 - 1 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | CSA Alagoas AL | 1 - 1 | 0 - 1 | Cruzeiro | ||||||
Denmark SAS Ligaen wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Lyngby | 2 - 0 | 1 - 0 | Randers FC | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Esbjerg FB | 2 - 2 | 1 - 1 | Silkeborg IF | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Sonderjyske | 0 - 2 | 0 - 1 | Midtjylland | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Brondby | 0 - 3 | 0 - 0 | Aarhus AGF | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Copenhagen | 3 - 1 | 1 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
Sweden Allsvenskan wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | IFK Norrkoping | 5 - 0 | 2 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Ostersunds FK | 1 - 3 | 0 - 0 | AIK Solna | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | AFC United | 0 - 2 | 0 - 0 | Hacken | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Malmo FF | 0 - 1 | 0 - 0 | Djurgardens | ||||||
Iceland Premier Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Ka Akureyri | 0 - 0 | 0 - 0 | KR Reykjavik | ||||||
25 Aug 2019 20:15 | FT | Vikingur Reykjavik | 1 - 0 | 0 - 0 | Grindavik | ||||||
USA MLS wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | New York City Fc | 2 - 1 | 1 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | New England Revolution | 2 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | ||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | Philadelphia Union | 3 - 1 | 3 - 0 | Washington DC United | ||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | Toronto FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Montreal Impact | ||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | Real Salt Lake | 2 - 0 | 0 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | San Jose Earthquakes | 3 - 1 | 2 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
25 Aug 2019 23:15 | FT | Cincinnati | 1 - 3 | 0 - 3 | Columbus Crew | ||||||
Norway Tippeligaen wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | FK Haugesund | 0 - 2 | 0 - 0 | Lillestrom | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Kristiansund BK | 4 - 0 | 2 - 0 | Mjondalen | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Brann | 2 - 3 | 1 - 1 | Tromso IL | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Viking | 2 - 2 | 0 - 0 | Ranheim IL | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Molde | 2 - 2 | 1 - 1 | Odd Grenland | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Stromsgodset | 2 - 1 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
Republic Gambrinus Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Mlada Boleslav | 4 - 2 | 2 - 2 | Budejovice | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Viktoria Plzen | 4 - 0 | 2 - 0 | Opava | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Slovan Liberec | 3 - 1 | 1 - 0 | Sparta Praha | ||||||
Sweden Superettan wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Ik Frej Taby | 2 - 3 | 2 - 1 | Degerfors IF | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Osters IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Orgryte | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Mjallby AIF | 3 - 2 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | GAIS | 2 - 0 | 1 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
Finland Veikkausliga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 1 - 0 | 0 - 0 | SJK Seinajoki | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | RoPS Rovaniemi | 3 - 0 | 3 - 0 | Lahti | ||||||
Turkey Super Lig wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Trabzonspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Rizespor | 2 - 1 | 0 - 0 | Sivasspor | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Antalyaspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Denizlispor | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Galatasaray | 1 - 1 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
Brasil Serie B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | America MG | 3 - 2 | 1 - 1 | Guarani Sp | ||||||
Mexico Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 01:00 | FT | Pachuca | 3 - 1 | 2 - 0 | Atlas | ||||||
25 Aug 2019 01:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 1 | 0 - 0 | Puebla | ||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | Tigres UANL | 1 - 1 | 1 - 0 | Club America | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Toluca | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Tijuana | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 2 | 0 - 2 | Necaxa | ||||||
Argentina Primera B Nacional wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:05 | FT | Independiente Rivadavia | 3 - 2 | 1 - 1 | Ferrol Carril Oeste | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Agropecuario De Carlos Casares | 1 - 0 | 0 - 0 | Belgrano | ||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | All Boys | 0 - 3 | 0 - 0 | CA Brown Adrogue | ||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | Almagro | 0 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia Mendoza | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Ca Platense | 3 - 1 | 1 - 1 | Estudiantes Rio Cuarto | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 0 | 0 - 0 | Villa Dalmine | ||||||
Switzerland National Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Sion | 2 - 1 | 1 - 0 | Luzern | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | St. Gallen | 3 - 2 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Thun | 0 - 4 | 0 - 2 | Servette | ||||||
England FA Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Evesham United | 2 - 1 | 1 - 0 | Harefield United | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Cray Wanderers | 5 - 0 | 3 - 0 | Hythe Town | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Romania | 3 - 3 | 1 - 0 | Ware | ||||||
Liga de Honora wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:15 | FT | SC Farense | 1 - 3 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | CD Nacional | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Mafra | ||||||
25 Aug 2019 18:15 | FT | Casa Pia Ac | 0 - 1 | 0 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
25 Aug 2019 18:15 | FT | Varzim | 0 - 1 | 0 - 0 | Leixoes | ||||||
Korea League Classic wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Pohang Steelers | 5 - 3 | 2 - 1 | Incheon United FC | ||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Seoul | ||||||
Vietnam wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Sông Lam Nghệ An | 1 - 2 | 1 - 1 | Tp Hồ Chí Minh | ||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Hoàng Anh Gia Lai | 2 - 1 | 0 - 0 | Đà Nẵng | ||||||
Japanese League Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 10:00 | FT | Gifu | 0 - 4 | 0 - 3 | Kashiwa Reysol | ||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Ehime FC | 5 - 1 | 2 - 1 | Omiya Ardija | ||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Okayama FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Machida Zelvia | ||||||
Russian First Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 08:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 3 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Chertanovo Moscow | 1 - 1 | 0 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Mordovia Saransk | 0 - 1 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Khimki | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 0 | 0 - 0 | Avangard | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Torpedo Moscow | 2 - 0 | 2 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Baltika | 0 - 0 | 0 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Chayka K Sr | 3 - 0 | 0 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
Greece National A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:45 | FT | PAE Atromitos | 1 - 1 | 1 - 1 | Larisa | ||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Panionios | 1 - 2 | 0 - 1 | Volos Nfc | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | PAOK Saloniki | 2 - 1 | 1 - 0 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | AEK Athens | 1 - 2 | 0 - 0 | Xanthi | ||||||
Israel Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Hapoel Kfar Saba | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Bnei Yehuda Tel Aviv | 2 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
25 Aug 2019 18:15 | FT | Beitar Jerusalem | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Cyprus 1 Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | AEL Limassol | 0 - 0 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
Indonesia Super Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:00 | FT | Kalteng Putra | 3 - 2 | 1 - 2 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Persela Lamongan | 6 - 1 | 2 - 0 | Pstni | ||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | Perseru Serui | 1 - 1 | 1 - 0 | Persib Bandung | ||||||
Ukraine Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Karpaty Lviv | 0 - 1 | 0 - 0 | Zorya | ||||||
25 Aug 2019 17:30 | FT | Shakhtar Donetsk | 5 - 1 | 3 - 0 | Illichivets mariupol | ||||||
Romania - Division A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Viitorul Constanta | 4 - 0 | 1 - 0 | Voluntari | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Gaz Metan Medias | 4 - 0 | 1 - 0 | Steaua Bucuresti | ||||||
Austria wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | TSV Hartberg | 2 - 2 | 1 - 0 | Austria Wien | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Red Bull Salzburg | 5 - 0 | 3 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 0 | 1 - 0 | WSG Wattens | ||||||
Thailand wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Muang Thong United | 4 - 1 | 2 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Ratchaburi FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Chiangmai Fc | 5 - 1 | 2 - 1 | Nakhon Ratchasima | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Chonburi Shark FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Chiangrai United | ||||||
Hungary wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Videoton Puskas Akademia | 4 - 1 | 1 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Gornik Zabrze | 3 - 0 | 2 - 0 | Korona Kielce | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Zaglebie Lubin | 0 - 3 | 0 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | LKS Lodz | 2 - 3 | 1 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
Serbia wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 17:30 | FT | Radnicki Nis | 2 - 1 | 0 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Backa Topola | 2 - 0 | 2 - 0 | Indjija | ||||||
Croatia wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Zapresic | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Hnk Gorica | 1 - 1 | 0 - 1 | Istra 1961 | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | ZNK Osijek | 1 - 0 | 1 - 0 | Hajduk Split | ||||||
Bulgaria wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Dunav Ruse | 1 - 1 | 1 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
25 Aug 2019 18:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Sofia | ||||||
Slovakia wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 1 | 1 - 0 | MSK Zilina | ||||||
25 Aug 2019 18:15 | FT | Nitra | 1 - 2 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Triglav Gorenjska | 0 - 6 | 0 - 3 | NK Publikum Celje | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | NK Rudar Velenje | 2 - 2 | 1 - 1 | Tabor Sezana | ||||||
25 Aug 2019 19:10 | FT | NK Maribor | 4 - 0 | 1 - 0 | Ask Bravo | ||||||
Belarus Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:45 | FT | Torpedo Zhodino | 1 - 1 | 0 - 1 | Gorodeya | ||||||
25 Aug 2019 16:45 | FT | Shakhter Soligorsk | 3 - 1 | 2 - 1 | Gomel | ||||||
25 Aug 2019 18:45 | FT | BATE Borisov | 4 - 0 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
Kazakhstan Super League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Astana | 5 - 0 | 1 - 0 | Taraz | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 0 - 2 | 0 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | FK Aktobe Lento | 1 - 1 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Kairat Almaty | 0 - 1 | 0 - 1 | Okzhetpes | ||||||
South Africa Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Baroka | 0 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Stellenbosch | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritzburg United | ||||||
Vietnam First Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:30 | FT | Phù Đổng Ninh Bình | 1 - 0 | 0 - 0 | Bình Phước | ||||||
25 Aug 2019 10:00 | FT | Bình Định | 3 - 0 | 1 - 0 | Cần Thơ FC | ||||||
25 Aug 2019 10:00 | FT | Tây Ninh | 1 - 1 | 0 - 0 | Đồng Tháp | ||||||
Estonia wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Paide Linnameeskond | 5 - 0 | 3 - 0 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 1 - 1 | 1 - 1 | JK Tallinna Kalev | ||||||
Switzerland Challenge League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Chiasso | 2 - 2 | 2 - 1 | Vaduz | ||||||
Denmark 1.Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:45 | FT | Hvidovre IF | 3 - 2 | 0 - 0 | Roskilde | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Fredericia | 4 - 3 | 4 - 2 | Kolding IF | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 3 - 1 | 2 - 1 | Fremad Amager | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Vejle | 2 - 1 | 1 - 0 | Skive IK | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Viborg | 3 - 0 | 2 - 0 | Nykobing Falster | ||||||
Moldova Divizia Nationala wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Codru Lozova | 0 - 1 | 0 - 1 | Cs Petrocub | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Dinamo-Auto | 3 - 4 | 2 - 1 | Speranta Nisporeni | ||||||
Armenia Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Shirak | 3 - 1 | 1 - 0 | Pyunik | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Yerevan | 1 - 2 | 0 - 2 | Avan Academy | ||||||
Costa Rica Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | Alajuelense | 2 - 2 | 0 - 1 | Santos De Guapiles | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 4 - 1 | 2 - 0 | AD grecia | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Guadalupe | 1 - 1 | 0 - 1 | Jicaral | ||||||
25 Aug 2019 22:05 | FT | Limon | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
25 Aug 2019 22:55 | FT | Perez Zeledon | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Costa Rica | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | Club Guabira | 1 - 1 | 0 - 0 | Destroyers | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Aurora | 0 - 1 | 0 - 0 | Bolivar | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | The Strongest | 2 - 0 | 0 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
25 Aug 2019 22:15 | FT | Nacional Potosi | 2 - 3 | 2 - 1 | Oriente Petrolero | ||||||
Guatemala Liga Nacional wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | Xelaju MC | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Sanarate | ||||||
25 Aug 2019 18:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 1 | 2 - 1 | Coban Imperial | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | CD Malacateco | 3 - 0 | 0 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
25 Aug 2019 21:30 | FT | Guastatoya | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ||||||
El Salvador Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | Cd Chalatenango | 3 - 3 | 2 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Once Municipal | 0 - 4 | 0 - 2 | Cd El Vencedor | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Municipal Limeno | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza | ||||||
25 Aug 2019 22:30 | FT | CD FAS | 3 - 0 | 1 - 0 | Sonsonate | ||||||
Honduras Liga Nacional wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | CD Motagua | 3 - 1 | 0 - 0 | CD Vida | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 0 - 1 | 0 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
Korea K League Challenge wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Busan I'Park | 1 - 1 | 0 - 1 | Anyang | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | Barcelona SC(ECU) | 4 - 0 | 3 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | ||||||
25 Aug 2019 18:15 | FT | CD El Nacional | 0 - 1 | 0 - 1 | Universidad Catolica Quito | ||||||
25 Aug 2019 20:45 | FT | Guayaquil City | 4 - 2 | 2 - 1 | Mushuc Runa | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Macara | 2 - 1 | 2 - 0 | Club Sport Emelec | ||||||
Lithuania - 1. Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Palanga | 0 - 2 | 0 - 0 | Atlantas Klaipeda | ||||||
Latvia - 1. Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Jelgava | 2 - 2 | 1 - 2 | Daugava Daugavpils | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Spartaks Jurmala | 2 - 4 | 1 - 3 | Riga Fc | ||||||
25 Aug 2019 17:30 | FT | Metta/LU Riga | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
Poland - 2. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:45 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 2 | 0 - 1 | GKS Tychy | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Warta Poznan | 1 - 1 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Sandecja | 2 - 1 | 0 - 1 | Belchatow | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Chojniczanka Chojnice | 0 - 1 | 0 - 1 | Puszcza Niepolomice | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Wigry Suwalki | 1 - 0 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
Colombia Copa Mustang wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 01:45 | FT | Millonarios | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Cali | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Patriotas | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Bucaramanga | ||||||
25 Aug 2019 21:45 | FT | Alianza Petrolera | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Huila | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Atletico Nacional | 5 - 2 | 2 - 2 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
25 Aug 2019 23:45 | FT | Aguilas Doradas | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
Austria Erste Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:30 | FT | SK Austria Klagenfurt | 3 - 1 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
Russia Div 2 East wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | ||||||
25 Aug 2019 12:30 | FT | Dinamo Barnaul | 1 - 2 | 1 - 1 | Novosibirsk | ||||||
Russia Div 2 West wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Leningradets | 3 - 2 | 2 - 1 | Murom | ||||||
Ukraine U21 Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Dnipro 1 U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Lviv U21 | ||||||
Australia Queensland State League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Sunshine Coast | 0 - 2 | 0 - 2 | Moreton Bay United | ||||||
25 Aug 2019 09:00 | FT | Brisbane Olympic United FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | ||||||
Georgia Pirveli Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Gagra | 2 - 0 | 0 - 0 | Shevardeni | ||||||
Sweden Div 1 Sodra wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 0 - 0 | 0 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | IK Oddevold | 0 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Landskrona BoIS | 4 - 0 | 3 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
Colombia Copa Premier wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 20:30 | FT | Fortaleza CEIF | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Cartagena | ||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Barranquilla | 3 - 1 | 2 - 1 | Universitario De Popayan | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Deportivo Armenio | 1 - 1 | 0 - 1 | UAI Urquiza | ||||||
Georgia Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 0 - 0 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 2 - 2 | 1 - 0 | Metalurgi Rustavi | ||||||
Venezuela Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Deportivo Lara | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Venezuela | ||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Deportivo La Guaira | 2 - 0 | 0 - 0 | Carabobo | ||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Llaneros Guanare | 3 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes Caracas SC | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Academia Puerto Cabello | 1 - 1 | 0 - 1 | Estudiantes Merida | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Deportivo Tachira | 3 - 2 | 2 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:45 | FT | Sabah Fk Baku | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Inter Baku | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Qarabag | 3 - 0 | 0 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
Russia Div 2 South wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Alania | 3 - 0 | 1 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | FK Anzhi | 2 - 2 | 0 - 1 | Druzhba Maykop | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | FK Biolog | 2 - 0 | 1 - 0 | Inter Cherkessk | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 6 - 0 | 3 - 0 | Krasnodar Iii | ||||||
Australia Victorian Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Port Melbourne Sharks | 2 - 3 | 0 - 2 | Dandenong City Sc | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Bentleigh Greens | 0 - 3 | 0 - 2 | Avondale Heights | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Altona Magic | 1 - 2 | 0 - 1 | Pascoe Vale Sc | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Oakleigh Cannons | 3 - 0 | 1 - 0 | Green Gully Cavaliers | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | South Melbourne | 0 - 3 | 0 - 2 | Heidelberg United | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Hume City | 1 - 5 | 0 - 4 | Kingston City | ||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Dandenong Thunder | 4 - 1 | 2 - 0 | Melbourne Knights | ||||||
Paraguayan Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | General Diaz | 1 - 0 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | ||||||
25 Aug 2019 23:30 | FT | Olimpia Asuncion | 4 - 0 | 3 - 0 | Deportivo Santani | ||||||
Turkey 2 Ligi A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Umraniyespor | 4 - 1 | 2 - 0 | Giresunspor | ||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Menemen Belediye Spor | 0 - 4 | 0 - 1 | Hatayspor | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Adanaspor | 3 - 2 | 1 - 1 | Eskisehirspor | ||||||
25 Aug 2019 19:45 | FT | Bursaspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
Brisbane Premier emier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Taringa Rovers | 4 - 0 | 3 - 0 | Brisbane Knights | ||||||
Czech Republic 2. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 3 - 0 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 1 | 0 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
Sweden Div 2 Norrland wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 7 | 0 - 3 | Vasalunds IF | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | Umea Fc Academy | ? - ? | ? - ? | Anundsjo If | |||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Akropolis IF | 4 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Karlstad BK | 4 - 1 | 2 - 1 | Fc Linkoping City | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Tegs Thoren ff | 3 - 3 | 3 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
Norway Adeccoligaen wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Ham-Kam | 1 - 2 | 1 - 1 | Notodden FK | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Raufoss | 1 - 2 | 1 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Sogndal | 2 - 1 | 1 - 0 | Kongsvinger | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | KFUM Oslo | 5 - 1 | 2 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Nest-Sotra | 1 - 1 | 0 - 0 | Sandefjord | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Strommen | 0 - 4 | 0 - 2 | Tromsdalen UIL | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Jerv | 5 - 1 | 1 - 1 | Skeid Oslo | ||||||
Norway 2 Division A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Arendal | 1 - 2 | 1 - 1 | Egersunds IK | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Brattvag | 1 - 2 | 0 - 2 | Kvik Halden | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Moss | 2 - 1 | 1 - 0 | IL Hodd | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Fredrikstad | 3 - 0 | 0 - 0 | Levanger | ||||||
Norway 2 Division B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Alta | 3 - 2 | 2 - 1 | Asker | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Senja | 3 - 1 | 1 - 1 | Oppsal | ||||||
Tunisia Division 1 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | U.s.monastir | 2 - 1 | 1 - 0 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
Uzbekistan Division 1 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 1 - 0 | 1 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Xorazm Urganch | 5 - 2 | 3 - 0 | Sherdor Samarqand | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Shurtan Guzor | 6 - 0 | 2 - 0 | Iftixor Oltiariq | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Oktepa | 0 - 1 | 0 - 0 | Mashal Muborak | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Dynamos Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Chicken Inn | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Highlanders Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Harare City | ||||||
Lithuania - 2. Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Dainava Alytus | 9 - 1 | 6 - 0 | Pakruojis | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Bfa | 3 - 0 | 2 - 0 | Dziugas Telsiai | ||||||
Iceland Ladies Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Nữ Breidablik | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Stjarnan | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | HB Torshavn | 3 - 1 | 0 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Skala Itrottarfelag | 1 - 2 | 0 - 1 | NSI Runavik | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | EB Streymur | 0 - 1 | 0 - 1 | Ki Klaksvik | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | IF Fuglafjordur | 1 - 1 | 1 - 1 | Tb Tuoroyri | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Ab Argir | 1 - 2 | 1 - 1 | B36 Torshavn | ||||||
Serbia Prva Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Zlatibor Cajetina | 0 - 0 | 0 - 0 | Kabel Novi Sad | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Zarkovo | 1 - 3 | 0 - 2 | Radnicki Pirot | ||||||
Moldova Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Iskra-stal Ribnita | 3 - 0 | 0 - 0 | Cs Sparta Chisinau | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Olimpia Balti | 3 - 3 | 2 - 0 | Floresti | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Sireti | 1 - 1 | 0 - 0 | Abus Ungheni | ||||||
Hungary NB 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Budaorsi Sc | 1 - 2 | 1 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Soroksar | 1 - 0 | 1 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Szegedi Ak | 1 - 3 | 0 - 2 | Siofok | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Dorogi | 1 - 2 | 1 - 2 | Budafoki Mte | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Duna Aszfalt Tvse | 1 - 3 | 0 - 2 | Vasas | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Bekescsaba | 3 - 3 | 2 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Csakvari Tk | 3 - 1 | 1 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | ETO Gyori FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Szolnoki MAV | 0 - 3 | 0 - 2 | Gyirmot Se | ||||||
Slovenia 2. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | NK Krka | 3 - 1 | 1 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Brda | 1 - 3 | 0 - 1 | Bilje | ||||||
Iceland Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Fjardabyggd | 3 - 3 | 0 - 1 | Ir Reykjavik | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | UMF Selfoss | 2 - 0 | 0 - 0 | Leiknir F | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Vestri | 2 - 1 | 1 - 0 | Vidir Gardur | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Dalvik Reynir | 1 - 3 | 0 - 1 | Kari Akranes | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Volsungur Husavik | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Gardabaer | ||||||
Slovakia 2. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:30 | FT | Ruzomberok B | 2 - 1 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
25 Aug 2019 09:30 | FT | Stk 1914 Samorin | 2 - 2 | 2 - 1 | Partizan Bardejov | ||||||
Luxembourg National Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Blue Boys Muhlench | 3 - 2 | 1 - 1 | Fola Esch | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Jeunesse Esch | 2 - 1 | 1 - 0 | Victoria Rosport | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Hostert | 0 - 3 | 0 - 2 | Racing Union Luxemburg | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Una Strassen | 1 - 3 | 0 - 1 | Differdange 03 | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Etzella Ettelbruck | 1 - 3 | 1 - 1 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
FYR Macedonia Prva liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Academy Pandev | 2 - 0 | 1 - 0 | Borec Veles | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Makedonija | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Korzo Prilep | 2 - 2 | 1 - 1 | Renova Cepciste | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Struga Trim Lum | 2 - 1 | 1 - 0 | Sileks | ||||||
Australia Victorian Division 1 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 06:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 2 - 1 | 1 - 0 | North Geelong Warriors | ||||||
25 Aug 2019 06:15 | FT | Box Hill United Sc | 2 - 2 | 0 - 2 | Murray United | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:00 | FT | Pribram B | 3 - 0 | 1 - 0 | Motorlet Praha | ||||||
25 Aug 2019 09:30 | FT | Karlovy Vary Dvory | 0 - 3 | 0 - 2 | Fk Mas Taborsko | ||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | Sokol Hostoun | 1 - 1 | 0 - 0 | Stechovice | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Sokol Zapy | 1 - 1 | 1 - 1 | Zbuzany | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 2 | 0 - 0 | Vanersborg | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Ik Gauthiod | 4 - 2 | 3 - 1 | Ifk Amal | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Vargarda Ik | 3 - 1 | 1 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Sodertalje | 0 - 0 | 0 - 0 | Tyreso Ff | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Assyriska FF | 3 - 1 | 0 - 1 | Newroz | ||||||
Latvia - 2. Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Grobina | 0 - 7 | 0 - 3 | Super Nova | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Wolfsberger Ac Amateure | 2 - 3 | 1 - 1 | Union Gurten | ||||||
Chinese Football League Divison 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:00 | FT | Xian Daxing Chongde | 0 - 2 | 0 - 1 | Shenyang Urban | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 1 - 1 | 0 - 1 | Zeta | ||||||
Thailand Division 1 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Thai Honda Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Bangkok Glass Pathum | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Udon Thani | 2 - 1 | 2 - 0 | Navy | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Samut Sakhon | 2 - 2 | 1 - 1 | Khonkaen FC | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Lampang Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | Sisaket | ||||||
Ireland - FAI Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Crumlin United | 3 - 1 | 3 - 0 | Lucan United | ||||||
German 3. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | SV Waldhof Mannheim | 4 - 3 | 2 - 2 | MSV Duisburg | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 0 - 3 | 0 - 1 | Hallescher | ||||||
German Frauen Bundesliga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Nữ Sc Sand | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Nữ Bayer Leverkusen | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 6 - 2 | 5 - 2 | Nữ Ff Usv Jena | ||||||
Malaysia Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | UiTM | 0 - 2 | 0 - 1 | Misc Mifa Petaling | ||||||
Poland 3. Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:05 | FT | Gornik Leczna | 1 - 0 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 1 - 2 | 0 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Skra Czestochowa | 1 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 1 - 2 | 1 - 0 | Gornik Polkowice | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Bytovia Bytow | 2 - 2 | 2 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Olimpia Elblag | 0 - 1 | 0 - 1 | Stal Stalowa Wola | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 0 | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 11:00 | FT | Wisla Krakow Youth | 2 - 2 | 0 - 2 | Lech Poznan Youth | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Gornik Zabrze Youth | 3 - 0 | 1 - 0 | Cracovia Krakow Youth | ||||||
Peru Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | Alianza Lima | 3 - 2 | 1 - 0 | Academia Cantolao | ||||||
25 Aug 2019 17:15 | FT | Dep. San Martin | 2 - 2 | 1 - 0 | Molinos El Pirata | ||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | Deportivo Union Comercio | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting Cristal | ||||||
25 Aug 2019 21:30 | FT | Alianza Huanuco | 2 - 1 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Carlos A Mannucci | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
Belgian Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Kfc Duffel | 2 - 1 | 2 - 0 | Royal Knokke | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Royal Cappellen | 1 - 0 | 0 - 0 | Vigor Wuitens Hamme | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Rus Rebecquoise | 2 - 1 | 1 - 1 | Tilleur | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Francs Borains | 6 - 1 | 2 - 1 | Torhout | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Ronse | 4 - 2 | 2 - 0 | Olympia Wijgmaal | ||||||
25 Aug 2019 15:15 | FT | Rupel Boom | 2 - 2 | 1 - 1 | Vosselaar | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Palmeiras Youth | 3 - 1 | 2 - 1 | Cruzeiro Youth | ||||||
Chile Primera Division wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | Curico Unido | 2 - 2 | 2 - 1 | Audax Italiano | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Deportes Iquique | 2 - 2 | 1 - 2 | Universidad de Concepcion | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Universidad de Chile | 1 - 1 | 0 - 1 | Univ Catolica | ||||||
25 Aug 2019 22:30 | FT | Huachipato | 4 - 3 | 1 - 1 | Csd Antofagasta | ||||||
Mexico Primera Divison A wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 1 - 0 | 0 - 0 | Venados | ||||||
Angola Girabola League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Cuando Cubango | 1 - 1 | 0 - 0 | Santa Rita | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Recreativo Caala | 1 - 0 | 0 - 0 | Estrela Clube 1 De Maio | ||||||
Bulgaria Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 17:30 | FT | Litex Lovech | 4 - 0 | 3 - 0 | Chernomorets Balchik | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Pirin Blagoevgrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartak Pleven | ||||||
Canadian Premier Soccer League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | Sc Waterloo | 0 - 1 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
25 Aug 2019 01:00 | FT | Brantford Galaxy Sc | 3 - 1 | 0 - 0 | Kingsman | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Liga de Loja | 2 - 1 | 1 - 1 | Cds Santa Rita | ||||||
25 Aug 2019 21:00 | FT | Pottu via HO | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Independiente Juniors | ||||||
25 Aug 2019 21:30 | FT | Atletico Porteno | 1 - 2 | 1 - 1 | Manta | ||||||
25 Aug 2019 22:00 | FT | Gualaceo SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Santo Domingo | ||||||
Japan Football League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 1 - 3 | 0 - 1 | Reinmeer Aomori | ||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Verspah Oita | 2 - 1 | 0 - 0 | Osaka | ||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Tegevajaro Miyazaki | 1 - 0 | 0 - 0 | Honda Lock SC | ||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Maruyasu Industries | 1 - 0 | 0 - 0 | Veertien Mie | ||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Kagura Shimane | 1 - 1 | 1 - 1 | Imabari FC | ||||||
25 Aug 2019 07:00 | FT | Suzuka Unlimited | 3 - 4 | 1 - 3 | Yokogawa Musashino | ||||||
United Soccer League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 5 - 0 | 2 - 0 | Memphis 901 | ||||||
25 Aug 2019 01:00 | FT | Nashville Sc | 2 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | ||||||
25 Aug 2019 01:00 | FT | Sporting Kansas City ii | 1 - 5 | 1 - 3 | New York Red Bulls B | ||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 1 - 0 | 0 - 0 | El Paso Locomotive | ||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | San Antonio | 5 - 0 | 2 - 0 | New Mexico United | ||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | Okc Energy Fc | 4 - 2 | 4 - 0 | Austin Bold | ||||||
25 Aug 2019 03:00 | FT | Orange County Fc | 3 - 1 | 2 - 0 | Real Monarchs Slc | ||||||
25 Aug 2019 03:30 | FT | Fresno | 2 - 1 | 0 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
25 Aug 2019 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 1 - 0 | 1 - 0 | Portland Timbers B | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Bethlehem Steel | 2 - 3 | 0 - 1 | Birmingham Legion | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Indy Eleven | 3 - 1 | 1 - 1 | Charlotte Independence | ||||||
Paraguay Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | 3 De Febrero | 0 - 2 | 0 - 1 | 12 De Octubre | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Deportivo Caaguazu | 2 - 1 | 2 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | General Caballero | 2 - 2 | 1 - 1 | Sportivo Iteno | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Ri 3 Corrales | 2 - 2 | 1 - 1 | Independiente Fbc | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | 2 De Mayo | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Fulgencio Yegros | 3 - 3 | 2 - 2 | Sportivo Trinidense | ||||||
Chile Primera B wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | La Serena | 1 - 0 | 1 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
25 Aug 2019 20:30 | FT | Cobreloa | 1 - 0 | 1 - 0 | Union San Felipe | ||||||
Belarus Pershaya Liga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Krumkachy | 1 - 3 | 0 - 1 | Lida | ||||||
Romania Liga 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:30 | FT | Universitaea Cluj | 0 - 2 | 0 - 1 | Gloria Buzau | ||||||
Kosovo Super League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Kf Drita Gjilan | 3 - 0 | 1 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Kosova Vushtrri | 1 - 1 | 1 - 1 | KF Trepca 89 | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 3 - 0 | 2 - 0 | Edgeworth Eagles | ||||||
25 Aug 2019 05:30 | FT | Broadmeadow Magic | 1 - 0 | 1 - 0 | Charleston City Blues | ||||||
25 Aug 2019 05:30 | FT | Maitland | 3 - 2 | 1 - 1 | Newcastle Jets Fc Youth | ||||||
25 Aug 2019 05:30 | FT | Valentine | 0 - 4 | 0 - 1 | Hamilton Olympic | ||||||
25 Aug 2019 05:30 | FT | Weston Workers | 5 - 2 | 1 - 0 | Lake Macquarie | ||||||
Nicaragua Apertura league wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 02:00 | FT | Walter Ferretti | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Esteli | ||||||
USA Women wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 00:00 | FT | North Carolina Courage Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Ol Reign Womens | ||||||
25 Aug 2019 00:30 | FT | Washington Spirit Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Orlando Pride Womens | ||||||
25 Aug 2019 01:30 | FT | Houston Dash Womens | 1 - 2 | 0 - 2 | Gotham Fc Womens | ||||||
25 Aug 2019 20:00 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 3 - 0 | 2 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
USA National Premier Soccer League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 03:30 | FT | Tucson | 3 - 1 | 2 - 0 | Orlando City B | ||||||
TAS Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 05:00 | FT | South Hobart | 3 - 0 | 0 - 0 | Riverside Olympic | ||||||
Germany Oberliga NOFV wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Vfv Borussia 06 Hildesheim | 1 - 0 | 1 - 0 | Lupo Martini Wolfsburg | ||||||
Australian cloth wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 08:00 | FT | Moggill | 1 - 3 | 1 - 1 | Annerley | ||||||
25 Aug 2019 08:00 | FT | St George Willawong | 2 - 0 | 0 - 0 | North Star | ||||||
Primera Division de Uruguay wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 0 - 2 | 0 - 1 | Nacional Montevideo | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 1 | 0 - 1 | Centro Atletico Fenix | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Rampla Juniors | 1 - 2 | 0 - 2 | Liverpool P. | ||||||
25 Aug 2019 21:30 | FT | Defensor SC | 3 - 1 | 2 - 1 | Danubio FC | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Umea Fc Academy | 3 - 1 | 3 - 1 | Anundsjo If | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Klubi 04 | 5 - 0 | 1 - 0 | Sudet | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Kapa Helsinki | 1 - 2 | 1 - 0 | Kaarinan Pojat | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Grifk | 2 - 1 | 2 - 0 | Eps Espoo | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Sc Kufu-98 | 2 - 3 | 1 - 2 | Vaajakoski | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Jakobstads Bollklubb | 1 - 0 | 1 - 0 | Vifk Vaasa | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Oulun Ls | 4 - 2 | 0 - 1 | Pk-37 | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Kajha | 2 - 2 | 0 - 1 | Gbk Kokkola | ||||||
Thai Division 2 League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Ranong United | 5 - 1 | 2 - 0 | Nakhon Si Thammarat | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Trang Fc | 2 - 1 | 1 - 1 | Army United | ||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | Khonkaen United | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamphaengphet | ||||||
Austria Landesliga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:30 | Annabichler Sv | ? - ? | ? - ? | Tsv Grafenstein | |||||||
Czech Group D League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:15 | FT | Meteor Praha | 1 - 0 | 0 - 0 | Louny | ||||||
25 Aug 2019 09:15 | FT | Slavicin | 6 - 0 | 3 - 0 | Prerov | ||||||
25 Aug 2019 09:15 | FT | Tj Dynamo Zce Plzen | 1 - 4 | 0 - 2 | Tatran Sedlcany | ||||||
Croatia 2 HNL wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Rudes | 0 - 1 | 0 - 1 | HNK Sibenik | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Hajduk Split B | 4 - 0 | 2 - 0 | Kustosija | ||||||
Estonia Teine Liiga wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Nomme United | 1 - 2 | 0 - 2 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Viimsi Mrjk | 2 - 1 | 0 - 1 | Vandra Jk Vaprus | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Voru Jk | 1 - 3 | 1 - 3 | Parnu Jk | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Tabasalu Charma | 1 - 2 | 0 - 1 | Keila Jk | ||||||
Montenegro Division 2 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Drezga | 2 - 3 | 1 - 1 | Bokelj Kotor | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Decic Tuzi | 2 - 1 | 0 - 1 | Lovcen Cetinje | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Mornar | 2 - 0 | 0 - 0 | Otrant | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Arsenal Tivat | 4 - 1 | 3 - 1 | Ibar Rozaje | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Jezero Plav | 2 - 0 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
South Africa First League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Mbombela United | 1 - 1 | 0 - 1 | Ajax Cape Town | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Marumo Gallants | 1 - 1 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Real Kings | 0 - 2 | 0 - 1 | Jdr Stars | ||||||
Canadian Premier League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 20:30 | FT | Forge | 1 - 0 | 0 - 0 | Cavalry | ||||||
25 Aug 2019 23:00 | FT | Fc Edmonton | 2 - 2 | 1 - 1 | York 9 | ||||||
CAF Champions League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Pamplemousses | 1 - 1 | 1 - 0 | Fosa Juniors | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Mekelle 70 Enderta | 1 - 1 | 1 - 1 | Cano Sport | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Simba | 1 - 1 | 0 - 1 | Ud Songo | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Gor Mahia | 5 - 1 | 3 - 0 | Aigle Noir | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | As Vita Club | 1 - 0 | 0 - 0 | Ums De Loum | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Elect Sport | 2 - 0 | 0 - 0 | Cercle Mberi Sportif | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Enyimba International | 5 - 0 | 1 - 0 | Rahimo | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Asante Kotoko | 2 - 0 | 1 - 0 | Kano Pillars | ||||||
25 Aug 2019 16:00 | FT | Petro Atletico De Luanda | 2 - 0 | 1 - 0 | Matlama | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Horoya Ac | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Malien De Bamako | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Asc Kara | 1 - 0 | 0 - 0 | Buffles Du Borgou | ||||||
25 Aug 2019 18:00 | FT | Nouadhibou | 1 - 0 | 0 - 0 | Societe Omnisport | ||||||
25 Aug 2019 18:30 | FT | Al Hilal Omdurman | 0 - 0 | 0 - 0 | Rayon Sports | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Al Nasr Benghazi | 3 - 1 | 1 - 0 | As Tempete Mocaf | ||||||
25 Aug 2019 20:45 | FT | Usm Alger | 3 - 1 | 2 - 0 | Sonidep | ||||||
CAF Confederation Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 13:00 | FT | St Louis Suns United | 0 - 1 | 0 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Amarat United | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | ||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | Maniema Union | 1 - 1 | 0 - 1 | As Pelicans Lambaren | ||||||
25 Aug 2019 14:45 | FT | Jwaneng Galaxy | 1 - 0 | 0 - 0 | Bolton City | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Stade Renard De Melong | 0 - 2 | 0 - 2 | Daring Club Motema Pembe | ||||||
25 Aug 2019 15:30 | FT | Etoile Du Congo | 0 - 1 | 0 - 1 | Pyramids | ||||||
25 Aug 2019 16:30 | FT | Liscr Monrovia | 0 - 0 | 0 - 0 | Maranatha De Fiokpo | ||||||
25 Aug 2019 16:59 | FT | Al Ittihad Tripoli | 2 - 0 | 1 - 0 | Us Gendarmerie Nationale | ||||||
AFF Women’s Championship wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 09:00 | FT | Nữ Việt Nam | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Philippines | ||||||
25 Aug 2019 12:00 | FT | Nữ Thái Lan | 3 - 1 | 1 - 0 | Nữ Myanmar | ||||||
Lebanon Elite Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 19:30 | FT | Al Ansar Lib | 3 - 3 | 1 - 1 | Shabab Sahel | ||||||
Mexico Youth U20 wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Tijuana U20 | ||||||
25 Aug 2019 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 2 - 3 | 0 - 0 | Necaxa U20 | ||||||
Burundi League wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 12:30 | FT | Bumamuru | 4 - 0 | 0 - 0 | Ngozi City | ||||||
25 Aug 2019 14:00 | FT | Flambeau Du Centre | 4 - 2 | 0 - 0 | Inter Stars | ||||||
25 Aug 2019 14:30 | FT | Athletico Olympic | 1 - 2 | 0 - 0 | Bs Dynamic | ||||||
UAFA Club Cup wyniki |
|||||||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | C. A. Bizertin | 0 - 1 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
25 Aug 2019 19:00 | FT | Fomboni | 2 - 3 | 0 - 3 | Asas Djibouti Telecom |
sumie Spotkań: 517
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...