cronograma Futebol 30-06-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tempo | Minute | casa | tempo integral | meio tempo | longe | análise | |||||
International Friendly Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fakel Voronezh | |||||||
30 Jun 2021 09:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Budaorsi Sc | |||||||
30 Jun 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CS Mioveni | |||||||
30 Jun 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bvsc | |||||||
30 Jun 2021 09:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Mas Taborsko | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Usti nad Labem | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 3 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 7 - 1 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 2 | SC Znojmo | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Msk Zilina B | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | |||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gornik Zabrze | |||||||
30 Jun 2021 12:00 | ? - ? | ? - ? | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Esbjerg FB | |||||||
30 Jun 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Znicz Pruszkow | ||||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sc Verl | |||||||
30 Jun 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Szombathelyi Haladas | ||||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fakel Voronezh | |||||||
30 Jun 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Lechia Gdansk | |||||||
30 Jun 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | FK Baumit Jablonec | |||||||
30 Jun 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Nurnberg Am | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pribram | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Lierse Kempenzonen | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Babelsberg 03 | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 9 - 1 | 4 - 0 | Berlin AK 07 | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Seraing United | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kryvbas | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Arda | |||||||
30 Jun 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
30 Jun 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kuban | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Zaglebie Lubin | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Berlin 1889 | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Shakhtar Donetsk | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Korzo Prilep | ||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Teuta Durres | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | UTA Arad | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | FK Makedonija | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 7 | 1 - 4 | Utrecht | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Beroe | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | AEK Athens | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chindia Targoviste | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Artmedia Petrzalka | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | MSK Zilina | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Sc Kriens | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 7 - 2 | 1 - 1 | Iiikeruleti Tue | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bastia CA | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rapid Wien | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Gilloise | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Hallescher | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dynamo Moscow | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vojvodina | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Varda Se | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | CSKA Sofia | ||||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ujpesti TE | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 8 | 1 - 2 | Munchen 1860 | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 8 | 1 - 2 | 1. Magdeburg | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | U.s.monastir | ||||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | NK Aluminij | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | HNK Sibenik | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ingolstadt 04 | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Odeva Lipany | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Olympiakos | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Werder Bremen | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Trenkwalder Admira | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlsruher SC | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Mladost Lucani | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rudar Prijedor | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | FK Pohronie | ||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Kortrijk | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 7 | 0 - 4 | Fsv Zwickau | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Saarbrucken | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Wiener Viktoria | ||||||||
30 Jun 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Servette | ||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Zlate Moravce | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Koper | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 1 - 9 | 0 - 5 | Lugano | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zlin | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hamrun Spartans | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sloboda | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | |||||||
30 Jun 2021 19:30 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Hastings United | |||||||
30 Jun 2021 19:45 | FT | 8 - 0 | 5 - 0 | Hoddesdon Town | |||||||
30 Jun 2021 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Dundee United | |||||||
Brasil Serie A Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 20:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Chapecoense SC | |||||||
30 Jun 2021 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Atletico Paranaense | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Palmeiras | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | America MG | |||||||
Norway Tippeligaen Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Stromsgodset | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Haugesund | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bodo Glimt | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kristiansund BK | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Stabaek | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lillestrom | |||||||
Finland Veikkausliga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | HJK Helsinki | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lahti | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ilves Tampere | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Honka | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | AC Oulu | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
Brasil Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 01:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sampaio Correa | |||||||
30 Jun 2021 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nautico PE | |||||||
30 Jun 2021 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | |||||||
30 Jun 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Avai | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Guarani Sp | |||||||
Sweden Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IK Oddevold | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Lunds BK | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stockholm Internazionale | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Skovde AIK | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lindome GIF | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Solvesborgs Goif | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Ifk Malmo | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Angelholms FF | |||||||
30 Jun 2021 18:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Umea FC | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ytterhogdal Ik | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nykopings BIS | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Oskarshamns AIK | |||||||
AFC Champions League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Port | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kitchee | |||||||
Argentina Primera B Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 01:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Temperley | |||||||
Iran Pro League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 15:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zob Ahan | |||||||
30 Jun 2021 16:20 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Padideh Mashhad | |||||||
30 Jun 2021 16:20 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Gol Gohar | |||||||
Iraq Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Diwaniya | |||||||
30 Jun 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Qasim Sport Club | |||||||
30 Jun 2021 17:45 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Baghdad | |||||||
30 Jun 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Naft | |||||||
Morocco Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
30 Jun 2021 19:15 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Maghrib Association Tetouan | |||||||
30 Jun 2021 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
Estonia Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Paide Linnameeskond | |||||||
Georgia Pirveli Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shevardeni | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gareji Sagarejo | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Sioni Bolnisi | |||||||
Estonia Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Transfer Wise | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Transfer Wise | |||||||
Finland Ykkonen Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | RoPS Rovaniemi | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Gnistan | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Skiljebo SK | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifk Osterakers | |||||||
Libya League Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Nasr Benghazi | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Darnes | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asswehly Sc | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Al Wehda Lby | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Shat | |||||||
Norway 2 Division A Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Baerum SK | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Kongsvinger | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Floro | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Moss | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Asker | |||||||
Norway 2 Division B Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Notodden FK | |||||||
30 Jun 2021 15:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Sotra Sk | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arendal | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fram Larvik | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Nardo | |||||||
Chile Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Audax Italiano | |||||||
30 Jun 2021 20:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Deportes Concepcion | |||||||
30 Jun 2021 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Coquimbo Unido | |||||||
Iceland Ladies Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 20:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Stjarnan | |||||||
Estonia Esi Liiga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nomme United | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka B | |||||||
Iceland Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kv Vesturbaeja | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
30 Jun 2021 20:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Magni | |||||||
30 Jun 2021 20:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Kari Akranes | |||||||
30 Jun 2021 20:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Umf Njardvik | |||||||
30 Jun 2021 20:15 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
Korea Challengers League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gimhae City | |||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Yangju Citizen Fc | |||||||
30 Jun 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Paju Citizen Fc | ||||||||
30 Jun 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Hwaseong Fc | ||||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Mokpo City | |||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Incheon Korail | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nordvarmland Ff | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Lidkopings Fk | |||||||
30 Jun 2021 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ahlafors If | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Eskilstuna City FK | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vinbergs If | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Vastra Frolunda | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Dalstorps If | |||||||
Kazakhstan Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Bolat Temirtau | |||||||
Nigeria Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Abia Warriors | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Warri Wolves | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Katsina United | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kano Pillars | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Plateau United | |||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
30 Jun 2021 16:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Adamawa United | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Sao Paulo Youth | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cruzeiro Youth | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Gremio Youth | |||||||
30 Jun 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ceara Youth | |||||||
Angola Girabola League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wiliete | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Progresso Sambizanga | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Rita | |||||||
30 Jun 2021 15:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Recreativo Caala | |||||||
30 Jun 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Academica Lobito | |||||||
30 Jun 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Baixa De Kassange | |||||||
United Soccer League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 03:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oakland Roots | |||||||
Bangladesh Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 11:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bashundhara Kings | |||||||
30 Jun 2021 13:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brothers Union | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Broadmeadow Magic | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lahden Reipas | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Eps Espoo | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Grifk | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vantaa | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Ilves Tampere Ii | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Fc Ilves-kissat | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oulun Ls | |||||||
30 Jun 2021 16:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Narpes Kraft | |||||||
Women Norwegian Toppserien Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Valerenga Womens | |||||||
Denmark - 4.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Otterup | |||||||
30 Jun 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Greve | |||||||
Austria Landesliga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | As Koma Elektra | ||||||||
Iceland 4 Deild Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 21:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Kfr Hvolsvollur | |||||||
30 Jun 2021 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Smari 2020 | |||||||
Estonia Teine Liiga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vandra Jk Vaprus | |||||||
30 Jun 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Viimsi Mrjk | |||||||
Kenya Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wazito | |||||||
30 Jun 2021 11:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kakamega Homeboyz | |||||||
30 Jun 2021 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sofapaka | |||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mathare United | |||||||
30 Jun 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bandari | |||||||
30 Jun 2021 13:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Nzoia United | |||||||
30 Jun 2021 13:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kariobangi Sharks | |||||||
30 Jun 2021 13:25 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Tusker | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Dushanbe 83 | |||||||
South Africa First League Futebol cronograma |
|||||||||||
30 Jun 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Real Kings |
fósforo total: 253
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...