soccer results, real-time live scores 02-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Time | Minute | Home | Full-time | Half-time | Away | Analysis | |||||
English Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Manchester United | 1 - 1 | 1 - 0 | Everton | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wolves | 2 - 1 | 1 - 1 | Newcastle United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chelsea | 3 - 1 | 1 - 0 | Southampton | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Leeds United | 1 - 0 | 1 - 0 | Watford | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Burnley | 0 - 0 | 0 - 0 | Norwich City | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Brighton | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
England Championship results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Coventry | 4 - 1 | 0 - 1 | Fulham | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hull City | 2 - 0 | 0 - 0 | Middlesbrough | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Luton Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Blackpool | 2 - 1 | 2 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Derby County | 0 - 0 | 0 - 0 | Swansea City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Birmingham | 0 - 3 | 0 - 2 | Nottingham Forest | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 2 - 1 | 0 - 0 | Sheffield United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Barnsley | 0 - 1 | 0 - 0 | Millwall | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Cardiff City | 0 - 1 | 0 - 1 | Reading | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 3 | 2 - 2 | Bristol City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 3 - 2 | 1 - 1 | Preston North End | ||||||
Italy Serie A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Salernitana | 1 - 0 | 0 - 0 | Genoa | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Torino | 0 - 1 | 0 - 0 | Juventus | ||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | US Sassuolo Calcio | 1 - 2 | 1 - 0 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Alessandria | 1 - 0 | 0 - 0 | Cosenza | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Frosinone | 0 - 1 | 0 - 0 | Cittadella | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Cremonese | 2 - 0 | 1 - 0 | Ternana | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Crotone | 2 - 2 | 2 - 1 | Ascoli | ||||||
02 Oct 2021 15:15 | FT | Pisa | 2 - 0 | 1 - 0 | Reggina | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Spal | 2 - 2 | 0 - 1 | Parma | ||||||
Spanish La Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Osasuna | 1 - 0 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
02 Oct 2021 15:15 | FT | Mallorca | 1 - 0 | 0 - 0 | Levante | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Cadiz | 0 - 0 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Atletico Madrid | 2 - 0 | 2 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | SD Huesca | 1 - 2 | 1 - 1 | Tenerife | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | SD Amorebieta | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
02 Oct 2021 17:15 | FT | Zaragoza | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Alcorcon | 1 - 4 | 1 - 2 | Real Sociedad B | ||||||
Germany Bundesliga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Hertha Berlin | 1 - 2 | 0 - 1 | Freiburg | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 1 | 1 - 1 | Augsburg | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | VfB Stuttgart | 3 - 1 | 1 - 0 | Hoffenheim | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 3 | 1 - 2 | Monchengladbach | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | RB Leipzig | 3 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
Germany Bundesliga 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Holstein Kiel | 0 - 2 | 0 - 2 | Hansa Rostock | ||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | SSV Jahn Regensburg | 2 - 2 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 3 | 1 - 1 | SC Paderborn 07 | ||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Nurnberg | 0 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | ||||||
French Ligue 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Montpellier | 1 - 1 | 1 - 1 | Strasbourg | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Nice | 2 - 1 | 1 - 0 | Stade Brestois | ||||||
French Ligue 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Amiens | 0 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Auxerre | 2 - 2 | 1 - 0 | Nimes | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Dunkerque | 2 - 0 | 0 - 0 | Bastia | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Paris Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Nancy | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Sochaux | 1 - 0 | 0 - 0 | Chamois Niortais | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Guingamp | 2 - 1 | 1 - 1 | Rodez Aveyron | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Le Havre | 2 - 0 | 1 - 0 | Dijon | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Ajaccio | 0 - 1 | 0 - 0 | Quevilly | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Caen | 1 - 2 | 0 - 2 | Valenciennes | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Grenoble | 2 - 0 | 2 - 0 | Pau FC | ||||||
Portugal Primera Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:30 | FT | Vizela | 1 - 1 | 0 - 0 | Santa Clara | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Porto | 2 - 1 | 1 - 1 | Pacos Ferreira | ||||||
02 Oct 2021 20:30 | FT | Arouca | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Lisbon | ||||||
Eredivisie results |
|||||||||||
02 Oct 2021 17:45 | FT | RKC Waalwijk | 1 - 1 | 0 - 1 | Go Ahead Eagles | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Heracles Almelo | 3 - 2 | 1 - 0 | Willem II | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Zwolle | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Fortuna Sittard | 1 - 3 | 1 - 2 | NEC Nijmegen | ||||||
Argentina Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:15 | FT | Lanus | 2 - 1 | 1 - 1 | Central Cordoba Sde | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Godoy Cruz | 2 - 2 | 0 - 2 | Newells Old Boys | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Ca Platense | 0 - 0 | 0 - 0 | Patronato Parana | ||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | CA Huracan | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | ||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | Atletico Tucuman | 0 - 0 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
Belgium Jupiler League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:15 | FT | Kortrijk | 2 - 2 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | St-Truidense VV | 1 - 1 | 0 - 0 | Oostende | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Cercle Brugge | 0 - 3 | 0 - 0 | St Gilloise | ||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | Oud Heverlee | 0 - 0 | 0 - 0 | Beerschot AC | ||||||
Russia Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Rubin Kazan | 0 - 1 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Dynamo Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | CSKA Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar FK | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Arsenal Tula | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Khimki | ||||||
Scotland Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dundee United | 1 - 0 | 1 - 0 | Ross County | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hearts | 2 - 0 | 2 - 0 | Motherwell FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Livingston | 0 - 1 | 0 - 1 | St Mirren | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | St Johnstone | 3 - 1 | 2 - 0 | Dundee | ||||||
Brasil Serie A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 21:00 | FT | Fortaleza | 0 - 3 | 0 - 1 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
02 Oct 2021 21:00 | FT | Cuiaba | 0 - 2 | 0 - 1 | America MG | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Bragantino | 2 - 2 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
Sweden Allsvenskan results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Degerfors IF | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Halmstads | 1 - 1 | 1 - 1 | Ostersunds FK | ||||||
USA MLS results |
|||||||||||
02 Oct 2021 20:45 | FT | Austin Aztex | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Salt Lake | ||||||
Norway Tippeligaen results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Sarpsborg 08 FF | 2 - 1 | 1 - 0 | Lillestrom | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Viking | 2 - 1 | 0 - 0 | Sandefjord | ||||||
Ireland Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Longford Town | 1 - 4 | 1 - 0 | Bohemians | ||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | Sligo Rovers | 1 - 1 | 1 - 0 | Waterford United | ||||||
Republic Gambrinus Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bohemians 1905 | 2 - 0 | 2 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Budejovice | 3 - 1 | 2 - 1 | Pardubice | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Synot Slovacko | 3 - 2 | 1 - 1 | Teplice | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 1 | 1 - 1 | Zlin | ||||||
Finland Veikkausliga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Honka | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Mariehamn | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | KuPS | 2 - 1 | 2 - 1 | Ilves Tampere | ||||||
Turkey Super Lig results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:30 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Alanyaspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kayserispor | 1 - 2 | 1 - 1 | Trabzonspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Goztepe | 0 - 1 | 0 - 0 | Giresunspor | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Besiktas | 2 - 1 | 1 - 0 | Sivasspor | ||||||
England Divison 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Portsmouth | 4 - 0 | 3 - 0 | Sunderland | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 2 - 1 | 1 - 1 | Milton Keynes Dons | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Accrington Stanley | 2 - 1 | 0 - 1 | Ipswich | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Cheltenham Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Rotherham United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 4 - 3 | 0 - 2 | Morecambe | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 2 - 1 | 2 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Lincoln City | 2 - 2 | 0 - 1 | Plymouth Argyle | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Sheffield Wed | 1 - 2 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 2 - 2 | 2 - 0 | Cambridge United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 1 - 1 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Gillingham | 0 - 2 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
Brasil Serie B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:30 | FT | Operario Ferroviario Pr | 1 - 2 | 1 - 0 | Nautico PE | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Goias | 3 - 0 | 2 - 0 | Vitoria Salvador BA | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Brusque | 2 - 0 | 0 - 0 | Guarani Sp | ||||||
02 Oct 2021 22:30 | FT | CRB AL | 0 - 0 | 0 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Botafogo | 1 - 2 | 0 - 0 | Avai | ||||||
Mexico Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:00 | FT | Puebla | 1 - 2 | 1 - 1 | Pachuca | ||||||
02 Oct 2021 03:00 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 3 - 1 | 2 - 1 | Monterrey | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Club Leon | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico San Luis | ||||||
Argentina Primera B Nacional results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:10 | FT | Belgrano | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Riestra | ||||||
Switzerland National Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Grasshoppers | 5 - 2 | 2 - 0 | St. Gallen | ||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Lugano | 2 - 0 | 0 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
England FA Cup results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Hanley Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Brackley Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 1 - 3 | 0 - 3 | Morpeth Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Atherton Collieries | 0 - 0 | 0 - 0 | Marine | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Pontefract Collieries | 6 - 0 | 3 - 0 | Handsworth Parramore | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | City Of Liverpool | 1 - 6 | 0 - 4 | Buxton FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Runcorn Linnets | 2 - 3 | 2 - 2 | Gateshead | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | York City | 2 - 0 | 2 - 0 | Whitby Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stamford AFC | 2 - 1 | 1 - 1 | Norwich United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stratford Town | 3 - 2 | 2 - 2 | Long Eaton United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Dunstable | 2 - 3 | 0 - 2 | Peterborough Sports | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bromsgrove Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Welwyn Garden City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Marske United | 0 - 0 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Guiseley | 1 - 0 | 1 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Spennymoor Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Southport FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Ware | 1 - 1 | 0 - 1 | Kidderminster | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Boston United | 4 - 0 | 1 - 0 | East Thurrock United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Leamington | 3 - 3 | 2 - 1 | Kettering Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Leiston Fc | 1 - 3 | 0 - 1 | Tamworth | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | AFC Sudbury | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheshunt | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chelmsford City | 1 - 0 | 0 - 0 | Enfield Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Merstham | 0 - 2 | 0 - 1 | Hereford | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hungerford Town | 3 - 2 | 0 - 0 | Cirencester Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Maidstone United | 0 - 3 | 0 - 1 | Dartford | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Folkestone Invicta | 1 - 0 | 1 - 0 | Gloucester City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 3 - 2 | 3 - 0 | Whitehawk | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 3 - 2 | 0 - 0 | Billericay Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Harrow Borough | 2 - 1 | 1 - 0 | Marlow | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 3 - 1 | 0 - 0 | Wimborne Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bowers Pitsea | 2 - 2 | 2 - 0 | AFC Hornchurch | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Yate Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Redhill | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Aylesbury United | 0 - 1 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dorking | 1 - 0 | 1 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bath City | 5 - 0 | 2 - 0 | Frome Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Metropolitan Police | 0 - 0 | 0 - 0 | St Albans City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chippenham Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Hastings United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Horsham | 2 - 2 | 2 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Curzon Ashton | 4 - 0 | 4 - 0 | Cleethorpes Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Basford Utd | 0 - 1 | 0 - 0 | Banbury United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bedfont | 3 - 3 | 3 - 0 | Sholing | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Corinthian Casuals | 1 - 1 | 0 - 0 | Wingate Finchley | ||||||
Liga de Honora results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Amadora | 1 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Academico Viseu | 1 - 0 | 1 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
Korea League Classic results |
|||||||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | Gangwon FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
02 Oct 2021 08:30 | FT | Suwon FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Incheon United FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
J-League Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 05:30 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 2 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
02 Oct 2021 07:00 | FT | Vissel Kobe | 5 - 1 | 3 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
02 Oct 2021 08:00 | FT | Kashima Antlers | 1 - 2 | 0 - 2 | Yokohama FC | ||||||
02 Oct 2021 08:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 1 | 0 - 1 | Vegalta Sendai | ||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Kawasaki Frontale | 1 - 0 | 1 - 0 | Tokyo | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 5 | 0 - 3 | Consadole Sapporo | ||||||
Japanese League Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 05:00 | FT | Blaublitz Akita | 0 - 2 | 0 - 1 | Ehime FC | ||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 2 - 0 | 1 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 0 | 0 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
02 Oct 2021 10:30 | FT | Ryukyu | 1 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | ||||||
Greece National A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Volos Nfc | 2 - 1 | 1 - 0 | Asteras Tripolis | ||||||
02 Oct 2021 18:30 | FT | Aris Thessaloniki | 0 - 0 | 0 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
Israel Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Hapoel Natzrat Illit | 2 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
02 Oct 2021 18:30 | FT | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 1 - 3 | 1 - 2 | Maccabi Netanya | ||||||
Cyprus 1 Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Ethnikos Achnas | 0 - 3 | 0 - 2 | Aris Limassol | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | AEP Paphos | 1 - 1 | 0 - 1 | Doxa Katokopias | ||||||
Indonesia Super Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Bali United | 1 - 1 | 0 - 1 | Pstni | ||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Pusamania Borneo | 2 - 2 | 1 - 0 | Persita Tangerang | ||||||
02 Oct 2021 12:15 | FT | Persiraja Aceh | 0 - 1 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
02 Oct 2021 14:45 | FT | Persib Bandung | 1 - 1 | 0 - 0 | PSM Makassar | ||||||
Ukraine Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Kolos Kovalivka | 2 - 1 | 1 - 1 | Chernomorets Odessa | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Lviv | 0 - 1 | 0 - 1 | Dnipro-1 | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Vorskla Poltava | 3 - 0 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
Romania - Division A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Dinamo Bucuresti | 2 - 2 | 1 - 0 | UTA Arad | ||||||
02 Oct 2021 17:30 | FT | Sepsi | 2 - 2 | 2 - 2 | Rapid Bucuresti | ||||||
Austria results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 2 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | SV Ried | 1 - 1 | 1 - 0 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 0 | 1 - 0 | Austria Wien | ||||||
Thailand results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Port | 1 - 0 | 1 - 0 | Muang Thong United | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 0 - 2 | 0 - 1 | Buriram United | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 3 | 0 - 0 | Jl Chiangmai United | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 0 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | ||||||
Hungary results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:45 | FT | Ujpesti TE | 1 - 3 | 0 - 3 | Gyirmot Se | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 2 - 0 | 1 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
02 Oct 2021 18:30 | FT | Debreceni VSC | 1 - 1 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
Poland results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:30 | FT | Radomiak Radom | 1 - 1 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Cracovia Krakow | 3 - 3 | 1 - 3 | Stal Mielec | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Lech Poznan | 4 - 0 | 2 - 0 | Slask Wroclaw | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Gornik Zabrze | 4 - 2 | 1 - 1 | Wisla Plock | ||||||
Serbia results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Backa Topola | 1 - 2 | 0 - 1 | Cukaricki | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Radnik Surdulica | 0 - 1 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Spartak Subotica | 0 - 4 | 0 - 2 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
Yemen results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:45 | FT | Ittihad Ibb | 1 - 0 | 0 - 0 | Sabbab Al-Jeel | ||||||
02 Oct 2021 13:45 | FT | Shaab Ibb | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Helal Al-Sahely | ||||||
Croatia results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 3 - 0 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
02 Oct 2021 18:05 | FT | Istra 1961 | 3 - 6 | 1 - 4 | NK Rijeka | ||||||
Bulgaria results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:15 | FT | Botev Vratsa | 2 - 2 | 2 - 2 | Lokomotiv Sofia | ||||||
02 Oct 2021 15:45 | FT | Slavia Sofia | 1 - 1 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Arda | 0 - 3 | 0 - 2 | Cherno More Varna | ||||||
Slovakia results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Zemplin Michalovce | 1 - 0 | 0 - 0 | MSK Zilina | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | MFK Ruzomberok | 4 - 1 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Skf Sered | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Senica | ||||||
Slovenia Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Tabor Sezana | 0 - 0 | 0 - 0 | Domzale | ||||||
02 Oct 2021 19:15 | FT | NK Maribor | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Belarus Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Dinamo Brest | 2 - 2 | 0 - 1 | FC Minsk | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Sputnik Rechitsa | 0 - 3 | 0 - 0 | BATE Borisov | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Vitebsk | 0 - 4 | 0 - 1 | Isloch Minsk | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Torpedo Zhodino | 7 - 1 | 4 - 0 | Smorgon FC | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Gomel | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
Wales Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Barry Town Afc | 0 - 3 | 0 - 1 | Newtown | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Haverfordwest County | 1 - 1 | 0 - 1 | Connah's QN | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Penybont | 1 - 1 | 1 - 0 | Caernarfon | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 4 - 2 | 3 - 2 | Newi Cefn Druids | ||||||
Qatar results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:35 | FT | Umm Salal | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Shamal | ||||||
02 Oct 2021 17:15 | FT | Al-Garrafa | 0 - 2 | 0 - 0 | Qatar SC | ||||||
02 Oct 2021 17:15 | FT | Al-Ahli Doha | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Rayyan | ||||||
Kazakhstan Super League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 1 - 3 | 1 - 2 | Astana | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Tobol Kostanai | 3 - 1 | 1 - 1 | Ordabasy | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Arys | 0 - 0 | 0 - 0 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Aktobe Lento | ||||||
Morocco Super League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Maghreb Fez | 3 - 0 | 1 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ||||||
02 Oct 2021 19:15 | FT | Olympique de Safi | 0 - 0 | 0 - 0 | Rcoz Oued Zem | ||||||
02 Oct 2021 21:30 | FT | OCK Olympique de Khouribga | 2 - 2 | 1 - 1 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
02 Oct 2021 21:30 | FT | Js Soualem | 0 - 2 | 0 - 1 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
South Africa Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | AmaZulu | 1 - 1 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Chippa United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Supersport United | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Ts Galaxy | 0 - 1 | 0 - 0 | Sekhukhune United | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Baroka | 1 - 1 | 1 - 1 | Stellenbosch | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Cape Town City | 1 - 1 | 0 - 1 | Orlando Pirates | ||||||
Bosnia Premijer Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Posusje | 2 - 4 | 0 - 2 | FK Velez Mostar | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Leotar | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Zrinjski Mostar | 4 - 0 | 3 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
Estonia results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 4 - 0 | 2 - 0 | Trans Narva | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Nomme JK Kalju | 2 - 2 | 0 - 2 | Tallinna Jk Legion | ||||||
Switzerland Challenge League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Wil 1900 | 2 - 3 | 1 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Winterthur | 1 - 0 | 1 - 0 | Yverdon | ||||||
Denmark 1.Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Hvidovre IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Horsens | ||||||
Moldova Divizia Nationala results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Csf Baliti | 2 - 1 | 1 - 1 | Zimbru Chisinau | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Milsami | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheriff | ||||||
Costa Rica Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 21:00 | FT | Jicaral | 3 - 1 | 2 - 0 | AD grecia | ||||||
Guatemala Liga Nacional results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Coban Imperial | 1 - 1 | 0 - 1 | Xelaju MC | ||||||
El Salvador Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | Jocoro | 2 - 1 | 2 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
02 Oct 2021 22:15 | FT | Atletico Marte | 2 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
02 Oct 2021 22:15 | FT | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Chalatenango | ||||||
02 Oct 2021 22:30 | FT | Municipal Limeno | 0 - 3 | 0 - 1 | Alianza | ||||||
Korea K League Challenge results |
|||||||||||
02 Oct 2021 05:30 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
02 Oct 2021 08:00 | FT | Seoul E Land | 1 - 1 | 1 - 1 | Gyeongnam FC | ||||||
02 Oct 2021 10:30 | FT | Anyang | 1 - 1 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 3 - 2 | 2 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
02 Oct 2021 21:00 | FT | Orense SC | 2 - 1 | 1 - 1 | Macara | ||||||
02 Oct 2021 23:30 | FT | 9 De Octubre | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
Lithuania - 1. Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Nevezis | 1 - 1 | 0 - 1 | Dziugas Telsiai | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Dainava Alytus | 1 - 1 | 1 - 1 | Hegelmann Litauen | ||||||
Latvia - 1. Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Noah Jurmala | 0 - 3 | 0 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 1 | 1 - 0 | Riga Fc | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 1 - 1 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
02 Oct 2021 15:30 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 2 | 0 - 1 | Daugava Daugavpils | ||||||
Poland - 2. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:40 | FT | Puszcza Niepolomice | 0 - 1 | 0 - 1 | Widzew lodz | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Korona Kielce | 2 - 2 | 1 - 1 | Chrobry Glogow | ||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Resovia Rzeszow | 0 - 1 | 0 - 1 | Sandecja | ||||||
Colombia Copa Mustang results |
|||||||||||
02 Oct 2021 00:00 | FT | Deportes Tolima | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
02 Oct 2021 02:05 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | ||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | La Equidad | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | Envigado | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
Austria Erste Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:30 | FT | Lafnitz | 1 - 3 | 1 - 2 | Liefering | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Grazer AK | 1 - 0 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
Scotland Championship results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hamilton FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Kilmarnock | 1 - 3 | 0 - 1 | Raith Rovers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Greenock Morton | 2 - 2 | 0 - 1 | Arbroath | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Partick Thistle | 4 - 0 | 2 - 0 | Ayr Utd | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Queen of South | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
Scotland Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Airdrie United | 2 - 1 | 1 - 1 | Clyde | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 3 | 0 - 0 | Cove Rangers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Falkirk | 2 - 1 | 0 - 1 | East Fife | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Peterhead | 5 - 0 | 1 - 0 | Dumbarton | ||||||
Australia Queensland State League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 08:00 | FT | Queensland Lions SC | 3 - 1 | 2 - 0 | Gold Coast United | ||||||
02 Oct 2021 08:30 | FT | Capalaba | 2 - 6 | 1 - 3 | Brisbane Roar Am | ||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Sunshine Coast Wanderers | 0 - 1 | 0 - 1 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Moreton Bay United | 5 - 2 | 2 - 1 | Eastern Suburbs | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Peninsula Power | 4 - 0 | 1 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
South Australian Super League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | Campbelltown City SC | 1 - 3 | 0 - 2 | Adelaide Panthers | ||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | North Eastern Metrostars | 0 - 0 | 0 - 0 | Sturt Lions | ||||||
02 Oct 2021 08:30 | FT | Adelaide City FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Comets FC | ||||||
Japan Football League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 07:00 | FT | Gifu | 2 - 1 | 1 - 0 | Imabari FC | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Kagoshima United | 1 - 3 | 0 - 2 | Yokohama Scc | ||||||
Belgium - 2e Klasse results |
|||||||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | Lierse | 2 - 2 | 1 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
02 Oct 2021 19:45 | FT | Lierse Kempenzonen | 2 - 2 | 1 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
Uzbekistan Professional Football League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:30 | FT | Mashal Muborak | 0 - 1 | 0 - 1 | Nasaf Qarshi | ||||||
02 Oct 2021 11:45 | FT | Andijon | 0 - 0 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 1 - 1 | 0 - 0 | OTMK Olmaliq | ||||||
Sweden Div 1 Sodra results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Oskarshamns AIK | 0 - 1 | 0 - 1 | Atvidabergs FF | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Lindome GIF | 1 - 2 | 1 - 1 | Ifk Malmo | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Vanersborgs If | 2 - 1 | 1 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Lunds BK | 1 - 5 | 1 - 2 | Skovde AIK | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ljungskile SK | 1 - 2 | 1 - 2 | Osterlen Ff | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Utsiktens BK | 2 - 0 | 2 - 0 | Fc Linkoping City | ||||||
Finland Ykkonen results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Musa | 3 - 1 | 1 - 1 | JIPPO | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Gnistan | 1 - 2 | 0 - 1 | TPS Turku | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 0 - 1 | 0 - 1 | Jaro | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | VPS Vaasa | 2 - 0 | 2 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Klubi 04 | 1 - 2 | 0 - 1 | Kpv | ||||||
Colombia Copa Premier results |
|||||||||||
02 Oct 2021 21:00 | FT | Orsomarso | 3 - 1 | 2 - 0 | Real Santander | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario De Popayan | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:45 | FT | Ifk Lidingo | 2 - 1 | 1 - 0 | Ifk Osterakers | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Karlbergs BK | 3 - 0 | 1 - 0 | Sandvikens Aik | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ifk Stocksund | 4 - 0 | 1 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Gamla Upsala | 1 - 1 | 1 - 0 | Kungsangens If | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Jarfalla | 0 - 2 | 0 - 0 | Stockholm Internazionale | ||||||
02 Oct 2021 15:30 | FT | Enkoping | 2 - 1 | 0 - 0 | Kvarnsvedens IK | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:10 | FT | Ca San Miguel | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Atletico Colegiales | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Talleres Rem De Escalada | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Comunicaciones BsAs | 2 - 0 | 1 - 0 | Villa San Carlos | ||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Club Atletico Acassuso | 1 - 1 | 1 - 1 | Sacachispas | ||||||
Venezuela Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 23:15 | FT | Zamora Barinas | 2 - 1 | 1 - 1 | Zulia | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | FK Inter Baku | 2 - 0 | 1 - 0 | Sabah Fk Baku | ||||||
02 Oct 2021 16:15 | FT | Sabail | 0 - 3 | 0 - 2 | Neftci Baku | ||||||
Paraguayan Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 00:30 | FT | Olimpia Asuncion | 1 - 2 | 1 - 1 | 12 De Octubre | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Sportivo Luqueno | 3 - 3 | 3 - 0 | Sol De America | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | CD Izarra | 2 - 2 | 0 - 1 | CD Tropezon | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | UD Mutilve | 1 - 0 | 0 - 0 | Sd Laredo | ||||||
02 Oct 2021 17:00 | FT | Compostela | 1 - 1 | 1 - 0 | Bergantinos Cf | ||||||
02 Oct 2021 17:00 | FT | Union Langreo | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimnastica Segoviana | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Hercules CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Ud Socuellamos | ||||||
Turkey 2 Ligi A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:30 | FT | Tuzlaspor Kulubu | 1 - 0 | 0 - 0 | Keciorengucu | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Balikesirspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Genclerbirligi | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Kocaelispor | 2 - 1 | 1 - 1 | Istanbulspor | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Adanaspor | 1 - 5 | 1 - 0 | Bandirmaspor | ||||||
Brisbane Premier emier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Acacia Ridge | 4 - 2 | 2 - 1 | Toowong | ||||||
Czech Republic 2. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Chrudim | 0 - 0 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Vyskov | 1 - 0 | 0 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Opava | 1 - 1 | 0 - 1 | Lisen | ||||||
Sweden Div 2 Norrland results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hammarby Tff | 1 - 3 | 1 - 1 | Sollentuna United FF | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Haninge | 1 - 2 | 1 - 0 | Gefle IF | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Sandvikens IF | 0 - 0 | 0 - 0 | IF Sylvia | ||||||
Norway Adeccoligaen results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Sandnes Ulf | 2 - 0 | 0 - 0 | Bryne | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ranheim IL | 5 - 2 | 1 - 0 | Strommen | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Sogndal | 1 - 1 | 1 - 0 | Jerv | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Start Kristiansand | 1 - 1 | 1 - 0 | Asane Fotball | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | KFUM Oslo | 1 - 0 | 0 - 0 | Stjordals Blink | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 1 - 2 | 1 - 1 | Grorud IL | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Fredrikstad | 1 - 1 | 1 - 0 | Raufoss | ||||||
Ukraine Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:15 | FT | Uzhhorod | 2 - 0 | 0 - 0 | Kremin Kremenchuk | ||||||
02 Oct 2021 13:30 | Volyn | ? - ? | ? - ? | Polessya Zhitomir | |||||||
02 Oct 2021 16:45 | FT | Metalist Kharkiv | 2 - 1 | 2 - 1 | Nyva Ternopil | ||||||
Norway 2 Division A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Floro | 0 - 5 | 0 - 1 | Kongsvinger | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Asker | 3 - 0 | 2 - 0 | Baerum SK | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Senja | 2 - 3 | 1 - 2 | Kvik Halden | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Moss | 3 - 0 | 1 - 0 | Alta | ||||||
Norway 2 Division B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Fram Larvik | 1 - 1 | 0 - 0 | Arendal | ||||||
Iceland Cup results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | IA Akranes | 2 - 0 | 2 - 0 | Keflavik | ||||||
02 Oct 2021 15:30 | FT | Vestri | 0 - 3 | 0 - 1 | Vikingur Reykjavik | ||||||
Uzbekistan Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Chigatoy | 2 - 3 | 1 - 1 | Lokomotiv Bfk | ||||||
Czech Republic U19 League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Brno U19 | 1 - 2 | 0 - 2 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Zlin U19 | 5 - 1 | 0 - 0 | Opava U19 | ||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Pardubice U19 | 2 - 1 | 0 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
02 Oct 2021 10:00 | Meteor Praha U19 | ? - ? | ? - ? | Ceske Budejovice u19 | |||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
02 Oct 2021 11:45 | FT | Slavia Praha u19 | 3 - 3 | 2 - 1 | Synot Slovacko U19 | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Hradec Kralove u19 | 3 - 2 | 0 - 1 | Banik Ostrava u19 | ||||||
02 Oct 2021 12:45 | FT | Pribram U19 | 3 - 1 | 2 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
Lithuania - 2. Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | Lietava Jonava | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Minija | 1 - 1 | 1 - 1 | Suduva B | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Bfa | 1 - 4 | 1 - 3 | Kazlu Ruda | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Kauno Zalgiris Ii | 3 - 0 | 1 - 0 | Neptuna Klaipeda | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Trakai Ii | 2 - 0 | 1 - 0 | Babrungas | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Toftir B68 | 1 - 2 | 0 - 1 | 07 Vestur Sorvagur | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | B36 Torshavn | 2 - 4 | 0 - 2 | HB Torshavn | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Tb Tuoroyri | 0 - 1 | 0 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Vikingur Gotu | 3 - 1 | 0 - 1 | EB Streymur | ||||||
Serbia Prva Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Radnicki Sremska Mitrovica | 2 - 1 | 2 - 0 | Zeleznicar Pancevo | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kabel Novi Sad | 0 - 0 | 0 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Loznica | 1 - 1 | 1 - 0 | Mladost Novi Sad | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 0 | 1 - 0 | Imt Novi Beograd | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Indjija | 3 - 1 | 3 - 1 | Zlatibor Cajetina | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Zarkovo | 0 - 1 | 0 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Macva Sabac | 2 - 1 | 1 - 1 | Graficar Beograd | ||||||
Estonia Esi Liiga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Nomme United | 0 - 1 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Maardu Fc Starbunker | 4 - 2 | 1 - 1 | Tartu JK Tammeka B | ||||||
Moldova Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Dacia Buiucani | 2 - 2 | 1 - 1 | Fcm Ungheni | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Cf Sparta Selemet | 0 - 0 | 0 - 0 | Drochia | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Iskra-stal Ribnita | 1 - 1 | 1 - 1 | Victoria Bardar | ||||||
Slovenia 2. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuzinar | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | NK Ptuj Drava | 2 - 4 | 1 - 1 | Brezice | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Krsko Posavlje | 3 - 4 | 1 - 2 | Rogaska | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | NK Primorje | 2 - 2 | 0 - 1 | Bilje | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | NK Rudar Velenje | 0 - 1 | 0 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
San Marino Girone A results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Tre Penne | 3 - 0 | 3 - 0 | SS Murata | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Sp Cosmos | 0 - 2 | 0 - 1 | SP La Fiorita | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | SC Faetano | 1 - 2 | 0 - 1 | Ss Virtus | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Tre Fiori | 1 - 2 | 0 - 1 | SP Libertas | ||||||
Slovakia 2. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Dukla Banska Bystrica | 3 - 2 | 2 - 1 | Msk Zilina B | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | MFK Kosice | ? - ? | ? - ? | Artmedia Petrzalka | |||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Humenne | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovan Bratislava B | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Namestovo | 0 - 4 | 0 - 2 | SKM Puchov | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 1 - 2 | 1 - 1 | KFC Komarno | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Mfk Skalica | 4 - 1 | 3 - 0 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
FYR Macedonia Prva liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | FK Makedonija | 1 - 1 | 0 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Bregalnica Stip | 1 - 0 | 1 - 0 | Struga Trim Lum | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | FK Shkendija 79 | 3 - 0 | 3 - 0 | Borec Veles | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Skopje | 0 - 0 | 0 - 0 | Academy Pandev | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Pelister Bitola | 0 - 0 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
Korea Challengers League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 06:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
02 Oct 2021 07:00 | FT | Pyeongtaek Citizen | 2 - 2 | 0 - 1 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Gimhae City | 5 - 2 | 4 - 0 | Gangneung | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 1 - 2 | 1 - 0 | Cheonan City | ||||||
England Divison 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bradford AFC | 2 - 0 | 1 - 0 | Rochdale | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 3 | 1 - 0 | Swindon | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Carlisle | 0 - 2 | 0 - 2 | Forest Green Rovers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Colchester United | 0 - 2 | 0 - 2 | Salford City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Exeter City | 2 - 2 | 1 - 1 | Walsall | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Mansfield Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Barrow | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Newport County | 3 - 0 | 1 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Northampton Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Sutton United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Oldham Athletic | 1 - 2 | 0 - 1 | Harrogate Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Port Vale | 3 - 2 | 1 - 0 | Leyton Orient | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stevenage Borough | 2 - 0 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 1 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:15 | Frydek-mistek | ? - ? | ? - ? | Unicov | |||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Viktoria Otrokovice | 0 - 0 | 0 - 0 | Vrchovina | ||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Rakovnik | 0 - 1 | 0 - 1 | Motorlet Praha | ||||||
02 Oct 2021 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 2 - 1 | 0 - 1 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
02 Oct 2021 09:30 | FT | Prepere | 4 - 2 | 1 - 2 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Slovan Rosice | 3 - 1 | 0 - 0 | Dolni Benesov | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Uhersky Brod | 4 - 0 | 3 - 0 | Zlin B | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Domazlice | 1 - 2 | 0 - 2 | Fk Banik Sokolov | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Grebbestads If | 2 - 4 | 1 - 3 | Ik Gauthiod | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Kumla | 1 - 1 | 1 - 0 | IK Oddevold | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Angered Bk | 0 - 1 | 0 - 0 | Yxhults Ik | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Lidkopings Fk | 1 - 3 | 1 - 2 | Ahlafors If | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Vanersborg | 0 - 1 | 0 - 1 | Nordvarmland Ff | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Nykopings BIS | 1 - 2 | 1 - 1 | Huddinge If | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Smedby Ais | 1 - 2 | 0 - 1 | Trosa Vagnharad Sk | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Tyreso Ff | 3 - 2 | 1 - 1 | Syrianska FC | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 3 - 1 | 0 - 1 | Rynninge IK | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 2 | 1 - 1 | Eskilstuna City FK | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Torslanda IK | 3 - 0 | 1 - 0 | Vastra Frolunda | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Vinbergs If | 2 - 2 | 1 - 1 | Angelholms FF | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Onsala Bk | 9 - 0 | 5 - 0 | Hoganas Bk | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Ik Tord | 0 - 1 | 0 - 0 | Bk Astrio | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Dalstorps If | 0 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Asarums If Fk | 4 - 1 | 1 - 0 | Ksf Prespa Birlik | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 1 | 0 - 0 | Ifk Karlshamn | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Nosaby If | 1 - 2 | 0 - 0 | Kristianstads FF | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Bk Olympic | 2 - 1 | 0 - 1 | Hassleholms If | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Rosengard | 5 - 0 | 2 - 0 | Rappe Goif | ||||||
Kazakhstan Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | Kairat Academy | ? - ? | ? - ? | Lashyn Karatau | |||||||
02 Oct 2021 12:00 | Baykonur | ? - ? | ? - ? | Akademiya Ontustik | |||||||
Latvia - 2. Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Saldus Ss/leevon | 1 - 1 | 1 - 1 | Rezekne / Bjss | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Jdfs Alberts | 0 - 1 | 0 - 0 | Tukums-2000 | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 2 - 2 | 1 - 1 | Grobina | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Mladost Podgorica | 1 - 2 | 1 - 2 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Mornar | 0 - 0 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
Thailand Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Raj Pracha Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Phrae United | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Navy | 0 - 1 | 0 - 0 | Rayong | ||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Sukhothai | 4 - 1 | 1 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Lamphun Warrior | 1 - 2 | 1 - 1 | Trat Fc | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Khonkaen FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Ranong United | ||||||
Korea Women's League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 10:00 | Hwacheon Kspo Womens | ? - ? | ? - ? | Nữ Hyundai Steel Redangels | |||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Gyeongju Khnp Womens | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Busan Sangmu | ||||||
02 Oct 2021 10:00 | FT | Changnyeong Womens | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Suwon Fcm | ||||||
Japan Women Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 03:00 | FT | Nữ As Harima Albion | 3 - 2 | 2 - 1 | Yamato Sylphid Womens | ||||||
02 Oct 2021 05:00 | FT | Ngu Nagoya Womens | 1 - 4 | 0 - 2 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
02 Oct 2021 05:00 | FT | Nữ Cerezo Osaka Sakai | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | ||||||
Japan Women Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 04:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Yunogo Belle | ||||||
02 Oct 2021 05:30 | FT | Tsukuba Fc Womens | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Kibi International University | ||||||
German 3. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | MSV Duisburg | 0 - 1 | 0 - 1 | Sv Meppen | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Sc Freiburg Ii | 1 - 1 | 0 - 1 | Hallescher | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Munchen 1860 | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Havelse | 0 - 6 | 0 - 4 | Kaiserslautern | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | VfL Osnabruck | 0 - 1 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 1 - 1 | 1 - 0 | Viktoria Koln | ||||||
German Frauen Bundesliga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 2 - 2 | 1 - 1 | Nữ Wolfsburg | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Eintracht Frankfurt | ||||||
Albania Super league results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:45 | FT | Egnatia Rrogozhine | 2 - 1 | 1 - 0 | Kastrioti Kruje | ||||||
02 Oct 2021 15:45 | FT | Skenderbeu Korca | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | Nữ CH Séc U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Scotland U17 | |||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Nữ Hà Lan U17 | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Slovenia U17 | ||||||
England Northern Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Basford Utd | 0 - 0 | 0 - 0 | Hyde United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Buxton FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Atherton Collieries | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Lancaster City | 0 - 2 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Matlock Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Nantwich Town | 0 - 0 | 0 - 0 | South Shields | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Scarborough | 1 - 1 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 2 - 1 | 1 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Witton Albion | 1 - 4 | 0 - 0 | Grantham Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Ashton United | 0 - 1 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
Saudi Arabia Professional League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Al Taawon | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Tai | ||||||
Poland 3. Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Hutnik Krakow | 2 - 1 | 1 - 0 | Wigry Suwalki | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wisla Pulawy | 2 - 3 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Motor Lublin | 0 - 0 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Lech Poznan Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Sms Lodz Youth | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Wisla Krakow Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin Youth | ||||||
02 Oct 2021 11:15 | FT | Jagiellonia Bialystok Youth | 2 - 3 | 2 - 0 | Cracovia Krakow Youth | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Rakow Czestochowa Youth | 2 - 2 | 0 - 0 | Zaglebie Lubin Youth | ||||||
England Southern Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chesham United | 0 - 0 | 0 - 0 | Harrow Borough | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dorchester Town | 0 - 2 | 0 - 2 | Gosport Borough | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Farnborough Town | 2 - 0 | 2 - 0 | Truro City | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hartley Wintney | 1 - 2 | 0 - 0 | Taunton Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 0 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Poole Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 1 - 1 | 0 - 1 | Hendon | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Tiverton Town | 4 - 1 | 1 - 0 | Kings Langley | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Walton Casuals | 0 - 0 | 0 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wimborne Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Yate Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Salisbury City | ||||||
Peru Primera Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Sport Huancayo | 4 - 3 | 1 - 0 | Alianza Huanuco | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Deportivo Municipal | 1 - 2 | 1 - 0 | Binacional | ||||||
02 Oct 2021 21:30 | FT | Alianza Lima | 2 - 0 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
England Conference results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Barnet | 0 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | Chesterfield | ? - ? | ? - ? | Yeovil Town | |||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 2 - 3 | 2 - 1 | Altrincham | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Grimsby Town | 6 - 0 | 5 - 0 | Dover Athletic | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Maidenhead United | 2 - 3 | 1 - 0 | Kings Lynn | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Notts County | 1 - 4 | 1 - 0 | Woking | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Solihull Moors | 2 - 0 | 1 - 0 | Southend United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Torquay United | 5 - 0 | 4 - 0 | Wealdstone | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Weymouth | 1 - 2 | 1 - 0 | Stockport County | ||||||
02 Oct 2021 17:20 | FT | Eastleigh | 1 - 1 | 1 - 1 | Boreham Wood | ||||||
England Conference North Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Darlington | 3 - 0 | 1 - 0 | AFC Telford United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chorley | 1 - 1 | 1 - 0 | Bradford Park Avenue | ||||||
England Conference South Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Tonbridge Angels | 2 - 3 | 1 - 1 | Concord Rangers | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Oxford City | 3 - 0 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
Israel State League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | Maccabi Herzliya | ? - ? | ? - ? | Shimshon Tel Aviv | |||||||
Italy C1B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Ancona | 3 - 2 | 3 - 1 | Imolese | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Grosseto | 0 - 1 | 0 - 1 | Cesena | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Modena | 2 - 1 | 0 - 1 | Lucchese | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Siena | 0 - 0 | 0 - 0 | Pistoiese | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Teramo | 1 - 0 | 0 - 0 | Viterbese | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Vis Pesaro | 2 - 0 | 1 - 0 | Fermana | ||||||
Italian Women Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:30 | Empoli Womens | ? - ? | ? - ? | Agsm Verona Womens | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Atletico Go Youth | 1 - 1 | 1 - 0 | Chapecoense Youth | ||||||
Northern Ireland Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Carrick Rangers | 2 - 1 | 0 - 1 | Ballymena United | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 2 - 4 | 2 - 3 | Larne | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Glenavon Lurgan | 1 - 2 | 0 - 1 | Glentoran | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 2 - 3 | 1 - 0 | Portadown FC | ||||||
Angola Girabola League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Recreativo Libolo | 0 - 1 | 0 - 0 | Interclube Luanda | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Cuando Cubango | 0 - 2 | 0 - 1 | Petro Atletico De Luanda | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Recreativo Caala | 3 - 0 | 1 - 0 | Sporting De Benguela | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | Primeiro 1 De Agosto | 1 - 0 | 0 - 0 | Academica Lobito | ||||||
Scotland Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Elgin City | 0 - 2 | 0 - 1 | Stirling Albion | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Kelty Hearts | 2 - 1 | 1 - 1 | Annan Athletic | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stenhousemuir | 1 - 1 | 0 - 1 | Forfar Athletic | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stranraer | 1 - 0 | 1 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Bulgaria Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Hebar Pazardzhik | 4 - 1 | 0 - 1 | Cska 1948 Sofia Ii | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Levski 2020 Lom | 2 - 3 | 1 - 1 | Litex Lovech | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ludogorets Razgrad Ii | 3 - 1 | 1 - 0 | Maritsa 1921 | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Marek Dupnica | 1 - 1 | 1 - 0 | Dobrudzha | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Septemvri Simitli | 0 - 1 | 0 - 1 | Spartak Varna | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Sozopol | 1 - 0 | 1 - 0 | PFK Montana | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 4 - 0 | 3 - 0 | Neftohimik | ||||||
Canadian Premier Soccer League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | St Catharines Hrvat | 0 - 3 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | Serbian White Eagles | 2 - 1 | 0 - 0 | Euru Futbol Academy | ||||||
Japan Football League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 05:00 | FT | Honda | 6 - 1 | 1 - 1 | Maruyasu Industries | ||||||
02 Oct 2021 05:00 | FT | Nara Club | 2 - 1 | 0 - 1 | Yokogawa Musashino | ||||||
United Soccer League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:05 | FT | Sporting Kansas City ii | 0 - 1 | 0 - 1 | Birmingham Legion | ||||||
Paraguay Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Deportivo Capiata | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Independiente Fbc | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
Chile Primera B results |
|||||||||||
02 Oct 2021 00:00 | FT | San Luis Quillota | 1 - 0 | 0 - 0 | Cobreloa | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Cd Magallanes | 1 - 1 | 0 - 1 | Csyd Barnechea | ||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | Deportes Temuco | 2 - 2 | 1 - 1 | Universidad de Concepcion | ||||||
Belarus Pershaya Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 1 | 0 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 0 - 2 | 0 - 2 | Fc Baranovichi | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Dnepr Mogilev | 3 - 1 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
Romania Liga 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Astra Ploiesti | 2 - 0 | 2 - 0 | ASC Corona Brasov | ||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Politehnica Iasi | 0 - 1 | 0 - 0 | Metaloglobus | ||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Unirea Constanta | 1 - 2 | 1 - 2 | Csikszereda Miercurea | ||||||
02 Oct 2021 09:00 | FT | Gloria Buzau | 1 - 1 | 1 - 1 | Acs Energeticianul | ||||||
02 Oct 2021 09:30 | FT | Csa Steaua Bucureti | 3 - 0 | 0 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Universitaea Cluj | 2 - 0 | 1 - 0 | Unirea 2004 Slobozia | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Politehnica Timisoara | 2 - 0 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | ||||||
Kosovo Super League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Malisheva | 1 - 1 | 0 - 0 | Gjilani | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ballkani | 3 - 2 | 0 - 1 | Kf Drenica Srbica | ||||||
Northern Ireland IFA Championship results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dergview | 1 - 2 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Institute | 1 - 3 | 0 - 2 | Knockbreda | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Loughgall | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens University | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Dundela | 4 - 0 | 2 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
02 Oct 2021 18:30 | FT | Ards | 3 - 1 | 2 - 1 | Ballinamallard United | ||||||
South Australian Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 06:30 | FT | Playford City Patriots | 3 - 0 | 1 - 0 | Para Hills Knights | ||||||
02 Oct 2021 06:30 | FT | Modbury Jets | 1 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Victory | ||||||
02 Oct 2021 06:30 | FT | White City Woodville | 4 - 0 | 2 - 0 | West Torrens Birkalla | ||||||
Germany Regionalliga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Lichtenberg 47 | 3 - 2 | 2 - 0 | Fsv Union Furstenwalde | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Augsburg 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | Sv Heimstetten | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | VfR Aalen | 1 - 0 | 1 - 0 | FSV Frankfurt | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Bahlinger SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Sv Elversberg | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Mainz Am | 2 - 1 | 1 - 1 | Tus Rot Weiss Koblenz | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Pirmasens | 0 - 2 | 0 - 1 | Kickers Offenbach | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Tsv Steinbach Haiger | 3 - 0 | 2 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | TSV Aubstadt | 3 - 1 | 1 - 0 | Memmingen | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Wacker Burghausen | 3 - 0 | 2 - 0 | Vfb Eichstatt | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Greuther Furth 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | Bayern Munich II | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Tsv Rain Am Lech | 4 - 3 | 4 - 2 | Pipinsried | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Schweinfurt | 8 - 0 | 3 - 0 | TSV 1860 Rosenheim | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | SpVgg Bayreuth | 4 - 2 | 2 - 1 | Fv Illertissen | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | LR Ahlen | 1 - 0 | 0 - 0 | Uerdingen | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | RW Essen | 1 - 1 | 1 - 0 | RW Oberhausen | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Sv Straelen | 0 - 2 | 0 - 0 | SV Lippstadt | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Ssv Jeddeloh | 1 - 1 | 0 - 1 | Werder Bremen Am | ||||||
QLD Division 1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 08:00 | Rochedale Rovers | ? - ? | ? - ? | SWQ Thunder | |||||||
02 Oct 2021 09:00 | Brisbane City SC | ? - ? | ? - ? | Western Pride | |||||||
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | Benfica U19 | ? - ? | ? - ? | Sporting Lisbon U19 | |||||||
Primera Division de Uruguay results |
|||||||||||
02 Oct 2021 01:15 | FT | Cs Cerrito | 2 - 0 | 0 - 0 | Ia Sud America | ||||||
02 Oct 2021 17:15 | FT | Villa Espanola | 1 - 2 | 0 - 2 | Centro Atletico Fenix | ||||||
02 Oct 2021 19:30 | FT | Ca River Plate | 0 - 4 | 0 - 1 | Cerro Largo | ||||||
Holland Ligue 3 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:30 | FT | Noordwijk | 2 - 1 | 2 - 1 | Gelders Veenendaalse VV | ||||||
02 Oct 2021 13:30 | FT | AFC Amsterdam | 4 - 1 | 2 - 0 | Kozakken Boys | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | ASWH | 3 - 1 | 2 - 1 | Spakenburg | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Excelsior Maassluis | 1 - 2 | 0 - 2 | de Treffers | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | IJsselmeervogels | 2 - 1 | 1 - 1 | Rijnsburgse Boys | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | HHC Hardenberg | 3 - 1 | 2 - 0 | Volendam Am | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | VV Katwijk | 5 - 0 | 4 - 0 | Jong Sparta Rotterdam | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Koninklijke Hfc | 2 - 1 | 2 - 1 | Quick Boys | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | TEC | 2 - 2 | 0 - 0 | Scheveningen | ||||||
Belgian First Amateur Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 18:30 | FT | Dessel Sport | 4 - 3 | 2 - 1 | KSK Heist | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Kfc Mandel United | 2 - 2 | 0 - 1 | Francs Borains | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Patro Eisden | 1 - 0 | 1 - 0 | Royal Knokke | ||||||
02 Oct 2021 19:00 | FT | Royal Olympic Club Charleroi | 2 - 1 | 1 - 0 | Sint Eloois Winkel | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Notvikens Ik | 1 - 0 | 0 - 0 | Ytterhogdal Ik | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Skelleftea Ff | 1 - 1 | 1 - 1 | Bergnasets Aik | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Friska Viljor | 1 - 2 | 0 - 1 | Tegs Thoren ff | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Froso If | 2 - 1 | 0 - 0 | Taftea Ik | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Stode If | 0 - 2 | 0 - 2 | Gottne If | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Umea Fc Academy | 2 - 3 | 2 - 3 | IFK Ostersund | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Kristianstads Dff Womens | 2 - 2 | 2 - 0 | Orebro Womens | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kapa Helsinki | 1 - 2 | 0 - 1 | Atlantis | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Njs Nurmijarvi | 1 - 2 | 0 - 1 | Pepo | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Mypa | 2 - 1 | 0 - 0 | Kiffen | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Hjs Akatemia | 1 - 3 | 1 - 1 | Grifk | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Vantaa | 3 - 1 | 1 - 0 | Jazz | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Ps Kemi | 2 - 5 | 1 - 3 | Jakobstads Bollklubb | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Gbk Kokkola | 0 - 3 | 0 - 1 | Jyvaskyla JK | ||||||
02 Oct 2021 12:00 | FT | Sjk Akatemia | 5 - 0 | 1 - 0 | Narpes Kraft | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Oulun Ls | 0 - 1 | 0 - 0 | Vaajakoski | ||||||
Denmark - 2.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Aarhus Fremad | 3 - 1 | 2 - 1 | AB Kobenhavn | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | HIK | 2 - 0 | 0 - 0 | Middelfart | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Hillerod Fodbold | 5 - 1 | 2 - 1 | Thisted | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Skive IK | 0 - 1 | 0 - 0 | Brabrand IF | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | B93 Copenhagen | 1 - 1 | 0 - 0 | Kolding IF | ||||||
Austrian 3.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Stripfing | 4 - 0 | 2 - 0 | Asv Drassburg | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Team Wiener Linien | 0 - 1 | 0 - 0 | First Vienna | ||||||
02 Oct 2021 15:30 | FT | Sv Leobendorf | 1 - 0 | 0 - 0 | SC Wiener Neustadt | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Wiener Viktoria | 1 - 2 | 0 - 1 | Fcm Traiskirchen | ||||||
Austrian 3.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Pinzgau Saalfelden | 7 - 0 | 5 - 0 | Usk Anif | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Bregenz | 1 - 3 | 1 - 2 | Rw Rankweil | ||||||
Switzerland - 2.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Naters | 2 - 3 | 0 - 0 | Chenois | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | La Chaux De Fonds | 0 - 4 | 0 - 2 | Bulle | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Martigny Sports | 2 - 6 | 0 - 0 | Meyrin | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Vevey Sports 05 | 1 - 0 | 0 - 0 | Monthey | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Grand Lancy | 3 - 2 | 1 - 0 | La Sarraz Eclepens | ||||||
Switzerland - 2.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Sv Hongg | 0 - 2 | 0 - 0 | Sc Buochs | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wohlen | 0 - 1 | 0 - 0 | Solothurn | ||||||
Switzerland - 2.Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | Baden | ? - ? | ? - ? | Linth 04 | |||||||
02 Oct 2021 15:00 | Gossau | ? - ? | ? - ? | Eschenbach | |||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Wettswil Bonstetten | 2 - 4 | 1 - 0 | Tuggen | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Freienbach | 2 - 2 | 0 - 1 | Uzwil | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Thalwil | 4 - 1 | 1 - 1 | Lugano U21 | ||||||
POL WD1 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 09:45 | FT | Czarni Sosnowiec Womens | 3 - 0 | 3 - 0 | Kkpk Medyk Konin Womens | ||||||
Czech Republic Cambrinus Liga Women's results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:00 | Slavia Praha Womens | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha Womens | |||||||
Turkiye Lig3 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | 24 Erzincanspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Pendikspor | ||||||
02 Oct 2021 12:30 | FT | Pazarspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Karacabey Birlikspor | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Anadolu Selcukluspor | 5 - 1 | 2 - 1 | Usakspor | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Zonguldak | 1 - 0 | 0 - 0 | Nazillispor | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Bayburt Ozel Idare | 0 - 0 | 0 - 0 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Duzyurtspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Afjet Afyonspor | ||||||
02 Oct 2021 13:00 | FT | Belediye Vanspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Sakaryaspor | ||||||
02 Oct 2021 13:30 | FT | Kirklarelispor | 2 - 2 | 1 - 2 | Surfaspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Amedspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Eskisehirspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Bodrumspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Turgutluspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Inegolspor | 3 - 2 | 1 - 0 | Adiyamanspor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Nigde Belediyespor | 1 - 3 | 1 - 1 | Etimesgut Belediye Spor | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Sariyer | 3 - 1 | 0 - 1 | Kahramanmaras | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Somaspor | 3 - 0 | 0 - 0 | Ergene Velimese | ||||||
02 Oct 2021 17:00 | Kastamonuspor | ? - ? | ? - ? | Ankara Demirspor | |||||||
02 Oct 2021 17:00 | FT | Tarsus Idman Yurdu | 1 - 0 | 0 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
02 Oct 2021 17:00 | FT | Osmanlispor | 1 - 0 | 0 - 0 | Diyarbakirspor | ||||||
02 Oct 2021 17:00 | FT | Corum Belediyespor | 1 - 0 | 1 - 0 | Serik Belediyespor | ||||||
Croatia 2 HNL results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Dubrava Tim Kabel | 1 - 0 | 1 - 0 | Zapresic | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Dugopolje | 1 - 0 | 0 - 0 | Kustosija | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Jarun | 2 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Zagreb B | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Rudes | 1 - 0 | 1 - 0 | Solin | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Osijek B | 0 - 2 | 0 - 0 | Opatija | ||||||
02 Oct 2021 16:59 | FT | NK Varteks | 5 - 1 | 4 - 1 | Croatia Zmijavci | ||||||
Cyprus 2 Division results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Agia Napa | 0 - 1 | 0 - 0 | Onisilos Sotiras | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Akritas Chloraka | 2 - 1 | 1 - 1 | Ermis Aradippou | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 3 | 1 - 2 | EN Paralimni | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Nea Salamis | 2 - 1 | 2 - 1 | Asil Lysi | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Omonia Aradippou | 0 - 1 | 0 - 0 | Alki Oroklini | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Xylotympou | 2 - 1 | 0 - 0 | Ahironas Liopetriou | ||||||
Estonia Teine Liiga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Tabasalu Charma | 3 - 0 | 0 - 0 | Vandra Jk Vaprus | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso results |
|||||||||||
02 Oct 2021 02:00 | FT | San Francisco | 0 - 1 | 0 - 0 | Alianza Fc Pan | ||||||
02 Oct 2021 22:00 | FT | CD Arabe Unido | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Independente | ||||||
02 Oct 2021 23:00 | FT | Sporting San Miguelito | 1 - 1 | 1 - 0 | Herrera | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Ravshan Kulob | 2 - 0 | 0 - 0 | Dushanbe 83 | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Kuktosh | 5 - 0 | 2 - 0 | Eskhata | ||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Khatlon | 0 - 1 | 0 - 0 | Istaravshan | ||||||
South Africa First League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Hungry Lions | 1 - 0 | 0 - 0 | Free State Stars | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Jdr Stars | 2 - 0 | 1 - 0 | Ts Sporting | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Pretoria Univ | 4 - 1 | 3 - 0 | Platinum City | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Venda | 1 - 0 | 0 - 0 | Uthongathi | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Richards Bay | 4 - 0 | 2 - 0 | Real Kings | ||||||
Canadian Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 20:00 | FT | Valour | 1 - 1 | 1 - 0 | Fc Edmonton | ||||||
Morocco Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Chabab Ben Guerir | 2 - 2 | 0 - 0 | Racing Casablanca | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Raja de Beni Mellal | 1 - 2 | 0 - 1 | ASS Association Sportive de Sale | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Maghrib Association Tetouan | 1 - 0 | 1 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | ||||||
Saudi Arabia Division 2 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 13:15 | FT | Al Nairyah | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Rayyan | ||||||
02 Oct 2021 13:15 | FT | Al Safa Ksa | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-Ansar | ||||||
02 Oct 2021 13:15 | FT | Al Thuqbah | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Taqdom | ||||||
02 Oct 2021 13:15 | FT | Al Rawdhah | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Sharq | ||||||
02 Oct 2021 13:30 | FT | Afief | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Qaisoma | ||||||
02 Oct 2021 13:35 | FT | Al Zlfe | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Najma | ||||||
Portugal U23 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 11:00 | FT | Famalicao U23 | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Braga U23 | ||||||
Mexico Youth U20 results |
|||||||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Leon U20 | 2 - 0 | 1 - 0 | San Luis U20 | ||||||
02 Oct 2021 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 0 - 2 | 0 - 0 | Atlas U20 | ||||||
02 Oct 2021 16:30 | FT | Santos Laguna U20 | 4 - 2 | 3 - 0 | Mazatlan U20 | ||||||
Spain Primera Division RFEF results |
|||||||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | UD Logrones | 1 - 0 | 1 - 0 | San Sebastian Reyes | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Valladolid B | 0 - 0 | 0 - 0 | Salamanca | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Linense | 2 - 0 | 0 - 0 | UCAM Murcia | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | CD Castellon | 2 - 0 | 1 - 0 | Barcelona B | ||||||
02 Oct 2021 16:00 | FT | Alcoyano | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd San Fernando Isleno | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | UD Badajoz | 3 - 3 | 2 - 3 | Cultural Leonesa | ||||||
Burundi League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 12:10 | FT | Rukinzo | 1 - 0 | 0 - 0 | Les Crocos | ||||||
02 Oct 2021 14:00 | FT | Kayanza Utd | 1 - 2 | 0 - 0 | Vitalo | ||||||
02 Oct 2021 14:30 | FT | Bs Dynamic | 1 - 2 | 0 - 1 | Musongati | ||||||
Hong Kong Elite Cup results |
|||||||||||
02 Oct 2021 08:30 | FT | Leeman | 1 - 3 | 0 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Jamaica Premier League results |
|||||||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Mount Pleasant | 1 - 1 | 1 - 0 | Tivoli Gardens | ||||||
02 Oct 2021 18:00 | FT | Mount Pleasant | 1 - 1 | 1 - 0 | Tivoli Gardens | ||||||
02 Oct 2021 20:45 | FT | Waterhouse | 1 - 1 | 0 - 1 | Cavalier |
Total matches: 747
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...