soccer results, real-time live scores 11-10-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Time | Minute | Home | Full-time | Half-time | Away | Analysis | |||||
Spain Segunda Division B results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Fuenlabrada | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Castellon | ||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | CD Lugo | 0 - 1 | 0 - 0 | Mallorca | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Malaga | 0 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Leganes | 0 - 1 | 0 - 1 | Girona | ||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | Zaragoza | 1 - 0 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
11 Oct 2020 17:30 | FT | SD Ponferradina | 0 - 2 | 0 - 0 | Cartagena | ||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Real Oviedo | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
International Friendly results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | Honduras | 1 - 1 | 0 - 1 | Nicaragua | ||||||
11 Oct 2020 03:00 | FT | Costa Rica | 0 - 1 | 0 - 0 | Panama | ||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Rukh Vynnyky | 2 - 0 | 1 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | ||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Malawi | 0 - 0 | 0 - 0 | Zimbabwe | ||||||
11 Oct 2020 13:45 | FT | Indonesia U19 | 4 - 1 | 0 - 0 | FYR Macedonia U19 | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Tanzania | 0 - 1 | 0 - 0 | Burundi | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Nam Phi | 1 - 2 | 0 - 0 | Zambia | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Libya | 1 - 2 | 1 - 0 | Comoros | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | Tây Ban Nha U19 | ? - ? | ? - ? | Thụy Sỹ U19 | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Gabon | 0 - 2 | 0 - 1 | Benin | ||||||
11 Oct 2020 16:30 | FT | Foggia | 2 - 0 | 1 - 0 | As Calcio Potenza | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 2 | 1 - 1 | SD Amorebieta | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | UD Badajoz | 2 - 1 | 2 - 1 | Cordoba C.F. | ||||||
11 Oct 2020 18:30 | FT | CD El Palo | 1 - 0 | 0 - 0 | Malaga B | ||||||
Brasil Serie A results |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:00 | FT | Atletico Mineiro | 3 - 0 | 2 - 0 | Goias | ||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Santos | 2 - 1 | 1 - 0 | Gremio | ||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Fluminense | 1 - 0 | 0 - 0 | Bahia | ||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | Atletico Clube Goianiense | 2 - 1 | 1 - 1 | Bragantino | ||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | Sport Club Recife | 1 - 2 | 0 - 2 | Botafogo | ||||||
USA MLS results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | Colorado Rapids | ? - ? | ? - ? | Los Angeles Galaxy | |||||||
11 Oct 2020 03:00 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Salt Lake | ||||||
11 Oct 2020 21:30 | FT | New York City Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | New England Revolution | ||||||
Sweden Superettan results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Vasteras SK FK | 3 - 2 | 2 - 1 | GIF Sundsvall | ||||||
11 Oct 2020 16:30 | FT | Norrby IF | 0 - 2 | 0 - 0 | Osters IF | ||||||
Brasil Serie B results |
|||||||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Oeste FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | ||||||
Gouden Gids Divisie results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Cambuur Leeuwarden | 5 - 0 | 3 - 0 | Dordrecht 90 | ||||||
Portugal Cup results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Juventude de Evora | 1 - 3 | 0 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | Felgueiras | ? - ? | ? - ? | Valadares Gaia | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Montalegre | 3 - 1 | 2 - 0 | Vila Cortez | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Limianos | 1 - 1 | 1 - 0 | Aljustrelense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Santa Marta Penaguiao | 1 - 5 | 1 - 3 | Leixoes | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Cerveira | 0 - 2 | 0 - 2 | Oriental Lisboa | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Sao Martinho | 1 - 2 | 0 - 1 | Paredes | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Anca | 2 - 2 | 1 - 0 | Sacavenense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Vila Real | 2 - 3 | 1 - 0 | Casa Pia Ac | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Sanjoanense | 0 - 0 | 0 - 0 | Canelas 2010 | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Moncarapachense | 1 - 2 | 1 - 1 | Anadia | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Amora | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferreiras | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Uniao 1º Dezembro | 1 - 2 | 0 - 0 | Uniao Leiria | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Portomosense | 0 - 3 | 0 - 0 | Real Sport | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Moura | 0 - 2 | 0 - 2 | Beira Mar | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | GD Vitoria Sernache | 0 - 2 | 0 - 0 | Fabril Barreiro | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Arc Oleiros | 3 - 2 | 1 - 0 | Mirandela | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Pero Pinheiro | 0 - 1 | 0 - 0 | Fafe | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | S. Joao Ver | 0 - 0 | 0 - 0 | Marinhense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Clube Desportivo Trofense | 4 - 2 | 0 - 1 | Agueda | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Carapinheirense | 0 - 2 | 0 - 0 | Pinhalnovense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Lusitano VRSA | 1 - 1 | 0 - 0 | Mortagua | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Sesimbra | 1 - 4 | 0 - 4 | UD Oliveirense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Sp Espinho | 1 - 0 | 0 - 0 | Chaves | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Grap | 1 - 4 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | Tirsense | ? - ? | ? - ? | Olimpico Montijo | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Camara De Lobos | 0 - 2 | 0 - 1 | Vizela | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Moncao | 2 - 0 | 2 - 0 | Barreirense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Loures | 0 - 2 | 0 - 2 | Gondomar | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Sanjoanense | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf Carnegie | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Ae Africanos Braganca | 0 - 5 | 0 - 2 | Arouca | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Uniao Idanhense | 0 - 8 | 0 - 3 | SCU Torreense | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Vianense | 0 - 1 | 0 - 0 | Vilar De Perdizes | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Sp. Ideal | 0 - 0 | 0 - 0 | Merelinense | ||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | Alverca | 2 - 1 | 1 - 0 | Camacha | ||||||
Vietnam results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Sông Lam Nghệ An | 4 - 1 | 2 - 0 | Quảng Nam | ||||||
Japanese League Division 2 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | Machida Zelvia | 2 - 2 | 0 - 2 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Tokyo Verdy | 0 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | ||||||
HongKong results |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Eastern A.A Football Team | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou Rf U19 | ||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Happy Valley | 0 - 4 | 0 - 1 | Kitchee | ||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Southern District | 0 - 4 | 0 - 1 | Leeman | ||||||
Malaysia Super League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Terengganu | 2 - 1 | 1 - 1 | Pahang | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Perak | 2 - 3 | 2 - 2 | Kedah | ||||||
Egypt Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Al Ahly | 0 - 0 | 0 - 0 | Pyramids | ||||||
Morocco Super League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 2 - 1 | 0 - 1 | Forces Armee Royales | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Olympique de Safi | 0 - 1 | 0 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 0 - 1 | 0 - 1 | MCO Mouloudia Oujda | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 1 - 2 | 1 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
Costa Rica Primera Division results |
|||||||||||
11 Oct 2020 03:00 | Alajuelense | ? - ? | ? - ? | Perez Zeledon | |||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 2 - 0 | 0 - 0 | Sporting San Jose | ||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | Limon | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | Ad San Carlos | 0 - 0 | 0 - 0 | Jicaral | ||||||
Guatemala Liga Nacional results |
|||||||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | Santa Lucia Cotzumalguapa | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Malacateco | ||||||
11 Oct 2020 20:05 | FT | CD Puerto de Iztapa | 5 - 0 | 2 - 0 | Xelaju MC | ||||||
El Salvador Primera Division results |
|||||||||||
11 Oct 2020 02:15 | FT | Isidro Metapan | 3 - 1 | 1 - 1 | CD FAS | ||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | Once Municipal | 4 - 1 | 2 - 0 | Sonsonate | ||||||
11 Oct 2020 22:15 | FT | Alianza | 3 - 0 | 1 - 0 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | Real De Minas | 1 - 1 | 0 - 0 | Platense | ||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | CD Olimpia | 3 - 1 | 1 - 1 | Upnfm | ||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | CD Vida | 0 - 1 | 0 - 0 | Marathon | ||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | CD Motagua | 2 - 1 | 2 - 1 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
Korea K League Challenge results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | Jeju United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Ansan Greeners | ||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | Seoul E Land | 3 - 0 | 2 - 0 | Bucheon 1995 | ||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 0 | 1 - 0 | Chungnam Asan | ||||||
Poland - 2. Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:40 | FT | Korona Kielce | 0 - 2 | 0 - 0 | Odra Opole | ||||||
Colombia Copa Mustang results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:05 | FT | Deportivo Pasto | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
11 Oct 2020 02:10 | FT | Atletico Nacional | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Cucuta | 0 - 3 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | Boyaca Chico | 1 - 0 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
Australia Queensland State League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:30 | FT | Brisbane City SC | 1 - 1 | 1 - 1 | Sunshine Coast Wanderers | ||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | Brisbane Roar Am | 0 - 1 | 0 - 0 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Redlands United FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Eastern Suburbs | ||||||
Japan Football League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Fukushima United FC | 2 - 3 | 0 - 2 | Roasso Kumamoto | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 2 - 1 | 1 - 1 | Gainare Tottori | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Grulla Morioka | 1 - 0 | 1 - 0 | Azul Claro Numazu | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 0 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Yokohama Scc | 0 - 3 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 2 - 3 | 1 - 1 | Blaublitz Akita | ||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 3 - 2 | 2 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
11 Oct 2020 06:00 | FT | Gifu | 0 - 1 | 0 - 0 | Kagoshima United | ||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Fujieda Myfc | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
Sweden Div 1 Sodra results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 0 | 1 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Eskilsminne IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Motala AIF | 1 - 2 | 0 - 0 | Lindome GIF | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Fc Linkoping City | 2 - 0 | 2 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Torns IF | 3 - 0 | 1 - 0 | Trollhattan | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Skovde AIK | 2 - 0 | 2 - 0 | Lunds BK | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Kungsangens If | 1 - 3 | 0 - 3 | Enskede Ik | ||||||
Western Australia Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:15 | FT | Perth SC | 0 - 4 | 0 - 2 | Floreat Athena | ||||||
Croatia Cup results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Rudar Labin | 0 - 0 | 0 - 0 | Zapresic | ||||||
Russia Div 2 South results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Tuapse | 1 - 5 | 1 - 3 | Kuban Kholding | ||||||
11 Oct 2020 12:30 | FT | Makhachkala | 1 - 4 | 1 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Mashuk-KMV | 3 - 0 | 2 - 0 | Krasnodar Iii | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Forte Taganrog | 2 - 2 | 1 - 1 | Legion Dynamo | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Druzhba Maykop | 1 - 3 | 0 - 2 | SKA Rostov | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Kuban | 6 - 1 | 1 - 0 | FK Biolog | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Dynamo Stavropol | 4 - 1 | 1 - 1 | Spartak Nalchik | ||||||
Russia Div 2 Center results |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Strogino Moscow | ||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Znamya Noginsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Sokol | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Krasnyy Sgafkst | 4 - 1 | 0 - 0 | Kvant Obninsk | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 1 - 2 | 0 - 1 | Metallurg Vidnoye | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 4 - 0 | 2 - 0 | Khimki Reserve | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Saturn | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Kaluga | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Fakel Voronezh Ii | 1 - 0 | 1 - 0 | Avangard | ||||||
Chinese Football League Divison 1 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Taizhou Yuanda | 2 - 2 | 0 - 1 | Beijing Beikong | ||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | Kun Shan | 1 - 3 | 1 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
11 Oct 2020 08:30 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 3 - 1 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | ||||||
11 Oct 2020 12:35 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 2 | 0 - 1 | Shenyang Urban | ||||||
11 Oct 2020 12:35 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 0 - 0 | 0 - 0 | Beijing Renhe | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Shenzhen Peng City | 1 - 2 | 0 - 0 | Nantong Zhiyun | ||||||
Brisbane Premier emier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 08:00 | FT | St George Willawong | 2 - 1 | 1 - 0 | Grange Thistle Sc | ||||||
Sweden Div 2 Norrland results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | IF Sylvia | 0 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Sandvikens IF | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifk Berga | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Ik Frej Taby | 2 - 2 | 2 - 1 | Sollentuna United FF | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Karlstad BK | 5 - 2 | 3 - 1 | Haninge | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | Vasalunds IF | ? - ? | ? - ? | IFK Lulea | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Tegs Thoren ff | 1 - 5 | 0 - 4 | Gefle IF | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 0 | 2 - 0 | Taby | ||||||
Norway Adeccoligaen results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Ham-Kam | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Lillestrom | 3 - 0 | 2 - 0 | Oygarden | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Sogndal | 1 - 1 | 0 - 1 | Tromso IL | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Strommen | 0 - 0 | 0 - 0 | Kongsvinger | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 1 - 0 | 0 - 0 | Ranheim IL | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | Asane Fotball | 2 - 1 | 2 - 0 | Stjordals Blink | ||||||
11 Oct 2020 14:30 | FT | KFUM Oslo | 3 - 1 | 1 - 0 | Grorud IL | ||||||
Ukraine Division 2 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Polessya Zhitomir | 1 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 6 - 1 | 2 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Nyva Ternopil | 2 - 1 | 0 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Krystal Kherson | 0 - 1 | 0 - 0 | Volyn | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 0 - 1 | 0 - 0 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Ahrobiznes Volochysk | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
Uzbekistan Division 1 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:30 | FT | Zaamin | 1 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Samarkand | ||||||
Iceland Ladies Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 15:00 | Nữ Umf Selfoss | ? - ? | ? - ? | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | Trottur Reykjavik Womens | ? - ? | ? - ? | Nữ Stjarnan | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | Nữ Hafnarfjordur | ? - ? | ? - ? | Nữ Valur | |||||||
11 Oct 2020 15:00 | Nữ Breidablik | ? - ? | ? - ? | Nữ Fylkir | |||||||
Serbia Prva Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Dinamo Vranje | 3 - 1 | 1 - 0 | Zeleznicar Pancevo | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Sloga Kraljevo | 1 - 0 | 1 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Radnicki Sremska Mitrovica | 1 - 2 | 0 - 0 | Trajal Krusevac | ||||||
Estonia Esi Liiga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 0 - 6 | 0 - 4 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Parnu Jk | 2 - 3 | 0 - 2 | Flora Tallinn Ii | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Maardu Fc Starbunker | 0 - 0 | 0 - 0 | Elva | ||||||
Slovenia 2. Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:30 | Nk Smartno | ? - ? | ? - ? | NK Krka | |||||||
Korea Challengers League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Gyeongju KHNP | 2 - 1 | 1 - 1 | Busan Transpor Tation | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra results |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:00 | Helsingborg U21 | ? - ? | ? - ? | Varbergs Bois U21 | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | Malmo FF U21 | ? - ? | ? - ? | Falkenbergs FF U21 | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra results |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:00 | Djurgardens U21 | ? - ? | ? - ? | IFK Norrkoping U21 | |||||||
11 Oct 2020 16:00 | Hammarby U21 | ? - ? | ? - ? | Orebro U21 | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Sigma Olomouc B | 1 - 2 | 1 - 1 | Slovacko Ii | ||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Unicov | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlin B | ||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Sparta Praha B | 4 - 1 | 1 - 1 | Sokol Hostoun | ||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Slavia Prague B | 2 - 1 | 0 - 0 | Pribram B | ||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Admira Praha | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Sokol Zapy | 3 - 1 | 3 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 3 - 2 | 2 - 1 | Kumla | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 6 - 1 | 2 - 1 | Ullared | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Varbergs Gif | 4 - 2 | 1 - 1 | Bk Olympic | ||||||
Latvia - 2. Division results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Lokomotiv Daugavpils | 1 - 0 | 1 - 0 | Grobina | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Super Nova | 1 - 1 | 0 - 1 | Saldus Ss/leevon | ||||||
Japan Women Division 1 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Inac Kobe | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Beleza | 3 - 2 | 2 - 1 | Nữ Urawa Reds | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Albirex Niigata | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 0 - 5 | 0 - 2 | Nữ JEF United Ichihara | ||||||
Japan Women Division 2 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ As Harima Albion | 3 - 0 | 0 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
German 3. Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 2 - 1 | 1 - 1 | Sv Meppen | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Viktoria Koln | 2 - 0 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
German Frauen Bundesliga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Wolfsburg | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Bayern Munich | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | FT | Jagiellonia Bialystok Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin Youth | ||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | Cracovia Krakow Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Sms Lodz Youth | ||||||
11 Oct 2020 11:15 | FT | Lech Poznan Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow Youth | ||||||
Belgian Cup results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Royal Olympic Club Charleroi | 1 - 1 | 1 - 1 | Eendracht Aalst | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | KVSK Lommel | 3 - 2 | 1 - 1 | Kv Zelzate | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | St Gilloise | 4 - 0 | 1 - 0 | KSK Heist | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Westerlo | 5 - 1 | 3 - 0 | Hades | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Olsa Brakel | 2 - 0 | 0 - 0 | Dender | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Warnant | 0 - 1 | 0 - 1 | Royal Fc Liege | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | La Louviere | 2 - 0 | 1 - 0 | Jette | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Royal Knokke | 0 - 2 | 0 - 1 | Oud Heverlee | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 1 - 1 | 1 - 1 | Dessel Sport | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Seraing United | 6 - 1 | 4 - 0 | Blankenberge | ||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Tongeren | 3 - 0 | 1 - 0 | Rus Saint Ghislain Tertre Hautrage | ||||||
Spanish Federacion Cup results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Mostoles | 0 - 1 | 0 - 0 | Salamanca | ||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Rapido de Bouzas | 1 - 4 | 0 - 2 | UD Melilla | ||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Tenisca | 2 - 2 | 0 - 1 | Racing de Ferrol | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Moralo Cp | 1 - 2 | 1 - 1 | UCAM Murcia | ||||||
Lebanon results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Trables Sports Club | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-Safa | ||||||
11 Oct 2020 13:30 | FT | Salam Zgharta | 0 - 4 | 0 - 2 | Al-Nejmeh | ||||||
11 Oct 2020 14:05 | FT | Shabab Sahel | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Bourj | ||||||
Italian Women Division 1 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:30 | FT | Inter Milan Womens | 1 - 1 | 0 - 1 | Gs Roma Womens | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Nữ Juventus | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ Fiorentina | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Chapecoense Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Santos Youth | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Cruzeiro Youth | 2 - 1 | 2 - 0 | America Mg Youth | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletico Paranaense Youth | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Vitoria Salvador Youth | 1 - 2 | 1 - 1 | Ceara Youth | ||||||
Chile Primera Division results |
|||||||||||
11 Oct 2020 20:00 | FT | Union La Calera | 1 - 0 | 0 - 0 | Palestino | ||||||
11 Oct 2020 22:30 | FT | Universidad de Chile | 3 - 0 | 0 - 0 | La Serena | ||||||
Mexico Primera Divison A results |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:05 | Cancun | ? - ? | ? - ? | Pumas Tabasco | |||||||
11 Oct 2020 03:05 | FT | Tampico Madero | 0 - 0 | 0 - 0 | Correcaminos Uat | ||||||
11 Oct 2020 18:00 | FT | Celaya | 1 - 1 | 0 - 1 | Cimarrones De Sonora | ||||||
11 Oct 2020 22:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 1 - 0 | 1 - 0 | Venados | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B results |
|||||||||||
11 Oct 2020 16:59 | FT | Manta | 1 - 0 | 0 - 0 | Santo Domingo | ||||||
Japan Football League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Tegevajaro Miyazaki | 0 - 4 | 0 - 2 | Osaka | ||||||
United Soccer League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:00 | FT | Hartford Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | St Louis Lions | ||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 4 - 2 | 2 - 0 | Birmingham Legion | ||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | Louisville City | 2 - 0 | 1 - 0 | Pittsburgh Riverhounds | ||||||
11 Oct 2020 01:05 | FT | Charlotte Independence | 1 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | ||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | San Antonio | 0 - 0 | 0 - 0 | New Mexico United | ||||||
11 Oct 2020 02:00 | FT | Reno 1868 | 4 - 1 | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
11 Oct 2020 02:30 | FT | El Paso Locomotive | 2 - 2 | 1 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
11 Oct 2020 03:30 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
Belarus Pershaya Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Oshmyany | 5 - 1 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Fk Orsha | 0 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Gomel | ||||||
Romania Liga 2 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:00 | Gloria Buzau | ? - ? | ? - ? | Csikszereda Miercurea | |||||||
UEFA Nations League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | CH Ireland | 0 - 0 | 0 - 0 | Xứ Wales | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Kazakhstan | 0 - 0 | 0 - 0 | Albania | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Bosnia Herzegovina | 0 - 0 | 0 - 0 | Hà Lan | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Anh | 2 - 1 | 1 - 1 | Bỉ | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Croatia | 2 - 1 | 1 - 0 | Thụy Điển | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Na Uy | 4 - 0 | 2 - 0 | Romania | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Phần Lan | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulgaria | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Armenia | 2 - 2 | 1 - 0 | Georgia | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Estonia | 3 - 3 | 1 - 1 | Macedonia | ||||||
11 Oct 2020 17:00 | FT | Lithuania | 2 - 2 | 1 - 0 | Belarus | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Iceland | 0 - 3 | 0 - 1 | Đan Mạch | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Pháp | 0 - 0 | 0 - 0 | Bồ Đào Nha | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Bắc Ireland | 0 - 1 | 0 - 1 | Áo | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Israel | 1 - 2 | 0 - 1 | Séc | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Scotland | 1 - 0 | 0 - 0 | Slovakia | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Nga | 1 - 1 | 1 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Serbia | 0 - 1 | 0 - 1 | Hungary | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Hy Lạp | 2 - 0 | 1 - 0 | Moldova | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Kosovo | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovenia | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Ba Lan | 0 - 0 | 0 - 0 | Italy | ||||||
South Australian Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:30 | FT | Adelaide Vipers | 4 - 4 | 3 - 3 | Adelaide Panthers | ||||||
Australia New South Wales Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Wollongong Wolves | 5 - 2 | 1 - 1 | Manly United | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Edgeworth Eagles | 9 - 0 | 3 - 0 | Adamstown Rosebuds | ||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Broadmeadow Magic | 1 - 1 | 1 - 0 | Lambton Jarvis | ||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Lake Macquarie | 1 - 2 | 0 - 0 | Charleston City Blues | ||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Valentine | 0 - 3 | 0 - 1 | Hamilton Olympic | ||||||
Japan Challenge League Women results |
|||||||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Kibi International University | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Fukuoka An | ||||||
11 Oct 2020 05:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Jfa Academy Fukushima | ||||||
Italy Serie D results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Gelbison | 0 - 0 | 0 - 0 | Rende | ||||||
Brazil Serie D results |
|||||||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Bragantino Pa | 2 - 0 | 1 - 0 | Independente Pa | ||||||
11 Oct 2020 19:00 | FT | Central Sc Pe | 1 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Da Conquista Ba | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Potiguar-M RN | 0 - 0 | 0 - 0 | ABC RN | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Atletico Tubarao Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | ||||||
11 Oct 2020 19:45 | FT | Altos/pi | 3 - 1 | 1 - 1 | River Pi | ||||||
11 Oct 2020 23:00 | FT | Mirassol | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferroviaria Sp | ||||||
USA Women results |
|||||||||||
11 Oct 2020 01:00 | FT | Ol Reign Womens | 1 - 2 | 0 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
Germany Regionalliga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Tus Rot Weiss Koblenz | 0 - 4 | 0 - 2 | 08 Homburg | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Vfv Borussia 06 Hildesheim | 1 - 1 | 1 - 0 | Havelse | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Oberneuland | 1 - 0 | 0 - 0 | Atlas Delmenhorst | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | VfB Oldenburg | 1 - 3 | 0 - 1 | Werder Bremen Am | ||||||
Germany Oberliga NOFV results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Hsv Barmbek Uhlenhorst | 4 - 0 | 2 - 0 | SC Victoria Hamburg | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Eintracht Northeim | 2 - 0 | 2 - 0 | Freie Turnerschaft Braunschweig | ||||||
QLD Division 1 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 07:00 | FT | Sunshine Coast | 2 - 1 | 1 - 1 | SWQ Thunder | ||||||
Primera Division de Uruguay results |
|||||||||||
11 Oct 2020 00:30 | FT | Cerro Montevideo | 1 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
11 Oct 2020 14:15 | FT | Liverpool P. | 3 - 2 | 1 - 1 | Boston River | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Maldonado | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Danubio FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Rentistas | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Defensor SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Cerro Largo | ||||||
11 Oct 2020 19:30 | FT | Plaza Colonia | 1 - 1 | 0 - 1 | Ca Torque | ||||||
Holland Ligue 3 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:30 | TEC | ? - ? | ? - ? | AFC Amsterdam | |||||||
Belgian First Amateur Division results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Kvk Tienen | 1 - 0 | 1 - 0 | Kfc Mandel United | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | IFK Ostersund | 0 - 2 | 0 - 0 | Pitea If | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | JIPPO | 3 - 1 | 2 - 0 | Gbk Kokkola | ||||||
Norway 2.Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Sotra Sk | 0 - 1 | 0 - 1 | Arendal | ||||||
11 Oct 2020 15:15 | FT | Kvik Halden | 1 - 0 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
11 Oct 2020 15:30 | FT | Asker | 3 - 3 | 2 - 1 | Bryne | ||||||
Denmark - 2.Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Thisted | 4 - 2 | 0 - 0 | Naesby BK | ||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | AB Kobenhavn | 3 - 2 | 2 - 0 | Skovshoved | ||||||
11 Oct 2020 12:30 | FT | Holbaek | 3 - 0 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
Denmark - 4.Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Rishoj | 4 - 1 | 1 - 0 | Husum Bk | ||||||
11 Oct 2020 12:00 | FT | Kolding Bk | 1 - 1 | 0 - 1 | Ringkobing | ||||||
Austrian 3.Liga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | Svg Reichenau | ? - ? | ? - ? | Sc Schwaz | |||||||
11 Oct 2020 15:30 | FT | Kitzbuhel | 1 - 2 | 0 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | ||||||
Thai Division 2 League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | Ang Thong Fc | 4 - 1 | 0 - 0 | Pathum Thani United | ||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | Hua Hin City | 0 - 1 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
Austria Landesliga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:15 | FT | Favoritner Ac | 0 - 0 | 0 - 0 | Fv Austria Xiii | ||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | Sv Strasswalchen | 0 - 1 | 0 - 0 | Tsv Neumarkt | ||||||
Austrian Frauen Bundesliga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 10:00 | FT | Neulengbach Womens | 2 - 3 | 1 - 2 | Usc Landhaus Womens | ||||||
Switzerland 1.Liga Promotion results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Munsingen | 2 - 2 | 0 - 1 | Bellinzona | ||||||
Czech Group D League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:30 | FT | Velka Bites | 1 - 1 | 1 - 0 | Zdar Nad Sazavou | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Zdirec Nad Doubravou | 1 - 0 | 1 - 0 | Stara Rise | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Sokol Tasovice | 1 - 2 | 0 - 1 | Brno B | ||||||
Romania - Liga 3 Seria results |
|||||||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Acso Filiasi | 1 - 2 | 0 - 1 | Vedita Colonesti | ||||||
11 Oct 2020 13:00 | FT | Rapid Bucuresti 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | Progresul Spartac | ||||||
Croatia 2 HNL results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Dugopolje | 2 - 1 | 0 - 1 | Croatia Zmijavci | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Hajduk Split B | 2 - 3 | 2 - 2 | Radnik Sesvete | ||||||
Estonia Teine Liiga results |
|||||||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Viimsi Mrjk | 2 - 4 | 0 - 3 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
Montenegro Division 2 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Arsenal Tivat | 1 - 1 | 0 - 1 | Ibar Rozaje | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Kom Podgorica | 4 - 0 | 0 - 0 | Drezga | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Grbalj Radanovici | 2 - 3 | 1 - 3 | Mornar | ||||||
11 Oct 2020 14:00 | FT | Berane | 1 - 1 | 0 - 1 | Bokelj Kotor | ||||||
Chinese Taipei Intercity League results |
|||||||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | Tainan City | 2 - 1 | 0 - 1 | Taichung Futuro | ||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | Tatung | 3 - 1 | 2 - 0 | Ntupes | ||||||
11 Oct 2020 09:00 | FT | Ming Chuan University | 2 - 3 | 1 - 2 | Hang Yuen | ||||||
11 Oct 2020 11:00 | FT | Taiwan Power | 1 - 0 | 0 - 0 | Taicheng Lions | ||||||
Mexico Youth U20 results |
|||||||||||
11 Oct 2020 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 3 - 1 | 0 - 0 | Leon U20 | ||||||
11 Oct 2020 16:00 | FT | Mazatlan U20 | 1 - 2 | 1 - 1 | Puebla U20 |
Total matches: 335
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...