futbol sonuçları 01-04-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Liverpool | 3 - 1 | 2 - 1 | Everton | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Burnley | 0 - 2 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Chelsea | 1 - 2 | 1 - 2 | Crystal Palace | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hull City | 2 - 1 | 0 - 1 | West Ham United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Leicester City | 2 - 0 | 1 - 0 | Stoke City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Manchester United | 0 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Watford | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunderland | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Southampton | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Barnsley | 1 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Aston Villa | 2 - 0 | 1 - 0 | Norwich City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Brentford | 2 - 0 | 2 - 0 | Bristol City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Brighton | 1 - 0 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Huddersfield Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Ipswich | 1 - 1 | 0 - 0 | Birmingham | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Newcastle United | 2 - 1 | 1 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 1 | 0 - 1 | Nottingham Forest | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 0 - 1 | 0 - 0 | Fulham | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Wolves | 3 - 1 | 2 - 1 | Cardiff City | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Reading | 1 - 0 | 1 - 0 | Leeds United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | US Sassuolo Calcio | 1 - 2 | 1 - 1 | Lazio | ||||||
01 Apr 2017 19:45 | FT | AS Roma | 2 - 0 | 1 - 0 | Empoli | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Pro Vercelli | 1 - 0 | 1 - 0 | Bari | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Spezia | 1 - 3 | 1 - 1 | Benevento | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 2 | 1 - 1 | Carpi | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Latina Calcio | 0 - 2 | 0 - 0 | Cittadella | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Trapani | 0 - 2 | 0 - 0 | Hellas Verona | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Pisa | 0 - 1 | 0 - 0 | Salernitana | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Novara | 1 - 2 | 0 - 0 | Ternana | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Brescia | 2 - 2 | 0 - 1 | Virtus Entella | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Perugia | 1 - 0 | 0 - 0 | Vicenza | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Villarreal | 2 - 3 | 1 - 0 | Eibar | ||||||
01 Apr 2017 15:15 | FT | Osasuna | 1 - 2 | 0 - 2 | Athletic Bilbao | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Real Sociedad | 1 - 1 | 0 - 1 | Leganes | ||||||
01 Apr 2017 19:45 | FT | Malaga | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Levante | 2 - 1 | 1 - 0 | CD Mirandes | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | UCAM Murcia | 1 - 1 | 1 - 1 | Cadiz | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | SD Huesca | 0 - 0 | 0 - 0 | Getafe | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Girona | 1 - 3 | 1 - 2 | Rayo Vallecano | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Schalke 04 | 1 - 1 | 0 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Freiburg | 2 - 5 | 0 - 2 | Werder Bremen | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Hamburger | 2 - 1 | 1 - 1 | Koln | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Bayern Munich | 6 - 0 | 2 - 0 | Augsburg | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | RB Leipzig | 4 - 0 | 1 - 0 | Darmstadt | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Eintr Frankfurt | 0 - 0 | 0 - 0 | Monchengladbach | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Hannover 96 | 2 - 0 | 0 - 0 | Union Berlin | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | SV Sandhausen | 0 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Wurzburger Kickers | 1 - 1 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Marseille | 1 - 1 | 0 - 1 | Dijon | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Bastia | 0 - 1 | 0 - 0 | Lille | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Lens | 0 - 2 | 0 - 1 | Stade Brestois | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Desportivo de Tondela | 0 - 2 | 0 - 1 | GD Estoril-Praia | ||||||
01 Apr 2017 18:15 | FT | Boavista | 0 - 1 | 0 - 0 | Rio Ave | ||||||
01 Apr 2017 20:30 | FT | SL Benfica | 1 - 1 | 1 - 0 | Porto | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | AZ Alkmaar | 0 - 0 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Zwolle | 1 - 1 | 1 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
01 Apr 2017 18:45 | FT | Sparta Rotterdam | 0 - 2 | 0 - 2 | PSV Eindhoven | ||||||
01 Apr 2017 19:45 | FT | Heracles Almelo | 4 - 1 | 4 - 1 | SC Heerenveen | ||||||
01 Apr 2017 19:45 | FT | Utrecht | 2 - 0 | 1 - 0 | Willem II | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 01:00 | FT | Atletico Tucuman | 0 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia LP | ||||||
01 Apr 2017 01:15 | FT | Independiente | 1 - 1 | 1 - 0 | Velez Sarsfield | ||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Newells Old Boys | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Rafaela | ||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | Temperley | 1 - 0 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Quilmes | 2 - 3 | 2 - 0 | Racing Club | ||||||
01 Apr 2017 23:15 | FT | Belgrano | 0 - 1 | 0 - 0 | Colon | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 1 | 0 - 0 | Oostende | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | AS Eupen | 2 - 2 | 0 - 2 | Roeselare | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | St-Truidense VV | 3 - 0 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | St Gilloise | 3 - 0 | 2 - 0 | KV Mechelen | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | Kortrijk | 2 - 1 | 1 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Genk | 4 - 0 | 1 - 0 | KSC Lokeren | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | ||||||
01 Apr 2017 15:30 | FT | Arsenal Tula | 3 - 0 | 1 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hamilton FC | 1 - 0 | 0 - 0 | St Johnstone | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 1 | 0 - 0 | Ross County | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 1 - 1 | 0 - 1 | Motherwell FC | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Silkeborg IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Aalborg BK | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | IFK Goteborg | 1 - 1 | 1 - 1 | Malmo FF | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Halmstads | 1 - 0 | 1 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 00:45 | FT | Toronto FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
01 Apr 2017 03:00 | FT | Seattle Sounders | 0 - 0 | 0 - 0 | Atlanta United | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | New York City Fc | 2 - 1 | 1 - 1 | San Jose Earthquakes | ||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Chicago Fire | 2 - 2 | 1 - 0 | Montreal Impact | ||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | Columbus Crew | 2 - 0 | 1 - 0 | Orlando City | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Kristiansund BK | 0 - 1 | 0 - 0 | Molde | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Slovan Liberec | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Brno | 0 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Vysocina Jihlava | 0 - 0 | 0 - 0 | Synot Slovacko | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Pribram | 1 - 0 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Zlin | 1 - 3 | 1 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
01 Apr 2017 19:15 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 2 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Helsingborg IF | 1 - 0 | 0 - 0 | Trelleborgs FF | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Dalkurd Ff | 0 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:30 | FT | Akhisar Bld.Geng | 2 - 1 | 0 - 0 | Basaksehir FK | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Alanyaspor | 3 - 1 | 2 - 0 | Kasimpasa | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Antalyaspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Kayserispor | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Karabukspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Bradford AFC | 1 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Bristol Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Fleetwood Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Swindon | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Millwall | 3 - 1 | 1 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 3 - 2 | 2 - 0 | Gillingham | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 0 | 0 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Port Vale | 2 - 0 | 1 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Rochdale | 1 - 1 | 0 - 0 | Northampton Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Southend United | 3 - 0 | 0 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 04:00 | FT | Veracruz | 3 - 1 | 0 - 1 | CDSyC Cruz Azul | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 01:00 | FT | Atletico Parana | 0 - 0 | 0 - 0 | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | CA Brown Adrogue | 1 - 1 | 0 - 1 | Flandria | ||||||
01 Apr 2017 19:05 | FT | Villa Dalmine | 2 - 0 | 0 - 0 | Los Andes | ||||||
01 Apr 2017 20:05 | FT | All Boys | 2 - 2 | 1 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
01 Apr 2017 21:05 | FT | Estudiantes De San Luis | 1 - 1 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | CA Douglas Haig | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
French League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Monaco | 1 - 4 | 1 - 2 | Paris Saint Germain | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:45 | FT | Sion | 2 - 1 | 0 - 0 | Thun | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | St. Gallen | 0 - 3 | 0 - 2 | Basel | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:15 | FT | Aves | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Clara | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Sporting Braga B | 4 - 2 | 2 - 0 | SC Freamunde | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:35 | FT | Newcastle Jets FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Western Sydney | ||||||
01 Apr 2017 09:50 | FT | Sydney FC | 3 - 0 | 0 - 0 | Melbourne City | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 1 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Incheon United FC | 3 - 3 | 1 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 3 | 0 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Sài Gòn FC | 4 - 0 | 1 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 2 - 3 | 1 - 1 | Gamba Osaka | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 0 - 2 | 0 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 0 - 2 | 0 - 1 | Kawasaki Frontale | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Cerezo Osaka | 2 - 0 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Jubilo Iwata | 3 - 1 | 2 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Tokyo | 3 - 3 | 0 - 1 | Sagan Tosu | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 3 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Omiya Ardija | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Mito Hollyhock | 1 - 1 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Oita Trinita | 1 - 1 | 0 - 0 | Ehime FC | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Tokushima Vortis | 0 - 2 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Machida Zelvia | 0 - 1 | 0 - 0 | Gifu | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | JEF United Ichihara | 2 - 2 | 1 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 5 - 1 | 3 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Luch-Energiya | 2 - 2 | 1 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | FK Tyumen | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Khimki | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 3 - 1 | 0 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Dynamo Moscow | 3 - 0 | 2 - 0 | Tambov | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Sokol | 0 - 0 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 3 - 0 | 2 - 0 | Sibir | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Baltika | 0 - 2 | 0 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 2 | 0 - 2 | Spartak Moscow II | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 2 - 2 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Pas Giannina | 1 - 1 | 0 - 0 | Xanthi | ||||||
01 Apr 2017 15:15 | FT | PAE Levadiakos | 3 - 1 | 0 - 0 | Veria FC | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Olympiakos | 2 - 1 | 0 - 1 | Platanias FC | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | 1 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Maccabi Haifa | 3 - 2 | 2 - 2 | Beitar Jerusalem | ||||||
01 Apr 2017 19:10 | FT | Hapoel Beer Sheva | 1 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Sanat-Naft | 1 - 0 | 1 - 0 | Persepolis | ||||||
01 Apr 2017 13:30 | FT | Sepahan | 3 - 1 | 1 - 0 | Saipa | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Teraktor-Sazi | 1 - 1 | 1 - 0 | Gostaresh Folad | ||||||
01 Apr 2017 15:20 | FT | Esteghlal Tehran | 1 - 0 | 0 - 0 | Foolad Khozestan | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Doxa Katokopias | 3 - 0 | 2 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Aris Limassol | 0 - 1 | 0 - 0 | Ethnikos Achnas | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | AEK Larnaca | 2 - 1 | 0 - 1 | APOEL Nicosia | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Tampines Rovers FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Singapore Warriors | ||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Home United FC | 2 - 2 | 2 - 1 | Albirex Niigata FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Dnipro Dnipropetrovsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Zirka Kirovohrad | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Vorskla Poltava | 2 - 0 | 1 - 0 | Volyn | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Politehnica Iasi | 1 - 0 | 0 - 0 | ACS Poli Timisoara | ||||||
01 Apr 2017 18:30 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 4 | 0 - 2 | CFR Cluj | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | St.Polten | 1 - 1 | 1 - 1 | Rapid Wien | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Austria Wien | 0 - 2 | 0 - 1 | Trenkwalder Admira | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Sturm Graz | 4 - 0 | 3 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 2 - 1 | 0 - 0 | SV Ried | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:30 | FT | Guangzhou Rf U19 | 0 - 5 | 0 - 1 | Southern District | ||||||
01 Apr 2017 10:30 | FT | Sun Pegasus | 3 - 5 | 1 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Hong Kong FC | 1 - 6 | 0 - 3 | South China | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Gyirmot Se | 1 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Diosgyor | 3 - 1 | 2 - 0 | Ujpesti TE | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Szombathelyi Haladas | 4 - 2 | 1 - 1 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Paksi SE | 0 - 0 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Vasas | 2 - 3 | 1 - 2 | Debreceni VSC | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Budapest Honved | 2 - 1 | 2 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Arka Gdynia | 2 - 4 | 0 - 2 | Gornik Leczna | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Wisla Plock | 4 - 1 | 3 - 1 | Cracovia Krakow | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Legia Warszawa | 2 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:35 | FT | Mohun Bagan | 3 - 0 | 2 - 0 | Bengaluru | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Crvena Zvezda | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Radnik Surdulica | 1 - 0 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Borac Cacak | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Rad Beograd | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 4 - 1 | 2 - 0 | Vojvodina | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | FK Napredak Krusevac | 3 - 0 | 2 - 0 | Novi Pazar | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Mladost Lucani | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Radnicki Nis | 0 - 2 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Dinamo Zagreb | 2 - 1 | 0 - 1 | ZNK Osijek | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Smouha SC | 2 - 0 | 2 - 0 | El Zamalek | ||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | Al Ahly | 4 - 0 | 0 - 0 | El Daklyeh | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Beroe | 3 - 2 | 2 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
01 Apr 2017 15:30 | FT | Cherno More Varna | 1 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | CSKA Sofia | 0 - 2 | 0 - 2 | Ludogorets Razgrad | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 3 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | FK Senica | 1 - 0 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Zlate Moravce | 0 - 2 | 0 - 1 | Trencin | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | NK Publikum Celje | 1 - 1 | 0 - 1 | Domzale | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Gorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Koper | ||||||
01 Apr 2017 19:15 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 1 | 1 - 1 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | FC Minsk | 2 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Naftan Novopolock | 0 - 1 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Gorodeya | 0 - 1 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Torpedo Zhodino | 2 - 1 | 0 - 1 | Isloch Minsk | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dnepr Mogilev | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Minsk | ||||||
01 Apr 2017 17:30 | FT | Gomel | 1 - 1 | 0 - 1 | BATE Borisov | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Al Hussein Irbid | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Semawah | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:20 | FT | Al-Arabi SC | 1 - 4 | 1 - 2 | Al Shahaniya | ||||||
01 Apr 2017 16:20 | FT | Al Muaidar Club | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Sailiya | ||||||
01 Apr 2017 16:20 | FT | Al-Ahli Doha | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Khuraitiat | ||||||
01 Apr 2017 16:20 | FT | Al-Wakra | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Khor SC | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Tobol Kostanai | 1 - 0 | 0 - 0 | Taraz | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 1 - 2 | 0 - 0 | Astana | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Akzhayik Oral | 2 - 2 | 0 - 0 | FK Atyrau | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 19:00 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 2 - 1 | 0 - 0 | JSK Chabab Kasba Tadla | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Lamontville Golden Arrows | 2 - 1 | 1 - 0 | Highlands Park | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Supersport United | 0 - 1 | 0 - 0 | Baroka | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Free State Stars | 3 - 2 | 3 - 2 | Orlando Pirates | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Bidvest Wits | 2 - 0 | 0 - 0 | Platinum Stars | ||||||
01 Apr 2017 19:15 | FT | Kaizer Chiefs FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Mamelodi Sundowns | ||||||
01 Apr 2017 19:15 | FT | Maritzburg United | 2 - 1 | 1 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Zrinjski Mostar | 4 - 0 | 3 - 0 | Krupa | ||||||
01 Apr 2017 15:30 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 3 - 3 | 2 - 0 | NK Celik | ||||||
01 Apr 2017 15:30 | FT | Vitez | 1 - 1 | 1 - 0 | Metalleghe Bsi | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | FK Zeljeznicar | 4 - 2 | 1 - 0 | Sloboda | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 08:30 | FT | Yan Bian Changbaishan | 0 - 1 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
01 Apr 2017 12:35 | FT | Hebei Hx Xingfu | 1 - 0 | 1 - 0 | Guizhou Zhicheng | ||||||
01 Apr 2017 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 1 - 0 | 1 - 0 | HeNan | ||||||
01 Apr 2017 12:35 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 3 - 2 | 2 - 0 | Shanghai East Asia FC | ||||||
Vietnam First Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:30 | FT | Huế | 1 - 1 | 0 - 0 | Tây Ninh | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Đồng Tháp | 0 - 2 | 0 - 0 | Nam Định | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 3 | 0 - 0 | JK Sillamae Kalev | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Trans Narva | 2 - 1 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Nomme JK Kalju | 1 - 0 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Flora Tallinn | 4 - 0 | 2 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:45 | FT | Winterthur | 1 - 1 | 0 - 1 | Wil 1900 | ||||||
01 Apr 2017 16:45 | FT | Wohlen | 0 - 0 | 0 - 0 | Le Mont LS | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Zurich | 2 - 1 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Dacia Chisinau | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Zimbru Chisinau | 1 - 0 | 1 - 0 | Milsami | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Shirak | 0 - 2 | 0 - 2 | Pyunik | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | San Jose | 4 - 0 | 2 - 0 | Club Guabira | ||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | Bolivar | 3 - 1 | 0 - 0 | Nacional Potosi | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 00:30 | FT | CD Universidad de El Salvador | 1 - 1 | 1 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Cd Pasaquina | 4 - 1 | 2 - 0 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 02:15 | FT | Honduras Progreso | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Seoul E Land | 0 - 0 | 0 - 0 | Seongnam FC | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Daejeon Citizen | 0 - 2 | 0 - 0 | Anyang | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Ansan Greeners | 2 - 4 | 1 - 1 | Bucheon 1995 | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Lietava Jonava | 5 - 2 | 2 - 0 | Spyris Kaunas | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 3 - 1 | 2 - 0 | Babite | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | FK Ventspils | 1 - 2 | 1 - 2 | Jelgava | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 3 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
01 Apr 2017 16:45 | FT | Chojniczanka Chojnice | 0 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 3 - 2 | 2 - 1 | Wisla Pulawy | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 0 - 3 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Mks Kluczbork | 2 - 1 | 1 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 02:15 | FT | Atletico Nacional | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Pasto | ||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Aguilas Doradas | 2 - 1 | 1 - 1 | Patriotas | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Deportes Tolima | 3 - 0 | 1 - 0 | Tigres FC | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 2 - 1 | 1 - 1 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Zorya U21 | 0 - 3 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dumbarton | 1 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dunfermline | 1 - 1 | 0 - 1 | Hibernian FC | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Falkirk | 1 - 0 | 0 - 0 | Raith Rovers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Queen of South | 4 - 2 | 2 - 1 | Dundee United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | St Mirren | 6 - 2 | 4 - 0 | Ayr Utd | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 1 | 1 - 1 | Airdrie United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | East Fife | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Brechin City | 0 - 2 | 0 - 1 | Livingston | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 1 | 1 - 1 | Albion Rovers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stranraer | 3 - 0 | 1 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Gangneung | 0 - 2 | 0 - 0 | Gimhae City | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Cheonan City | 2 - 3 | 0 - 1 | Mokpo City | ||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Changwon City | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:30 | FT | Far North Queensland Bulls | 1 - 0 | 0 - 0 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | North Queensland Fury | 2 - 1 | 2 - 0 | SWQ Thunder | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Adelaide Blue Eagles | 2 - 3 | 0 - 2 | Para Hills Knights | ||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Adelaide City FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Croydon Kings | ||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Adelaide Comets FC | 2 - 1 | 1 - 0 | West Torrens Birkalla | ||||||
01 Apr 2017 06:30 | FT | Adelaide United Fc Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | West Adelaide | ||||||
01 Apr 2017 09:30 | FT | Adelaide Olympic | 3 - 2 | 1 - 0 | Cumberland United | ||||||
01 Apr 2017 09:30 | FT | Campbelltown City SC | 2 - 0 | 1 - 0 | North Eastern Metrostars | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Merani Martvili | 1 - 0 | 0 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Yokohama Scc | 2 - 2 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Sc Sagamihara | 1 - 0 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Ryukyu | 3 - 0 | 1 - 0 | Gamba Osaka U23 | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | KVSK Lommel | 2 - 1 | 1 - 1 | Oud Heverlee | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Al Hussein Irbid | 0 - 2 | 0 - 2 | Ramtha SC | ||||||
01 Apr 2017 16:30 | FT | Sahab Sc | 0 - 2 | 0 - 2 | That Ras | ||||||
01 Apr 2017 16:30 | FT | Al-Faisaly | 5 - 0 | 2 - 0 | Shabab AlOrdon | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 21:30 | FT | Leones | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Santander | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Perth Glory Am | 0 - 0 | 0 - 0 | Stirling Lions | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Cockburn City | 0 - 4 | 0 - 1 | ECU Joondalup | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Balcatta | 1 - 2 | 1 - 0 | Bayswater City | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Sorrento | 2 - 1 | 0 - 0 | Perth SC | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Subiaco AFC | 1 - 4 | 1 - 1 | Floreat Athena | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Shukura Kobuleti | 2 - 4 | 1 - 1 | Kolkheti Poti | ||||||
01 Apr 2017 11:45 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 1 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Kutaisi | ||||||
01 Apr 2017 13:30 | FT | Dila Gori | 0 - 1 | 0 - 1 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Aragua | 1 - 1 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | ||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Deportivo Jbl Del Zulia | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Deportivo Lara | 2 - 3 | 2 - 2 | Atletico Venezuela | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 07:00 | FT | Fc Bulleen Lions | 0 - 2 | 0 - 1 | Pascoe Vale Sc | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Green Gully Cavaliers | 4 - 4 | 0 - 2 | South Melbourne | ||||||
01 Apr 2017 09:30 | FT | Heidelberg United | 8 - 0 | 2 - 0 | North Geelong Warriors | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:45 | FT | Quevilly | 1 - 0 | 1 - 0 | Creteil | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Nacional Asuncion | 1 - 2 | 0 - 0 | Independiente Fbc | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 19:15 | FT | Cobh Ramblers | 1 - 0 | 0 - 0 | UC Dublin UCD | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Longford Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Waterford United | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 2 | 0 - 1 | Boluspor | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Bandirmaspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Mersin Idman Yurdu | 3 - 2 | 1 - 1 | Surfaspor | ||||||
01 Apr 2017 16:30 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Elazigspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Rubin Kazan Youth | 2 - 2 | 0 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Krylya Sovetov Samara Youth | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Amkar Perm Youth | 4 - 2 | 3 - 2 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 0 - 1 | 0 - 1 | Dalian Chaoyue | ||||||
01 Apr 2017 08:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 1 - 0 | 1 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
01 Apr 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 0 - 0 | 0 - 0 | Shanghai Shenxin | ||||||
01 Apr 2017 12:35 | FT | Shenzhen | 3 - 2 | 2 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:15 | FT | Fk Banik Sokolov | 0 - 5 | 0 - 3 | Viktoria Zizkov | ||||||
01 Apr 2017 15:30 | FT | Frydek-mistek | 1 - 3 | 1 - 1 | Fk Mas Taborsko | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Opava | 1 - 2 | 1 - 0 | Pardubice | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Cherkaskyi Dnipro | 0 - 2 | 0 - 1 | Inhulets Petrove | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Illichivets mariupol | 3 - 0 | 1 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Kolos Kovalivka | 0 - 0 | 0 - 0 | Sumy | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Helios Kharkiv | 0 - 1 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | C. A. Bizertin | 1 - 1 | 0 - 1 | J.s. Kairouanaise | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | A.s. Marsa | 2 - 2 | 1 - 2 | Cs. Hammam-lif | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stade Gabesien | 2 - 1 | 1 - 0 | Esperance Sportive Zarzis | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Us Tataouine | 1 - 1 | 0 - 0 | As Gabes | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Dinamo Gallakor | 1 - 1 | 0 - 0 | Andijon | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Hotira Namangan | 1 - 0 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Lokomotiv Bfk | 0 - 0 | 0 - 0 | Termez Surkhon | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Sementchi Quvasoy | 5 - 0 | 0 - 0 | Aral Nukus | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Uz Dong Joo Andijon | 0 - 0 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Zaamin | 0 - 0 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Nurafshon | 0 - 1 | 0 - 0 | Naryn | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Mashal Ii | 1 - 0 | 0 - 0 | Yozyovon | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 4 - 1 | 3 - 0 | Teplice U19 | ||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Hlucin U19 | 0 - 8 | 0 - 5 | Hradec Kralove u19 | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Mfk Karvina U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha U19 | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Vysocina Jihlava U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Opava U19 | ||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Zlin U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Pardubice U19 | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 2 - 1 | 1 - 1 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 1 - 3 | 1 - 2 | Pribram U19 | ||||||
01 Apr 2017 13:30 | FT | Ceske Budejovice u19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Harare City | 0 - 0 | 0 - 0 | Yadah | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Zpc Kariba | 1 - 0 | 0 - 0 | How Mine Fc | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Tsholotsho | 0 - 0 | 0 - 0 | Hwange Colliery | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 1 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 0 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Bantu Rovers | 0 - 5 | 0 - 2 | Chicken Inn | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Panserraikos | 1 - 2 | 0 - 2 | Apollon Smirnis | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | FK Tauras Taurage | 0 - 1 | 0 - 0 | Nevezis | ||||||
Faroe Islands Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | B36 Torshavn | 6 - 0 | 5 - 0 | B71 Sandur | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Undrid Ff Torshavn | 0 - 4 | 0 - 2 | Ki Klaksvik | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Indjija | 3 - 1 | 0 - 0 | OFK Beograd | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Csk Pivara Celarevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Jagodina | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | BSK Borca | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Vranje | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Ofk Odzaci | 3 - 1 | 0 - 0 | FK Bezanija | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Kolubara | 1 - 2 | 0 - 0 | Macva Sabac | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Radnicki Pirot | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Proleter Novi Sad | 1 - 3 | 0 - 0 | Zemun | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 4 - 1 | 2 - 0 | Tartu FS Santos | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Nk Roltek Dob | 0 - 0 | 0 - 0 | Nk Verzej | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Brezice | 2 - 0 | 1 - 0 | Brda | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | NK Krka | 1 - 4 | 0 - 2 | NK Ptuj Drava | ||||||
01 Apr 2017 18:30 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 2 - 0 | 0 - 0 | Zarica Kranj | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Folgore/falciano | 6 - 1 | 4 - 1 | San Giovanni | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Ss Virtus | 1 - 1 | 1 - 0 | Sp Cosmos | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | SC Faetano | 0 - 1 | 0 - 0 | Fiorentino | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Tre Penne | 6 - 0 | 2 - 0 | SS Murata | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Msk Zilina B | 3 - 1 | 0 - 0 | Partizan Bardejov | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Nove Mesto | 0 - 0 | 0 - 0 | Svaty Jur | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Spartak Trnava B | 5 - 0 | 1 - 0 | Msk Fomat Martin | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Poprad | 4 - 0 | 2 - 0 | Odeva Lipany | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Haniska | 0 - 2 | 0 - 0 | Rimavska Sobota | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 1 - 0 | 1 - 0 | Stk 1914 Samorin | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Spisska Nova Ves | 0 - 0 | 0 - 0 | Skf Sered | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Nitra | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiva Kosice | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Grimsby Town | 1 - 5 | 1 - 2 | Doncaster Rovers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Cheltenham Town | 3 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 1 - 2 | 0 - 1 | Cambridge United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Leyton Orient | 0 - 2 | 0 - 2 | Wycombe Wanderers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Luton Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Blackpool | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Exeter City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Newport County | 1 - 0 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Notts County | 3 - 1 | 2 - 1 | Colchester United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 0 - 1 | 0 - 1 | Accrington Stanley | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 0 | 1 - 0 | Barnet | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Carlisle | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Moreland City | 5 - 0 | 3 - 0 | Box Hill United Sc | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Northcote City | 3 - 1 | 1 - 1 | Eastern Lions Sc | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Murray United | 2 - 0 | 1 - 0 | Werribee City Sc | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Nunawading City | 5 - 0 | 2 - 0 | Bendigo | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 3 - 0 | 0 - 0 | Melbourne Heart Youth | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Springvale White Eagles | 0 - 1 | 0 - 0 | Brunswick City | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Dandenong Thunder | 3 - 3 | 0 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | ||||||
01 Apr 2017 05:15 | FT | Sunshine George Cross | 1 - 1 | 1 - 1 | Goulburn Valley Suns | ||||||
01 Apr 2017 06:00 | FT | Moreland Zebras | 1 - 3 | 1 - 0 | Dandenong City Sc | ||||||
01 Apr 2017 08:00 | FT | Ballarat Red Devils | 3 - 0 | 0 - 0 | Richmond | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | SC Weiz | ? - ? | ? - ? | Union Gurten | |||||||
01 Apr 2017 14:00 | Sturm Graz Amat. | ? - ? | ? - ? | ATSV Wolfsberg | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 0 - 1 | 0 - 0 | Lovcen Cetinje | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | FK Buducnost Podgorica | 2 - 2 | 1 - 2 | Bokelj Kotor | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 2 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Zeta | 1 - 0 | 0 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | FK Sutjeska Niksic | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Kasetsart University FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Nakhon Pathom FC | ||||||
01 Apr 2017 12:00 | FT | Rayong | 2 - 2 | 1 - 1 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Ang Thong Fc | 3 - 0 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Krabi Fc | 2 - 3 | 0 - 2 | Lampang Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Skopje | 1 - 1 | 1 - 1 | Vrapciste | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Novaci | 1 - 1 | 0 - 0 | Vardar Negotino | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Fk Gorno Lisice | 2 - 0 | 1 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Horizont Turnovo | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Fortuna Koln | 0 - 0 | 0 - 0 | FSV Frankfurt | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Werder Bremen Am | 0 - 2 | 0 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
01 Apr 2017 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 2 | 0 - 2 | VfR Aalen | ||||||
01 Apr 2017 13:05 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | ||||||
01 Apr 2017 13:05 | FT | SC Paderborn 07 | 1 - 2 | 1 - 2 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
01 Apr 2017 13:05 | FT | MSV Duisburg | 1 - 1 | 1 - 0 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Teuta Durres | 2 - 0 | 1 - 0 | KF Laci | ||||||
01 Apr 2017 18:00 | FT | Flamurtari | 6 - 0 | 2 - 0 | Ks Korabi Peshkopi | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | Nữ Hà Lan U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Áo U17 | |||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Matlock Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Rushall Olympic | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Mickleover Sports | 0 - 1 | 0 - 0 | Hednesford Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Ashton United | 3 - 1 | 1 - 0 | Corby Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Barwell | 0 - 2 | 0 - 1 | Warrington Town AFC | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Buxton FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Stourbridge | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Frickley Athletic | 0 - 2 | 0 - 2 | Grantham Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Halesowen Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Skelmersdale United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Nantwich Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Whitby Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Coalville | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 13:50 | FT | Al Feiha | 5 - 0 | 3 - 0 | Al Qaisoma | ||||||
01 Apr 2017 14:15 | FT | Uhud Medina | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Hazm | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Al Watani | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nojoom | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:30 | FT | Citizen | 3 - 1 | 2 - 1 | Tai Chung | ||||||
01 Apr 2017 11:30 | FT | Convoy Sun Hei | 3 - 0 | 1 - 0 | Kwai Tsing District Fa | ||||||
01 Apr 2017 13:30 | FT | Wan Chai Sf | 3 - 1 | 2 - 0 | Yau Tsim Mong Ft | ||||||
01 Apr 2017 13:30 | FT | Tung Sing | 2 - 3 | 2 - 0 | Kwun Tong Fa | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 2 | 0 - 0 | Rozwoj Katowice | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Odra Opole | 1 - 1 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Rakow Czestochowa | 4 - 2 | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | 0 - 1 | Warta Poznan | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Olimpia Elblag | 1 - 2 | 0 - 2 | Belchatow | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Olimpia Zambrow | 1 - 2 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Kotwica Kolobrzeg | 3 - 1 | 0 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 0 - 1 | 0 - 1 | Banbury United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Basingstoke Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Chesham United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Cambridge City | 1 - 0 | 0 - 0 | Cinderford Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Chippenham Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Biggleswade Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dorchester Town | 2 - 2 | 0 - 2 | Hitchin Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dunstable Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Weymouth | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Kettering Town | 3 - 1 | 1 - 1 | Cirencester Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Kings Langley | 2 - 2 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Leamington | 0 - 1 | 0 - 0 | Frome Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Redditch United | 0 - 2 | 0 - 0 | St Ives Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Slough Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Kings Lynn | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | St Neots Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Stratford Town | ||||||
UAE Etisalat Emirates Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:20 | FT | Al Ahli Dubai | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Shabab UAE | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 12:15 | FT | Wrexham | 0 - 1 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 4 - 0 | 3 - 0 | Eastleigh | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 0 - 1 | 0 - 0 | North Ferriby United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Maidstone United | 2 - 1 | 1 - 1 | Barrow | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Solihull Moors | 0 - 2 | 0 - 1 | Aldershot Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Woking | 2 - 1 | 1 - 0 | Sutton United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | York City | 3 - 0 | 2 - 0 | Braintree Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 4 | 1 - 4 | Macclesfield Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dover Athletic | 2 - 0 | 1 - 0 | Gateshead | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Lincoln City | 1 - 0 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Guiseley | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Torquay United | 0 - 1 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Brackley Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | AFC Fylde | 4 - 1 | 1 - 0 | Darlington | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Kidderminster | 1 - 2 | 1 - 1 | Halifax Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Salford City | 2 - 1 | 0 - 1 | Altrincham | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Alfreton Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Bradford Park Avenue | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Chorley | 4 - 0 | 1 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 0 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 1 | 0 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Tamworth | 3 - 2 | 1 - 0 | Harrogate Town | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 0 | 0 - 0 | Worcester City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 2 | 1 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Bath City | 1 - 5 | 0 - 3 | Maidenhead United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | East Thurrock United | 2 - 3 | 1 - 1 | Whitehawk | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 5 - 1 | 3 - 1 | Welling United | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 0 - 2 | 0 - 2 | Chelmsford City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Dartford | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Hungerford Town | 0 - 0 | 0 - 0 | St Albans City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Margate | 2 - 1 | 1 - 1 | Truro City | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Poole Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Concord Rangers | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Afan Lido | 0 - 5 | 0 - 0 | Goytre Afc | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Caerau | 4 - 2 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Cwmbran Celtic | 3 - 0 | 0 - 0 | Risca United | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 6 - 2 | 0 - 0 | Port Talbot | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Penybont | 1 - 0 | 0 - 0 | Taffs Well | ||||||
01 Apr 2017 14:30 | FT | Ton Pentre | 1 - 3 | 0 - 0 | Barry Town Afc | ||||||
Algeria CUP Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Mc Alger | 0 - 0 | 0 - 0 | Js Kabylie | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Usm Bel Abbes | 4 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Universidad de Concepcion | 0 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
01 Apr 2017 19:30 | FT | Cobresal | 1 - 1 | 0 - 1 | Everton CD | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Santiago Wanderers | 5 - 2 | 3 - 0 | Palestino | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 02:00 | FT | Uaem Potros | 2 - 0 | 1 - 0 | Celaya | ||||||
01 Apr 2017 04:30 | FT | Deportivo Tepic | 1 - 1 | 1 - 1 | Venados | ||||||
01 Apr 2017 04:35 | FT | Cimarrones De Sonora | 0 - 1 | 0 - 1 | Zacatepec | ||||||
01 Apr 2017 05:05 | FT | Murcielagos | 1 - 1 | 0 - 1 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Ponte Preta | 1 - 0 | 1 - 0 | Santos | ||||||
01 Apr 2017 22:30 | FT | Botafogo Sp | 0 - 0 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
01 Apr 2017 23:00 | FT | Mirassol | 0 - 1 | 0 - 0 | Ituano Sp | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 3 | 0 - 2 | Forfar Athletic | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Annan Athletic | 2 - 5 | 2 - 2 | Arbroath | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Cowdenbeath | 1 - 0 | 0 - 0 | Clyde | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Elgin City | 2 - 2 | 1 - 2 | Berwick Rangers | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Montrose | 3 - 0 | 1 - 0 | Edinburgh City | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Tsarsko Selo | 4 - 0 | 2 - 0 | Bansko | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Botev Vratsa | 2 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Pomorie | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 3 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Sofia | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Botev Galabovo | 0 - 5 | 0 - 2 | Septemvri Sofia | ||||||
01 Apr 2017 16:00 | FT | Sozopol | 4 - 0 | 3 - 0 | Levski Karlovo | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | Bethlehem Steel | 2 - 3 | 1 - 2 | Rochester Rhinos | ||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | New York Red Bulls B | 1 - 0 | 0 - 0 | Richmond Kickers | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 0 - 1 | 0 - 0 | Cincinnati | ||||||
01 Apr 2017 23:00 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 0 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:30 | FT | General Caballero | 2 - 1 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | Union San Felipe | 1 - 1 | 0 - 0 | La Serena | ||||||
01 Apr 2017 22:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 1 | 0 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
01 Apr 2017 23:00 | FT | Coquimbo Unido | 3 - 0 | 1 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Gzira United | 5 - 1 | 2 - 0 | Pembroke Athleta | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Tarxien Rainbows | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamrun Spartans | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | Birkirkara FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Mosta | ||||||
01 Apr 2017 16:59 | FT | St Andrews | 1 - 4 | 1 - 1 | Sliema Wanderers FC | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Naxxar Lions | 1 - 0 | 0 - 0 | Vittoriosa Stars | ||||||
01 Apr 2017 17:15 | FT | Melita Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Fgura United | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 2 - 0 | 0 - 0 | Clinceni | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Ramnicu Valcea | 0 - 3 | 0 - 0 | Dacia Unirea Braila | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 4 - 0 | 1 - 0 | Sportul Snagov | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Balotesti | 2 - 2 | 0 - 1 | Brasov | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Unirea Tarlungeni | 0 - 3 | 0 - 0 | Afumati | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Olimpia Satu Mare | 1 - 3 | 1 - 2 | Juventus Bucharest | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Shan United | 2 - 0 | 0 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Nay Pyi Taw | 2 - 2 | 1 - 1 | Gospel For Asia Football Club | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Yangon United | 2 - 1 | 0 - 0 | Yadanabon | ||||||
01 Apr 2017 10:30 | FT | Magway | 4 - 0 | 2 - 0 | Zwekapin United | ||||||
Northern Ireland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 0 - 1 | 0 - 0 | Linfield FC | ||||||
01 Apr 2017 17:15 | FT | Coleraine | 2 - 1 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Annagh United | 1 - 2 | 0 - 0 | Knockbreda | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Loughgall | 1 - 0 | 1 - 0 | Dergview | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Police Service Of Northern Ireland | 1 - 0 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 3 - 2 | 2 - 2 | Institute | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Armagh City | 0 - 3 | 0 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Larne | 3 - 0 | 0 - 0 | Lurgan Celtic | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Sturt Lions | 1 - 2 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | The Cove | 1 - 2 | 0 - 0 | Western Strikers SC | ||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Adelaide Victory | 0 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Panthers | ||||||
01 Apr 2017 05:30 | FT | Salisbury United | 1 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Hills | ||||||
01 Apr 2017 08:30 | FT | White City Woodville | 2 - 2 | 0 - 0 | Noarlunga United | ||||||
01 Apr 2017 10:00 | FT | Adelaide Raiders SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Poet Adelarde Pirates | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Hakoah Sydney | 2 - 3 | 0 - 1 | Rockdale City Suns | ||||||
01 Apr 2017 09:00 | FT | Blacktown City Demons | 2 - 0 | 0 - 0 | South Coast Wolves | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Ffa Centre Of Excellence | 3 - 1 | 1 - 1 | Woden Weston | ||||||
01 Apr 2017 05:00 | FT | Canberra | 7 - 0 | 1 - 0 | Riverina Rhinos | ||||||
01 Apr 2017 07:30 | FT | Belconnen United | 4 - 0 | 4 - 0 | Gungahlin United | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 04:00 | FT | Kingborough Lions | 0 - 6 | 0 - 3 | Hobart Zebras | ||||||
01 Apr 2017 04:30 | FT | Devonport City Striker | 0 - 3 | 0 - 1 | Hobart Olympia Warriors | ||||||
01 Apr 2017 06:30 | FT | Northern Rangers | 2 - 1 | 0 - 0 | Launceston City | ||||||
01 Apr 2017 08:30 | FT | Clarence United | 1 - 3 | 0 - 0 | South Hobart | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Liverpool P. | 2 - 1 | 1 - 0 | Centro Atletico Fenix | ||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Plaza Colonia | 0 - 0 | 0 - 0 | Danubio FC | ||||||
01 Apr 2017 21:00 | FT | CA Penarol | 4 - 0 | 0 - 0 | Ia Sud America | ||||||
01 Apr 2017 23:30 | FT | Boston River | 3 - 1 | 0 - 1 | Nacional Montevideo | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 10:30 | FT | Honka | 1 - 1 | 1 - 1 | SJK Seinajoki | ||||||
01 Apr 2017 12:30 | FT | Ilves Tampere | 0 - 1 | 0 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
Lebanese FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 15:00 | FT | Al-Ahed | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Ansar Lib | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Cape Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Black Leopards | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Mbombela United | 1 - 1 | 1 - 0 | Mthatha Bucks | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Real Kings | 5 - 0 | 1 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Stellenbosch | 1 - 2 | 1 - 1 | AmaZulu | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Witbank Spurs | 4 - 0 | 1 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
01 Apr 2017 14:00 | FT | Magesi | 4 - 2 | 3 - 2 | Royal Eagles | ||||||
Kazakhstan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 11:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Maktaaral | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 20:00 | FT | Figueirense (SC) | 0 - 2 | 0 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
UAE Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 14:50 | FT | Masfut | 3 - 2 | 1 - 1 | Dubba Al-Husun | ||||||
01 Apr 2017 14:50 | FT | Al Hamriyah | 1 - 2 | 1 - 1 | Ajman | ||||||
Saudi Kings Cup Sonuçlar |
|||||||||||
01 Apr 2017 18:15 | FT | Al Nassr | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Hilal |
Toplam maçlar: 599
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...