futbol sonuçları 02-02-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 0 | 0 - 0 | Bristol City | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Empoli | 4 - 0 | 2 - 0 | Palermo | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Real Sociedad | 5 - 0 | 1 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Osasuna | 1 - 1 | 0 - 1 | Rayo Vallecano | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Koln | 2 - 3 | 0 - 1 | Borussia Dortmund | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 17:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 1 - 0 | 1 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
02 Feb 2018 17:30 | FT | Nurnberg | 4 - 1 | 1 - 0 | Erzgebirge Aue | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:45 | FT | Marseille | 6 - 3 | 3 - 0 | Metz | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Tours FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Auxerre | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Valenciennes | 0 - 1 | 0 - 1 | Nancy | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Nimes | 1 - 1 | 0 - 0 | Ajaccio | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Sochaux | 4 - 1 | 1 - 0 | Ajaccio GFCO | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Quevilly | 0 - 1 | 0 - 1 | Chateauroux | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Paris Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Chamois Niortais | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Bourg Peronnas | 0 - 2 | 0 - 0 | Clermont Foot | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Orleans US 45 | 2 - 1 | 2 - 0 | Le Havre | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Vitesse Arnhem | 2 - 0 | 2 - 0 | Groningen | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 06:10 | FT | Andijon | 1 - 2 | 0 - 1 | Zaamin | ||||||
02 Feb 2018 07:30 | FT | North Eastern Metrostars | 2 - 0 | 1 - 0 | Adelaide City FC | ||||||
02 Feb 2018 09:00 | FT | Botev Vratsa | 1 - 3 | 1 - 3 | Vitosha Bistritsa | ||||||
02 Feb 2018 09:30 | FT | Green Gully Cavaliers | 3 - 0 | 3 - 0 | Fc Bulleen Lions | ||||||
02 Feb 2018 09:55 | FT | Adelaide Comets FC | 6 - 0 | 2 - 0 | Macarthur Rams | ||||||
02 Feb 2018 10:00 | Fehervar Videoton | ? - ? | ? - ? | Piast Gliwice | |||||||
02 Feb 2018 10:00 | FT | GKS Tychy | 1 - 2 | 1 - 1 | Opava | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | Pogon Szczecin | ? - ? | ? - ? | Zorya | |||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Becamex Bình Dương | 3 - 0 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Chainat FC | 3 - 2 | 2 - 2 | Ang Thong Fc | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Radomiak Radom | 5 - 2 | 3 - 0 | Stal Stalowa Wola | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Gagra | 2 - 2 | 2 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Borac Cacak | 3 - 0 | 2 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | Pobeda Prilep | ? - ? | ? - ? | Drita | |||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Banants | 1 - 2 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | ||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | Djurgardens | 3 - 1 | 1 - 0 | Syrianska FC | ||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | Zrinjski Mostar | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 2 - 0 | 2 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
02 Feb 2018 12:00 | Septemvri Sofia | ? - ? | ? - ? | Lokomotiv Sofia | |||||||
02 Feb 2018 12:00 | Ludogorets Razgrad Ii | ? - ? | ? - ? | Dobrudzha | |||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | Trencin | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | ||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | MSK Zilina | 2 - 1 | 1 - 0 | Riga Fc | ||||||
02 Feb 2018 12:30 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 1 - 0 | 1 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
02 Feb 2018 12:30 | Botev Plovdiv | ? - ? | ? - ? | Pyunik | |||||||
02 Feb 2018 12:45 | FT | Valerenga | 2 - 1 | 1 - 0 | Kristiansund BK | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Kongsvinger | 0 - 1 | 0 - 1 | Ham-Kam | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Molde | 1 - 2 | 0 - 1 | Bodo Glimt | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Silkeborg IF | 2 - 2 | 0 - 1 | Randers FC | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Stabaek | 1 - 0 | 0 - 0 | Sandefjord | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Slask Wroclaw | 3 - 2 | 1 - 0 | Nitra | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Spartak Trnava | 2 - 3 | 1 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | NK Lokomotiva Zagreb | ? - ? | ? - ? | Domzale | |||||||
02 Feb 2018 13:30 | Bayern Munich II | ? - ? | ? - ? | WSG Wattens | |||||||
02 Feb 2018 14:00 | FT | Notodden FK | 1 - 3 | 1 - 3 | Jerv | ||||||
02 Feb 2018 14:00 | Triglav Gorenjska | ? - ? | ? - ? | Gyirmot Se | |||||||
02 Feb 2018 14:00 | FT | Cukaricki | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
02 Feb 2018 14:00 | FT | GOSK Gabela | 2 - 1 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
02 Feb 2018 14:10 | FT | Dundalk | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul | ||||||
02 Feb 2018 14:30 | FT | Legia Warszawa | 1 - 1 | 1 - 1 | Shanghai Shenxin | ||||||
02 Feb 2018 14:30 | FT | SK Sigma Olomouc | 3 - 0 | 3 - 0 | NK Maribor | ||||||
02 Feb 2018 14:30 | FT | Arsenal Kyiv | 0 - 3 | 0 - 3 | Obolon Kiev | ||||||
02 Feb 2018 15:00 | Azerbaijan | ? - ? | ? - ? | Kosovo | |||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Nordsjaelland | 1 - 1 | 1 - 1 | CSKA Moscow | ||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Guizhou Zhicheng | 4 - 1 | 1 - 0 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Tianjin Teda | 1 - 1 | 1 - 1 | CSKA Sofia | ||||||
02 Feb 2018 15:30 | FT | Levski Sofia | 3 - 1 | 0 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
02 Feb 2018 15:59 | FT | Aalesund FK | 4 - 0 | 1 - 0 | Brattvag | ||||||
02 Feb 2018 15:59 | Gryf Wejherowo | ? - ? | ? - ? | Pogon Siedlce | |||||||
02 Feb 2018 15:59 | Kuban Krasnodar | ? - ? | ? - ? | FK Sarajevo | |||||||
02 Feb 2018 15:59 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
02 Feb 2018 16:20 | FT | Vyskov | 3 - 2 | 0 - 1 | Prostejov | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Kapfenberg Superfund | 3 - 2 | 1 - 1 | SC Weiz | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | ZNK Osijek | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Sandnes Ulf | 3 - 0 | 1 - 0 | Egersunds IK | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
02 Feb 2018 18:00 | FT | Floy Flekkeroy Il | 0 - 1 | 0 - 1 | Arendal | ||||||
02 Feb 2018 18:30 | FT | Tây Ban Nha U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nhật Bản U19 | ||||||
02 Feb 2018 19:15 | FT | Flora Tallinn Ii | 2 - 3 | 0 - 2 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
02 Feb 2018 19:45 | FT | Drogheda United | 5 - 1 | 3 - 1 | Derry City | ||||||
02 Feb 2018 21:00 | FT | Iberia Los Angeles | 2 - 2 | 0 - 1 | Toronto FC | ||||||
02 Feb 2018 23:30 | Adelaide Raiders SC | ? - ? | ? - ? | Croydon Kings | |||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 22:00 | FT | Patronato Parana | 0 - 0 | 0 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
02 Feb 2018 22:00 | FT | Argentinos Juniors | 2 - 1 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Royal Antwerp | 1 - 2 | 1 - 1 | Beveren | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Bursaspor | 2 - 2 | 2 - 1 | Besiktas | ||||||
AFC CUP Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Chanthabouly | 0 - 1 | 0 - 0 | Boeung Ket Angkor | ||||||
Gouden Gids Divisie Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Almere City FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Dordrecht 90 | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Cambuur Leeuwarden | 2 - 1 | 2 - 0 | Go Ahead Eagles | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Eindhoven | 3 - 1 | 3 - 1 | RKC Waalwijk | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Emmen | 1 - 0 | 1 - 0 | NEC Nijmegen | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Volendam | 2 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | De Graafschap | 7 - 0 | 3 - 0 | Jong Utrecht | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Den Bosch | 3 - 2 | 2 - 1 | Telstar | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 23:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mitre De Salta | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 08:50 | FT | Sydney FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Wellington Phoenix | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 00:30 | FT | Olimpia Asuncion | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
02 Feb 2018 00:30 | FT | Oriente Petrolero | 1 - 2 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Padideh Mashhad | 0 - 3 | 0 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
02 Feb 2018 11:00 | FT | Sepidroud Rasht | 1 - 1 | 1 - 1 | Esteghlal Khozestan | ||||||
02 Feb 2018 12:20 | FT | Persepolis | 2 - 0 | 1 - 0 | Sepahan | ||||||
02 Feb 2018 13:45 | FT | Pars Jonoubi Jam | 0 - 0 | 0 - 0 | Saipa | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 15:59 | FT | Sepsi | 1 - 0 | 0 - 0 | ACS Poli Timisoara | ||||||
02 Feb 2018 18:45 | FT | Viitorul Constanta | 1 - 1 | 1 - 1 | Astra Ploiesti | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 12:00 | FT | Churchill Brothers | 2 - 1 | 2 - 0 | Minerva Punjab | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 12:45 | FT | El Mokawloon | 1 - 1 | 0 - 0 | Pyramids | ||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Petrojet | 2 - 1 | 0 - 0 | Smouha SC | ||||||
02 Feb 2018 17:30 | FT | Al Nasr Cairo | 0 - 1 | 0 - 1 | Wadi Degla SC | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:45 | FT | Newi Cefn Druids | 2 - 2 | 2 - 2 | The New Saints | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Alsinaat Alkahrabaiya | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Diwaniya | ||||||
02 Feb 2018 13:45 | FT | Al Quwa Al Jawiya | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Bahri | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:15 | FT | Emirate | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ahli Dubai | ||||||
02 Feb 2018 13:20 | FT | Al-Sharjah | 1 - 3 | 1 - 2 | Hatta | ||||||
02 Feb 2018 15:59 | FT | Al Wehda UAE | 4 - 3 | 3 - 2 | Al-Wasl | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:35 | FT | Al Markhiya | 1 - 3 | 1 - 1 | Al Rayyan | ||||||
02 Feb 2018 13:35 | FT | Al-Ahli Doha | 0 - 4 | 0 - 3 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
02 Feb 2018 15:45 | FT | Al-Arabi SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Umm Salal | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 18:00 | FT | Cape Town City | 0 - 1 | 0 - 0 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Vaduz | 3 - 3 | 3 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 08:40 | FT | Sarawak | 1 - 0 | 1 - 0 | Kuantan FA | ||||||
02 Feb 2018 08:45 | FT | Ukm | 1 - 2 | 0 - 1 | Felda United FC | ||||||
02 Feb 2018 12:15 | FT | Sabah FA | 4 - 0 | 1 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Misc Mifa Petaling | 1 - 1 | 1 - 1 | Johor Darul Takzim II | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Felcra | 1 - 1 | 0 - 0 | PDRM | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 01:15 | FT | CD Vida | 1 - 1 | 0 - 1 | CD Olimpia | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 09:00 | FT | Redlands United FC | 2 - 6 | 1 - 3 | Moreton Bay United | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Oud Heverlee | 2 - 2 | 0 - 1 | Cercle Brugge | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Al Hussein Irbid | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Yarmouk | ||||||
02 Feb 2018 15:30 | FT | Shabab AlOrdon | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Wihdat Amman | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Estudiantes de Caseros | 1 - 1 | 1 - 0 | Villa San Carlos | ||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Tristan Suarez | 2 - 0 | 1 - 0 | UAI Urquiza | ||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Ca San Miguel | 0 - 3 | 0 - 0 | Comunicaciones BsAs | ||||||
02 Feb 2018 23:00 | FT | Talleres Rem De Escalada | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 23:10 | FT | Mineros de Guayana | 2 - 1 | 0 - 0 | Metropolitanos | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Pau FC | 1 - 2 | 0 - 0 | GS Consolat Marseille | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | US Boulogne | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Lavallois MFC | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Cholet So | 3 - 1 | 1 - 1 | Lyon la Duchere | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Concarneau | 2 - 2 | 1 - 2 | Les Herbiers | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Dunkerque | 0 - 0 | 0 - 0 | Grenoble | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Red Star 93 | 2 - 2 | 1 - 0 | Avranches | ||||||
02 Feb 2018 19:00 | FT | Entente Sannois | 2 - 2 | 1 - 0 | Chambly | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 23:20 | FT | Sportivo Luqueno | 2 - 2 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Vestel Manisaspor | 3 - 1 | 3 - 0 | Gaziantepspor | ||||||
Israel Leumit League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Hapoel Afula | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Maccabi Herzliya | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Beitar Tel Aviv Ramla | 3 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Hapoel Bnei Lod | 1 - 0 | 0 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | ||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Hapoel Petah Tikva | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 18:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 2 - 0 | 1 - 0 | VfR Aalen | ||||||
02 Feb 2018 18:15 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 1 - 1 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 14:30 | FT | Pune City | 1 - 2 | 0 - 0 | Kerala Blasters | ||||||
Oman Sultan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 12:55 | FT | Al Wusta | 0 - 3 | 0 - 0 | Sur Club | ||||||
02 Feb 2018 13:15 | FT | Al Bashaer | 0 - 0 | 0 - 0 | Smail | ||||||
02 Feb 2018 13:25 | FT | Al Nasr (OMA) | 5 - 0 | 3 - 0 | Al Rustaq | ||||||
02 Feb 2018 16:15 | FT | Sohar Club | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Mudhaibhi | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Haverfordwest County | 2 - 3 | 1 - 1 | Briton Ferry Athletic | ||||||
02 Feb 2018 19:30 | Port Talbot | ? - ? | ? - ? | Llanelli | |||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Taffs Well | 2 - 2 | 1 - 0 | Goytre United | ||||||
02 Feb 2018 19:30 | FT | Ton Pentre | 1 - 1 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
Prince Faisal bin Fahad Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 12:35 | FT | Al Nasr Riyadh U21 | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Khaleej U21 | ||||||
Bahrain Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Al Tadhmon | 0 - 2 | 0 - 1 | Bahrain Sc | ||||||
02 Feb 2018 15:00 | FT | Al-hala | 1 - 3 | 1 - 0 | Al Budaiya | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 12:15 | FT | Al Akhaahli Alay | 2 - 1 | 1 - 0 | Trables Sports Club | ||||||
02 Feb 2018 14:10 | FT | Al-Ahed | 2 - 0 | 1 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
Israel State League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 10:30 | Ironi Tiberias | ? - ? | ? - ? | Maccabi Tzur Shalom | |||||||
02 Feb 2018 11:00 | Hapoel Migdal Haemek | ? - ? | ? - ? | Maccabi Daliyat Karmel | |||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Maccabi Shaarayim | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Hod Hasharon | ||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Sektzia Nes Tziona | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Mahane Yehuda | ||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Kabilio Jaffa | ||||||
02 Feb 2018 11:30 | FT | Beitar Kfar Saba Shlomi | 2 - 2 | 1 - 2 | Maccabi Yavne | ||||||
02 Feb 2018 11:45 | Hapoel Kfar Shalem | ? - ? | ? - ? | Kfar Kasem | |||||||
Algeria CUP Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:30 | FT | Dar El Beida | 0 - 1 | 0 - 0 | Js Kabylie | ||||||
02 Feb 2018 15:59 | FT | Js Saoura | 1 - 0 | 0 - 0 | Usm Alger | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 23:00 | FT | Univ Catolica | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | Psp Macau | 3 - 2 | 1 - 1 | Hang Sai | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 21:15 | FT | Sao Bento | 2 - 2 | 1 - 0 | EC Santo Andre | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 23:00 | FT | Csyd Barnechea | 2 - 1 | 2 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 18:00 | FT | Gzira United | 1 - 1 | 0 - 0 | St Andrews | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 18:00 | FT | Melita Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Mqabba | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 10:30 | FT | Cockburn City | 3 - 1 | 1 - 0 | Stirling Lions | ||||||
02 Feb 2018 12:30 | FT | Floreat Athena | 5 - 1 | 3 - 0 | Forrestfield United | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 20:00 | FT | Liniers | 1 - 1 | 0 - 0 | General Lamadrid | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:00 | FT | TPS Turku | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Mariehamn | ||||||
02 Feb 2018 16:30 | FT | RoPS Rovaniemi | 1 - 2 | 0 - 0 | Ps Kemi | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | KuPS | 6 - 1 | 2 - 1 | Ac Kajaani | ||||||
02 Feb 2018 17:00 | FT | Kpv | 1 - 2 | 0 - 2 | SJK Seinajoki | ||||||
UAE Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Feb 2018 13:10 | FT | Ittihad Kalba | 1 - 1 | 0 - 1 | Khor Fakkan | ||||||
02 Feb 2018 13:10 | FT | Ahli Al-Fujirah | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Hamriyah | ||||||
02 Feb 2018 13:20 | FT | Banni Yas | 4 - 0 | 3 - 0 | Ras Al Khaimah |
Toplam maçlar: 185
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...