futbol sonuçları 02-03-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 1 | 0 - 1 | Arsenal | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Manchester City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Brighton | 1 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Burnley | 1 - 3 | 0 - 1 | Crystal Palace | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Manchester United | 3 - 2 | 0 - 1 | Southampton | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Wolves | 2 - 0 | 2 - 0 | Cardiff City | ||||||
02 Mar 2019 17:30 | FT | West Ham United | 2 - 0 | 2 - 0 | Newcastle United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Aston Villa | 4 - 0 | 4 - 0 | Derby County | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Brentford | 3 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hull City | 2 - 0 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Ipswich | 1 - 2 | 0 - 1 | Reading | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Millwall | 1 - 3 | 1 - 1 | Norwich City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 1 | 1 - 0 | Bristol City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Rotherham United | 3 - 2 | 1 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stoke City | 2 - 0 | 1 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Swansea City | 2 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Wigan Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Middlesbrough | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Empoli | 3 - 3 | 1 - 2 | Parma | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | AC Milan | 1 - 0 | 1 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Lazio | 3 - 0 | 1 - 0 | AS Roma | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Padova | 0 - 0 | 0 - 0 | Crotone | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Carpi | 1 - 1 | 0 - 1 | Ascoli | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Brescia | 0 - 1 | 0 - 1 | Cittadella | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Palermo | 2 - 1 | 1 - 0 | Lecce | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Espanyol | 3 - 1 | 1 - 1 | Valladolid | ||||||
02 Mar 2019 15:15 | FT | Villarreal | 1 - 2 | 0 - 0 | Alaves | ||||||
02 Mar 2019 17:30 | FT | SD Huesca | 2 - 1 | 1 - 0 | Sevilla | ||||||
02 Mar 2019 19:45 | FT | Real Madrid | 0 - 1 | 0 - 1 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Cadiz | 1 - 0 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 1 | 0 - 0 | Malaga | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Osasuna | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 0 | 1 - 0 | Freiburg | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Eintr Frankfurt | 3 - 2 | 1 - 1 | Hoffenheim | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Hertha Berlin | 2 - 1 | 0 - 0 | Mainz 05 | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Nurnberg | 0 - 1 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Schalke 04 | 0 - 4 | 0 - 1 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
02 Mar 2019 17:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 5 | 1 - 2 | Bayern Munich | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | SC Paderborn 07 | 0 - 1 | 0 - 0 | St Pauli | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | SV Sandhausen | 0 - 3 | 0 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Heidenheimer | 1 - 2 | 0 - 1 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Caen | 1 - 2 | 0 - 0 | Paris Saint Germain | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Angers SCO | 2 - 2 | 2 - 0 | Monaco | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | Nimes | ? - ? | ? - ? | Stade Rennais FC | |||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Stade Reims | 2 - 2 | 0 - 2 | Amiens | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:45 | FT | Lorient | 1 - 3 | 0 - 2 | Orleans US 45 | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:30 | FT | CD Nacional | 3 - 2 | 1 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
02 Mar 2019 18:00 | FT | Moreirense | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Setubal | ||||||
02 Mar 2019 20:30 | FT | Porto | 1 - 2 | 1 - 1 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 17:30 | FT | Heracles Almelo | 1 - 5 | 0 - 1 | Utrecht | ||||||
02 Mar 2019 18:45 | FT | SBV Excelsior | 0 - 2 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
02 Mar 2019 19:45 | FT | Vitesse Arnhem | 4 - 1 | 0 - 1 | NAC Breda | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Nữ Ukraina | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Slovenia | ||||||
02 Mar 2019 10:15 | FT | TPS Turku | 1 - 3 | 1 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | ||||||
02 Mar 2019 10:15 | FT | Nữ Đảo Sip | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Estonia | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | KFUM Oslo | 4 - 3 | 2 - 3 | Nest-Sotra | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Mjallby AIF | 2 - 0 | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Luch Minsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | JIPPO | 1 - 2 | 1 - 1 | Gnistan | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Brann | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Haugesund | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Levanger | 4 - 0 | 1 - 0 | Verdal | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Lillestrom | 1 - 2 | 1 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Mjondalen | 1 - 2 | 1 - 0 | Sandefjord | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Nữ Serbia | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Bosnia | ||||||
02 Mar 2019 15:30 | FT | Sandnes Ulf | 4 - 3 | 1 - 0 | Raufoss | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Nữ Brazil | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Nhật Bản | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | Carolina RailHawks | ? - ? | ? - ? | Charleston Battery | |||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Indy Eleven | 0 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | ||||||
02 Mar 2019 21:30 | FT | Nữ Mỹ | 2 - 2 | 1 - 1 | Nữ Anh | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:10 | FT | Union Santa Fe | 1 - 3 | 1 - 0 | Boca Juniors | ||||||
02 Mar 2019 20:10 | FT | Rosario Central | 0 - 0 | 0 - 0 | Belgrano | ||||||
02 Mar 2019 22:20 | FT | San Martin San Juan | 0 - 0 | 0 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
02 Mar 2019 22:20 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 2 | 0 - 1 | Lanus | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 1 | 0 - 1 | Genk | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Kortrijk | 2 - 1 | 0 - 1 | Cercle Brugge | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Oostende | 1 - 1 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Club Brugge | 1 - 0 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 08:30 | FT | Ural Yekaterinburg | 0 - 1 | 0 - 1 | Zenit St.Petersburg | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Arsenal Tula | 2 - 0 | 0 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 2 - 2 | 1 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Rubin Kazan | 1 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Kilmarnock | 0 - 0 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | St Mirren | 1 - 0 | 0 - 0 | Livingston | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Esbjerg FB | 1 - 0 | 0 - 0 | Horsens | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 18:00 | FT | Philadelphia Union | 1 - 3 | 0 - 1 | Toronto FC | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Orlando City | 2 - 2 | 0 - 2 | New York City Fc | ||||||
02 Mar 2019 21:30 | FT | Dallas | 1 - 1 | 1 - 0 | New England Revolution | ||||||
02 Mar 2019 21:30 | FT | Columbus Crew | 1 - 1 | 1 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
02 Mar 2019 23:00 | FT | Houston Dynamo | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Salt Lake | ||||||
02 Mar 2019 23:00 | FT | Colorado Rapids | 3 - 3 | 1 - 2 | Portland Timbers | ||||||
02 Mar 2019 23:00 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 2 - 3 | 1 - 1 | Minnesota United | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Dukla Praha | 0 - 4 | 0 - 2 | SK Sigma Olomouc | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Pribram | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Synot Slovacko | 1 - 1 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Baumit Jablonec | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Slovan Liberec | 0 - 1 | 0 - 0 | Sparta Praha | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Bursaspor | 3 - 2 | 1 - 1 | Sivasspor | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Kayserispor | 2 - 2 | 0 - 1 | Besiktas | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Fenerbahce | 3 - 2 | 2 - 1 | Rizespor | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Southend United | 0 - 3 | 0 - 0 | Barnsley | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Accrington Stanley | 0 - 1 | 0 - 0 | Coventry | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bristol Rovers | 4 - 0 | 2 - 0 | Blackpool | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Burton Albion FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Gillingham | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Luton Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Rochdale | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Oxford United | 2 - 1 | 0 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Peterborough United | 4 - 2 | 3 - 2 | Wycombe Wanderers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Portsmouth | 5 - 1 | 2 - 0 | Bradford AFC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Sunderland | 2 - 0 | 1 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
Sweden Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Norrby IF | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | AIK Solna | 1 - 0 | 0 - 0 | Orgryte | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | IFK Varnamo | 3 - 4 | 2 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | IFK Norrkoping | 1 - 1 | 0 - 1 | AFC United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Degerfors IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Osters IF | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Malmo FF | 2 - 0 | 2 - 0 | Falkenbergs FF | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | IK Brage | 4 - 2 | 1 - 0 | Rosengard | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hacken | 1 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 03:00 | FT | Morelia | 2 - 2 | 1 - 0 | Club America | ||||||
02 Mar 2019 03:00 | FT | Club Tijuana | 3 - 1 | 2 - 0 | Atlas | ||||||
02 Mar 2019 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 2 - 1 | 0 - 1 | Necaxa | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:00 | FT | Atletico Rafaela | 2 - 1 | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
02 Mar 2019 01:00 | FT | Central Cordoba Sde | 1 - 1 | 1 - 1 | Arsenal de Sarandi | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Los Andes | 1 - 1 | 0 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
02 Mar 2019 20:10 | FT | CA Brown Adrogue | 3 - 0 | 3 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
02 Mar 2019 22:05 | FT | Quilmes | 2 - 2 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 18:00 | FT | Grasshoppers | 1 - 3 | 0 - 2 | Luzern | ||||||
02 Mar 2019 18:00 | FT | Young Boys | 1 - 0 | 0 - 0 | Sion | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Pacos Ferreira | 4 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Sporting Braga B | 1 - 0 | 0 - 0 | UD Oliveirense | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | CD Mafra | 1 - 1 | 0 - 1 | Arouca | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Academica Coimbra | 2 - 1 | 0 - 0 | Penafiel | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 08:50 | FT | Melbourne Victory FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Newcastle Jets FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Incheon United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Jeju United FC | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 0 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Quảng Ninh | 0 - 0 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Quảng Nam | 1 - 1 | 0 - 0 | Hà Nội | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 04:00 | FT | Yokohama F Marinos | 2 - 1 | 2 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 2 - 4 | 1 - 1 | Gamba Osaka | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 0 | 0 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 0 - 2 | 0 - 2 | Consadole Sapporo | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 3 | 1 - 2 | Tokyo | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Oita Trinita | 0 - 1 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 04:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 2 - 5 | 1 - 3 | Ventforet Kofu | ||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Omiya Ardija | 3 - 4 | 1 - 1 | Ryukyu | ||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 1 | 2 - 1 | Kagoshima United | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
02 Mar 2019 06:05 | FT | Avispa Fukuoka | 0 - 0 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Aris Thessaloniki | 2 - 0 | 1 - 0 | AEK Athens | ||||||
02 Mar 2019 17:30 | FT | Pas Giannina | 0 - 0 | 0 - 0 | Xanthi | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Maccabi Haifa | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Bnei Yehuda Tel Aviv | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
02 Mar 2019 16:20 | FT | Ashdod MS | 0 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
02 Mar 2019 18:30 | FT | Maccabi Netanya | 3 - 1 | 2 - 1 | Beitar Jerusalem | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | AEK Larnaca | 1 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Apollon Limassol FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
02 Mar 2019 16:30 | FT | Nea Salamis | 1 - 1 | 1 - 1 | APOEL Nicosia | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:30 | FT | Young Lions | 1 - 4 | 1 - 2 | Balestier Khalsa FC | ||||||
02 Mar 2019 09:30 | FT | Geylang United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Desna Chernihiv | 1 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 0 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Gaz Metan Medias | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Voluntari | 2 - 2 | 2 - 1 | Steaua Bucuresti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 1 | 0 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | St.Polten | 0 - 4 | 0 - 2 | Rapid Wien | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Red Bull Salzburg | 3 - 0 | 2 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:45 | FT | Prachuap Khiri Khan | 2 - 0 | 0 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Chonburi Shark FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Bangkok United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Muang Thong United | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Chiangmai Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Sukhothai | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Sun Pegasus | 2 - 2 | 0 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Budapest Honved | 1 - 3 | 0 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 2 - 0 | 0 - 0 | Paksi SE | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Videoton Puskas Akademia | 2 - 0 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Ujpesti TE | 0 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Fehervar Videoton | 2 - 1 | 0 - 1 | Varda Se | ||||||
02 Mar 2019 18:30 | FT | Ferencvarosi TC | 7 - 0 | 3 - 0 | Diosgyor | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 4 - 1 | 1 - 1 | Korona Kielce | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Jagiellonia Bialystok | 2 - 2 | 1 - 1 | Gornik Zabrze | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Wisla Plock | 3 - 2 | 1 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 1 - 0 | 0 - 0 | Vojvodina | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Radnicki Nis | 4 - 1 | 3 - 1 | Radnik Surdulica | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Dinamo Vranje | 4 - 0 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Proleter Novi Sad | 2 - 0 | 1 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Spartak Subotica | 1 - 2 | 0 - 2 | Cukaricki | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Crvena Zvezda | 1 - 1 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | PKNP | 0 - 3 | 0 - 1 | Pahang | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Felda United FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Misc Mifa Petaling | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Kedah | 0 - 0 | 0 - 0 | Selangor PKNS | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Hnk Gorica | 3 - 1 | 3 - 0 | Rudes | ||||||
02 Mar 2019 16:30 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Nogoom El Mostakbal | 0 - 0 | 0 - 0 | Haras El Hedoud | ||||||
02 Mar 2019 15:30 | FT | Ittihad Alexandria | 1 - 1 | 1 - 1 | El Daklyeh | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:30 | FT | Dunav Ruse | 1 - 1 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 4 - 1 | 2 - 1 | Beroe | ||||||
02 Mar 2019 15:30 | FT | CSKA Sofia | 5 - 1 | 4 - 0 | Septemvri Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Nitra | 0 - 2 | 0 - 2 | Skf Sered | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | MFK Ruzomberok | 0 - 0 | 0 - 0 | Zemplin Michalovce | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Trencin | 1 - 1 | 1 - 0 | Sport Podbrezova | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | MSK Zilina | 2 - 1 | 1 - 1 | Zlate Moravce | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Senica | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | NK Mura 05 | 0 - 0 | 0 - 0 | Domzale | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Rcoz Oued Zem | 1 - 0 | 1 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 1 - 1 | 1 - 1 | Kawkab de Marrakech | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Mamelodi Sundowns | 0 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Free State Stars | 2 - 2 | 1 - 0 | Black Leopards | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Kaizer Chiefs FC | 3 - 2 | 1 - 1 | Highlands Park | ||||||
02 Mar 2019 18:15 | FT | Bidvest Wits | 2 - 3 | 2 - 0 | Cape Town City | ||||||
02 Mar 2019 18:15 | FT | Lamontville Golden Arrows | 0 - 1 | 0 - 1 | Orlando Pirates | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Zvijezda 09 Brgule | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | FK Sarajevo | 2 - 1 | 1 - 1 | Krupa | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Tuzla City | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Celik | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 07:30 | FT | Chongqing Lifan | 2 - 2 | 1 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Shenzhen | 3 - 1 | 1 - 1 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Rapperswil-jona | 4 - 0 | 1 - 0 | Wil 1900 | ||||||
02 Mar 2019 16:30 | FT | Schaffhausen | 1 - 1 | 0 - 0 | Vaduz | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Avan Academy | 4 - 1 | 1 - 0 | Ararat Yerevan | ||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Alashkert | 1 - 2 | 0 - 1 | Pyunik | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 08:45 | FT | Selangor United | 0 - 0 | 0 - 0 | Negeri Sembilan | ||||||
02 Mar 2019 12:15 | FT | Sabah FA | 3 - 1 | 2 - 0 | PDRM | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Johor Darul Takzim II | 2 - 0 | 1 - 0 | Kelantan FA | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Ukm | 4 - 0 | 1 - 0 | Sarawak | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:00 | FT | Oriente Petrolero | 0 - 1 | 0 - 0 | Blooming | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 02:00 | FT | Deportivo Petapa | 0 - 2 | 0 - 2 | Club Comunicaciones | ||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 4 - 1 | 3 - 1 | Deportivo Sanarate | ||||||
02 Mar 2019 21:00 | FT | CSD Municipal | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Malacateco | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 04:00 | FT | Chunnam Dragons | 0 - 3 | 0 - 1 | Chungnam Asan | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Bucheon 1995 | 1 - 0 | 0 - 0 | Suwon FC | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Busan I'Park | 1 - 4 | 1 - 2 | Anyang | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:15 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 0 | 0 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Delfin SC | 4 - 2 | 2 - 1 | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||
02 Mar 2019 22:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 4 - 0 | 3 - 0 | Guayaquil City | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Atlantas Klaipeda | 2 - 0 | 1 - 0 | Spyris Kaunas | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stumbras | 1 - 0 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:45 | FT | Podbeskidzie | 0 - 2 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 0 | 0 - 0 | Warta Poznan | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 2 - 0 | 1 - 0 | GKS Tychy | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Puszcza Niepolomice | 0 - 2 | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Sandecja | 0 - 0 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Gks Jastrzebie | 3 - 1 | 2 - 1 | Odra Opole | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | LKS Lodz | 3 - 0 | 2 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 20:15 | FT | Atletico Bucaramanga | 0 - 1 | 0 - 1 | Patriotas | ||||||
02 Mar 2019 22:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
02 Mar 2019 22:30 | FT | Jaguares De Cordoba | 0 - 4 | 0 - 3 | Deportes Tolima | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Superfund Pasching | 2 - 1 | 1 - 0 | Lafnitz | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | SC Wiener Neustadt | 1 - 0 | 1 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:30 | FT | Karpaty Lviv U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Lviv U21 | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Zorya U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Vorskla U21 | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv U21 | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Pfc Oleksandria U21 | 4 - 0 | 1 - 0 | Illichivets U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | Inverness C.T. | ? - ? | ? - ? | Alloa Athletic | |||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dunfermline | 1 - 0 | 0 - 0 | Queen of South | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Airdrie United | 1 - 0 | 0 - 0 | Montrose | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dumbarton | 2 - 0 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Forfar Athletic | 3 - 0 | 3 - 0 | East Fife | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stenhousemuir | 1 - 1 | 0 - 1 | Brechin City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stranraer | 2 - 2 | 2 - 0 | Raith Rovers | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | SWQ Thunder | 2 - 4 | 1 - 2 | Magpies Crusaders | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Moreton Bay United | 0 - 2 | 0 - 0 | Brisbane City SC | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | Brisbane Strikers | 0 - 4 | 0 - 3 | Gold Coast United | ||||||
02 Mar 2019 08:30 | Brisbane City SC | ? - ? | ? - ? | Moreton Bay United | |||||||
02 Mar 2019 08:30 | FT | Gold Coast Knights | 2 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Coast | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Brisbane Roar Am | 0 - 3 | 0 - 2 | Peninsula Power | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Eastern Suburbs | 0 - 3 | 0 - 2 | Queensland Lions SC | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Samtredia | 2 - 1 | 1 - 0 | Baia Zugdidi | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Al Wihdat Amman | 2 - 0 | 0 - 0 | Shabab AlOrdon | ||||||
02 Mar 2019 16:30 | FT | Al Aqaba Sc | 1 - 4 | 1 - 1 | Al-Jazeera (Jordan) | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Fortaleza CEIF | 4 - 1 | 4 - 1 | Leones | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Almirante Brown | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca San Miguel | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Defensores Unidos | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Comunicaciones BsAs | 0 - 2 | 0 - 1 | San Telmo | ||||||
02 Mar 2019 20:05 | FT | Talleres Rem De Escalada | 0 - 0 | 0 - 0 | Barracas Central | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 4 - 1 | 2 - 1 | Metalurgi Rustavi | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Torpedo Kutaisi | 3 - 2 | 2 - 1 | Sioni Bolnisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Deportivo Anzoategui | 0 - 0 | 0 - 0 | Zamora Barinas | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Carabobo | 3 - 1 | 2 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
02 Mar 2019 21:00 | FT | Caracas FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
02 Mar 2019 21:50 | FT | Portuguesa de Desportos | 0 - 0 | 0 - 0 | Lala | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Sabail | 0 - 0 | 0 - 0 | Standard Sumqayit | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Neftci Baku | 3 - 0 | 2 - 0 | Sabah Fk Baku | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 05:30 | FT | Avondale Heights | 2 - 1 | 0 - 0 | Kingston City | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Port Melbourne Sharks | 1 - 2 | 1 - 1 | South Melbourne | ||||||
02 Mar 2019 07:00 | FT | Altona Magic | 2 - 2 | 1 - 2 | Hume City | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | Heidelberg United | 2 - 0 | 2 - 0 | Melbourne Knights | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Le Mans | 0 - 1 | 0 - 1 | Rodez Aveyron | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 21:45 | FT | General Diaz | 0 - 2 | 0 - 1 | Olimpia Asuncion | ||||||
02 Mar 2019 23:45 | FT | Cerro Porteno | 2 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Luqueno | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Al Ahly Benghazi | 1 - 0 | 0 - 0 | Darnes | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Al-Shat | 0 - 0 | 0 - 0 | Abu Salim | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Cobh Ramblers | 0 - 1 | 0 - 1 | Athlone | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Longford Town | 3 - 0 | 0 - 0 | Drogheda United | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:30 | FT | Elazigspor | 1 - 2 | 0 - 2 | Denizlispor | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Osmanlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Eskisehirspor | 1 - 2 | 0 - 0 | Adana Demirspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Ufa Youth | 1 - 2 | 1 - 0 | Dynamo Moscow Youth | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:15 | FT | Chrudim | 1 - 2 | 1 - 1 | Brno | ||||||
02 Mar 2019 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 1 - 2 | 0 - 2 | Usti nad Labem | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Usm Alger | 1 - 2 | 1 - 0 | Paradou Ac | ||||||
02 Mar 2019 16:45 | FT | Js Kabylie | 1 - 0 | 0 - 0 | Es Setif | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Drb Tadjenant | 1 - 0 | 1 - 0 | Om Medea | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 3 - 1 | 2 - 1 | Usm Bel Abbes | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Js Saoura | 0 - 0 | 0 - 0 | Mo Bejaia | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Club Africain | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Gabesien | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Us Ben Guerdane | 1 - 0 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Stade Tunisien | 1 - 2 | 1 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 2 - 1 | 0 - 1 | Hradec Kralove u19 | ||||||
02 Mar 2019 10:30 | FT | Pardubice U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava u19 | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Brno U19 | 3 - 1 | 1 - 0 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlin U19 | ||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Mlada Boleslav U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Volos Nfc | 1 - 4 | 0 - 0 | Kissamikos | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Irodotos | 0 - 0 | 0 - 0 | Doxa Dramas | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Platanias FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Apollon Kalamaria | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Trikala | 1 - 1 | 1 - 0 | Ergotelis | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:10 | FT | Al-Najma | 3 - 0 | 1 - 0 | Malkia | ||||||
02 Mar 2019 16:40 | FT | Manama Club | 2 - 1 | 0 - 1 | East Riffa | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | S.S Pennarossa | 1 - 3 | 1 - 1 | SP Libertas | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Fiorentino | 2 - 2 | 0 - 0 | Tre Fiori | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | SS Murata | 0 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | SP Domagnano | 2 - 4 | 2 - 2 | SP La Fiorita | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bury | 3 - 0 | 1 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 0 - 2 | 0 - 2 | Northampton Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Exeter City | 0 - 1 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 2 | 1 - 1 | Lincoln City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Grimsby Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Cambridge United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Mansfield Town | 4 - 2 | 2 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 0 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Newport County | 2 - 0 | 1 - 0 | Carlisle | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Notts County | 0 - 0 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Oldham Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Swindon | 3 - 0 | 2 - 0 | Colchester United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Yeovil Town | 3 - 2 | 0 - 1 | Morecambe | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 04:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 2 - 2 | 1 - 0 | Geelong Sc | ||||||
02 Mar 2019 05:00 | FT | Ballarat Red Devils | 1 - 3 | 1 - 2 | Moreland City | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Box Hill United Sc | 1 - 1 | 0 - 1 | Manningham United Blues | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Murray United | 1 - 1 | 0 - 0 | Langwarrin | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 2 - 1 | 1 - 1 | St Albans Saints | ||||||
02 Mar 2019 06:00 | FT | Springvale White Eagles | 0 - 2 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 1 - 2 | 0 - 0 | Northcote City | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 0 - 2 | 0 - 1 | Zeta | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 7 - 0 | 5 - 0 | Lovcen Cetinje | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | OFK Petrovac | 2 - 1 | 1 - 0 | Mornar | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 1 | 1 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 10:45 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 0 | 0 - 0 | Rayong | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | BEC Tero Sasana | 2 - 2 | 1 - 1 | Samut Sakhon | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Lampang Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Air Force Central | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Khonkaen FC | 3 - 2 | 0 - 1 | Ayutthaya Fc | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Fortuna Koln | 2 - 2 | 1 - 2 | Kaiserslautern | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Karlsruher SC | 2 - 1 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Sv Meppen | 1 - 1 | 1 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Preuben Munster | 4 - 0 | 1 - 0 | VfR Aalen | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 0 - 0 | 0 - 0 | Energie Cottbus | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 0 - 2 | 0 - 1 | Sportfreunde Lotte | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 3 - 0 | 2 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Teuta Durres | 2 - 2 | 1 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 2 - 1 | 1 - 0 | Bamber Bridge | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hednesford Town | 2 - 1 | 2 - 0 | Grantham Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Lancaster City | 2 - 0 | 0 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Matlock Town | 1 - 0 | 1 - 0 | North Ferriby United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Mickleover Sports | 1 - 4 | 0 - 2 | Warrington Town AFC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Nantwich Town | 4 - 2 | 0 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | South Shields | 1 - 1 | 1 - 1 | Buxton FC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Marine | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Whitby Town | 4 - 1 | 1 - 1 | Basford Utd | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Witton Albion | 2 - 1 | 0 - 1 | Scarborough | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Workington | 1 - 2 | 1 - 2 | Hyde United | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:50 | FT | Al Baten | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Wehda Mecca | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Al Hazm | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Feiha | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Pune City | 2 - 1 | 1 - 0 | Mumbai City | ||||||
Wales Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Bala Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Llandudno | 1 - 8 | 0 - 3 | The New Saints | ||||||
02 Mar 2019 19:15 | FT | Barry Town Afc | 3 - 2 | 1 - 2 | Cambrian Clydach | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Skra Czestochowa | 0 - 4 | 0 - 2 | Olimpia Grudziadz | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 4 - 2 | 2 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | KS Energetyk ROW | 0 - 1 | 0 - 0 | Elana Torun | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 6 - 0 | 4 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Olimpia Elblag | 2 - 1 | 2 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Belchatow | 1 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
02 Mar 2019 17:00 | FT | Znicz Pruszkow | 0 - 2 | 0 - 1 | Pogon Siedlce | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dorchester Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Gosport Borough | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Frome Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Weymouth | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Harrow Borough | 1 - 0 | 1 - 0 | Taunton Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hartley Wintney | 7 - 0 | 4 - 0 | Staines Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hendon | 1 - 0 | 1 - 0 | Basingstoke Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Kings Langley | 1 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Poole Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Tiverton Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Metropolitan Police | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Walton Casuals | 2 - 1 | 0 - 1 | Farnborough Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Wimborne Town | 1 - 4 | 1 - 2 | Salisbury City | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 01:00 | FT | Dep. San Martin | 2 - 3 | 1 - 1 | Universitario de Deportes | ||||||
02 Mar 2019 20:30 | FT | Binacional | 3 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
02 Mar 2019 22:45 | FT | Carlos A Mannucci | 0 - 1 | 0 - 0 | Cusco FC | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Gateshead | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Barnet | 3 - 1 | 1 - 0 | Barrow | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bromley | 0 - 2 | 0 - 1 | Boreham Wood | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dover Athletic | 3 - 0 | 1 - 0 | Braintree Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Eastleigh | 0 - 1 | 0 - 0 | Halifax Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 0 - 1 | 0 - 1 | Salford City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | AFC Fylde | 2 - 1 | 1 - 1 | Maidenhead United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Harrogate Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 0 - 1 | Leyton Orient | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Sutton United | 2 - 2 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Wrexham | 1 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
02 Mar 2019 17:20 | FT | Solihull Moors | 5 - 0 | 4 - 0 | Maidstone United | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 17:15 | FT | Hibernian FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 08:15 | FT | North Pine | 0 - 5 | 0 - 2 | Grange Thistle Sc | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Alfreton Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Ashton United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Altrincham | 4 - 0 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Blyth Spartans | 1 - 3 | 1 - 3 | Brackley Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Boston United | 2 - 2 | 0 - 1 | AFC Telford United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 2 - 2 | 1 - 1 | Curzon Ashton | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Darlington | 1 - 1 | 1 - 0 | Chorley | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 2 | 1 - 1 | Hereford | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 1 | 0 - 0 | Southport FC | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Kidderminster | 4 - 1 | 1 - 1 | Nuneaton Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Leamington | 0 - 1 | 0 - 1 | York City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 0 | 0 - 0 | Spennymoor Town | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Bath City | 1 - 1 | 1 - 0 | Truro City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Chelmsford City | 2 - 2 | 1 - 1 | Concord Rangers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Chippenham Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Oxford City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 2 - 0 | 1 - 0 | Dartford | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | East Thurrock United | 2 - 1 | 2 - 1 | Billericay Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Gloucester City | 0 - 0 | 0 - 0 | Wealdstone | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 0 - 0 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Hungerford Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Woking | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Slough Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Torquay United | 1 - 2 | 0 - 1 | Weston Super Mare | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Welling United | 2 - 2 | 0 - 1 | St Albans City | ||||||
Jordan Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Al Wehda | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Tora | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Afan Lido | 1 - 2 | 0 - 0 | Llantwit Major | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Goytre Afc | 0 - 2 | 0 - 1 | Cwmamman United | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Haverfordwest County | 3 - 0 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Penybont | 1 - 0 | 0 - 0 | Port Talbot | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Ton Pentre | 1 - 4 | 0 - 1 | Pontypridd | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Undy Athletic | 0 - 4 | 0 - 0 | Goytre United | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Al Shabab Oma | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Nasr (OMA) | ||||||
02 Mar 2019 14:45 | FT | Al-Suwaiq Club | 3 - 1 | 0 - 0 | Al Oruba Sur | ||||||
02 Mar 2019 16:15 | FT | Al Rustaq | 0 - 0 | 0 - 0 | Dhufar | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Al Jahra | 2 - 1 | 2 - 0 | Al-Arabi Club | ||||||
02 Mar 2019 16:30 | Al-Qadsia SC | ? - ? | ? - ? | Al Fahaheel Sc | |||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:15 | FT | Shabab Al Ghazieh | 1 - 1 | 0 - 0 | Shabab Sahel | ||||||
02 Mar 2019 12:15 | FT | Al-Nejmeh | 3 - 1 | 0 - 1 | Bekaa Sport Club | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Asm Oran | 2 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | A Bou Saada | 2 - 1 | 0 - 1 | Usm El Harrach | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Usm Blida | 1 - 1 | 0 - 0 | Jsm Bejaia | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Rc Kouba | 1 - 1 | 0 - 0 | Es Mostaganem | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Wa Tlemcen | 1 - 1 | 1 - 0 | Nc Magra | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Usm Annaba | 1 - 0 | 0 - 0 | Mc El Eulma | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Aso Chlef | 1 - 0 | 1 - 0 | Mc Saida | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Us Biskra | 3 - 1 | 2 - 1 | Jsm Skikda | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Glenavon Lurgan | 0 - 2 | 0 - 1 | Cliftonville | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:00 | FT | Audax Italiano | 0 - 2 | 0 - 0 | Univ Catolica | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Deportes Iquique | 1 - 3 | 0 - 0 | O Higgins | ||||||
02 Mar 2019 21:00 | FT | Union Espanola | 1 - 0 | 0 - 0 | Palestino | ||||||
02 Mar 2019 23:30 | FT | Universidad de Chile | 3 - 0 | 3 - 0 | Huachipato | ||||||
Brazil Campeonato Carioca Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Americano Rj | 1 - 4 | 1 - 2 | Cabofriense Rj | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Vasco da Gama | 2 - 0 | 1 - 0 | Boavista Sc | ||||||
02 Mar 2019 22:00 | FT | Volta Redonda | 1 - 0 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Sergipe Cs | 0 - 1 | 0 - 1 | Ceara | ||||||
02 Mar 2019 21:30 | FT | ABC RN | 4 - 1 | 1 - 0 | Salgueiros AC | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 22:00 | FT | Mineros De Zacatecas | 3 - 2 | 0 - 1 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
02 Mar 2019 23:00 | FT | Celaya | 1 - 1 | 0 - 1 | Uaem Potros | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:00 | FT | Guarani Sp | 1 - 1 | 1 - 1 | Ferroviaria Sp | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Sao Bento | 1 - 1 | 0 - 1 | Corinthians Paulista | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Red Bull Brasil | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
02 Mar 2019 23:25 | FT | Santos | 3 - 2 | 1 - 2 | Oeste FC | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Recreativo Libolo | 2 - 1 | 0 - 1 | Saurimo | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Interclube Luanda | 1 - 0 | 0 - 0 | Kabuscorp Do Palanca | ||||||
02 Mar 2019 14:30 | FT | Asa Luanda | 2 - 1 | 2 - 0 | Bravos Do Maquis | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Annan Athletic | 2 - 1 | 1 - 0 | Queens Park | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Albion Rovers | 1 - 1 | 1 - 0 | Berwick Rangers | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Cowdenbeath | 1 - 2 | 0 - 1 | Stirling Albion | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Clyde | 1 - 0 | 0 - 0 | Edinburgh City | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 0 | 1 - 0 | Elgin City | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Litex Lovech | 2 - 0 | 1 - 0 | Botev Galabovo | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Lokomotiv Sofia | 2 - 0 | 0 - 0 | Dobrudzha | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Pfc Nesebar | 1 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Pomorie | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Pirin Blagoevgrad | 0 - 0 | 0 - 0 | Arda | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Strumska Slava | 3 - 1 | 1 - 0 | Kariana Erden | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:30 | FT | Liga de Loja | 3 - 2 | 2 - 0 | Santo Domingo | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Orense SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Gualaceo SC | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | CD Clan Juvenil | 0 - 3 | 0 - 0 | Pottu via HO | ||||||
02 Mar 2019 20:30 | FT | Cds Santa Rita | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Porteno | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Santiago Wanderers | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
02 Mar 2019 20:30 | FT | Cd Magallanes | 1 - 2 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
02 Mar 2019 20:30 | FT | Cd Santiago Morning | 3 - 1 | 2 - 0 | Union San Felipe | ||||||
02 Mar 2019 21:00 | FT | Puerto Montt | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Santa Cruz | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Birkirkara FC | 2 - 0 | 0 - 0 | St Andrews | ||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Mosta | 3 - 2 | 2 - 1 | Pieta Hotspurs | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Sliema Wanderers FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Hamrun Spartans | ||||||
02 Mar 2019 15:15 | FT | Qormi | 1 - 4 | 0 - 3 | Gzira United | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:00 | FT | Santa Lucia | 1 - 1 | 1 - 0 | Sirens | ||||||
02 Mar 2019 15:15 | FT | Swieqi United | 1 - 0 | 1 - 0 | Vittoriosa Stars | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Cs Aerostar Bacau | 1 - 1 | 1 - 0 | Acs Energeticianul | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 2 | 0 - 1 | Clinceni | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Juventus Bucharest | 1 - 2 | 1 - 1 | Balotesti | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Farul Constanta | 1 - 2 | 0 - 1 | Sportul Snagov | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | CS Mioveni | 2 - 2 | 1 - 1 | Pandurii | ||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | ACS Poli Timisoara | 1 - 1 | 0 - 1 | Luceafarul Oradea | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Ripensia Timisoara | 1 - 0 | 0 - 0 | UTA Arad | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Kf Llapi | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Prishtina | ||||||
02 Mar 2019 12:30 | FT | Klubi Futbollistik Kek U | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Feronikeli | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Kf Flamurtari Pristina Kos | 0 - 2 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Ayeyawady United | 1 - 1 | 0 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
02 Mar 2019 09:30 | FT | Magway | 2 - 0 | 0 - 0 | Dagon | ||||||
Northern Ireland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Crusaders FC | 3 - 0 | 3 - 0 | Ballymena United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 1 - 1 | 1 - 0 | Ballinamallard United | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 3 - 1 | 1 - 0 | Larne Technical Old Boys | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Perth SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Bayswater City | ||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Floreat Athena | 2 - 2 | 1 - 0 | Rockingham City | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Central Ballester | 1 - 1 | 0 - 0 | Claypole | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Ca Lugano | 0 - 1 | 0 - 0 | Puerto Nuevo | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 00:00 | FT | Cerro Largo | 1 - 0 | 1 - 0 | Plaza Colonia | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Liverpool P. | 3 - 5 | 0 - 2 | Ca Progreso | ||||||
02 Mar 2019 19:30 | FT | Racing Club Montevideo | 1 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Honka | 2 - 0 | 0 - 0 | Inter Turku | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | AC Oulu | 4 - 0 | 3 - 0 | Musa | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Solin | 1 - 0 | 0 - 0 | Medjimurje | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Zadar | 0 - 1 | 0 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | NK Varteks | 2 - 1 | 2 - 1 | Bijelo Brdo | ||||||
02 Mar 2019 14:00 | FT | Kustosija | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Lucko | ||||||
Indonesia President Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 09:00 | FT | Persib Bandung | 1 - 2 | 0 - 1 | Pstni | ||||||
02 Mar 2019 12:00 | FT | Perseru Serui | 2 - 3 | 2 - 0 | Persebaya Surabaya | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Ts Sporting | 0 - 0 | 0 - 0 | Uthongathi | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Marumo Gallants | 1 - 0 | 1 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Cape Umoya United | 1 - 1 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
Vietnam Championship U19 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 06:30 | FT | U19 Lâm Đồng | 1 - 1 | 0 - 1 | U19 Phú Yên | ||||||
02 Mar 2019 07:30 | FT | U19 Thanh Hóa | 2 - 0 | 1 - 0 | U19 Hà Tĩnh | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | U19 Hà Nội | 5 - 0 | 3 - 0 | U19 Than Quảng Ninh | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | U19 Phố Hiến | 1 - 2 | 0 - 2 | U19 Thể Công | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | U19 Tây Ninh | 0 - 2 | 0 - 1 | U19 Becamex Bình Dương | ||||||
02 Mar 2019 08:00 | FT | U19 Bến Tre | 3 - 2 | 0 - 0 | U19 Đồng Tâm Long An | ||||||
02 Mar 2019 08:30 | FT | U19 Bình Định | 3 - 4 | 3 - 0 | U19 Đồng Nai | ||||||
02 Mar 2019 08:30 | FT | U19 Khatoco Khánh Hòa | 1 - 7 | 0 - 3 | U19 Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
02 Mar 2019 09:45 | FT | U19 Shb Đà Nẵng | 1 - 1 | 0 - 0 | U19 Huda Huế | ||||||
02 Mar 2019 10:00 | FT | U19 An Giang | 3 - 2 | 1 - 1 | U19 TP Hồ Chí Minh | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 19:00 | FT | Atletico Tubarao Sc | 1 - 2 | 1 - 1 | Figueirense (SC) | ||||||
02 Mar 2019 20:00 | FT | Criciuma | 1 - 1 | 0 - 0 | Marcilio Dias Sc | ||||||
02 Mar 2019 22:00 | FT | Chapecoense SC | 2 - 1 | 0 - 0 | Metropolitano Sc | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Cs Constantine | 3 - 2 | 1 - 1 | El Ismaily | ||||||
UAE Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 13:30 | FT | Dubba Al-Husun | 3 - 1 | 1 - 0 | Al Thaid | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Hatta | 3 - 1 | 0 - 0 | Al Oruba Uae | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2019 11:00 | FT | Feirense U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Portimonense U23 | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Vitoria Guimaraes U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Maritimo U23 | ||||||
02 Mar 2019 15:00 | FT | Academica Coimbra U23 | 1 - 1 | 1 - 0 | Cova Piedade U23 | ||||||
02 Mar 2019 15:59 | FT | Belenenses U23 | 1 - 2 | 1 - 1 | Vitoria Fc Setubal U23 |
Toplam maçlar: 550
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...