futbol sonuçları 02-03-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 09:30 | Hy Lạp U19 | ? - ? | ? - ? | Israel U19 | |||||||
02 Mar 2023 11:00 | FT | Nữ Croatia U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Hungary U17 | ||||||
02 Mar 2023 12:00 | FT | Viking | 0 - 1 | 0 - 0 | Jerv | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Montenegro U17 | 1 - 2 | 1 - 1 | Serbia U17 | ||||||
02 Mar 2023 17:00 | FT | Sotra Sk | 2 - 1 | 1 - 0 | Brann B | ||||||
Copa Del Rey Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 20:00 | FT | Real Madrid | 0 - 1 | 0 - 1 | Barcelona | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 17:45 | FT | PSV Eindhoven | 3 - 1 | 2 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
02 Mar 2023 20:00 | FT | De Graafschap | 0 - 3 | 0 - 2 | Ajax Amsterdam | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 17:00 | FT | Aalborg BK | 2 - 0 | 0 - 0 | Viborg | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 00:00 | FT | Dep.Independiente Medellin | 2 - 1 | 0 - 0 | CD El Nacional | ||||||
02 Mar 2023 00:30 | FT | Atletico Mineiro | 3 - 1 | 2 - 1 | Carabobo | ||||||
02 Mar 2023 22:00 | FT | Always Ready | 1 - 3 | 0 - 1 | Cd Magallanes | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 00:00 | FT | Princesa AM | 1 - 1 | 0 - 1 | Ituano Sp | ||||||
02 Mar 2023 00:00 | FT | Operario Ms | 1 - 0 | 1 - 0 | Operario Ferroviario Pr | ||||||
02 Mar 2023 00:30 | FT | Reet | 3 - 2 | 1 - 1 | Avai | ||||||
02 Mar 2023 00:30 | FT | Caldense(MG) | 0 - 3 | 0 - 1 | Ceara | ||||||
02 Mar 2023 00:30 | FT | Ec Jacuipense | 1 - 4 | 0 - 2 | Bahia | ||||||
02 Mar 2023 19:00 | FT | Ag Maraba | 2 - 1 | 1 - 0 | Botafogo PB | ||||||
02 Mar 2023 19:30 | FT | Real Ariquemes Ro | 0 - 3 | 0 - 1 | Criciuma | ||||||
02 Mar 2023 22:15 | FT | Iguatu Ce | 1 - 0 | 0 - 0 | America Natal Rn | ||||||
02 Mar 2023 23:00 | FT | Gremio Metropolitano Maringa | 2 - 1 | 1 - 0 | Sampaio Correa | ||||||
02 Mar 2023 23:00 | FT | Sergipe Cs | 1 - 1 | 1 - 0 | Botafogo | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 08:00 | FT | Persita Tangerang | 2 - 1 | 2 - 1 | Pss Sleman | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 15:00 | FT | CFR Cluj | 2 - 1 | 1 - 0 | UTA Arad | ||||||
02 Mar 2023 18:00 | FT | Steaua Bucuresti | 4 - 1 | 2 - 1 | Petrolul Ploiesti | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 08:30 | FT | Real Kashmir | 1 - 1 | 0 - 0 | Kenkre | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Trau | 1 - 0 | 0 - 0 | Gokulam | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:00 | FT | Radnicki 1923 Kragujevac | 0 - 2 | 0 - 2 | Backa Topola | ||||||
02 Mar 2023 17:00 | FT | Kolubara | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 12:15 | FT | Kuching Fa | 0 - 5 | 0 - 2 | Selangor PB | ||||||
02 Mar 2023 13:00 | FT | Pahang | 4 - 1 | 4 - 0 | Kelantan FA | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Al Bataeh | 2 - 2 | 1 - 0 | Khor Fakkan | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Al Ain | 3 - 0 | 1 - 0 | Dabba Al-Fujairah | ||||||
02 Mar 2023 16:15 | FT | Ittihad Kalba | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Ahli Dubai | ||||||
02 Mar 2023 16:15 | FT | Banni Yas | 2 - 3 | 0 - 3 | Ajman | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:55 | FT | Al Rayyan | 1 - 1 | 1 - 0 | Umm Salal | ||||||
02 Mar 2023 13:55 | FT | Al-Shamal | 3 - 0 | 1 - 0 | Qatar SC | ||||||
02 Mar 2023 16:30 | FT | Al Duhail Lekhwia | 3 - 1 | 2 - 1 | Al-Arabi SC | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 17:00 | Avan Academy | ? - ? | ? - ? | Shirak | |||||||
02 Mar 2023 17:00 | Ararat Yerevan | ? - ? | ? - ? | Van | |||||||
02 Mar 2023 17:00 | Bkma | ? - ? | ? - ? | Alashkert | |||||||
02 Mar 2023 17:00 | Pyunik | ? - ? | ? - ? | Artsakh Noah | |||||||
02 Mar 2023 17:00 | Banants | ? - ? | ? - ? | Lernayin Artsakh | |||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 18:30 | PAOK Saloniki | ? - ? | ? - ? | Lamia | |||||||
Cyprus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 15:00 | FT | Nea Salamis | 1 - 1 | 1 - 1 | AEL Limassol | ||||||
02 Mar 2023 18:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Olympiakos Nicosia | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 01:00 | FT | Club Comunicaciones | 0 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | ||||||
02 Mar 2023 03:00 | FT | Antigua Gfc | 2 - 1 | 2 - 0 | CSD Municipal | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 01:00 | FT | CD FAS | 1 - 0 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
02 Mar 2023 01:30 | FT | Alianza | 0 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
02 Mar 2023 21:15 | FT | Jocoro | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | ||||||
02 Mar 2023 21:30 | FT | Cd Chalatenango | 1 - 2 | 1 - 0 | Aguila | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 00:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 0 - 2 | 0 - 0 | CD Olimpia | ||||||
02 Mar 2023 01:00 | FT | CD Motagua | 4 - 3 | 2 - 1 | Upnfm | ||||||
02 Mar 2023 01:15 | FT | Honduras Progreso | 1 - 3 | 0 - 2 | CD Vida | ||||||
02 Mar 2023 01:30 | FT | CD Victoria | 1 - 3 | 0 - 1 | Real Espana | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 09:00 | FT | Kryvbas U21 | 2 - 2 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka U21 | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 22:00 | FT | Tacuary FBC | 1 - 3 | 1 - 2 | Sportivo Ameliano | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Asswehly Sc | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-madina | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 14:00 | FT | Hb Chelghoum Laid | 0 - 1 | 0 - 1 | Cr Belouizdad | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Us Ben Guerdane | 1 - 2 | 1 - 1 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | U.s.monastir | 1 - 0 | 1 - 0 | Us Tataouine | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 12:00 | Zlatibor Cajetina | ? - ? | ? - ? | Graficar Beograd | |||||||
02 Mar 2023 12:00 | FT | Proleter Novi Sad | 2 - 0 | 1 - 0 | Jedinstvo Ub | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 15:30 | FT | Al Ahli Bhr | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Khaldiya | ||||||
02 Mar 2023 15:30 | FT | Al-shabbab | 3 - 0 | 0 - 0 | Al Budaiya | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:00 | FT | ND Ilirija 1911 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nafta | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:00 | FT | Al Feiha | 2 - 0 | 1 - 0 | Abha | ||||||
02 Mar 2023 13:00 | FT | Al-Fath | 2 - 3 | 1 - 2 | Al Tai | ||||||
02 Mar 2023 17:30 | FT | Al Wehda Mecca | 3 - 3 | 1 - 1 | Al Hilal | ||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 19:00 | FT | Debreceni VSC | 1 - 3 | 1 - 2 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 19:15 | FT | Rotkreuz | 0 - 3 | 0 - 2 | Servette | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:20 | FT | Al Oruba Sur | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Ittehad Salalah | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Al Msnaa | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr (OMA) | ||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Bahla | 2 - 0 | 2 - 0 | Sur Club | ||||||
02 Mar 2023 15:59 | FT | Sohar Club | 1 - 0 | 0 - 0 | AL-Nahda | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 19:45 | FT | Royal Antwerp | 1 - 0 | 0 - 0 | St Gilloise | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 14:00 | FT | Al Sahel | 2 - 3 | 0 - 1 | Al Fahaheel Sc | ||||||
Israel State League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Bnei Eilat | 0 - 2 | 0 - 1 | Sc Maccabi Ashdod | ||||||
02 Mar 2023 15:00 | FT | Beitar Tel Aviv Ramla | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Herzliya | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 18:00 | FT | America Mg Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Rb Bragantino Youth | ||||||
02 Mar 2023 18:00 | FT | Gremio Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Paranaense Youth | ||||||
02 Mar 2023 18:00 | FT | Goias Youth | 1 - 2 | 1 - 0 | Fortaleza Youth | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 23:30 | FT | Universidad de Chile | 1 - 1 | 1 - 0 | Union La Calera | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 01:05 | FT | Cancun | 1 - 0 | 0 - 0 | Morelia | ||||||
02 Mar 2023 03:05 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 2 - 1 | 0 - 1 | Tepatitlan De Morelos | ||||||
South Africa League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 15:59 | FT | Marumo Gallants | 1 - 3 | 1 - 2 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Iceland League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 17:30 | FT | Ka Akureyri | 1 - 0 | 0 - 0 | Thor Akureyri | ||||||
02 Mar 2023 19:00 | FT | Stjarnan | 0 - 0 | 0 - 0 | Fram Reykjavik | ||||||
02 Mar 2023 19:15 | FT | Valur | 1 - 0 | 0 - 0 | HK Kopavog | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:30 | FT | Kober Khartoum | 1 - 2 | 0 - 0 | Hay Al Wadi | ||||||
02 Mar 2023 17:00 | Alfalah Atbra | ? - ? | ? - ? | Al Merreikh | |||||||
02 Mar 2023 17:00 | FT | Tuti Sc Khartoum | 1 - 1 | 0 - 0 | Hay Al Arab | ||||||
AFC Championship U20 Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 10:00 | FT | Hàn Quốc U20 | 4 - 0 | 2 - 0 | Oman U20 | ||||||
02 Mar 2023 12:00 | FT | Tajikistan U20 | 0 - 2 | 0 - 2 | Jordan U20 | ||||||
UAFA Club Cup Sonuçlar |
|||||||||||
02 Mar 2023 13:15 | FT | Arta Solar | 2 - 0 | 1 - 0 | Volcan Club | ||||||
02 Mar 2023 17:15 | FT | Fahman Abyan | 3 - 0 | 2 - 0 | Horseed |
Toplam maçlar: 97
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...