futbol sonuçları 04-05-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:30 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 0 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | West Ham United | 3 - 0 | 1 - 0 | Southampton | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Wolves | 1 - 0 | 0 - 0 | Fulham | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Cardiff City | 2 - 3 | 1 - 2 | Crystal Palace | ||||||
04 May 2019 19:45 | FT | Newcastle United | 2 - 3 | 1 - 2 | Liverpool | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Chievo | 0 - 4 | 0 - 1 | Spal | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Udinese | 0 - 0 | 0 - 0 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Cremonese | 0 - 0 | 0 - 0 | Brescia | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Spezia | 2 - 0 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Venezia | 2 - 2 | 1 - 1 | Pescara | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 2 | 0 - 0 | Palermo | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Cittadella | 3 - 0 | 3 - 0 | Hellas Verona | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Levante | 4 - 1 | 2 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
04 May 2019 15:15 | FT | Espanyol | 3 - 0 | 1 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Alaves | 0 - 1 | 0 - 1 | Real Sociedad | ||||||
04 May 2019 19:45 | FT | Celta Vigo | 2 - 0 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Alcorcon | 0 - 0 | 0 - 0 | Osasuna | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Gimnastic Tarragona | 0 - 1 | 0 - 0 | Extremadura | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Zaragoza | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Tenerife | 2 - 1 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Monchengladbach | 2 - 2 | 0 - 1 | Hoffenheim | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Bayern Munich | 3 - 1 | 2 - 0 | Hannover 96 | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Hertha Berlin | 3 - 1 | 2 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Wolfsburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Nurnberg | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Werder Bremen | 2 - 2 | 0 - 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Heidenheimer | 2 - 3 | 1 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Hamburger | 0 - 3 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Bochum | 4 - 2 | 1 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Paris Saint Germain | 1 - 1 | 0 - 0 | Nice | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Bordeaux | 0 - 1 | 0 - 1 | Angers SCO | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Guingamp | 0 - 0 | 0 - 0 | Caen | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Stade Reims | 0 - 3 | 0 - 2 | Nimes | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Lens | 1 - 0 | 0 - 0 | Clermont Foot | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Feirense | 4 - 4 | 2 - 1 | Chaves | ||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Maritimo | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | SL Benfica | 5 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | ||||||
04 May 2019 20:30 | FT | Porto | 4 - 0 | 2 - 0 | Aves | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Sporting Charleroi | 2 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | AS Eupen | 3 - 2 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Cercle Brugge | 2 - 3 | 0 - 0 | St Gilloise | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Kortrijk | 2 - 1 | 2 - 1 | Beveren | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Beerschot AC | 3 - 2 | 2 - 0 | Westerlo | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Ural Yekaterinburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Akhmat Grozny | 1 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Arsenal Tula | 2 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Aberdeen | 0 - 3 | 0 - 1 | Celtic | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Dundee | 0 - 1 | 0 - 0 | Hamilton FC | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 1 - 0 | Livingston | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Hearts | 0 - 1 | 0 - 0 | Kilmarnock | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Motherwell FC | 1 - 1 | 0 - 0 | St Mirren | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Vasco da Gama | 1 - 1 | 1 - 1 | Corinthians Paulista | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Palmeiras | 1 - 0 | 1 - 0 | Internacional | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:30 | FT | AIK Solna | 2 - 1 | 1 - 0 | AFC United | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | IK Sirius FK | 2 - 4 | 2 - 1 | IFK Goteborg | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | HK Kopavog | 2 - 2 | 0 - 0 | Breidablik | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 02:00 | FT | Colorado Rapids | 2 - 3 | 1 - 2 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | New York Red Bulls | 3 - 2 | 1 - 2 | Los Angeles Galaxy | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Houston Dynamo | 2 - 1 | 1 - 0 | Dallas | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Orlando City | 0 - 2 | 0 - 0 | Toronto FC | ||||||
04 May 2019 22:00 | FT | Montreal Impact | 0 - 2 | 0 - 1 | New York City Fc | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Mjondalen | 1 - 0 | 0 - 0 | Stabaek | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 19:45 | FT | Sligo Rovers | 2 - 1 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:30 | FT | Sparta Praha | 3 - 0 | 1 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Slovan Liberec | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Praha | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Mjallby AIF | 2 - 1 | 1 - 0 | Orgryte | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Vasteras SK FK | 1 - 2 | 1 - 1 | Varbergs BoIS FC | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Ankaragucu | 2 - 2 | 0 - 1 | Rizespor | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Erzurum BB | 2 - 0 | 0 - 0 | Bursaspor | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Kasimpasa | 1 - 3 | 1 - 1 | Fenerbahce | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Blackpool | 0 - 3 | 0 - 3 | Gillingham | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Bradford AFC | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Bristol Rovers | 2 - 1 | 0 - 1 | Barnsley | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Charlton Athletic | 4 - 0 | 3 - 0 | Rochdale | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Doncaster Rovers | 2 - 0 | 1 - 0 | Coventry | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Luton Town | 3 - 1 | 1 - 0 | Oxford United | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Peterborough United | 3 - 1 | 2 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Plymouth Argyle | 3 - 2 | 2 - 1 | Scunthorpe United | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Portsmouth | 1 - 1 | 0 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Shrewsbury Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Southend United | 2 - 1 | 1 - 0 | Sunderland | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Wycombe Wanderers | 1 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 01:30 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 1 | 1 - 1 | Coritiba | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Figueirense (SC) | 2 - 2 | 0 - 1 | Sao Bento | ||||||
04 May 2019 20:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 2 - 1 | 1 - 1 | Vila Nova (GO) | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Parana PR | 1 - 0 | 1 - 0 | CRB AL | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Cuiaba | 2 - 1 | 2 - 1 | Operario Ferroviario Pr | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 03:00 | FT | Veracruz | 0 - 2 | 0 - 1 | Club America | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 1 | 0 - 1 | Morelia | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 20:35 | FT | Independiente Rivadavia | 4 - 1 | 1 - 1 | Nueva Chicago | ||||||
04 May 2019 22:45 | FT | Central Cordoba Sde | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Basel | 3 - 0 | 0 - 0 | Zurich | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Grasshoppers | 0 - 1 | 0 - 0 | St. Gallen | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Varzim | 1 - 4 | 1 - 2 | Famalicao | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | CD Cova Piedade | 2 - 0 | 1 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Penafiel | 2 - 4 | 0 - 2 | UD Oliveirense | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Jeju United FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Gyeongnam FC | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Pohang Steelers | 2 - 1 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Seongnam FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Consadole Sapporo | 2 - 1 | 0 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Cerezo Osaka | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Gamba Osaka | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Oita Trinita | 2 - 0 | 0 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 1 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Kagoshima United | 2 - 1 | 1 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Omiya Ardija | 2 - 1 | 0 - 1 | Ehime FC | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 2 - 0 | 2 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Iceland U17 | 3 - 2 | 3 - 0 | Nga U17 | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Tây Ban Nha U17 | 3 - 0 | 3 - 0 | Áo U17 | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Đức U17 | 1 - 3 | 1 - 1 | Italy U17 | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Hungary U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Bồ Đào Nha U17 | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Luch-Energiya | 0 - 2 | 0 - 1 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 3 - 1 | 2 - 0 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Tom Tomsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Avangard | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Sibir | 0 - 1 | 0 - 1 | Sochi | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | FK Tyumen | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Khimki | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Mordovia Saransk | 1 - 0 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Chertanovo Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Torpedo Armavir | 2 - 1 | 0 - 1 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Krasnodar II | 2 - 1 | 1 - 0 | Baltika | ||||||
04 May 2019 16:15 | FT | Tambov | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Apollon Smirnis | 0 - 3 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Hapoel Hadera | 1 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 3 | 1 - 0 | Ashdod MS | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Hapoel Haifa | 0 - 3 | 0 - 2 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Hapoel Tel Aviv | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | AEK Larnaca | 1 - 1 | 0 - 1 | Nea Salamis | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | AEL Limassol | 3 - 2 | 1 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | APOEL Nicosia | 3 - 0 | 3 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:15 | FT | DPMM FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Home United FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Zorya | 0 - 1 | 0 - 1 | Illichivets mariupol | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Dynamo Kyiv | 1 - 1 | 0 - 1 | PFC Oleksandria | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Shakhtar Donetsk | 5 - 0 | 1 - 0 | Lviv | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Dunarea Calarasi | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Viitorul Constanta | 3 - 1 | 0 - 0 | Sepsi | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Wacker Innsbruck | 1 - 0 | 1 - 0 | TSV Hartberg | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 4 | 0 - 3 | Rapid Wien | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Mattersburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 07:30 | FT | Hoi King Sa | 1 - 1 | 1 - 0 | Kitchee | ||||||
04 May 2019 07:30 | FT | Southern District | 3 - 1 | 2 - 1 | Sun Pegasus | ||||||
04 May 2019 07:30 | FT | Guangzhou Rf U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Wofoo Tai Po | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Debreceni VSC | 1 - 3 | 1 - 0 | Varda Se | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Diosgyor | 2 - 1 | 1 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 1 - 1 | 0 - 0 | Paksi SE | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | MTK Hungaria FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 2 - 2 | 2 - 1 | Budapest Honved | ||||||
04 May 2019 18:30 | FT | Ferencvarosi TC | 2 - 1 | 1 - 1 | Ujpesti TE | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Korona Kielce | 0 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Lech Poznan | 1 - 1 | 0 - 0 | Zaglebie Lubin | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Legia Warszawa | 0 - 1 | 0 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Misc Mifa Petaling | 2 - 0 | 1 - 0 | Pahang | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Felda United FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Johor FC | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | PKNP | 2 - 2 | 2 - 1 | Terengganu | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Selangor PB | 1 - 1 | 1 - 0 | Melaka United | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Hajduk Split | 3 - 2 | 2 - 1 | Zapresic | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Istra 1961 | 0 - 7 | 0 - 2 | NK Rijeka | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Cherno More Varna | 1 - 3 | 0 - 1 | CSKA Sofia | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Botev Plovdiv | 1 - 3 | 0 - 1 | Levski Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | FK Senica | 2 - 0 | 0 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Trencin | 1 - 4 | 1 - 1 | Nitra | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Sport Podbrezova | 0 - 1 | 0 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Skf Sered | 2 - 2 | 1 - 1 | Zemplin Michalovce | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | NK Aluminij | 0 - 3 | 0 - 1 | Domzale | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:45 | FT | Torpedo Minsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
04 May 2019 18:45 | FT | Neman Grodno | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Rcoz Oued Zem | 3 - 3 | 2 - 2 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | MCO Mouloudia Oujda | 1 - 1 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 1 - 0 | 0 - 0 | Forces Armee Royales | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Polokwane City | 1 - 3 | 1 - 2 | Chippa United FC | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Bidvest Wits | 3 - 1 | 1 - 0 | Baroka | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Kaizer Chiefs FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Free State Stars | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Highlands Park | 1 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | AmaZulu | 1 - 1 | 0 - 0 | Black Leopards | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Maritzburg United | 3 - 1 | 1 - 0 | Supersport United | ||||||
04 May 2019 14:15 | FT | Cape Town City | 2 - 2 | 1 - 1 | Orlando Pirates | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Krupa | 2 - 0 | 0 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Zrinjski Mostar | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 4 - 0 | 1 - 0 | Sloboda | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:30 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 1 | 0 - 1 | Tianjin Teda | ||||||
04 May 2019 10:30 | FT | Shanghai East Asia FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
04 May 2019 12:35 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
04 May 2019 12:35 | FT | Shandong Taishan | 2 - 0 | 2 - 0 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Paide Linnameeskond | 2 - 0 | 1 - 0 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Trans Narva | 0 - 1 | 0 - 1 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:30 | FT | Schaffhausen | 0 - 2 | 0 - 1 | Servette | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Winterthur | 2 - 0 | 1 - 0 | Wil 1900 | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Chiasso | 1 - 2 | 0 - 0 | Vaduz | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Aarau | 3 - 0 | 1 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Codru Lozova | 2 - 5 | 0 - 1 | Dinamo-Auto | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Cs Petrocub | 1 - 0 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Gandzasar Kapan | 2 - 1 | 2 - 0 | Avan Academy | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Lori Vanadzor | 1 - 3 | 0 - 1 | Banants | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Ue Engordany | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Coloma | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Sabah FA | 1 - 0 | 1 - 0 | Selangor United | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Kelantan FA | 0 - 0 | 0 - 0 | Sarawak | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 20:00 | FT | Royal Pari | 1 - 2 | 1 - 1 | Bolivar | ||||||
04 May 2019 22:15 | FT | Aurora | 3 - 1 | 1 - 0 | Always Ready | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Chungnam Asan | 1 - 1 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Gwangju Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 01:15 | FT | Macara | 3 - 0 | 1 - 0 | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Olmedo Riobamba | 3 - 1 | 2 - 0 | Club Sport Emelec | ||||||
04 May 2019 23:15 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 1 - 1 | 0 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Stumbras | 0 - 3 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Spartaks Jurmala | 4 - 3 | 1 - 1 | FK Ventspils | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 0 - 0 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Rakow Czestochowa | 0 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | ||||||
04 May 2019 18:45 | FT | Odra Opole | 2 - 1 | 1 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
04 May 2019 19:00 | FT | LKS Nieciecza | 1 - 0 | 1 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
04 May 2019 19:45 | FT | Gks Jastrzebie | 0 - 2 | 0 - 2 | LKS Lodz | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:30 | FT | SC Wiener Neustadt | 1 - 0 | 0 - 0 | SKU Amstetten | ||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Austria Lustenau | 2 - 0 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Veles Moscow | 1 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow B | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Dolgiye Prudy | 3 - 0 | 1 - 0 | Leningradets | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Lviv U21 | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 3 - 4 | 1 - 1 | Illichivets U21 | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Desna Chernihiv U21 | 2 - 0 | 2 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Ayr Utd | 1 - 1 | 1 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Falkirk | 3 - 2 | 1 - 0 | Ross County | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Greenock Morton | 1 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunfermline | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 3 | 0 - 2 | Partick Thistle | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Arbroath | 1 - 1 | 0 - 0 | Dumbarton | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 1 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | East Fife | 2 - 3 | 1 - 1 | Forfar Athletic | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Montrose | 1 - 1 | 1 - 1 | Raith Rovers | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Stranraer | 1 - 4 | 0 - 3 | Airdrie United | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 3 - 0 | 0 - 0 | Incheon Korail | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Cheonan City | 0 - 1 | 0 - 1 | Gangneung | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Mokpo City | 0 - 1 | 0 - 1 | Gyeongju KHNP | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 07:45 | FT | Gold Coast United | 0 - 1 | 0 - 0 | Peninsula Power | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | SWQ Thunder | 3 - 2 | 3 - 1 | Eastern Suburbs | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Brisbane Strikers | 6 - 0 | 2 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Baia Zugdidi | 1 - 4 | 0 - 1 | Telavi | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Gagra | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartaki Tskhinvali | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Shukura Kobuleti | 1 - 0 | 0 - 0 | Samtredia | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Grulla Morioka | 2 - 1 | 0 - 1 | Yokohama Scc | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 2 - 0 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Navbahor Namangan | 3 - 1 | 3 - 0 | Sogdiana Jizak | ||||||
04 May 2019 15:45 | FT | Buxoro | 0 - 1 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Lunds BK | 2 - 2 | 1 - 1 | Torns IF | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Al Salt | 2 - 3 | 1 - 2 | Ramtha SC | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Al Wihdat Amman | 4 - 0 | 1 - 0 | That Ras | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Tpv Tampere | 0 - 0 | 0 - 0 | Musa | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 1 - 1 | 0 - 1 | TPS Turku | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Jaro | 3 - 0 | 2 - 0 | Mypa | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Universitario De Popayan | 1 - 4 | 0 - 1 | Deportivo Pereira | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Real Santander | 3 - 3 | 0 - 2 | Real Cartagena | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Orsomarso | 1 - 2 | 0 - 1 | Leones | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Valledupar | 1 - 3 | 0 - 2 | Inter Palmira | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Tigres FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Bogota | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Atletico Clube Purtugal | 1 - 2 | 1 - 1 | Boyaca Chico | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Deportes Quindio | 1 - 0 | 1 - 0 | Llaneros FC | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Barranquilla | 2 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza CEIF | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Kvarnsvedens IK | 2 - 2 | 0 - 1 | Gute | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Karlbergs BK | 2 - 1 | 0 - 0 | Taby | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Sundbybergs | 1 - 1 | 1 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Kungsangens If | 1 - 0 | 1 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Ifk Mora | 0 - 0 | 0 - 0 | Valbo Ff | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Gamla Upsala | 1 - 1 | 1 - 0 | Enkoping | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Flandria | 2 - 0 | 2 - 0 | Sacachispas | ||||||
04 May 2019 17:05 | FT | Atletico Atlanta | 3 - 0 | 3 - 0 | Club Atletico Colegiales | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Tristan Suarez | 0 - 1 | 0 - 0 | Comunicaciones BsAs | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Armadale | 0 - 1 | 0 - 0 | Cockburn City | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Balcatta | 0 - 2 | 0 - 2 | Perth SC | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Bayswater City | 6 - 1 | 4 - 0 | Stirling Lions | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Floreat Athena | 3 - 1 | 2 - 0 | Sorrento | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Inglewood United | 2 - 0 | 0 - 0 | ECU Joondalup | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 3 - 2 | 2 - 1 | Dinamo Batumi | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 5 - 1 | 2 - 1 | Sioni Bolnisi | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 2 - 3 | 2 - 0 | Metalurgi Rustavi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 20:50 | FT | Deportivo Anzoategui | 2 - 1 | 2 - 0 | Atletico Venezuela | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Metropolitanos | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Tachira | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Spartak Nalchik | 0 - 0 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
04 May 2019 13:30 | FT | Dynamo Stavropol | 2 - 1 | 0 - 0 | Kuban | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Biolog | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | FK Angusht Nazran | 0 - 1 | 0 - 1 | SKA Rostov | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 2 - 0 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Zorkyi Krasnogorsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Khimki Reserve | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | FK Kaluga | 5 - 0 | 2 - 0 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Rotor Volgograd B | 3 - 0 | 0 - 0 | Saturn | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | FK Khimik Novomoskovsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Kvant Obninsk | 1 - 1 | 1 - 1 | Sokol | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Dinamo Briansk | 3 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Moscow | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Strogino Moscow | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:15 | FT | Avondale Heights | 3 - 0 | 0 - 0 | Altona Magic | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 22:00 | FT | Deportivo Santani | 0 - 6 | 0 - 3 | Olimpia Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Elazigspor | 3 - 3 | 0 - 1 | Umraniyespor | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Istanbulspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Karabukspor | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Altay Spor Kulubu | 2 - 1 | 1 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Afjet Afyonspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Osmanlispor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Krylya Sovetov Samara Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Ufa Youth | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:30 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 0 - 0 | 0 - 0 | Inner Mongolia Zhongyou | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Sichuan Longfor | 1 - 2 | 0 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 3 - 4 | 2 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Shanghai Shenxin | 0 - 3 | 0 - 2 | Nantong Zhiyun | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 2 - 1 | 1 - 1 | Liaoning Whowin | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Beijing Beikong | 3 - 0 | 1 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Meizhou Hakka | 0 - 1 | 0 - 1 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:00 | FT | The Gap BPL | 4 - 4 | 2 - 1 | Caboolture | ||||||
04 May 2019 08:30 | FT | University of Queensland | 0 - 1 | 0 - 0 | Acacia Ridge | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Centenary Stormers | 1 - 4 | 0 - 3 | Bayside United | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Toowong | 5 - 0 | 2 - 0 | North Pine | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Chrudim | 1 - 2 | 1 - 2 | Fotbal Trinec | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Pardubice | 3 - 1 | 2 - 1 | SC Znojmo | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Fk Banik Sokolov | 0 - 2 | 0 - 1 | Brno | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Skelleftea Ff | 3 - 0 | 2 - 0 | Taftea Ik | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Friska Viljor | 3 - 5 | 2 - 2 | IFK Ostersund | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Kramfors Alliansen | 1 - 4 | 1 - 4 | Ytterhogdal Ik | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Ifk Timra | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Karlstad BK | 1 - 1 | 1 - 1 | Karlslunds If Hfk | ||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Umea Fc Academy | 2 - 1 | 2 - 0 | Gottne If | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Aalesund FK | 3 - 1 | 0 - 0 | Sogndal | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 0 - 3 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Stjordals Blink | 1 - 1 | 0 - 0 | Brattvag | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Egersunds IK | 3 - 0 | 2 - 0 | Nardo | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Fredrikstad | 5 - 3 | 1 - 2 | Arendal | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Fram Larvik | 3 - 1 | 1 - 0 | Sotra Sk | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Floro | 1 - 0 | 1 - 0 | Asker | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Usm Bel Abbes | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:30 | FT | Zlin U19 | 4 - 1 | 1 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Hradec Kralove u19 | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 1 - 3 | 1 - 2 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Sparta Praha U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava U19 | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Pribram U19 | 3 - 0 | 2 - 0 | Banik Ostrava u19 | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Pardubice U19 | 2 - 0 | 2 - 0 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
04 May 2019 12:15 | FT | Brno U19 | 3 - 1 | 1 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
04 May 2019 13:30 | FT | Dukla Praha U19 | 2 - 2 | 0 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 2 - 3 | 1 - 1 | Yadah | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 1 - 0 | 1 - 0 | Telone | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Black Rhinos Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Triangle Fc | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Platinum | 0 - 0 | 0 - 0 | Herentals College | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Aittitos Spata | 0 - 3 | 0 - 0 | Volos Nfc | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Lietava Jonava | 1 - 2 | 0 - 0 | Siauliai | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Nevezis | 5 - 0 | 2 - 0 | Minija | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Taip Vilnius | 1 - 1 | 0 - 0 | Hegelmann Litauen | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Kupiskis | 3 - 0 | 0 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Banga Gargzdai | 5 - 2 | 0 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Tartu JK Tammeka B | 1 - 0 | 0 - 0 | Elva | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Flora Tallinn Ii | 0 - 0 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Jk Welco Elekter | 1 - 1 | 0 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:50 | FT | Al-Riffa | 4 - 2 | 3 - 1 | Al-Muharraq | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Fuzinar | 0 - 2 | 0 - 0 | Nk Radomlje | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Rogaska | 0 - 4 | 0 - 3 | Nafta | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Bilje | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Krka | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Brezice | 3 - 1 | 0 - 0 | ND Ilirija 1911 | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Ask Bravo | 5 - 1 | 1 - 1 | Jadran Dekani | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 0 - 0 | 0 - 0 | Brda | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | NK Ptuj Drava | 1 - 0 | 0 - 0 | Nd Beltinci | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Ir Reykjavik | 2 - 2 | 0 - 1 | Leiknir F | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | UMF Selfoss | 1 - 2 | 0 - 0 | Vestri | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 1 | 1 - 0 | Kf Gardabaer | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Fjardabyggd | 3 - 0 | 1 - 0 | Tindastoll Sauda | ||||||
04 May 2019 17:00 | FT | Kari Akranes | 4 - 0 | 2 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Leiknir Reykjavik | 4 - 1 | 2 - 0 | Magni | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Thor Akureyri | 3 - 1 | 1 - 0 | Umf Afturelding | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Fiorentino | 0 - 1 | 0 - 0 | Tre Fiori | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Mfk Nova Dubnica | 2 - 1 | 2 - 1 | Odeva Lipany | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Partizan Bardejov | 3 - 1 | 1 - 1 | 1. Tatran Presov | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 1 - 3 | 1 - 1 | Mfk Skalica | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Inter Bratislava | 1 - 1 | 1 - 0 | Msk Zilina B | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 2 - 2 | 0 - 0 | KFC Komarno | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Belasica Strumica | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Makedonija | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Renova Cepciste | 9 - 1 | 5 - 1 | Pobeda Prilep | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Korzo Prilep | 2 - 2 | 1 - 1 | Vardar Skopje | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Sileks | 3 - 0 | 1 - 0 | Brera Strumica | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Jungnang Chorus Mustang Fc | 1 - 7 | 0 - 2 | Jeonju Citizen | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Hwaseong Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Pocheon Fc | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Chuncheon Citizen | 1 - 1 | 1 - 1 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 2 - 1 | 0 - 1 | Chungju Citizen | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 3 - 1 | 2 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Paju Citizen Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Siheung City | 1 - 3 | 1 - 0 | Yangpyeong | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Yeoju Sejong | 6 - 1 | 2 - 0 | Pyeongchang | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 1 - 1 | 1 - 1 | Yangju Citizen Fc | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Bury | 1 - 1 | 1 - 1 | Port Vale | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Crawley Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Tranmere Rovers | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Grimsby Town | 2 - 0 | 2 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Lincoln City | 0 - 3 | 0 - 3 | Colchester United | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Macclesfield Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Cambridge United | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 0 | 1 - 0 | Mansfield Town | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Morecambe | 1 - 1 | 1 - 0 | Newport County | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Oldham Athletic | 2 - 5 | 1 - 3 | Northampton Town | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Stevenage Borough | 2 - 0 | 0 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Swindon | 3 - 1 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Carlisle | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 2 - 1 | 2 - 0 | Langwarrin | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 0 - 1 | 0 - 0 | Moreland City | ||||||
04 May 2019 06:15 | FT | Northcote City | 6 - 2 | 2 - 0 | Melbourne Heart Youth | ||||||
04 May 2019 06:15 | FT | Brunswick City | 0 - 2 | 0 - 0 | Geelong Sc | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Ballarat Red Devils | 1 - 2 | 0 - 0 | Werribee City Sc | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Manningham United Blues | 5 - 3 | 2 - 1 | Murray United | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 1 - 1 | 1 - 0 | Fc Bulleen Lions | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Olympia Radotin | 0 - 0 | 0 - 0 | Dobrovice | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Pisek | 1 - 2 | 0 - 1 | Stechovice | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 3 | 0 - 0 | Slovan Velvary | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 7 - 1 | 5 - 0 | Sokol Brozany | ||||||
04 May 2019 09:30 | FT | Litomerice | 0 - 0 | 0 - 0 | Prevysov | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Domazlice | 4 - 1 | 0 - 1 | Benesov | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 0 - 2 | 0 - 0 | Kraluv Dvur | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Torslanda IK | 1 - 3 | 1 - 0 | IFK Uddevalla | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Stenungsunds If | 1 - 1 | 1 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Ik Gauthiod | 8 - 2 | 5 - 1 | Vanersborg | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Vanersborgs If | 1 - 2 | 1 - 0 | Ifk Amal | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 1 | 1 - 0 | Savedalens IF | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Enskede Ik | 3 - 2 | 0 - 2 | Arameisk-syrianska If | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Afk Linkoping | 1 - 3 | 0 - 2 | Haninge | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Stockholm Internazionale | 0 - 0 | 0 - 0 | Tyreso Ff | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 2 - 0 | 2 - 0 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Motala AIF | 3 - 1 | 2 - 1 | Newroz | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Hittarps Ik | 1 - 1 | 0 - 1 | Bk Olympic | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Assyriska Bk | 5 - 2 | 3 - 2 | IS Halmia | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 1 - 3 | 1 - 0 | Vinbergs If | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Rosengard | 6 - 0 | 3 - 0 | Eslovs Bk | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Onsala Bk | 4 - 3 | 3 - 0 | Qviding FIF | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Nassjo Ff | 1 - 2 | 1 - 0 | Nosaby If | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Osterlen Ff | 2 - 1 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Karlskrona | 4 - 2 | 2 - 0 | Raslatt SK | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Asarums If Fk | 1 - 2 | 0 - 1 | Husqvarna FF | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Astana B | 2 - 1 | 1 - 1 | Ekibastuzets | ||||||
04 May 2019 10:00 | FT | Altay Spor Kulubu | 1 - 1 | 0 - 0 | Zhetysu Ii | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Akzhayik Oral | 2 - 2 | 2 - 0 | Tarlan Shymkent | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Aktobe Zhas | 0 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Akademiya Ontustik | 0 - 2 | 0 - 1 | Kaspyi Aktau | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Baykonur | 0 - 0 | 0 - 0 | Maktaaral | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Kairat Academy | 4 - 0 | 2 - 0 | Bolat Temirtau | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 3 - 3 | 2 - 1 | Jdfs Alberts | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Balvu Vilki | 2 - 1 | 0 - 1 | New Project | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Tukums-2000 | 4 - 1 | 3 - 1 | Fk Dinamo Riga | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Rezekne / Bjss | 5 - 0 | 3 - 0 | Grobina | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Super Nova | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Auda Riga | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Wolfsberger Ac Amateure | 4 - 1 | 1 - 1 | SV Allerheiligen | ||||||
04 May 2019 17:30 | FT | Grazer AK | 5 - 1 | 4 - 0 | SC Weiz | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Sv Lendorf | 2 - 3 | 2 - 1 | Sc Gleisdorf | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Shenzhen Peng City | 0 - 0 | 0 - 0 | Nanjing Shaye | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 4 - 0 | 2 - 0 | Hubei Chufeng Heli | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Qingdao Jonoon | 0 - 0 | 0 - 0 | Zibo Cuju | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Shenyang Urban | 2 - 1 | 1 - 0 | Qingdao Red Lions | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 1 - 0 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Ningxia Qidongli | 3 - 2 | 2 - 0 | Yanbian Beiguo | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Jilin Baijia | 2 - 1 | 1 - 0 | Shanxi Xindu | ||||||
04 May 2019 08:00 | FT | Taizhou Yuanda | 4 - 3 | 1 - 1 | Beijing Tech | ||||||
04 May 2019 08:30 | FT | Dalian Chanjoy | 3 - 1 | 2 - 0 | Xian Daxing Chongde | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Hunan Billows | 2 - 1 | 1 - 1 | Wuhan Three Towns | ||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 1 | 0 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Fujian Tianxin | 2 - 0 | 0 - 0 | Lhasa Urban Construction Investment | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Chengdu Rongcheng | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangxi Baoyun | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Yiteng FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Yunnan Kunglu | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Kun Shan | 1 - 2 | 0 - 1 | Zhejiang Yiwu | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 2 - 2 | 0 - 2 | Grbalj Radanovici | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Rudar Pljevlja | 3 - 1 | 3 - 1 | Mornar | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | OFK Petrovac | 0 - 0 | 0 - 0 | Lovcen Cetinje | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Kozuv | 2 - 0 | 0 - 0 | Detonit Junior | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Bregalnica Stip | 0 - 0 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Pehchevo | 0 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Kamenica Sasa | 2 - 1 | 0 - 0 | Plackovica | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Vardar Negotino | 2 - 0 | 0 - 0 | Partizan Obrshani | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Skopje | 1 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 2 | 0 - 0 | Labunishta | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Pelister Bitola | 1 - 1 | 0 - 1 | Struga Trim Lum | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Korab Debar | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 2 | 0 - 2 | Preuben Munster | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 3 - 4 | 1 - 2 | Wurzburger Kickers | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Kaiserslautern | 4 - 0 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Karlsruher SC | 2 - 1 | 2 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 1 | 0 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 5 - 2 | 2 - 1 | Munchen 1860 | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Kamza | 0 - 3 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | KF Tirana | 1 - 0 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | KF Laci | 1 - 1 | 0 - 0 | Kastrioti Kruje | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Teuta Durres | 0 - 0 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Flamurtari | 0 - 3 | 0 - 1 | Partizani Tirana | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | South Shields | 1 - 2 | 1 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Bendel Insurance | 0 - 0 | 0 - 0 | Niger Tornadoes | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | El Kanemi Warriors | 2 - 2 | 1 - 1 | Go Round Omoku | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:30 | FT | Hong Kong FC | 2 - 2 | 2 - 2 | Dreams Metro Gallery Old | ||||||
Moldova Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Cf Soroca | 0 - 0 | 0 - 0 | Floresti | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Pepeni | 0 - 0 | 0 - 0 | Singerei | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Flacara Falesti | 1 - 1 | 0 - 0 | Drochia | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Intersport Sanatauca | 0 - 1 | 0 - 0 | Iskra-stal Ribnita | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Sporting Trestieni | 5 - 0 | 0 - 0 | Cs Sparta Chisinau | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Cf Riscani | 1 - 4 | 0 - 0 | Fcm Ungheni | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Viisoara Miles | 0 - 2 | 0 - 0 | Victoria Bardar | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Edinet | 5 - 2 | 0 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Slobozia Mare | 0 - 0 | 0 - 0 | Cahul 2005 | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Cs Fulger | 2 - 3 | 0 - 0 | Sucleia | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Vasieni | 0 - 3 | 0 - 0 | Tighina | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Flacara Mingir | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Succes | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Fortuna Pleseni | 1 - 2 | 0 - 0 | Sireti | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Olimp Comrat | 1 - 0 | 0 - 0 | Dacia Buiucani | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Maiak Chirsova | 1 - 0 | 0 - 0 | Cf Sparta Selemet | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 3 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 1 | 0 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Resovia Rzeszow | 0 - 2 | 0 - 2 | Olimpia Grudziadz | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | KS Energetyk ROW | 1 - 2 | 1 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
04 May 2019 18:10 | FT | Widzew lodz | 3 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Wisla Krakow Youth | 0 - 3 | 0 - 2 | Korona Kielce Youth | ||||||
04 May 2019 11:00 | FT | Elana Torun Youth | 1 - 5 | 0 - 0 | Cracovia Krakow Youth | ||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Jagiellonia Bialystok Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Zaglebie Lubin Youth | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Pogon Szczecin Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Ruch Chorzow Youth | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | Kings Lynn | ? - ? | ? - ? | Stratford Town | |||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 02:00 | FT | Carlos A Mannucci | 2 - 2 | 0 - 1 | Alianza Lima | ||||||
04 May 2019 19:15 | FT | Deportivo Union Comercio | 0 - 1 | 0 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Utc Cajamarca | 2 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:30 | FT | Solihull Moors | 0 - 1 | 0 - 1 | AFC Fylde | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Croydon Kings | 2 - 1 | 1 - 1 | Playford City Patriots | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Para Hills Knights | 1 - 2 | 1 - 1 | North Eastern Metrostars | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Surfers Paradise | 5 - 1 | 3 - 1 | Grange Thistle Sc | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Burleigh Heads | 3 - 1 | 3 - 0 | Western Pride | ||||||
04 May 2019 06:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 2 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Blue Eagles | ||||||
04 May 2019 07:00 | FT | Komala | 5 - 5 | 1 - 4 | Redlands United FC | ||||||
04 May 2019 08:30 | FT | Cumberland United | 2 - 3 | 1 - 1 | Adelaide Olympic | ||||||
04 May 2019 08:30 | FT | White City Woodville | 0 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Victory | ||||||
Jordan Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Kufer Soom | 2 - 0 | 0 - 0 | Shabab Al Hussein | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Sahab Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Sama Al Sarhan | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Al Tora | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Yarmouk | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Pontypridd | 3 - 2 | 2 - 0 | Goytre Afc | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Cwmbran Celtic | 4 - 0 | 2 - 0 | Undy Athletic | ||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Cwmamman United | 3 - 4 | 1 - 0 | Ton Pentre | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:55 | FT | Muscat | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Oruba Sur | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Mrbat | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Suwaiq Club | ||||||
04 May 2019 17:45 | FT | Dhufar | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr (OMA) | ||||||
Malta Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:59 | FT | Hibernians FC | 2 - 3 | 1 - 0 | Valletta FC | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:40 | FT | Al Fahaheel Sc | 2 - 4 | 1 - 2 | Al Shabab Kuw | ||||||
04 May 2019 15:40 | FT | Al-Qadsia SC | 4 - 0 | 0 - 0 | Al Salmiyah | ||||||
04 May 2019 15:40 | FT | Al Ttadamon | 2 - 0 | 0 - 0 | Al-Nasar | ||||||
04 May 2019 15:40 | FT | Al Jahra | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Kuwait SC | ||||||
04 May 2019 15:40 | FT | Kazma | 1 - 3 | 0 - 2 | Al-Arabi Club | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Jsm Bejaia | 0 - 0 | 0 - 0 | Mc El Eulma | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Jsm Skikda | 0 - 0 | 0 - 0 | Usm El Harrach | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Mc Saida | 3 - 1 | 3 - 0 | Es Mostaganem | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Usm Blida | 0 - 1 | 0 - 0 | Rc Relizane | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Aso Chlef | 1 - 1 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | A Bou Saada | 1 - 1 | 0 - 1 | Usm Annaba | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Us Biskra | 3 - 2 | 1 - 1 | Asm Oran | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Rc Kouba | 0 - 1 | 0 - 1 | Nc Magra | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 01:00 | FT | Universidad de Concepcion | 1 - 2 | 0 - 2 | Curico Unido | ||||||
04 May 2019 20:30 | FT | O Higgins | 1 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Huachipato | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportes Iquique | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Cowdenbeath | 2 - 1 | 1 - 0 | Clyde | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 0 | 0 - 0 | Edinburgh City | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Albion Rovers | 0 - 2 | 0 - 0 | Annan Athletic | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Queens Park | 0 - 2 | 0 - 2 | Peterhead | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Elgin City | 2 - 0 | 0 - 0 | Berwick Rangers | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Chernomorets Balchik | 2 - 2 | 1 - 0 | Litex Lovech | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 - 1 | 1 - 1 | Pfc Nesebar | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Lokomotiv Sofia | 0 - 2 | 0 - 1 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Ludogorets Razgrad Ii | 4 - 0 | 2 - 0 | Kariana Erden | ||||||
04 May 2019 16:59 | FT | PFK Montana | 3 - 1 | 1 - 0 | Strumska Slava | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 02:00 | FT | Pottu via HO | 1 - 1 | 1 - 1 | Orense SC | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | CD Independiente Juniors | 1 - 0 | 0 - 0 | Cds Santa Rita | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Manta | 5 - 1 | 1 - 1 | CD Clan Juvenil | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Honda | 3 - 0 | 2 - 0 | Ryutsu Keizai University | ||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Osaka | 0 - 1 | 0 - 1 | Nara Club | ||||||
04 May 2019 05:00 | FT | Sony Sendai FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Reinmeer Aomori | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 00:30 | FT | Loudoun United | 3 - 3 | 1 - 2 | Bethlehem Steel | ||||||
04 May 2019 20:00 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 4 | 1 - 1 | Fresno | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Memphis 901 | 2 - 2 | 1 - 0 | Birmingham Legion | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 00:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 4 - 1 | 2 - 1 | Club Fernando De La Mora | ||||||
04 May 2019 20:15 | FT | Ri 3 Corrales | 4 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Iteno | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 01:00 | FT | Csyd Barnechea | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
04 May 2019 20:30 | FT | Deportes Santa Cruz | 1 - 3 | 1 - 0 | La Serena | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Cd Magallanes | 0 - 3 | 0 - 1 | Rangers Talca | ||||||
04 May 2019 21:00 | FT | Union San Felipe | 2 - 3 | 1 - 1 | Deportes Temuco | ||||||
04 May 2019 21:30 | FT | Santiago Wanderers | 2 - 1 | 0 - 0 | Melipilla | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Puerto Montt | 2 - 2 | 1 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Valletta FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Hibernians FC | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Krumkachy | 0 - 0 | 0 - 0 | Ruh Brest | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Clinceni | 3 - 1 | 2 - 0 | Acs Energeticianul | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Balotesti | 0 - 3 | 0 - 1 | Metaloglobus | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 2 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Juventus Bucharest | 1 - 0 | 1 - 0 | CS Mioveni | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Pandurii | 0 - 0 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | ||||||
04 May 2019 11:30 | FT | UTA Arad | 0 - 2 | 0 - 1 | Politehnica Timisoara | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Ripensia Timisoara | 1 - 0 | 0 - 0 | Cs Aerostar Bacau | ||||||
04 May 2019 13:30 | FT | Farul Constanta | 0 - 3 | 0 - 2 | Petrolul Ploiesti | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Kf Drenica Srbica | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Feronikeli | ||||||
04 May 2019 15:00 | FT | Kf Drita Gjilan | 1 - 1 | 1 - 0 | Kf Prishtina | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 10:30 | FT | Yangon United | 1 - 1 | 0 - 1 | Mahar United | ||||||
04 May 2019 10:30 | FT | Hantharwady United | 2 - 1 | 2 - 1 | Dagon | ||||||
04 May 2019 10:30 | FT | Chinland | 2 - 0 | 1 - 0 | Magway | ||||||
Northern Ireland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Ballinamallard United | 0 - 3 | 0 - 1 | Crusaders FC | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 10:05 | FT | Mt Druitt Town Rangers | 1 - 1 | 0 - 0 | Sutherland Sharks | ||||||
04 May 2019 10:10 | FT | Marconi Stallions | 1 - 3 | 1 - 1 | Sydney Olympic | ||||||
04 May 2019 10:10 | FT | Sydney FC U21 | 1 - 3 | 0 - 1 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Woden Weston | 1 - 3 | 0 - 2 | Cooma Tigers | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:30 | FT | Hamilton Olympic | 0 - 2 | 0 - 0 | Charleston City Blues | ||||||
04 May 2019 07:30 | FT | Lake Macquarie | 1 - 1 | 0 - 0 | Broadmeadow Magic | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Centro Espanol | 3 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Real Pilar | 0 - 0 | 0 - 0 | Puerto Nuevo | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 02:30 | FT | Utah Royals Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 05:15 | FT | Devonport City Striker | 1 - 1 | 0 - 1 | Hobart Zebras | ||||||
04 May 2019 06:00 | FT | Clarence United | 1 - 3 | 0 - 2 | Riverside Olympic | ||||||
04 May 2019 07:30 | FT | Launceston City | 4 - 0 | 1 - 0 | Kingborough Lions | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:00 | FT | Annerley | 3 - 1 | 0 - 1 | Ac Carina | ||||||
04 May 2019 09:00 | FT | North Star | 1 - 2 | 0 - 0 | Mount Gravatt | ||||||
04 May 2019 09:10 | FT | Pine Hills | 1 - 7 | 0 - 3 | New Farm | ||||||
04 May 2019 09:10 | FT | Samford Rangers | 1 - 2 | 0 - 2 | St George Willawong | ||||||
04 May 2019 09:15 | FT | Virginia United | 1 - 2 | 1 - 0 | Ipswich City | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 19:00 | FT | Ca River Plate | 0 - 2 | 0 - 2 | CA Penarol | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Boston River | 0 - 4 | 0 - 2 | Liverpool P. | ||||||
04 May 2019 19:30 | FT | Plaza Colonia | 0 - 1 | 0 - 1 | Rampla Juniors | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Skelleftea Ff | 3 - 0 | 2 - 0 | Taftea Ik | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Ifk Timra | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Friska Viljor | 3 - 5 | 2 - 2 | IFK Ostersund | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Kramfors Alliansen | 1 - 4 | 1 - 4 | Ytterhogdal Ik | ||||||
04 May 2019 15:30 | FT | Umea Fc Academy | 2 - 1 | 2 - 0 | Gottne If | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Osijek B | 0 - 0 | 0 - 0 | Solin | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | Dugopolje | 1 - 1 | 0 - 1 | Radnik Sesvete | ||||||
04 May 2019 16:00 | FT | NK Lucko | 2 - 3 | 2 - 1 | Bijelo Brdo | ||||||
04 May 2019 18:00 | FT | NK Varteks | 4 - 0 | 2 - 0 | Medjimurje | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 12:00 | FT | Nassjo Ff | 1 - 2 | 1 - 0 | Nosaby If | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Osterlen Ff | 2 - 1 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
04 May 2019 13:00 | FT | Karlskrona | 4 - 2 | 2 - 0 | Raslatt SK | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Asarums If Fk | 1 - 2 | 0 - 1 | Husqvarna FF | ||||||
Indonesia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 09:30 | FT | Persib Bandung | 3 - 2 | 1 - 0 | Pusamania Borneo | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 18:00 | FT | Hfx Wanderers | 2 - 1 | 1 - 0 | Forge | ||||||
04 May 2019 20:30 | FT | Cavalry | 2 - 1 | 1 - 0 | York 9 | ||||||
04 May 2019 23:00 | FT | Valour | 1 - 2 | 0 - 1 | Fc Edmonton | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Tp Mazembe Englebert | 0 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
04 May 2019 14:00 | FT | Mamelodi Sundowns | 0 - 0 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 May 2019 14:30 | FT | Al Shorta Algadarf | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman |
Toplam maçlar: 630
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...