futbol sonuçları 04-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | Mexico | 4 - 0 | 2 - 0 | Nigeria | ||||||
04 Jul 2021 08:00 | FT | Hebar Pazardzhik | 0 - 3 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | Spartak Subotica | 0 - 1 | 0 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | Helsingborg IF | ? - ? | ? - ? | Fremad Amager | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Paris Fc | 5 - 0 | 1 - 0 | Chateauroux | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Rukh Vynnyky | 2 - 1 | 1 - 1 | Volyn | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Partizan Belgrade | 3 - 0 | 2 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Resovia Rzeszow | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Clitheroe | 0 - 3 | 0 - 1 | Accrington Stanley | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Werder Bremen | 1 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Torpedo Vladimir | 2 - 3 | 1 - 1 | Khimik Dzerzhinsk | ||||||
04 Jul 2021 15:45 | FT | Novi Pazar | 1 - 1 | 1 - 0 | Sloboda | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Rakow Czestochowa | 2 - 1 | 1 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Austria Wien | 4 - 0 | 3 - 0 | Ashdod MS | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | St.Polten | 1 - 2 | 0 - 2 | Voluntari | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Fortuna Dusseldorf | 1 - 2 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | Zenit Penza | ? - ? | ? - ? | Sokol | |||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 3 | 1 - 1 | Hajduk Split | ||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | Backa Topola | 2 - 4 | 1 - 0 | Tuzla City | ||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | El Salvador | 0 - 1 | 0 - 0 | Qatar | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 1 - 2 | 0 - 1 | Cukaricki | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | Carlos A Mannucci | 2 - 2 | 1 - 0 | Atletico Grau | ||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | Sporting Cristal | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | Nữ Panama | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Nicaragua | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 0 - 1 | Internacional | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Chapecoense SC | 0 - 2 | 0 - 0 | Bahia | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Sport Club Recife | 0 - 1 | 0 - 1 | Palmeiras | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Flamengo | 0 - 1 | 0 - 0 | Fluminense | ||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | Sao Paulo | 1 - 2 | 1 - 0 | Bragantino | ||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | Ceara | 2 - 0 | 0 - 0 | Juventude | ||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | Cuiaba | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Mineiro | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Hacken | 2 - 1 | 0 - 0 | AIK Solna | ||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Kalmar FF | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Hammarby | 1 - 1 | 0 - 0 | Halmstads | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | IK Sirius FK | 2 - 1 | 1 - 1 | Mjallby AIF | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | Orlando City | 1 - 2 | 0 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | Montreal Impact | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Miami | ||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | Nashville Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Philadelphia Union | ||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | Chicago Fire | 3 - 0 | 2 - 0 | Atlanta United | ||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | Minnesota United | 2 - 2 | 1 - 1 | San Jose Earthquakes | ||||||
04 Jul 2021 02:00 | FT | Houston Dynamo | 1 - 1 | 1 - 1 | Cincinnati | ||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | Real Salt Lake | 0 - 1 | 0 - 0 | Los Angeles FC | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Stabaek | 0 - 2 | 0 - 1 | Sandefjord | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Odd Grenland | 2 - 2 | 1 - 2 | Rosenborg | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Lillestrom | 2 - 1 | 0 - 0 | Mjondalen | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | FK Haugesund | 3 - 0 | 1 - 0 | Tromso IL | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Sarpsborg 08 FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Molde | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Stromsgodset | 1 - 1 | 1 - 0 | Valerenga | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Lahti | 2 - 1 | 0 - 1 | SJK Seinajoki | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 0 - 0 | 0 - 0 | HIFK | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | Avai | 1 - 1 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 1 | 0 - 0 | Goias | ||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Guarani Sp | 4 - 1 | 3 - 1 | Brusque | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | Ratchaburi FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 1 | 2 - 1 | Johor FC | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Tampines Rovers FC | 0 - 4 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Gamba Osaka | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiangrai United | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Quilmes | 3 - 1 | 3 - 0 | Almirante Brown | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Deportivo Moron | 2 - 1 | 1 - 1 | Santa Marina Tandil | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Club Atletico Guemes | 0 - 2 | 0 - 0 | Almagro | ||||||
04 Jul 2021 19:10 | FT | Ferrol Carril Oeste | 1 - 1 | 1 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | Deportivo Maipu | 1 - 2 | 1 - 1 | Belgrano | ||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | All Boys | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Rafaela | ||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | Independiente Rivadavia | 0 - 2 | 0 - 0 | Guillermo Brown | ||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | Instituto | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
04 Jul 2021 21:10 | FT | Tigre | 1 - 0 | 1 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | Alvarado Mar Del Plata | 2 - 1 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:05 | FT | Consadole Sapporo | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 0 | 0 - 0 | Oita Trinita | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | Ehime FC | 1 - 3 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | El Mokawloon | 0 - 1 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | Pyramids | 1 - 1 | 1 - 1 | Enppi | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Smouha SC | 0 - 4 | 0 - 3 | Al Ahly | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Vitebsk | 0 - 0 | 0 - 0 | BATE Borisov | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Dinamo Minsk | 4 - 0 | 2 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | Dinamo Brest | 1 - 1 | 0 - 1 | Ruh Brest | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Al Diwaniya | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Qasim Sport Club | ||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Al Talaba | 4 - 2 | 3 - 0 | Al Minaa | ||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | Naft Alwasat | 1 - 1 | 1 - 1 | Zakho | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Taraz | 1 - 0 | 0 - 0 | Kaspyi Aktau | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Forces Armee Royales | 2 - 1 | 1 - 1 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Renaissance Zmamra | 3 - 0 | 1 - 0 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
04 Jul 2021 19:15 | FT | SCCM Chabab Mohamedia | 2 - 0 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
04 Jul 2021 21:30 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 3 - 0 | 1 - 0 | Olympique de Safi | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | Beijing Guoan | ? - ? | ? - ? | ShenHua SVA FC | |||||||
Concacaf Gold Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | Cuba | ? - ? | ? - ? | French Guyana | |||||||
04 Jul 2021 02:30 | FT | Guatemala | 4 - 0 | 1 - 0 | Guyana | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Tartu JK Tammeka | 0 - 2 | 0 - 0 | Tallinna Jk Legion | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Parnu Linnameeskond | 2 - 1 | 2 - 0 | Trans Narva | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | Bucheon 1995 | 0 - 0 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Anyang | 1 - 0 | 0 - 0 | Chungnam Asan | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Metta/LU Riga | 0 - 3 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 07:00 | Gold Coast United | ? - ? | ? - ? | Moreton Bay United | |||||||
04 Jul 2021 07:00 | Gold Coast Knights | ? - ? | ? - ? | Brisbane Strikers | |||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 1 - 0 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | ||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | Tegevajaro Miyazaki | 3 - 2 | 1 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 2 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 2 - 1 | 0 - 1 | Gifu | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Termez Surkhon | 1 - 5 | 0 - 2 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Nasaf Qarshi | 1 - 0 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Pakhtakor Tashkent | 2 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Shabab AlOrdon | 3 - 0 | 3 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | ||||||
04 Jul 2021 18:30 | FT | Al-Baq'a | 2 - 3 | 0 - 2 | Al Jalil | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Musa | 2 - 2 | 0 - 0 | Mp Mikkeli | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | RoPS Rovaniemi | 3 - 1 | 0 - 1 | Jaro | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Ifk Osterakers | 1 - 2 | 0 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | Karlbergs BK | ? - ? | ? - ? | Stockholm Internazionale | |||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Telavi | 1 - 1 | 0 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | Saburtalo Tbilisi | 3 - 0 | 2 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | Gran Valencia | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | ||||||
04 Jul 2021 23:15 | FT | Carabobo | 0 - 1 | 0 - 0 | Yaracuyanos | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | FT | St Albans Saints | 0 - 4 | 0 - 3 | Port Melbourne Sharks | ||||||
04 Jul 2021 06:10 | FT | Heidelberg United | 2 - 2 | 0 - 0 | Melbourne Knights | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Al-hilal(lby) | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Benghazi | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Darnes | 1 - 2 | 0 - 0 | Khaleej Sirte | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Al Sadaqa | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Ahly Benghazi | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Al-Shat | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Khmes | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Tromsdalen UIL | 3 - 0 | 1 - 0 | Floro | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Asker | 4 - 1 | 0 - 1 | Senja | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Floy Flekkeroy Il | 2 - 3 | 2 - 1 | Levanger | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Nardo | 0 - 0 | 0 - 0 | Vard Haugesund | ||||||
04 Jul 2021 14:30 | FT | Sotra Sk | 1 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Cs Constantine | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Mc Oran | 1 - 1 | 0 - 1 | Usm Alger | ||||||
04 Jul 2021 17:10 | FT | Om Medea | 3 - 1 | 3 - 0 | Es Setif | ||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Na Hussein Dey | 2 - 0 | 2 - 0 | Jsm Skikda | ||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Paradou Ac | 2 - 3 | 1 - 2 | Aso Chlef | ||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Rc Relizane | 2 - 1 | 0 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Usm Bel Abbes | 0 - 2 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Biskra | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Mc Alger | 2 - 1 | 1 - 1 | Wa Tlemcen | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 0 | 1 - 0 | Nc Magra | ||||||
Chile Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Coquimbo Unido | 0 - 0 | 0 - 0 | Rangers Talca | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Fernandez Vial | 1 - 1 | 1 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
04 Jul 2021 22:30 | FT | O Higgins | 2 - 2 | 2 - 1 | Nublense | ||||||
Latvia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | Sigulda | 4 - 3 | 1 - 0 | Dvsk Traktors | ||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Kalupe | 4 - 5 | 1 - 3 | Kengaroos | ||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Marupe | 5 - 3 | 3 - 2 | Talsu Nss / Laidze | ||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Riga Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Alberts | ||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Marupe | 5 - 3 | 3 - 2 | Laidze | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Plavinas Dm | 0 - 1 | 0 - 1 | Karosta | ||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | Lielupe | 1 - 3 | 1 - 0 | Valka | ||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Jfc Jelgava | 5 - 0 | 3 - 0 | Riga United | ||||||
04 Jul 2021 15:30 | FT | Bauskas / Memele | 1 - 5 | 1 - 1 | Livani | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Aliance | 4 - 2 | 3 - 1 | Staiceles Bebri | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Magni | 0 - 1 | 0 - 1 | Throttur Vogur | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Umf Njardvik | 9 - 1 | 5 - 0 | Leiknir F | ||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | Ir Reykjavik | 6 - 0 | 2 - 0 | Kf Fjallabyggdar | ||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | Kv Vesturbaeja | 2 - 3 | 1 - 1 | Volsungur Husavik | ||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | Fjardabyggd | 2 - 2 | 0 - 0 | Reynir Sandgerdi | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | Vestri | 2 - 1 | 0 - 0 | Fjolnir | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | Hwaseong Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 1 | 0 - 0 | Vinbergs If | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Ekibastuzets | 2 - 1 | 1 - 1 | Kairat Academy | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Akademiya Ontustik | 1 - 2 | 0 - 1 | Maktaaral | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Okzhetpes | 3 - 2 | 0 - 1 | Aksu | ||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | Bolat Temirtau | 5 - 0 | 2 - 0 | Baykonur | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Rezekne / Bjss | 2 - 3 | 1 - 1 | Super Nova | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | Nữ As Harima Albion | 0 - 1 | 0 - 0 | Orca Kamogawa Fc Womens | ||||||
04 Jul 2021 08:00 | FT | Ngu Nagoya Womens | 1 - 3 | 1 - 0 | Nữ Fc Takatsuki | ||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | Nữ Setagaya Sfida | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ehime Fc | ||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | Nữ Angeviolet Hiroshima | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 04:00 | FT | Nữ Fukuoka An | 3 - 1 | 2 - 0 | Nữ Yunogo Belle | ||||||
04 Jul 2021 05:00 | FT | Nữ Kibi International University | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Jfa Academy Fukushima | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Wikki Tourist | 2 - 1 | 1 - 1 | Dakkada | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Adamawa United | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfm | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Enyimba International | 1 - 1 | 0 - 1 | Rivers United | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Heartland | 0 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Kano Pillars | 3 - 0 | 1 - 0 | Lobi Stars | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Katsina United | 3 - 0 | 3 - 0 | Ifeanyi Ubah | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Kwara United | 2 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Plateau United | 0 - 0 | 0 - 0 | Akwa United | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Warri Wolves | 2 - 0 | 2 - 0 | Abia Warriors | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Pars Jonoubi Jam | 1 - 1 | 0 - 1 | Chooka Talesh | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Oxin Alborz | 0 - 3 | 0 - 2 | Shahin Bushehr | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Qashqai Shiraz | 1 - 0 | 1 - 0 | Baderan Tehran | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Malavan | 1 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Mollasani | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Arman Gohar Sirjan | 1 - 0 | 1 - 0 | Khooshe Talaee Saveh | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Khouneh Be Khouneh | 1 - 0 | 0 - 0 | Navad Urmia | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Kheybar Khorramabad | 0 - 2 | 0 - 0 | Mes Krman | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Esteghlal Khozestan | 2 - 1 | 1 - 0 | Shahrdari Astara | ||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | Havadar SC | 1 - 2 | 0 - 1 | Fajr Sepasi | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Cruzeiro Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | America Mg Youth | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Chapecoense Youth | 1 - 3 | 1 - 1 | Botafogo Rj Youth | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Sao Paulo Youth | 3 - 1 | 1 - 1 | Sport Club Recife Youth | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Bahia Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Paranaense Youth | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Cheng Fung | 1 - 0 | 0 - 0 | Hang Sai | ||||||
04 Jul 2021 14:10 | FT | Benfica De Macau | 7 - 1 | 3 - 1 | Sporting Macau | ||||||
Copa America Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 02:00 | FT | Argentina | 3 - 0 | 1 - 0 | Ecuador | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 18:45 | FT | CD El Nacional | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Independiente Juniors | ||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | Pottu via HO | 1 - 2 | 1 - 2 | Cumbaya | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | San Diego Loyal Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | Indy Eleven | 0 - 1 | 0 - 1 | Birmingham Legion | ||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 1 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Independence | ||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | Atlanta United Fc Ii | 2 - 2 | 0 - 2 | Memphis 901 | ||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | San Antonio | 0 - 1 | 0 - 1 | Austin Bold | ||||||
04 Jul 2021 02:30 | FT | El Paso Locomotive | 2 - 1 | 0 - 1 | New Mexico United | ||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 1 - 0 | 1 - 0 | Tacoma Defiance | ||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 3 - 0 | 1 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | Loudoun United | 0 - 2 | 0 - 0 | Hartford Athletic | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Atyra | 2 - 2 | 1 - 1 | Guarani De Trinidad | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Tacuary FBC | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Santani | ||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Fulgencio Yegros | 1 - 3 | 0 - 0 | General Caballero | ||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | Resistencia Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Capiata | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:30 | FT | Lida | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
04 Jul 2021 14:50 | FT | Fc Baranovichi | 1 - 6 | 0 - 2 | Naftan Novopolock | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Volna Pinsk | 6 - 2 | 5 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | Rockdale City Suns | ? - ? | ? - ? | Sutherland Sharks | |||||||
04 Jul 2021 06:00 | Sydney United | ? - ? | ? - ? | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
04 Jul 2021 06:00 | Blacktown City Demons | ? - ? | ? - ? | Wollongong Wolves | |||||||
04 Jul 2021 07:00 | Sydney Olympic | ? - ? | ? - ? | Marconi Stallions | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:30 | FT | Charleston City Blues | 2 - 4 | 0 - 2 | Maitland | ||||||
04 Jul 2021 05:30 | FT | Hamilton Olympic | 1 - 2 | 0 - 2 | Edgeworth Eagles | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Argentino De Rosario | 0 - 1 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Defensores De Cambaceres | 6 - 1 | 2 - 1 | Central Ballester | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Liniers | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Paraguayo | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Ca Lugano | 2 - 3 | 2 - 1 | Sportivo Barracas | ||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Madureira | 1 - 0 | 1 - 0 | Bangu | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Caxias Rs | 2 - 1 | 1 - 0 | Aimore Rs | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Juventus Sc | 2 - 0 | 1 - 0 | Marcilio Dias Sc | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Sousa Pb | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Sc Pe | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Itabaiana Se | 1 - 0 | 0 - 0 | Murici | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Retro/pe bo | 0 - 0 | 0 - 0 | Juazeirense Ba | ||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | Atletico Acreano | 1 - 2 | 0 - 1 | Penarol Am | ||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | Portuguesa de Desportos | 2 - 0 | 1 - 0 | Sao Bento | ||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Sao Jose Poa Rs | 2 - 1 | 0 - 1 | Mirassol | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Altos/pi | 0 - 1 | 0 - 0 | Floresta/ce | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Criciuma | 2 - 0 | 0 - 0 | Parana PR | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | Racing Louisville Womens | 0 - 2 | 0 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | Orlando Pride Womens | 0 - 2 | 0 - 1 | North Carolina Courage Womens | ||||||
USA National Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | Tucson | 2 - 1 | 1 - 0 | Fort Lauderdale Strikers | ||||||
Australia New South Wales League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | Hakoah Sydney | ? - ? | ? - ? | Blacktown Spartans | |||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 08:00 | Annerley | ? - ? | ? - ? | Pine Hills | |||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Deportivo Maldonado | 1 - 3 | 0 - 2 | Ia Sud America | ||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | Nacional Montevideo | 2 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Pk Keski Uusimaa Pkku | 0 - 4 | 0 - 1 | Atlantis | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Sc Kufu-98 | 2 - 0 | 1 - 0 | Kapa Helsinki | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Njs Nurmijarvi | 2 - 2 | 0 - 1 | Peka | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | Mypa | ? - ? | ? - ? | Japs | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | Vantaa | 2 - 5 | 2 - 2 | Tpv Tampere | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Grifk | 2 - 4 | 1 - 1 | Jazz | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | Fc Ilves-kissat | ? - ? | ? - ? | Kaarinan Pojat | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Eps Espoo | 2 - 1 | 1 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | Js Hercules | 2 - 2 | 1 - 1 | Vifk Vaasa | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Jakobstads Bollklubb | 1 - 0 | 0 - 0 | Jyvaskyla JK | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Vaajakoski | 0 - 2 | 0 - 1 | Otp | ||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | Oulun Ls | 1 - 1 | 1 - 1 | Gbk Kokkola | ||||||
Kenya Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Sofapaka | 1 - 1 | 0 - 1 | Vihiga United | ||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | Bandari | 1 - 1 | 0 - 0 | Nairobi Star City | ||||||
04 Jul 2021 13:05 | FT | Kakamega Homeboyz | 3 - 1 | 0 - 0 | Ulinzi Stars Nakuru | ||||||
04 Jul 2021 13:15 | FT | Wazito | 1 - 1 | 1 - 1 | Posta Rangers | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | Faizkand | 0 - 2 | 0 - 1 | Khujand | ||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | Ravshan Kulob | 1 - 2 | 1 - 0 | Cska Pamir Dushanbe | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Esteghlal Dushanbe | 5 - 1 | 1 - 1 | Eskhata | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | Cavalry | 0 - 0 | 0 - 0 | Hfx Wanderers | ||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | Valour | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Ottawa | ||||||
Ghana Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Dreams Fc Gha | 0 - 1 | 0 - 1 | Berekum Chelsea | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Great Olympics | 0 - 1 | 0 - 0 | Techiman Eleven Wonders | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Liberty Professionals | 3 - 2 | 2 - 1 | Karela United | ||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | Medeama Sc | 3 - 2 | 2 - 2 | Elmina Sharks | ||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | Ebusua Dwarfs | 1 - 1 | 0 - 0 | Accra Hearts Of Oak |
Toplam maçlar: 264
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...