futbol sonuçları 04-09-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Eibar | 1 - 1 | 1 - 1 | Leganes | ||||||
04 Sep 2021 17:15 | FT | Cartagena | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Sociedad B | ||||||
04 Sep 2021 17:15 | FT | Tenerife | 2 - 0 | 0 - 0 | SD Ponferradina | ||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Almeria | 2 - 0 | 0 - 0 | Malaga | ||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Fuenlabrada | 1 - 1 | 1 - 1 | CD Lugo | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 09:00 | FT | Nữ Phần Lan U17 | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Đan Mạch U17 | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Áo U19 | 3 - 2 | 2 - 1 | Xứ Wales U19 | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Xứ Wales U19 | 2 - 3 | 1 - 2 | Áo U19 | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | Gambia | ? - ? | ? - ? | Seychelles | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Maribor | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Burundi | 8 - 1 | 4 - 0 | Seychelles | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Zorya | 3 - 1 | 1 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Slovenia U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Nga U19 | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Basaksehir FK | 3 - 1 | 2 - 0 | Karagumruk | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Croatia U19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Pháp U19 | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovakia U19 | ||||||
04 Sep 2021 16:15 | FT | United Arab Emirates U23 | 4 - 1 | 2 - 0 | Iraq U23 | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | FYR Macedonia U19 | 1 - 1 | 0 - 0 | Saudi Arabia U20 | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Phần Lan U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Thụy Điển U19 | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Haiti | 2 - 0 | 2 - 0 | Jordan | ||||||
04 Sep 2021 17:45 | FT | Qatar | 1 - 3 | 0 - 2 | Bồ Đào Nha | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Bosnia Herzegovina | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuwait | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:15 | FT | CA Huracan | 2 - 0 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
04 Sep 2021 17:30 | FT | Atletico Tucuman | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal de Sarandi | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Colon | 1 - 1 | 0 - 1 | Newells Old Boys | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Lanus | 1 - 1 | 0 - 0 | Sarmiento Junin | ||||||
04 Sep 2021 22:00 | FT | Ca Platense | 1 - 1 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 00:30 | FT | Nashville Sc | 3 - 1 | 2 - 0 | New York City Fc | ||||||
04 Sep 2021 00:30 | FT | Philadelphia Union | 0 - 1 | 0 - 1 | New England Revolution | ||||||
04 Sep 2021 01:00 | FT | Houston Dynamo | 0 - 2 | 0 - 2 | Portland Timbers | ||||||
04 Sep 2021 03:05 | FT | Los Angeles FC | 4 - 0 | 1 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Falkenbergs FF | 3 - 3 | 3 - 0 | Akropolis IF | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | IK Brage | 1 - 0 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cheltenham Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 0 | 1 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 3 - 1 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:30 | FT | CSA Alagoas AL | 1 - 1 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Operario Ferroviario Pr | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Salvador BA | ||||||
04 Sep 2021 21:15 | FT | Nautico PE | 1 - 1 | 1 - 0 | Guarani Sp | ||||||
04 Sep 2021 23:30 | FT | Remo Belem (PA) | 0 - 1 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
Gouden Gids Divisie Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Almere City FC | 3 - 0 | 0 - 0 | Oss | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:10 | FT | Tigre | 2 - 0 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Estudiantes de Caseros | 0 - 0 | 0 - 0 | Temperley | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Chacarita Juniors | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Riestra | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Gimnasia Jujuy | 1 - 0 | 0 - 0 | All Boys | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Instituto | 1 - 2 | 1 - 1 | Tristan Suarez | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Villa Dalmine | 3 - 3 | 0 - 3 | San Telmo | ||||||
04 Sep 2021 19:15 | FT | CA Brown Adrogue | 2 - 0 | 1 - 0 | Santa Marina Tandil | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Alvarado Mar Del Plata | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Maipu | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Guillermo Brown | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Independiente Rivadavia | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Moron | ||||||
04 Sep 2021 21:10 | FT | Almirante Brown | 0 - 0 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:45 | FT | Jersey Bulls | 5 - 1 | 3 - 1 | Vcd Athletic | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bootle | 2 - 2 | 0 - 2 | Fc United Of Manchester | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cambridge City | 1 - 3 | 1 - 1 | East Thurrock United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Coalville | 5 - 2 | 3 - 1 | Rushden&Diamonds | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Leek Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tamworth | 3 - 1 | 1 - 0 | Alvechurch | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Squires Gate | 1 - 0 | 0 - 0 | North Shields | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ashton United | 0 - 1 | 0 - 1 | Hebburn Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | West Allotment Celtic | 2 - 7 | 1 - 1 | Bamber Bridge | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bootle | 2 - 2 | 0 - 2 | Fc United Of Manchester | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 2 - 0 | 1 - 0 | Skelmersdale United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Barnoldswick Town | 0 - 3 | 0 - 2 | Pontefract Collieries | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Marske United | 6 - 0 | 5 - 0 | Seaham Red Star | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sunderland Rca | 2 - 4 | 2 - 2 | Stockton Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Atherton Collieries | 1 - 1 | 1 - 0 | Bridlington Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Warrington Rylands | 0 - 4 | 0 - 0 | Whitby Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Shildon | 1 - 3 | 1 - 1 | South Shields | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Lancaster City | 1 - 0 | 0 - 0 | Northwich Victoria | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Scarborough | 0 - 2 | 0 - 1 | Witton Albion | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Mossley AFC | 1 - 0 | 1 - 0 | Newton Aycliffe | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | City Of Liverpool | 1 - 0 | 0 - 0 | Clitheroe | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kendal Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 0 - 1 | 0 - 1 | Colne | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dunston Uts | 1 - 2 | 1 - 0 | Marine | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Morpeth Town | 6 - 1 | 3 - 0 | Hyde United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sherwood Colliery | 2 - 2 | 0 - 1 | Buxton FC | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Stamford AFC | 2 - 0 | 1 - 0 | Redditch United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Worksop Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Newport Pagnell Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Basford Utd | 1 - 0 | 0 - 0 | Stourbridge | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Rushall Olympic | 2 - 2 | 1 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Leek Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Nantwich Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Grantham Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bromsgrove Rovers | 2 - 0 | 1 - 0 | Loughborough University | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sporting Khalsa | 2 - 1 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Carlton Town | 1 - 3 | 1 - 0 | Stratford Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Matlock Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Belper Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bedworth United | 4 - 1 | 1 - 1 | Winterton Rangers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Chasetown | 2 - 1 | 1 - 0 | Barwell | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Hednesford Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Cleethorpes Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tamworth | 3 - 1 | 1 - 0 | Alvechurch | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Long Eaton United | 2 - 1 | 1 - 0 | Coleshill Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Coalville | 5 - 2 | 3 - 1 | Rushden&Diamonds | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Handsworth Parramore | 2 - 0 | 1 - 0 | Coventry United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tividale | 0 - 1 | 0 - 0 | Spalding United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cambridge City | 1 - 3 | 1 - 1 | East Thurrock United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Enfield Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Dereham Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bury | 1 - 4 | 0 - 2 | Norwich United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Wingate Finchley | 1 - 1 | 1 - 1 | Basildon United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Potton United | 0 - 1 | 0 - 0 | AFC Sudbury | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Corby Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Hendon | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Felixstowe&Walton United | 1 - 3 | 1 - 0 | Great Wakering Rovers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Leiston Fc | 3 - 2 | 1 - 2 | Brightlingsea Regent | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | AFC Hornchurch | 1 - 1 | 0 - 0 | Barton Rovers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Biggleswade Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Hitchin Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kings Langley | 3 - 2 | 1 - 2 | Romford | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Stowmarket Town | 2 - 1 | 2 - 1 | Potters Bar Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Mulbarton Wanderers | 2 - 2 | 1 - 1 | Welwyn Garden City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Arlesey Town | 0 - 5 | 0 - 4 | Bowers Pitsea | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Walthamstow | 1 - 0 | 1 - 0 | Berkhamsted Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Peterborough Sports | 2 - 1 | 0 - 0 | Haringey Borough | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Brentwood Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Cheshunt | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Needham Market | 1 - 0 | 0 - 0 | St Ives Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Royston Town | 1 - 2 | 1 - 1 | Mildenhall Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bedford Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Canvey Island | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bishop's Stortford | 3 - 0 | 1 - 0 | Lowestoft Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Walton Casuals | 2 - 1 | 0 - 0 | Hartley Wintney | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Abbey Rangers | 5 - 0 | 2 - 0 | Chatham Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Phoenix Sports | 2 - 1 | 2 - 0 | Chipstead | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Redhill | 1 - 1 | 0 - 1 | Sevenoaks Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Whitstable Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Leatherhead | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Harefield United | 0 - 4 | 0 - 3 | Hastings United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Haywards Heath Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Horsham | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Harrow Borough | 4 - 2 | 2 - 2 | Ramsgate | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Margate | 2 - 2 | 0 - 1 | Thame United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Hythe Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Ascot United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Uxbridge | 2 - 2 | 1 - 2 | Chesham United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Corinthian | 2 - 3 | 1 - 2 | Folkestone Invicta | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Northwood | 2 - 3 | 2 - 1 | Chichester City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Fleet Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Hanwell Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Farnborough Town | 4 - 0 | 0 - 0 | Peacehaven Telscombe | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sheppey United | 0 - 1 | 0 - 0 | Marlow | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ashford Town Middx | 2 - 1 | 0 - 1 | Tilbury | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cray Wanderers | 1 - 3 | 0 - 0 | Sutton Common Rovers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 2 - 2 | 0 - 1 | Walton Hersham | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Lewes | 1 - 2 | 0 - 2 | Metropolitan Police | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Oxhey Jets | 2 - 2 | 0 - 0 | Kingstonian | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Worthing | 1 - 1 | 1 - 1 | Corinthian Casuals | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Burgess Hill Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Bracknell Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Spelthorne Sports | 1 - 1 | 0 - 0 | Bedfont | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Merthyr Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Hamworthy United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Frome Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Mangotsfield United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Aylesbury United | 4 - 1 | 1 - 1 | Willand Rovers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kidlington | 2 - 3 | 1 - 0 | Bishops Cleeve | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Weston Super Mare | 2 - 2 | 1 - 1 | Flackwell Heath | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Banbury United | 1 - 0 | 0 - 0 | Ardley United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Gosport Borough | 2 - 1 | 1 - 0 | Plymouth Parkway | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Shepton Mallet | 1 - 8 | 0 - 3 | Taunton Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Barnstaple Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Lymington Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Poole Town | 5 - 0 | 1 - 0 | Swindon Supermarine | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dorchester Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Yate Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Blackfield Langley | 0 - 3 | 0 - 1 | Wimborne Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Truro City | 3 - 1 | 3 - 0 | Exmouth Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Alton Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Sholing | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Salisbury City | 0 - 2 | 0 - 0 | Tiverton Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Halesowen Town | 2 - 1 | 2 - 0 | Ilkeston Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Hadley | 1 - 1 | 0 - 1 | Enfield 1893 | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 4 - 3 | 2 - 2 | Bognor Regis Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Basingstoke Town | 4 - 1 | 1 - 0 | Bridgwater Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Charnock Richard | 2 - 3 | 1 - 0 | Prescot Cables | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Anstey Nomads | 0 - 1 | 0 - 1 | Stone Old Alleynians | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Leicester Road | 1 - 1 | 0 - 0 | Hanley Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Colney Heath | 0 - 4 | 0 - 1 | Ware | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Little Oakley | 2 - 1 | 2 - 0 | Kirkley&Pakefield | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kennington | 0 - 3 | 0 - 1 | Carshalton Athletic | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Broadfields United | 2 - 2 | 1 - 0 | South Park | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Highworth Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Shaftesbury Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Longlevens | 2 - 1 | 0 - 0 | Alresford Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cirencester Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Easington Sports | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Lichfield City | 1 - 3 | 0 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Seongnam FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 0 | 0 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 3 - 0 | 1 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Sc Sagamihara | 1 - 0 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 0 - 4 | 0 - 1 | Jubilo Iwata | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Blaublitz Akita | 1 - 0 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Yamagata Montedio | 0 - 1 | 0 - 1 | Mito Hollyhock | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 3 - 1 | 2 - 0 | Ryukyu | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 0 - 4 | 0 - 3 | Machida Zelvia | ||||||
World Cup Qualification (Europe) Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Phần Lan | 1 - 0 | 0 - 0 | Kazakhstan | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | CH Ireland | 1 - 1 | 0 - 1 | Azerbaijan | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Serbia | 4 - 1 | 2 - 0 | Luxembourg | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Latvia | 0 - 2 | 0 - 1 | Na Uy | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Đảo Síp | 0 - 2 | 0 - 1 | Nga | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Slovenia | 1 - 0 | 1 - 0 | Malta | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Ukraine | 1 - 1 | 1 - 0 | Pháp | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Đảo Faroe | 0 - 1 | 0 - 0 | Đan Mạch | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Israel | 5 - 2 | 3 - 1 | Áo | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Scotland | 1 - 0 | 1 - 0 | Moldova | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Gibraltar | 0 - 3 | 0 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Hà Lan | 4 - 0 | 1 - 0 | Montenegro | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | Slovakia | 0 - 1 | 0 - 0 | Croatia | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Psis Semarang | 1 - 0 | 0 - 0 | Persela Lamongan | ||||||
04 Sep 2021 12:15 | FT | Pusamania Borneo | 3 - 1 | 1 - 0 | Persebaya Surabaya | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Persib Bandung | 1 - 0 | 0 - 0 | Barito Putera | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Jl Chiangmai United | 1 - 2 | 1 - 0 | Bangkok United FC | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 2 - 2 | 1 - 0 | Muang Thong United | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Buriram United | 0 - 0 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Khonkaen United | 0 - 2 | 0 - 2 | Ratchaburi FC | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Misc Mifa Petaling | 1 - 0 | 1 - 0 | UiTM | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Kuala Lumpur | 2 - 1 | 2 - 1 | Kedah | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Terengganu | 0 - 1 | 0 - 1 | Johor FC | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 09:45 | FT | Kuching Fa | 0 - 0 | 0 - 0 | PDRM | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 18:00 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ? - ? | ? - ? | Club Comunicaciones | |||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 2 - 0 | 1 - 0 | Nueva Concepcion | ||||||
04 Sep 2021 22:00 | CSD Municipal | ? - ? | ? - ? | Deportivo Achuapa | |||||||
04 Sep 2021 23:00 | FT | Xelaju MC | 2 - 0 | 1 - 0 | Solola | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:00 | FT | Upnfm | 3 - 0 | 3 - 0 | CD Victoria | ||||||
04 Sep 2021 22:06 | FT | Marathon | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
04 Sep 2021 23:00 | CD Olimpia | ? - ? | ? - ? | Platense | |||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 05:30 | FT | Busan I'Park | 1 - 1 | 0 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 2 | 0 - 1 | Anyang | ||||||
04 Sep 2021 10:30 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 3 - 1 | 1 - 0 | Seoul E Land | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:40 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 0 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 22:00 | FT | America de Cali | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
04 Sep 2021 23:00 | Atletico Junior Barranquilla | ? - ? | ? - ? | Atletico Huila | |||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Yenisey 2 Krasnoyarsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Znamya Truda | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Volga Tver | 2 - 2 | 1 - 1 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Krasava Odintsovo | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo St | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Leningradets | 6 - 0 | 2 - 0 | Luki Energiya | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Torpedo Vladimir | 0 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow B | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Olimp Dolgiye Prudy 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Moscow B | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Khimik Dzerzhinsk | 2 - 1 | 2 - 1 | Murom | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Gold Coast Knights | 3 - 1 | 1 - 1 | Moreton Bay United | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Queensland Lions SC | 6 - 0 | 3 - 0 | Eastern Suburbs | ||||||
04 Sep 2021 10:30 | FT | Magpies Crusaders | 2 - 5 | 2 - 1 | Sunshine Coast Wanderers | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | North Eastern Metrostars | 2 - 3 | 0 - 2 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Sturt Lions | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Cumberland United | 2 - 2 | 1 - 0 | Adelaide City FC | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Adelaide Panthers | 3 - 2 | 1 - 2 | Adelaide Blue Eagles | ||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Adelaide Olympic | 2 - 0 | 2 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 07:00 | FT | Yokohama Scc | 0 - 3 | 0 - 0 | Gifu | ||||||
04 Sep 2021 09:00 | FT | Fujieda Myfc | 5 - 0 | 2 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 0 - 1 | 0 - 1 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Skovde AIK | 1 - 1 | 0 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Tvaakers IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Lindome GIF | 2 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Qviding FIF | 4 - 2 | 4 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Atvidabergs FF | 4 - 0 | 3 - 0 | Ifk Malmo | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Osterlen Ff | 4 - 0 | 4 - 0 | Fc Linkoping City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Lunds BK | 2 - 1 | 0 - 0 | Trollhattan | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:40 | FT | Real Cartagena | 2 - 0 | 1 - 0 | Universitario De Popayan | ||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Leones | 3 - 0 | 3 - 0 | Union Magdalena | ||||||
04 Sep 2021 21:00 | FT | Llaneros FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Inter Palmira | ||||||
04 Sep 2021 23:00 | FT | Barranquilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ifk Osterakers | 1 - 2 | 1 - 1 | Kungsangens If | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Enskede Ik | 0 - 0 | 0 - 0 | Enkoping | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Ifk Stocksund | 3 - 2 | 1 - 2 | Karlbergs BK | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Gamla Upsala | 3 - 1 | 0 - 0 | Kvarnsvedens IK | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Jarfalla | 4 - 0 | 0 - 0 | Sandvikens Aik | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Ifk Lidingo | 4 - 3 | 2 - 1 | Skiljebo SK | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:10 | FT | Flandria | 4 - 2 | 0 - 2 | Canuelas | ||||||
04 Sep 2021 17:30 | FT | Ca San Miguel | 3 - 1 | 0 - 1 | Sacachispas | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Comunicaciones BsAs | 1 - 1 | 1 - 1 | Los Andes | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Deportivo Merlo | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Atletico Acassuso | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Deportivo Armenio | 1 - 2 | 0 - 1 | Club Atletico Colegiales | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Villa San Carlos | 1 - 1 | 1 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Bayswater City | 0 - 4 | 0 - 3 | Sorrento | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Cockburn City | 2 - 0 | 1 - 0 | ECU Joondalup | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Floreat Athena | 5 - 1 | 1 - 0 | Rockingham City | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Gwelup Croatia Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Armadale | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Perth Glory Am | 5 - 1 | 4 - 0 | Inglewood United | ||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Perth SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Balcatta | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:30 | FT | Academia Puerto Cabello | 1 - 0 | 0 - 0 | Yaracuyanos | ||||||
04 Sep 2021 21:15 | FT | Lala | 1 - 3 | 1 - 0 | Metropolitanos | ||||||
04 Sep 2021 23:15 | FT | Gran Valencia | 0 - 5 | 0 - 3 | Deportivo Lara | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Legion Dynamo | 0 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Essentuki | 2 - 1 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | FK Biolog | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Anzhi | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Tuapse | 0 - 1 | 0 - 1 | Makhachkala | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Mashuk-KMV | 1 - 2 | 0 - 1 | Spartak Nalchik | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | SKA Rostov | 5 - 2 | 2 - 1 | Forte Taganrog | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 5 - 0 | 2 - 0 | Alania-d Vladikavkaz | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Dynamo Stavropol | 3 - 0 | 2 - 0 | Kuban Kholding | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Strogino Moscow | 2 - 1 | 1 - 0 | Saturn | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Fakel Voronezh Ii | 0 - 8 | 0 - 3 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | FK Kaluga | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
04 Sep 2021 14:45 | FT | Kvant Obninsk | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Kolomna | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dinamo Briansk | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula II | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Saransk | 0 - 5 | 0 - 2 | Rodina Moskva | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Osasuna B | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Tropezon | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Union Langreo | 3 - 0 | 1 - 0 | Bergantinos Cf | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Arosa Sociedad Cultural | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Arenteiro | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Hercules CF | 1 - 1 | 1 - 0 | Granada Cf B | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Cd Coria | 2 - 0 | 1 - 0 | Antequera Cf | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 08:30 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 1 - 1 | 0 - 1 | Shenzhen Peng City | ||||||
04 Sep 2021 12:35 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 1 | 0 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
04 Sep 2021 12:35 | FT | Kun Shan | 1 - 1 | 0 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
04 Sep 2021 12:35 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 0 - 1 | 0 - 1 | Wuhan Three Towns | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | St George Willawong | 4 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Knights | ||||||
04 Sep 2021 09:00 | FT | Western Spirit | 0 - 4 | 0 - 1 | Albany Creek | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | The Gap BPL | 1 - 0 | 0 - 0 | The Lakes | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | University of Queensland | 2 - 2 | 1 - 1 | Acacia Ridge | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Karlstad BK | 4 - 0 | 2 - 0 | Umea FC | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Orebro Syrianska If | 0 - 0 | 0 - 1 | Brommapojkarna | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | IF Sylvia | 8 - 0 | 5 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Sollentuna United FF | 4 - 3 | 2 - 0 | Taby | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:15 | FT | Ahrobiznes Volochysk | 0 - 1 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Kremin Kremenchuk | 2 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Podillya Khmelnytskyi | 1 - 1 | 0 - 1 | Nyva Ternopil | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Floro | 3 - 0 | 3 - 0 | Senja | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Brattvag | 2 - 0 | 1 - 0 | Alta | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Vard Haugesund | 1 - 0 | 1 - 0 | Fram Larvik | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Batman Petrolspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Yldrm Belediyesispor | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Kahta 02 Spor | 1 - 1 | 1 - 1 | Artvin Hopaspor | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Mardin Bb | 1 - 1 | 1 - 1 | Modafenspor | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Ofspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Ankara Adliyespor | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Hacettepe Spor | 0 - 0 | 0 - 0 | Elazig Belediyespor | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Catalca Spor | 3 - 0 | 2 - 0 | Karaman Belediyespor | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Hendek Spor | 1 - 1 | 1 - 1 | Fatsa Belediyespor | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Halide Edip Adivarspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Hacettepe 1945 | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Sile Yildizspor | 2 - 0 | 0 - 0 | Carsambaspor | ||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Orduspor | 4 - 0 | 3 - 0 | Tepecik Bld | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:45 | FT | Yangiyer | 2 - 1 | 1 - 0 | Aral Nukus | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Brno U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina U19 | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Meteor Praha U19 | 0 - 4 | 0 - 2 | Hradec Kralove u19 | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 1 - 2 | 1 - 1 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | Slavia Praha u19 | ? - ? | ? - ? | Opava U19 | |||||||
04 Sep 2021 12:00 | Pardubice U19 | ? - ? | ? - ? | Banik Ostrava u19 | |||||||
04 Sep 2021 12:00 | Sparta Praha U19 | ? - ? | ? - ? | Synot Slovacko U19 | |||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Pribram U19 | 5 - 0 | 1 - 0 | Zlin U19 | ||||||
Chile Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 21:30 | FT | Everton CD | 0 - 2 | 0 - 0 | Colo Colo | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Nữ Umf Selfoss | 1 - 3 | 0 - 1 | Tindastoll Neisti Womens | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Keflavik Womens | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Valur | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Trottur Reykjavik Womens | 3 - 2 | 2 - 0 | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Rudar Velenje | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | NK Ptuj Drava | 2 - 4 | 1 - 4 | NK Primorje | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | Jadran Dekani | ? - ? | ? - ? | Bilje | |||||||
04 Sep 2021 15:30 | Krsko Posavlje | ? - ? | ? - ? | Gorica | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Nafta | 1 - 1 | 1 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kv Vesturbaeja | 2 - 0 | 2 - 0 | Leiknir F | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ir Reykjavik | 0 - 4 | 0 - 3 | Haukar | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Fjardabyggd | 0 - 4 | 0 - 3 | Kf Fjallabyggdar | ||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Magni | 2 - 1 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Grindavik | 0 - 2 | 0 - 1 | Fram Reykjavik | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kordrengir | 1 - 4 | 0 - 1 | Fjolnir | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Vestri | 2 - 0 | 1 - 0 | Thor Akureyri | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dukla Banska Bystrica | 2 - 0 | 1 - 0 | KFC Komarno | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Partizan Bardejov | 0 - 1 | 0 - 1 | Msk Zilina B | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Humenne | 3 - 0 | 2 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Namestovo | 1 - 3 | 1 - 2 | MFK Kosice | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Mfk Skalica | 1 - 0 | 0 - 0 | SKM Puchov | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 06:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Changwon City | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Paju Citizen Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 1 - 3 | 0 - 1 | Busan Transpor Tation | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimhae City | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bradford AFC | 1 - 1 | 1 - 1 | Walsall | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Carlisle | 2 - 1 | 1 - 1 | Salford City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | Colchester United | ? - ? | ? - ? | Sutton United | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Exeter City | 0 - 0 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Harrogate Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Newport County | 2 - 2 | 1 - 1 | Leyton Orient | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Northampton Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Oldham Athletic | 0 - 3 | 0 - 1 | Barrow | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Port Vale | 2 - 3 | 1 - 1 | Rochdale | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 1 | 0 - 0 | Swindon | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Viktoria Otrokovice | 1 - 2 | 0 - 0 | Velke Mezirici | ||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Sigma Olomouc B | 7 - 0 | 4 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Slovacko Ii | 1 - 2 | 0 - 1 | Unicov | ||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 3 - 1 | 1 - 0 | Sokol Hostoun | ||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Rakovnik | 1 - 1 | 0 - 0 | Benesov | ||||||
04 Sep 2021 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 2 - 2 | 0 - 1 | Domazlice | ||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Povltava Fa | 0 - 2 | 0 - 1 | Motorlet Praha | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Slovan Rosice | 2 - 1 | 2 - 1 | Zlin B | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Uhersky Brod | 0 - 1 | 0 - 1 | Slavia Kromeriz | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Sokol Zivanice | 1 - 2 | 1 - 1 | Chlumec Nad Cidlinou | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Angered Bk | 7 - 0 | 3 - 0 | Ifk Tidaholm | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ik Gauthiod | 1 - 0 | 0 - 0 | Bk Forward | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Grebbestads If | 2 - 1 | 1 - 1 | Nordvarmland Ff | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Yxhults Ik | 1 - 1 | 0 - 0 | Ahlafors If | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Nykopings BIS | 5 - 1 | 2 - 1 | Rynninge IK | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Trosa Vagnharad Sk | 0 - 4 | 0 - 0 | Huddinge If | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Smedby Ais | 1 - 5 | 1 - 4 | Syrianska FC | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Tyreso Ff | 3 - 4 | 2 - 2 | Karlslunds If Hfk | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Onsala Bk | 4 - 2 | 2 - 1 | Savedalens IF | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Hoganas Bk | 3 - 1 | 1 - 1 | Ullared | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Husqvarna FF | 1 - 4 | 1 - 0 | Angelholms FF | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ik Tord | 2 - 1 | 0 - 0 | Torslanda IK | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Varbergs Gif | 0 - 2 | 0 - 0 | Eskilsminne IF | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Dalstorps If | 2 - 0 | 0 - 0 | Bk Astrio | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Asarums If Fk | 0 - 0 | 0 - 0 | Eslovs Bk | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ifk Berga | 2 - 0 | 1 - 0 | Bk Olympic | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Kristianstads FF | 2 - 3 | 0 - 3 | Rappe Goif | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Solvesborgs Goif | 2 - 4 | 0 - 3 | Karlskrona | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Tukums-2000 | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Dinamo Riga | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Rezekne / Bjss | 2 - 1 | 1 - 0 | Albatroz | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Saldus Ss/leevon | 0 - 0 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Lampang Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Muangkan United | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Chainat FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Raj Pracha Fc | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ranong United | 3 - 3 | 2 - 2 | Udon Thani | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Chiangmai Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Rayong | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 05:00 | FT | Nữ Fc Takatsuki | 1 - 2 | 1 - 2 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
04 Sep 2021 06:00 | FT | Nữ Nippon Sport Science University | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ As Harima Albion | ||||||
04 Sep 2021 06:00 | FT | Nữ Angeviolet Hiroshima | 3 - 3 | 0 - 2 | Yamato Sylphid Womens | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Nữ Cerezo Osaka Sakai | 5 - 1 | 2 - 0 | Ngu Nagoya Womens | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | MSV Duisburg | 2 - 0 | 2 - 0 | Wurzburger Kickers | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | SV Waldhof Mannheim | 3 - 0 | 0 - 0 | Turkgucu Munchen | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Munchen 1860 | 1 - 1 | 1 - 1 | Sv Meppen | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Sc Verl | 3 - 3 | 1 - 0 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | Fsv Zwickau | ? - ? | ? - ? | Hallescher | |||||||
04 Sep 2021 16:59 | FT | 1. Magdeburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Kaiserslautern | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Nữ Sc Sand | 0 - 3 | 0 - 2 | Nữ Bayern Munich | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Werder Bremen Womens | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Jednota Malinec | 0 - 7 | 0 - 3 | Slovan Bratislava | ||||||
Wales Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Dinas Powys | 2 - 1 | 1 - 0 | Afan Lido | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Penybont | 7 - 0 | 2 - 0 | Undy Athletic | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Haverfordwest County | 6 - 0 | 3 - 0 | Brecon Corinthians | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Ynysgerwn | 1 - 3 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Monmouth Town | 3 - 0 | 0 - 0 | Llanelli | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Aberystwyth Town | 9 - 0 | 4 - 0 | Aber Valley | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Penrhyncoch | 4 - 1 | 1 - 1 | Ynyshir Albions | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Newi Cefn Druids | 0 - 0 | 0 - 0 | Holyhead Hotspur | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Bodedern | 4 - 5 | 0 - 3 | Ruthin Town | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Prestatyn Town FC | 6 - 0 | 3 - 0 | Rhostyllen | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Llanidloes Town | 1 - 4 | 1 - 0 | Bangor City FC | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Newtown | 6 - 1 | 3 - 0 | Berriew | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Bala Town | 17 - 1 | 8 - 1 | Brymbo | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Buckley Town | 3 - 1 | 1 - 0 | Porthmadog | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Llandudno Albion | 3 - 5 | 0 - 3 | Guilsfield | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Goytre United | 0 - 3 | 0 - 0 | Taffs Well | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Pontardawe Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Flint Town United | 5 - 0 | 3 - 0 | Penrhyndeudraeth | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Barry Town Afc | 2 - 0 | 1 - 0 | Goytre Afc | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | The New Saints | 6 - 0 | 4 - 0 | Llanrwst | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Znicz Pruszkow | 0 - 1 | 0 - 1 | Kp Calisia Kalisz | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Motor Lublin | 4 - 0 | 1 - 0 | Belchatow | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | Pogon Siedlce | ? - ? | ? - ? | Lech Poznan B | |||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Wisla Pulawy | 0 - 0 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | ||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Stal Rzeszow | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Legia Warszawa Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | Zaglebie Lubin Youth | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Jagiellonia Bialystok Youth | 3 - 1 | 1 - 1 | Polonia Warszawa Youth | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sms Lodz Youth | 0 - 2 | 0 - 0 | Cracovia Krakow Youth | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Altrincham | 3 - 2 | 1 - 1 | Dover Athletic | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Boreham Wood | 0 - 0 | 0 - 0 | Stockport County | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Chesterfield | 2 - 2 | 1 - 1 | Bromley | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 2 - 2 | 1 - 1 | Wealdstone | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Eastleigh | 3 - 3 | 2 - 0 | Kings Lynn | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Grimsby Town | 4 - 3 | 1 - 2 | Barnet | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Maidenhead United | 3 - 4 | 0 - 4 | Torquay United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Notts County | 3 - 2 | 1 - 1 | Aldershot Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Solihull Moors | 3 - 4 | 1 - 3 | Weymouth | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Southend United | 2 - 2 | 1 - 0 | Wrexham | ||||||
04 Sep 2021 17:15 | FT | Yeovil Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Halifax Town | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Burntisland Shipyard | 3 - 3 | 0 - 2 | Dalkeith Thistle | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Blyth Spartans | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Boston United | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Telford United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Chester FC | 3 - 2 | 1 - 0 | Alfreton Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Chorley | 9 - 0 | 4 - 0 | Gloucester City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Darlington | 1 - 2 | 0 - 2 | Bradford Park Avenue | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 0 | 0 - 0 | Kidderminster | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Hereford | 0 - 2 | 0 - 2 | Spennymoor Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kettering Town | 1 - 1 | 1 - 1 | AFC Fylde | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Leamington | 0 - 3 | 0 - 2 | Curzon Ashton | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Southport FC | 3 - 3 | 1 - 0 | Gateshead | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | York City | 4 - 2 | 2 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Bath City | 1 - 3 | 0 - 2 | Dartford | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Chelmsford City | 2 - 2 | 1 - 1 | Dorking | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Concord Rangers | 1 - 0 | 1 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 2 - 2 | 1 - 1 | Dulwich Hamlet | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 2 | 1 - 2 | Havant and Waterlooville | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | Hungerford Town | ? - ? | ? - ? | Braintree Town | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 3 | 0 - 1 | Maidstone United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | St Albans City | 1 - 1 | 0 - 1 | Chippenham Town | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tonbridge Angels | 1 - 1 | 0 - 0 | Hampton & Richmond | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Welling United | 2 - 2 | 1 - 1 | Slough Town | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:59 | FT | Dender | 1 - 0 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
04 Sep 2021 18:30 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 0 - 1 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Lierse | 2 - 0 | 0 - 0 | Rupel Boom | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Lierse Kempenzonen | 2 - 0 | 0 - 0 | Rupel Boom | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Stranraer | 0 - 2 | 0 - 1 | Partick Thistle | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Montrose | 1 - 0 | 1 - 0 | Stirling Albion | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Albion Rovers | 6 - 0 | 3 - 0 | Saint Mirren U21 | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Aberdeen U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Arbroath | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | Glasgow Rangers U21 | ? - ? | ? - ? | Ayr Utd | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cove Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cowdenbeath | 0 - 2 | 0 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Raith Rovers | 1 - 0 | 1 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Elgin City | 3 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Inverness C.T. | 4 - 0 | 1 - 0 | Buckie Thistle | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Peterhead | 0 - 1 | 0 - 1 | East Fife | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Celtic U21 | 1 - 3 | 1 - 2 | Greenock Morton | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kilmarnock | 3 - 1 | 1 - 1 | Falkirk | ||||||
Italy C1A Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Albinoleffe | 1 - 1 | 1 - 0 | Sudtirol | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Calcio Lecco | 4 - 1 | 3 - 0 | Legnago Salus | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Mantova | 1 - 1 | 0 - 0 | Giana | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Padova | 2 - 1 | 0 - 0 | Us Pergolettese | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Pro Sesto | 1 - 2 | 0 - 2 | Pro Vercelli | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Us Seregno | 1 - 3 | 0 - 3 | Feralpisalo | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | Usd Virtus Verona | ? - ? | ? - ? | Piacenza | |||||||
Italy C1C Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Messina | 1 - 1 | 1 - 0 | Palermo | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Catania | 2 - 0 | 2 - 0 | Fidelis Andria | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Juve Stabia | 0 - 0 | 0 - 0 | Avellino | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Latina Calcio | 2 - 0 | 1 - 0 | Paganese | ||||||
04 Sep 2021 19:30 | FT | Picerno | 0 - 0 | 0 - 0 | Catanzaro | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Atletico Go Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Club Recife Youth | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Gremio Youth | 0 - 3 | 0 - 1 | Vasco Da Gama Youth | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Internacional Rs Youth | 4 - 0 | 2 - 0 | Santos Youth | ||||||
04 Sep 2021 21:00 | FT | America Mg Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza Youth | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Carrick Rangers | 0 - 3 | 0 - 1 | Coleraine | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 0 | 0 - 0 | Glentoran | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | Dungannon Swifts | ? - ? | ? - ? | Crusaders FC | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Portadown FC | 2 - 3 | 0 - 2 | Larne | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 1 - 6 | 1 - 4 | Glenavon Lurgan | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Atletico Sporting Toronto | 0 - 3 | 0 - 2 | Vorkuta | ||||||
04 Sep 2021 22:00 | FT | Sc Scarborough | 3 - 0 | 1 - 0 | Serbian White Eagles | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 05:00 | FT | Reinmeer Aomori | 3 - 2 | 0 - 2 | Kagura Shimane | ||||||
04 Sep 2021 07:00 | FT | Suzuka Unlimited | 2 - 2 | 1 - 2 | Mio Biwako Shiga | ||||||
04 Sep 2021 07:00 | FT | Honda Lock SC | 2 - 1 | 1 - 0 | Sony Sendai FC | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | Yokogawa Musashino | ? - ? | ? - ? | Verspah Oita | |||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 00:30 | FT | Louisville City | 0 - 1 | 0 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
04 Sep 2021 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 3 - 0 | 2 - 0 | Oakland Roots | ||||||
04 Sep 2021 03:05 | FT | Orange County Fc | 2 - 2 | 0 - 1 | El Paso Locomotive | ||||||
04 Sep 2021 22:00 | FT | Sporting Kansas City ii | 3 - 0 | 1 - 0 | Okc Energy Fc | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Club Fernando De La Mora | 2 - 3 | 1 - 2 | Tacuary FBC | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Deportivo Santani | 1 - 1 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
04 Sep 2021 19:45 | FT | General Diaz | 0 - 4 | 0 - 1 | Fulgencio Yegros | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:30 | FT | Fc Baranovichi | 3 - 3 | 0 - 2 | Volna Pinsk | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Shakhtyor Petrikov | 0 - 2 | 0 - 2 | Kommunalnik Slonim | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Fk Orsha | 1 - 2 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 2 - 2 | 2 - 1 | Knockbreda | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Dergview | 1 - 1 | 1 - 1 | Ards | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Institute | 2 - 1 | 1 - 0 | Dundela | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Loughgall | 0 - 1 | 0 - 0 | Annagh United | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Queens University | 0 - 2 | 0 - 1 | Newry City | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 2 | 0 - 1 | Harland Wolff Welders | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Eastern United | 2 - 2 | 1 - 1 | Para Hills Knights | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Adelaide Cobras | 1 - 0 | 1 - 0 | Western Strikers SC | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Adelaide Victory | 2 - 1 | 0 - 1 | Modbury Jets | ||||||
04 Sep 2021 06:30 | FT | Fulham United | 0 - 2 | 0 - 2 | West Adelaide | ||||||
04 Sep 2021 08:30 | FT | Adelaide Hills | 0 - 1 | 0 - 0 | Playford City Patriots | ||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | West Torrens Birkalla | 3 - 1 | 3 - 0 | White City Woodville | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 04:15 | Woden Weston | ? - ? | ? - ? | Belconnen United | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 19:00 | Cdys Juventud Unida | ? - ? | ? - ? | Deportivo Paraguayo | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | Deportivo Muniz | ? - ? | ? - ? | Puerto Nuevo | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | Central Ballester | ? - ? | ? - ? | Sportivo Barracas | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | Centro Espanol | ? - ? | ? - ? | Ca Lugano | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | Argentino De Rosario | ? - ? | ? - ? | Yupanqui | |||||||
04 Sep 2021 19:00 | Liniers | ? - ? | ? - ? | Defensores De Cambaceres | |||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Caxias Rs | 1 - 1 | 0 - 0 | Juventus Sc | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Sao Bento | 0 - 1 | 0 - 0 | Boavista Sc | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Cianorte Pr | 0 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Palmas To | 0 - 0 | 0 - 0 | Imperatriz Ma | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Joinville SC | 3 - 1 | 1 - 0 | Cascavel Pr | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | EC Santo Andre | 1 - 2 | 0 - 2 | Bangu | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Madureira | 1 - 2 | 0 - 1 | Inter De Limeira | ||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Goianesia GO | 1 - 1 | 1 - 0 | Brasiliense (DF) | ||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 00:00 | FT | Mirassol | 2 - 5 | 1 - 2 | Sao Jose Poa Rs | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Floresta/ce | 1 - 2 | 0 - 1 | Altos/pi | ||||||
04 Sep 2021 21:00 | FT | Ec Jacuipense | 0 - 1 | 0 - 0 | Manaus Fc Am | ||||||
04 Sep 2021 21:00 | FT | Botafogo Sp | 1 - 4 | 1 - 1 | Gremio Novorizontino | ||||||
04 Sep 2021 23:00 | FT | Parana PR | 2 - 1 | 2 - 0 | Criciuma | ||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:30 | FT | Sc Weiche Flensburg 08 | 2 - 1 | 2 - 0 | Eintracht Norderstedt | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Ksv Hessen Kassel | 3 - 0 | 1 - 0 | 08 Homburg | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Pirmasens | 1 - 2 | 1 - 0 | Tsv Steinbach Haiger | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Tus Rot Weiss Koblenz | 1 - 1 | 1 - 1 | Kickers Offenbach | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | TSV Aubstadt | 1 - 1 | 0 - 1 | Augsburg 2 | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Wacker Burghausen | 3 - 2 | 0 - 1 | Nurnberg Am | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | Greuther Furth 2 | ? - ? | ? - ? | Sv Heimstetten | |||||||
04 Sep 2021 13:00 | Schweinfurt | ? - ? | ? - ? | Bayern Munich II | |||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | SpVgg Bayreuth | 1 - 2 | 0 - 1 | Pipinsried | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Bonner sc | 1 - 2 | 0 - 1 | Wuppertaler Sv | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Fortuna Koln | 1 - 0 | 0 - 0 | Sv Straelen | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | SV Lippstadt | 2 - 1 | 1 - 0 | Sportfreunde Lotte | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Preuben Munster | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Rodinghausen | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Uerdingen | 0 - 0 | 0 - 0 | TSV Alemannia Aachen | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Ssv Jeddeloh | 0 - 0 | 0 - 0 | Atlas Delmenhorst | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Tsv Buchbach | 1 - 3 | 1 - 1 | Vfb Eichstatt | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 05:00 | FT | South Hobart | 10 - 2 | 3 - 0 | Riverside Olympic | ||||||
04 Sep 2021 05:15 | FT | Glenorchy Knights | 1 - 0 | 0 - 0 | Devonport City Striker | ||||||
04 Sep 2021 07:30 | FT | Hobart Zebras | 4 - 1 | 0 - 0 | Launceston City | ||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Kingborough Lions | 2 - 0 | 1 - 0 | Hobart Olympia Warriors | ||||||
Germany Oberliga NOFV Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:30 | Sv Alemannia Waldalgesheim | ? - ? | ? - ? | Fv Engers 07 | |||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Arminia Hannover | 0 - 3 | 0 - 2 | Germania Egestorf Langreder | ||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 08:30 | FT | Samford Rangers | 1 - 1 | 0 - 0 | North Star | ||||||
04 Sep 2021 09:00 | FT | Grange Thistle Sc | 4 - 2 | 3 - 0 | Virginia United | ||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Souths United | 1 - 2 | 0 - 1 | Mitchelton | ||||||
04 Sep 2021 09:30 | FT | Holland Park Hawks | 2 - 3 | 0 - 1 | Sunshine Coast | ||||||
04 Sep 2021 10:30 | FT | Rochedale Rovers | 2 - 3 | 2 - 3 | Western Pride | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 08:00 | FT | Newmarket Sfc | 2 - 3 | 0 - 1 | Ipswich City | ||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Ac Carina | 2 - 1 | 2 - 0 | Moggill | ||||||
Holland Ligue 3 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | AFC Amsterdam | 2 - 0 | 1 - 0 | Scheveningen | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Gelders Veenendaalse VV | 2 - 5 | 1 - 3 | Volendam Am | ||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Noordwijk | 3 - 2 | 1 - 1 | IJsselmeervogels | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | ASWH | 1 - 1 | 1 - 0 | Kozakken Boys | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Excelsior Maassluis | 3 - 2 | 1 - 1 | Koninklijke Hfc | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Quick Boys | 0 - 1 | 0 - 1 | de Treffers | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Spakenburg | 2 - 3 | 1 - 1 | VV Katwijk | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | HHC Hardenberg | 1 - 1 | 0 - 1 | TEC | ||||||
04 Sep 2021 14:30 | FT | Jong Sparta Rotterdam | 3 - 1 | 1 - 1 | Rijnsburgse Boys | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Bergnasets Aik | 3 - 2 | 2 - 0 | Ytterhogdal Ik | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Bodens BK | 2 - 1 | 2 - 1 | IFK Ostersund | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Notvikens Ik | 0 - 1 | 0 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Skelleftea Ff | 2 - 3 | 1 - 1 | Gottne If | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Stode If | 0 - 3 | 0 - 3 | Froso If | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Storfors Aik | 1 - 0 | 0 - 0 | Sandviks Ik | ||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Umea Fc Academy | 0 - 2 | 0 - 0 | Friska Viljor | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Japs | 4 - 0 | 1 - 0 | Sc Kufu-98 | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Lahden Reipas | 0 - 1 | 0 - 1 | Pepo | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Eps Espoo | 1 - 2 | 1 - 2 | Jazz | ||||||
Venezuela Segunda Division Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Dinamo Puerto La Cruz | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Petare FC | ||||||
04 Sep 2021 20:00 | FT | Real Frontera | 2 - 2 | 0 - 1 | Urena Sc | ||||||
Norway Division 4 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Fana | 3 - 0 | 2 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | Eik Tonsberg | ? - ? | ? - ? | Oppsal | |||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Krakeroy IL | 1 - 1 | 0 - 1 | Honefoss | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Akra | 1 - 1 | 1 - 0 | Brodd | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Hinna | 2 - 2 | 1 - 0 | Vindbjart | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Rodde | 1 - 0 | 1 - 0 | Melhus | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Aalesund Fk B | 3 - 4 | 2 - 1 | SK Traeff | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Mandalskameratene | 4 - 0 | 1 - 0 | Madla Il | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Lorenskog | 0 - 1 | 0 - 0 | Elverum | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Mjolner | 1 - 0 | 0 - 0 | Melbo | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Il Express | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Vidar | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Pors Grenland | 1 - 1 | 0 - 0 | Follo | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ntnui | 0 - 2 | 0 - 2 | Orkla | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | Toten | ? - ? | ? - ? | Gjovik Ff | |||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Fjora | 5 - 1 | 2 - 1 | Ardal | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ready | 1 - 2 | 1 - 1 | Bjarg | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Frigg FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Fyllingsdalen | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 2 - 3 | 1 - 2 | Gjelleraasen Il | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Viking B | 0 - 1 | 0 - 0 | Djerv 1919 | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Molde B | 3 - 3 | 1 - 1 | Kolstad | ||||||
Denmark - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Brabrand IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Fa 2000 | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | HIK | 0 - 2 | 0 - 1 | Kolding IF | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Hillerod Fodbold | 1 - 0 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
04 Sep 2021 13:00 | FT | Middelfart | 0 - 0 | 0 - 0 | Thisted | ||||||
Denmark - 4.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Kfum | 2 - 1 | 1 - 0 | Ringsted | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | FT | Oks | 0 - 5 | 0 - 2 | Sfb Oure | ||||||
04 Sep 2021 12:00 | Allerod | ? - ? | ? - ? | Greve | |||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:30 | FT | Sv Leobendorf | 3 - 3 | 1 - 1 | Fcm Traiskirchen | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Wacker Innsbruck Amateure | 2 - 2 | 2 - 2 | Sc Schwaz | ||||||
04 Sep 2021 17:00 | FT | Pinzgau Saalfelden | 1 - 1 | 1 - 1 | SV Austria Salzburg | ||||||
Austria Landesliga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 13:30 | FT | Sv Wienerberger | 3 - 1 | 1 - 1 | Favoritner Ac | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Deutschkreutz | 5 - 0 | 3 - 0 | Ask Horitschon Unterpetersdorf | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Chenois | 1 - 2 | 1 - 0 | Meyrin | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Echallens | 2 - 1 | 0 - 0 | Us Terre Sainte | ||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Naters | 3 - 0 | 0 - 0 | Monthey | ||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Grand Lancy | 2 - 0 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | ||||||
04 Sep 2021 18:30 | FT | Bulle | 4 - 1 | 2 - 1 | La Sarraz Eclepens | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Sv Hongg | 3 - 1 | 0 - 0 | Munsingen | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Koniz | 5 - 1 | 3 - 1 | Sc Buochs | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Wohlen | 2 - 1 | 0 - 0 | Langenthal | ||||||
04 Sep 2021 19:00 | FT | Bassecourt | 2 - 1 | 2 - 0 | Solothurn | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Gossau | 1 - 1 | 1 - 0 | Uzwil | ||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Paradiso | 2 - 1 | 0 - 0 | Freienbach | ||||||
Romania - Liga 3 Seria Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Cs Dante Botosani | 1 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Real Bradu | 2 - 0 | 1 - 0 | Dinamo 1948 Bucuresti Ii | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Progresul Spartac | 6 - 0 | 5 - 0 | Rapid Bucuresti 2 | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Acso Filiasi | 4 - 0 | 2 - 0 | Vedita Colonesti | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | SC Bacau | 0 - 0 | 0 - 0 | Stiinta Miroslava | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Tunari | 2 - 1 | 2 - 0 | Arges Pitesti B | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Ceahlaul Piatra Neamt | 4 - 0 | 1 - 0 | Husana Husi | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Vaslui | 1 - 1 | 0 - 1 | Somuz Falticeni | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Acs Olimpic Cetate Rasnov | 0 - 0 | 0 - 0 | Targu Secuiesc | ||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Gloria Bistrita | 4 - 2 | 0 - 0 | Unirea Ungheni | ||||||
Iceland 3 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 15:00 | FT | Kfs Vestmannaeyjar | 3 - 1 | 2 - 0 | Kfr Aegir | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 01:00 | FT | Costa Del Este | 1 - 2 | 0 - 1 | Tauro FC | ||||||
04 Sep 2021 01:00 | FT | Herrera | 1 - 2 | 0 - 0 | Union Deportivo Universitario | ||||||
04 Sep 2021 22:00 | FT | CD Arabe Unido | 0 - 1 | 0 - 1 | Sporting San Miguelito | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:00 | FT | Esteghlal Dushanbe | 3 - 0 | 0 - 0 | Ravshan Kulob | ||||||
Israel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 10:00 | FT | Hapoel Daliyat Al Karmel | 0 - 3 | 0 - 1 | Maccabi Ahi Iksal | ||||||
04 Sep 2021 14:00 | FT | Hapoel Kafr Kanna | 0 - 1 | 0 - 0 | Ms Tseirey Taybe | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 23:30 | FT | Valour | 0 - 1 | 0 - 1 | Cavalry | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 3 - 1 | 2 - 0 | Vizela U23 | ||||||
Spain Primera Division RFEF Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | Celta Vigo B | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Badajoz | ||||||
04 Sep 2021 16:30 | FT | UE Llagostera | 0 - 0 | 0 - 0 | Athletic Sanluqueno | ||||||
04 Sep 2021 17:30 | FT | Inter De Madrid | 1 - 1 | 0 - 1 | Zamora CF | ||||||
04 Sep 2021 18:30 | FT | Rayo Majadahonda | 2 - 1 | 1 - 0 | Calahorra | ||||||
04 Sep 2021 18:30 | FT | Real Betis B | 1 - 0 | 0 - 0 | UCAM Murcia | ||||||
04 Sep 2021 18:30 | FT | Sabadell | 0 - 0 | 0 - 0 | Linense | ||||||
04 Sep 2021 20:30 | FT | Extremadura | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Logrones | ||||||
04 Sep 2021 20:30 | FT | UD Logrones | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing de Santander | ||||||
04 Sep 2021 20:30 | FT | CD Linares | 1 - 1 | 0 - 0 | Alcoyano | ||||||
04 Sep 2021 20:30 | FT | Real Madrid Castilla | 4 - 0 | 2 - 0 | Cd San Fernando Isleno | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
04 Sep 2021 18:00 | FT | Arnett Gardens | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunbeholden | ||||||
04 Sep 2021 20:30 | FT | Tivoli Gardens | 4 - 3 | 3 - 1 | Humble Lions |
Toplam maçlar: 678
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...