futbol sonuçları 06-08-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 10:30 | FT | Oriental Lisboa | 0 - 1 | 0 - 0 | Casa Pia Ac | ||||||
06 Aug 2019 10:30 | FT | Bentleigh Greens | 0 - 3 | 0 - 1 | Melbourne City | ||||||
06 Aug 2019 14:30 | FT | Teraktor-Sazi | 1 - 1 | 1 - 0 | Navad Urmia | ||||||
06 Aug 2019 16:00 | FT | Bursaspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Manisa Bb Spor | ||||||
06 Aug 2019 16:30 | FT | Medjimurje | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Varteks | ||||||
06 Aug 2019 16:30 | FT | Goztepe | 1 - 0 | 0 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Tirsense | 3 - 0 | 2 - 0 | Varzim | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Usk Anif | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Wasl | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Vojvodina | 0 - 1 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | CH Séc U19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Georgia U19 | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Altay Spor Kulubu | 0 - 1 | 0 - 0 | Altinordu | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Barcelona U19 | ||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Lusitania Lourosa | 1 - 0 | 1 - 0 | Aves | ||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Cadiz | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Rayyan | ||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Celta Vigo | 0 - 1 | 0 - 0 | Tenerife | ||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | VV Katwijk | 0 - 1 | 0 - 0 | RKC Waalwijk | ||||||
06 Aug 2019 19:15 | FT | Dollingstown | 3 - 0 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
06 Aug 2019 19:30 | FT | Xerez CD | 0 - 1 | 0 - 1 | Athletic Sanluqueno | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | South Park | ? - ? | ? - ? | Hythe Town | |||||||
06 Aug 2019 19:45 | Stamford AFC | ? - ? | ? - ? | Nuneaton Town | |||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Mossley AFC | 0 - 2 | 0 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Soham Town Rangers | 6 - 1 | 2 - 0 | Royston Town | ||||||
06 Aug 2019 20:00 | FT | Paris Saint Germain Womens | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ Bayern Munich | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 01:10 | FT | Godoy Cruz | 0 - 2 | 0 - 1 | Arsenal de Sarandi | ||||||
06 Aug 2019 01:10 | Independiente | ? - ? | ? - ? | Newells Old Boys | |||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 00:00 | FT | Gremio | 3 - 3 | 2 - 2 | Chapecoense SC | ||||||
Europa League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 16:00 | FT | Avan Academy | 1 - 2 | 1 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Riga Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | HJK Helsinki | ||||||
06 Aug 2019 19:15 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 2 | 1 - 1 | Linfield FC | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 20:15 | FT | KR Reykjavik | 5 - 2 | 1 - 0 | Grindavik | ||||||
06 Aug 2019 20:15 | FT | Hafnarfjordur FH | 1 - 0 | 0 - 0 | IA Akranes | ||||||
Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | PAOK Saloniki | 2 - 2 | 2 - 1 | Ajax Amsterdam | ||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | APOEL Nicosia | 1 - 2 | 0 - 0 | Qarabag | ||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Dinamo Zagreb | 1 - 1 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
06 Aug 2019 19:30 | FT | Club Brugge | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Crvena Zvezda | 1 - 1 | 1 - 0 | Copenhagen | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Orgryte | 3 - 1 | 3 - 1 | Halmstads | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 23:15 | FT | Atletico Clube Goianiense | 0 - 1 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Al Duhail Lekhwia | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Sadd | ||||||
06 Aug 2019 17:40 | FT | Al Ahli Jeddah | 2 - 4 | 2 - 1 | Al Hilal | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 16:30 | FT | Marstal Rise | 3 - 3 | 1 - 1 | Kolding Bk | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Herstedoster | 1 - 0 | 1 - 0 | Taastrup | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Norresundby | 2 - 1 | 0 - 0 | If Lyseng | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Aarhus Fremad | 1 - 1 | 0 - 0 | Brabrand IF | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Harby Flemlose | 1 - 2 | 1 - 0 | Otterup | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Sunshine Coast | 0 - 3 | 0 - 0 | BK Frem | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Herlev IF | 4 - 1 | 2 - 0 | Karlslunde | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Vildbjerg Sf | 2 - 2 | 1 - 0 | Vejgaard Bk | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Eskilstrup | 0 - 12 | 0 - 4 | Kfum Roskilde | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Bk Union | 1 - 0 | 1 - 0 | B93 Copenhagen | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Saedding Guldager If | 1 - 6 | 1 - 2 | Tarup Paarup If | ||||||
06 Aug 2019 17:15 | FT | Elite 3000 Helsingor | 0 - 2 | 0 - 0 | AB Kobenhavn | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Marienlyst | 3 - 1 | 2 - 0 | Hedensted BK | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Jammerbugt | 1 - 1 | 0 - 0 | Viborg | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Jaegersborg | 1 - 1 | 0 - 1 | HIK | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Fuglebakken Kfum | 1 - 1 | 0 - 1 | Vinder Vatanspor Vri | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Fc77 Naestved | 0 - 8 | 0 - 3 | Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Bk Chang | 1 - 1 | 0 - 0 | Sonderborg Fremad | ||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Sfb Oure | 0 - 0 | 0 - 0 | Middelfart | ||||||
Italy Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:30 | FT | Reggina | 3 - 2 | 1 - 1 | Vicenza | ||||||
Capital One Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Portsmouth | 3 - 0 | 2 - 0 | Birmingham | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 12:30 | FT | Psis Semarang | 1 - 3 | 1 - 1 | Persipura Jayapura | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:30 | FT | Bidvest Wits | 0 - 1 | 0 - 1 | Baroka | ||||||
AFF U19 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 09:30 | FT | Indonesia U19 | 7 - 1 | 5 - 0 | Philippines U19 | ||||||
06 Aug 2019 10:00 | FT | Lào U19 | 1 - 3 | 0 - 2 | Myanmar U19 | ||||||
06 Aug 2019 13:00 | FT | Đông Timo U19 | 7 - 2 | 3 - 0 | Brunei U19 | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 20:00 | FT | Real Potosi | 1 - 2 | 1 - 0 | Always Ready | ||||||
06 Aug 2019 20:30 | FT | Bolivar | 3 - 0 | 2 - 0 | Destroyers | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 01:15 | FT | Olmedo Riobamba | 0 - 2 | 0 - 2 | Tecnico Universitario | ||||||
Russia Div 2 East Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 10:30 | FT | FK Chita | 0 - 0 | 0 - 0 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | ||||||
06 Aug 2019 11:00 | FT | Zenit Irkutsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Novosibirsk | ||||||
06 Aug 2019 14:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
Estonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Nomme United | 1 - 3 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Parnu Linnameeskond | 2 - 3 | 1 - 2 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Levadia Tallinn | 7 - 0 | 4 - 0 | Zenit Tallinn | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Tallinna Jk Legion | 0 - 7 | 0 - 3 | Trans Narva | ||||||
06 Aug 2019 16:59 | FT | Viimsi Mrjk | 2 - 0 | 0 - 0 | Raplamaa | ||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Elbato | 0 - 3 | 0 - 2 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Kristiine Jk | 0 - 10 | 0 - 6 | Paide Linnameeskond | ||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Puhkus Mehhikos | 0 - 6 | 0 - 2 | Kohtla Jarve Jk Jarve Ii | ||||||
06 Aug 2019 18:30 | FT | Hell Hunt | 0 - 1 | 0 - 0 | JK Tallinna Kalev | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 01:45 | FT | Deportes Quindio | 1 - 1 | 1 - 1 | Inter Palmira | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:10 | FT | Valbo Ff | 1 - 2 | 1 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 1 - 0 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 00:15 | FT | Libertad Asuncion | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 10:30 | FT | North Pine | 2 - 4 | 1 - 3 | Centenary Stormers | ||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 14:00 | FT | Banants B | 7 - 0 | 0 - 0 | Ani Yerevan | ||||||
06 Aug 2019 14:00 | FT | Shirak Gjumri B | 1 - 3 | 0 - 0 | Alashkert B Martuni | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 15:00 | FT | Brommapojkarna U21 | 0 - 4 | 0 - 1 | IFK Norrkoping U21 | ||||||
06 Aug 2019 16:00 | Degerfors IF U21 | ? - ? | ? - ? | Djurgardens U21 | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 09:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 1 - 1 | 0 - 1 | Jilin Baijia | ||||||
Poland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Olimpia Elblag | 2 - 1 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | AFC Fylde | 0 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Barrow | 0 - 3 | 0 - 1 | Harrogate Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Boreham Wood | 2 - 2 | 0 - 1 | Wrexham | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Bromley | 3 - 1 | 2 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Dover Athletic | 1 - 2 | 1 - 1 | Dagenham and Redbridge | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Halifax Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Maidenhead United | 1 - 1 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Notts County | 1 - 1 | 1 - 0 | Stockport County | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Solihull Moors | 3 - 0 | 3 - 0 | Torquay United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Sutton United | 1 - 1 | 0 - 1 | Barnet | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Woking | 0 - 1 | 0 - 1 | Aldershot Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Yeovil Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Eastleigh | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Rotherham United | 0 - 2 | 0 - 0 | Manchester United U21 | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Swindon | 2 - 3 | 1 - 2 | Chelsea U21 | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | AFC Telford United | 2 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Alfreton Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Boston United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 5 | 0 - 3 | Guiseley | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Chester FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Altrincham | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Gloucester City | 0 - 2 | 0 - 1 | Hereford | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Kings Lynn | 2 - 1 | 0 - 0 | Kettering Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Leamington | 2 - 0 | 1 - 0 | Brackley Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Southport FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | Spennymoor Town | ? - ? | ? - ? | Blyth Spartans | |||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | York City | 0 - 0 | 0 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Braintree Town | 2 - 3 | 1 - 1 | Billericay Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Chippenham Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Oxford City | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Concord Rangers | 2 - 1 | 1 - 0 | Chelmsford City | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Dartford | 1 - 1 | 0 - 1 | St Albans City | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Dorking | 3 - 1 | 1 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Dulwich Hamlet | 1 - 0 | 1 - 0 | Wealdstone | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Eastbourne Borough | 2 - 0 | 2 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 3 - 4 | 2 - 1 | Havant and Waterlooville | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Hungerford Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Slough Town | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Welling United | 1 - 0 | 0 - 0 | Maidstone United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Weymouth | 1 - 1 | 1 - 0 | Bath City | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Livingston U21 | 1 - 3 | 0 - 2 | Formartine United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Saint Mirren U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | East Kilbride | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 00:30 | FT | Rangers Talca | 0 - 3 | 0 - 1 | Deportes Santa Cruz | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Scm Argesul Pitesti | 1 - 2 | 0 - 1 | Ripensia Timisoara | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Knockbreda | 0 - 2 | 0 - 1 | Dundela | ||||||
06 Aug 2019 19:00 | FT | Queens University | 5 - 1 | 2 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Dergview | 2 - 0 | 1 - 0 | Ballinamallard United | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Newry City | 3 - 4 | 1 - 2 | Loughgall | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Portadown FC | 5 - 0 | 2 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
06 Aug 2019 19:45 | FT | Ards | 1 - 0 | 1 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 10:00 | FT | Belconnen United | 0 - 2 | 0 - 0 | Gungahlin United | ||||||
Australia New South Wales League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 11:00 | FT | Western Sydney Wanderers Am | 2 - 4 | 1 - 2 | Bonnyrigg White Eagles | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 18:00 | FT | Raslatt SK | 0 - 4 | 0 - 1 | Dalstorps If | ||||||
Indonesia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 09:30 | FT | PSM Makassar | 2 - 0 | 1 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 17:30 | FT | Sektzia Nes Tziona | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
06 Aug 2019 18:30 | FT | Hapoel Hadera | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | ||||||
COTIF Tournament Sonuçlar |
|||||||||||
06 Aug 2019 19:30 | FT | Tây Ban Nha U20 | 4 - 0 | 3 - 0 | Mauritania U20 | ||||||
06 Aug 2019 21:30 | FT | Bahrain U19 | 0 - 5 | 0 - 2 | Argentina U18 |
Toplam maçlar: 145
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...