futbol sonuçları 06-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Arsenal | 1 - 0 | 1 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Manchester City | 0 - 2 | 0 - 0 | Wolves | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Southampton | 1 - 4 | 1 - 3 | Chelsea | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Newcastle United | 1 - 0 | 0 - 0 | Manchester United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:30 | FT | Fiorentina | 1 - 0 | 0 - 0 | Udinese | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Bologna | 2 - 2 | 2 - 2 | Lazio | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Atalanta | 3 - 1 | 2 - 0 | Lecce | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | AS Roma | 1 - 1 | 1 - 1 | Cagliari | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Torino | 0 - 0 | 0 - 0 | Napoli | ||||||
06 Oct 2019 19:45 | FT | Inter Milan | 1 - 2 | 1 - 1 | Juventus | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Cremonese | 0 - 2 | 0 - 1 | Cittadella | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Salernitana | 1 - 1 | 1 - 0 | Frosinone | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Ascoli | 0 - 2 | 0 - 0 | Pescara | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Mallorca | 2 - 0 | 1 - 0 | Espanyol | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Celta Vigo | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Valladolid | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | Real Sociedad | 1 - 2 | 1 - 0 | Getafe | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Barcelona | 4 - 0 | 3 - 0 | Sevilla | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Fuenlabrada | 2 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Real Oviedo | 1 - 1 | 1 - 0 | Numancia | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Zaragoza | 0 - 2 | 0 - 0 | Cadiz | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | Deportivo La Coruna | 0 - 0 | 0 - 0 | Almeria | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | SD Huesca | 2 - 0 | 2 - 0 | Malaga | ||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | Racing de Santander | 0 - 3 | 0 - 1 | Girona | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:30 | FT | Monchengladbach | 5 - 1 | 4 - 0 | Augsburg | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Berlin | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Eintr Frankfurt | 2 - 2 | 0 - 1 | Werder Bremen | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:30 | FT | Heidenheimer | 2 - 3 | 1 - 2 | Bochum | ||||||
06 Oct 2019 12:30 | FT | Holstein Kiel | 1 - 2 | 1 - 1 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
06 Oct 2019 12:30 | FT | Nurnberg | 1 - 1 | 0 - 1 | St Pauli | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Lille | 2 - 2 | 1 - 1 | Nimes | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Stade Rennais FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Stade Reims | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Saint-Etienne | 1 - 0 | 0 - 0 | Lyon | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:15 | FT | ADO Den Haag | 0 - 2 | 0 - 1 | Ajax Amsterdam | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Fortuna Sittard | 4 - 2 | 3 - 1 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
06 Oct 2019 15:45 | FT | PSV Eindhoven | 4 - 1 | 0 - 0 | VVV Venlo | ||||||
06 Oct 2019 15:45 | FT | Willem II | 1 - 1 | 1 - 1 | AZ Alkmaar | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 06:30 | FT | Nữ Nhật Bản | 4 - 0 | 1 - 0 | Nữ Canada | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | Auckland City | ? - ? | ? - ? | Eastern Suburbs AFC | |||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | Nữ Mỹ | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Hàn Quốc | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Paysandu (PA) | 3 - 1 | 0 - 0 | Remo Belem (PA) | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Racing Club | 2 - 0 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Velez Sarsfield | 2 - 0 | 1 - 0 | Independiente | ||||||
06 Oct 2019 17:15 | FT | Lanus | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosario Central | ||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | Union Santa Fe | 1 - 0 | 0 - 0 | Colon | ||||||
06 Oct 2019 21:45 | FT | River Plate | 2 - 0 | 0 - 0 | Patronato Parana | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Club Brugge | 4 - 0 | 2 - 0 | Gent | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Royal Antwerp | 2 - 2 | 1 - 0 | Standard Liege | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | Genk | 2 - 1 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:30 | FT | Ural Yekaterinburg | 1 - 3 | 0 - 2 | Zenit St.Petersburg | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 2 - 1 | 2 - 1 | Arsenal Tula | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | CSKA Moscow | 1 - 3 | 0 - 2 | FK Rostov | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Krasnodar FK | 2 - 1 | 2 - 1 | Spartak Moscow | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Livingston | 2 - 0 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 5 - 0 | 2 - 0 | Hamilton FC | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | Cruzeiro | 1 - 1 | 0 - 1 | Internacional | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Chapecoense SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Flamengo | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Palmeiras | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Mineiro | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Ceara | 0 - 1 | 0 - 1 | Goias | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Botafogo | 0 - 1 | 0 - 1 | Fluminense | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | CSA Alagoas AL | 3 - 1 | 1 - 0 | Avai | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Esbjerg FB | 1 - 2 | 0 - 0 | Sonderjyske | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Odense BK | 3 - 0 | 2 - 0 | Horsens | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Brondby | 3 - 1 | 2 - 1 | Copenhagen | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Randers FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Aarhus AGF | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Silkeborg IF | 1 - 2 | 0 - 1 | Midtjylland | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Hacken | 1 - 1 | 1 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Kalmar FF | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC United | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Djurgardens | 1 - 2 | 0 - 0 | Hammarby | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Malmo FF | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Goteborg | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Elfsborg | 4 - 0 | 1 - 0 | Falkenbergs FF | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Houston Dynamo | 4 - 2 | 1 - 1 | Los Angeles Galaxy | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Orlando City | 2 - 5 | 1 - 1 | Chicago Fire | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Atlanta United | 3 - 1 | 1 - 1 | New England Revolution | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Dallas | 6 - 0 | 2 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Toronto FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Columbus Crew | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Washington DC United | 0 - 0 | 0 - 0 | Cincinnati | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Los Angeles FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Colorado Rapids | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Real Salt Lake | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Portland Timbers | 3 - 1 | 1 - 1 | San Jose Earthquakes | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Seattle Sounders | 1 - 0 | 1 - 0 | Minnesota United | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Philadelphia Union | 1 - 2 | 0 - 2 | New York City Fc | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Montreal Impact | 3 - 0 | 2 - 0 | New York Red Bulls | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | FK Haugesund | 2 - 1 | 0 - 0 | Rosenborg | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Lillestrom | 0 - 0 | 0 - 0 | Bodo Glimt | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Stabaek | 0 - 0 | 0 - 0 | Viking | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Tromso IL | 5 - 0 | 3 - 0 | Kristiansund BK | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Ranheim IL | 0 - 2 | 0 - 1 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | Brann | 0 - 0 | 0 - 0 | Molde | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Budejovice | 3 - 2 | 1 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Mlada Boleslav | 2 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | FK Baumit Jablonec | 0 - 2 | 0 - 0 | Slavia Praha | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Syrianska FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Orgryte | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Halmstads | 3 - 0 | 1 - 0 | Norrby IF | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Dalkurd Ff | 1 - 1 | 1 - 0 | Ik Frej Taby | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Jonkopings Sodra IF | 1 - 2 | 0 - 0 | GAIS | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Trelleborgs FF | 2 - 2 | 0 - 0 | IK Brage | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | HJK Helsinki | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Turku | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | KuPS | 1 - 1 | 1 - 0 | Honka | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | IFK Mariehamn | 2 - 2 | 0 - 0 | Ilves Tampere | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 1 - 0 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Lahti | 1 - 4 | 1 - 0 | Kpv | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | VPS Vaasa | 2 - 3 | 1 - 0 | HIFK | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Sivasspor | 3 - 1 | 1 - 1 | Ankaragucu | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Besiktas | 2 - 0 | 0 - 0 | Alanyaspor | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 2 | 1 - 1 | Basaksehir FK | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Rizespor | 1 - 2 | 1 - 0 | Trabzonspor | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 5 - 2 | 1 - 2 | Club America | ||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | Tigres UANL | 4 - 0 | 2 - 0 | Santos Laguna | ||||||
06 Oct 2019 03:05 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 1 | 1 - 0 | Pumas UNAM | ||||||
06 Oct 2019 03:06 | FT | Club Tijuana | 2 - 2 | 1 - 1 | Atlas | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Toluca | 1 - 1 | 0 - 0 | Puebla | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:05 | FT | Sarmiento Junin | 5 - 1 | 0 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | Deportivo Moron | 1 - 0 | 1 - 0 | Barracas Central | ||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | San Martin Tucuman | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Independiente Rivadavia | 0 - 2 | 0 - 1 | Estudiantes de Caseros | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Temperley | 0 - 0 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Gimnasia Jujuy | 0 - 0 | 0 - 0 | All Boys | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Sion | 1 - 2 | 0 - 0 | Lugano | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | St. Gallen | 0 - 0 | 0 - 0 | Basel | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Zurich | 0 - 4 | 0 - 1 | Young Boys | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 1 - 2 | 0 - 1 | Seoul | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Pohang Steelers | 2 - 1 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 1 | 0 - 1 | Gangwon FC | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Seongnam FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Gyeongnam FC | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Incheon United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 07:00 | FT | Cerezo Osaka | 0 - 1 | 0 - 1 | Kashima Antlers | ||||||
06 Oct 2019 09:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 2 - 1 | 1 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Shonan Bellmare | 0 - 5 | 0 - 4 | Kawasaki Frontale | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Yokohama FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Mito Hollyhock | 2 - 3 | 2 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 2 - 3 | 2 - 1 | Ventforet Kofu | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Tochigi SC | 1 - 1 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 2 | 1 - 0 | Ehime FC | ||||||
06 Oct 2019 07:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 4 | 0 - 1 | Yamagata Montedio | ||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Gifu | 1 - 1 | 1 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Volos Nfc | 2 - 3 | 2 - 2 | PAE Atromitos | ||||||
06 Oct 2019 15:15 | FT | Asteras Tripolis | 1 - 2 | 0 - 1 | PAOK Saloniki | ||||||
06 Oct 2019 15:15 | FT | OFI Crete | 4 - 1 | 1 - 1 | Panionios | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 2 | 1 - 2 | Olympiakos | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Bnei Yehuda Tel Aviv | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Hapoel Raanana | 2 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
06 Oct 2019 18:15 | FT | Maccabi Netanya | 0 - 3 | 0 - 3 | Beitar Jerusalem | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Apollon Limassol FC | 3 - 1 | 1 - 0 | Olympiakos Nicosia | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Dnipro-1 | 0 - 2 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Kolos Kovalivka | 0 - 4 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | PFC Oleksandria | 2 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:30 | FT | Viitorul Constanta | 3 - 1 | 2 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Wolfsberger AC | 4 - 0 | 2 - 0 | St.Polten | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | TSV Hartberg | 1 - 2 | 0 - 0 | LASK Linz | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Austria Wien | 1 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 07:30 | Wofoo Tai Po | ? - ? | ? - ? | Happy Valley | |||||||
06 Oct 2019 10:30 | Eastern A.A Football Team | ? - ? | ? - ? | Hong Kong Rangers FC | |||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Budapest Honved | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:30 | FT | LKS Lodz | 4 - 1 | 2 - 1 | Korona Kielce | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 1 - 1 | Gornik Zabrze | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Piast Gliwice | 2 - 0 | 0 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Indjija | 0 - 2 | 0 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 0 - 1 | 0 - 0 | Crvena Zvezda | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Partizan Belgrade | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | NK Rijeka | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | El Gounah | 1 - 0 | 1 - 0 | Misr El Maqasah | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Tala Al Jaish | 2 - 2 | 0 - 0 | Pyramids | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Haras El Hedoud | 1 - 1 | 1 - 1 | Tanta | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | El Zamalek | 1 - 1 | 1 - 1 | Masr | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:30 | FT | Arda | 0 - 2 | 0 - 1 | Dunav Ruse | ||||||
06 Oct 2019 18:15 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Levski Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Trencin | 2 - 2 | 1 - 1 | Zlate Moravce | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | MFK Ruzomberok | 1 - 1 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Triglav Gorenjska | 2 - 3 | 1 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | NK Rudar Velenje | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Aluminij | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Isloch Minsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Minsk | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Gomel | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Ordabasy | 1 - 1 | 0 - 1 | Astana | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Forces Armee Royales | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique de Safi | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | HUSA Hassania Agadir | 0 - 1 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 0 - 1 | 0 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 2 - 2 | 2 - 0 | FK Velez Mostar | ||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Borac Banja Luka | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Zeljeznicar | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 0 - 1 | 0 - 1 | Nomme JK Kalju | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Levadia Tallinn | 1 - 1 | 0 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Vaduz | 3 - 2 | 1 - 0 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:45 | FT | Roskilde | 0 - 2 | 0 - 2 | Viborg | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 0 - 2 | 0 - 0 | Skive IK | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Nykobing Falster | 2 - 2 | 1 - 2 | Fremad Amager | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Vejle | 1 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Codru Lozova | 0 - 4 | 0 - 2 | Sfintul Gheorghe | ||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Speranta Nisporeni | 0 - 0 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Cs Petrocub | 1 - 1 | 0 - 0 | Milsami | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Sheriff | 2 - 0 | 2 - 0 | Dinamo-Auto | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Artsakh Noah | 2 - 1 | 2 - 0 | Gandzasar Kapan | ||||||
AFC U19 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Lebanon U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Maldives U19 | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Tajikistan U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Syria U19 | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Atletic Escaldes | 1 - 3 | 0 - 2 | Inter Club Escaldes | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Ce Carroi | 0 - 3 | 0 - 1 | Ue Engordany | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | UE Santa Coloma | 1 - 0 | 1 - 0 | UE Sant Julia | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Ordino | 0 - 5 | 0 - 3 | Santa Coloma | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 03:00 | FT | Perez Zeledon | 2 - 1 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Deportivo Saprissa | 2 - 5 | 2 - 2 | Alajuelense | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Universidad de Costa Rica | 2 - 1 | 1 - 1 | AD grecia | ||||||
06 Oct 2019 22:05 | FT | Limon | 2 - 1 | 1 - 0 | Guadalupe | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:30 | FT | Blooming | 4 - 0 | 1 - 0 | Nacional Potosi | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Club Guabira | 3 - 1 | 1 - 0 | Aurora | ||||||
06 Oct 2019 20:10 | FT | Real Potosi | 0 - 1 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | Bolivar | 1 - 1 | 0 - 1 | Jorge Wilstermann | ||||||
06 Oct 2019 22:35 | FT | San Jose | 2 - 0 | 0 - 0 | The Strongest | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Coban Imperial | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Deportivo Sanarate | 3 - 0 | 2 - 0 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | CD Malacateco | 2 - 1 | 2 - 1 | Antigua Gfc | ||||||
06 Oct 2019 22:00 | FT | Csyd Mixco | 0 - 0 | 0 - 0 | Siquinala FC | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Sonsonate | 2 - 0 | 2 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
06 Oct 2019 22:15 | FT | Independiente San Vicente | 1 - 2 | 0 - 2 | Cd El Vencedor | ||||||
06 Oct 2019 22:15 | FT | Municipal Limeno | 1 - 3 | 0 - 1 | Cd Chalatenango | ||||||
06 Oct 2019 22:15 | FT | Alianza | 2 - 1 | 1 - 0 | Once Municipal | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 22:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 1 - 3 | 1 - 2 | CD Vida | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | CD Motagua | 1 - 2 | 1 - 1 | CD Olimpia | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 1 | 0 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 1 - 0 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 02:00 | FT | Cucuta | 1 - 1 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Deportivo Pasto | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Millonarios | 0 - 0 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
06 Oct 2019 22:00 | FT | Union Magdalena | 1 - 1 | 1 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
06 Oct 2019 22:00 | FT | Atletico Nacional | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | Deportivo Cali | 3 - 2 | 1 - 1 | America de Cali | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:30 | FT | Austria Lustenau | 3 - 2 | 2 - 1 | Liefering | ||||||
Russia Div 2 East Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:15 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Telavi | 7 - 0 | 2 - 0 | Shevardeni | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Kolkheti Poti | 1 - 6 | 0 - 4 | Baia Zugdidi | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 05:00 | FT | Sc Sagamihara | 3 - 0 | 1 - 0 | Azul Claro Numazu | ||||||
06 Oct 2019 05:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 1 - 1 | 1 - 1 | Blaublitz Akita | ||||||
06 Oct 2019 05:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 0 - 1 | 0 - 0 | Gainare Tottori | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 2 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 2 - 3 | 1 - 2 | Kataller Toyama | ||||||
06 Oct 2019 06:00 | FT | Tokyo U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | St Gilloise | 1 - 1 | 0 - 0 | Beerschot AC | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | IFK Varnamo | 3 - 1 | 3 - 0 | Lunds BK | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | IK Oddevold | 0 - 1 | 0 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Skovde AIK | 1 - 1 | 0 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Real Santander | 3 - 1 | 2 - 0 | Leones | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Chelyabinsk | 3 - 0 | 3 - 0 | Lada Togliatti | ||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Kamaz | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Lada Sok Dimitrovgrad | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Zenit-Izhevsk | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Tyumen | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Akron Togliatti | 3 - 1 | 1 - 1 | Ufa B | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Villa San Carlos | 0 - 1 | 0 - 0 | Talleres Rem De Escalada | ||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | Club Atletico Colegiales | 0 - 1 | 0 - 0 | Argentino de Quilmes | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 2 - 1 | 1 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 0 - 3 | 0 - 1 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Dinamo Batumi | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Zulia | 1 - 2 | 1 - 1 | Carabobo | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Estudiantes Merida | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Venezuela | ||||||
06 Oct 2019 21:25 | FT | Trujillanos FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
06 Oct 2019 22:00 | FT | Aragua | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | Academia Puerto Cabello | 0 - 1 | 0 - 1 | Lala | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | Zamora Barinas | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Zira | 1 - 1 | 0 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | Qarabag | 2 - 0 | 1 - 0 | Sabah Fk Baku | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | FK Anzhi | 1 - 1 | 0 - 0 | SKA Rostov | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 01:10 | FT | Olimpia Asuncion | 3 - 0 | 1 - 0 | Nacional Asuncion | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | General Diaz | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Santani | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | Sol De America | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Umraniyespor | 2 - 1 | 1 - 0 | Adanaspor | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Erzurum BB | 1 - 0 | 1 - 0 | Altinordu | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Osmanlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Hatayspor | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Adana Demirspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Menemen Belediye Spor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:00 | FT | Cska Moscow Youth | 3 - 1 | 3 - 0 | Fk Rostov Youth | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Vysehrad | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 2 - 1 | 0 - 1 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Nykopings BIS | 1 - 1 | 1 - 1 | Tegs Thoren ff | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Umea FC | 3 - 3 | 1 - 1 | Karlslunds If Hfk | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Akropolis IF | 2 - 1 | 2 - 0 | Bk Forward | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Karlstad BK | 1 - 2 | 0 - 2 | Carlstad United BK | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 4 - 0 | 1 - 0 | Sollentuna United FF | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Ham-Kam | 2 - 1 | 0 - 1 | Skeid Oslo | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | KFUM Oslo | 1 - 1 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Strommen | 0 - 2 | 0 - 0 | Nest-Sotra | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 0 - 1 | 0 - 0 | Sogndal | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Kongsvinger | 2 - 3 | 1 - 2 | Sandefjord | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Notodden FK | 0 - 0 | 0 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Aalesund FK | 3 - 1 | 2 - 0 | Raufoss | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Inhulets Petrove | 2 - 0 | 2 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Rukh Vynnyky | 1 - 0 | 0 - 0 | Kremin Kremenchuk | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Arendal | 2 - 3 | 0 - 1 | Brattvag | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Egersunds IK | 0 - 3 | 0 - 2 | Kvik Halden | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Nardo | 0 - 2 | 0 - 0 | IL Hodd | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Byasen Toppfotball | 3 - 0 | 2 - 0 | Bryne | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Fredrikstad | 0 - 1 | 0 - 0 | Moss | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Alta | 4 - 1 | 2 - 0 | Odd Grenland B | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Oppsal | 2 - 0 | 0 - 0 | Mjolner | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Sotra Sk | 0 - 1 | 0 - 0 | Senja | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 1 - 1 | 0 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Js Kabylie | 1 - 0 | 0 - 0 | Es Setif | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 1 - 2 | 1 - 1 | Js Saoura | ||||||
06 Oct 2019 18:45 | FT | Paradou Ac | 0 - 0 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Mashal Muborak | 0 - 2 | 0 - 0 | Oktepa | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Sherdor Samarqand | 2 - 3 | 0 - 2 | Xorazm Urganch | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Neftchi Fargona | 0 - 0 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Iftixor Oltiariq | 0 - 5 | 0 - 2 | Shurtan Guzor | ||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Ani Yerevan | 0 - 8 | 0 - 6 | Bkma | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Junior Sevan | 2 - 2 | 2 - 2 | Lokomotiv Yerevan | ||||||
06 Oct 2019 16:15 | FT | Banants B | 1 - 0 | 1 - 0 | Ararat Yerevan 2 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Telone | 1 - 0 | 1 - 0 | Manica Diamonds | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Dynamos Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Herentals College | 1 - 1 | 0 - 1 | Highlanders Fc | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Hwange Colliery | 0 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Mushowani Stars | 1 - 2 | 0 - 1 | Caps United Fc | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Triangle Fc | 3 - 1 | 2 - 0 | Harare City | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Dainava Alytus | 2 - 1 | 2 - 0 | Trakai Ii | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Bfa | 3 - 0 | 1 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Jk Tallinna Kalev Iii | 1 - 1 | 0 - 0 | Kohtla Jarve Jk Jarve | ||||||
Moldova Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Sireti | 5 - 2 | 2 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Tighina | 3 - 0 | 0 - 0 | Cs Sparta Chisinau | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Floresti | 3 - 2 | 2 - 1 | Cf Sparta Selemet | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 2 | 1 - 1 | ETO Gyori FC | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 1 - 3 | 1 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Kazincbarcika | 0 - 1 | 0 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Balmazujvaros | 0 - 0 | 0 - 0 | Vasas | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Csakvari Tk | 2 - 1 | 0 - 0 | Dorogi | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Siofok | 2 - 2 | 0 - 1 | Ajka | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Szegedi Ak | 1 - 0 | 1 - 0 | Bekescsaba | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Szolnoki MAV | 1 - 2 | 1 - 0 | Soroksar | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Budafoki Mte | 2 - 0 | 1 - 0 | Nyiregyhaza | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Gyirmot Se | 1 - 0 | 1 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Brda | 0 - 1 | 0 - 0 | Gorica | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | SC Faetano | 0 - 1 | 0 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | AC Juvenes/Dogana | 0 - 3 | 0 - 0 | SS Murata | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Hostert | 2 - 0 | 1 - 0 | Victoria Rosport | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | F91 Dudelange | 4 - 0 | 1 - 0 | Rodange 91 | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 2 - 2 | 0 - 1 | Fola Esch | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Progres Niedercorn | 2 - 2 | 1 - 0 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | CS Petange | 2 - 2 | 2 - 2 | Una Strassen | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Blue Boys Muhlench | 1 - 1 | 0 - 1 | Etzella Ettelbruck | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 09:00 | FT | Pribram B | 4 - 0 | 2 - 0 | Rakovnik | ||||||
06 Oct 2019 09:30 | FT | Karlovy Vary Dvory | 4 - 3 | 2 - 2 | Admira Praha | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Sokol Hostoun | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Loko Vltavin | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 4 - 0 | 2 - 0 | Pisek | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Stechovice | 0 - 3 | 0 - 1 | Sparta Praha B | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Sodertalje | 0 - 5 | 0 - 0 | Haninge | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 08:00 | FT | Qingdao Jonoon | 1 - 1 | 0 - 0 | Fujian Tianxin | ||||||
06 Oct 2019 08:00 | FT | Hebei Elite | 1 - 2 | 1 - 2 | Suzhou Dongwu | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 1 | 0 - 0 | Taizhou Yuanda | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 0 - 1 | 0 - 1 | Iskra Danilovgrad | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Osogovo | 0 - 4 | 0 - 2 | Kozuv | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Plackovica | 0 - 2 | 0 - 2 | Kamenica Sasa | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Tikves Kavadarci | 1 - 0 | 0 - 0 | Pehchevo | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Bregalnica Stip | 3 - 0 | 1 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Pitu Guli | 0 - 8 | 0 - 4 | Belasica Strumica | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Kadino | 3 - 1 | 1 - 1 | Korab Debar | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Pelister Bitola | 3 - 1 | 1 - 1 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Labunishta | 2 - 1 | 0 - 1 | Fk Rinija Gostivar | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Vardar Forino | 4 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Skopje | 0 - 1 | 0 - 0 | Drita | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 05:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Bayern Munich II | 2 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Braunschweig | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Chemnitzer | 3 - 1 | 0 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | KF Laci | 0 - 0 | 0 - 0 | Ks Bylis | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 2 | 0 - 1 | Vllaznia Shkoder | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Lech Poznan B | 2 - 2 | 0 - 1 | Stal Stalowa Wola | ||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Elana Torun | 0 - 1 | 0 - 1 | Widzew lodz | ||||||
06 Oct 2019 12:05 | FT | Gornik Leczna | 1 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 02:00 | FT | Alianza Lima | 3 - 2 | 1 - 0 | Molinos El Pirata | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Sporting Cristal | 3 - 0 | 2 - 0 | Cusco FC | ||||||
06 Oct 2019 19:15 | FT | Deportivo Union Comercio | 2 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Alianza Huanuco | 2 - 1 | 0 - 1 | Melgar | ||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Sport Boys Association | 0 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Shabab Al Ghazieh | 1 - 2 | 1 - 1 | Trables Sports Club | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Shabab Sahel | 0 - 0 | 0 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Al Akhaahli Alay | 1 - 3 | 1 - 2 | Al-Ahed | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Gremio Youth | 1 - 1 | 1 - 0 | Cruzeiro Youth | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 16:30 | FT | Deportes Iquique | 0 - 0 | 0 - 0 | Everton CD | ||||||
06 Oct 2019 19:00 | FT | Palestino | 4 - 2 | 2 - 2 | Curico Unido | ||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Univ Catolica | 5 - 0 | 2 - 0 | Cobresal | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Loros Universidad | 1 - 1 | 1 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Leones Univ Guadalajara | 3 - 2 | 2 - 0 | Uaem Potros | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Cuando Cubango | 0 - 1 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Desportivo Huila | 3 - 0 | 0 - 0 | Wiliete | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Ferroviario Do Huambo | 0 - 0 | 0 - 0 | Academica Lobito | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Santa Rita | 2 - 2 | 1 - 2 | Recreativo Libolo | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Hebar Pazardzhik | 2 - 1 | 1 - 1 | Kariana Erden | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Cska 1948 Sofia | 2 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Balchik | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 01:30 | FT | Brantford Galaxy Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Mississauga Sc | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Hartford Athletic | 2 - 2 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Indy Eleven | 3 - 0 | 2 - 0 | Memphis 901 | ||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 2 - 0 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | ||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 1 - 1 | 1 - 0 | Atlanta United Fc Ii | ||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | Birmingham Legion | 0 - 0 | 0 - 0 | Charleston Battery | ||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 2 - 0 | 2 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
06 Oct 2019 01:00 | FT | Tulsa Roughneck | 2 - 3 | 2 - 2 | Sacramento Republic Fc | ||||||
06 Oct 2019 01:30 | FT | St Louis Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | Louisville City | ||||||
06 Oct 2019 02:00 | FT | Reno 1868 | 0 - 0 | 0 - 0 | El Paso Locomotive | ||||||
06 Oct 2019 02:35 | FT | New Mexico United | 1 - 1 | 1 - 1 | Rio Grande Valley Fc Toros | ||||||
06 Oct 2019 03:00 | FT | Orange County Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Okc Energy Fc | ||||||
06 Oct 2019 03:00 | FT | Portland Timbers B | 3 - 5 | 1 - 2 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
06 Oct 2019 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 4 - 2 | 3 - 1 | San Antonio | ||||||
06 Oct 2019 03:30 | FT | Fresno | 1 - 4 | 0 - 1 | Tacoma Defiance | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | 12 De Octubre | 2 - 1 | 1 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Ri 3 Corrales | 0 - 0 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | ||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | Sportivo Iteno | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Fernando De La Mora | ||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | Deportivo Caaguazu | 1 - 0 | 0 - 0 | Guairena | ||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | General Caballero | 5 - 3 | 1 - 2 | Ovetense | ||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | 2 De Mayo | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Nublense | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Cd Magallanes | 0 - 2 | 0 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Cobreloa | 2 - 1 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Melipilla | 0 - 2 | 0 - 1 | Union San Felipe | ||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Cd Copiapo S.a. | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Floriana | 2 - 1 | 1 - 1 | Tarxien Rainbows | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Hamrun Spartans | 0 - 2 | 0 - 1 | Mosta | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Lija Athletic | 2 - 1 | 1 - 1 | Vittoriosa Stars | ||||||
06 Oct 2019 15:15 | FT | Zebbug Rangers | 0 - 1 | 0 - 1 | Pieta Hotspurs | ||||||
06 Oct 2019 17:30 | FT | Qrendi | 1 - 4 | 1 - 3 | Zejtun Corinthians | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Universitaea Cluj | 1 - 1 | 0 - 1 | Ripensia Timisoara | ||||||
HongKong 2st Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 06:30 | Kwun Tong Fa | ? - ? | ? - ? | Wan Chai Sf | |||||||
06 Oct 2019 06:30 | Tung Sing | ? - ? | ? - ? | Double Flower Fa | |||||||
06 Oct 2019 06:30 | Yau Tsim Mong Ft | ? - ? | ? - ? | Mutual Football Club | |||||||
West African Football Union Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Liberia | 1 - 0 | 1 - 0 | Niger | ||||||
06 Oct 2019 21:00 | FT | Sierra Leone | 0 - 1 | 0 - 1 | Mali | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 19:30 | FT | Liniers | 3 - 2 | 1 - 2 | Ca Atlas | ||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Sampaio Correa | 2 - 2 | 1 - 0 | Nautico PE | ||||||
USA National Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 00:00 | FT | Richmond Kickers | 2 - 0 | 2 - 0 | Orlando City B | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Plaza Colonia | 1 - 0 | 0 - 0 | Cerro Montevideo | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 1 - 3 | 0 - 1 | Defensor SC | ||||||
06 Oct 2019 20:00 | FT | Liverpool P. | 1 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | ||||||
Belgian First Amateur Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Royal Fc Liege | 1 - 0 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Sint Eloois Winkel | 2 - 1 | 1 - 0 | Dessel Sport | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 1 - 2 | 1 - 1 | Rupel Boom | ||||||
Norway Division 4 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:00 | FT | Pors Grenland | 1 - 0 | 1 - 0 | Staal Jorpeland | ||||||
06 Oct 2019 13:45 | IF Floya | ? - ? | ? - ? | Gjelleraasen Il | |||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Fana | 4 - 4 | 0 - 2 | Vard Haugesund | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Honefoss | 6 - 0 | 3 - 0 | Skjervoy | ||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Valerenga B | 6 - 0 | 5 - 0 | Halsen | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | Trenkwalder Admira Amateure | ? - ? | ? - ? | Stripfing | |||||||
06 Oct 2019 16:59 | FT | Sv Leobendorf | 0 - 3 | 0 - 0 | Sv Mattersburg Amateure | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Bijelo Brdo | 1 - 1 | 1 - 0 | Cibalia | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Croatia Zmijavci | 2 - 1 | 1 - 1 | Solin | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Rudes | 1 - 0 | 0 - 0 | Osijek B | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Orijent Rijeka | 0 - 2 | 0 - 0 | Hajduk Split B | ||||||
Cyprus 2 Division Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:30 | Digenis Morphou | ? - ? | ? - ? | Ermis Aradippou | |||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Tabasalu Charma | 6 - 2 | 3 - 0 | Voru Jk | ||||||
06 Oct 2019 11:00 | FT | Pohja Tallinna Jk Volta | 2 - 1 | 2 - 0 | Viimsi Mrjk | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Jezero Plav | 0 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Mornar | 1 - 0 | 1 - 0 | Ibar Rozaje | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Decic Tuzi | 2 - 1 | 1 - 1 | Otrant | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Drezga | 0 - 4 | 0 - 3 | Lovcen Cetinje | ||||||
06 Oct 2019 13:30 | FT | Arsenal Tivat | 0 - 1 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Marumo Gallants | 0 - 0 | 0 - 0 | Richards Bay | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Jomo Cosmos | 1 - 0 | 0 - 0 | Cape Umoya United | ||||||
06 Oct 2019 14:30 | FT | Real Kings | 0 - 0 | 0 - 0 | Moroka Swallows | ||||||
Kazakhstan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 10:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Atyrau | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 20:30 | FT | Forge | 1 - 0 | 0 - 0 | York 9 | ||||||
Greece Football League 1 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Ierapetra | 2 - 1 | 0 - 0 | Niki Volou | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | Kalamata Ao | 2 - 0 | 0 - 0 | Ialysos | ||||||
06 Oct 2019 13:00 | FT | ASK Olympiakos Volou | 0 - 2 | 0 - 0 | Veria FC | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Diagoras Rodos | 1 - 2 | 0 - 1 | Trikala | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Triglia | 2 - 0 | 0 - 0 | Aspropyrgos Enosis | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Thesprotos | 0 - 2 | 0 - 0 | Ionikos | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Al Hilal Kadougli | 1 - 1 | 0 - 0 | Rabita Kosti | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Hilal Al Fasher | 0 - 0 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Hay Al Arab | 1 - 0 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Alamal Atbara | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman | ||||||
06 Oct 2019 18:00 | FT | Ahli Al Khartoum | 0 - 0 | 0 - 0 | Hay Al Wadi | ||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Queretaro U20 | 2 - 1 | 0 - 0 | Monterrey U20 | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Puebla U20 | ||||||
06 Oct 2019 16:00 | FT | Juarez U20 | 1 - 1 | 0 - 0 | San Luis U20 | ||||||
Burundi League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 12:30 | FT | Vitalo | 1 - 0 | 1 - 0 | Athletico Olympic | ||||||
06 Oct 2019 14:00 | FT | Flambeau Du Centre | 1 - 1 | 0 - 0 | Le Messager Ngozi | ||||||
06 Oct 2019 15:00 | FT | Les Lierres | 1 - 2 | 0 - 1 | Musongati | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | University Of West Indies Uwi | 0 - 2 | 0 - 1 | Waterhouse | ||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Humble Lions | 1 - 0 | 0 - 0 | Vere United | ||||||
06 Oct 2019 21:30 | FT | Tivoli Gardens | 1 - 1 | 1 - 0 | Portmore United | ||||||
06 Oct 2019 23:00 | FT | Molynes United | 1 - 0 | 1 - 0 | Mount Pleasant |
Toplam maçlar: 473
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...