futbol sonuçları 09-08-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Eindhoven | 4 - 3 | 3 - 2 | Al-Sharjah | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | Larisa | ? - ? | ? - ? | Aris Thessaloniki | |||||||
09 Aug 2018 19:30 | FT | Frosinone | 1 - 3 | 0 - 1 | Real Betis | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:45 | FT | Cerro Montevideo | 1 - 1 | 0 - 1 | Bahia | ||||||
09 Aug 2018 23:30 | FT | Vasco da Gama | 1 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
Europa League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 15:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 2 - 1 | 1 - 0 | Progres Niedercorn | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Spartaks Jurmala | 0 - 1 | 0 - 0 | Suduva | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Haifa | 1 - 4 | 1 - 2 | Atalanta | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Alashkert | 0 - 2 | 0 - 1 | CFR Cluj | ||||||
09 Aug 2018 17:30 | FT | RB Leipzig | 3 - 1 | 1 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Dinamo Minsk | 4 - 0 | 3 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 2 - 0 | 1 - 0 | Kairat Almaty | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 2 | 1 - 2 | APOEL Nicosia | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Sturm Graz | 0 - 2 | 0 - 0 | AEK Larnaca | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 0 | 1 - 0 | Zrinjski Mostar | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 5 - 2 | 4 - 1 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Apollon Limassol FC | 4 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Illichivets mariupol | 1 - 3 | 1 - 2 | Bordeaux | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Sheriff | 1 - 0 | 0 - 0 | Valur | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Trencin | 4 - 0 | 3 - 0 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
09 Aug 2018 18:20 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 1 | 0 - 0 | Gent | ||||||
09 Aug 2018 18:45 | FT | CSKA Sofia | 1 - 2 | 1 - 0 | Copenhagen | ||||||
09 Aug 2018 18:45 | FT | Nordsjaelland | 1 - 2 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 3 - 0 | 1 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Olympiakos | 4 - 0 | 3 - 0 | Luzern | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Besiktas | 1 - 0 | 1 - 0 | LASK Linz | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 1 | 0 - 0 | Basel | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Genk | 2 - 0 | 1 - 0 | Lech Poznan | ||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Basaksehir FK | 0 - 0 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
09 Aug 2018 19:30 | FT | Zorya | 1 - 1 | 0 - 0 | Sporting Braga | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | The New Saints | 0 - 2 | 0 - 2 | Midtjylland | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Hibernian FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Molde | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Spartak Subotica | 0 - 2 | 0 - 1 | Brondby | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 3 - 1 | 1 - 1 | NK Maribor | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Hajduk Split | 0 - 0 | 0 - 0 | Steaua Bucuresti | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Cork City | 0 - 2 | 0 - 2 | Rosenborg | ||||||
09 Aug 2018 19:45 | FT | Sarpsborg 08 FF | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Rijeka | ||||||
09 Aug 2018 20:00 | FT | Legia Warszawa | 1 - 2 | 1 - 1 | F91 Dudelange | ||||||
09 Aug 2018 20:05 | FT | Slovan Bratislava | 2 - 1 | 1 - 1 | Rapid Wien | ||||||
09 Aug 2018 20:45 | FT | Sevilla | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:45 | FT | Colo Colo | 1 - 0 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
09 Aug 2018 01:45 | FT | Flamengo | 0 - 2 | 0 - 1 | Cruzeiro | ||||||
09 Aug 2018 23:30 | FT | Racing Club | 0 - 0 | 0 - 0 | River Plate | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Esteghlal Khozestan | 0 - 0 | 0 - 0 | Persepolis | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Nassaji Mazandaran | 1 - 1 | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Saipa | 0 - 0 | 0 - 0 | Zob Ahan | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 14:00 | FT | Highlands Park | 2 - 2 | 1 - 0 | Black Leopards | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:00 | FT | Universitario de Sucre | 1 - 3 | 0 - 0 | Bolivar | ||||||
09 Aug 2018 20:00 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 1 | 0 - 1 | San Jose | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 14:30 | FT | Gagra | 1 - 0 | 1 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
09 Aug 2018 14:30 | FT | Merani Martvili | 2 - 0 | 0 - 0 | Telavi | ||||||
09 Aug 2018 14:30 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 1 - 0 | 1 - 0 | Shevardeni | ||||||
USA Open Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 00:00 | FT | Philadelphia Union | 3 - 0 | 0 - 0 | Chicago Fire | ||||||
09 Aug 2018 01:30 | FT | Houston Dynamo | 3 - 3 | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 23:00 | FT | Sol De America | 2 - 1 | 2 - 0 | Independiente Fbc | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 09:00 | FT | Fk Ural Youth | 3 - 3 | 1 - 1 | Dynamo Moscow Youth | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 1 - 0 | 0 - 0 | Andijon | ||||||
09 Aug 2018 14:30 | FT | Termez Surkhon | 1 - 3 | 1 - 2 | Shurtan Guzor | ||||||
09 Aug 2018 15:30 | FT | Xorazm Urganch | 2 - 2 | 0 - 2 | Aral Nukus | ||||||
09 Aug 2018 16:00 | FT | Mashal Muborak | 0 - 0 | 0 - 0 | Naryn | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 20:15 | FT | Nữ Hafnarfjordur | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Umf Selfoss | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Rakvere Flora | 0 - 0 | 0 - 0 | Elva | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 19:00 | FT | Fram Reykjavik | 3 - 3 | 1 - 2 | Thor Akureyri | ||||||
09 Aug 2018 20:15 | FT | HK Kopavog | 0 - 1 | 0 - 1 | Throttur | ||||||
09 Aug 2018 20:15 | FT | Umf Njardvik | 1 - 2 | 0 - 1 | IA Akranes | ||||||
09 Aug 2018 20:15 | FT | Ir Reykjavik | 1 - 0 | 1 - 0 | Leiknir Reykjavik | ||||||
Mexico Copa Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 2 - 2 | 2 - 1 | Atlas | ||||||
09 Aug 2018 01:00 | FT | Tigres UANL | 0 - 0 | 0 - 0 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
09 Aug 2018 03:00 | FT | Club Tijuana | 2 - 0 | 1 - 0 | Toluca | ||||||
09 Aug 2018 03:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 0 - 0 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:15 | FT | General Lamadrid | 0 - 1 | 0 - 1 | Ca Platense | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 00:30 | FT | Charlotte Independence | 0 - 3 | 0 - 1 | Bethlehem Steel | ||||||
09 Aug 2018 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 0 - 0 | 0 - 0 | Charleston Battery | ||||||
09 Aug 2018 01:30 | FT | Tulsa Roughneck | 0 - 3 | 0 - 1 | Okc Energy Fc | ||||||
09 Aug 2018 03:00 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 1 | 2 - 1 | Reno 1868 | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 03:00 | FT | Utah Royals Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
Indonesia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 09:25 | FT | Semen Padang | 3 - 1 | 2 - 0 | Psir Rembang | ||||||
09 Aug 2018 13:00 | FT | Persiba Balikpapan | 3 - 0 | 1 - 0 | Persiwa Wamena | ||||||
Venezuela Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 00:00 | FT | Academia Puerto Cabello | 0 - 1 | 0 - 1 | Metropolitanos | ||||||
09 Aug 2018 20:00 | FT | Atletico Furrial | 1 - 3 | 1 - 1 | Deportivo La Guaira | ||||||
09 Aug 2018 20:30 | FT | Yaracuy | 3 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Lara | ||||||
09 Aug 2018 21:00 | FT | Deportivo Jbl Del Zulia | 1 - 0 | 1 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
Vietnam Championship U21 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 08:30 | FT | U21 Bình Phước | 2 - 1 | 2 - 1 | U21 Becamex Bình Dương | ||||||
09 Aug 2018 10:30 | FT | U21 Đồng Nai | 1 - 3 | 0 - 2 | U21 Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
Israel Ligat Leumit Toto Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Iksal | 1 - 3 | 0 - 2 | Maccabi Ahi Nazareth | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Acco | 0 - 3 | 0 - 2 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Afula | 0 - 3 | 0 - 2 | Ironi Ramat Hasharon | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Petah Tikva | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Bnei Lod | 1 - 2 | 0 - 2 | Hapoel Ramat Gan FC | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Beitar Tel Aviv Ramla | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Sektzia Nes Tziona | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | ||||||
09 Aug 2018 16:59 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Hay Al Arab | 2 - 0 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher | ||||||
AFF U16 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 09:30 | FT | Thailand U16 | 1 - 0 | 0 - 0 | Myanmar U16 | ||||||
09 Aug 2018 13:00 | FT | Indonesia U16 | 1 - 0 | 0 - 0 | Malaysia U16 | ||||||
CONCACAF League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 01:00 | FT | Walter Ferretti | 1 - 0 | 0 - 0 | Franciscain | ||||||
09 Aug 2018 03:00 | FT | Santa Tecla | 2 - 1 | 2 - 1 | Herediano | ||||||
UAFA Club Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Al-Riffa | 1 - 2 | 1 - 1 | Mc Alger | ||||||
09 Aug 2018 18:00 | FT | Ittihad Alexandria | 1 - 1 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis |
Toplam maçlar: 99
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...