futbol sonuçları 10-02-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 0 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Everton | 3 - 1 | 0 - 0 | Crystal Palace | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Stoke City | 1 - 1 | 0 - 1 | Brighton | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Swansea City | 1 - 0 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | West Ham United | 2 - 0 | 1 - 0 | Watford | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Manchester City | 5 - 1 | 1 - 1 | Leicester City | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:15 | FT | Barnsley | 1 - 1 | 1 - 1 | Sheffield Wed | ||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Sheffield United | 2 - 1 | 1 - 0 | Leeds United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 1 | 0 - 1 | Fulham | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Ipswich | 0 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Derby County | 1 - 1 | 1 - 0 | Norwich City | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Wolves | 2 - 1 | 2 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Middlesbrough | 2 - 1 | 1 - 0 | Reading | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Nottingham Forest | 0 - 2 | 0 - 2 | Hull City | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Brentford | 1 - 1 | 0 - 0 | Preston North End | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Bristol City | 3 - 3 | 3 - 0 | Sunderland | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Spal | 0 - 4 | 0 - 1 | AC Milan | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Crotone | 1 - 1 | 0 - 0 | Atalanta | ||||||
10 Feb 2018 19:45 | FT | Napoli | 4 - 1 | 1 - 1 | Lazio | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Ternana | 0 - 1 | 0 - 0 | Virtus Entella | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Bari | 1 - 0 | 0 - 0 | Frosinone | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Avellino | 1 - 1 | 0 - 0 | Cesena | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Carpi | 1 - 1 | 0 - 1 | Cremonese | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Pescara | 1 - 0 | 0 - 0 | Salernitana | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 2 | 0 - 1 | Empoli | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Spezia | 1 - 1 | 0 - 1 | Venezia | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Pro Vercelli | 0 - 0 | 0 - 0 | Brescia | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Villarreal | 1 - 2 | 0 - 1 | Alaves | ||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | Malaga | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Leganes | 0 - 1 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
10 Feb 2018 19:45 | FT | Real Madrid | 5 - 2 | 4 - 0 | Real Sociedad | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 0 | 0 - 0 | Numancia | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Barcelona B | 0 - 1 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Cadiz | 2 - 1 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Almeria | 0 - 1 | 0 - 0 | Osasuna | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 0 - 2 | 0 - 1 | Hertha Berlin | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 0 | 0 - 0 | Hamburger | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Eintr Frankfurt | 4 - 2 | 1 - 0 | Koln | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Hannover 96 | 2 - 1 | 1 - 0 | Freiburg | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Hoffenheim | 4 - 2 | 1 - 1 | Mainz 05 | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Bayern Munich | 2 - 1 | 2 - 1 | Schalke 04 | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Union Berlin | 3 - 1 | 0 - 1 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | MSV Duisburg | 2 - 2 | 0 - 1 | Arminia Bielefeld | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Heidenheimer | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Toulouse | 0 - 1 | 0 - 0 | Paris Saint Germain | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Bordeaux | 3 - 2 | 2 - 0 | Amiens | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Metz | 0 - 1 | 0 - 1 | Montpellier | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Dijon | 3 - 2 | 0 - 0 | Nice | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Guingamp | 0 - 0 | 0 - 0 | Caen | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Angers SCO | 0 - 4 | 0 - 2 | Monaco | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Lens | 1 - 1 | 0 - 1 | Valenciennes | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Rio Ave | 3 - 0 | 2 - 0 | Maritimo | ||||||
10 Feb 2018 18:15 | FT | Sporting Braga | 3 - 1 | 1 - 0 | Vitoria Setubal | ||||||
10 Feb 2018 20:30 | FT | Portimonense | 1 - 3 | 0 - 1 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Heracles Almelo | 1 - 0 | 1 - 0 | Willem II | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Utrecht | 2 - 1 | 2 - 0 | Zwolle | ||||||
10 Feb 2018 18:45 | FT | Sparta Rotterdam | 1 - 2 | 1 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
10 Feb 2018 19:45 | FT | SC Heerenveen | 1 - 1 | 0 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
10 Feb 2018 19:45 | FT | AZ Alkmaar | 0 - 0 | 0 - 0 | VVV Venlo | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 04:00 | FT | Heidelberg United | 2 - 4 | 2 - 3 | Sydney Olympic | ||||||
10 Feb 2018 04:30 | FT | Salisbury United | 0 - 3 | 0 - 3 | Adelaide Panthers | ||||||
10 Feb 2018 07:00 | FT | Oakleigh Cannons | 3 - 5 | 3 - 1 | Fc Bulleen Lions | ||||||
10 Feb 2018 08:00 | FT | Pyunik | 0 - 1 | 0 - 0 | Artsakh Noah | ||||||
10 Feb 2018 08:15 | FT | Krylya Sovetov Samara | 0 - 1 | 0 - 0 | Riga Fc | ||||||
10 Feb 2018 08:20 | Volna Pinsk | ? - ? | ? - ? | Isloch Minsk | |||||||
10 Feb 2018 08:30 | FT | CS Mioveni | 0 - 2 | 0 - 1 | Metaloglobus | ||||||
10 Feb 2018 09:00 | Slavoj Trebisov | ? - ? | ? - ? | 1. Tatran Presov | |||||||
10 Feb 2018 09:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 3 - 1 | 2 - 0 | NK Maribor | ||||||
10 Feb 2018 09:00 | Msk Zilina B | ? - ? | ? - ? | Frydek-mistek | |||||||
10 Feb 2018 09:15 | FT | Odra Opole | 2 - 2 | 1 - 0 | Rozwoj Katowice | ||||||
10 Feb 2018 09:30 | Fremad Amager | ? - ? | ? - ? | Hvidovre IF | |||||||
10 Feb 2018 09:30 | FT | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
10 Feb 2018 09:30 | Usti nad Labem | ? - ? | ? - ? | Sokol Brozany | |||||||
10 Feb 2018 09:30 | FC Minsk | ? - ? | ? - ? | Zhitkovichi | |||||||
10 Feb 2018 10:00 | Paksi SE | ? - ? | ? - ? | Vejle | |||||||
10 Feb 2018 10:00 | 1. Tatran Presov | ? - ? | ? - ? | Partizan Bardejov | |||||||
10 Feb 2018 10:00 | FT | Sparta Praha U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Pisek | ||||||
10 Feb 2018 10:00 | FT | Pribram | 4 - 0 | 1 - 0 | Fk Loko Vltavin | ||||||
10 Feb 2018 10:00 | Benesov | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha U19 | |||||||
10 Feb 2018 10:45 | FT | Chayka K Sr | 1 - 1 | 1 - 1 | Fakel Voronezh | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | TSV Hartberg | 1 - 1 | 0 - 0 | Sturm Graz Amat. | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Ludogorets Razgrad Ii | 3 - 4 | 2 - 3 | Dunav Ruse | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | FK Angusht Nazran | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | Naestved | ? - ? | ? - ? | Roskilde | |||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 2 - 4 | 1 - 1 | Opava | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Strommen | 3 - 0 | 2 - 0 | KFUM Oslo | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | CSKA Sofia | 2 - 1 | 0 - 1 | Tsarsko Selo | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Ullern | 1 - 7 | 1 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 2 - 1 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Viborg | 3 - 3 | 2 - 1 | Thisted | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | NK Aluminij | 2 - 3 | 0 - 2 | Nk Radomlje | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Strommen | 3 - 0 | 2 - 0 | Gjovik Ff | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Utsiktens BK | 3 - 1 | 2 - 1 | IK Oddevold | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Soroksar | 1 - 1 | 1 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Odra Opole | 2 - 2 | 1 - 0 | Ruch Zdzieszowice | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | Spartak Subotica | ? - ? | ? - ? | Decic Tuzi | |||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | SC Kalsdorf | 0 - 2 | 0 - 1 | Leoben | ||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Zaglebie Lubin | 1 - 2 | 0 - 1 | Chrobry Glogow | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Elfsborg | 1 - 0 | 0 - 0 | Orgryte | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Kongsvinger | 4 - 0 | 2 - 0 | Nybergsund IL Trysil | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | Karlslunds If Hfk | ? - ? | ? - ? | Pitea If | |||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Hacken | 3 - 0 | 0 - 0 | Shandong Taishan | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | Trencin | ? - ? | ? - ? | Inter Bratislava | |||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Vasteras SK FK | 3 - 1 | 1 - 0 | Fc Linkoping City | ||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Gyirmot Se | 2 - 3 | 0 - 2 | FK Senica | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 1 - 2 | 0 - 1 | Slovan Liberec | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Ik Frej Taby | 4 - 1 | 1 - 0 | Hammarby | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | TSV Hartberg | ? - ? | ? - ? | Fcm Traiskirchen | |||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Flora Tallinn | 1 - 1 | 0 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | Zemplin Michalovce | ? - ? | ? - ? | Lokomotiva Kosice | |||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Sandnes Ulf | 2 - 0 | 2 - 0 | Bryne | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | MSK Zilina | 2 - 4 | 2 - 2 | Poprad | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Zlin | 3 - 2 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Palanga | 0 - 2 | 0 - 1 | Jelgava | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | DAC Dunajska Streda | ? - ? | ? - ? | Zalaegerszegi TE | |||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Landskrona BoIS | 1 - 3 | 0 - 1 | Falkenbergs FF | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Spartak Trnava | 3 - 1 | 0 - 1 | Mfk Karvina | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | Floridsdorfer AC Wien | ? - ? | ? - ? | First Vienna | |||||||
10 Feb 2018 13:15 | FT | Szombathelyi Haladas | 3 - 2 | 2 - 1 | Nafta | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Spartak Moscow II | 1 - 0 | 1 - 0 | Ararat Moscow | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | Honefoss | ? - ? | ? - ? | Baerum SK | |||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Teplice | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | Pogon Siedlce | ? - ? | ? - ? | Gorodeya | |||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Gorica | 1 - 2 | 0 - 2 | Triglav Gorenjska | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Banik Ostrava | 2 - 3 | 2 - 1 | Slavia Praha | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Mlada Boleslav | 4 - 0 | 2 - 0 | Budejovice | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Bohemians 1905 | 1 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Mjondalen | 6 - 0 | 3 - 0 | Fram Larvik | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | Nykobing Falster | ? - ? | ? - ? | Holbaek | |||||||
10 Feb 2018 14:00 | GIF Sundsvall | ? - ? | ? - ? | Levanger | |||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Djurgardens | 3 - 1 | 0 - 0 | Bodo Glimt | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Helsingborg IF | 3 - 1 | 1 - 1 | IFK Varnamo | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | Slovakia U17 | ? - ? | ? - ? | Thụy Điển U17 | |||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Longford Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Limerick FC | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | Cherno More Varna | ? - ? | ? - ? | Chernomorets Pomorie | |||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Synot Slovacko | 1 - 2 | 0 - 1 | Ruan Tosno | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | Krasnodar FK | ? - ? | ? - ? | Hebei Hx Xingfu | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 1 - 2 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Sligo Rovers | 3 - 3 | 1 - 2 | Cabinteely | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | Cukaricki | ? - ? | ? - ? | Brommapojkarna | |||||||
10 Feb 2018 15:30 | AFC United | ? - ? | ? - ? | Arameisk-syrianska If | |||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Luch-Energiya | 2 - 2 | 1 - 1 | Mordovia Saransk | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Nest-Sotra | 7 - 2 | 4 - 1 | Forde IL | ||||||
10 Feb 2018 16:00 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 2 | 1 - 0 | JK Tallinna Kalev | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | Valerenga B | ? - ? | ? - ? | Follo | |||||||
10 Feb 2018 17:00 | Hungary U17 | ? - ? | ? - ? | Na uy U17 | |||||||
10 Feb 2018 20:30 | FT | Cincinnati | 1 - 0 | 0 - 0 | Tampa Bay Rowdies | ||||||
10 Feb 2018 22:00 | Dallas | ? - ? | ? - ? | Cartagines Deportiva SA | |||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 00:15 | FT | Newells Old Boys | 0 - 1 | 0 - 0 | Colon | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Gimnasia LP | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes La Plata | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Velez Sarsfield | 0 - 2 | 0 - 1 | Patronato Parana | ||||||
10 Feb 2018 22:15 | FT | Olimpo | 1 - 2 | 0 - 0 | Racing Club | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Oostende | 2 - 0 | 2 - 0 | Anderlecht | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Kortrijk | 4 - 0 | 2 - 0 | Royal Antwerp | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | KV Mechelen | 1 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | ||||||
10 Feb 2018 19:30 | FT | Gent | 3 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Silkeborg IF | 3 - 2 | 1 - 0 | Aalborg BK | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Copenhagen | 5 - 1 | 4 - 1 | Randers FC | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 10:30 | FT | Goztepe | 3 - 3 | 2 - 1 | Osmanlispor | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Genclerbirligi | 0 - 0 | 0 - 0 | Trabzonspor | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Besiktas | 5 - 0 | 2 - 0 | Karabukspor | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 1 - 3 | 0 - 1 | Northampton Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 2 - 2 | 0 - 2 | Oldham Athletic | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Blackpool | 2 - 2 | 1 - 1 | Walsall | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Bradford AFC | 2 - 2 | 0 - 0 | Bury | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 1 | 0 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Gillingham | 1 - 1 | 0 - 0 | Peterborough United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 2 | 1 - 0 | Portsmouth | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 2 | 1 - 0 | Bristol Rovers | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | Rochdale | ? - ? | ? - ? | Fleetwood Town | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Scunthorpe United | 1 - 2 | 0 - 1 | Rotherham United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 1 - 2 | 1 - 1 | Plymouth Argyle | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Southend United | 3 - 1 | 2 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
AFC CUP Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 09:30 | FT | Thanh Hóa | 1 - 0 | 0 - 0 | Global FC | ||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Tampines Rovers FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 01:00 | FT | Morelia | 1 - 2 | 0 - 1 | Pumas UNAM | ||||||
10 Feb 2018 03:00 | FT | Club Tijuana | 0 - 2 | 0 - 0 | Queretaro FC | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | Lobos Buap | 3 - 1 | 0 - 1 | Atlas | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 0 - 2 | 0 - 1 | Necaxa | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 00:30 | FT | Gimnasia Jujuy | 1 - 0 | 0 - 0 | Instituto | ||||||
10 Feb 2018 01:00 | FT | Atletico Mitre De Salta | 3 - 1 | 1 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
10 Feb 2018 22:05 | FT | Sarmiento Junin | 2 - 1 | 1 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | Atletico Rafaela | 2 - 3 | 1 - 1 | CA Brown Adrogue | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:00 | FT | Lugano | 1 - 0 | 1 - 0 | Sion | ||||||
10 Feb 2018 18:00 | FT | Thun | 0 - 2 | 0 - 1 | Basel | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:15 | FT | Penafiel | 2 - 3 | 2 - 1 | Varzim | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 08:50 | FT | Melbourne City | 0 - 4 | 0 - 2 | Sydney FC | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Xanthi | 1 - 1 | 0 - 0 | Kerkyra | ||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | Panionios | 1 - 0 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Pas Giannina | 2 - 1 | 2 - 0 | Panathinaikos | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Hapoel Raanana | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Bnei Yehuda Tel Aviv | 2 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
10 Feb 2018 16:15 | FT | Maccabi Haifa | 4 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Hapoel Ashkelon | 1 - 3 | 0 - 0 | Beitar Jerusalem | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Ethnikos Achnas | 0 - 4 | 0 - 2 | Doxa Katokopias | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Aris Limassol | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Ermis Aradippou | 2 - 1 | 1 - 1 | Nea Salamis | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Juventus Bucharest | 0 - 1 | 0 - 0 | Viitorul Constanta | ||||||
10 Feb 2018 18:45 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 1 | 0 - 1 | CFR Cluj | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 1 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Sturm Graz | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Austria Wien | 1 - 3 | 1 - 1 | LASK Linz | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | St.Polten | 0 - 3 | 0 - 0 | Mattersburg | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 10:45 | FT | Air Force Central | 1 - 2 | 0 - 1 | Sukhothai | ||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Chiangrai United | 1 - 0 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Bangkok United FC | 2 - 3 | 1 - 0 | Muang Thong United | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Chainat FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Pogon Szczecin | 4 - 1 | 2 - 0 | Sandecja | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Cracovia Krakow | 2 - 1 | 0 - 1 | Slask Wroclaw | ||||||
10 Feb 2018 19:30 | FT | Lechia Gdansk | 1 - 1 | 1 - 1 | Wisla Krakow | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 08:30 | FT | Neroca | 0 - 0 | 0 - 0 | Aizawl | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | AIFF XI Arrows | 2 - 1 | 0 - 1 | Churchill Brothers | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Perak | 0 - 2 | 0 - 1 | Selangor PKNS | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Pahang | 3 - 0 | 1 - 0 | Kelantan FA | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Terengganu | 4 - 1 | 1 - 0 | Selangor PB | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | NK Rijeka | 4 - 0 | 1 - 0 | Istra 1961 | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | ZNK Osijek | 2 - 4 | 0 - 2 | Dinamo Zagreb | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Pyramids | 5 - 1 | 2 - 1 | Al Nasr Cairo | ||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | Smouha SC | 0 - 1 | 0 - 0 | El Zamalek | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Carmarthen | 3 - 2 | 3 - 0 | Newtown | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | Prestatyn Town FC | ? - ? | ? - ? | Barry Town Afc | |||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Al-Hudod | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Naft | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:40 | FT | Al-Khuraitiat | 3 - 2 | 1 - 2 | Al Markhiya | ||||||
10 Feb 2018 15:50 | FT | Al-Arabi SC | 0 - 4 | 0 - 1 | Al-Ahli Doha | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Wydad Casablanca | 1 - 2 | 1 - 1 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 0 - 0 | 0 - 0 | Chabab Rif Hoceima | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:00 | FT | Wohlen | 1 - 4 | 1 - 3 | Winterthur | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 08:15 | FT | Sarawak | 2 - 3 | 2 - 0 | Felcra | ||||||
10 Feb 2018 08:45 | FT | Ukm | 1 - 0 | 0 - 0 | Johor Darul Takzim II | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | UiTM | 1 - 1 | 0 - 0 | Kuantan FA | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 00:00 | FT | Destroyers | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Sucre | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 02:00 | FT | Deportivo Petapa | 2 - 1 | 2 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 00:45 | FT | Envigado | 2 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Atletico Huila | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | America de Cali | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | Alianza Petrolera | 1 - 0 | 0 - 0 | Leones | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Livingston | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Raith Rovers | 2 - 1 | 0 - 1 | Airdrie United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | Stranraer | ? - ? | ? - ? | Arbroath | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | East Fife | 0 - 2 | 0 - 1 | Queens Park | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 0 | 1 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 08:05 | FT | Moreton Bay United | 3 - 1 | 3 - 0 | Brisbane City SC | ||||||
10 Feb 2018 08:10 | FT | Queensland Lions SC | 2 - 0 | 2 - 0 | Brisbane Strikers | ||||||
10 Feb 2018 08:30 | FT | Far North Queensland Bulls | 1 - 2 | 1 - 1 | Sunshine Coast | ||||||
10 Feb 2018 09:00 | FT | North Queensland Fury | 2 - 1 | 1 - 1 | Magpies Crusaders | ||||||
10 Feb 2018 09:00 | FT | Redlands United FC | 4 - 4 | 2 - 3 | SWQ Thunder | ||||||
10 Feb 2018 09:00 | FT | Gold Coast United | 0 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | ||||||
10 Feb 2018 09:15 | FT | Western Pride | 2 - 3 | 1 - 2 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Roeselare | 1 - 4 | 1 - 2 | St Gilloise | ||||||
10 Feb 2018 19:30 | FT | Cercle Brugge | 0 - 0 | 0 - 0 | Tubize | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Al Aqaba Sc | 3 - 3 | 2 - 1 | Al-Baq'a | ||||||
10 Feb 2018 15:30 | FT | Al Yarmouk | 0 - 1 | 0 - 1 | Ramtha SC | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Bogota | 1 - 2 | 0 - 2 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Valledupar | 1 - 0 | 1 - 0 | Union Magdalena | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Almirante Brown | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Atlanta | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Barracas Central | 3 - 1 | 0 - 1 | Villa San Carlos | ||||||
10 Feb 2018 20:05 | FT | Estudiantes de Caseros | 2 - 0 | 1 - 0 | San Telmo | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Estudiantes Caracas SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Caracas FC | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Zira | 1 - 1 | 1 - 1 | Standard Sumqayit | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Qarabag | 0 - 0 | 0 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | Chambly | ? - ? | ? - ? | Rodez Aveyron | |||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Sol De America | 3 - 2 | 2 - 2 | Deportivo Santani | ||||||
10 Feb 2018 23:20 | FT | Libertad Asuncion | 2 - 0 | 1 - 0 | Guarani CA | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 16:30 | FT | Al Ahly Benghazi | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-hilal(lby) | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 10:00 | FT | Boluspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Vestel Manisaspor | ||||||
10 Feb 2018 10:00 | FT | Elazigspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | ||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Rizespor | 0 - 3 | 0 - 1 | Altinordu | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 1 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Mc Oran | 3 - 2 | 1 - 1 | Drb Tadjenant | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | J.s. Kairouanaise | 2 - 1 | 0 - 1 | U.s.monastir | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Etoile Metlaoui | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Co Medenine | 0 - 0 | 0 - 0 | As Gabes | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Panserraikos | 1 - 3 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | OFI Crete | 3 - 0 | 2 - 0 | Veria FC | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Fiorentino | 0 - 1 | 0 - 0 | Cailungo | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | SP La Fiorita | 5 - 0 | 2 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Sp Cosmos | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Faetano | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Tre Fiori | 0 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Barnet | 1 - 0 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Carlisle | 1 - 1 | 0 - 1 | Colchester United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Cheltenham Town | 5 - 1 | 2 - 1 | Port Vale | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Coventry | 0 - 2 | 0 - 1 | Accrington Stanley | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Crawley Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Grimsby Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 0 - 0 | 0 - 0 | Yeovil Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Exeter City | 1 - 1 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | Morecambe | ? - ? | ? - ? | Chesterfield | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | Newport County | ? - ? | ? - ? | Forest Green Rovers | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 1 | 0 - 0 | Luton Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Swindon | 1 - 0 | 1 - 0 | Mansfield Town | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Army United | 1 - 1 | 0 - 1 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Krabi Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Udon Thani | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Thai Honda Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Trat Fc | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | VfR Aalen | 4 - 1 | 2 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Karlsruher SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 3 - 1 | 3 - 1 | Preuben Munster | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Hansa Rostock | 3 - 1 | 2 - 0 | Wurzburger Kickers | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | 2 - 2 | Sportfreunde Lotte | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 0 - 1 | 0 - 1 | Sv Meppen | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 0 - 1 | 0 - 0 | Kamza | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Lushnja Ks | 0 - 2 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Partizani Tirana | 0 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Teuta Durres | 2 - 3 | 2 - 2 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Halesowen Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Rushall Olympic | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Hednesford Town | 2 - 3 | 1 - 0 | Barwell | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Stafford Rangers | 2 - 2 | 2 - 0 | Whitby Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Warrington Town AFC | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | Al-Fath | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
10 Feb 2018 17:20 | FT | Al-Ettifaq | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Feiha | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:45 | FT | Al Mojzel | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Khaleej Club | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Jamshedpur | 1 - 0 | 0 - 0 | Northeast United | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | South China | 0 - 0 | 0 - 0 | Hoi King Sa | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Chesham United | 2 - 2 | 1 - 0 | Dorchester Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Dunstable Town | 2 - 3 | 0 - 1 | Stratford Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Frome Town | 1 - 4 | 1 - 2 | Royston Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Gosport Borough | 1 - 1 | 0 - 1 | Merthyr Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Hereford | 1 - 0 | 0 - 0 | Biggleswade Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Hitchin Town | 1 - 3 | 0 - 2 | Farnborough Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Slough Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Banbury United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Weymouth | 3 - 1 | 1 - 0 | St Neots Town | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:15 | FT | Academia Cantolao | 3 - 0 | 1 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
10 Feb 2018 20:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 1 - 2 | 0 - 1 | Alianza Lima | ||||||
10 Feb 2018 22:45 | FT | Universitario de Deportes | 0 - 1 | 0 - 1 | Utc Cajamarca | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | Barrow | ? - ? | ? - ? | Hartlepool United FC | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Bromley | 2 - 2 | 2 - 1 | Maidstone United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Dover Athletic | 0 - 1 | 0 - 1 | Sutton United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Eastleigh | 0 - 2 | 0 - 0 | Boreham Wood | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 0 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Gateshead | 1 - 2 | 0 - 2 | AFC Fylde | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Leyton Orient | 1 - 1 | 0 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Macclesfield Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Guiseley | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Maidenhead United | 1 - 2 | 0 - 1 | Torquay United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Woking | 1 - 0 | 1 - 0 | Chester FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Wrexham | 1 - 1 | 1 - 1 | Halifax Town | ||||||
10 Feb 2018 17:30 | FT | Dagenham and Redbridge | 0 - 2 | 0 - 1 | Aldershot Town | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:15 | FT | Celtic | 3 - 2 | 2 - 1 | Partick Thistle | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Cove Rangers | 1 - 3 | 1 - 1 | Falkirk | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Dundee | 0 - 2 | 0 - 1 | Motherwell FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Hearts | 3 - 0 | 1 - 0 | St Johnstone | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Greenock Morton | 3 - 0 | 1 - 0 | Dumbarton | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Kilmarnock | 4 - 0 | 1 - 0 | Brora Rangers | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Alfreton Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Tamworth | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Blyth Spartans | 3 - 0 | 3 - 0 | Brackley Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Boston United | 3 - 3 | 0 - 2 | Curzon Ashton | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 1 | 0 - 0 | Darlington | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 0 - 3 | 0 - 2 | Southport FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Leamington | 1 - 3 | 0 - 1 | Harrogate Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | AFC Telford United | 3 - 0 | 1 - 0 | North Ferriby United | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | York City | 1 - 0 | 1 - 0 | Salford City | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 2 | 0 - 2 | Bath City | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Chippenham Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Bognor Regis Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Dartford | 1 - 2 | 1 - 0 | Chelmsford City | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | East Thurrock United | 0 - 0 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 1 | 0 - 1 | Whitehawk | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Oxford City | 4 - 1 | 2 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Poole Town | 1 - 3 | 1 - 1 | Havant and Waterlooville | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Truro City | 1 - 3 | 1 - 0 | Wealdstone | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Welling United | 2 - 3 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Weston Super Mare | 1 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Cambrian Clydach | 3 - 0 | 0 - 0 | Haverfordwest County | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Penybont | 8 - 0 | 0 - 0 | Ton Pentre | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 20:10 | FT | Sol De America Arg | 2 - 2 | 1 - 2 | Central Norte Salta | ||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:30 | Agsm Verona Womens | ? - ? | ? - ? | San Zaccaria Womens | |||||||
10 Feb 2018 13:30 | Mozzanica Womens | ? - ? | ? - ? | Tavagnacco Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Crusaders FC | 4 - 2 | 2 - 1 | Glentoran | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Linfield FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Ards | 0 - 4 | 0 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Coleraine | 1 - 1 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
Northern Ireland League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Ballymena United | 3 - 1 | 0 - 0 | Cliftonville | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 00:30 | FT | Union Espanola | 2 - 2 | 0 - 1 | Palestino | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Deportes Iquique | 1 - 2 | 0 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
10 Feb 2018 23:30 | FT | Deportes Temuco | 1 - 1 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
Brazil Campeonato Carioca Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:30 | FT | Flamengo | 3 - 1 | 1 - 0 | Botafogo | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | ABC RN | 3 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Salvador BA | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 01:00 | FT | Uaem Potros | 1 - 0 | 1 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
10 Feb 2018 02:00 | FT | Atletico San Luis | 1 - 3 | 0 - 1 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
10 Feb 2018 02:00 | FT | Correcaminos Uat | 2 - 1 | 1 - 1 | Murcielagos | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:30 | FT | Ferroviaria Sp | 2 - 2 | 0 - 1 | Santos | ||||||
10 Feb 2018 18:30 | FT | Botafogo Sp | 1 - 0 | 0 - 0 | Ituano Sp | ||||||
10 Feb 2018 18:30 | FT | Ponte Preta | 1 - 1 | 1 - 1 | Gremio Novorizontino | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Sao Caetano (SP) | 1 - 1 | 1 - 1 | Red Bull Brasil | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Mirassol | 0 - 2 | 0 - 1 | Palmeiras | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | Berwick Rangers | ? - ? | ? - ? | Clyde | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | Cowdenbeath | ? - ? | ? - ? | Stirling Albion | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | Edinburgh City | ? - ? | ? - ? | Peterhead | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | Elgin City | ? - ? | ? - ? | Annan Athletic | |||||||
10 Feb 2018 15:00 | Montrose | ? - ? | ? - ? | Stenhousemuir | |||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Santiago Wanderers | 1 - 1 | 0 - 1 | Csyd Barnechea | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Cd Santiago Morning | 1 - 0 | 1 - 0 | Puerto Montt | ||||||
10 Feb 2018 23:00 | FT | La Serena | 1 - 0 | 0 - 0 | Union San Felipe | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Birkirkara FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Balzan | 1 - 1 | 0 - 1 | Floriana | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Pieta Hotspurs | 3 - 0 | 2 - 0 | Melita Fc | ||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | Sirens | 0 - 1 | 0 - 0 | Qrendi | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 09:30 | FT | Mawyawadi | 1 - 2 | 0 - 2 | Hantharwady United | ||||||
10 Feb 2018 09:30 | FT | Zwekapin United | 2 - 0 | 1 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 09:30 | FT | Cockburn City | 0 - 1 | 0 - 1 | Subiaco AFC | ||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Perth SC | 1 - 1 | 1 - 0 | Floreat Athena | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Larne | 8 - 0 | 1 - 0 | Knockbreda | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Loughgall | 1 - 2 | 1 - 1 | Portadown FC | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Newry City | 2 - 1 | 0 - 1 | Ballyclare Comrades | ||||||
10 Feb 2018 15:00 | FT | Limavady United | 0 - 0 | 0 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
South Africa League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Moroka Swallows | 1 - 1 | 1 - 1 | Maritzburg United | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Steenberg United | 3 - 1 | 2 - 0 | Orbit College | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Phiva Young Stars | 0 - 2 | 0 - 2 | Chippa United FC | ||||||
10 Feb 2018 18:15 | FT | Orlando Pirates | 2 - 0 | 1 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Deportivo Muniz | 1 - 1 | 1 - 0 | Central Ballester | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Boston River | 1 - 3 | 0 - 1 | Wanderers FC | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Ca Torque | 0 - 3 | 0 - 1 | Ca Progreso | ||||||
10 Feb 2018 20:00 | FT | Rampla Juniors | 0 - 3 | 0 - 1 | Nacional Montevideo | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:00 | FT | Lahti | 4 - 2 | 2 - 1 | Jyvaskyla JK | ||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Haka | 5 - 1 | 2 - 0 | Viikingit | ||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | Ilves Tampere | 3 - 1 | 3 - 0 | Grifk | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Jaro | 4 - 0 | 2 - 0 | Pk Keski Uusimaa Pkku | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | SJK Seinajoki | 4 - 0 | 1 - 0 | Tpv Tampere | ||||||
10 Feb 2018 14:00 | FT | Gnistan | 1 - 0 | 0 - 0 | Pepo | ||||||
10 Feb 2018 15:45 | FT | VPS Vaasa | 3 - 3 | 2 - 2 | Kpv | ||||||
Lebanese FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Bekaa Sport Club | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | ||||||
Indonesia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | PSMS Medan | 1 - 4 | 1 - 3 | Persija Jakarta | ||||||
Indonesia President Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 12:30 | FT | PSMS Medan | 1 - 4 | 1 - 3 | Persija Jakarta | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 18:30 | FT | Hercilio Luz Sc | 1 - 1 | 1 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Joinville SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Concordia Sc | ||||||
10 Feb 2018 21:00 | FT | Ec Internacional De Lages Sc | 2 - 2 | 1 - 0 | Criciuma | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 11:30 | FT | Cnaps Sports | 2 - 1 | 0 - 0 | Kampala City Council Kcca | ||||||
10 Feb 2018 12:00 | FT | Gor Mahia | 2 - 0 | 1 - 0 | Leones Vegetarianos | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Zanaco | 3 - 0 | 2 - 0 | ATM Angkatan Tentera | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Young Africans | 1 - 0 | 0 - 0 | St Louis Suns United | ||||||
10 Feb 2018 13:00 | FT | Jku | 0 - 0 | 0 - 0 | Zesco United Ndola | ||||||
10 Feb 2018 13:30 | FT | Rayon Sports | 1 - 1 | 0 - 0 | Lydia Lb Academi | ||||||
10 Feb 2018 13:45 | FT | Township Rollers | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Merreikh | ||||||
10 Feb 2018 14:30 | FT | Ac Leopards | 2 - 1 | 0 - 0 | As Togo Port | ||||||
10 Feb 2018 15:15 | FT | As Fan Niamey | 1 - 3 | 1 - 3 | Horoya Ac | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Concorde | 1 - 1 | 1 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Rc Kadiogo | 1 - 0 | 1 - 0 | Mounana | ||||||
10 Feb 2018 15:59 | FT | Bidvest Wits | 2 - 0 | 2 - 0 | Pamplemousses | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Generation Foot | 2 - 0 | 0 - 0 | Misr El Maqasah | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Stade Malien De Bamako | 1 - 1 | 1 - 0 | Williamsville Athletic | ||||||
10 Feb 2018 19:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 10 - 0 | 6 - 0 | Sports Bissau E Benefica | ||||||
UAE Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 13:15 | FT | Khor Fakkan | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Thaid | ||||||
10 Feb 2018 13:15 | FT | Al Oruba Uae | 0 - 1 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
10 Feb 2018 13:15 | FT | Masafi | 4 - 2 | 0 - 1 | Masfut | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Hilal Obayed | 2 - 1 | 0 - 0 | Alamal Atbara | ||||||
10 Feb 2018 17:00 | FT | Ahli Atbara | 0 - 1 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher |
Toplam maçlar: 443
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...