futbol sonuçları 10-12-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Southampton | 1 - 1 | 1 - 0 | Arsenal | ||||||
10 Dec 2017 14:15 | FT | Liverpool | 1 - 1 | 1 - 0 | Everton | ||||||
10 Dec 2017 16:30 | FT | Manchester United | 1 - 2 | 1 - 1 | Manchester City | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:30 | FT | Chievo | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Roma | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Napoli | 0 - 0 | 0 - 0 | Fiorentina | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Spal | 2 - 2 | 0 - 0 | Hellas Verona | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Udinese | 2 - 0 | 2 - 0 | Benevento | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | US Sassuolo Calcio | 2 - 1 | 0 - 0 | Crotone | ||||||
10 Dec 2017 19:45 | FT | AC Milan | 2 - 1 | 1 - 1 | Bologna | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 16:30 | FT | Bari | 0 - 3 | 0 - 0 | Palermo | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Real Sociedad | 0 - 2 | 0 - 1 | Malaga | ||||||
10 Dec 2017 15:15 | FT | Real Betis | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
10 Dec 2017 17:30 | FT | Levante | 1 - 2 | 0 - 1 | Athletic Bilbao | ||||||
10 Dec 2017 19:45 | FT | Villarreal | 0 - 2 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Cordoba C.F. | 2 - 2 | 2 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | CD Lugo | 3 - 1 | 0 - 0 | Cultural Leonesa | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 2 - 1 | 2 - 0 | Sevilla | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Real Oviedo | 1 - 0 | 1 - 0 | Osasuna | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | Tenerife | 3 - 0 | 1 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Koln | 3 - 4 | 3 - 1 | Freiburg | ||||||
10 Dec 2017 14:30 | FT | Hannover 96 | 2 - 0 | 0 - 0 | Hoffenheim | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Augsburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:30 | FT | St Pauli | 2 - 2 | 0 - 1 | MSV Duisburg | ||||||
10 Dec 2017 12:30 | FT | SV Sandhausen | 3 - 1 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | ||||||
10 Dec 2017 12:45 | FT | Kaiserslautern | 1 - 1 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Amiens | 1 - 2 | 1 - 0 | Lyon | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | Nantes | 1 - 2 | 1 - 1 | Nice | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Marseille | 3 - 0 | 1 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | Portimonense | 0 - 1 | 0 - 0 | Chaves | ||||||
10 Dec 2017 18:00 | FT | Belenenses | 1 - 1 | 0 - 1 | Pacos Ferreira | ||||||
10 Dec 2017 20:15 | FT | Vitoria Setubal | 0 - 5 | 0 - 3 | Porto | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 2 - 2 | 2 - 1 | Groningen | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | Ajax Amsterdam | 3 - 0 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:45 | FT | Melaka United | 1 - 2 | 1 - 0 | Negeri Sembilan | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | Viikingit | 2 - 0 | 0 - 0 | Fc Espoo | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 00:30 | FT | Arsenal de Sarandi | 1 - 2 | 0 - 1 | Independiente | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Rosario Central | 1 - 0 | 1 - 0 | Newells Old Boys | ||||||
10 Dec 2017 22:15 | FT | Colon | 0 - 2 | 0 - 1 | Talleres Cordoba | ||||||
10 Dec 2017 22:15 | FT | Racing Club | 3 - 1 | 1 - 1 | Gimnasia LP | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Club Brugge | 3 - 1 | 3 - 0 | KSC Lokeren | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Anderlecht | 1 - 3 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | St-Truidense VV | 1 - 1 | 0 - 1 | Zulte-Waregem | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Amkar Perm | 1 - 3 | 0 - 2 | Krasnodar FK | ||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Spartak Moscow | 3 - 0 | 1 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | FK Rostov | 1 - 0 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:30 | FT | Hibernian FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Odense BK | 1 - 2 | 0 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Nordsjaelland | 3 - 2 | 1 - 1 | Hobro I.K. | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Aalborg BK | 1 - 1 | 1 - 1 | Copenhagen | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Brondby | 2 - 2 | 1 - 0 | Aarhus AGF | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Osmanlispor | 3 - 0 | 3 - 0 | Alanyaspor | ||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Sivasspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Basaksehir FK | ||||||
10 Dec 2017 16:30 | FT | Kayserispor | 1 - 1 | 1 - 1 | Besiktas | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Los Andes | 0 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Gimnasia Jujuy | 0 - 0 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Boca Unidos | 1 - 4 | 0 - 1 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Deportivo Moron | 1 - 0 | 1 - 0 | Guillermo Brown | ||||||
10 Dec 2017 22:30 | FT | Villa Dalmine | 0 - 0 | 0 - 0 | Almagro | ||||||
10 Dec 2017 23:00 | FT | Atletico Rafaela | 4 - 1 | 2 - 1 | Flandria | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Lugano | 1 - 2 | 1 - 2 | Lausanne Sports | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Young Boys | 1 - 1 | 0 - 1 | Grasshoppers | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Zurich | 1 - 2 | 1 - 2 | Luzern | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:15 | FT | SC Covilha | 2 - 0 | 1 - 0 | CF Uniao Madeira | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Arouca | 2 - 1 | 1 - 0 | Leixoes | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | UD Oliveirense | 2 - 1 | 1 - 0 | Penafiel | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Academico Viseu | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting Braga B | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Porto B | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Varzim | 2 - 2 | 1 - 1 | CD Cova Piedade | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | SL Benfica B | 2 - 1 | 2 - 0 | Sporting CP B | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | CD Nacional | 1 - 1 | 1 - 0 | Gil Vicente | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 08:00 | FT | Melbourne City | 1 - 0 | 0 - 0 | Central Coast Mariners FC | ||||||
French Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Epinal | 2 - 1 | 1 - 1 | Blanc Mesnil | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Apollon Smirnis | 1 - 3 | 0 - 1 | Asteras Tripolis | ||||||
10 Dec 2017 15:15 | FT | PAE Atromitos | 1 - 0 | 1 - 0 | PAE Levadiakos | ||||||
10 Dec 2017 15:15 | FT | Pas Giannina | 1 - 1 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
10 Dec 2017 17:30 | FT | PAOK Saloniki | 4 - 0 | 1 - 0 | Panathinaikos | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 4 - 0 | 3 - 0 | Hapoel Acco | ||||||
10 Dec 2017 18:15 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 1 - 3 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Nea Salamis | 2 - 0 | 0 - 0 | Aris Limassol | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 1 - 2 | 1 - 1 | AEK Larnaca | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
10 Dec 2017 17:30 | FT | Zorya | 2 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Gaz Metan Medias | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
10 Dec 2017 18:00 | FT | Botosani | 0 - 3 | 0 - 1 | Steaua Bucuresti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Rheindorf Altach | 1 - 0 | 1 - 0 | Austria Wien | ||||||
10 Dec 2017 15:30 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 0 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 06:30 | FT | Hong Kong Rangers FC | 0 - 6 | 0 - 3 | Kitchee | ||||||
10 Dec 2017 06:30 | FT | Wofoo Tai Po | 2 - 2 | 0 - 1 | Yuen Long | ||||||
10 Dec 2017 09:30 | FT | Leeman | 3 - 1 | 3 - 1 | Southern District | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:30 | FT | Pogon Szczecin | 3 - 3 | 3 - 1 | Zaglebie Lubin | ||||||
10 Dec 2017 14:30 | FT | Wisla Krakow | 0 - 1 | 0 - 1 | Wisla Plock | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Lech Poznan | 1 - 0 | 1 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 08:30 | FT | Mohun Bagan | 5 - 0 | 2 - 0 | Churchill Brothers | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 2 - 1 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
10 Dec 2017 15:30 | FT | Crvena Zvezda | 3 - 0 | 1 - 0 | Borac Cacak | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 0 - 2 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
10 Dec 2017 15:59 | FT | NK Rijeka | 2 - 0 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Misr El Maqasah | 3 - 2 | 1 - 1 | Al Ahly | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Dunav Ruse | 2 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | FC Vereya | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitosha Bistritsa | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | CSKA Sofia | 6 - 0 | 3 - 0 | Beroe | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | MFK Ruzomberok | 0 - 1 | 0 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:30 | FT | Al Hussein Irbid | 2 - 2 | 0 - 0 | Naft Al Basra | ||||||
10 Dec 2017 11:30 | FT | Al Talaba | 0 - 4 | 0 - 1 | Al Kahrabaa | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Racing Casablanca | 0 - 1 | 0 - 1 | Chabab Rif Hoceima | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 2 - 1 | 1 - 1 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Bloemfontein Celtic | 3 - 0 | 1 - 0 | Free State Stars | ||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Lamontville Golden Arrows | 0 - 1 | 0 - 1 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:15 | FT | Borac Banja Luka | 2 - 1 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | FK Zeljeznicar | 3 - 2 | 0 - 2 | Radnik Bijeljina | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Vitez | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Sarajevo | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:00 | Wohlen | ? - ? | ? - ? | Servette | |||||||
10 Dec 2017 15:00 | Rapperswil-jona | ? - ? | ? - ? | Aarau | |||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Santa Coloma | 5 - 3 | 2 - 2 | Lusitanos la Posa | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Inter Club Escaldes | 1 - 1 | 0 - 0 | Ue Engordany | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | UE Santa Coloma | 5 - 0 | 1 - 0 | Encamp | ||||||
10 Dec 2017 17:00 | FT | Penya Encarnada | 0 - 4 | 0 - 2 | UE Sant Julia | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 02:00 | FT | Herediano | 2 - 0 | 2 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
10 Dec 2017 23:00 | FT | Perez Zeledon | 3 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | Jorge Wilstermann | 0 - 0 | 0 - 0 | Blooming | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | San Jose | 1 - 2 | 0 - 1 | Sport Boys Warnes | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | The Strongest | 6 - 0 | 2 - 0 | Real Potosi | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | Nacional Potosi | 1 - 1 | 0 - 1 | Bolivar | ||||||
10 Dec 2017 19:00 | FT | Club Guabira | 1 - 0 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 21:00 | FT | Alianza | 1 - 1 | 0 - 1 | CD FAS | ||||||
10 Dec 2017 23:00 | FT | Santa Tecla | 2 - 1 | 1 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 00:00 | FT | Independiente Santa Fe | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 16:10 | FT | Airdrie United | 2 - 2 | 2 - 1 | Raith Rovers | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 20:05 | FT | CA Fenix Pilar | 0 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 21:30 | FT | Cerro Porteno | 3 - 2 | 1 - 2 | Sol De America | ||||||
10 Dec 2017 21:30 | FT | Deportivo Capiata | 1 - 2 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
10 Dec 2017 21:30 | FT | Libertad Asuncion | 0 - 2 | 0 - 1 | Nacional Asuncion | ||||||
10 Dec 2017 21:30 | FT | Sportivo Trinidense | 2 - 4 | 0 - 3 | Sportivo Luqueno | ||||||
10 Dec 2017 21:30 | FT | Independiente Fbc | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 10:00 | FT | Denizlispor | 0 - 0 | 0 - 0 | Samsunspor | ||||||
10 Dec 2017 12:30 | FT | Vestel Manisaspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Altinordu | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Giresunspor | 3 - 2 | 2 - 0 | Rizespor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 06:00 | FT | Amkar Perm Youth | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
10 Dec 2017 09:00 | FT | Fk Rostov Youth | 3 - 0 | 2 - 0 | Ufa Youth | ||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 2 - 5 | 0 - 2 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Esperance Sportive Zarzis | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Africain | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Es Du Sahel | 1 - 2 | 1 - 1 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Kissamikos | 0 - 2 | 0 - 1 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Anagenisi Karditsa | 3 - 0 | 0 - 0 | Aharnaikos | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Trikala | 3 - 1 | 1 - 1 | Apollon Larissas | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Apollon Kalamaria | 1 - 0 | 1 - 0 | Kallithea | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Doxa Dramas | 1 - 2 | 1 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Aiginiakos | 2 - 0 | 0 - 0 | Giorgos Karaiskakis | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Panegialios | 1 - 0 | 0 - 0 | Ergotelis | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Panserraikos | 1 - 0 | 1 - 0 | Veria FC | ||||||
Republic of Azerbaijan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 10:00 | FT | FK Inter Baku | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Zira | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftci Baku | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Varda Se | 1 - 3 | 1 - 1 | ETO Gyori FC | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Siofok | 2 - 2 | 1 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Cegled | 0 - 1 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 1 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Szolnoki MAV | 1 - 3 | 1 - 2 | Soroksar | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Budafoki Mte | 0 - 0 | 0 - 0 | Dorogi | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 2 | 1 - 1 | Nyiregyhaza | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Csakvari Tk | 1 - 1 | 0 - 0 | Soproni Svse-gysev | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Bekescsaba | 3 - 1 | 2 - 1 | Szegedi Ak | ||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Zalaegerszegi TE | 2 - 4 | 1 - 2 | Gyirmot Se | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | SS Murata | 0 - 1 | 0 - 0 | Sp Cosmos | ||||||
10 Dec 2017 17:30 | FT | Tre Fiori | 2 - 1 | 0 - 0 | San Giovanni | ||||||
10 Dec 2017 17:30 | FT | S.S Pennarossa | 0 - 2 | 0 - 2 | Fiorentino | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Vardar Skopje | 3 - 1 | 2 - 0 | Brera Strumica | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | Kom Podgorica | ? - ? | ? - ? | FK Sutjeska Niksic | |||||||
10 Dec 2017 12:00 | Decic Tuzi | ? - ? | ? - ? | Zeta | |||||||
10 Dec 2017 12:00 | FK Buducnost Podgorica | ? - ? | ? - ? | Iskra Danilovgrad | |||||||
10 Dec 2017 12:00 | Grbalj Radanovici | ? - ? | ? - ? | OFK Petrovac | |||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 0 - 1 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Decic Tuzi | 1 - 2 | 0 - 1 | Zeta | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Grbalj Radanovici | 0 - 0 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Kom Podgorica | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Hansa Rostock | 3 - 1 | 2 - 0 | Chemnitzer | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 1 - 1 | 1 - 0 | Hallescher | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 10:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 5 - 0 | 2 - 0 | Nữ Ff Usv Jena | ||||||
10 Dec 2017 10:00 | Nữ Fcr 2001 Duisburg | ? - ? | ? - ? | Nữ Sc Sand | |||||||
10 Dec 2017 13:00 | Nữ Eintracht Frankfurt | ? - ? | ? - ? | Nữ Sg Essen Schonebeck | |||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hoffenheim | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Kamza | 0 - 1 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | KF Laci | 1 - 0 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
10 Dec 2017 15:10 | FT | Partizani Tirana | 2 - 1 | 1 - 1 | Teuta Durres | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:50 | FT | Al Taawon | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | ||||||
10 Dec 2017 16:40 | FT | Al-Fath | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Hilal | ||||||
10 Dec 2017 16:40 | FT | Uhud Medina | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Ahli Jeddah | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 12:00 | FT | Jamshedpur | 0 - 1 | 0 - 1 | Pune City | ||||||
10 Dec 2017 14:30 | FT | Mumbai City | 1 - 0 | 0 - 0 | Chennai Titans | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 05:30 | FT | Shatin Sports | 1 - 0 | 0 - 0 | Eastern District Sa | ||||||
10 Dec 2017 05:30 | FT | Wong Tai Sin District Rsc | 1 - 0 | 0 - 0 | Tai Chung | ||||||
10 Dec 2017 05:30 | FT | Tung Sing | 0 - 4 | 0 - 2 | Wing Yee Ft | ||||||
10 Dec 2017 07:30 | FT | Double Flower Fa | 3 - 1 | 0 - 1 | Kwun Tong Fa | ||||||
10 Dec 2017 07:30 | FT | Convoy Sun Hei | 0 - 3 | 0 - 1 | Mutual Football Club | ||||||
10 Dec 2017 07:30 | FT | Dreams Metro Gallery Old | 0 - 2 | 0 - 2 | Hoi King Sa | ||||||
10 Dec 2017 08:45 | FT | Hong Kong FC | 8 - 0 | 5 - 0 | Wan Chai Sf | ||||||
New Zealand Football Championships Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 01:00 | FT | Southern United | 0 - 2 | 0 - 0 | Canterbury United | ||||||
Spanish Federacion Cup Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Cd Huetor Tajar | 2 - 1 | 1 - 1 | CP Villarrobledo | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 14:00 | Racing Beirut | ? - ? | ? - ? | Al-Nejmeh | |||||||
10 Dec 2017 14:00 | FT | Racing Beirut | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Nejmeh | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Mes Krman | 2 - 1 | 0 - 1 | Iran Javan Bushehr | ||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Nassaji Mazandaran | 2 - 1 | 0 - 0 | Rah Ahan | ||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Saba Battery | 0 - 1 | 0 - 0 | Fajr Sepasi | ||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Bargh shiraz | 2 - 2 | 2 - 0 | Khouneh Be Khouneh | ||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Oxin Alborz | 2 - 0 | 0 - 0 | Aluminium Arak | ||||||
10 Dec 2017 10:30 | FT | Baderan Tehran | 2 - 0 | 0 - 0 | Mashin Sazi | ||||||
10 Dec 2017 11:00 | FT | Shahrdari Mahshahr | 1 - 0 | 0 - 0 | Gol Gohar | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 00:00 | FT | San Luis Quillota | 1 - 1 | 0 - 1 | Audax Italiano | ||||||
10 Dec 2017 15:30 | FT | Csd Antofagasta | 2 - 4 | 2 - 0 | Univ Catolica | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Curico Unido | 1 - 0 | 1 - 0 | O Higgins | ||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Palestino | 0 - 0 | 0 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | St Andrews | 2 - 3 | 1 - 2 | Tarxien Rainbows | ||||||
10 Dec 2017 15:00 | FT | Gzira United | 2 - 1 | 2 - 0 | Valletta FC | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | Marsa | 1 - 1 | 0 - 0 | Rabat Ajax | ||||||
10 Dec 2017 13:00 | FT | St Patrick | 1 - 2 | 0 - 1 | Mqabba | ||||||
10 Dec 2017 15:15 | FT | Qormi | 1 - 1 | 1 - 0 | Zejtun Corinthians | ||||||
10 Dec 2017 15:15 | FT | Vittoriosa Stars | 1 - 2 | 1 - 1 | Melita Fc | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 10:00 | FT | Chindia Targoviste | 1 - 0 | 1 - 0 | Pandurii | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 20:00 | FT | Liniers | 0 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 22:00 | FT | CA Penarol | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Jomo Cosmos | 2 - 1 | 1 - 1 | Royal Eagles | ||||||
10 Dec 2017 13:30 | FT | Cape Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Uthongathi | ||||||
Central American Games Sonuçlar |
|||||||||||
10 Dec 2017 01:00 | FT | Nicaragua U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Honduras U21 |
Toplam maçlar: 222
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...