futbol sonuçları 13-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Newcastle United | 0 - 2 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Manchester United | 4 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Norwich City | 1 - 3 | 0 - 1 | Sunderland | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Strasbourg | 3 - 0 | 0 - 0 | Lille | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Dijon | 1 - 4 | 1 - 3 | Monaco | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Guingamp | 0 - 3 | 0 - 0 | Paris Saint Germain | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Pacos Ferreira | 2 - 2 | 0 - 2 | Aves | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Sporting Braga | 2 - 1 | 1 - 1 | Portimonense | ||||||
13 Aug 2017 20:15 | FT | Desportivo de Tondela | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:30 | FT | Zwolle | 4 - 2 | 1 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 2 - 1 | 1 - 1 | Twente Enschede | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Willem II | 1 - 2 | 0 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
13 Aug 2017 15:45 | FT | Groningen | 3 - 3 | 0 - 2 | SC Heerenveen | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | Apollon Smirnis | ? - ? | ? - ? | Lamia | |||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | Celta Vigo | 4 - 1 | 4 - 0 | AS Roma | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | Levante | ? - ? | ? - ? | Rayo Vallecano | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | Leganes | ? - ? | ? - ? | Villarreal | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | Reggina | ? - ? | ? - ? | Catanzaro | |||||||
Spain Upercopa Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Barcelona | 1 - 3 | 0 - 0 | Real Madrid | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Royal Antwerp | 3 - 5 | 1 - 4 | Genk | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Sporting Charleroi | 2 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | St-Truidense VV | 1 - 0 | 0 - 0 | Standard Liege | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 0 - 2 | 0 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Krasnodar FK | 1 - 1 | 1 - 0 | Amkar Perm | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 4 - 0 | 1 - 0 | Akhmat Grozny | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Sao Paulo | 3 - 2 | 1 - 0 | Cruzeiro | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Vasco da Gama | 1 - 1 | 0 - 0 | Palmeiras | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Atletico Mineiro | 2 - 0 | 1 - 0 | Flamengo | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Sport Club Recife | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | ||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | Botafogo | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | ||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | Atletico Paranaense | 4 - 1 | 1 - 1 | Bahia | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | Midtjylland | 4 - 3 | 3 - 0 | Nordsjaelland | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Randers FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Brondby | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Aarhus AGF | 0 - 0 | 0 - 0 | Odense BK | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | AIK Solna | 1 - 1 | 0 - 1 | AFC United | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Hammarby | 2 - 2 | 1 - 1 | Ostersunds FK | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | IFK Norrkoping | 0 - 1 | 0 - 0 | Djurgardens | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Jonkopings Sodra IF | 1 - 2 | 1 - 1 | Orebro | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:30 | FT | Columbus Crew | 3 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | ||||||
13 Aug 2017 00:30 | FT | New York Red Bulls | 3 - 1 | 1 - 1 | Orlando City | ||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | New England Revolution | 1 - 0 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | Philadelphia Union | 0 - 3 | 0 - 0 | Montreal Impact | ||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | Dallas | 0 - 0 | 0 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | Houston Dynamo | 3 - 0 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | ||||||
13 Aug 2017 04:10 | FT | Los Angeles Galaxy | 0 - 2 | 0 - 0 | New York City Fc | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Aalesund FK | 1 - 1 | 0 - 1 | Viking | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Kristiansund BK | 2 - 2 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Brann | 2 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | FK Haugesund | 2 - 2 | 2 - 0 | Stabaek | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Stromsgodset | 3 - 1 | 3 - 1 | Lillestrom | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Teplice | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Baumit Jablonec | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Dukla Praha | 1 - 0 | 1 - 0 | Zlin | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 1 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Slovan Liberec | 1 - 1 | 0 - 1 | Sparta Praha | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | IFK Varnamo | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Jyvaskyla JK | 2 - 1 | 0 - 0 | Ps Kemi | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Trabzonspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Konyaspor | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Yeni Malatyaspor | 3 - 1 | 1 - 0 | Osmanlispor | ||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | Besiktas | 2 - 0 | 1 - 0 | Antalyaspor | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Wigan Athletic | 4 - 1 | 1 - 1 | Bury | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | Monterrey | 4 - 1 | 1 - 1 | Chivas Guadalajara | ||||||
13 Aug 2017 01:06 | FT | Pachuca | 2 - 1 | 1 - 1 | Tigres UANL | ||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | Necaxa | 0 - 3 | 0 - 0 | Club Leon | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Pumas UNAM | 2 - 0 | 0 - 0 | Lobos Buap | ||||||
Germany Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Nottingen | 2 - 5 | 0 - 2 | Bochum | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Munchen 1860 | 1 - 2 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Bonner sc | 2 - 6 | 1 - 1 | Hannover 96 | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Schweinfurt | 2 - 1 | 0 - 1 | SV Sandhausen | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | VfL Osnabruck | 3 - 1 | 1 - 0 | Hamburger | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Saarbrucken | 1 - 1 | 1 - 1 | Union Berlin | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Dorfmerkingen | 0 - 5 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Sv Morlautern | 0 - 5 | 0 - 2 | Greuther Furth | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Eintracht Norderstedt | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Energie Cottbus | 2 - 2 | 2 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | ||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 2 - 0 | 2 - 0 | Erzgebirge Aue | ||||||
Italy Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Genoa | 1 - 1 | 0 - 1 | Cesena | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Hellas Verona | 3 - 1 | 2 - 0 | Avellino | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:15 | FT | Arouca | 2 - 2 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Santa Clara | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Covilha | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Gil Vicente | 1 - 2 | 0 - 1 | CD Cova Piedade | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Leixoes | 2 - 1 | 1 - 0 | Varzim | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | CF Uniao Madeira | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Sport | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | SL Benfica B | 2 - 2 | 0 - 1 | CD Nacional | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Vitoria Guimaraes B | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Oliveirense | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Penafiel | 1 - 1 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 1 | 1 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Gwangju Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Gangwon FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Jeju United FC | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | Consadole Sapporo | 1 - 1 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
13 Aug 2017 10:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 4 | 0 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
13 Aug 2017 10:30 | FT | Gamba Osaka | 0 - 2 | 0 - 1 | Jubilo Iwata | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 1 | 1 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Tokyo | 1 - 0 | 0 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
Italy Super Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | Juventus | 2 - 3 | 0 - 1 | Lazio | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Tom Tomsk | 1 - 3 | 1 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Tyumen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Avangard | 0 - 4 | 0 - 4 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Tambov | 2 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 3 | 0 - 1 | Spartak Moscow II | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Baltika | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 2 - 0 | 0 - 0 | Sochi | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | FK Khimki | 0 - 1 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Kuban Krasnodar | 4 - 1 | 2 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 07:35 | FT | Perseru Serui | 1 - 1 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | Pusamania Borneo | 1 - 0 | 0 - 0 | Pstni | ||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | Bali United | 5 - 2 | 3 - 1 | Madura United | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Illichivets mariupol | 3 - 0 | 2 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Olimpic Donetsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 0 | 0 - 0 | Botosani | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Politehnica Iasi | 2 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 1 | 1 - 0 | Rapid Wien | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Gornik Zabrze | 1 - 1 | 0 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Korona Kielce | 2 - 3 | 1 - 1 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Crvena Zvezda | 3 - 1 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Zemun | 2 - 0 | 1 - 0 | Cukaricki | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Vojvodina | 0 - 1 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 3 - 1 | 1 - 0 | Borac Cacak | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Radnicki Nis | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Cibalia | 3 - 0 | 1 - 0 | Rudes | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:45 | FT | Beroe | 1 - 1 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Levski Sofia | 2 - 0 | 0 - 0 | Dunav Ruse | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 1 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Krsko Posavlje | 2 - 2 | 2 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Dinamo Minsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Slavia Mozyr | 1 - 1 | 0 - 1 | Gomel | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Shakhter Soligorsk | 3 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:15 | FT | Barry Town Afc | 1 - 1 | 1 - 0 | Aberystwyth Town | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | Okzhetpes | 0 - 1 | 0 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | FK Atyrau | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Taraz | 0 - 1 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | NK Celik | 3 - 0 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | GOSK Gabela | 2 - 1 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 08:30 | FT | Guizhou Zhicheng | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | Changchun YaTai | 1 - 1 | 0 - 0 | Yan Bian Changbaishan | ||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 2 - 1 | 0 - 0 | HeNan | ||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | Beijing Guoan | 4 - 0 | 1 - 0 | Liaoning Whowin | ||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | Shanghai East Asia FC | 3 - 2 | 1 - 0 | Chongqing Lifan | ||||||
Singapore Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | Albirex Niigata FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Tampines Rovers FC | ||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | DPMM FC | 1 - 3 | 0 - 0 | Home United FC | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Brabrand IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Fremad Amager | ||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Esbjerg FB | 1 - 2 | 1 - 2 | Vejle | ||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 0 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Nykobing Falster | 4 - 2 | 2 - 2 | Viborg | ||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Roskilde | 3 - 1 | 1 - 1 | Skive IK | ||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | Thisted | 1 - 3 | 0 - 1 | Fredericia | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Spicul Chiscareni | 0 - 1 | 0 - 1 | Dacia Chisinau | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Zimbru Chisinau | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Shirak | 1 - 0 | 1 - 0 | Banants | ||||||
African Nations Championship Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | Madagascar | ? - ? | ? - ? | Angola | |||||||
13 Aug 2017 13:00 | Comoros | ? - ? | ? - ? | Namibia | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Ethiopia | 1 - 1 | 0 - 0 | Sudan | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Ai Cập | 1 - 1 | 1 - 0 | Ma rốc | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | Municipal Liberia | 4 - 1 | 2 - 0 | Guadalupe | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Alajuelense | 0 - 1 | 0 - 0 | Herediano | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Perez Zeledon | 3 - 1 | 0 - 0 | AD Carmelita | ||||||
13 Aug 2017 20:30 | FT | Limon | 3 - 1 | 3 - 1 | Deportivo Saprissa | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Universidad de Costa Rica | 1 - 2 | 0 - 0 | AD grecia | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Universitario de Sucre | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Potosi | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Bolivar | 1 - 1 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
13 Aug 2017 22:15 | FT | Nacional Potosi | 1 - 2 | 1 - 0 | The Strongest | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | Deportivo Petapa | 1 - 0 | 1 - 0 | Guastatoya | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Deportivo Sanarate | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Suchitepequez | ||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 0 | 1 - 0 | Xelaju MC | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | CD Marquense | 1 - 0 | 1 - 0 | Siquinala FC | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Coban Imperial | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Malacateco | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:50 | FT | Sonsonate | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | Isidro Metapan | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Dragon | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Cd Audaz | 1 - 0 | 1 - 0 | CD FAS | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Municipal Limeno | 2 - 0 | 0 - 0 | Cd Pasaquina | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Aguila | 1 - 1 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
13 Aug 2017 22:15 | FT | Alianza | 1 - 1 | 0 - 0 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Juticalpa | 2 - 2 | 1 - 0 | CD Motagua | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Real Sociedad Tocoa | 0 - 1 | 0 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | CD Olimpia | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Vida | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Daejeon Citizen | 0 - 0 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Suwon FC | 0 - 4 | 0 - 1 | Ansan Greeners | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 3 - 1 | 2 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | CD Clan Juvenil | 0 - 2 | 0 - 1 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
13 Aug 2017 20:30 | FT | Deportivo Cuenca | 1 - 1 | 1 - 0 | Delfin SC | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Stumbras | 0 - 3 | 0 - 2 | Atlantas Klaipeda | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Lietava Jonava | 1 - 3 | 1 - 1 | Utenis Utena | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Jelgava | 1 - 2 | 1 - 0 | Spartaks Jurmala | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Riga Fc | 4 - 0 | 2 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Chrobry Glogow | 1 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Stal Mielec | 1 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
13 Aug 2017 18:45 | FT | Wigry Suwalki | 0 - 0 | 0 - 0 | Gornik Leczna | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 0 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 2 - 0 | 0 - 0 | Envigado | ||||||
13 Aug 2017 01:45 | FT | La Equidad | 0 - 1 | 0 - 1 | Millonarios | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Aguilas Doradas | 2 - 2 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres FC | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Jaguares De Cordoba | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
13 Aug 2017 23:15 | FT | America de Cali | 2 - 1 | 2 - 1 | Alianza Petrolera | ||||||
13 Aug 2017 23:30 | FT | Dep.Independiente Medellin | 3 - 2 | 0 - 1 | Patriotas | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | Sunshine Coast | 0 - 2 | 0 - 1 | Far North Queensland Bulls | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Lierse | 2 - 2 | 1 - 2 | Beerschot AC | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Universitario De Popayan | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Union Magdalena | 1 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Orsomarso | 0 - 0 | 0 - 0 | Cucuta | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | Syrianska IF Kerbura | 1 - 1 | 0 - 0 | Gamla Upsala | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 2 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Batumi | ||||||
13 Aug 2017 17:20 | FT | Shukura Kobuleti | 3 - 2 | 2 - 1 | Kolkheti Poti | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Deportivo La Guaira | 2 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Tachira | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Deportivo Lara | 2 - 1 | 1 - 1 | Zulia | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Atletico Venezuela | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Socopo | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Monagas SC | 3 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Zira | 2 - 1 | 2 - 1 | Sabail | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Standard Sumqayit | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:45 | FT | Anzhi 2 Makhachkala | 2 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | St Albans Saints | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Melbourne Sharks | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Heidelberg United | 4 - 0 | 4 - 0 | Kingston City | ||||||
13 Aug 2017 07:00 | FT | South Melbourne | 2 - 0 | 1 - 0 | Bentleigh Greens | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Guarani CA | 3 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Capiata | ||||||
13 Aug 2017 22:10 | FT | Sportivo Luqueno | 1 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Boluspor | 2 - 2 | 2 - 1 | Giresunspor | ||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | Samsunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | Balikesirspor | 2 - 2 | 2 - 2 | Adana Demirspor | ||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | Gaziantepspor | 0 - 3 | 0 - 1 | Umraniyespor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 08:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 2 - 1 | 0 - 1 | Amkar Perm Youth | ||||||
13 Aug 2017 10:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 2 - 1 | 0 - 1 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Arsenal Tula Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | Dalian Chaoyue | 1 - 1 | 1 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 1 - 0 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Fk Banik Sokolov | 3 - 3 | 1 - 2 | Fk Mas Taborsko | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 2 - 3 | 1 - 2 | Budejovice | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Nykopings BIS | 2 - 2 | 1 - 0 | Umea FC | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Elverum | 0 - 4 | 0 - 2 | Bodo Glimt | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Kongsvinger | 6 - 1 | 3 - 1 | Jerv | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Start Kristiansand | 2 - 0 | 1 - 0 | Floro | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Ranheim IL | 3 - 4 | 1 - 2 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Fredrikstad | 0 - 0 | 0 - 0 | Levanger | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Mjondalen | 2 - 0 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Arendal | 0 - 3 | 0 - 1 | Strommen | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 3 - 3 | 3 - 0 | Asane Fotball | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Hirnyk Sport | 1 - 2 | 1 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Helios Kharkiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Naftovik Ukrnafta | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Kolos Kovalivka | 1 - 0 | 0 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Rukh Vynnyky | 2 - 2 | 1 - 1 | Zhemchuzhyna Odessa | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Inhulets Petrove | 2 - 1 | 0 - 0 | Sumy | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Desna Chernihiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Balkany Zorya | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | Skeid Oslo | 0 - 1 | 0 - 0 | Asker | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Ham-Kam | 3 - 0 | 3 - 0 | Finnsnes | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Raufoss | 6 - 2 | 2 - 1 | Brumunddal | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Notodden FK | 2 - 1 | 1 - 1 | Vard Haugesund | ||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | IL Hodd | 2 - 3 | 2 - 2 | Bryne | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Sementchi Quvasoy | 6 - 0 | 0 - 0 | Yozyovon | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Mashal Ii | 4 - 4 | 0 - 0 | Nurafshon | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Uz Dong Joo Andijon | 0 - 1 | 0 - 0 | Naryn | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Lokomotiv Bfk | 1 - 1 | 0 - 0 | Aral Nukus | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Hotira Namangan | 5 - 2 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Dinamo Gallakor | 2 - 0 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Zaamin | 1 - 2 | 0 - 0 | Termez Surkhon | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Yangiyer | 1 - 4 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Nbu Osiyo | 1 - 0 | 0 - 0 | Andijon | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | Baltija Panevezys | 1 - 0 | 0 - 0 | Pakruojis | ||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Trakai Ii | 5 - 0 | 2 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:00 | Nữ Fylkir | ? - ? | ? - ? | Nữ Hafnarfjordur | |||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Siofok | 0 - 2 | 0 - 1 | ETO Gyori FC | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 2 | 1 - 1 | Dorogi | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Budafoki Mte | 1 - 1 | 1 - 0 | Soroksar | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Szolnoki MAV | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Vac-Dunakanyar | 1 - 0 | 0 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Cegled | 2 - 0 | 1 - 0 | Soproni Svse-gysev | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Varda Se | 1 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Bekescsaba | 0 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Csakvari Tk | 1 - 1 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Gyirmot Se | 0 - 3 | 0 - 2 | Nyiregyhaza | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | NK Mura 05 | 4 - 0 | 1 - 0 | Nk Radomlje | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Zarica Kranj | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuzinar | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Fram Reykjavik | 3 - 2 | 1 - 2 | Leiknir F | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:30 | FT | Msk Zilina B | 8 - 1 | 3 - 0 | KFC Komarno | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Skf Sered | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 0 | 2 - 0 | Sport Podbrezova B | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Hamm Rm Benfica | 3 - 1 | 0 - 0 | Us Esch | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 0 - 2 | 0 - 0 | F91 Dudelange | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Victoria Rosport | 4 - 1 | 1 - 0 | Una Strassen | ||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | Jeunesse Esch | 3 - 1 | 0 - 1 | Differdange 03 | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Korzo Prilep | 1 - 1 | 0 - 0 | Brera Strumica | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Pobeda Prilep | 1 - 2 | 0 - 1 | Pelister Bitola | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Sileks | 1 - 0 | 1 - 0 | Skopje | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Benatky Nad Jizerou | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Brozany | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Zapy | 1 - 0 | 0 - 0 | Litomerice | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 2 - 0 | 1 - 0 | Huddinge If | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Varmbols Fc | 2 - 3 | 1 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Vinbergs If | 4 - 1 | 2 - 0 | Ullared | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Rigas Tehniska Universitate | 0 - 2 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Wolfsberger Ac Amateure | 2 - 2 | 0 - 0 | Atsv Stadl Paura | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | Shenzhen Renren | 3 - 0 | 0 - 0 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | Shanghai Sunfun | 0 - 1 | 0 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 6 - 1 | 2 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | Sichuan Longfor | 1 - 0 | 1 - 0 | Hainan Boying Seamen | ||||||
Ireland - FAI Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | Bluebell United | 3 - 0 | 2 - 0 | Sheriff Yc | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Killester United | 3 - 3 | 1 - 0 | Galway United | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Evergreen | 0 - 4 | 0 - 1 | Drogheda United | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Portmarnock | 0 - 2 | 0 - 1 | St Patrick's | ||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | Dundalk | 4 - 0 | 1 - 0 | Derry City | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Stourbridge | 1 - 1 | 1 - 1 | Matlock Town | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Katsina United | 2 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Enyimba International | 3 - 0 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Plateau United | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Gombe United | 1 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Nasarawa United | 1 - 0 | 0 - 0 | Lobi Stars | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Akwa United | 3 - 0 | 0 - 0 | Niger Tornadoes | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Enugu Rangers International | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
13 Aug 2017 16:15 | FT | Remo Stars | 1 - 3 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
13 Aug 2017 16:15 | FT | Abia Warriors | 2 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | ||||||
Moldova Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Steaua 57 | 2 - 1 | 0 - 0 | Codru Lozova | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 4 | 0 - 2 | Belchatow | ||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Olimpia Elblag | 2 - 0 | 0 - 0 | Gwardia Koszalin | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | Granichen | 1 - 9 | 1 - 6 | Sion | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Calcio Kreuzlingen | 3 - 4 | 2 - 1 | Rapperswil-jona | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Chippis | 0 - 10 | 0 - 6 | Zurich | ||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | Munsingen | 5 - 1 | 1 - 1 | Sc Dudingen | ||||||
13 Aug 2017 13:45 | FT | Wettswil Bonstetten | 0 - 2 | 0 - 1 | Basel | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Ruti | 0 - 5 | 0 - 2 | Schaffhausen | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Cs Romontois | 0 - 10 | 0 - 5 | Grasshoppers | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Beroche Gorgier | 1 - 1 | 0 - 0 | Kosova Zurich | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Bulle | 1 - 2 | 0 - 0 | Yf Juventus Zurich | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Wyler | 2 - 2 | 1 - 0 | Locarno | ||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | Echallens | 2 - 1 | 1 - 0 | Aarau | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Baden | 3 - 8 | 1 - 4 | St. Gallen | ||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | Gambarogno Contone | 1 - 6 | 0 - 5 | Winterthur | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Deportivo Union Comercio | 2 - 2 | 0 - 0 | Sporting Cristal | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Alianza Atletico | 0 - 0 | 0 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Comerciantes Unidos | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Lima | ||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | Dep. San Martin | 2 - 2 | 0 - 2 | Cusco FC | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Oostkamp | 1 - 2 | 0 - 0 | Rc Lebbeke | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Aywaille | 1 - 1 | 0 - 0 | Rfc Huy | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Kfc Duffel | 3 - 2 | 0 - 0 | Jeunesse Tamines | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Acren | 2 - 1 | 0 - 0 | Kvk Ieper | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Richelle United | 2 - 2 | 0 - 0 | Bambrugge | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 0 - 0 | 0 - 0 | Eendracht Termien | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Bilzerse Waltwilder | 2 - 0 | 0 - 0 | Rapid Symphorinois | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Kfc Houtvenne | 1 - 2 | 0 - 0 | Menen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Royal Fc Liege | 2 - 1 | 0 - 0 | Zwarte Leeuw | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Jong Lede | 1 - 3 | 0 - 0 | Oudenaarde | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Givry | 1 - 6 | 0 - 0 | Berchem Sport | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Diest | 0 - 0 | 0 - 0 | Pepingen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Kfc Eppegem | 0 - 1 | 0 - 0 | Ksv Temse | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Hoogstraten VV | 1 - 0 | 0 - 0 | Huvo Jeuk | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Olsa Brakel | 1 - 2 | 0 - 0 | Ksc City Pirates | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Waremme | 2 - 2 | 0 - 0 | Walhain | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Mormont | 2 - 1 | 0 - 0 | Kvk Tienen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Dender | 4 - 0 | 0 - 0 | Kmr Biesen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | KSK Heist | 4 - 2 | 0 - 0 | Kv Zelzate | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Ksk Hasselt | 3 - 1 | 0 - 0 | Francs Borains | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Genly Quevy | 2 - 1 | 0 - 0 | Es De La Molignee | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Vigor Wuitens Hamme | 2 - 1 | 0 - 0 | Kskv Zwevezele | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Res Durbuy | 2 - 1 | 0 - 0 | Rrc Hamoir | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Onhaye | 3 - 1 | 0 - 0 | Kac Betekom | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Weywertz | 2 - 1 | 0 - 0 | Grimbergen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Sprimont Comblain | 2 - 3 | 0 - 0 | Sparta Petegem | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Eendracht Aalst | 2 - 0 | 0 - 0 | Torhout | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Esperanza Neerpelt | 6 - 2 | 0 - 0 | Pac Buzet | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Olympia Wijgmaal | 4 - 2 | 0 - 0 | Royal Cappellen | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Royal White Star Bruxelles | 0 - 8 | 0 - 0 | Sporting Bruxelles | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Wingene | 2 - 0 | 0 - 0 | Ronse | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Sint Eloois Winkel | 1 - 1 | 0 - 0 | Seraing United | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Sporting West Harelbeke | 0 - 0 | 0 - 0 | Roc Marchienne | ||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | Sint Lenaarts | 1 - 0 | 0 - 0 | Vc Herentals | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | San Luis Quillota | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Universidad de Concepcion | 0 - 0 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Audax Italiano | 1 - 3 | 1 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | Uaem Potros | 1 - 2 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
13 Aug 2017 02:15 | FT | Celaya | 3 - 1 | 2 - 1 | Cimarrones De Sonora | ||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 2 - 1 | 1 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | Pfc Nesebar | 3 - 1 | 0 - 1 | Ludogorets Razgrad Ii | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | Sc Scarborough | 4 - 1 | 0 - 0 | Sc Waterloo | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | Olmedo Riobamba | ? - ? | ? - ? | Sociedad Deportiva Aucas | |||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | Richmond Kickers | 0 - 1 | 0 - 1 | Orlando City B | ||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | Penn Harrisburg Islanders | 0 - 3 | 0 - 1 | Pittsburgh Riverhounds | ||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | Charleston Battery | 1 - 1 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | ||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | Ottawa Fury | 3 - 1 | 1 - 0 | Charlotte Independence | ||||||
13 Aug 2017 00:35 | FT | Louisville City | 5 - 0 | 2 - 0 | Cincinnati | ||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 1 - 1 | 0 - 1 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | Sporting Kansas City ii | 1 - 1 | 1 - 0 | Orange County Fc | ||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | Tulsa Roughneck | 2 - 1 | 1 - 0 | Okc Energy Fc | ||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 0 | 2 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
13 Aug 2017 03:45 | FT | Reno 1868 | 2 - 0 | 1 - 0 | San Antonio | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Portland Timbers B | 0 - 1 | 0 - 1 | Sacramento Republic Fc | ||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | Bethlehem Steel | 3 - 1 | 0 - 0 | Toronto Fc II | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | Martin Ledesma | 2 - 1 | 2 - 0 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 22 De Setiembre | 0 - 2 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Deportivo Santani | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpia De Ita | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Ovetense | 1 - 0 | 1 - 0 | Guairena | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Deportivo Caaguazu | 1 - 2 | 1 - 1 | Resistencia Sc | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Deportivo Liberacion | 2 - 0 | 1 - 0 | Caacupe Fbc | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:00 | FT | La Serena | 0 - 1 | 0 - 0 | Union La Calera | ||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | Union San Felipe | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Valdivia Huadiwei sub | 0 - 0 | 0 - 0 | Cobreloa | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Nublense | 1 - 0 | 1 - 0 | Rangers Talca | ||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | Cd Santiago Morning | 1 - 1 | 1 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 2 - 1 | 1 - 0 | Cobresal | ||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | San Marcos De Arica | 2 - 1 | 1 - 0 | Coquimbo Unido | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Parramatta Eagles | 0 - 2 | 0 - 1 | Bonnyrigg White Eagles | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Hakoah Sydney | 0 - 1 | 0 - 1 | Manly United | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | South Coast Wolves | 6 - 1 | 2 - 1 | Sydney FC U21 | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Sutherland Sharks | 1 - 2 | 1 - 0 | Sydney Olympic | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Sydney United | 2 - 2 | 1 - 0 | Blacktown City Demons | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | 1 - 1 | 0 - 1 | Rockdale City Suns | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Canberra | 1 - 1 | 1 - 1 | Ffa Centre Of Excellence | ||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | Canberra Olympic | 4 - 0 | 4 - 0 | Tuggeranong United | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | Chicago Red Stars Womens | 2 - 3 | 2 - 2 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
13 Aug 2017 01:45 | FT | Orlando Pride Womens | 5 - 0 | 2 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | South Hobart | 2 - 2 | 1 - 2 | Hobart Zebras | ||||||
13 Aug 2017 05:30 | FT | Northern Rangers | 5 - 2 | 2 - 1 | Kingborough Lions | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | University of Queensland | 0 - 1 | 0 - 0 | Acacia Ridge | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Pitea If | 5 - 3 | 3 - 0 | Anundsjo If | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | Ifk Malmo | 3 - 2 | 1 - 0 | Vimmerby IF | ||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | Nybro If | 3 - 0 | 1 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | IFK Hassleholm | 0 - 1 | 0 - 0 | Hassleholms If | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Mladost Podgorica | 0 - 3 | 0 - 2 | Berane | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Ibar Rozaje | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Otrant | 0 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Celik Niksic | 0 - 1 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Jezero Plav | 0 - 0 | 0 - 0 | Cetinje | ||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 0 | 0 - 0 | Mornar | ||||||
Israel Ligat Leumit Toto Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Afula | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Kfar Saba | 4 - 2 | 2 - 1 | Hapoel Hadera | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Maccabi Herzliya | 0 - 0 | 0 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Ramat Gan FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Lod | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Petah Tikva | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | ||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | 4 - 2 | 2 - 1 | Beitar Tel Aviv Ramla | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | Maccabi Netanya | 3 - 1 | 2 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
13 Aug 2017 17:45 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | Maccabi Haifa | 2 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Acco |
Toplam maçlar: 436
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...