futbol sonuçları 15-01-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Manchester City | 1 - 0 | 0 - 0 | Chelsea | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | Burnley | ? - ? | ? - ? | Leicester City | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Wolves | 3 - 1 | 1 - 0 | Southampton | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Newcastle United | 1 - 1 | 0 - 0 | Watford | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Norwich City | 2 - 1 | 2 - 0 | Everton | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Aston Villa | 2 - 2 | 0 - 1 | Manchester United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Luton Town | 3 - 2 | 2 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Cardiff City | 0 - 1 | 0 - 1 | Blackburn Rovers | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 4 | 1 - 2 | Coventry | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 1 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Millwall | 0 - 1 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | Barnsley | ? - ? | ? - ? | Blackpool | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Middlesbrough | 2 - 1 | 0 - 0 | Reading | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Fulham | 6 - 2 | 5 - 2 | Bristol City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Huddersfield Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Swansea City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Derby County | 2 - 0 | 0 - 0 | Sheffield United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Sampdoria | 1 - 2 | 1 - 1 | Torino | ||||||
15 Jan 2022 17:00 | FT | Salernitana | 0 - 3 | 0 - 2 | Lazio | ||||||
15 Jan 2022 19:45 | FT | Juventus | 2 - 0 | 1 - 0 | Udinese | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Reggina | 0 - 2 | 0 - 2 | Brescia | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Cremonese | 2 - 0 | 1 - 0 | Como | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | Parma | ? - ? | ? - ? | Crotone | |||||||
15 Jan 2022 13:00 | Cittadella | ? - ? | ? - ? | Cosenza | |||||||
15 Jan 2022 15:15 | FT | Pisa | 1 - 3 | 1 - 0 | Frosinone | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:30 | FT | Koln | 0 - 4 | 0 - 2 | Bayern Munich | ||||||
15 Jan 2022 14:30 | FT | Wolfsburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
15 Jan 2022 14:30 | FT | VfB Stuttgart | 0 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
15 Jan 2022 14:30 | FT | Mainz 05 | 1 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
15 Jan 2022 14:30 | FT | Union Berlin | 2 - 1 | 1 - 1 | Hoffenheim | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 2 | 0 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Nurnberg | 1 - 2 | 0 - 2 | SC Paderborn 07 | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | St Pauli | 2 - 2 | 1 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Werder Bremen | 3 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
15 Jan 2022 19:30 | FT | Darmstadt | 2 - 2 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:59 | FT | Saint-Etienne | 1 - 2 | 1 - 0 | Lens | ||||||
15 Jan 2022 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 2 - 0 | 1 - 0 | Stade Brestois | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | Ajaccio | ? - ? | ? - ? | Auxerre | |||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Nancy | 2 - 1 | 1 - 0 | Bastia | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | Chamois Niortais | ? - ? | ? - ? | Dunkerque | |||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Guingamp | 0 - 0 | 0 - 0 | Grenoble | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Rodez Aveyron | 0 - 2 | 0 - 1 | Dijon | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | Nimes | ? - ? | ? - ? | Valenciennes | |||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Toulouse | 1 - 1 | 0 - 0 | Pau FC | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | Quevilly | ? - ? | ? - ? | Amiens | |||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Sochaux | 3 - 2 | 0 - 2 | Caen | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:30 | FT | Boavista | 1 - 1 | 1 - 0 | Gil Vicente | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | SL Benfica | 1 - 1 | 0 - 0 | Moreirense | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Sporting Braga | 0 - 1 | 0 - 0 | Maritimo | ||||||
15 Jan 2022 20:30 | GD Estoril-Praia | ? - ? | ? - ? | Arouca | |||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 17:45 | FT | NEC Nijmegen | 0 - 0 | 0 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Twente Enschede | 2 - 0 | 0 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Feyenoord Rotterdam | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
15 Jan 2022 20:00 | FT | Go Ahead Eagles | 0 - 2 | 0 - 2 | RKC Waalwijk | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 00:00 | FT | Colo Colo | 2 - 1 | 1 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
15 Jan 2022 08:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 1 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 5 - 1 | 3 - 1 | Artmedia Petrzalka | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | Benatky Nad Jizerou | 2 - 2 | 0 - 1 | Zenit Caslav | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | Opava | 2 - 1 | 1 - 1 | Sigma Olomouc B | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | Hradec Kralove | 3 - 0 | 1 - 0 | Chrudim | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | FK Pohronie | 2 - 1 | 1 - 0 | Vratimov | ||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | Rozova Dolina | 3 - 2 | 2 - 1 | Haskovo | ||||||
15 Jan 2022 09:15 | FT | SC Znojmo | 4 - 3 | 4 - 1 | Viktoria Otrokovice | ||||||
15 Jan 2022 09:30 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 0 | 1 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
15 Jan 2022 09:30 | FT | Slavia Kromeriz | 1 - 5 | 1 - 1 | Synot Slovacko | ||||||
15 Jan 2022 09:30 | FT | Horsens | 5 - 0 | 2 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Budejovice | 2 - 0 | 2 - 0 | Pribram | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Brno | 3 - 3 | 2 - 1 | Zlin | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Istra 1961 | 1 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | MSK Zilina | 1 - 2 | 0 - 2 | Sport Podbrezova | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Domzale | 2 - 2 | 1 - 2 | Budafoki Mte | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Radunia Stezyca | 4 - 2 | 3 - 1 | Jaguar Gdansk | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Lisen | 2 - 0 | 2 - 0 | Stk 1914 Samorin | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Rapid Vienna Amateure | 1 - 1 | 1 - 1 | Stripfing | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Rekord Bielsko | 1 - 2 | 0 - 1 | GKS Katowice | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Kolding IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Sonderjyske | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Eldense | 2 - 2 | 2 - 0 | UCAM Murcia | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Polonia Bytom | 2 - 3 | 1 - 1 | Skra Czestochowa | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 1 | 1 - 0 | Namestovo | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Vyskov | 3 - 0 | 3 - 0 | Sardice | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Lierse | 1 - 0 | 1 - 0 | Patro Eisden | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | CS Mioveni | 0 - 0 | 0 - 0 | Steaua Bucuresti | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Lausanne Sports | 1 - 1 | 1 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Skf Sered | 1 - 1 | 1 - 0 | KFC Komarno | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Dabas | 1 - 0 | 1 - 0 | Budaorsi Sc | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Slavoj Trebisov | 4 - 0 | 2 - 0 | Spisska Nova Ves | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Hutnik Krakow | 4 - 3 | 1 - 3 | Garbarnia Krakow | ||||||
15 Jan 2022 10:30 | FT | Isloch Minsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
15 Jan 2022 10:30 | FT | Shakhter Soligorsk | 3 - 0 | 0 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Gornik Polkowice | 2 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Toledo | 2 - 0 | 0 - 0 | Mostoles | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Rudes | 3 - 2 | 2 - 1 | Jarun | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Iceland | 1 - 5 | 0 - 3 | Hàn Quốc | ||||||
15 Jan 2022 11:30 | FT | Gornik Leczna | 4 - 0 | 3 - 0 | Kszo Ostrowiec | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | ETO Gyori FC | 5 - 2 | 1 - 2 | Szolnoki MAV | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Warta Poznan | 1 - 0 | 1 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Zemplin Michalovce | 3 - 1 | 1 - 1 | 1. Tatran Presov | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Young Boys | 5 - 2 | 3 - 1 | Grasshoppers | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 2 | 1 - 1 | Resovia Rzeszow | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 3 | 0 - 2 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Legia Warszawa | 2 - 0 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Augsburg 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | VfR Aalen | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Spartak Varna | 5 - 0 | 3 - 0 | Chernomorets Burgas | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Siofok | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Widzew lodz | 1 - 3 | 1 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | LASK Linz | 7 - 1 | 1 - 1 | Grazer AK | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Neuchatel Xamax | 1 - 3 | 1 - 1 | Thun | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | SV Ried | 1 - 1 | 0 - 1 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Pirmasens | 0 - 4 | 0 - 2 | Etzella Ettelbruck | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Superfund Pasching | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Gurten | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | SC Wiedenbruck | 1 - 2 | 0 - 2 | RW Oberhausen | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Sc Kriens | 5 - 1 | 1 - 1 | Kickers Luzern | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Bocholter Vv | 1 - 0 | 1 - 0 | Uerdingen | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | TSV Alemannia Aachen | 2 - 4 | 1 - 2 | Westerlo | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Hallen | 1 - 1 | 1 - 1 | Lokomotive Leipzig | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | Neuruppin | ? - ? | ? - ? | Tennis Borussia Berlin | |||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Jadran Dekani | 1 - 1 | 0 - 1 | Tabor Sezana | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | SK Austria Klagenfurt | 7 - 1 | 0 - 0 | Sv Spittal | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | LR Ahlen | 3 - 4 | 2 - 3 | FSV Frankfurt | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Paksi SE | 1 - 1 | 0 - 1 | Sabah Fk Baku | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | MFK Ruzomberok | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | ZNK Osijek | 3 - 0 | 2 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Frydek-mistek | 1 - 1 | 0 - 1 | Zlin B | ||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | Sturm Graz | 0 - 2 | 0 - 1 | Fehervar Videoton | ||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | Lugano | 3 - 0 | 2 - 0 | Vaduz | ||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | Luzern | 0 - 1 | 0 - 1 | Winterthur | ||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | HNK Sibenik | 0 - 3 | 0 - 1 | Zarkovo | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Rheindorf Altach | 1 - 4 | 0 - 2 | St. Gallen | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | NK Rijeka | 3 - 0 | 2 - 0 | Ask Bravo | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Duren | 2 - 3 | 2 - 2 | Wegberg Beeck | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | SV Lippstadt | 4 - 3 | 3 - 2 | Ksv Hessen Kassel | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dessel Sport | 2 - 2 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
15 Jan 2022 16:00 | FT | Dinamo Bucuresti | 2 - 2 | 1 - 0 | Farul Constanta | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Novo Hamburgo RS | 0 - 0 | 0 - 0 | Caxias Rs | ||||||
15 Jan 2022 20:00 | FT | Melgar | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pereira | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:15 | Oud Heverlee | ? - ? | ? - ? | KV Mechelen | |||||||
15 Jan 2022 15:15 | FT | Oud Heverlee | 5 - 0 | 0 - 0 | KV Mechelen | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | Zulte-Waregem | ? - ? | ? - ? | Oostende | |||||||
15 Jan 2022 17:30 | Seraing United | ? - ? | ? - ? | St Gilloise | |||||||
15 Jan 2022 19:45 | FT | Club Brugge | 2 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
Copa Del Rey Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Mallorca | 2 - 1 | 1 - 0 | Espanyol | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Sporting de Gijon | 0 - 0 | 0 - 0 | Cadiz | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Girona | 1 - 2 | 1 - 1 | Rayo Vallecano | ||||||
15 Jan 2022 20:30 | FT | Real Betis | 2 - 1 | 1 - 1 | Sevilla | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:30 | FT | Adana Demirspor | 1 - 1 | 1 - 0 | Kayserispor | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Karagumruk | 2 - 0 | 1 - 0 | Rizespor | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Sivasspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Trabzonspor | ||||||
15 Jan 2022 15:59 | FT | Antalyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
15 Jan 2022 16:00 | Basaksehir FK | ? - ? | ? - ? | Konyaspor | |||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunderland | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Portsmouth | 1 - 2 | 0 - 2 | Milton Keynes Dons | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 2 - 0 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Cheltenham Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Rotherham United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 0 - 0 | 0 - 0 | Morecambe | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 0 - 0 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Sheffield Wed | 4 - 2 | 2 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 2 - 0 | 1 - 0 | Oxford United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Lincoln City | 0 - 1 | 0 - 0 | Cambridge United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Gillingham | 1 - 3 | 1 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 2 | 0 - 1 | Wigan Athletic | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 01:00 | FT | Queretaro FC | 1 - 3 | 1 - 2 | Pumas UNAM | ||||||
15 Jan 2022 03:00 | FT | Necaxa | 0 - 4 | 0 - 3 | Monterrey | ||||||
15 Jan 2022 23:00 | FT | Atlas | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico San Luis | ||||||
Gouden Gids Divisie Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:30 | FT | ADO Den Haag | 2 - 0 | 0 - 0 | Oss | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Casa Pia Ac | 0 - 1 | 0 - 1 | Academico Viseu | ||||||
15 Jan 2022 15:30 | FT | Penafiel | 4 - 3 | 2 - 2 | Vilafranquense | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 06:05 | Central Coast Mariners FC | ? - ? | ? - ? | Newcastle Jets FC | |||||||
15 Jan 2022 08:45 | FT | Adelaide United FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Melbourne City | ||||||
15 Jan 2022 08:45 | FT | Sydney FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Brisbane Roar FC | ||||||
15 Jan 2022 11:05 | Perth Glory FC | ? - ? | ? - ? | Wellington Phoenix | |||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:15 | FT | Asteras Tripolis | 1 - 0 | 1 - 0 | Volos Nfc | ||||||
15 Jan 2022 15:15 | FT | Lamia | 2 - 1 | 1 - 0 | Ionikos | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Apollon Smirnis | 0 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | PAOK Saloniki | 3 - 0 | 0 - 0 | OFI Crete | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 2 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
15 Jan 2022 15:30 | FT | Hapoel Haifa | 2 - 2 | 1 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
15 Jan 2022 17:50 | FT | Hapoel Katamon Jerusalem | 1 - 3 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 1 - 2 | 1 - 1 | AEP Paphos | ||||||
15 Jan 2022 17:00 | FT | Ethnikos Achnas | 0 - 3 | 0 - 2 | APOEL Nicosia | ||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 16:00 | FT | Nigeria | 3 - 1 | 2 - 0 | Sudan | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Guinea Bissau | 0 - 1 | 0 - 0 | Ai Cập | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Persela Lamongan | 1 - 1 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:30 | FT | Ratchaburi FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 1 - 2 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 3 - 2 | 2 - 1 | Chonburi Shark FC | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Khonkaen United | 0 - 0 | 0 - 0 | Port | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:45 | FT | Newroz Sc Irq | 0 - 0 | 0 - 0 | Naft Al Basra | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Al Karkh | 0 - 0 | 0 - 0 | Arbil | ||||||
15 Jan 2022 11:30 | FT | Al Najaf | 2 - 2 | 0 - 2 | Al Zawraa | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Al Quwa Al Jawiya | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Sinaah | ||||||
15 Jan 2022 16:30 | FT | Naft Alwasat | 4 - 1 | 2 - 1 | Al Qasim Sport Club | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 17:00 | FT | AD grecia | 1 - 1 | 1 - 0 | Herediano | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Ayr Utd | 0 - 2 | 0 - 1 | Greenock Morton | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dunfermline | 1 - 0 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Inverness C.T. | 2 - 2 | 0 - 1 | Queen of South | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Raith Rovers | 1 - 2 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Airdrie United | 3 - 2 | 2 - 0 | Falkirk | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 1 | 0 - 1 | Queens Park | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Cove Rangers | 1 - 0 | 1 - 0 | Montrose | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dumbarton | 2 - 0 | 0 - 0 | East Fife | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 1 | 0 - 1 | Clyde | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Asswehly Sc | 2 - 1 | 1 - 0 | Abu Salim | ||||||
15 Jan 2022 15:59 | FT | Al-hilal(lby) | 2 - 1 | 0 - 1 | Al-tahaddi | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:30 | FT | Denizlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Manisa Bb Spor | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Istanbulspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Umraniyespor | ||||||
15 Jan 2022 15:59 | FT | Kocaelispor | 1 - 2 | 1 - 1 | Ankaragucu | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | Hb Chelghoum Laid | 3 - 1 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Na Hussein Dey | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Setif | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 09:00 | FT | Yldrm Belediyesispor | 1 - 0 | 0 - 0 | Batman Petrolspor | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Hacettepe 1945 | 0 - 4 | 0 - 1 | Halide Edip Adivarspor | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Bayrampasaspor | 2 - 2 | 1 - 0 | Kizilcabolukspor | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Bergama Belediyespor | 2 - 1 | 1 - 1 | Elazigspor | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Fatsa Belediyespor | 1 - 1 | 1 - 1 | Hendek Spor | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:45 | FT | Irodotos | 0 - 0 | 0 - 0 | Panathinaikos B | ||||||
15 Jan 2022 12:45 | FT | Olympiakos Piraeus Ii | 2 - 2 | 2 - 0 | Nea Kavala | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Newport County | 4 - 0 | 2 - 0 | Harrogate Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Bradford AFC | 2 - 1 | 0 - 1 | Salford City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Bristol Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Carlisle | 1 - 1 | 0 - 1 | Crawley Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Colchester United | 0 - 2 | 0 - 0 | Barrow | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Exeter City | 2 - 0 | 0 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Mansfield Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Northampton Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | Oldham Athletic | ? - ? | ? - ? | Leyton Orient | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Port Vale | 1 - 3 | 1 - 2 | Swindon | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stevenage Borough | 3 - 3 | 2 - 0 | Sutton United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 0 | 2 - 0 | Rochdale | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Ayutthaya Fc | 1 - 3 | 0 - 1 | Muangkan United | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Sukhothai | 2 - 2 | 1 - 1 | Trat Fc | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Customs Department FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Ranong United | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Chiangmai Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Sc Freiburg Ii | 2 - 3 | 1 - 1 | 1. Magdeburg | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Hallescher | 0 - 0 | 0 - 0 | Turkgucu Munchen | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Kaiserslautern | 4 - 0 | 2 - 0 | Sv Meppen | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Munchen 1860 | 3 - 2 | 1 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | VfL Osnabruck | 2 - 1 | 1 - 0 | Saarbrucken | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | Fsv Zwickau | ? - ? | ? - ? | Viktoria Koln | |||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:45 | FT | Skenderbeu Korca | 0 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
15 Jan 2022 18:45 | FT | KF Tirana | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Buxton FC | 3 - 3 | 2 - 3 | Warrington Town AFC | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 0 | 0 - 0 | Basford Utd | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | Grantham Town | ? - ? | ? - ? | Ashton United | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | Nantwich Town | ? - ? | ? - ? | Mickleover Sports | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | South Shields | 2 - 0 | 1 - 0 | Radcliffe Borough | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Hyde United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 0 - 1 | 0 - 0 | Scarborough | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Whitby Town | 0 - 2 | 0 - 2 | Atherton Collieries | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Witton Albion | 0 - 1 | 0 - 1 | Matlock Town | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Akwa United | 2 - 0 | 1 - 0 | Katsina United | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:40 | FT | Al Tai | 1 - 2 | 1 - 1 | Dhamk | ||||||
15 Jan 2022 15:05 | FT | Al Nassr | 4 - 0 | 1 - 0 | Al Faisaly Harmah | ||||||
15 Jan 2022 17:00 | FT | Al Ahli Jeddah | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Hazm | ||||||
15 Jan 2022 17:00 | FT | Al Hilal | 3 - 2 | 2 - 2 | Al Taawon | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | Mohun Bagan | ? - ? | ? - ? | Bengaluru | |||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Hartley Wintney | 1 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Poole Town | 2 - 1 | 2 - 0 | Gosport Borough | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Salisbury City | 1 - 3 | 1 - 1 | Metropolitan Police | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 0 - 4 | 0 - 2 | Hayes&Yeading | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Taunton Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Wimborne Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Walton Casuals | 0 - 0 | 0 - 0 | Farnborough Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Weston Super Mare | 3 - 0 | 1 - 0 | Kings Langley | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Yate Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Harrow Borough | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 2 - 0 | 1 - 0 | Dorchester Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Chesham United | 0 - 0 | 0 - 0 | Tiverton Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Hendon | 0 - 2 | 0 - 0 | Truro City | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Barnet | 1 - 4 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Grimsby Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Altrincham | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Wealdstone | 2 - 1 | 0 - 1 | Dover Athletic | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Blyth Spartans | 2 - 0 | 1 - 0 | Gloucester City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Chester FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Darlington | 0 - 1 | 0 - 0 | Kidderminster | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Hereford | 0 - 2 | 0 - 0 | Gateshead | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Kettering Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Leamington | 0 - 2 | 0 - 1 | AFC Fylde | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Chelmsford City | 0 - 0 | 0 - 0 | Welling United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 5 - 2 | 1 - 2 | Hungerford Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 2 | 1 - 2 | Dorking | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 3 - 1 | 1 - 1 | Bath City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 2 | 1 - 2 | Billericay Town | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:55 | FT | Muscat | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Ittehad Salalah | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Nizwa | 1 - 2 | 0 - 2 | Sohar Club | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Al Msnaa | 2 - 1 | 2 - 0 | Al-Suwaiq Club | ||||||
15 Jan 2022 13:05 | FT | AL-Nahda | 2 - 2 | 0 - 1 | Oman Club | ||||||
15 Jan 2022 13:20 | FT | Dhufar | 2 - 1 | 2 - 0 | Bahla | ||||||
15 Jan 2022 16:15 | FT | Al Seeb | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Nasr (OMA) | ||||||
England FA Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 2 - 0 | 0 - 0 | Southend United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | St Albans City | 0 - 3 | 0 - 0 | Cheshunt | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | York City | 1 - 0 | 1 - 0 | Slough Town | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Tonbridge Angels | 1 - 1 | 0 - 0 | Kings Lynn | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Solihull Moors | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Notts County | 2 - 1 | 1 - 1 | Eastleigh | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dartford | 1 - 0 | 1 - 0 | Weymouth | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Morpeth Town | 4 - 3 | 2 - 3 | Boston United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Needham Market | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stockport County | 3 - 0 | 2 - 0 | Larkhall Athletic | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Spennymoor Town | 3 - 1 | 0 - 1 | Plymouth Parkway | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Boreham Wood | 1 - 1 | 1 - 0 | Maidstone United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Alfreton Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Halifax Town | ||||||
15 Jan 2022 17:30 | FT | Wrexham | 5 - 1 | 1 - 0 | Folkestone Invicta | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:15 | FT | Al-Safa | 1 - 0 | 1 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
15 Jan 2022 12:15 | FT | Shabab El Bourj | 2 - 1 | 2 - 0 | Sporting Beirut | ||||||
15 Jan 2022 14:45 | FT | Al-Ahed | 3 - 0 | 0 - 0 | Shabab Sahel | ||||||
Israel State League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 18:30 | FT | Maccabi Tzur Shalom | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Pardes | ||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:30 | FT | Agsm Verona Womens | 0 - 6 | 0 - 4 | Ac Milan Womens | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Carrick Rangers | 2 - 2 | 1 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Larne | 0 - 1 | 0 - 1 | Dungannon Swifts | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Linfield FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Ballymena United | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Portadown FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Coleraine | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Crusaders FC | ||||||
Iceland Reykjavik Tournament Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Fylkir | 3 - 0 | 2 - 0 | Fjolnir | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Vikingur Reykjavik | 1 - 1 | 0 - 0 | Valur | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | KR Reykjavik | 5 - 2 | 2 - 1 | Ir Reykjavik | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 11:00 | Psp Macau | ? - ? | ? - ? | Sporting Macau | |||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Benfica De Macau | 6 - 0 | 2 - 0 | Casa De Portugal | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Bravos Do Maquis | 0 - 3 | 0 - 1 | Recreativo Libolo | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Sagrada Esperanca | 0 - 0 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Kabuscorp Do Palanca | 1 - 1 | 0 - 1 | Desportivo Huila | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Annan Athletic | 2 - 2 | 1 - 2 | Forfar Athletic | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Elgin City | 1 - 1 | 1 - 1 | Albion Rovers | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Kelty Hearts | 2 - 2 | 1 - 0 | Edinburgh City | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stenhousemuir | 0 - 2 | 0 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Stranraer | 3 - 3 | 1 - 1 | Stirling Albion | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Annagh United | 1 - 2 | 0 - 2 | Ballinamallard United | ||||||
15 Jan 2022 14:00 | FT | Queens University | 3 - 1 | 1 - 1 | Knockbreda | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Ards | 1 - 3 | 1 - 0 | Dundela | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 1 - 2 | 1 - 0 | Institute | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Dergview | 3 - 0 | 1 - 0 | Loughgall | ||||||
Gibraltar Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Mons Calpe Sc | 1 - 3 | 0 - 2 | College Europa | ||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 23:00 | FT | Coruripe Al | 2 - 0 | 1 - 0 | Murici | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Unión Viera | 0 - 1 | 0 - 0 | Tenerife B | ||||||
15 Jan 2022 14:45 | Cd Lealtad | ? - ? | ? - ? | Industria Galda | |||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Atletico Astorga | 2 - 1 | 0 - 0 | CF Palencia | ||||||
15 Jan 2022 15:30 | FT | Tolosa | 0 - 3 | 0 - 0 | Alaves B | ||||||
15 Jan 2022 16:00 | FT | Amurrio | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Lagun Onak | ||||||
15 Jan 2022 16:30 | FT | Ucd Burlades | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Cortes | ||||||
France Ligue 5 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Anglet Genets | 1 - 3 | 0 - 1 | Poitiers | ||||||
Holland Ligue 3 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 14:30 | Excelsior Maassluis | ? - ? | ? - ? | Noordwijk | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Jong Sparta Rotterdam | ? - ? | ? - ? | ASWH | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Kozakken Boys | ? - ? | ? - ? | IJsselmeervogels | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Quick Boys | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Rijnsburgse Boys | ? - ? | ? - ? | Volendam Am | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Scheveningen | ? - ? | ? - ? | Gelders Veenendaalse VV | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | Spakenburg | ? - ? | ? - ? | TEC | |||||||
15 Jan 2022 14:30 | de Treffers | ? - ? | ? - ? | VV Katwijk | |||||||
Belgian First Amateur Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 18:30 | Dessel Sport | ? - ? | ? - ? | Kfc Mandel United | |||||||
15 Jan 2022 19:00 | Royal Olympic Club Charleroi | ? - ? | ? - ? | KSK Heist | |||||||
Thai Division 2 League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 08:30 | FT | Surat Thani City | 3 - 1 | 2 - 1 | Young Singh United | ||||||
15 Jan 2022 08:30 | FT | Khonkaen Mordindang | 1 - 1 | 0 - 1 | Sakon Nakhon | ||||||
15 Jan 2022 08:30 | FT | North Bangkok College | 1 - 0 | 0 - 0 | Grakcu Sai Mai United | ||||||
15 Jan 2022 08:30 | FT | Kasem Bundit University | 1 - 1 | 0 - 0 | Army United | ||||||
Turkiye Lig3 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Etimesgut Belediye Spor | 2 - 0 | 1 - 0 | Duzyurtspor | ||||||
15 Jan 2022 10:00 | FT | Turgutluspor | 0 - 2 | 0 - 2 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | ||||||
Cyprus 2 Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Asil Lysi | 0 - 0 | 0 - 0 | Onisilos Sotiras | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Akritas Chloraka | 3 - 0 | 2 - 0 | Xylotympou | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Ermis Aradippou | 1 - 2 | 1 - 1 | EN Paralimni | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 3 - 0 | 1 - 0 | Ahironas Liopetriou | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Nea Salamis | 3 - 2 | 2 - 1 | Anagenisis Dherina | ||||||
15 Jan 2022 12:30 | FT | Othellos Athienou | 3 - 2 | 0 - 1 | Omonia Aradippou | ||||||
Israel Youth League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 09:50 | FT | Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 | 2 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Tel Aviv Shachar U19 | ||||||
Kenya Super League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Kariobangi Sharks | 3 - 1 | 1 - 1 | Afc Leopards | ||||||
15 Jan 2022 12:00 | FT | Mathare United | 1 - 2 | 1 - 0 | Kenya Police | ||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Uniclinic Atletico Cearense Ce | 1 - 3 | 0 - 2 | Ferroviario Ce | ||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Crato Por | 0 - 1 | 0 - 0 | Pacajus Ce | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Caucaia | 2 - 0 | 1 - 0 | Icasa(CE) | ||||||
15 Jan 2022 19:00 | FT | Iguatu Ce | 1 - 2 | 0 - 1 | Maracana Ce | ||||||
UAE Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:05 | FT | Al-Wasl | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Ain | ||||||
15 Jan 2022 15:59 | FT | Al-Jazira UAE | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Wehda UAE | ||||||
Saudi Arabia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 12:10 | FT | Al Taraji | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Najma | ||||||
15 Jan 2022 12:25 | FT | Al Sadd Fc Sa | 2 - 4 | 1 - 1 | Al Entesar | ||||||
15 Jan 2022 12:35 | FT | Al Bukayriyah | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Arabi Ksa | ||||||
15 Jan 2022 12:35 | FT | Al Lewaa | 1 - 1 | 0 - 0 | Taweek | ||||||
15 Jan 2022 12:35 | FT | Al Saqer | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Dahab | ||||||
15 Jan 2022 12:55 | FT | Arar | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Ansar | ||||||
15 Jan 2022 13:10 | FT | Wajj | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Riyadh | ||||||
15 Jan 2022 16:10 | FT | Al Rawdhah | 2 - 2 | 0 - 0 | Al Washm | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Belenenses U23 | 1 - 1 | 0 - 1 | Maritimo U23 | ||||||
15 Jan 2022 11:00 | FT | Famalicao U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Farense U23 | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Sporting Clube De Portugal U23 | 4 - 3 | 2 - 0 | Academica Coimbra U23 | ||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Cruz Azul U20 | 0 - 0 | 0 - 0 | Juarez U20 | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Tigres Uanl U20 | 4 - 1 | 1 - 0 | Puebla U20 | ||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Atlas U20 | 1 - 3 | 1 - 1 | San Luis U20 | ||||||
15 Jan 2022 23:45 | FT | Club Tijuana U20 | 1 - 2 | 1 - 0 | Leon U20 | ||||||
Spain Primera Division RFEF Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 18:00 | FT | Rayo Majadahonda | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Badajoz | ||||||
Burundi League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Rukinzo | 1 - 1 | 1 - 0 | Bumamuru | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Athletico Olympic | 1 - 0 | 0 - 0 | Aigle Noir | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Musongati | 0 - 3 | 0 - 2 | Flambeau Du Centre | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Top Junior | 4 - 0 | 0 - 0 | Royal Muramvya | ||||||
15 Jan 2022 13:00 | FT | Les Crocos | 0 - 2 | 0 - 0 | Kayanza Utd | ||||||
15 Jan 2022 13:10 | FT | Flambeau De Lest | 1 - 3 | 0 - 0 | Le Messager Ngozi | ||||||
Ghana Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Jan 2022 15:00 | FT | Berekum Chelsea | 0 - 0 | 0 - 0 | Asante Kotoko |
Toplam maçlar: 393
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...