futbol sonuçları 15-08-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:59 | Domzale | ? - ? | ? - ? | Hermannstadt | |||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Hamburger | 1 - 4 | 1 - 2 | Bayern Munich | ||||||
15 Aug 2018 17:15 | FT | Barcelona | 3 - 0 | 2 - 0 | Boca Juniors | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 01:45 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 0 | 1 - 0 | Sol De America | ||||||
15 Aug 2018 23:30 | FT | Deportes Temuco | 1 - 0 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 03:30 | FT | Los Angeles Galaxy | 2 - 2 | 0 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
Super Cup European Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 20:00 | FT | Real Madrid | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 01:30 | FT | Ponte Preta | 3 - 1 | 2 - 1 | Criciuma | ||||||
Sweden Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Karlstad BK | 1 - 0 | 0 - 0 | Gefle IF | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Greve | 0 - 4 | 0 - 2 | Roskilde | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Hundested Ik | 2 - 2 | 1 - 2 | Bk Union | ||||||
15 Aug 2018 17:30 | FT | Hvidovre IF | 1 - 4 | 0 - 2 | Fremad Amager | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Jeju United FC | 2 - 3 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Chunnam Dragons | 0 - 1 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 1 - 2 | 1 - 0 | Seoul | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Pohang Steelers | 5 - 2 | 2 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
15 Aug 2018 11:30 | FT | Incheon United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
15 Aug 2018 11:30 | FT | Gyeongnam FC | 3 - 3 | 0 - 2 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Cerezo Osaka | 3 - 1 | 1 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Tokyo | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 1 | 1 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 0 | 0 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 4 - 0 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 2 | 1 - 2 | Kashima Antlers | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 4 - 1 | 2 - 1 | Shonan Bellmare | ||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 1 | 1 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
15 Aug 2018 11:30 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 2 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 23:30 | FT | Cruzeiro | 1 - 2 | 1 - 1 | Santos | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 12:45 | FT | Young Lions | 1 - 1 | 0 - 0 | DPMM FC | ||||||
15 Aug 2018 12:45 | FT | Geylang United FC | 1 - 5 | 0 - 2 | Home United FC | ||||||
15 Aug 2018 12:45 | FT | Hougang United FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
15 Aug 2018 12:45 | FT | Singapore Warriors | 2 - 1 | 0 - 1 | Tampines Rovers FC | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 19:00 | FT | Nogoom El Mostakbal | 0 - 2 | 0 - 1 | El Mokawloon | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 18:30 | FT | Orlando Pirates | 0 - 1 | 0 - 0 | Bidvest Wits | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Radnik Bijeljina | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Celik | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Sloboda | 1 - 0 | 0 - 0 | Krupa | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | GOSK Gabela | 3 - 2 | 2 - 0 | Tuzla City | ||||||
15 Aug 2018 19:15 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 2 | 1 - 2 | FK Sarajevo | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Shanghai East Asia FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 0 - 0 | 0 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Shandong Taishan | 3 - 1 | 1 - 1 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Beijing Renhe | 1 - 3 | 1 - 2 | Changchun YaTai | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Jiangsu Suning | 0 - 0 | 0 - 0 | Chongqing Lifan | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | HeNan | 0 - 5 | 0 - 1 | Guangzhou Evergrande FC | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | ShenHua SVA FC | 3 - 1 | 1 - 0 | Guizhou Zhicheng | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 20:00 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 2 | 0 - 1 | Club Guabira | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 22:30 | FT | Municipal Limeno | 1 - 1 | 1 - 1 | Cd Pasaquina | ||||||
15 Aug 2018 23:00 | FT | Cd Audaz | 0 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Seoul E Land | 0 - 2 | 0 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Atlantas Klaipeda | 0 - 1 | 0 - 1 | Spyris Kaunas | ||||||
Russia Div 2 East Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
15 Aug 2018 12:00 | FT | Sibir B | 3 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 01:45 | FT | Inter Palmira | 1 - 2 | 0 - 2 | Barranquilla | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 12:30 | FT | Yan Bian Changbaishan | 1 - 0 | 0 - 0 | Dalian Chaoyue | ||||||
15 Aug 2018 12:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 2 - 3 | 1 - 1 | Shanghai Shenxin | ||||||
15 Aug 2018 12:30 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 1 - 1 | 1 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
15 Aug 2018 12:30 | FT | Liaoning Whowin | 0 - 2 | 0 - 0 | Wuhan ZALL | ||||||
15 Aug 2018 12:30 | FT | Beijing Beikong | 1 - 1 | 0 - 1 | Shenzhen | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 1 - 0 | 0 - 0 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
15 Aug 2018 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 2 - 2 | 0 - 2 | Yiteng FC | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 3 - 2 | 2 - 2 | Meizhou Hakka | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 20:15 | FT | Stjarnan | 2 - 0 | 1 - 0 | Hafnarfjordur FH | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 14:00 | FT | Naryn | 1 - 3 | 0 - 2 | Istiklol Fergana | ||||||
15 Aug 2018 14:00 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 0 | 2 - 0 | Mashal Muborak | ||||||
15 Aug 2018 14:30 | FT | Aral Nukus | 0 - 4 | 0 - 2 | Termez Surkhon | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Andijon | 6 - 1 | 3 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 20:15 | Nữ Breidablik | ? - ? | ? - ? | Kr Reykjavik Womens | |||||||
Slovenia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Nafta | 2 - 1 | 0 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Akumulator Mezica | 1 - 7 | 0 - 3 | Brda | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Grad | 1 - 2 | 1 - 1 | NK Aluminij | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | NK Ptuj Drava | 0 - 2 | 0 - 1 | Ask Bravo | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Videm | 1 - 1 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Sij Acroni Jesenice | 0 - 12 | 0 - 4 | Koper | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Plama Podgrad | 0 - 5 | 0 - 0 | Gorica | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Simer Sampion Celje | 0 - 0 | 0 - 0 | Livar Ivancna Gorica | ||||||
15 Aug 2018 15:00 | FT | Bilje | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Korotan Prevalje | 5 - 1 | 3 - 1 | Zarica Kranj | ||||||
Romania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Rapid Bucuresti | 5 - 0 | 0 - 0 | Bragadiru | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Csm Focsani | 3 - 0 | 0 - 0 | Targu Secuiesc | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Agricola Borcea | 2 - 9 | 0 - 4 | Oltenita | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Unirea Mircesti | 0 - 5 | 0 - 2 | Ceahlaul Piatra Neamt | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Unirea Bascov | 1 - 2 | 1 - 0 | Sporting Rosiorii | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Sportul Petresti | 0 - 3 | 0 - 0 | Metalurgistul Cugir | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Avrig | 0 - 1 | 0 - 0 | Unirea Alba Iulia | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Victoria Zabrani | 1 - 2 | 0 - 1 | Soimii Lipova | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Cs Gloria Lunca Teuz Cermei | 2 - 0 | 0 - 0 | National Sebis | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Sanatatea Darabani | 0 - 1 | 0 - 0 | Bucovina Radauti | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Cetate Deva | 1 - 2 | 0 - 0 | Cs Municipal Lugoj | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Petrofac Ticleni | 1 - 3 | 0 - 1 | Acso Filiasi | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Css Slatina | 2 - 0 | 1 - 0 | U Craiova 1948 | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Sticla Ariesu Turda | 1 - 3 | 0 - 2 | Cs Sanatatea Cluj | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Minaur Baia Mare | 3 - 1 | 0 - 0 | Unirea Tasnad | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Dunarea Galati | 1 - 3 | 0 - 1 | Sporting Liesti | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Pescarusul Sarichioi | 0 - 6 | 0 - 0 | Otelul Galati | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Inainte Modelu | 2 - 5 | 1 - 1 | Csa Axiopolis Sport Cernavoda | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Victoria Traian | 1 - 1 | 0 - 0 | Unirea 2004 Slobozia | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Csm Ramnicu Sarat | 1 - 3 | 1 - 1 | Metalul Buzau | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Sacele | 0 - 2 | 0 - 0 | Acs Olimpic Cetate Rasnov | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Unirea Cristuru Secuiesc | 1 - 7 | 0 - 0 | Afc Harman | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Industria Galda | 3 - 0 | 0 - 0 | Performanta Ighiu | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Cs Gloria Cornesti | 0 - 3 | 0 - 0 | Csm Flacara Moreni | ||||||
15 Aug 2018 15:30 | FT | Viitorul Liteni | 1 - 1 | 0 - 0 | Sc Municipal Petrotub Roman | ||||||
15 Aug 2018 15:45 | FT | Gloria Bistrita | 3 - 0 | 0 - 0 | Avantul Reghin | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 12:00 | FT | Ekibastuzets | 2 - 1 | 0 - 0 | Altay Spor Kulubu | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Kaspyi Aktau | 0 - 2 | 0 - 1 | Okzhetpes | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Maktaaral | 2 - 0 | 0 - 0 | Aktobe Zhas | ||||||
15 Aug 2018 14:00 | FT | Kairat Academy | 0 - 1 | 0 - 0 | Zhetysu Ii | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Union Gurten | 2 - 1 | 0 - 1 | SC Weiz | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 08:30 | FT | Yanbian Beiguo | 0 - 1 | 0 - 0 | Beijing Tech | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Grbalj Radanovici | 0 - 1 | 0 - 1 | Rudar Pljevlja | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Zeta | 1 - 3 | 0 - 2 | Iskra Danilovgrad | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Mornar | 2 - 4 | 1 - 2 | Lovcen Cetinje | ||||||
15 Aug 2018 18:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 2 - 1 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Frydlant | 0 - 0 | 0 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Lisen | 2 - 2 | 2 - 2 | Prostejov | ||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Sumperk | 0 - 1 | 0 - 0 | Unicov | ||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Polna | 6 - 1 | 3 - 1 | Humpolec | ||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Sokol Tasovice | 3 - 3 | 1 - 2 | Velke Mezirici | ||||||
15 Aug 2018 16:30 | FT | Slavicin | 1 - 0 | 0 - 0 | Valasske Mezirici | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Admira Praha | 1 - 0 | 0 - 0 | Kraluv Dvur | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Ostra | 1 - 5 | 0 - 3 | Sokol Zapy | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Mfk Havirov | 1 - 3 | 0 - 0 | Odra Petrkovice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Kladno | 2 - 0 | 0 - 0 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Litomerice | 2 - 0 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Slovan Rosice | 3 - 1 | 2 - 0 | Sardice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Nachod Destne | 1 - 2 | 1 - 1 | Prevysov | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Spartak Sobeslav | 0 - 3 | 0 - 1 | Pisek | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Spolana Neratovice | 1 - 4 | 0 - 2 | Slovan Velvary | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Hranice Kunz | 2 - 2 | 1 - 1 | Bohumin | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Rakovnik | 0 - 4 | 0 - 1 | Fk Banik Sokolov | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Tachov | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympia Radotin | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Sokol Hostoun | 5 - 4 | 3 - 1 | Slavoj Vysehrad | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Zenit Caslav | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Benatky Nad Jizerou | 1 - 1 | 1 - 0 | Benesov | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Horky Nad Jizerou | 1 - 2 | 1 - 0 | Dobrovice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Pencin Turnov | 0 - 3 | 0 - 2 | Stechovice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Prestice | 0 - 6 | 0 - 3 | Domazlice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Mostecky | 0 - 2 | 0 - 1 | Sokol Brozany | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Tj Dvur Kralove | 1 - 1 | 0 - 0 | Sokol Zivanice | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Vysoke Myto | 0 - 2 | 0 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Slavoj Olympia | 0 - 1 | 0 - 0 | Dolni Benesov | ||||||
15 Aug 2018 16:59 | FT | Sokol Lanzho | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Kromeriz | ||||||
Asian Game Soccer Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 10:00 | FT | Hong Kong U23 | 4 - 0 | 4 - 0 | Chinese Taipei U23 | ||||||
15 Aug 2018 10:00 | FT | Malaysia U23 | 3 - 1 | 1 - 0 | Kyrgyzstan U23 | ||||||
15 Aug 2018 10:00 | FT | Saudi Arabia U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Iran U23 | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Indonesia U23 | 1 - 2 | 1 - 1 | Palestine U23 | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Bahrain U23 | 0 - 6 | 0 - 5 | Hàn Quốc U23 | ||||||
15 Aug 2018 13:00 | FT | Bắc Triều Tiên U23 | 1 - 1 | 0 - 1 | Myanmar U23 | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 16:00 | FT | Podluzany | 0 - 4 | 0 - 1 | Dvory Nad Zitavou | ||||||
Mexico Copa Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 01:00 | FT | Club Leon | 2 - 1 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
15 Aug 2018 01:00 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 0 | 1 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
15 Aug 2018 03:00 | FT | Puebla | 1 - 1 | 0 - 1 | Monterrey | ||||||
15 Aug 2018 03:00 | FT | Tampico Madero | 3 - 1 | 2 - 1 | Necaxa | ||||||
15 Aug 2018 03:00 | FT | Veracruz | 0 - 3 | 0 - 3 | Club America | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 02:00 | FT | Alianza Lima | 1 - 0 | 1 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
15 Aug 2018 21:30 | FT | Comerciantes Unidos | 0 - 4 | 0 - 3 | Academia Cantolao | ||||||
15 Aug 2018 23:45 | FT | Cusco FC | 3 - 3 | 2 - 1 | Dep. San Martin | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | Darlington | 1 - 1 | 1 - 1 | Blyth Spartans | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | Elgin City | 1 - 1 | 0 - 0 | Arbroath | ||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | Dundee United | 3 - 2 | 0 - 1 | St Johnstone U20 | ||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | East Kilbride | 1 - 1 | 0 - 1 | Spartans | ||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | Cove Rangers | 2 - 2 | 1 - 1 | Montrose | ||||||
15 Aug 2018 19:45 | FT | Dundee United | 3 - 2 | 0 - 1 | St Johnstone U21 | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 19:00 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Coritiba Youth Pr | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 11:00 | FT | Canberra Olympic | 7 - 0 | 3 - 0 | Cooma Tigers | ||||||
Indonesia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 07:30 | FT | Psbs Biak | 4 - 0 | 2 - 0 | Gresik United | ||||||
Venezuela Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Aug 2018 20:30 | FT | Metropolitanos | 0 - 0 | 0 - 0 | Academia Puerto Cabello | ||||||
15 Aug 2018 20:30 | FT | Atletico Venezuela | 4 - 2 | 1 - 1 | Estudiantes Caracas SC | ||||||
15 Aug 2018 20:30 | FT | Aragua | 1 - 2 | 1 - 1 | Libertador | ||||||
15 Aug 2018 21:00 | FT | Caracas FC | 3 - 0 | 3 - 0 | Deportivo Petare FC | ||||||
15 Aug 2018 21:00 | FT | Trujillanos FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Jbl Del Zulia | ||||||
15 Aug 2018 21:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 2 | 1 - 0 | Yaracuy | ||||||
15 Aug 2018 21:00 | FT | Zulia | 0 - 0 | 0 - 0 | Titanes | ||||||
15 Aug 2018 21:00 | FT | Portuguesa de Desportos | 1 - 3 | 0 - 1 | Llaneros Guanare | ||||||
15 Aug 2018 22:00 | FT | Deportivo Anzoategui | 3 - 1 | 0 - 1 | Margarita | ||||||
15 Aug 2018 22:00 | FT | Deportivo Tachira | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Frontera | ||||||
15 Aug 2018 23:00 | FT | Monagas SC | 5 - 1 | 2 - 1 | Lala | ||||||
15 Aug 2018 23:00 | FT | Estudiantes Merida | 4 - 1 | 2 - 0 | Urena Sc |
Toplam maçlar: 180
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...