futbol sonuçları 15-09-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 2 | 0 - 1 | Liverpool | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 4 - 2 | 3 - 0 | Leicester City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Chelsea | 4 - 1 | 2 - 1 | Cardiff City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Huddersfield Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Crystal Palace | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Manchester City | 3 - 0 | 2 - 0 | Fulham | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Newcastle United | 1 - 2 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Watford | 1 - 2 | 0 - 2 | Manchester United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 2 | 0 - 1 | Queens Park Rangers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Brentford | 2 - 0 | 1 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bristol City | 1 - 0 | 0 - 0 | Sheffield United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hull City | 2 - 0 | 1 - 0 | Ipswich | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Millwall | 1 - 1 | 0 - 0 | Leeds United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Norwich City | 1 - 0 | 0 - 0 | Middlesbrough | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Preston North End | 2 - 3 | 1 - 1 | Reading | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Rotherham United | 1 - 0 | 0 - 0 | Derby County | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Sheffield Wed | 2 - 2 | 1 - 2 | Stoke City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Swansea City | 0 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Blackburn Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Inter Milan | 0 - 1 | 0 - 0 | Parma | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Napoli | 1 - 0 | 0 - 0 | Fiorentina | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Frosinone | 0 - 5 | 0 - 1 | Sampdoria | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Brescia | 1 - 1 | 0 - 0 | Pescara | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 0 | 0 - 0 | Lecce | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Cittadella | 2 - 0 | 0 - 0 | Cosenza | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Cremonese | 2 - 0 | 2 - 0 | Spezia | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Atletico Madrid | 1 - 1 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
15 Sep 2018 15:15 | FT | Real Sociedad | 1 - 2 | 1 - 0 | Barcelona | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Valencia | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
15 Sep 2018 19:45 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 1 - 0 | 0 - 0 | Osasuna | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Malaga | 3 - 0 | 2 - 0 | Cordoba C.F. | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Tenerife | 0 - 1 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Alcorcon | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Bayern Munich | 3 - 1 | 2 - 1 | Bayer Leverkusen | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 1 | 1 - 0 | Hoffenheim | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Mainz 05 | 2 - 1 | 0 - 0 | Augsburg | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | RB Leipzig | 3 - 2 | 2 - 1 | Hannover 96 | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Wolfsburg | 2 - 2 | 0 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Monchengladbach | 2 - 1 | 1 - 0 | Schalke 04 | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Hamburger | 3 - 2 | 0 - 0 | Heidenheimer | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Darmstadt | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Greuther Furth | 4 - 1 | 0 - 0 | Holstein Kiel | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Caen | 2 - 2 | 0 - 1 | Lyon | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Amiens | 2 - 3 | 0 - 1 | Lille | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Dijon | 1 - 3 | 1 - 3 | Angers SCO | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Montpellier | 1 - 1 | 0 - 0 | Strasbourg | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Toulouse | 1 - 1 | 0 - 0 | Monaco | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Lens | 2 - 0 | 1 - 0 | Sochaux | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | De Graafschap | 1 - 2 | 0 - 2 | VVV Venlo | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | ADO Den Haag | 0 - 7 | 0 - 2 | PSV Eindhoven | ||||||
15 Sep 2018 19:45 | FT | Ajax Amsterdam | 3 - 0 | 1 - 0 | Groningen | ||||||
15 Sep 2018 19:45 | FT | Willem II | 2 - 2 | 0 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 08:00 | FT | Peninsula Power | 2 - 3 | 1 - 2 | Brisbane Roar FC | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Maldives | 2 - 1 | 1 - 0 | Ấn Độ | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | Al-Muharraq | ? - ? | ? - ? | Al-Najma | |||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 01:00 | FT | Atletico Tucuman | 3 - 0 | 2 - 0 | Tigre | ||||||
15 Sep 2018 17:15 | FT | Independiente | 3 - 0 | 1 - 0 | Colon | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | River Plate | 4 - 1 | 2 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
15 Sep 2018 21:45 | FT | Belgrano | 0 - 0 | 0 - 0 | Newells Old Boys | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Standard Liege | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Oostende | 1 - 1 | 0 - 0 | Cercle Brugge | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Beveren | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Genk | 1 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Rubin Kazan | 1 - 0 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 0 - 3 | 0 - 1 | CSKA Moscow | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Arsenal Tula | 4 - 0 | 1 - 0 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 0 | 3 - 0 | Dundee | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Livingston | 1 - 0 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hibernian FC | 3 - 2 | 2 - 2 | Kilmarnock | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Motherwell FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Hearts | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 1 - 0 | Aberdeen | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Ceara | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Salvador BA | ||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Gremio | 2 - 0 | 0 - 0 | Parana PR | ||||||
15 Sep 2018 23:00 | FT | Vasco da Gama | 1 - 1 | 1 - 0 | Flamengo | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Nordsjaelland | 4 - 1 | 2 - 0 | Randers FC | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Orebro | 2 - 1 | 0 - 1 | GIF Sundsvall | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Ostersunds FK | 2 - 3 | 2 - 2 | Malmo FF | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 20:55 | FT | Colorado Rapids | 0 - 3 | 0 - 3 | Atlanta United | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | FK Haugesund | 1 - 3 | 0 - 2 | Brann | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 19:45 | FT | Sligo Rovers | 1 - 2 | 1 - 1 | St Patrick's | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Pribram | 1 - 0 | 0 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 0 | 0 - 0 | Opava | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | IK Brage | 2 - 3 | 2 - 1 | Norrby IF | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | AFC United | 0 - 0 | 0 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ankaragucu | 1 - 0 | 1 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Besiktas | 2 - 1 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Goztepe | 2 - 0 | 2 - 0 | Kayserispor | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 2 - 3 | 0 - 2 | Scunthorpe United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bradford AFC | 0 - 2 | 0 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Burton Albion FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Sunderland | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Coventry | 1 - 0 | 0 - 0 | Barnsley | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Luton Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Bristol Rovers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 2 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 0 - 1 | 0 - 1 | Blackpool | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Rochdale | 3 - 0 | 2 - 0 | Gillingham | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 2 - 0 | 2 - 0 | Southend United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Walsall | 1 - 4 | 1 - 1 | Doncaster Rovers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | Oxford United | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 00:30 | FT | Figueirense (SC) | 2 - 2 | 1 - 1 | Sao Bento | ||||||
15 Sep 2018 01:30 | FT | Sampaio Correa | 1 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza | ||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Boa Esporte Clube | 1 - 1 | 1 - 1 | Paysandu (PA) | ||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 1 - 0 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Criciuma | 3 - 2 | 2 - 0 | Avai | ||||||
15 Sep 2018 23:00 | FT | Goias | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 03:00 | FT | Veracruz | 2 - 3 | 0 - 2 | Toluca | ||||||
15 Sep 2018 23:00 | FT | Queretaro FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Puebla | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 02:00 | FT | Central Cordoba Sde | 1 - 0 | 1 - 0 | Quilmes | ||||||
15 Sep 2018 19:40 | FT | Villa Dalmine | 2 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mitre De Salta | ||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Gimnasia Mendoza | 2 - 1 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Agropecuario De Carlos Casares | 1 - 1 | 0 - 1 | Temperley | ||||||
15 Sep 2018 23:30 | FT | Arsenal de Sarandi | 1 - 2 | 0 - 0 | Instituto | ||||||
Portugal League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Pacos Ferreira | 0 - 0 | 0 - 0 | Aves | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | SL Benfica | 2 - 1 | 1 - 0 | Rio Ave | ||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Sporting Braga | 2 - 1 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 4 - 0 | 1 - 0 | Jeju United FC | ||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 2 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | ||||||
15 Sep 2018 08:00 | FT | Incheon United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Cần Thơ FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Quảng Nam | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Hải Phòng | 1 - 0 | 1 - 0 | Sài Gòn FC | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Sagan Tosu | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 3 - 4 | 1 - 1 | V-Varen Nagasaki | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Kashiwa Reysol | 2 - 3 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 7 - 0 | 3 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 2 | 1 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 05:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Yamagata Montedio | 1 - 1 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Tochigi SC | 1 - 3 | 0 - 0 | Ehime FC | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Oita Trinita | 5 - 0 | 3 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 2 - 1 | 1 - 0 | Gifu | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 2 - 1 | 1 - 1 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Okayama FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Luch-Energiya | 0 - 1 | 0 - 0 | Tambov | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Tom Tomsk | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Tyumen | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 2 - 2 | 1 - 2 | Krasnodar II | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Spartak Moscow II | 1 - 2 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | FK Khimki | 3 - 3 | 3 - 2 | Baltika | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Avangard | 1 - 1 | 1 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Chertanovo Moscow | 2 - 1 | 0 - 0 | Sibir | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Sochi | 0 - 2 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 1 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Rotor Volgograd | 1 - 1 | 0 - 0 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:15 | FT | OFI Crete | 1 - 3 | 1 - 2 | PAOK Saloniki | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Apollon Smirnis | 1 - 2 | 0 - 1 | Pas Giannina | ||||||
15 Sep 2018 18:30 | FT | AEK Athens | 4 - 0 | 1 - 0 | Panionios | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 4 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Hadera | ||||||
15 Sep 2018 17:45 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
15 Sep 2018 18:30 | FT | Ashdod MS | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Doxa Katokopias | 4 - 0 | 1 - 0 | Alki Oroklini | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Apollon Limassol FC | 5 - 1 | 3 - 0 | AEP Paphos | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Nea Salamis | 1 - 1 | 0 - 1 | AEK Larnaca | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Hougang United FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Home United FC | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Tampines Rovers FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Young Lions | 1 - 3 | 1 - 2 | Albirex Niigata FC | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Singapore Warriors | 1 - 2 | 1 - 1 | DPMM FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 2 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Karpaty Lviv | 0 - 1 | 0 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Dunarea Calarasi | 3 - 2 | 2 - 1 | Botosani | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Gaz Metan Medias | 3 - 2 | 2 - 1 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | TSV Hartberg | 2 - 1 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 2 - 3 | 1 - 1 | Sturm Graz | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | St.Polten | 1 - 3 | 1 - 1 | Red Bull Salzburg | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:45 | FT | Suphanburi FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Ubon Umt United | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Port | 4 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 0 - 0 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | BEC Tero Sasana | 2 - 3 | 0 - 0 | Air Force Central | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Sukhothai | 4 - 0 | 3 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:30 | FT | Wofoo Tai Po | 4 - 3 | 2 - 0 | Sun Pegasus | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Leeman | 0 - 2 | 0 - 1 | Yuen Long | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Varda Se | 4 - 1 | 2 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Mezokovesd-Zsory | 4 - 2 | 3 - 0 | Diosgyor | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Paksi SE | 3 - 0 | 1 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Ujpesti TE | 1 - 0 | 1 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 2 - 1 | 1 - 1 | Fehervar Videoton | ||||||
15 Sep 2018 18:30 | FT | Budapest Honved | 0 - 1 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Wisla Plock | 2 - 2 | 1 - 2 | Miedz Legnica | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Piast Gliwice | 1 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Wisla Krakow | 5 - 2 | 2 - 2 | Lechia Gdansk | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Proleter Novi Sad | 0 - 1 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Dinamo Vranje | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Macva Sabac | 0 - 2 | 0 - 1 | Zemun | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Backa Backa Palanka | 0 - 2 | 0 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Crvena Zvezda | 6 - 0 | 2 - 0 | Radnik Surdulica | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Hnk Gorica | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Hajduk Split | 3 - 1 | 1 - 0 | Rudes | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:45 | FT | Dunav Ruse | 2 - 4 | 1 - 3 | Etar Veliko Tarnovo | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Beroe | 1 - 0 | 0 - 0 | Septemvri Sofia | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | CSKA Sofia | 3 - 1 | 2 - 1 | Cherno More Varna | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:45 | FT | Slovan Bratislava | 3 - 2 | 2 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Spartak Trnava | 1 - 2 | 0 - 0 | MSK Zilina | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Skf Sered | 2 - 1 | 0 - 1 | Zemplin Michalovce | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Sport Podbrezova | 3 - 2 | 2 - 1 | Nitra | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Zlate Moravce | 1 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | FK Senica | 0 - 2 | 0 - 0 | Trencin | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | NK Aluminij | 0 - 0 | 0 - 0 | Gorica | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | NK Rudar Velenje | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Publikum Celje | ||||||
15 Sep 2018 19:15 | FT | Krsko Posavlje | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | FC Minsk | 1 - 3 | 0 - 1 | Vitebsk | ||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||||||
15 Sep 2018 18:45 | FT | BATE Borisov | 3 - 1 | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Caernarfon | 0 - 1 | 0 - 0 | Barry Town Afc | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Newi Cefn Druids | 4 - 0 | 2 - 0 | Carmarthen | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Aberystwyth Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Bala Town | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:45 | FT | Al Talaba | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Diwaniya | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Al Shorta | 2 - 0 | 0 - 0 | Naft Alwasat | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:35 | FT | Al Ain | 2 - 1 | 0 - 1 | Al-Dhafra | ||||||
15 Sep 2018 14:40 | FT | Al-Jazira UAE | 3 - 2 | 1 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
15 Sep 2018 17:15 | FT | Ajman | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Ahli Dubai | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Al-Garrafa | 2 - 3 | 2 - 2 | Umm Salal | ||||||
15 Sep 2018 18:10 | FT | Al-Ahli Doha | 3 - 2 | 2 - 0 | Al-Khuraitiat | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Chabab Rif Hoceima | 1 - 4 | 0 - 2 | Forces Armee Royales | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Chippa United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Baroka | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Cape Town City | 1 - 4 | 1 - 1 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Maritzburg United | 0 - 0 | 0 - 0 | Bidvest Wits | ||||||
15 Sep 2018 19:15 | FT | Polokwane City | 1 - 0 | 1 - 0 | Free State Stars | ||||||
15 Sep 2018 19:15 | FT | Orlando Pirates | 3 - 1 | 1 - 0 | Supersport United | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Zvijezda 09 Brgule | 0 - 0 | 0 - 0 | Krupa | ||||||
15 Sep 2018 18:30 | FT | FK Sarajevo | 2 - 0 | 0 - 0 | Tuzla City | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Zrinjski Mostar | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 08:30 | FT | Changchun YaTai | 3 - 0 | 1 - 0 | Guizhou Zhicheng | ||||||
15 Sep 2018 12:35 | FT | ShenHua SVA FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Jiangsu Suning | ||||||
15 Sep 2018 12:35 | FT | Chongqing Lifan | 1 - 0 | 1 - 0 | HeNan | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 1 - 2 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Flora Tallinn | 2 - 2 | 1 - 0 | Trans Narva | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Parnu Linnameeskond | 3 - 1 | 1 - 1 | Kuressaare | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Sfintul Gheorghe | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Cs Petrocub | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinamo-Auto | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Artsakh Noah | 1 - 1 | 0 - 1 | Avan Academy | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Lori Vanadzor | 3 - 0 | 1 - 0 | Gandzasar Kapan | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 01:00 | FT | Sport Boys Warnes | 2 - 2 | 0 - 1 | The Strongest | ||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Royal Pari | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Potosi | ||||||
15 Sep 2018 21:00 | FT | Bolivar | 5 - 1 | 2 - 1 | Destroyers | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 03:00 | FT | Deportivo Petapa | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Siquinala FC | 2 - 2 | 2 - 1 | Xelaju MC | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 22:30 | FT | Jocoro | 3 - 4 | 0 - 1 | Municipal Limeno | ||||||
15 Sep 2018 22:30 | FT | Aguila | 3 - 1 | 1 - 0 | Cd Pasaquina | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 02:15 | FT | Honduras Progreso | 2 - 1 | 1 - 0 | Upnfm | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Daejeon Citizen | 1 - 0 | 1 - 0 | Seoul E Land | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Anyang | 1 - 1 | 1 - 1 | Seongnam FC | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Chungnam Asan | 1 - 0 | 0 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 02:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 3 - 0 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | ||||||
15 Sep 2018 21:00 | FT | Macara | 3 - 2 | 2 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
15 Sep 2018 23:30 | FT | Barcelona SC(ECU) | 2 - 2 | 0 - 1 | Delfin SC | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Suduva | 5 - 0 | 2 - 0 | Palanga | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 3 | 0 - 1 | Riga Fc | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Fk Valmiera | 1 - 4 | 1 - 2 | Jelgava | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 1 - 0 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Metta/LU Riga | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Ventspils | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:45 | FT | GKS Tychy | 2 - 2 | 0 - 2 | Podbeskidzie | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Gks Jastrzebie | 1 - 2 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
15 Sep 2018 18:10 | FT | Sandecja | 1 - 1 | 1 - 0 | Bytovia Bytow | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 02:00 | FT | Patriotas | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Huila | ||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Leones | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 2 | 1 - 1 | Millonarios | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:30 | FT | Wacker Innsbruck Amateure | 1 - 0 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Veles Moscow | 0 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Vladimir | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Chernomorets Odessa U21 | 0 - 2 | 0 - 0 | Lviv U21 | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Zorya U21 | 0 - 3 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Illichivets U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dunfermline | 0 - 0 | 0 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dundee United | 1 - 1 | 0 - 1 | Greenock Morton | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ayr Utd | 3 - 2 | 0 - 2 | Falkirk | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Inverness C.T. | 3 - 2 | 3 - 0 | Partick Thistle | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 0 | 0 - 0 | Ross County | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Arbroath | 3 - 1 | 1 - 1 | Forfar Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 1 | 0 - 0 | Raith Rovers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dumbarton | 2 - 1 | 0 - 1 | Montrose | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | East Fife | 2 - 1 | 0 - 0 | Airdrie United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Stranraer | 2 - 0 | 1 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Gyeongju KHNP | 1 - 0 | 1 - 0 | Incheon Korail | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Mokpo City | 1 - 1 | 0 - 1 | Changwon City | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Cheonan City | 2 - 1 | 1 - 1 | Busan Transpor Tation | ||||||
15 Sep 2018 11:30 | FT | Gimhae City | 1 - 0 | 0 - 0 | Gangneung | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:30 | FT | Gagra | 5 - 1 | 1 - 1 | Spartaki Tskhinvali | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Dinamo Batumi | 5 - 0 | 3 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Blaublitz Akita | 2 - 2 | 1 - 2 | Gainare Tottori | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Ryukyu | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Kagoshima United | 1 - 0 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Tubize | 3 - 1 | 2 - 0 | Oud Heverlee | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | St Gilloise | 2 - 0 | 0 - 0 | Roeselare | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | OTMK Olmaliq | 0 - 1 | 0 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 3 - 0 | 2 - 0 | Buxoro | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Torns IF | 4 - 0 | 0 - 0 | Angelholms FF | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Tvaakers IF | 0 - 1 | 0 - 1 | Eskilsminne IF | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Grebbestads If | 1 - 2 | 0 - 2 | Ljungskile SK | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Atvidabergs FF | 3 - 1 | 1 - 1 | Lunds BK | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Skovde AIK | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlskrona | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 3 | 0 - 1 | Mjallby AIF | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Al Salt | 1 - 1 | 0 - 0 | Shabab AlOrdon | ||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Ramtha SC | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Faisaly | ||||||
Lithuania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Spyris Kaunas | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Kpv | 2 - 0 | 0 - 0 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ac Kajaani | 1 - 2 | 0 - 0 | Haka | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Jaro | 3 - 0 | 1 - 0 | Jyvaskyla JK | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 21:00 | FT | Valledupar | 4 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | ||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Orsomarso | 2 - 1 | 1 - 1 | Fortaleza CEIF | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Taby | 1 - 1 | 0 - 0 | Sundbybergs | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Karlbergs BK | 1 - 1 | 0 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | BKV Norrtalje | 2 - 2 | 1 - 0 | Gute | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Stromsbergs IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Ifk Mora | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ifk Lidingo | 1 - 3 | 0 - 1 | Vasalunds IF | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Gamla Upsala | 2 - 1 | 0 - 0 | Ifk Stocksund | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Almirante Brown | 1 - 0 | 1 - 0 | Sacachispas | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Deportivo Espanol | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Atletico Acassuso | ||||||
15 Sep 2018 21:30 | FT | Atletico Atlanta | 1 - 1 | 1 - 0 | Flandria | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:30 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 1 - 0 | 0 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Deportivo Anzoategui | 2 - 1 | 1 - 1 | Academia Puerto Cabello | ||||||
15 Sep 2018 22:45 | FT | Portuguesa de Desportos | 1 - 2 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
15 Sep 2018 23:00 | FT | Monagas SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Carabobo | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 17:30 | FT | Sabail | 1 - 1 | 0 - 0 | Zira | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | FK Biolog | 5 - 1 | 2 - 1 | Krasnodar Iii | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | FK Kaluga | 1 - 2 | 0 - 2 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | ||||||
15 Sep 2018 13:30 | FT | Sokol | 2 - 0 | 0 - 0 | Khimki Reserve | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Dinamo Briansk | 0 - 0 | 0 - 0 | Saturn | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | FK Khimik Novomoskovsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Strogino Moscow | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 00:15 | FT | Libertad Asuncion | 1 - 0 | 1 - 0 | General Diaz | ||||||
15 Sep 2018 21:30 | FT | Sol De America | 2 - 1 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
15 Sep 2018 23:45 | FT | Guarani CA | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Santani | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Istanbulspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Adanaspor | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Adana Demirspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Hatayspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Ufa Youth | 0 - 7 | 0 - 5 | Cska Moscow Youth | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Spartak Moscow Youth | 3 - 2 | 2 - 2 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 3 - 0 | 1 - 0 | Krylya Sovetov Samara Youth | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Orenburg Youth | 2 - 4 | 0 - 4 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 08:30 | FT | Yan Bian Changbaishan | 2 - 1 | 1 - 1 | Liaoning Whowin | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Dalian Chaoyue | 2 - 1 | 1 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 0 - 0 | 0 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 1 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Yiteng FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Meizhou Hakka | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 0 | 0 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
15 Sep 2018 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 2 - 2 | 2 - 0 | Beijing Beikong | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Grange Thistle Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | The Gap BPL | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Chrudim | 0 - 1 | 0 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Vysocina Jihlava | 0 - 1 | 0 - 0 | Hradec Kralove | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Prostejov | 1 - 0 | 0 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Bk Forward | 3 - 1 | 2 - 1 | Carlstad United BK | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 0 - 1 | 0 - 0 | Nykopings BIS | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 0 - 4 | 0 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Hirnyk Sport | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Dnipro-1 | 1 - 3 | 0 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Rukh Vynnyky | 3 - 3 | 1 - 2 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 0 - 2 | 0 - 2 | Kolos Kovalivka | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Metalist 1925 Kharkiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Moss | 2 - 2 | 2 - 1 | Raufoss | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Asker | 0 - 2 | 0 - 0 | Elverum | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Skeid Oslo | 2 - 1 | 1 - 1 | Egersunds IK | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Arendal | 3 - 0 | 2 - 0 | FK Vidar | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Kjelsas IL | 0 - 0 | 0 - 0 | KFUM Oslo | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Cr Belouizdad | 0 - 1 | 0 - 0 | Om Medea | ||||||
15 Sep 2018 17:45 | FT | Mo Bejaia | 1 - 2 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Paradou Ac | 3 - 2 | 0 - 2 | Mc Oran | ||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Js Saoura | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 20:15 | FT | Stjarnan | 0 - 0 | 0 - 0 | Breidablik | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | C. A. Bizertin | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Stade Gabesien | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Africain | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Dukla Praha U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Vysocina Jihlava U19 | ||||||
15 Sep 2018 09:30 | FT | Pribram U19 | 3 - 3 | 1 - 0 | Zlin U19 | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Brno U19 | 0 - 3 | 0 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Mlada Boleslav U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Hradec Kralove u19 | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 6 - 0 | 1 - 0 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Pardubice U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1 - 2 | 0 - 2 | Synot Slovacko U19 | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Slavia Praha u19 | 3 - 1 | 2 - 1 | Banik Ostrava u19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Platinum | 2 - 0 | 0 - 0 | Herentals College | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Bulawayo City | 1 - 2 | 0 - 0 | Chicken Inn | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Caps United Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Shabanie Mine | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Yadah | 1 - 0 | 0 - 0 | Ngezi Platinum Stars | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Zpc Kariba | 2 - 0 | 1 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Nfa Aisciai Kaunas | 2 - 3 | 2 - 1 | Dziugas Telsiai | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Backa Topola | 2 - 1 | 1 - 0 | OFK Beograd | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | FK Bezanija | 0 - 1 | 0 - 0 | Indjija | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Elva | 3 - 2 | 1 - 0 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Jk Welco Elekter | 3 - 0 | 1 - 0 | Keila Jk | ||||||
Moldova Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Victoria Bardar | 2 - 0 | 0 - 0 | Iskra-stal Ribnita | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Cs Sparta Chisinau | 5 - 0 | 2 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bilje | 0 - 5 | 0 - 1 | Tabor Sezana | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Rogaska | 4 - 0 | 4 - 0 | Brezice | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Nk Roltek Dob | 0 - 1 | 0 - 0 | Fuzinar | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | NK Krka | 2 - 2 | 2 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | ND Ilirija 1911 | 3 - 1 | 2 - 0 | NK Ptuj Drava | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Nk Radomlje | 4 - 1 | 1 - 1 | Nd Beltinci | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Jadran Dekani | 5 - 3 | 3 - 1 | Brda | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Nafta | 3 - 2 | 0 - 1 | Ask Bravo | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Fjardabyggd | 1 - 2 | 0 - 1 | Grotta Seltjarnarnes | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Huginn | 0 - 1 | 0 - 0 | Tindastoll Sauda | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Volsungur Husavik | 2 - 3 | 0 - 1 | Hottur Egilsstadir | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Vestri | 2 - 0 | 0 - 0 | Throttur Vogur | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Umf Afturelding | 4 - 1 | 1 - 0 | Leiknir F | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 3 | 1 - 1 | Kari Akranes | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Magni | 2 - 1 | 1 - 1 | Fram Reykjavik | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | HK Kopavog | 3 - 0 | 2 - 0 | Ir Reykjavik | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | UMF Selfoss | 1 - 3 | 0 - 2 | IA Akranes | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Throttur | 3 - 4 | 2 - 2 | Thor Akureyri | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Vikingur Olafsvik | 1 - 2 | 0 - 2 | Umf Njardvik | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Leiknir Reykjavik | 0 - 0 | 0 - 0 | Haukar | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | KFC Komarno | 0 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiva Kosice | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 0 - 4 | 0 - 2 | Poprad | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Inter Bratislava | 0 - 1 | 0 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 1 - 4 | 1 - 2 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Partizan Bardejov | 1 - 1 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Progres Niedercorn | 2 - 0 | 1 - 0 | Differdange 03 | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Fc Uijeongbu | 1 - 9 | 1 - 3 | Chungju Citizen | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Goyang Fc | 1 - 5 | 0 - 3 | Buyeo | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Pyeongchang | 3 - 2 | 1 - 2 | Seoul United Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Siheung City | 1 - 2 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Busan I'Park | 3 - 0 | 1 - 0 | Yeoju Sejong | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Cheongju City | 1 - 4 | 0 - 2 | Pocheon Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Gimpo Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Hwaseong Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Yangpyeong | 2 - 1 | 2 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Jeonju Citizen | 1 - 4 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Chuncheon Citizen | 3 - 0 | 2 - 0 | Jungnang Chorus Mustang Fc | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Carlisle | 0 - 2 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Cheltenham Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Colchester United | 3 - 0 | 2 - 0 | Cambridge United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Crawley Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Morecambe | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Grimsby Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Macclesfield Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Lincoln City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Exeter City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 1 | 1 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Newport County | 0 - 6 | 0 - 3 | Yeovil Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Notts County | 3 - 3 | 2 - 2 | Stevenage Borough | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Port Vale | 2 - 0 | 1 - 0 | Northampton Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Swindon | 1 - 2 | 0 - 1 | Bury | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Moreland City | 4 - 1 | 2 - 1 | St Albans Saints | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Olympia Radotin | 0 - 0 | 0 - 0 | Benesov | ||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Pisek | 1 - 2 | 1 - 1 | Prevysov | ||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 5 - 2 | 4 - 1 | Domazlice | ||||||
15 Sep 2018 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 1 | 2 - 0 | Dobrovice | ||||||
15 Sep 2018 09:30 | FT | Litomerice | 2 - 1 | 1 - 1 | Slovan Velvary | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 2 - 1 | 2 - 0 | Sokol Brozany | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Sokol Zivanice | 3 - 1 | 1 - 0 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Vanersborg | 1 - 0 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Vargarda Ik | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanersborgs If | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Karlstad BK | 6 - 1 | 4 - 1 | Fbk Karlstad | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Skoftebyns If | 3 - 5 | 1 - 3 | Nordvarmland Ff | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Enskede Ik | 3 - 1 | 2 - 0 | Newroz | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Bk Nora | 1 - 0 | 0 - 0 | IF Sylvia | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Varmbols Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Sodertalje | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Afk Linkoping | 2 - 2 | 0 - 2 | Motala AIF | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 1 - 2 | 0 - 1 | Varmdo IF | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | IK Sleipner | 1 - 6 | 1 - 3 | Haninge | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Lindome GIF | 5 - 0 | 3 - 0 | Hogaborgs Bk | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Savedalens IF | 9 - 0 | 4 - 0 | Kvarnby IK | ||||||
15 Sep 2018 12:30 | FT | Vinbergs If | 6 - 1 | 4 - 0 | Varbergs Gif | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Bk Olympic | 2 - 0 | 0 - 0 | Ullared | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 0 - 6 | 0 - 2 | Ifk Malmo | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 2 - 2 | 1 - 2 | Ifk Berga | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 2 | 1 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Lindsdals IF | 3 - 1 | 1 - 0 | Hassleholms If | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Asarums If Fk | 2 - 3 | 0 - 0 | Raslatt SK | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Solvesborgs Goif | 4 - 3 | 1 - 3 | Nosaby If | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 0 | 0 - 0 | Rappe Goif | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Grobina | 4 - 3 | 2 - 2 | Staiceles Bebri | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 3 - 2 | 3 - 0 | Preilu | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Jdfs Alberts | 0 - 4 | 0 - 2 | Rigas Tehniska Universitate | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Tukums-2000 | 5 - 0 | 2 - 0 | Balvu Vilki | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Daugava Daugavpils | 4 - 2 | 3 - 2 | Rezekne / Bjss | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Super Nova | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 17:30 | Grazer AK | ? - ? | ? - ? | Vst Volkermarkt | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 08:00 | FT | Lijiang FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Suzhou Dongwu | ||||||
15 Sep 2018 08:00 | FT | Shanghai Sunfun | 1 - 3 | 1 - 0 | Kun Shan | ||||||
15 Sep 2018 08:00 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 2 - 1 | 1 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
15 Sep 2018 08:30 | FT | Fujian Transcend | 2 - 1 | 1 - 0 | Shenyang Urban | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Anhui Hefei Guiguan | 0 - 3 | 0 - 0 | Hainan Boying Seamen | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 1 - 2 | 1 - 1 | Sichuan Longfor | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Shenzhen Peng City | 0 - 0 | 0 - 0 | Hunan Billows | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 1 - 1 | 0 - 0 | Fujian Tianxin | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 1 - 2 | 0 - 1 | Jilin Baijia | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Ningxia Qidongli | 2 - 1 | 2 - 1 | Dalian Chanjoy | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Baoding Rongda FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Beijing Tech | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Shenyang Dongjin | 0 - 3 | 0 - 0 | Zibo Cuju | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Mornar | 0 - 1 | 0 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | FK Sutjeska Niksic | 0 - 1 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 2 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Grbalj Radanovici | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | OFK Petrovac | 3 - 1 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Ptt Rayong | 1 - 3 | 1 - 1 | Ang Thong Fc | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Kasetsart University FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Army United | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 2 | 0 - 0 | Rayong | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Kozuv | 2 - 0 | 1 - 0 | Partizan Obrshani | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Plackovica | 2 - 1 | 0 - 1 | Kamenica Sasa | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Vardar Negotino | 3 - 2 | 1 - 1 | Detonit Junior | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Pehchevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Pelister Bitola | 1 - 2 | 0 - 1 | Struga Trim Lum | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 3 | 2 - 0 | Goblen | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Korab Debar | 1 - 0 | 1 - 0 | Skopje | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Bregalnica Stip | 0 - 2 | 0 - 2 | Borec Veles | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Nữ Cerezo Osaka Sakai | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Nagano Parceiro | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Nữ Nippon Sport Science University | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ JEF United Ichihara | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | VfR Aalen | 4 - 1 | 2 - 0 | Preuben Munster | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Energie Cottbus | 0 - 0 | 0 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Hansa Rostock | 2 - 2 | 0 - 1 | Munchen 1860 | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Uerdingen | 2 - 1 | 1 - 0 | Hallescher | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | VfL Osnabruck | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 3 - 0 | 0 - 0 | Sv Meppen | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 0 - 4 | 0 - 1 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:45 | FT | Kamza | 2 - 0 | 2 - 0 | Kastrioti Kruje | ||||||
15 Sep 2018 17:45 | FT | Teuta Durres | 0 - 1 | 0 - 1 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Buxton FC | 4 - 1 | 4 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Farsley Celtic | 1 - 0 | 1 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Grantham Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Hyde United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hednesford Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Workington | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Lancaster City | 0 - 0 | 0 - 0 | North Ferriby United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Matlock Town | 0 - 3 | 0 - 2 | South Shields | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Nantwich Town | 4 - 1 | 1 - 0 | Whitby Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Scarborough | 3 - 1 | 1 - 0 | Basford Utd | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 3 - 2 | 2 - 1 | Bamber Bridge | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 1 - 0 | 1 - 0 | Marine | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Witton Albion | 0 - 0 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
Iran Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Chooka Talesh | 0 - 0 | 0 - 0 | Damash Gilan FC | ||||||
15 Sep 2018 15:10 | FT | Havadar SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Moghavemat Tehran | ||||||
15 Sep 2018 15:20 | FT | Foolad Khozestan | 7 - 0 | 2 - 0 | Mes Shahr E Babak | ||||||
Malaysia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Felcra | 2 - 1 | 1 - 0 | Perak | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Terengganu | 2 - 3 | 1 - 2 | Kuala Lumpur | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Melaka United | 6 - 1 | 3 - 0 | Felda United FC | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Selangor PKNS | 5 - 0 | 3 - 0 | PDRM | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:50 | FT | Al-Raed | 1 - 3 | 0 - 2 | Al Hilal | ||||||
15 Sep 2018 18:45 | FT | Al Ittihad | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Qadasiya | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 1 - 2 | 1 - 1 | Olimpia Grudziadz | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Elana Torun | 3 - 0 | 2 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 2 - 2 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Resovia Rzeszow | 3 - 0 | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | KS Energetyk ROW | 2 - 2 | 0 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Gornik Leczna | 2 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Znicz Pruszkow | 1 - 0 | 1 - 0 | Belchatow | ||||||
15 Sep 2018 18:10 | FT | Widzew lodz | 4 - 2 | 4 - 1 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Echallens | 2 - 7 | 0 - 0 | Basel | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Red Star Zurich | 1 - 0 | 1 - 0 | Cham | ||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Servette | 2 - 2 | 2 - 1 | Luzern | ||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Wohlen | 0 - 1 | 0 - 1 | Wil 1900 | ||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Bellinzona | 1 - 2 | 0 - 1 | Winterthur | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Breitenrain | 2 - 4 | 0 - 3 | Zurich | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Schaffhausen | 2 - 2 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
15 Sep 2018 18:30 | FT | Azzurri 90 | 0 - 1 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 10:00 | Gks Belchatow Youth | ? - ? | ? - ? | Jagiellonia Bialystok Youth | |||||||
15 Sep 2018 11:00 | Wisla Krakow Youth | ? - ? | ? - ? | Legia Warszawa Youth | |||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Basingstoke Town | 3 - 2 | 1 - 1 | Wimborne Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 2 - 2 | 1 - 1 | Dorchester Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Farnborough Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Frome Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Harrow Borough | 0 - 1 | 0 - 0 | Gosport Borough | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hendon | 1 - 0 | 1 - 0 | Poole Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Kings Langley | 2 - 2 | 0 - 0 | Tiverton Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Merthyr Town | 2 - 2 | 2 - 1 | Metropolitan Police | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Salisbury City | 3 - 2 | 2 - 1 | Staines Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Taunton Town | 4 - 0 | 3 - 0 | Chesham United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Walton Casuals | 3 - 1 | 3 - 0 | Swindon Supermarine | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Weymouth | 2 - 2 | 0 - 1 | Hartley Wintney | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Dep. San Martin | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
15 Sep 2018 21:30 | FT | Utc Cajamarca | 0 - 0 | 0 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
15 Sep 2018 23:45 | FT | Melgar | 3 - 2 | 0 - 1 | Sport Huancayo | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Boreham Wood | 1 - 1 | 0 - 0 | Barrow | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bromley | 0 - 2 | 0 - 1 | Salford City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 1 - 1 | 0 - 1 | Chesterfield | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dover Athletic | 0 - 2 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Fylde | 3 - 0 | 2 - 0 | Aldershot Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Gateshead | 0 - 1 | 0 - 0 | Braintree Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Eastleigh | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 1 - 0 | Sutton United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Leyton Orient | 3 - 1 | 1 - 1 | Barnet | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Maidenhead United | 3 - 0 | 3 - 0 | Halifax Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Maidstone United | 0 - 2 | 0 - 2 | Harrogate Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Wrexham | 4 - 1 | 4 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 1 | 0 - 1 | Stockport County | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Blyth Spartans | 0 - 2 | 0 - 2 | Leamington | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Boston United | 0 - 2 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 2 - 3 | 1 - 1 | Altrincham | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Chorley | 3 - 1 | 2 - 1 | Alfreton Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Curzon Ashton | 1 - 1 | 0 - 1 | Brackley Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Guiseley | 3 - 0 | 1 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hereford | 0 - 2 | 0 - 2 | Ashton United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Darlington | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Spennymoor Town | 3 - 1 | 2 - 1 | Nuneaton Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | York City | 0 - 3 | 0 - 2 | Kidderminster | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Billericay Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Dartford | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Chippenham Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 2 - 4 | 1 - 3 | Slough Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Hungerford Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Torquay United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 2 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | St Albans City | 2 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Truro City | 0 - 2 | 0 - 2 | Hampton & Richmond | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Wealdstone | 2 - 3 | 0 - 2 | Chelmsford City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Welling United | 2 - 0 | 2 - 0 | East Thurrock United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Weston Super Mare | 1 - 2 | 1 - 1 | Hemel Hempstead Town | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Woking | 1 - 2 | 0 - 1 | Dulwich Hamlet | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Taffs Well | 0 - 3 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Llantwit Major | 2 - 1 | 0 - 1 | Port Talbot | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Penybont | 5 - 0 | 0 - 0 | Ton Pentre | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Goytre United | 0 - 1 | 0 - 0 | Pontypridd | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Cwmamman United | 1 - 0 | 0 - 0 | Ammanford | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Goytre Afc | 1 - 1 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Haverfordwest County | 2 - 1 | 1 - 0 | Afan Lido | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Al-Arabi Club | 5 - 1 | 4 - 0 | Al Shabab Kuw | ||||||
15 Sep 2018 16:30 | FT | Al Ttadamon | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Fahaheel Sc | ||||||
15 Sep 2018 18:50 | FT | Kazma | 3 - 3 | 2 - 1 | Al Kuwait SC | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:30 | Al Akhaahli Alay | ? - ? | ? - ? | Salam Zgharta | |||||||
15 Sep 2018 14:00 | Al-Nejmeh | ? - ? | ? - ? | Al Ansar Lib | |||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 19:00 | FT | Wa Tlemcen | 4 - 0 | 2 - 0 | Es Mostaganem | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Institute | 1 - 4 | 1 - 3 | Glenavon Lurgan | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 2 - 1 | 0 - 0 | Cliftonville | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Crusaders FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Newry City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ards | 0 - 0 | 0 - 0 | Coleraine | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Linfield FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 01:00 | FT | Tampico Madero | 1 - 2 | 1 - 1 | Correcaminos Uat | ||||||
15 Sep 2018 02:00 | FT | Leones Univ Guadalajara | 1 - 1 | 1 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
15 Sep 2018 02:00 | FT | Atletico San Luis | 1 - 2 | 1 - 2 | Uaem Potros | ||||||
15 Sep 2018 03:00 | FT | Venados | 1 - 2 | 0 - 1 | Cimarrones De Sonora | ||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Mineros De Zacatecas | 3 - 1 | 1 - 0 | CF Atlante | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Berwick Rangers | 0 - 3 | 0 - 3 | Elgin City | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Stirling Albion | 1 - 0 | 1 - 0 | Queens Park | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Edinburgh City | 2 - 1 | 1 - 0 | Annan Athletic | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Cowdenbeath | 2 - 4 | 2 - 1 | Peterhead | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Clyde | 1 - 0 | 1 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Lokomotiv Sofia | 0 - 3 | 0 - 1 | Arda | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Pfc Nesebar | 1 - 1 | 0 - 1 | Kariana Erden | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 1 - 2 | 1 - 0 | Botev Galabovo | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Ludogorets Razgrad Ii | 1 - 1 | 0 - 1 | Dobrudzha | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Chernomorets Balchik | 0 - 3 | 0 - 1 | Chernomorets Pomorie | ||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Pirin Blagoevgrad | 3 - 0 | 2 - 0 | Strumska Slava | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 23:30 | FT | Sc Waterloo | 1 - 3 | 1 - 2 | Sc Scarborough | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 06:00 | FT | Osaka | 0 - 1 | 0 - 1 | Vanraure Hachinohe | ||||||
15 Sep 2018 07:00 | FT | Honda Lock SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Honda | 1 - 0 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 22:00 | FT | Sporting Kansas City ii | 3 - 4 | 1 - 2 | St Louis Lions | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | Deportivo Liberacion | ? - ? | ? - ? | Resistencia Sc | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | Ri 3 Corrales | ? - ? | ? - ? | Deportivo Caaguazu | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | Rubio Nu Asuncion | ? - ? | ? - ? | Guairena | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | Sportivo Iteno | ? - ? | ? - ? | Fulgencio Yegros | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | 2 De Mayo | ? - ? | ? - ? | Ovetense | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | Club Fernando De La Mora | ? - ? | ? - ? | Ca River Plate Asuncion | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | General Caballero | ? - ? | ? - ? | Sportivo San Lorenzo | |||||||
15 Sep 2018 15:00 | Martin Ledesma | ? - ? | ? - ? | Sportivo Trinidense | |||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Qormi | 2 - 2 | 1 - 1 | Pieta Hotspurs | ||||||
15 Sep 2018 19:15 | FT | Senglea Athletic | 0 - 5 | 0 - 2 | Balzan | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Pembroke Athleta | 2 - 2 | 1 - 2 | Gudja United | ||||||
15 Sep 2018 19:15 | FT | Zebbug Rangers | 1 - 1 | 0 - 0 | Zejtun Corinthians | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Zabudova 2007 Chist | 2 - 2 | 0 - 0 | Granit Mikashevichi | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Fk Orsha | 1 - 2 | 1 - 0 | Zhitkovichi | ||||||
15 Sep 2018 13:30 | FT | Slavia Mozyr | 2 - 0 | 1 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Khimik Svetlogorsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Fc Baranovichi | 0 - 0 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Lida | 0 - 0 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 4 | 0 - 1 | Pandurii | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Juventus Bucharest | 2 - 2 | 1 - 2 | Chindia Targoviste | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Farul Constanta | 1 - 2 | 1 - 2 | Metaloglobus | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | CS Mioveni | 2 - 1 | 0 - 0 | Acs Energeticianul | ||||||
15 Sep 2018 09:00 | FT | Ripensia Timisoara | 2 - 1 | 0 - 0 | Balotesti | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | UTA Arad | 0 - 1 | 0 - 0 | Clinceni | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:45 | FT | Kf Feronikeli | 4 - 0 | 0 - 0 | Kf Drita Gjilan | ||||||
15 Sep 2018 14:45 | FT | Gjilani | 1 - 3 | 1 - 2 | Ballkani | ||||||
15 Sep 2018 18:45 | FT | Kf Prishtina | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Ferizaj | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 10:00 | FT | Ayeyawady United | 0 - 4 | 0 - 0 | Zwekapin United | ||||||
15 Sep 2018 10:30 | FT | Magway | 1 - 2 | 1 - 1 | Gospel For Asia Football Club | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ballinamallard United | 0 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dergview | 0 - 2 | 0 - 0 | Limavady United | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Dundela | 0 - 2 | 0 - 2 | Larne | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Loughgall | 0 - 2 | 0 - 2 | Harland Wolff Welders | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Portadown FC | 3 - 1 | 1 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Police Service Of Northern Ireland | 2 - 0 | 1 - 0 | Carrick Rangers | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Puerto Nuevo | 2 - 0 | 1 - 0 | Defensores De Cambaceres | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Cdys Juventud Unida | 1 - 0 | 1 - 0 | Ca Atlas | ||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Argentino De Merlo | 2 - 0 | 0 - 0 | Central Ballester | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 20:30 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Ol Reign Womens | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 19:30 | FT | Ca Torque | 3 - 2 | 2 - 1 | Boston River | ||||||
15 Sep 2018 22:30 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 3 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 12:00 | FT | Hudiksvalls Forenade FF | 3 - 1 | 1 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Bodens BK | 1 - 0 | 1 - 0 | Ytterhogdal Ik | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Friska Viljor | 4 - 0 | 2 - 0 | IFK Ostersund | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Solin | 1 - 0 | 1 - 0 | Kustosija | ||||||
15 Sep 2018 15:30 | FT | Zadar | 1 - 0 | 1 - 0 | Bijelo Brdo | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | NK Varteks | 4 - 2 | 1 - 1 | Hajduk Split B | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 2 - 2 | 1 - 2 | Ifk Berga | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 2 | 1 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Lindsdals IF | 3 - 1 | 1 - 0 | Hassleholms If | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Asarums If Fk | 2 - 3 | 0 - 0 | Raslatt SK | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Solvesborgs Goif | 4 - 3 | 1 - 3 | Nosaby If | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 0 | 0 - 0 | Rappe Goif | ||||||
Indonesia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 07:15 | FT | Psbs Biak | 0 - 0 | 0 - 0 | Kalteng Putra | ||||||
15 Sep 2018 09:30 | FT | Persiba Balikpapan | 1 - 2 | 1 - 0 | Psim Yogyakarta | ||||||
15 Sep 2018 13:00 | FT | Gresik United | 2 - 1 | 1 - 1 | Persiwa Wamena | ||||||
15 Sep 2018 14:30 | FT | Persiraja Aceh | 3 - 1 | 1 - 0 | Persika Karawang | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Royal Eagles | 2 - 2 | 0 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Ts Sporting | 1 - 0 | 0 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 16:59 | FT | Primeiro 1 De Agosto | 0 - 0 | 0 - 0 | Tp Mazembe Englebert | ||||||
15 Sep 2018 20:00 | FT | Esperance Sportive de Tunis | 2 - 1 | 1 - 1 | Es Du Sahel | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Feirense U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Belenenses U23 | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Cd Aves U23 | 1 - 2 | 0 - 2 | Rio Ave U23 | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 1 - 0 | 1 - 0 | Portimonense U23 | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Sporting Clube De Portugal U23 | 0 - 4 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes U23 | ||||||
15 Sep 2018 11:00 | FT | Vitoria Fc Setubal U23 | 1 - 2 | 1 - 0 | Cova Piedade U23 | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Maritimo U23 | 2 - 2 | 1 - 0 | Gd Estoril Praia U23 | ||||||
15 Sep 2018 16:00 | FT | Benfica U23 | 3 - 0 | 0 - 0 | Academica Coimbra U23 | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Ahli Marawi | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman | ||||||
15 Sep 2018 15:00 | FT | Merreikh El Fasher | 2 - 0 | 0 - 0 | Ahli Shandi | ||||||
15 Sep 2018 18:00 | FT | Alamal Atbara | 1 - 0 | 0 - 0 | Merikh Kosti | ||||||
South Asian Football Federation Cup Sonuçlar |
|||||||||||
15 Sep 2018 14:00 | FT | Maldives | 2 - 1 | 1 - 0 | Ấn Độ |
Toplam maçlar: 705
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...