futbol sonuçları 16-05-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 18:30 | FT | Belenenses | 3 - 0 | 1 - 0 | CD Nacional | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 01:00 | FT | New England Revolution | 0 - 3 | 0 - 2 | Chelsea | ||||||
16 May 2019 15:00 | FT | Panathinaikos | 3 - 0 | 2 - 0 | Panionios | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:30 | FT | Anderlecht | 1 - 1 | 0 - 1 | Genk | ||||||
16 May 2019 19:30 | FT | Standard Liege | 2 - 0 | 0 - 0 | Club Brugge | ||||||
16 May 2019 19:30 | FT | Royal Antwerp | 1 - 2 | 1 - 1 | Gent | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 18:00 | FT | IFK Goteborg | 0 - 0 | 0 - 0 | Malmo FF | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Orebro | 1 - 2 | 0 - 1 | IFK Norrkoping | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:45 | FT | HK Kopavog | 2 - 0 | 2 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
16 May 2019 20:15 | FT | Grindavik | 2 - 1 | 2 - 0 | KR Reykjavik | ||||||
16 May 2019 20:15 | FT | Fylkir | 0 - 1 | 0 - 1 | Valur | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 01:15 | FT | Toronto FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Washington DC United | ||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Houston Dynamo | 1 - 1 | 1 - 0 | Portland Timbers | ||||||
16 May 2019 03:15 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Atlanta United | ||||||
16 May 2019 03:35 | FT | Seattle Sounders | 2 - 1 | 1 - 0 | Orlando City | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Rosenborg | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Haugesund | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Viking | 3 - 0 | 0 - 0 | Stabaek | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Odd Grenland | 1 - 0 | 0 - 0 | Ranheim IL | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Brann | 2 - 1 | 2 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Tromso IL | 1 - 2 | 1 - 0 | Bodo Glimt | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Kristiansund BK | 3 - 2 | 2 - 2 | Molde | ||||||
16 May 2019 17:45 | FT | Mjondalen | 2 - 2 | 2 - 0 | Lillestrom | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Valerenga | 2 - 0 | 1 - 0 | Stromsgodset | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Vasteras SK FK | 0 - 0 | 0 - 0 | Syrianska FC | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Degerfors IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Norrby IF | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Dalkurd Ff | 1 - 3 | 1 - 3 | IK Brage | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 2 - 0 | 2 - 0 | Osters IF | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:45 | FT | Portsmouth | 0 - 0 | 0 - 0 | Sunderland | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 03:06 | FT | Monterrey | 1 - 0 | 1 - 0 | Tigres UANL | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Lugano | 1 - 0 | 1 - 0 | St. Gallen | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Young Boys | 6 - 1 | 3 - 0 | Grasshoppers | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Fluminense | 1 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro | ||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 1 | 0 - 0 | Flamengo | ||||||
16 May 2019 23:15 | FT | Fortaleza | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Paranaense | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Hungary U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Bỉ U17 | ||||||
16 May 2019 16:30 | FT | Hà Lan U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Tây Ban Nha U17 | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Pháp U17 | 1 - 2 | 1 - 1 | Italy U17 | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Esteghlal Tehran | 2 - 1 | 2 - 0 | Sepidroud Rasht | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Foolad Khozestan | 2 - 2 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Mashin Sazi | 1 - 2 | 0 - 1 | Padideh Mashhad | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Naft Masjed Soleyman | 2 - 2 | 1 - 1 | Zob Ahan | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Nassaji Mazandaran | 2 - 0 | 1 - 0 | Peykan | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Pars Jonoubi Jam | 0 - 1 | 0 - 1 | Persepolis | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Saipa | 0 - 3 | 0 - 0 | Sanat-Naft | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Sepahan | 2 - 0 | 2 - 0 | Esteghlal Khozestan | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 14:30 | FT | Bali United | 2 - 1 | 1 - 1 | Persebaya Surabaya | ||||||
16 May 2019 14:30 | FT | Pusamania Borneo | 1 - 1 | 0 - 0 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
16 May 2019 14:30 | FT | Psis Semarang | 1 - 2 | 1 - 2 | Kalteng Putra | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 21:00 | FT | Al Ahly | 2 - 0 | 1 - 0 | Enppi | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Al Karkh | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Talaba | ||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Al Kahrabaa | 1 - 0 | 1 - 0 | Baghdad | ||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Al Diwaniya | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Semawah | ||||||
16 May 2019 20:00 | FT | Al Zawraa | 3 - 3 | 0 - 2 | Naft Alwasat | ||||||
16 May 2019 20:00 | FT | Naft Misan | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Shorta | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Ajman | 4 - 1 | 0 - 0 | Emirate | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Ahli Al-Fujirah | 0 - 3 | 0 - 0 | Al Nasr Dubai | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Ittihad Kalba | 1 - 3 | 1 - 1 | Dabba Al-Fujairah | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Servette | 5 - 3 | 1 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Wil 1900 | 1 - 1 | 1 - 0 | Vaduz | ||||||
16 May 2019 19:00 | FT | Winterthur | 2 - 0 | 2 - 0 | Chiasso | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 03:00 | FT | Ad San Carlos | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 01:00 | FT | Club Guabira | 1 - 0 | 1 - 0 | Destroyers | ||||||
16 May 2019 01:30 | FT | The Strongest | 3 - 1 | 2 - 0 | Blooming | ||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Jorge Wilstermann | 0 - 0 | 0 - 0 | San Jose | ||||||
16 May 2019 20:00 | FT | Sport Boys Warnes | 2 - 0 | 0 - 0 | Nacional Potosi | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 18:00 | FT | CD Malacateco | 2 - 2 | 1 - 0 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 02:45 | FT | Isidro Metapan | 0 - 2 | 0 - 1 | Aguila | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 02:00 | FT | Millonarios | 1 - 0 | 1 - 0 | Union Magdalena | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Desna Chernihiv U21 | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Telavi | 0 - 0 | 0 - 0 | Shevardeni | ||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 4 - 0 | 1 - 0 | Spartaki Tskhinvali | ||||||
16 May 2019 14:05 | FT | Samtredia | 1 - 1 | 1 - 1 | Guria Lanchkhuti | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 14:30 | FT | Andijon | 0 - 3 | 0 - 1 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:30 | FT | Haka | 6 - 1 | 3 - 0 | Musa | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 00:00 | FT | Boyaca Chico | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Pereira | ||||||
16 May 2019 21:15 | FT | Real Cartagena | 2 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 10:00 | FT | Ural 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | Zenit-Izhevsk | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Ufa B | 1 - 1 | 0 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk | ||||||
16 May 2019 15:00 | FT | Zvezda Perm | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamaz | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Syzran-2003 | 0 - 2 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
USA Open Cup Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 4 - 1 | 1 - 1 | Richmond Kickers | ||||||
16 May 2019 00:00 | FT | Louisville City | 3 - 0 | 2 - 0 | Reading United | ||||||
16 May 2019 01:00 | FT | Memphis 901 | 3 - 1 | 2 - 1 | New York Red Bulls B | ||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Des Moines Menace | 1 - 1 | 1 - 1 | St Louis Lions | ||||||
16 May 2019 02:30 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 1 - 1 | 0 - 0 | New Mexico United | ||||||
16 May 2019 03:30 | FT | Orange County Fc | 2 - 2 | 1 - 1 | Orange County Fc | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 22:00 | FT | Sportivo Luqueno | 2 - 1 | 2 - 1 | Cerro Porteno | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Nest-Sotra | 1 - 0 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Ham-Kam | 2 - 0 | 1 - 0 | Kongsvinger | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | KFUM Oslo | 1 - 0 | 1 - 0 | Strommen | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Start Kristiansand | 3 - 2 | 2 - 2 | Jerv | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Aalesund FK | 5 - 0 | 2 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 3 - 1 | 1 - 0 | Notodden FK | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Raufoss | 2 - 5 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Sandefjord | 1 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:00 | FT | FK Vidar | 0 - 1 | 0 - 0 | Arendal | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Fredrikstad | 1 - 0 | 0 - 0 | Stjordals Blink | ||||||
16 May 2019 17:30 | FT | IL Hodd | 1 - 2 | 0 - 2 | Brattvag | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Moss | 1 - 4 | 1 - 3 | Kvik Halden | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Floro | 2 - 0 | 1 - 0 | Elverum | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Om Medea | 1 - 0 | 1 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
16 May 2019 16:10 | FT | As Ain Mlila | 2 - 0 | 1 - 0 | Drb Tadjenant | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Es Setif | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Mc Oran | 1 - 0 | 1 - 0 | Cs Constantine | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Cr Belouizdad | 1 - 1 | 1 - 1 | Js Saoura | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Mc Alger | 0 - 0 | 0 - 0 | Mo Bejaia | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Paradou Ac | 1 - 2 | 1 - 0 | Usm Bel Abbes | ||||||
16 May 2019 22:30 | FT | Js Kabylie | 2 - 1 | 1 - 1 | Usm Alger | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 14:00 | FT | Caps United Fc | 1 - 2 | 1 - 1 | Chapungu United | ||||||
Norwegian Junior U19 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 17:30 | FT | Baerum U19 | 4 - 1 | 1 - 1 | Oppsal U19 | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Dainava Alytus | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Tallinna Levadia 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
16 May 2019 16:59 | FT | Tartu JK Tammeka B | 1 - 0 | 1 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 20:15 | FT | Fram Reykjavik | 1 - 1 | 1 - 1 | Haukar | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 19:45 | FT | AC Juvenes/Dogana | 1 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | ||||||
16 May 2019 19:45 | FT | SS Murata | 3 - 0 | 2 - 0 | Fiorentino | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 10:00 | FT | Astana B | 5 - 2 | 3 - 0 | Maktaaral | ||||||
16 May 2019 11:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 2 - 1 | 2 - 0 | Tarlan Shymkent | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Baykonur | 1 - 3 | 1 - 1 | Altay Spor Kulubu | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Kairat Academy | 1 - 1 | 1 - 1 | Kaspyi Aktau | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Akzhayik Oral | 3 - 2 | 0 - 0 | Bolat Temirtau | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Aktobe Zhas | 0 - 2 | 0 - 1 | Ekibastuzets | ||||||
16 May 2019 12:00 | FT | Akademiya Ontustik | 1 - 1 | 0 - 1 | Zhetysu Ii | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Wikki Tourist | 2 - 1 | 1 - 0 | Kwara United | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Rivers United | 1 - 1 | 0 - 1 | Lobi Stars | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Katsina United | 3 - 1 | 3 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Yobe Desert Stars | 0 - 1 | 0 - 1 | Kano Pillars | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Go Round Omoku | 1 - 1 | 1 - 0 | Plateau United | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Nasarawa United | 2 - 1 | 2 - 0 | Gombe United | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Ifeanyi Ubah | 1 - 2 | 0 - 1 | Heartland | ||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Remo Stars | 0 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Delta Force | 2 - 1 | 1 - 0 | Akwa United | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Ahli Jeddah | 5 - 0 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Feiha | 5 - 2 | 5 - 1 | Al Wehda Mecca | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Qadasiya | 2 - 2 | 0 - 2 | Al Hazm | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al-Fath | 0 - 4 | 0 - 1 | Al-Raed | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Hilal | 3 - 2 | 1 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Nassr | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Baten | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al Taawon | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Faisaly Harmah | ||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Uhud Medina | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ittihad | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 01:30 | FT | Nautico PE | 2 - 0 | 0 - 0 | Campinense Pb | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:00 | FT | Clinceni | 0 - 0 | 0 - 0 | Universitaea Cluj | ||||||
16 May 2019 18:00 | FT | Ripensia Timisoara | 0 - 2 | 0 - 2 | Petrolul Ploiesti | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 15:00 | FT | Klubi Futbollistik Kek U | 2 - 5 | 1 - 1 | Kf Ferizaj | ||||||
16 May 2019 15:00 | FT | Gjilani | 4 - 0 | 2 - 0 | Kf Liria | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 16:30 | FT | Kpv | 2 - 3 | 2 - 1 | Ilves Tampere | ||||||
16 May 2019 16:30 | FT | VPS Vaasa | 1 - 3 | 1 - 2 | IFK Mariehamn | ||||||
Qatar Prince Cup Sonuçlar |
|||||||||||
16 May 2019 20:30 | FT | Al-Sadd | 1 - 4 | 1 - 1 | Al Duhail Lekhwia |
Toplam maçlar: 149
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...