futbol sonuçları 17-10-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | Everton | 2 - 2 | 1 - 1 | Liverpool | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Chelsea | 3 - 3 | 2 - 1 | Southampton | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Manchester City | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Newcastle United | 1 - 4 | 1 - 1 | Manchester United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Barnsley | 2 - 2 | 1 - 0 | Bristol City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Middlesbrough | 0 - 0 | 0 - 0 | Reading | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Luton Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Stoke City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 1 - 2 | 1 - 0 | Millwall | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Brentford | 2 - 0 | 0 - 0 | Coventry | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Rotherham United | 1 - 2 | 1 - 0 | Norwich City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 0 - 1 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Swansea City | 1 - 2 | 1 - 1 | Huddersfield Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Birmingham | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Napoli | 4 - 1 | 4 - 0 | Atalanta | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Inter Milan | 1 - 2 | 1 - 2 | AC Milan | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Sampdoria | 3 - 0 | 2 - 0 | Lazio | ||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | Crotone | 1 - 1 | 1 - 1 | Juventus | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Cosenza | 1 - 1 | 1 - 1 | Cittadella | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Cremonese | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezia | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | Ac Monza | ? - ? | ? - ? | Vicenza | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Pordenone | 3 - 3 | 2 - 1 | Spal | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Reggiana | 0 - 1 | 0 - 1 | Chievo | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Salernitana | 4 - 1 | 1 - 0 | Pisa | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Virtus Entella | 1 - 1 | 0 - 0 | Reggina | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Pescara | 1 - 2 | 1 - 1 | Empoli | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Frosinone | 1 - 0 | 0 - 0 | Ascoli | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Granada | 1 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Celta Vigo | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Real Madrid | 0 - 1 | 0 - 1 | Cadiz | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Getafe | 1 - 0 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Albacete | 3 - 0 | 1 - 0 | Sabadell | ||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | Cartagena | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuenlabrada | ||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | Las Palmas | 2 - 0 | 1 - 0 | Almeria | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | CD Castellon | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Lugo | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | UD Logrones | 0 - 1 | 0 - 1 | Leganes | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Augsburg | 0 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Freiburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Werder Bremen | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Hertha Berlin | 0 - 2 | 0 - 1 | VfB Stuttgart | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Hoffenheim | 0 - 1 | 0 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Mainz 05 | 0 - 1 | 0 - 1 | Bayer Leverkusen | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Arminia Bielefeld | 1 - 4 | 0 - 3 | Bayern Munich | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 2 - 1 | 1 - 1 | Bochum | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Greuther Furth | 0 - 1 | 0 - 1 | Hamburger | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Karlsruher SC | 3 - 0 | 2 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Stade Reims | 1 - 3 | 1 - 0 | Lorient | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Marseille | 3 - 1 | 1 - 0 | Bordeaux | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Valenciennes | 0 - 0 | 0 - 0 | Sochaux | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Ajaccio | 0 - 1 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Amiens | 1 - 0 | 0 - 0 | Grenoble | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Le Havre | 1 - 1 | 1 - 1 | Chateauroux | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Nancy | 2 - 1 | 2 - 0 | Dunkerque | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Chamois Niortais | 3 - 0 | 1 - 0 | Caen | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Paris Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Pau FC | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Rodez Aveyron | 0 - 1 | 0 - 0 | ES Troyes AC | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | Gil Vicente | 1 - 1 | 1 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | Maritimo | 1 - 2 | 0 - 0 | Portimonense | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Sporting Braga | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Nacional | ||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | Sporting Lisbon | 2 - 2 | 1 - 2 | Porto | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:45 | FT | Heracles Almelo | 0 - 1 | 0 - 1 | RKC Waalwijk | ||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 2 | 2 - 0 | VVV Venlo | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Willem II | 0 - 3 | 0 - 1 | Twente Enschede | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Marumo Gallants | 2 - 3 | 1 - 3 | Supersport United | ||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | Orlando Pirates | 1 - 0 | 1 - 0 | Cape Town City | ||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | Plaza Colonia | 0 - 3 | 0 - 0 | Cerro Largo | ||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | CA Penarol | 1 - 2 | 0 - 2 | Ca River Plate | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | Cercle Brugge | 5 - 2 | 2 - 1 | Gent | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Beerschot AC | 6 - 3 | 5 - 1 | St-Truidense VV | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | KV Mechelen | 1 - 2 | 0 - 0 | Kortrijk | ||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | Standard Liege | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Brugge | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 3 - 1 | 2 - 0 | Sochi | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Krasnodar FK | 3 - 1 | 1 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | FK Khimki | 2 - 3 | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | Celtic | 0 - 2 | 0 - 1 | Glasgow Rangers | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Ross County | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Hamilton FC | 3 - 5 | 2 - 3 | St Johnstone | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Livingston | 1 - 3 | 1 - 2 | Kilmarnock | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | St Mirren | ? - ? | ? - ? | Motherwell FC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dundee United | 0 - 0 | 0 - 0 | Aberdeen | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:00 | FT | Goias | 1 - 1 | 0 - 0 | Bahia | ||||||
17 Oct 2020 23:00 | Vasco da Gama | ? - ? | ? - ? | Fortaleza | |||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | Coritiba | 1 - 2 | 0 - 2 | Santos | ||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | Fluminense | 2 - 2 | 1 - 1 | Ceara | ||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Paranaense | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Midtjylland | 3 - 1 | 0 - 1 | Odense BK | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Falkenbergs FF | 2 - 1 | 0 - 0 | Orebro | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:55 | FT | Chicago Fire | 2 - 2 | 1 - 1 | Sporting Kansas City | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | Mjondalen | 2 - 0 | 2 - 0 | Brann | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | Molde | 4 - 2 | 2 - 1 | Bodo Glimt | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Cork City | 0 - 0 | 0 - 0 | Waterford United | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | Finn Harps | ? - ? | ? - ? | St Patrick's | |||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | Budejovice | ? - ? | ? - ? | Zlin | |||||||
17 Oct 2020 15:30 | Pardubice | ? - ? | ? - ? | Opava | |||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Halmstads | 2 - 0 | 2 - 0 | IK Brage | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Osters IF | 2 - 0 | 1 - 0 | Degerfors IF | ||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | Ljungskile SK | 0 - 2 | 0 - 0 | Vasteras SK FK | ||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | Orgryte | 1 - 2 | 1 - 1 | Dalkurd Ff | ||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | GIF Sundsvall | 3 - 2 | 1 - 2 | Jonkopings Sodra IF | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Rizespor | 5 - 3 | 2 - 3 | Ankaragucu | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Kayserispor | 1 - 3 | 0 - 1 | Sivasspor | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Trabzonspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Basaksehir FK | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Milton Keynes Dons | 2 - 0 | 1 - 0 | Gillingham | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Ipswich | 2 - 0 | 0 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 2 - 1 | 1 - 0 | Northampton Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 0 | 1 - 0 | Oxford United | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Fleetwood Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Swindon | 0 - 2 | 0 - 1 | Sunderland | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 0 - 1 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 3 | 0 - 1 | Hull City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Charlton Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 1 - 1 | 0 - 0 | Blackpool | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Portsmouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:30 | FT | Cruzeiro | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Chapecoense SC | 1 - 1 | 1 - 0 | Vitoria Salvador BA | ||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | Confianca Se | 3 - 1 | 3 - 1 | Oeste FC | ||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | CRB AL | 4 - 1 | 1 - 1 | Operario Ferroviario Pr | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:30 | FT | Necaxa | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Tijuana | ||||||
17 Oct 2020 03:30 | FT | Mazatlan | 3 - 2 | 3 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
17 Oct 2020 23:06 | FT | Monterrey | 3 - 1 | 2 - 0 | Puebla | ||||||
Gouden Gids Divisie Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | Go Ahead Eagles | 3 - 0 | 1 - 0 | Eindhoven | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Servette | 0 - 0 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Vaduz | 1 - 1 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Arouca | 1 - 0 | 0 - 0 | SL Benfica B | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Casa Pia Ac | 2 - 1 | 0 - 0 | Porto B | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | CD Mafra | 2 - 0 | 1 - 0 | Vizela | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 1 | 2 - 0 | Daegu FC | ||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | Seongnam FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Seoul | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Cerezo Osaka | 4 - 1 | 1 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Tokushima Vortis | 0 - 1 | 0 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Tokyo Verdy | 0 - 0 | 0 - 0 | Tochigi SC | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | JEF United Ichihara | 0 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 1 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | Ryukyu | 2 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Tom Tomsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Baltika | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Veles Moscow | 3 - 0 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 3 - 2 | 2 - 1 | Chayka K Sr | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Spartak Moscow II | 0 - 3 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 3 - 0 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 1 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Alania | 4 - 4 | 1 - 3 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dinamo Briansk | 2 - 0 | 1 - 0 | Akron Togliatti | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Torpedo Moscow | 4 - 0 | 1 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Volos Nfc | 2 - 1 | 0 - 1 | Pas Giannina | ||||||
17 Oct 2020 16:15 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | Olympiakos | 4 - 0 | 0 - 0 | PAE Atromitos | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | AEK Larnaca | 2 - 0 | 1 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Nea Salamis | 1 - 4 | 1 - 2 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 1 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | Tampines Rovers FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Hougang United FC | ||||||
17 Oct 2020 10:30 | FT | Tanjong Pagar Utd | 0 - 1 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Mynai | 0 - 1 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 5 - 1 | 4 - 1 | Lviv | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Rukh Vynnyky | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Zorya | 1 - 1 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Chindia Targoviste | 1 - 0 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Politehnica Iasi | 1 - 4 | 0 - 3 | Sepsi | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | CFR Cluj | 2 - 1 | 1 - 1 | Botosani | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:45 | FT | Chiangrai United | 2 - 1 | 1 - 0 | Ratchaburi FC | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 2 - 2 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 2 | 1 - 1 | Samut Prakan City | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Muang Thong United | 0 - 1 | 0 - 1 | Trat Fc | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:45 | FT | Budafoki Mte | 2 - 1 | 1 - 0 | Diosgyor | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Ujpesti TE | 1 - 0 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | Videoton Puskas Akademia | 0 - 3 | 0 - 2 | MTK Hungaria FC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 0 | 1 - 0 | Piast Gliwice | ||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | Gornik Zabrze | 1 - 3 | 1 - 2 | Rakow Czestochowa | ||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | Jagiellonia Bialystok | 2 - 1 | 1 - 0 | Lech Poznan | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Indjija | 1 - 0 | 1 - 0 | Zlatibor Cajetina | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 2 - 1 | 2 - 1 | Spartak Subotica | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 1 - 3 | 1 - 2 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Mladost Lucani | 2 - 1 | 0 - 1 | Macva Sabac | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 3 - 2 | 2 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
17 Oct 2020 16:05 | FT | NK Rijeka | 2 - 1 | 2 - 1 | NK Varteks | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:30 | FT | Ittihad Alexandria | 1 - 2 | 0 - 1 | El Entag El Harby | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:45 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 1 | 1 - 0 | Tsarsko Selo | ||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | CSKA Sofia | 1 - 1 | 0 - 0 | Beroe | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Zlate Moravce | 3 - 1 | 1 - 1 | Nitra | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | FK Senica | 1 - 2 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Slovan Bratislava | 3 - 0 | 3 - 0 | Skf Sered | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Zemplin Michalovce | 2 - 4 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Trencin | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Pohronie | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:45 | FT | Koper | 2 - 0 | 1 - 0 | Domzale | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Gorica | 0 - 4 | 0 - 1 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Vitebsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Neman Grodno | 0 - 1 | 0 - 0 | Gorodeya | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 2 - 1 | 0 - 0 | Flint Town United | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Newi Cefn Druids | 0 - 2 | 0 - 1 | Penybont | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Haverfordwest County | 1 - 1 | 0 - 0 | Caernarfon | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Newtown | 0 - 2 | 0 - 1 | Bala Town | ||||||
17 Oct 2020 17:15 | FT | Barry Town Afc | 0 - 0 | 0 - 0 | Connah's QN | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | Ittihad Kalba | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Ahli Dubai | ||||||
17 Oct 2020 15:15 | FT | Al Ain | 2 - 0 | 1 - 0 | Khor Fakkan | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Al Nasr Dubai | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Jazira UAE | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:30 | FT | Al Duhail Lekhwia | 2 - 1 | 2 - 0 | Qatar SC | ||||||
17 Oct 2020 17:45 | FT | Al Khor SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Sadd | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | Okzhetpes | 2 - 1 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
17 Oct 2020 10:10 | FT | Taraz | 2 - 2 | 2 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Olimpik Sarajevo | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Zeljeznicar | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Krupa | 0 - 1 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
17 Oct 2020 18:05 | FT | FK Sarajevo | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | Shandong Taishan | 2 - 2 | 2 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | Dalian Yifang Aerbin | 1 - 2 | 1 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
Vietnam First Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Huế | 0 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
Austria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:45 | FT | St.Polten | 0 - 3 | 0 - 1 | Red Bull Salzburg | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Asko Gmund | 3 - 3 | 2 - 1 | TSV Hartberg | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Vfb Hohenems | 1 - 2 | 0 - 1 | Sturm Graz | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | Svg Reichenau | ? - ? | ? - ? | Blau Weiss Linz | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | LASK Linz | 3 - 0 | 1 - 0 | Worgl | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Rheindorf Altach | 7 - 0 | 3 - 0 | Sv Seekirchen | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Wacker Innsbruck | 1 - 0 | 0 - 0 | Stripfing | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | SC Wiener Neustadt | 1 - 5 | 1 - 3 | Rapid Wien | ||||||
17 Oct 2020 19:25 | FT | First Vienna | 3 - 2 | 2 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 0 | 2 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 1 - 4 | 0 - 4 | Nomme JK Kalju | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Kolding IF | 1 - 1 | 1 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Hobro I.K. | 3 - 1 | 1 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Sfintul Gheorghe | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo-Auto | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Sheriff | 1 - 0 | 0 - 0 | Milsami | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Avan Academy | 7 - 0 | 4 - 0 | Shirak | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | Artsakh Noah | ? - ? | ? - ? | Lori Vanadzor | |||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Club Comunicaciones | 3 - 0 | 2 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
17 Oct 2020 22:10 | FT | Csyd Sacachispas | 3 - 3 | 1 - 0 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | Municipal Limeno | 0 - 0 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
17 Oct 2020 22:15 | FT | CD FAS | 0 - 2 | 0 - 2 | Sonsonate | ||||||
17 Oct 2020 22:30 | FT | Aguila | 2 - 0 | 0 - 0 | Jocoro | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | Anyang | 1 - 1 | 1 - 1 | Seoul E Land | ||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | Daejeon Citizen | 0 - 1 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | ||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | Gyeongnam FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Jeju United FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:30 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 2 - 1 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | ||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | Independiente Jose Teran | 3 - 2 | 0 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FK Zalgiris Vilnius | ? - ? | ? - ? | Suduva | |||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Jelgava | 0 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Daugava Daugavpils | 1 - 0 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Ventspils | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Fk Valmiera | 5 - 0 | 3 - 0 | Tukums-2000 | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | Liepajas Metalurgs | ? - ? | ? - ? | Rigas Futbola Skola | |||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:40 | FT | Gornik Leczna | 0 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 1 - 1 | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | Boyaca Chico | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | FK Chita | 2 - 2 | 2 - 2 | Lokomotiv Moscow B | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Vorskla U21 | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Dnipro 1 U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Desna Chernihiv U21 | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | Pfc Oleksandria U21 | ? - ? | ? - ? | Inhulets Petrove U21 | |||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Ayr Utd | 2 - 1 | 2 - 0 | Queen of South | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dunfermline | 3 - 1 | 1 - 1 | Inverness C.T. | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Greenock Morton | 1 - 0 | 1 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Raith Rovers | 3 - 0 | 3 - 0 | Arbroath | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Airdrie United | 2 - 0 | 1 - 0 | Peterhead | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Clyde | 1 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Cove Rangers | 3 - 1 | 1 - 0 | East Fife | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Forfar Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Dumbarton | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Montrose | 1 - 3 | 0 - 1 | Falkirk | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | Moreton Bay United | 2 - 1 | 1 - 1 | Redlands United FC | ||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | Brisbane City SC | 1 - 3 | 1 - 2 | Gold Coast United | ||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | Peninsula Power | 4 - 0 | 2 - 0 | Eastern Suburbs | ||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | Gold Coast Knights | 2 - 1 | 0 - 0 | Queensland Lions SC | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | Para Hills Knights | 3 - 1 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:00 | FT | Yokohama Scc | 0 - 0 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:45 | FT | KVSK Lommel | 1 - 1 | 1 - 1 | Westerlo | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Mashal Muborak | 0 - 2 | 0 - 1 | OTMK Olmaliq | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Lindome GIF | 1 - 1 | 1 - 0 | Qviding FIF | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Lunds BK | 3 - 0 | 2 - 0 | Karlskrona | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Tvaakers IF | 2 - 1 | 1 - 0 | Skovde AIK | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Motala AIF | 3 - 5 | 2 - 2 | Eskilsminne IF | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Landskrona BoIS | 3 - 0 | 2 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Torns IF | 2 - 1 | 1 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Utsiktens BK | 4 - 0 | 4 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 4 - 2 | 1 - 0 | Sjk Akatemia | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Jaro | 1 - 1 | 1 - 0 | Ac Kajaani | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Gnistan | 1 - 2 | 0 - 1 | AC Oulu | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:00 | FT | Union Magdalena | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
17 Oct 2020 02:00 | FT | Deportes Quindio | 1 - 2 | 0 - 0 | Inter Palmira | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Orsomarso | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Tigres FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Valledupar | ||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | Universitario De Popayan | 0 - 0 | 0 - 0 | Leones | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Dinamo Barnaul | 1 - 0 | 0 - 0 | Lada Sok Dimitrovgrad | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Novosibirsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Lada Togliatti | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Samtredia | 0 - 0 | 0 - 0 | Telavi | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dila Gori | 6 - 1 | 2 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Torpedo Kutaisi | 1 - 0 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | Carabobo | 2 - 2 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Sabail | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Inter Baku | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Qarabag | 3 - 0 | 1 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | FK Biolog | 4 - 0 | 1 - 0 | Inter Cherkessk | ||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | FK Anzhi | 2 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Sokol | 1 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 00:15 | FT | Olimpia Asuncion | 1 - 1 | 0 - 0 | Nacional Asuncion | ||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | Sol De America | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarani CA | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Shamrock Rovers ii | 3 - 1 | 2 - 1 | Athlone | ||||||
17 Oct 2020 19:30 | FT | Longford Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Bandirmaspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Eskisehirspor | ||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Samsunspor | 0 - 3 | 0 - 0 | Istanbulspor | ||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Umraniyespor | 1 - 2 | 1 - 0 | Keciorengucu | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Adanaspor | 5 - 2 | 2 - 0 | Altinordu | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Altay Spor Kulubu | 1 - 0 | 1 - 0 | Adana Demirspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 0 - 3 | 0 - 2 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Dynamo Moscow Youth | 1 - 3 | 0 - 2 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Pfc Sochi Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | Rotor Volgograd Youth | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Strogino Moscow Youth | 3 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Tambov Youth | 1 - 4 | 1 - 1 | Fk Rostov Youth | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Rubin Kazan Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 3 - 0 | 2 - 0 | Khimki Youth | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Ufa Youth | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 08:00 | FT | Bayside United | 1 - 1 | 0 - 1 | Caboolture | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | St George Willawong | 5 - 3 | 2 - 1 | Taringa Rovers | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | North Star | 3 - 2 | 2 - 1 | The Gap BPL | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Taby | 1 - 1 | 1 - 0 | Orebro Syrianska If | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 5 | 1 - 3 | Vasalunds IF | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Sollentuna United FF | 2 - 1 | 1 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Brommapojkarna | 4 - 1 | 3 - 1 | Ik Frej Taby | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Haninge | 2 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Grorud IL | 1 - 2 | 1 - 1 | Ham-Kam | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Kongsvinger | 1 - 1 | 1 - 0 | Jerv | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Sandnes Ulf | 1 - 1 | 1 - 1 | Asane Fotball | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Tromso IL | 1 - 1 | 0 - 0 | KFUM Oslo | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Oygarden | 1 - 4 | 1 - 0 | Strommen | ||||||
17 Oct 2020 14:30 | FT | Raufoss | 2 - 1 | 2 - 0 | Sogndal | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 0 | 1 - 0 | Oktepa | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:30 | Opava U19 | ? - ? | ? - ? | Pribram U19 | |||||||
17 Oct 2020 09:30 | Banik Ostrava u19 | ? - ? | ? - ? | Zlin U19 | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | Hradec Kralove u19 | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha U19 | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | Mlada Boleslav U19 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Plzen U19 | |||||||
17 Oct 2020 10:00 | Synot Slovacko U19 | ? - ? | ? - ? | Brno U19 | |||||||
17 Oct 2020 10:45 | Mfk Karvina U19 | ? - ? | ? - ? | Meteor Praha U19 | |||||||
17 Oct 2020 11:00 | Ceske Budejovice u19 | ? - ? | ? - ? | Pardubice U19 | |||||||
17 Oct 2020 11:30 | Sk Sigma Olomouc u19 | ? - ? | ? - ? | Slavia Praha u19 | |||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | West Armenia | 8 - 0 | 6 - 0 | Pyunik B | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Hegelmann Litauen | 2 - 1 | 1 - 0 | Lietava Jonava | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Bfa | 1 - 2 | 0 - 1 | Kauno Zalgiris Ii | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | Nữ Fylkir | ? - ? | ? - ? | Nữ Hafnarfjordur | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Nữ Stjarnan | ? - ? | ? - ? | Nữ Breidablik | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Nữ Valur | ? - ? | ? - ? | Nữ Umf Selfoss | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | B36 Torshavn | 2 - 0 | 1 - 0 | Tb Tuoroyri | ||||||
17 Oct 2020 18:30 | FT | Ki Klaksvik | 2 - 1 | 1 - 0 | EB Streymur | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Borac Cacak | 1 - 2 | 1 - 1 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Zarkovo | 2 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Vranje | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Zemun | 1 - 0 | 0 - 0 | Kabel Novi Sad | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Kolubara | 2 - 2 | 2 - 1 | Imt Novi Beograd | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Tartu JK Tammeka B | 3 - 3 | 2 - 0 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 2 - 3 | 1 - 1 | Elva | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Nomme United | 1 - 1 | 1 - 1 | Parnu Jk | ||||||
Moldova Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Cahul 2005 | 6 - 0 | 3 - 0 | Victoria Bardar | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Real Succes | 0 - 1 | 0 - 1 | Tighina | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Nd Beltinci | 0 - 2 | 0 - 2 | Nk Roltek Dob | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Bilje | 6 - 1 | 2 - 0 | Nk Smartno | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Fuzinar | 1 - 1 | 1 - 1 | Jadran Dekani | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 0 | 0 - 0 | Brda | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | NK Primorje | 1 - 4 | 1 - 2 | Nk Radomlje | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | NK Ptuj Drava | 1 - 0 | 1 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | Kari Akranes | ? - ? | ? - ? | Volsungur Husavik | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Ir Reykjavik | ? - ? | ? - ? | Kordrengir | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Umf Njardvik | ? - ? | ? - ? | Haukar | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Vidir Gardur | ? - ? | ? - ? | Throttur Vogur | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Dalvik Reynir | ? - ? | ? - ? | UMF Selfoss | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Kf Fjallabyggdar | ? - ? | ? - ? | Fjardabyggd | |||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Cailungo | 2 - 3 | 2 - 0 | SP Libertas | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Folgore/falciano | 1 - 0 | 0 - 0 | Tre Fiori | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | SS Murata | 1 - 1 | 0 - 1 | Ss Virtus | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Vardar Skopje | 1 - 5 | 1 - 2 | FK Shkendija 79 | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Jeonju Citizen | 0 - 1 | 0 - 0 | Cheonan City | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 3 - 1 | 0 - 1 | Mokpo City | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Chuncheon Citizen | 2 - 0 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Gyeongju KHNP | 0 - 0 | 0 - 0 | Gangneung | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Hwaseong Fc | 2 - 2 | 1 - 1 | Gimpo Fc | ||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Pyeongtaek Citizen | 1 - 3 | 0 - 1 | Changwon City | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Incheon Korail | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimhae City | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Port Vale | 1 - 0 | 0 - 0 | Salford City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Harrogate Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Barrow | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Crawley Town | 4 - 0 | 0 - 0 | Morecambe | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 0 | 1 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Walsall | 0 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 3 | 0 - 2 | Bradford AFC | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Newport County | 1 - 0 | 1 - 0 | Tranmere Rovers | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Carlisle | 3 - 2 | 2 - 1 | Colchester United | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 2 | 1 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Southend United | 0 - 2 | 0 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Scunthorpe United | 0 - 5 | 0 - 2 | Cambridge United | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Leyton Orient | 2 - 3 | 1 - 2 | Grimsby Town | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:15 | FT | Vyskov | 0 - 0 | 0 - 0 | Odra Petrkovice | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Motorlet Praha | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Prague B | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Benesov | 0 - 0 | 0 - 0 | Domazlice | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Fk Banik Sokolov | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Povltava Fa | 0 - 0 | 0 - 0 | Sparta Praha B | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Pribram B | 0 - 0 | 0 - 0 | Rakovnik | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Karlovy Vary Dvory | 0 - 0 | 0 - 0 | Admira Praha | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Sokol Hostoun | 0 - 0 | 0 - 0 | Pisek | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Dolni Benesov | 0 - 0 | 0 - 0 | Banik Ostrava B | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Slovan Rosice | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Znojmo | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Vrchovina | 0 - 0 | 0 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Slovan Velvary | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Zapy | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Slavia Kromeriz | 0 - 0 | 0 - 0 | Velke Mezirici | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | IK Oddevold | 4 - 0 | 0 - 0 | Vanersborg | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Grebbestads If | 1 - 1 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Carlstad United BK | 0 - 4 | 0 - 0 | Stenungsunds If | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ifk Tidaholm | 1 - 2 | 1 - 1 | Nordvarmland Ff | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Savedalens IF | 0 - 5 | 0 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Vanersborgs If | 3 - 0 | 1 - 0 | Ifk Amal | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ahlafors If | 2 - 1 | 0 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Assyriska FF | 7 - 0 | 3 - 0 | Rynninge IK | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Atvidabergs FF | 3 - 1 | 1 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Bk Forward | 5 - 0 | 3 - 0 | Trosa Vagnharad Sk | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Gute | 2 - 0 | 2 - 0 | Newroz | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Kumla | 5 - 2 | 2 - 1 | Huddinge If | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Tyreso Ff | 2 - 1 | 0 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | Leevon | ? - ? | ? - ? | Fk Dinamo Riga | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Atsv Stadl Paura | 1 - 2 | 0 - 1 | Union Gurten | ||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | Sturm Graz Amat. | 3 - 1 | 2 - 1 | Bad Gleichenberg | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Usv St Anna | 0 - 2 | 0 - 1 | SC Kalsdorf | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 3 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | OFK Petrovac | 1 - 1 | 1 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Mladost Podgorica | 2 - 0 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 2 - 1 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:45 | FT | Kasetsart University FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Sisaket | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Lampang Fc | 0 - 3 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Khonkaen United | 2 - 1 | 0 - 1 | Udon Thani | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Phrae United | 2 - 2 | 1 - 2 | Jl Chiangmai United | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Samut Sakhon | 2 - 2 | 1 - 1 | Chainat FC | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Forino | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Korab Debar | 1 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Kf Veleshta | 2 - 1 | 0 - 1 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Pobeda Prilep | 1 - 2 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Rosoman 83 | 0 - 4 | 0 - 2 | Tikves Kavadarci | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Pehchevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Sloga 1934 Vinica | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Kamenica Sasa | 0 - 0 | 0 - 0 | Osogovo | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Plackovica | 1 - 1 | 0 - 1 | Kozuv | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Drita | 0 - 0 | 0 - 0 | Skopje | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 06:00 | FT | Nữ As Elfen Sayama | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Bayern Munich II | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaiserslautern | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 0 - 1 | Munchen 1860 | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 1 - 2 | 1 - 2 | Uerdingen | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ingolstadt 04 | 2 - 1 | 1 - 1 | Sc Verl | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | VfB Lubeck | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Dresden | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Ashton United | 0 - 3 | 0 - 2 | Mickleover Sports | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Atherton Collieries | 1 - 1 | 1 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Basford Utd | 2 - 1 | 2 - 0 | Bamber Bridge | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Buxton FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Morpeth Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 1 | 1 - 1 | Stafford Rangers | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 3 | 1 - 1 | Witton Albion | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 4 | 1 - 3 | Lancaster City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Hyde United | 0 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Scarborough | 1 - 1 | 0 - 0 | Nantwich Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | South Shields | 0 - 1 | 0 - 0 | Matlock Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 2 - 1 | 2 - 0 | Radcliffe Borough | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Al Shabab Ksa | 1 - 0 | 1 - 0 | Abha | ||||||
17 Oct 2020 16:10 | FT | Al Taawon | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Faisaly Harmah | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Al Wehda Mecca | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Qadasiya | ||||||
17 Oct 2020 19:15 | FT | Al Hilal | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Ain Ksa | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Lech Poznan B | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Hutnik Krakow | 3 - 1 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Gornik Polkowice | 4 - 0 | 2 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Pogon Siedlce | 0 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Grudziadz | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | GKS Katowice | 0 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Sokol Ostroda | 0 - 0 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Legia Warszawa Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia Youth | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Sms Lodz Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok Youth | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Wisla Krakow Youth | 2 - 1 | 0 - 1 | Korona Kielce Youth | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Gosport Borough | 2 - 2 | 2 - 1 | Harrow Borough | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Hartley Wintney | 0 - 2 | 0 - 1 | Salisbury City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 3 - 1 | 1 - 0 | Truro City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Merthyr Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Walton Casuals | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Poole Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Hendon | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 2 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Taunton Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Metropolitan Police | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Tiverton Town | 3 - 1 | 3 - 0 | Farnborough Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Weston Super Mare | 1 - 2 | 1 - 0 | Wimborne Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Yate Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Chesham United | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:15 | FT | Deportivo Municipal | 1 - 2 | 0 - 1 | Melgar | ||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | Cienciano | 2 - 1 | 1 - 1 | Alianza Lima | ||||||
17 Oct 2020 21:30 | FT | Alianza Huanuco | 0 - 1 | 0 - 0 | Sport Boys Association | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | Altrincham | ? - ? | ? - ? | Bromley | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Barnet | ? - ? | ? - ? | Hartlepool United FC | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 0 - 0 | 0 - 0 | Yeovil Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Eastleigh | 2 - 2 | 1 - 1 | Aldershot Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Notts County | 2 - 3 | 2 - 1 | Maidenhead United | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Solihull Moors | 1 - 0 | 0 - 0 | Boreham Wood | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Torquay United | 2 - 0 | 2 - 0 | Dover Athletic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Wealdstone | 4 - 3 | 2 - 2 | Wrexham | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Weymouth | 2 - 1 | 1 - 0 | Kings Lynn | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Woking | 0 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | ||||||
17 Oct 2020 17:20 | FT | Chesterfield | 1 - 2 | 1 - 1 | Stockport County | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | AFC Fylde | 0 - 0 | 0 - 0 | Kettering Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 0 | 1 - 0 | Gateshead | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston United | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Curzon Ashton | 2 - 1 | 0 - 0 | Farsley Celtic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Gloucester City | 6 - 1 | 5 - 1 | Blyth Spartans | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 1 | 0 - 1 | Hereford | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Kidderminster | 0 - 0 | 0 - 0 | Alfreton Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Leamington | 0 - 0 | 0 - 0 | Darlington | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Southport FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Chorley | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Spennymoor Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Chester FC | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | York City | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Billericay Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 4 | 0 - 1 | Dorking | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dartford | 1 - 0 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 0 - 2 | 0 - 1 | Chippenham Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 1 - 1 | 1 - 1 | Chelmsford City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Hungerford Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Maidstone United | 4 - 1 | 3 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Oxford City | 4 - 0 | 3 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Slough Town | 4 - 4 | 1 - 3 | Welling United | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | St Albans City | 3 - 2 | 2 - 2 | Ebbsfleet United | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Salam Zgharta | 0 - 3 | 0 - 0 | Trables Sports Club | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Al Akhaahli Alay | 1 - 1 | 0 - 0 | Shabab Sahel | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Tadamon Sour | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahed | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Al-Safa | 1 - 4 | 1 - 2 | Al Bourj | ||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Empoli Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Napoli Womens | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | America Mg Youth | 4 - 3 | 3 - 1 | Fluminense Rj Youth | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 0 | 0 - 0 | Glentoran | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Larne | 3 - 0 | 2 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Linfield FC | 5 - 1 | 2 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Crusaders FC | ||||||
17 Oct 2020 17:30 | FT | Glenavon Lurgan | 2 - 4 | 0 - 2 | Portadown FC | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Casa De Portugal | 4 - 4 | 1 - 1 | Cd Monte Carlo | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Chao Pak Kei | 7 - 0 | 3 - 0 | Hang Sai | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Albion Rovers | 1 - 3 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 5 | 0 - 1 | Edinburgh City | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Cowdenbeath | 0 - 3 | 0 - 2 | Annan Athletic | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Stranraer | 1 - 4 | 0 - 1 | Elgin City | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:15 | FT | Septemvri Sofia | 1 - 0 | 1 - 0 | Litex Lovech | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Septemvri Simitli | 2 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Hebar Pazardzhik | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportist Svoge | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Kariana Erden | 2 - 2 | 1 - 0 | Dobrudzha | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Strumska Slava | 1 - 0 | 1 - 0 | Neftohimik | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Sc Scarborough | 1 - 2 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 01:00 | FT | Sociedad Deportivo Quito | 2 - 1 | 1 - 1 | Cds Santa Rita | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Santo Domingo | 1 - 4 | 1 - 2 | 9 De Octubre | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Fuerza Amarilla | 0 - 3 | 0 - 3 | Manta | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:00 | FT | Maruyasu Industries | 2 - 1 | 0 - 1 | Suzuka Unlimited | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Balzan | 1 - 0 | 1 - 0 | Lija Athletic | ||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | Birkirkara FC | 2 - 3 | 2 - 2 | Zejtun Corinthians | ||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | Gudja United | 0 - 1 | 0 - 0 | Hamrun Spartans | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:15 | FT | Pembroke Athleta | 3 - 1 | 1 - 0 | Qormi | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:30 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 3 - 2 | 1 - 1 | Volna Pinsk | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Sputnik Rechitsa | 5 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Khimik Svetlogorsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Smorgon FC | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Krumkachy | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Orsha | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Gomel | 3 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Dunarea Calarasi | 0 - 2 | 0 - 1 | Gloria Buzau | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Csikszereda Miercurea | 0 - 1 | 0 - 1 | Unirea 2004 Slobozia | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Scolar Resita | 1 - 2 | 0 - 2 | Pandurii | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Css Slatina | 2 - 1 | 1 - 1 | Cs Aerostar Bacau | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Ripensia Timisoara | 0 - 2 | 0 - 1 | Metaloglobus | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Acs Energeticianul | 0 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Farul Constanta | 0 - 2 | 0 - 0 | Vointa Turnu Magurele | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Kf Prishtina | 4 - 0 | 2 - 0 | Besa Peje | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Kf Llapi | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Drenica Srbica | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 05:30 | FT | Fulham United | 1 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Vipers | ||||||
17 Oct 2020 07:30 | FT | White City Woodville | 5 - 1 | 2 - 0 | Adelaide Victory | ||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | Adelaide Hills | 1 - 0 | 1 - 0 | Playford City Patriots | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Rockdale City Suns | 3 - 0 | 2 - 0 | Sydney Olympic | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 07:00 | FT | Charleston City Blues | 1 - 1 | 0 - 0 | Maitland | ||||||
17 Oct 2020 08:30 | FT | Broadmeadow Magic | 3 - 1 | 1 - 0 | Hamilton Olympic | ||||||
Italy Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Sc Caronnese | 1 - 3 | 0 - 0 | Chieri | ||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | Bangu | 1 - 3 | 0 - 1 | Ferroviaria Sp | ||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | Globo | 1 - 1 | 0 - 0 | Campinense Pb | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Santos Macapa | 2 - 2 | 1 - 0 | Moto Clube Ma | ||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | SE do Gama DF | 3 - 0 | 1 - 0 | Bahia de Feira BA | ||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | Uniao Rondoniense(MT) | 2 - 4 | 2 - 2 | Aparecidense Go | ||||||
17 Oct 2020 23:00 | FT | Salgueiros AC | 0 - 1 | 0 - 0 | Floresta/ce | ||||||
17 Oct 2020 23:30 | FT | Caldense(MG) | 2 - 0 | 1 - 0 | Palmas To | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 21:00 | FT | Orlando Pride Womens | 3 - 3 | 0 - 3 | North Carolina Courage Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 18:00 | Cd Roda | ? - ? | ? - ? | Acero | |||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | VFB Auerbach | 0 - 2 | 0 - 1 | Chemie Leipzig | ||||||
17 Oct 2020 12:30 | FT | Berlin AK 07 | 3 - 1 | 1 - 1 | FSV Optik Rathenow | ||||||
17 Oct 2020 12:30 | Berliner Fc Dynamo | ? - ? | ? - ? | Vsg Altglienicke | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Dortmund AM | 6 - 0 | 5 - 0 | LR Ahlen | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | RW Essen | 1 - 0 | 0 - 0 | Preuben Munster | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Wegberg Beeck | 1 - 1 | 0 - 0 | Sv Straelen | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | SC Wiedenbruck | 4 - 4 | 3 - 3 | Fortuna Koln | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Sv Elversberg | 4 - 2 | 2 - 1 | Tus Rot Weiss Koblenz | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | 08 Homburg | 2 - 2 | 1 - 1 | FSV Frankfurt | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ksv Hessen Kassel | 1 - 3 | 1 - 0 | Astoria Walldorf | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Stuttgart Amateure | 6 - 2 | 0 - 1 | Bahlinger SC | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Werder Bremen Am | 2 - 2 | 2 - 1 | Ssv Jeddeloh | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | BSV Rehden | 3 - 0 | 1 - 0 | Oberneuland | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | Atlas Delmenhorst | ? - ? | ? - ? | VfB Oldenburg | |||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 04:00 | FT | South Hobart | 5 - 0 | 3 - 0 | Hobart Zebras | ||||||
17 Oct 2020 04:15 | FT | Devonport City Striker | 1 - 0 | 0 - 0 | Launceston City | ||||||
17 Oct 2020 04:15 | FT | Riverside Olympic | 3 - 0 | 0 - 0 | Kingborough Lions | ||||||
17 Oct 2020 06:30 | FT | Hobart Olympia Warriors | 0 - 3 | 0 - 1 | Glenorchy Knights | ||||||
Germany Oberliga NOFV Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Fv Ravensburg | 2 - 3 | 1 - 2 | Neckarsulmer Sport-Union | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Stuttgarter Kickers | 4 - 1 | 0 - 0 | Nottingen | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | Arminia Hannover | ? - ? | ? - ? | Eintracht Northeim | |||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:30 | FT | Holland Park Hawks | 0 - 2 | 0 - 1 | SWQ Thunder | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Samford Rangers | 4 - 2 | 3 - 2 | University of Queensland | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Western Spirit | 1 - 2 | 0 - 0 | Mount Gravatt | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Ac Carina | 2 - 0 | 1 - 0 | New Farm | ||||||
17 Oct 2020 09:00 | FT | Annerley | 1 - 2 | 1 - 2 | North Pine | ||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | The Lakes | 1 - 3 | 0 - 0 | Brisbane Athletic | ||||||
17 Oct 2020 10:00 | FT | Ipswich City | 0 - 3 | 0 - 2 | Virginia United | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 19:00 | FT | Plaza Colonia | 0 - 3 | 0 - 0 | Cerro Largo | ||||||
17 Oct 2020 22:00 | FT | CA Penarol | 1 - 2 | 0 - 2 | Ca River Plate | ||||||
Holland Ligue 3 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | Noordwijk | ? - ? | ? - ? | TEC | |||||||
17 Oct 2020 13:30 | Scheveningen | ? - ? | ? - ? | Volendam Am | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | ASWH | ? - ? | ? - ? | VV Katwijk | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | Kozakken Boys | ? - ? | ? - ? | Gelders Veenendaalse VV | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | Spakenburg | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | |||||||
17 Oct 2020 14:00 | Quick Boys | ? - ? | ? - ? | Excelsior Maassluis | |||||||
17 Oct 2020 14:30 | Jong Sparta Rotterdam | ? - ? | ? - ? | Rijnsburgse Boys | |||||||
17 Oct 2020 17:00 | de Treffers | ? - ? | ? - ? | IJsselmeervogels | |||||||
Belgian First Amateur Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:59 | FT | Kfc Mandel United | 1 - 3 | 1 - 1 | Thes Sport Tessenderlo | ||||||
17 Oct 2020 18:30 | Patro Eisden | ? - ? | ? - ? | Dender | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | KSK Heist | ? - ? | ? - ? | Roeselare | |||||||
17 Oct 2020 19:00 | Royal Olympic Club Charleroi | ? - ? | ? - ? | Royal Fc Liege | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Pitea If | 4 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Bodens BK | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Ostersund | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Friska Viljor | 2 - 1 | 1 - 0 | Moron Bk | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Skelleftea Ff | 3 - 0 | 1 - 0 | Ytterhogdal Ik | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Stode If | 3 - 2 | 2 - 1 | Gottne If | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Taftea Ik | 1 - 1 | 1 - 1 | Umea Fc Academy | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ifk Umea | 1 - 2 | 1 - 1 | Notvikens Ik | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Japs | 0 - 3 | 0 - 1 | Kiffen | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Njs Nurmijarvi | 1 - 2 | 0 - 0 | Viikingit | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Pepo | 6 - 0 | 4 - 0 | Lahden Reipas | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Eps Espoo | 0 - 3 | 0 - 2 | Pk Keski Uusimaa Pkku | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | PK-35 | 6 - 0 | 2 - 0 | Kultsu | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Atlantis | 3 - 5 | 2 - 2 | Hjs Akatemia | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Grifk | 5 - 1 | 2 - 0 | Jazz | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | P-iirot | 1 - 0 | 0 - 0 | Ilves Tampere Ii | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Klubi 04 | 3 - 2 | 2 - 2 | Fc Espoo | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | Kiisto | ? - ? | ? - ? | JIPPO | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Vaajakoski | 3 - 1 | 0 - 0 | Gbk Kokkola | ||||||
Norway 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Bryne | 2 - 0 | 2 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Vard Haugesund | 0 - 3 | 0 - 2 | Asker | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | IL Hodd | ? - ? | ? - ? | Skeid Oslo | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Arendal | 1 - 1 | 1 - 1 | Egersunds IK | ||||||
Denmark - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Sfb Oure | 1 - 2 | 0 - 1 | Vsk Aarhus | ||||||
17 Oct 2020 12:45 | FT | Fa 2000 | 1 - 0 | 0 - 0 | Vanlose If | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | BK Frem | 1 - 1 | 0 - 0 | Thisted | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Brabrand IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Dalum | 4 - 3 | 2 - 3 | Middelfart | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Holbaek | 2 - 3 | 1 - 1 | Sydvest | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Hillerod Fodbold | 1 - 3 | 0 - 1 | Nykobing Falster | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Skovshoved | 3 - 3 | 2 - 0 | Naestved | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Ab Tarnby | 1 - 2 | 1 - 2 | Kfum Roskilde | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | B93 Copenhagen | 2 - 3 | 1 - 1 | Naesby BK | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Bronshoj | 1 - 2 | 1 - 1 | AB Kobenhavn | ||||||
Denmark - 4.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Avedore IF | 0 - 3 | 0 - 3 | Karlslunde | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | Frederikssund Ik | ? - ? | ? - ? | Tarnby Ff | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | Greve | ? - ? | ? - ? | Ledoje Smorum Fodbold | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | Otterup | ? - ? | ? - ? | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | IF Skjold Birkerod | ? - ? | ? - ? | Herlev IF | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | Tarup Paarup If | ? - ? | ? - ? | Marienlyst | |||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | Viby | 3 - 3 | 1 - 1 | Hedensted BK | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | B 1913 Odense | ? - ? | ? - ? | Kolding Bk | |||||||
17 Oct 2020 13:00 | Union Santa Fe | ? - ? | ? - ? | Kfum | |||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | Team Wiener Linien | 0 - 1 | 0 - 1 | Trenkwalder Admira Amateure | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Kufstein | 5 - 2 | 1 - 2 | Sv Hall | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Usk Anif | 0 - 2 | 0 - 0 | SV Austria Salzburg | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Azzurri 90 | 5 - 2 | 0 - 0 | Martigny Sports | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | Bulle | ? - ? | ? - ? | Olympique De Geneve | |||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Meyrin | 2 - 0 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Us Terre Sainte | 0 - 4 | 0 - 0 | Grand Lancy | ||||||
17 Oct 2020 17:00 | FT | Chenois | 2 - 2 | 0 - 0 | Echallens | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | Zug 94 | ? - ? | ? - ? | Baden | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Sc Buochs | ? - ? | ? - ? | Schotz | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Langenthal | ? - ? | ? - ? | Bassecourt | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Sr Delemont | ? - ? | ? - ? | Sc Goldau | |||||||
17 Oct 2020 15:00 | Biel-bienne | ? - ? | ? - ? | Wohlen | |||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | USV Eschen Mauren | ? - ? | ? - ? | Dietikon | |||||||
Romania - Liga 3 Seria Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Husana Husi | 0 - 2 | 0 - 1 | Stiinta Miroslava | ||||||
17 Oct 2020 13:00 | FT | Unirea Alba Iulia | 1 - 4 | 1 - 2 | Avantul Reghin | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Cibalia | 1 - 0 | 0 - 0 | Solin | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Junak | 0 - 2 | 0 - 1 | Opatija | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Dugopolje | 2 - 0 | 0 - 0 | Kustosija | ||||||
Cyprus 2 Division Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Anagenisis Dherina | 2 - 2 | 0 - 2 | Alki Oroklini | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Aris Limassol | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahironas Liopetriou | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Agia Napa | 2 - 2 | 1 - 1 | AE Zakakiou | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | PAEEK Keryneias | 3 - 1 | 2 - 0 | Digenis Morphou | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Onisilos Sotiras | 2 - 0 | 0 - 0 | Omonia Aradippou | ||||||
17 Oct 2020 13:30 | FT | Xylotympou | 0 - 2 | 0 - 0 | Othellos Athienou | ||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Rakvere Flora | 1 - 6 | 1 - 3 | Keila Jk | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Viimsi Mrjk | 2 - 5 | 2 - 1 | Voru Jk | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Laanemaa Haapsalu | 1 - 5 | 0 - 3 | Jk Welco Elekter | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 20:00 | FT | Wydad Casablanca | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ahly | ||||||
Turkmenistan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Energetik Mary | 0 - 2 | 0 - 1 | Altyn Asyr | ||||||
17 Oct 2020 12:00 | FT | HTTU Asgabat | 2 - 1 | 1 - 1 | Nebitchi | ||||||
17 Oct 2020 12:15 | FT | Sagadam | 1 - 1 | 1 - 0 | Merw | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Kopetdag Asgabat | 0 - 2 | 0 - 0 | Ahal | ||||||
UAE Cup Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Al Bataeh | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hamriyah | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Al Taawon | 3 - 4 | 0 - 3 | Al Arabi | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Dubba Al-Husun | 1 - 1 | 0 - 0 | Emirate | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Academica Coimbra U23 | 1 - 2 | 1 - 1 | Leixoes U23 | ||||||
17 Oct 2020 11:00 | FT | Belenenses U23 | 1 - 3 | 1 - 3 | Maritimo U23 | ||||||
17 Oct 2020 16:00 | FT | Benfica U23 | 4 - 1 | 2 - 1 | Cova Piedade U23 | ||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Monterrey U20 | 3 - 1 | 0 - 0 | Puebla U20 | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 2 - 3 | 0 - 0 | Atlas U20 | ||||||
17 Oct 2020 15:00 | FT | Cruz Azul U20 | 2 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
17 Oct 2020 18:00 | FT | Pumas Unam U20 | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | ||||||
Burundi League Sonuçlar |
|||||||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Les Elephants | 0 - 0 | 0 - 0 | Muzinga | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Aigle Noir | 4 - 3 | 0 - 0 | Musongati | ||||||
17 Oct 2020 14:00 | FT | Royal Muramvya | 3 - 1 | 1 - 1 | Le Messager Ngozi |
Toplam maçlar: 706
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...