futbol sonuçları 18-04-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 2 | 0 - 1 | Manchester United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Benevento | 0 - 3 | 0 - 1 | Atalanta | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | AS Roma | 2 - 1 | 1 - 0 | Genoa | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Crotone | 1 - 1 | 0 - 1 | Juventus | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Fiorentina | 3 - 4 | 2 - 2 | Lazio | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Napoli | 4 - 2 | 1 - 1 | Udinese | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Sampdoria | 1 - 0 | 0 - 0 | Bologna | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Spal | 0 - 0 | 0 - 0 | Chievo | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Torino | 1 - 1 | 0 - 1 | AC Milan | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Hellas Verona | 0 - 1 | 0 - 1 | US Sassuolo Calcio | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Espanyol | 0 - 1 | 0 - 1 | Eibar | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Valencia | 1 - 2 | 0 - 1 | Getafe | ||||||
18 Apr 2018 20:30 | FT | Real Madrid | 1 - 1 | 0 - 1 | Athletic Bilbao | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | AZ Alkmaar | 4 - 3 | 3 - 2 | Vitesse Arnhem | ||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 2 - 2 | 1 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | SBV Excelsior | 2 - 2 | 1 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | 0 - 0 | NAC Breda | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Willem II | 1 - 5 | 0 - 1 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 00:30 | FT | Trinidad & Tobago | 0 - 1 | 0 - 0 | Panama | ||||||
18 Apr 2018 08:00 | FT | Mexico U20 | 4 - 0 | 1 - 0 | Việt Nam U19 | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Zimbabwe | 0 - 1 | 0 - 1 | Botswana | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | Thor Akureyri | ? - ? | ? - ? | Volsungur Husavik | |||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | Karlsruher SC | 4 - 0 | 1 - 0 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
18 Apr 2018 21:00 | Nữ Martinique | ? - ? | ? - ? | Nữ Dominican Republic | |||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 23:15 | FT | Estudiantes Merida | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | AS Eupen | 0 - 1 | 0 - 1 | Royal Antwerp | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | KSC Lokeren | 2 - 2 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Standard Liege | 2 - 1 | 1 - 1 | Anderlecht | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Beerschot AC | 1 - 3 | 0 - 1 | St-Truidense VV | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Zenit St.Petersburg | 2 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | CSKA Moscow | 3 - 0 | 2 - 0 | Amkar Perm | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Horsens | 2 - 2 | 1 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Randers FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Odense BK | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Copenhagen | 2 - 1 | 1 - 1 | Aalborg BK | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Orebro | 1 - 1 | 1 - 0 | AIK Solna | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Djurgardens | 3 - 0 | 0 - 0 | Malmo FF | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | IK Sirius FK | 0 - 0 | 0 - 0 | Hacken | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Kalmar FF | 1 - 1 | 0 - 1 | Ostersunds FK | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | KuPS | 0 - 1 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | SJK Seinajoki | 0 - 1 | 0 - 1 | HJK Helsinki | ||||||
CONCACAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 01:15 | FT | Toronto FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Chivas Guadalajara | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 01:30 | FT | Coritiba | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 2 - 2 | 2 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Melbourne Victory FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 - 0 | 0 - 0 | Kitchee | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Tianjin Quanjian | 3 - 2 | 2 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
Germany Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Schalke 04 | 0 - 1 | 0 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Basel | 1 - 0 | 0 - 0 | Grasshoppers | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Sion | 0 - 1 | 0 - 0 | Lugano | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Thun | 2 - 2 | 0 - 1 | Young Boys | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Zurich | 4 - 0 | 3 - 0 | St. Gallen | ||||||
Portugal Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Caldas | 1 - 0 | 0 - 0 | Aves | ||||||
18 Apr 2018 20:30 | FT | Sporting Lisbon | 1 - 0 | 0 - 0 | Porto | ||||||
French Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 20:05 | FT | Caen | 1 - 3 | 1 - 1 | Paris Saint Germain | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 01:30 | FT | Cerro Porteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Gremio | ||||||
18 Apr 2018 01:30 | FT | Millonarios | 4 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
18 Apr 2018 23:15 | FT | The Strongest | 1 - 2 | 1 - 1 | Atletico Tucuman | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Galatasaray | 0 - 2 | 0 - 2 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
Japan League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Tokyo | 2 - 2 | 2 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 3 - 1 | 2 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Jubilo Iwata | 2 - 3 | 2 - 1 | Consadole Sapporo | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 1 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Gamba Osaka | 0 - 1 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 1 | 0 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 2 | 1 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Sagan Tosu | 0 - 0 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
Russian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Avangard | 1 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | Spartak Moscow | 1 - 1 | 0 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 23:30 | FT | Goias | 2 - 0 | 1 - 0 | Avai | ||||||
Norway NM Cupen Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Bjornevatn | 0 - 3 | 0 - 0 | Alta | ||||||
18 Apr 2018 15:30 | FT | Harstad | 2 - 2 | 0 - 0 | Mosjoen | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Asker | 5 - 0 | 2 - 0 | Follo | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Baerum SK | 2 - 1 | 1 - 0 | Drobak-Frogn IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Bergsoy | 2 - 1 | 0 - 1 | Aalesund FK | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Byasen Toppfotball | 0 - 3 | 0 - 1 | Levanger | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Eidsvold TF | 1 - 3 | 0 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Fana | 0 - 1 | 0 - 1 | Nest-Sotra | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Arendal | 2 - 0 | 1 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Senja | 2 - 1 | 1 - 0 | Finnsnes | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Orn-Horten | 3 - 1 | 1 - 0 | Lyn Oslo | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Vigor | 1 - 8 | 0 - 5 | Start Kristiansand | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Grorud IL | 2 - 0 | 0 - 0 | Tonsberg | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | IF Floya | 1 - 1 | 0 - 1 | Tromsdalen UIL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Stjordals Blink | 6 - 0 | 3 - 0 | Kolstad | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Kvik Halden | 0 - 4 | 0 - 2 | Fredrikstad | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Ff Lillehammer | 0 - 2 | 0 - 0 | Honefoss | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Nybergsund IL Trysil | 0 - 1 | 0 - 0 | Elverum | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Oppsal | 0 - 4 | 0 - 2 | Kongsvinger | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Orkla | 2 - 1 | 0 - 0 | Nardo | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Os Turn Fotball | 1 - 6 | 0 - 5 | Asane Fotball | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Oystese | 1 - 4 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Pors Grenland | 1 - 1 | 0 - 0 | Notodden FK | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Herd | 1 - 4 | 1 - 2 | Brattvag | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | SK Traeff | 1 - 6 | 0 - 4 | Molde | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Sola | 2 - 3 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Sortland Il | 1 - 1 | 0 - 0 | Mjolner | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Steinkjer | 4 - 2 | 1 - 1 | Strindheim IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Ullern | 2 - 2 | 2 - 0 | Stabaek | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Vestfossen | 1 - 4 | 0 - 1 | Stromsgodset | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Vindbjart | 1 - 2 | 1 - 0 | Jerv | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Arna Bjornar Ail | 1 - 1 | 1 - 0 | Lysekloster | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Arvoll | 0 - 8 | 0 - 5 | Valerenga | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Eiger | 0 - 1 | 0 - 1 | Egersunds IK | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Eik Tonsberg | 1 - 6 | 1 - 3 | Sandefjord | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Fjora | 2 - 2 | 0 - 0 | Floro | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | FK Vidar | 5 - 1 | 2 - 1 | Vardeneset | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Frigg FK | 0 - 3 | 0 - 1 | Strommen | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Gjellerasen If | 0 - 3 | 0 - 2 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Halsen | 0 - 4 | 0 - 2 | Fram Larvik | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Flint | 2 - 2 | 0 - 1 | Mjondalen | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Skarphedin Il | 0 - 9 | 0 - 3 | Odd Grenland | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Klofta | 0 - 3 | 0 - 2 | Lillestrom | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Korsvoll | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorenskog | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Kvik Trondheim | 0 - 1 | 0 - 0 | Ranheim IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Lommedalens | 0 - 2 | 0 - 1 | Skeid Oslo | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Madla Il | 0 - 2 | 0 - 2 | Viking | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Ostsiden Il | 2 - 9 | 1 - 7 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Raufoss | 6 - 0 | 3 - 0 | Skjetten | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Skjervoy | 1 - 3 | 0 - 1 | Tromso IL | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Skjold Il | 0 - 3 | 0 - 3 | FK Haugesund | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Staal Jorpeland | 0 - 1 | 0 - 0 | Bryne | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Sunndal | 0 - 4 | 0 - 1 | Kristiansund BK | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Tertnes | 0 - 1 | 0 - 0 | Fyllingsdalen | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Volda Ti Fotball | 0 - 1 | 0 - 0 | IL Hodd | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Sotra Sk | 1 - 1 | 1 - 1 | Vard Haugesund | ||||||
18 Apr 2018 17:15 | FT | Sandviken Il | 1 - 6 | 0 - 4 | Brann | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Valdres FK | 1 - 1 | 1 - 0 | Brumunddal | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Tynset | 0 - 3 | 0 - 2 | Ham-Kam | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Junkeren | 1 - 0 | 1 - 0 | Mo IL | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 12:45 | FT | Home United FC | 1 - 6 | 0 - 2 | Albirex Niigata FC | ||||||
18 Apr 2018 13:15 | FT | Tampines Rovers FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Hougang United FC | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Rudes | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Dinamo Zagreb | 0 - 1 | 0 - 1 | ZNK Osijek | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Hajduk Split | 4 - 0 | 2 - 0 | Cibalia | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | El Ismaily | 2 - 1 | 1 - 0 | Misr El Maqasah | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | El Mokawloon | 0 - 0 | 0 - 0 | El Zamalek | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 13:00 | FT | FC Vereya | 2 - 2 | 0 - 1 | Botev Plovdiv | ||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | CSKA Sofia | 2 - 2 | 2 - 0 | Levski Sofia | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 7 - 0 | 3 - 0 | Beroe | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Domzale | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Krsko Posavlje | 1 - 0 | 0 - 0 | Gorica | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Kawkab de Marrakech | 3 - 2 | 2 - 1 | Rcoz Oued Zem | ||||||
Austria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Mattersburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Sturm Graz | 2 - 2 | 1 - 0 | Rapid Wien | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | Aarau | 2 - 2 | 1 - 2 | Neuchatel Xamax | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | AEK Athens | 1 - 0 | 0 - 0 | Larisa | ||||||
Cyprus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Apollon Limassol FC | 4 - 0 | 2 - 0 | AEP Paphos | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | AEK Larnaca | 2 - 0 | 1 - 0 | APOEL Nicosia | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 22:00 | FT | AD grecia | 0 - 3 | 0 - 1 | Universidad de Costa Rica | ||||||
18 Apr 2018 22:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 0 - 1 | 0 - 0 | Municipal Liberia | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | CSD Municipal | 0 - 1 | 0 - 0 | Coban Imperial | ||||||
18 Apr 2018 21:00 | FT | CD Malacateco | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Petapa | ||||||
18 Apr 2018 22:00 | FT | Guastatoya | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Marquense | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 22:30 | FT | Cd Audaz | 3 - 1 | 2 - 0 | Aguila | ||||||
18 Apr 2018 22:30 | FT | CD Dragon | 1 - 2 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
18 Apr 2018 22:30 | FT | CD FAS | 4 - 1 | 2 - 1 | Sonsonate | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Atlantas Klaipeda | 0 - 2 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Spyris Kaunas | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 0 - 2 | 0 - 1 | GKS Katowice | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 00:00 | FT | Leones | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportes Tolima | ||||||
18 Apr 2018 02:00 | FT | Boyaca Chico | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Bucaramanga | ||||||
18 Apr 2018 22:00 | FT | Atletico Huila | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:45 | FT | Dumbarton | 0 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
18 Apr 2018 19:45 | Dumbarton | ? - ? | ? - ? | Inverness C.T. | |||||||
Estonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Kuressaare | 0 - 7 | 0 - 2 | Flora Tallinn | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Flora Tallinn Ii | 7 - 3 | 3 - 1 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 20:30 | FT | Fortaleza CEIF | 1 - 0 | 1 - 0 | Orsomarso | ||||||
18 Apr 2018 21:00 | FT | Barranquilla | 0 - 1 | 0 - 1 | Valledupar | ||||||
18 Apr 2018 21:00 | FT | Llaneros FC | 2 - 2 | 2 - 0 | Real Santander | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 01:05 | FT | Estudiantes de Caseros | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Club Atletico Colegiales | 1 - 3 | 0 - 2 | Comunicaciones BsAs | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Almirante Brown | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Deportivo Espanol | 1 - 0 | 1 - 0 | UAI Urquiza | ||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Ca San Miguel | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | ||||||
18 Apr 2018 19:35 | FT | San Telmo | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
Ukraine Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Shakhtar Donetsk | 5 - 1 | 3 - 1 | Illichivets mariupol | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Dnipro-1 | 1 - 4 | 0 - 3 | Dynamo Kyiv | ||||||
Bosnia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:30 | FT | Krupa | 2 - 0 | 1 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Sloboda | 1 - 4 | 1 - 2 | FK Zeljeznicar | ||||||
Serbia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Macva Sabac | 1 - 1 | 1 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Cukaricki | 4 - 2 | 2 - 2 | Partizan Belgrade | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Chayka K Sr | 3 - 1 | 1 - 0 | SKA Rostov | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Rukh Vynnyky | 1 - 0 | 1 - 0 | Kremin Kremenchuk | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Volyn | 0 - 1 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Balkany Zorya | 1 - 0 | 1 - 0 | Cherkaskyi Dnipro | ||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Fk Poltava | 2 - 1 | 0 - 1 | Obolon Kiev | ||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Helios Kharkiv | 0 - 2 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Hirnyk Sport | 1 - 0 | 0 - 0 | Sumy | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Kolos Kovalivka | 1 - 0 | 0 - 0 | Zhemchuzhyna Odessa | ||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Desna Chernihiv | 4 - 1 | 2 - 0 | Naftovik Ukrnafta | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 10:00 | FT | Mlada Boleslav U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Pribram U19 | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Slavia Praha u19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
18 Apr 2018 14:15 | FT | Opava U19 | 2 - 1 | 2 - 0 | Banik Ostrava u19 | ||||||
Republic of Azerbaijan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Standard Sumqayit | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Inter Baku | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Neftci Baku | 1 - 3 | 1 - 2 | Gilan Gabala | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:30 | FT | Slavoj Trebisov | 3 - 1 | 0 - 1 | Partizan Bardejov | ||||||
Coupe de Luxembourg Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | CS Grevenmacher | 0 - 1 | 0 - 0 | Differdange 03 | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Hostert | 1 - 1 | 0 - 0 | Us Esch | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Wiltz 71 | 3 - 2 | 1 - 2 | Rodange 91 | ||||||
18 Apr 2018 19:00 | FT | CS Petange | 1 - 2 | 1 - 2 | Racing Union Luxemburg | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Vardar Skopje | 2 - 3 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Skopje | 1 - 1 | 0 - 1 | Sileks | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Brera Strumica | 1 - 2 | 1 - 2 | Korzo Prilep | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Pelister Bitola | 1 - 1 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Renova Cepciste | 2 - 1 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
Belarus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:45 | FT | BATE Borisov | 2 - 0 | 2 - 0 | Neman Grodno | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Dinamo Brest | 2 - 0 | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Fk Loko Vltavin | 3 - 0 | 1 - 0 | Polaban Nymburk | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 2 - 1 | 1 - 1 | Rudar Pljevlja | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Nữ Hoffenheim | 3 - 1 | 2 - 1 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
Poland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:30 | FT | Legia Warszawa | 2 - 1 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Spartak Trnava | 1 - 1 | 1 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | MSK Zilina | 0 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
Scottish Development League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | St Mirren U20 | 3 - 0 | 0 - 0 | Falkirk U20 | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Al Orubah | 1 - 1 | 1 - 0 | Dhamk | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Al Wehda Mecca | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Khaleej Club | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Al Hazm | 4 - 1 | 2 - 0 | Al Mojzel | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Hajer | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Tai | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Al Qaisoma | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Watani | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Al Nahdha | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Nojoom | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Al Shoalah | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Kawkab | ||||||
18 Apr 2018 18:45 | FT | Najran | 4 - 3 | 3 - 1 | Jeddah | ||||||
Moldova Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 13:30 | FT | Milsami | 2 - 0 | 0 - 0 | Sheriff | ||||||
18 Apr 2018 13:30 | FT | Cs Petrocub | 2 - 0 | 0 - 0 | Speranta Nisporeni | ||||||
18 Apr 2018 13:30 | FT | Dinamo-Auto | 3 - 0 | 0 - 0 | Dacia Chisinau | ||||||
18 Apr 2018 16:59 | FT | Zimbru Chisinau | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 19:15 | FT | Videoton Puskas Akademia | 4 - 0 | 3 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | 1 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 4 | 2 - 4 | Belchatow | ||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Wisla Pulawy | 2 - 0 | 1 - 0 | KS Energetyk ROW | ||||||
18 Apr 2018 16:00 | FT | Warta Poznan | 3 - 3 | 0 - 0 | Gwardia Koszalin | ||||||
18 Apr 2018 16:30 | FT | Garbarnia Krakow | 1 - 0 | 0 - 0 | Rozwoj Katowice | ||||||
Montenegro CUP Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 1 - 2 | 1 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Ofk Igalo | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 10:30 | FT | Mornington | 2 - 0 | 2 - 0 | Brunswick City | ||||||
Jordan Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Blama | 3 - 2 | 1 - 1 | AL-Sareeh | ||||||
18 Apr 2018 14:00 | FT | Kufer Soom | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Asalah | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Cwmbran Celtic | 1 - 2 | 1 - 0 | Afan Lido | ||||||
18 Apr 2018 18:30 | FT | Monmouth Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Cwmamman United | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 14:45 | FT | Al Oruba Sur | 0 - 1 | 0 - 0 | Fnjaa SC | ||||||
18 Apr 2018 14:50 | FT | Muscat | 2 - 2 | 0 - 2 | Oman Club | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | AL-Nahda | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Mudhaibhi | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Al Salam | 0 - 0 | 0 - 0 | Saham | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Mrbat | 2 - 1 | 0 - 0 | Sohar Club | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Al-Suwaiq Club | 3 - 1 | 1 - 0 | Al Shabab Oma | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Dhufar | 2 - 3 | 1 - 2 | Al Nasr (OMA) | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 16:50 | FT | Al Ttadamon | 0 - 4 | 0 - 2 | Al-Qadsia SC | ||||||
18 Apr 2018 16:50 | FT | Al-Arabi Club | 1 - 3 | 0 - 0 | Al-Nasar | ||||||
18 Apr 2018 16:50 | FT | Al Salmiyah | 1 - 3 | 1 - 2 | Al Jahra | ||||||
18 Apr 2018 16:50 | FT | Al Kuwait SC | 2 - 2 | 2 - 0 | Kazma | ||||||
Albania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 14:30 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 1 | 1 - 0 | KF Laci | ||||||
18 Apr 2018 17:30 | FT | Flamurtari | 0 - 2 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 23:00 | FT | Campinense Pb | 1 - 0 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Chernomorets Balchik | 4 - 0 | 3 - 0 | Strumska Slava | ||||||
18 Apr 2018 15:00 | FT | Neftohimik | 0 - 1 | 0 - 1 | Pfc Nesebar | ||||||
Thailand League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 09:05 | FT | Sakon Nakhon | 0 - 5 | 0 - 1 | Rayong | ||||||
18 Apr 2018 09:30 | FT | Surin Khongcheemool | 2 - 2 | 1 - 0 | Samut Sakhon | ||||||
18 Apr 2018 09:30 | FT | Bangkok Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Lampang Fc | ||||||
18 Apr 2018 09:30 | FT | Nan | 1 - 3 | 0 - 1 | Trat Fc | ||||||
18 Apr 2018 09:30 | FT | Ipe Samut Sakhon | 1 - 2 | 0 - 2 | Krabi Fc | ||||||
18 Apr 2018 09:30 | FT | Ranong United | 2 - 1 | 2 - 1 | Thai Honda Fc | ||||||
18 Apr 2018 11:30 | FT | Hua Hin City | 0 - 3 | 0 - 1 | Sisaket | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Nakhon Pathom FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Phrae United | 2 - 3 | 1 - 2 | Khonkaen FC | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Chiangrai | 0 - 0 | 0 - 0 | Army United | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Lamphun Warrior | 1 - 1 | 0 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Trang Fc | 2 - 0 | 2 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Surat Thani | 1 - 2 | 1 - 2 | Udon Thani | ||||||
18 Apr 2018 12:30 | FT | Ayutthaya Fc | 1 - 5 | 1 - 3 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
Kazakhstan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 09:00 | FT | Okzhetpes | 3 - 5 | 1 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Tarlan Shymkent | 0 - 6 | 0 - 2 | Ordabasy | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 0 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Maktaaral | 3 - 1 | 1 - 0 | Astana | ||||||
18 Apr 2018 11:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Aktobe Lento | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Akzhayik Oral | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Atyrau | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Tobol Kostanai | 1 - 0 | 0 - 0 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
18 Apr 2018 12:00 | FT | Taraz | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
Armenia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 13:00 | FT | Shirak | 0 - 1 | 0 - 1 | Gandzasar Kapan | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Ahli Atbara | 0 - 0 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Ahli Shandi | 5 - 0 | 3 - 0 | Merreikh El Fasher | ||||||
18 Apr 2018 18:00 | FT | Ahli Atbara | 0 - 0 | 0 - 0 | Ahli Al Khartoum |
Toplam maçlar: 284
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...