futbol sonuçları 20-03-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 08:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 1 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Briansk | ||||||
20 Mar 2019 08:30 | FT | Oman | 5 - 0 | 3 - 0 | Afghanistan | ||||||
20 Mar 2019 12:00 | FT | IFK Norrkoping | 3 - 1 | 2 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
20 Mar 2019 12:30 | FT | Cherno More Varna | 5 - 1 | 2 - 1 | Chernomorets Balchik | ||||||
20 Mar 2019 12:45 | FT | Malaysia | 0 - 1 | 0 - 0 | Singapore | ||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Isloch Minsk | 5 - 4 | 0 - 0 | Krumkachy | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Iraq | 1 - 0 | 0 - 0 | Syria | ||||||
20 Mar 2019 17:00 | FT | Rot-weiss Erfurt | 1 - 4 | 1 - 3 | Union Berlin | ||||||
20 Mar 2019 17:00 | FT | Pháp U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Argentina U20 | ||||||
20 Mar 2019 17:30 | FT | Đan Mạch U21 | 3 - 2 | 0 - 2 | Bỉ U21 | ||||||
20 Mar 2019 19:00 | FT | UD Badajoz | 0 - 1 | 0 - 1 | Belenenses | ||||||
20 Mar 2019 19:45 | FT | Đức | 1 - 1 | 0 - 1 | Serbia | ||||||
20 Mar 2019 19:45 | FT | Xứ Wales | 1 - 0 | 0 - 0 | Trinidad & Tobago | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 00:30 | FT | Deportivo Municipal | 0 - 3 | 0 - 1 | Colon | ||||||
20 Mar 2019 00:30 | FT | Nacional Potosi | 0 - 1 | 0 - 0 | Zulia | ||||||
U19 European Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 09:00 | FT | Republic of Ireland U19 | 5 - 0 | 2 - 0 | Romania U19 | ||||||
20 Mar 2019 10:30 | FT | Ukraine U19 | 2 - 2 | 2 - 1 | Serbia U19 | ||||||
20 Mar 2019 12:00 | FT | Na Uy U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Hungary U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Azerbaijan U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Nga U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Anh U19 | 4 - 1 | 1 - 1 | CH Séc U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Pháp U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Ba Lan U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | 1 - 3 | 1 - 1 | Scotland U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Italy U19 | 2 - 2 | 2 - 1 | Bỉ U19 | ||||||
20 Mar 2019 14:30 | FT | Đức U19 | 2 - 1 | 1 - 0 | Croatia U19 | ||||||
20 Mar 2019 15:30 | FT | Tây Ban Nha U19 | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovenia U19 | ||||||
20 Mar 2019 15:59 | FT | Thụy Sỹ U19 | 0 - 3 | 0 - 0 | Israel U19 | ||||||
20 Mar 2019 16:15 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 3 - 0 | 0 - 0 | Đảo Síp U19 | ||||||
20 Mar 2019 16:30 | FT | Hy Lạp U19 | 2 - 2 | 2 - 0 | Đan Mạch U19 | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Xứ Wales U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Hà Lan U19 | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 09:00 | FT | Romania U17 | 1 - 5 | 0 - 3 | Áo U17 | ||||||
20 Mar 2019 11:00 | FT | Đức U17 | 1 - 1 | 1 - 0 | Belarus U17 | ||||||
20 Mar 2019 12:00 | FT | Italy U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | ||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Ba Lan U17 | 2 - 3 | 2 - 1 | Nga U17 | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Israel U17 | 0 - 1 | 0 - 1 | CH Séc U17 | ||||||
20 Mar 2019 15:45 | FT | Iceland U17 | 2 - 1 | 2 - 0 | Slovenia U17 | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Hà Lan U17 | 5 - 0 | 2 - 0 | Bắc Ireland U17 | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Bồ Đào Nha U17 | 2 - 0 | 2 - 0 | Scotland U17 | ||||||
Norway NM Cupen Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 17:00 | FT | Kaupanger | 1 - 7 | 1 - 4 | Fjora | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Klofta | 0 - 2 | 0 - 0 | Aurskog Holand | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Halsen | 3 - 2 | 2 - 1 | Hei Il | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Lyngdal | 0 - 0 | 0 - 0 | Mandalskameratene | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Madla Il | 6 - 1 | 0 - 0 | Midtbygdens | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Akra | 2 - 1 | 1 - 0 | Vardeneset | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Sund | 1 - 1 | 0 - 0 | Bjarg | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Varegg | 0 - 0 | 0 - 0 | Gneist | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Froya | 3 - 0 | 0 - 0 | Sandviken Il | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Finnsnes | 4 - 0 | 3 - 0 | Nordkjosbotn | ||||||
20 Mar 2019 19:00 | FT | Heggedal | 6 - 0 | 4 - 0 | Re | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 17:00 | FT | El Mokawloon | 2 - 2 | 0 - 1 | El Zamalek | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Lyngby | 2 - 0 | 1 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
EURO U21 Qualifying Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 13:30 | FT | Đảo Síp U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Gibraltar U21 | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 02:15 | FT | Santos De Guapiles | 2 - 1 | 0 - 0 | Universidad de Costa Rica | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 00:05 | FT | Estudiantes de Caseros | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Riestra | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 19:00 | FT | Llaneros Guanare | 1 - 2 | 0 - 0 | Lala | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 3 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 1 | 1 - 1 | Portuguesa de Desportos | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Zamora Barinas | 1 - 0 | 0 - 0 | Carabobo | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Academia Puerto Cabello | 1 - 3 | 0 - 0 | Deportivo Anzoategui | ||||||
20 Mar 2019 21:00 | FT | Caracas FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
20 Mar 2019 21:00 | FT | Aragua | 0 - 3 | 0 - 1 | Atletico Venezuela | ||||||
20 Mar 2019 23:00 | FT | Deportivo Tachira | 3 - 2 | 2 - 0 | Estudiantes Caracas SC | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 21:15 | FT | Deportivo Capiata | 2 - 1 | 1 - 1 | Libertad Asuncion | ||||||
20 Mar 2019 23:15 | FT | Olimpia Asuncion | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Santani | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 20:15 | FT | Alafoss | 3 - 0 | 3 - 0 | Kfr Hvolsvollur | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 0 - 0 | 0 - 0 | Energie Cottbus | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Nữ Scotland U17 | 0 - 5 | 0 - 4 | Germany Womens U17 | ||||||
20 Mar 2019 17:30 | FT | Nữ Ireland U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Nauy U17 | ||||||
UEFA Women's Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 17:30 | FT | Slavia Praha Womens | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Bayern Munich | ||||||
20 Mar 2019 18:00 | FT | Nữ Barcelona | 3 - 0 | 3 - 0 | Lsk Kvinner Womens | ||||||
20 Mar 2019 19:45 | FT | Lyonnais Womens | 2 - 1 | 2 - 0 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Lobi Stars | 2 - 1 | 1 - 0 | Rivers United | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Katsina United | 1 - 1 | 0 - 1 | Mfm | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Yobe Desert Stars | 1 - 3 | 0 - 1 | Abia Warriors | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Delta Force | 0 - 2 | 0 - 1 | Kano Pillars | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 12:50 | FT | Al Shoalah | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Ain Ksa | ||||||
20 Mar 2019 12:55 | FT | Al Mojzel | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Jeel | ||||||
20 Mar 2019 12:55 | FT | Al Qaisoma | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Ansar | ||||||
20 Mar 2019 12:55 | FT | Al Washm | 2 - 3 | 1 - 2 | Abha | ||||||
20 Mar 2019 15:30 | FT | Al Nahdha | 0 - 1 | 0 - 1 | Hajer | ||||||
Colombia Copa Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 19:00 | FT | Bogota | 0 - 3 | 0 - 2 | Patriotas | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Universitario De Popayan | 2 - 3 | 2 - 2 | Deportivo Pasto | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Llaneros FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Millonarios | ||||||
20 Mar 2019 20:00 | FT | Barranquilla | 0 - 1 | 0 - 0 | Union Magdalena | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 3 | 1 - 1 | Leones | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Real Cartagena | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Santander | ||||||
Jordan Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Al Yarmouk | 4 - 1 | 2 - 0 | Al Wehda | ||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Al Karmel | 1 - 0 | 0 - 0 | Kufer Soom | ||||||
Spanish Federacion Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 19:00 | FT | CD Mirandes | 3 - 0 | 1 - 0 | Ue Cornella | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 21:10 | FT | San Martin San Juan | 1 - 0 | 0 - 0 | Villa Dalmine | ||||||
20 Mar 2019 23:10 | FT | Atletico Tucuman | 1 - 0 | 1 - 0 | Ca Platense | ||||||
Israel State League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Beitar Kfar Saba Shlomi | 2 - 4 | 1 - 1 | Hapoel Azor | ||||||
Brazil Campeonato Carioca Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 19:30 | FT | Bangu | 2 - 0 | 0 - 0 | Americano Rj | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 22:00 | FT | Salgueiros AC | 2 - 1 | 0 - 1 | Central Sc Pe | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Sagrada Esperanca | 0 - 0 | 0 - 0 | Academica Lobito | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 07:30 | FT | Launceston City | 1 - 2 | 0 - 1 | Riverside Olympic | ||||||
20 Mar 2019 09:00 | FT | Clarence United | 0 - 5 | 0 - 2 | Glenorchy Knights | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Decic Tuzi | 1 - 1 | 1 - 1 | Ofk Igalo | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 1 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Mladost Podgorica | 4 - 0 | 3 - 0 | Berane | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Otrant | 1 - 0 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
20 Mar 2019 14:00 | FT | Arsenal Tivat | 0 - 0 | 0 - 0 | Kom Podgorica | ||||||
Kazakhstan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 09:00 | FT | Arys | 0 - 0 | 0 - 0 | Fts Didara Sidikbeka | ||||||
20 Mar 2019 09:00 | FT | Sdyushor 8 | 0 - 2 | 0 - 2 | Akademiya Ontustik | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 23:00 | FT | Chapecoense SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Tubarao Sc | ||||||
20 Mar 2019 23:30 | FT | Metropolitano Sc | 0 - 1 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Cd Aves U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Sporting Braga U23 | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Reno | 0 - 3 | 0 - 0 | Humble Lions | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | University Of West Indies Uwi | 0 - 1 | 0 - 1 | Mount Pleasant | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Portmore United | 2 - 0 | 1 - 0 | Dunbeholden | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Cavalier | 3 - 0 | 2 - 0 | Tivoli Gardens | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Waterhouse | 2 - 1 | 1 - 1 | Montego Bay Utd | ||||||
20 Mar 2019 20:30 | FT | Arnett Gardens | 2 - 1 | 0 - 1 | Harbour View | ||||||
Olympic Preliminaries African Sonuçlar |
|||||||||||
20 Mar 2019 12:30 | FT | Malawi U23 | 0 - 1 | 0 - 0 | Zambia U23 | ||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | Burundiu 23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Congo U23 | ||||||
20 Mar 2019 13:00 | FT | South Sudan U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Tunisia U23 | ||||||
20 Mar 2019 14:30 | FT | Democratic Rep Congo U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Ma rốc U23 | ||||||
20 Mar 2019 15:00 | FT | Libya U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Nigeria U23 | ||||||
20 Mar 2019 16:30 | FT | Guinea U23 | 2 - 1 | 1 - 1 | Senegal U23 | ||||||
20 Mar 2019 17:00 | FT | Sudan U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Kenya U23 |
Toplam maçlar: 119
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...