futbol sonuçları 22-03-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Nepal | 2 - 0 | 1 - 0 | Lào | ||||||
22 Mar 2023 12:30 | FT | Ấn Độ | 1 - 0 | 1 - 0 | Myanmar | ||||||
22 Mar 2023 14:00 | Bulgaria U21 | ? - ? | ? - ? | Georgia U21 | |||||||
22 Mar 2023 15:00 | FT | Slovenia U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovakia U21 | ||||||
22 Mar 2023 17:30 | FT | Oman U23 | 0 - 3 | 0 - 2 | Hàn Quốc U23 | ||||||
22 Mar 2023 17:30 | FT | Saudi Arabia U23 | 2 - 2 | 1 - 1 | Thái Lan U23 | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Qatar U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | United Arab Emirates U23 | ||||||
22 Mar 2023 19:30 | FT | Anh U20 | 2 - 0 | 1 - 0 | Đức U20 | ||||||
22 Mar 2023 19:45 | FT | CH Ireland | 3 - 2 | 2 - 2 | Latvia | ||||||
22 Mar 2023 19:45 | FT | Iraq U23 | 3 - 0 | 1 - 0 | Viet Nam U23 | ||||||
22 Mar 2023 19:45 | FT | Kuwait U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyrgyzstan U23 | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Na Uy U20 | 2 - 2 | 1 - 1 | Italy U20 | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 00:00 | FT | Velez Sarsfield | 4 - 0 | 1 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 15:00 | Young Boys | ? - ? | ? - ? | Servette | |||||||
22 Mar 2023 15:00 | Winterthur | ? - ? | ? - ? | Grasshoppers | |||||||
22 Mar 2023 15:00 | Lugano | ? - ? | ? - ? | Sion | |||||||
22 Mar 2023 15:00 | Basel | ? - ? | ? - ? | Luzern | |||||||
22 Mar 2023 15:00 | Zurich | ? - ? | ? - ? | St. Gallen | |||||||
U19 European Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 10:00 | FT | Serbia U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Latvia U19 | ||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Đức U19 | 2 - 3 | 0 - 2 | Italy U19 | ||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | CH Séc U19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Croatia U19 | ||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Israel U19 | 1 - 1 | 1 - 1 | Ba Lan U19 | ||||||
22 Mar 2023 14:00 | FT | Na Uy U19 | 4 - 0 | 3 - 0 | Romania U19 | ||||||
22 Mar 2023 14:00 | FT | Iceland U19 | 2 - 2 | 1 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | ||||||
22 Mar 2023 15:00 | FT | Bỉ U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovenia U19 | ||||||
22 Mar 2023 15:30 | FT | Republic of Ireland U19 | 1 - 2 | 0 - 0 | Slovakia U19 | ||||||
22 Mar 2023 15:59 | FT | Đan Mạch U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Tây Ban Nha U19 | ||||||
22 Mar 2023 17:00 | FT | Pháp U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Bắc Ireland U19 | ||||||
22 Mar 2023 18:00 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Thụy Điển U19 | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Ukraine U19 | 1 - 2 | 1 - 1 | Luxembourg U19 | ||||||
22 Mar 2023 19:30 | FT | Estonia U19 | 0 - 3 | 0 - 2 | Hy Lạp U19 | ||||||
22 Mar 2023 19:30 | FT | Anh U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Hungary U19 | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 09:00 | FT | Tây Ban Nha U17 | 2 - 1 | 0 - 1 | Phần Lan U17 | ||||||
22 Mar 2023 10:30 | FT | Pháp U17 | 4 - 0 | 2 - 0 | Albania U17 | ||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Ba Lan U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | CH Séc U17 | ||||||
22 Mar 2023 12:00 | FT | Croatia U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Na uy U17 | ||||||
22 Mar 2023 12:30 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 1 - 2 | 0 - 1 | Đức U17 | ||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Serbia U17 | 1 - 2 | 1 - 1 | Belarus U17 | ||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Bosnia Herzegovina U17 | 1 - 1 | 1 - 0 | Israel U17 | ||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Montenegro U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Iceland U17 | ||||||
22 Mar 2023 14:30 | FT | Latvia U17 | 2 - 5 | 1 - 3 | Thụy Sỹ U17 | ||||||
22 Mar 2023 16:00 | FT | Bồ Đào Nha U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Slovakia U17 | ||||||
22 Mar 2023 17:00 | FT | Bỉ U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovenia U17 | ||||||
22 Mar 2023 18:00 | FT | Hà Lan U17 | 2 - 1 | 0 - 1 | Bắc Ireland U17 | ||||||
22 Mar 2023 18:00 | FT | Đan Mạch U17 | 1 - 3 | 0 - 2 | Anh U17 | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Scotland U17 | 2 - 4 | 0 - 2 | Xứ Wales U17 | ||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 15:59 | FT | Benin | 1 - 1 | 0 - 1 | Rwanda | ||||||
22 Mar 2023 15:59 | FT | Sierra Leone | 2 - 2 | 0 - 1 | Sao Tome & Principe | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 16:30 | Al Rayyan | ? - ? | ? - ? | Al Duhail Lekhwia | |||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 01:00 | Independiente Santa Fe | ? - ? | ? - ? | Deportivo Cali | |||||||
22 Mar 2023 15:15 | FT | Independiente Santa Fe | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 10:00 | FT | Metalist 1925 Kharkiv U21 | 2 - 1 | 0 - 1 | Zorya U21 | ||||||
USA Open Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 21:30 | FT | El Farolito Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Inter San Francisco | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Club De Lyon B | 0 - 1 | 0 - 1 | Nona | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | Appalachian | ? - ? | ? - ? | North Carolina Fusion U23 | |||||||
22 Mar 2023 23:00 | Manhattan Sc | ? - ? | ? - ? | Motown | |||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Appalachian | 2 - 2 | 2 - 1 | North Carolina Fusion U23 | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Manhattan Sc | 1 - 1 | 0 - 1 | Motown | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 20:00 | FT | Ellidi | 0 - 1 | 0 - 1 | Arborg | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 10:00 | Ayvalikgucu Belediyespor | ? - ? | ? - ? | 76 Igdir Belediye Spor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Bulvarspor | ? - ? | ? - ? | Darica Genclerbirligi | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Ergene Velimese | ? - ? | ? - ? | Orduspor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Eynesil | ? - ? | ? - ? | Turgutluspor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Gumushanespor | ? - ? | ? - ? | Bayrampasaspor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Turk Metal Kirikkale | ? - ? | ? - ? | Ofspor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Kusadasispor | ? - ? | ? - ? | Karaman Belediyespor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Aksarayspor | ? - ? | ? - ? | Kepez Belediyespor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Bergama Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Yldrm Belediyesispor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Halide Edip Adivarspor | ? - ? | ? - ? | Efeler 09 | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Ankara Adliyespor | ? - ? | ? - ? | Arguvan | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Fatsa Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Tepecik Bld | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Artvin Hopaspor | ? - ? | ? - ? | Mus Spor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Nigde Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Akhisar Bld.Geng | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Sapanca Genclikspor | ? - ? | ? - ? | Osmaniyespor | |||||||
22 Mar 2023 10:00 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ? - ? | ? - ? | Erbaaspor S | |||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 1 - 0 | 0 - 0 | Mashal Muborak | ||||||
22 Mar 2023 11:30 | FT | Xorazm Urganch | 1 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan B | ||||||
22 Mar 2023 12:00 | FT | Fk Gijduvon | 1 - 2 | 0 - 1 | Shurtan Guzor | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 10:00 | FT | Zlin U19 | 3 - 1 | 1 - 0 | Brno U19 | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 14:00 | FT | Imt Novi Beograd | 1 - 3 | 1 - 2 | Macva Sabac | ||||||
22 Mar 2023 14:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 1 | 0 - 1 | Loznica | ||||||
22 Mar 2023 16:00 | FT | Trajal Krusevac | 3 - 2 | 2 - 0 | Radnicki Beograd | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 19:45 | FT | Mansfield Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
22 Mar 2023 19:45 | Mansfield Town | ? - ? | ? - ? | Grimsby Town | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 14:00 | FT | Voska Sport | 2 - 1 | 1 - 0 | Pelister Bitola | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Nữ Bosnia And Herzegovina U17 | 4 - 2 | 3 - 2 | Nữ Montenegro U17 | ||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Nữ Azerbaijan U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Kazakhstan U17 | ||||||
UEFA Women's Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 17:45 | FT | Lyonnais Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Chelsea | ||||||
22 Mar 2023 20:00 | FT | Paris Saint Germain Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 15:00 | FT | Rivers United | 1 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 09:00 | FT | Dunbar Rovers | 2 - 1 | 1 - 1 | Glebe Gorillas | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Moreton Bay United | 2 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Coast Wanderers | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Logan Lightning | 1 - 1 | 1 - 0 | Albany Creek | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Eastern Suburbs | 2 - 2 | 2 - 1 | Brisbane Wolves | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Surfers Paradise | 0 - 2 | 0 - 1 | Capalaba | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Western Pride | 1 - 5 | 0 - 2 | Caboolture | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Southside Eagles | 0 - 3 | 0 - 1 | Gold Coast Knights | ||||||
22 Mar 2023 09:30 | The Gap BPL | ? - ? | ? - ? | St George Willawong | |||||||
22 Mar 2023 09:30 | FT | Broadbeach United | 3 - 1 | 3 - 0 | Taringa Rovers | ||||||
22 Mar 2023 10:00 | FT | Magic United Tfa | 2 - 0 | 1 - 0 | Sunshine Coast | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 18:00 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 4 - 3 | 3 - 1 | Rb Bragantino Youth | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Atletico Mineiro Youth Mg | 1 - 0 | 0 - 0 | Botafogo Rj Youth | ||||||
Algeria CUP Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 13:00 | FT | Us Chaouia | 1 - 2 | 0 - 1 | Cr Belouizdad | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Chao Pak Kei | 4 - 0 | 3 - 0 | Lun Lok | ||||||
22 Mar 2023 13:15 | FT | Cd Monte Carlo | 11 - 0 | 5 - 0 | Hang Sai | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 01:05 | FT | Mineros De Zacatecas | 3 - 6 | 2 - 3 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
22 Mar 2023 03:05 | FT | Cimarrones De Sonora | 1 - 1 | 0 - 0 | Celaya | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Cd Alacranes De Durango | 1 - 1 | 0 - 0 | Pumas Tabasco | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 14:30 | FT | Academica Lobito | 3 - 2 | 0 - 0 | Cd Lunda Sul | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 20:00 | FT | Guayaquil Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | 9 De Octubre | ||||||
22 Mar 2023 20:00 | FT | Guayaquil Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | 9 De Octubre | ||||||
22 Mar 2023 20:00 | FT | Csd Vargas Torres | 1 - 0 | 0 - 0 | Manta | ||||||
Belgian First Amateur Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 18:30 | FT | Rupel Boom | 4 - 4 | 0 - 2 | Francs Borains | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Royal Fc Liege | 2 - 0 | 1 - 0 | Urs Lixhe Lanaye | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Thes Sport Tessenderlo | 2 - 2 | 2 - 1 | Charleroi B | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 18:15 | FT | Tikka | 0 - 0 | 0 - 0 | Kurvin Vauhti | ||||||
Women Norwegian Toppserien Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 18:00 | Stabaek Womens | ? - ? | ? - ? | Lsk Kvinner Womens | |||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Rapperswil-jona | 1 - 2 | 1 - 0 | Baden | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | La Chaux De Fonds | 2 - 1 | 1 - 1 | Martigny Sports | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Emmenbrucke | 2 - 1 | 0 - 0 | Bassecourt | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Freienbach | 3 - 3 | 1 - 2 | Winterthur U21 | ||||||
22 Mar 2023 19:15 | FT | Uzwil | 1 - 1 | 1 - 0 | Asc Kreuzlingen | ||||||
22 Mar 2023 19:15 | FT | Linth 04 | 2 - 0 | 2 - 0 | Sv Hongg | ||||||
Kazakhstan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 06:00 | FT | Tarlan Shymkent | 1 - 0 | 0 - 0 | Sd Family | ||||||
22 Mar 2023 09:00 | FT | Ulytau Zhezkazgan | 2 - 4 | 1 - 3 | Akademiya Ontustik | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 00:00 | FT | Criciuma | 0 - 0 | 0 - 0 | Avai | ||||||
22 Mar 2023 23:00 | FT | Hercilio Luz Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 11:00 | FT | Maritimo U23 | 1 - 2 | 1 - 0 | Portimonense U23 | ||||||
22 Mar 2023 15:00 | FT | Leixoes U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Mafra U23 | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 17:00 | Alamal Atbara | ? - ? | ? - ? | Hay Al Wadi | |||||||
22 Mar 2023 17:00 | FT | Al Merreikh | 2 - 0 | 0 - 0 | Ahli Marawi | ||||||
22 Mar 2023 17:00 | FT | Hilal Al Fasher | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
Spain Primera Division RFEF Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 18:00 | FT | Sabadell | 2 - 0 | 0 - 0 | UD Logrones | ||||||
Olympic Preliminaries African Sonuçlar |
|||||||||||
22 Mar 2023 15:00 | FT | Nigeria U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Guinea U23 | ||||||
22 Mar 2023 15:30 | FT | Niger U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Sudan U23 | ||||||
22 Mar 2023 15:59 | FT | Ai Cập U23 | 2 - 0 | 0 - 0 | Zambia U23 | ||||||
22 Mar 2023 19:00 | FT | Senegal U23 | 3 - 1 | 2 - 0 | Mali U23 |
Toplam maçlar: 137
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...