futbol sonuçları 22-08-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 10:30 | FT | Sydney FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Manly United | ||||||
22 Aug 2019 14:00 | FT | United Arab Emirates U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Bahrain U19 | ||||||
22 Aug 2019 15:00 | Mrbat | ? - ? | ? - ? | Dhufar | |||||||
22 Aug 2019 16:15 | FT | Ajman | 0 - 0 | 0 - 0 | Hatta | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Jordan U19 | 2 - 0 | 2 - 0 | Palestine U19 | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Banni Yas | 2 - 0 | 0 - 0 | Al-Sharjah | ||||||
Europa League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 15:00 | FT | Astana | 3 - 0 | 2 - 0 | BATE Borisov | ||||||
22 Aug 2019 16:00 | FT | Avan Academy | 2 - 1 | 1 - 0 | F91 Dudelange | ||||||
22 Aug 2019 18:00 | FT | Malmo FF | 3 - 0 | 2 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
22 Aug 2019 18:00 | FT | Suduva | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
22 Aug 2019 18:45 | FT | Copenhagen | 3 - 1 | 1 - 1 | Riga Fc | ||||||
22 Aug 2019 19:00 | FT | AEK Athens | 1 - 3 | 1 - 2 | Trabzonspor | ||||||
22 Aug 2019 19:00 | FT | Legia Warszawa | 0 - 0 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | PSV Eindhoven | 3 - 0 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | AZ Alkmaar | 1 - 1 | 0 - 1 | Royal Antwerp | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | Steaua Bucuresti | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | Strasbourg | 1 - 0 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | Gent | 2 - 1 | 0 - 1 | NK Rijeka | ||||||
22 Aug 2019 19:45 | FT | Sporting Braga | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
22 Aug 2019 19:45 | FT | Linfield FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Qarabag | ||||||
22 Aug 2019 19:45 | FT | Celtic | 2 - 0 | 0 - 0 | AIK Solna | ||||||
22 Aug 2019 20:00 | FT | Espanyol | 3 - 1 | 0 - 1 | Zorya | ||||||
22 Aug 2019 20:00 | FT | Partizan Belgrade | 2 - 1 | 1 - 1 | Molde | ||||||
22 Aug 2019 20:00 | FT | Torino | 2 - 3 | 0 - 1 | Wolves | ||||||
22 Aug 2019 20:00 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 00:00 | FT | New York City Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Columbus Crew | ||||||
22 Aug 2019 01:00 | FT | Washington DC United | 1 - 2 | 0 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
22 Aug 2019 03:30 | FT | Los Angeles FC | 4 - 0 | 3 - 0 | San Jose Earthquakes | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 01:30 | FT | Ponte Preta | 0 - 1 | 0 - 1 | CRB AL | ||||||
Sweden Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:45 | FT | Vargarda Ik | 0 - 4 | 0 - 1 | Falkenbergs FF | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Bk Astrio | 0 - 4 | 0 - 1 | IFK Goteborg | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Ik Gauthiod | 1 - 1 | 0 - 1 | Elfsborg | ||||||
22 Aug 2019 17:30 | FT | Akropolis IF | 1 - 2 | 0 - 2 | Djurgardens | ||||||
22 Aug 2019 17:30 | FT | Oskarshamns AIK | 2 - 1 | 0 - 1 | Helsingborg IF | ||||||
22 Aug 2019 17:30 | FT | Dagsbergs If | 0 - 12 | 0 - 5 | IK Brage | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 23:15 | FT | Instituto | 2 - 3 | 2 - 3 | Sarmiento Junin | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 01:30 | FT | Flamengo | 2 - 0 | 0 - 0 | Internacional | ||||||
22 Aug 2019 23:15 | FT | River Plate | 2 - 0 | 1 - 0 | Cerro Porteno | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 15:40 | FT | Persepolis | 1 - 0 | 0 - 0 | Pars Jonoubi Jam | ||||||
22 Aug 2019 16:15 | FT | Gol Gohar | 1 - 1 | 1 - 1 | Nassaji Mazandaran | ||||||
22 Aug 2019 16:45 | FT | Zob Ahan | 2 - 3 | 1 - 0 | Saipa | ||||||
22 Aug 2019 16:50 | FT | Naft Masjed Soleyman | 0 - 0 | 0 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 15:20 | FT | Al-Garrafa | 3 - 0 | 0 - 0 | Al Shahaniya | ||||||
22 Aug 2019 17:30 | FT | Al-Sailiya | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Khor SC | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 01:00 | FT | Real Potosi | 2 - 0 | 0 - 0 | Royal Pari | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 00:00 | FT | Envigado | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
22 Aug 2019 00:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 2 - 2 | 1 - 1 | Patriotas | ||||||
22 Aug 2019 02:00 | FT | Deportivo Cali | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
22 Aug 2019 22:00 | FT | Jaguares De Cordoba | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 13:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 3 - 0 | 1 - 0 | Illichivets U21 | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:30 | FT | Tpv Tampere | 2 - 2 | 1 - 0 | Musa | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 21:00 | FT | Valledupar | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Pereira | ||||||
22 Aug 2019 21:00 | FT | Bogota | 0 - 1 | 0 - 1 | Boyaca Chico | ||||||
22 Aug 2019 21:30 | FT | Universitario De Popayan | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
Israel Leumit League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Maccabi Ahi Nazareth | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Lod | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Ironi Ramat Hasharon | 2 - 2 | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv Ramla | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 3 - 2 | 0 - 2 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Hapoel Umm Al Fahm | 2 - 3 | 2 - 2 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Kfar Kasem | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Acco | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 18:00 | FT | Skeid Oslo | 1 - 1 | 0 - 1 | Start Kristiansand | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 15:00 | FT | Cherkashchyna Akademiya | 3 - 0 | 1 - 0 | Balkany Zorya | ||||||
Norwegian Junior U19 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 17:30 | FT | Oppsal U19 | 2 - 1 | 2 - 0 | Lorenskog U19 | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Fredrikstad U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Sparta Sarpsborg U19 | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Ham kam U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Lillestrom U19 | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Jk Tallinna Kalev Iii | 0 - 4 | 0 - 3 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Jk Welco Elekter | 1 - 4 | 0 - 1 | Tartu JK Tammeka B | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 19:00 | FT | Haukar | 1 - 1 | 1 - 1 | Umf Afturelding | ||||||
Uzbekistan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 15:00 | FT | Navbahor Namangan | 0 - 1 | 0 - 1 | Nasaf Qarshi | ||||||
22 Aug 2019 15:00 | FT | Pakhtakor Tashkent | 2 - 0 | 1 - 0 | Termez Surkhon | ||||||
Korea Women's League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 11:00 | FT | Gumi Sportstoto Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Hwacheon Kspo Womens | ||||||
22 Aug 2019 11:00 | FT | Gyeongju Khnp Womens | 4 - 0 | 0 - 0 | Nữ Seoul Amazones | ||||||
22 Aug 2019 11:00 | FT | Nữ Hyundai Steel Redangels | 1 - 0 | 1 - 0 | Changnyeong Womens | ||||||
22 Aug 2019 11:00 | FT | Nữ Suwon Fcm | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Busan Sangmu | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:59 | FT | Al Nassr | 2 - 0 | 2 - 0 | Dhamk | ||||||
22 Aug 2019 18:50 | FT | Al Ahli Jeddah | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Adalh | ||||||
UAE Etisalat Emirates Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:15 | FT | Al-Jazira UAE | 3 - 1 | 1 - 1 | Khor Fakkan | ||||||
22 Aug 2019 16:15 | FT | Ajman | 0 - 0 | 0 - 0 | Hatta | ||||||
22 Aug 2019 18:30 | FT | Banni Yas | 2 - 0 | 0 - 0 | Al-Sharjah | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 13:45 | FT | Fajr Sepasi | 3 - 1 | 2 - 1 | Shahrdari Tabriz | ||||||
22 Aug 2019 14:15 | FT | Navad Urmia | 1 - 0 | 1 - 0 | Sepidroud Rasht | ||||||
22 Aug 2019 14:20 | FT | Mes Krman | 1 - 0 | 0 - 0 | Khouneh Be Khouneh | ||||||
22 Aug 2019 14:20 | FT | Malavan | 1 - 1 | 0 - 0 | Arman Gohar Sirjan | ||||||
22 Aug 2019 14:30 | FT | Baderan Tehran | 2 - 1 | 1 - 1 | Niroye Zamini | ||||||
22 Aug 2019 14:30 | FT | Damash Gilan FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Havadar SC | ||||||
22 Aug 2019 14:40 | FT | Mes Rafsanjan | 1 - 1 | 1 - 0 | Esteghlal Khozestan | ||||||
22 Aug 2019 14:45 | FT | Oxin Alborz | 0 - 0 | 0 - 0 | Aluminium Arak | ||||||
22 Aug 2019 15:00 | FT | Khooshe Talaee Saveh | 1 - 1 | 0 - 0 | Qashqai Shiraz | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 23:00 | FT | Corinthians Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Sao Paulo Youth | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 4 - 2 | 1 - 1 | Tampa Bay Rowdies | ||||||
22 Aug 2019 01:00 | FT | Nashville Sc | 1 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls B | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 00:30 | FT | Chicago Red Stars Womens | 1 - 2 | 0 - 1 | Orlando Pride Womens | ||||||
22 Aug 2019 00:30 | FT | Washington Spirit Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Utah Royals Womens | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:00 | FT | Fc Espoo | 1 - 1 | 0 - 0 | Gnistan | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 19:00 | FT | Sc Goldau | 3 - 2 | 2 - 1 | Zug 94 | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | Hviti Riddarinn | 2 - 1 | 1 - 0 | Umf Snaefell | ||||||
22 Aug 2019 19:30 | FT | Vatnaliljur | 6 - 2 | 2 - 0 | Hond Midasar | ||||||
22 Aug 2019 21:00 | FT | Lettir Reykjavik | 4 - 8 | 2 - 4 | Alafoss | ||||||
Iceland 3 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 21:00 | FT | Vaengir Jupiters | 2 - 1 | 1 - 0 | Alftanes | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 18:00 | FT | Hassleholms If | 6 - 3 | 0 - 2 | IFK Hassleholm | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 02:00 | FT | Cavalry | 3 - 1 | 2 - 1 | York 9 | ||||||
Paraguay Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 17:45 | FT | Tacuary FBC | 0 - 3 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
22 Aug 2019 20:00 | FT | Atyra | 1 - 1 | 1 - 0 | Sportivo Iteno | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 16:00 | FT | Benfica U23 | 2 - 1 | 2 - 0 | Feirense U23 | ||||||
CONCACAF League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 01:00 | FT | Club Comunicaciones | 2 - 1 | 0 - 1 | Guastatoya | ||||||
22 Aug 2019 03:00 | FT | Deportivo Saprissa | 2 - 0 | 2 - 0 | Aguila | ||||||
22 Aug 2019 23:05 | FT | Waterhouse | 1 - 1 | 1 - 1 | Herediano | ||||||
UAFA Club Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Aug 2019 18:00 | FT | Asas Djibouti Telecom | 0 - 1 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
22 Aug 2019 21:00 | FT | Fomboni | 0 - 7 | 0 - 7 | C. A. Bizertin |
Toplam maçlar: 110
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...