futbol sonuçları 22-09-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Fulham | 1 - 1 | 0 - 1 | Watford | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Burnley | 4 - 0 | 2 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Cardiff City | 0 - 5 | 0 - 3 | Manchester City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Crystal Palace | 0 - 0 | 0 - 0 | Newcastle United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Leicester City | 3 - 1 | 1 - 1 | Huddersfield Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Liverpool | 3 - 0 | 3 - 0 | Southampton | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Manchester United | 1 - 1 | 1 - 0 | Wolves | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Brighton | 1 - 2 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Aston Villa | 1 - 2 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Derby County | 3 - 1 | 3 - 1 | Brentford | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ipswich | 0 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Leeds United | 1 - 2 | 0 - 2 | Birmingham | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Middlesbrough | 0 - 0 | 0 - 0 | Swansea City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nottingham Forest | 1 - 0 | 0 - 0 | Rotherham United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Reading | 3 - 0 | 1 - 0 | Hull City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Sheffield United | 3 - 2 | 1 - 0 | Preston North End | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stoke City | 2 - 3 | 0 - 2 | Blackburn Rovers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | West Bromwich | 2 - 0 | 0 - 0 | Millwall | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Queens Park Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Norwich City | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Parma | 2 - 0 | 1 - 0 | Cagliari | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Fiorentina | 3 - 0 | 2 - 0 | Spal | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Sampdoria | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Pescara | 1 - 0 | 0 - 0 | Foggia | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Palermo | 4 - 1 | 2 - 0 | Perugia | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Crotone | 1 - 2 | 0 - 1 | Hellas Verona | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Carpi | 1 - 1 | 1 - 1 | Brescia | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Lecce | 2 - 1 | 0 - 0 | Venezia | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Spezia | 1 - 0 | 0 - 0 | Cittadella | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Cosenza | 1 - 1 | 1 - 0 | Livorno | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Rayo Vallecano | 1 - 5 | 1 - 2 | Alaves | ||||||
22 Sep 2018 15:15 | FT | Celta Vigo | 3 - 3 | 2 - 1 | Valladolid | ||||||
22 Sep 2018 15:15 | FT | Eibar | 1 - 0 | 0 - 0 | Leganes | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Getafe | 0 - 2 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Real Madrid | 1 - 0 | 1 - 0 | Espanyol | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Osasuna | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Rayo Majadahonda | 1 - 4 | 0 - 2 | Extremadura | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Zaragoza | 0 - 2 | 0 - 1 | CD Lugo | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 1 | 0 - 1 | Tenerife | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Augsburg | 2 - 3 | 1 - 2 | Werder Bremen | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Hertha Berlin | 4 - 2 | 2 - 1 | Monchengladbach | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Hoffenheim | 1 - 1 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Nurnberg | 2 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 3 | 0 - 2 | Freiburg | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Schalke 04 | 0 - 2 | 0 - 1 | Bayern Munich | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 2 | 0 - 1 | Bochum | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Dynamo Dresden | 4 - 1 | 1 - 1 | Darmstadt | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Arminia Bielefeld | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Berlin | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Lille | 2 - 1 | 1 - 0 | Nantes | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Angers SCO | 0 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Montpellier | 1 - 0 | 1 - 0 | Nice | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Stade Reims | 0 - 0 | 0 - 0 | Dijon | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Saint-Etienne | 2 - 1 | 0 - 1 | Caen | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Strasbourg | 3 - 1 | 0 - 1 | Amiens | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Paris Fc | 2 - 1 | 2 - 0 | Metz | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:30 | FT | Santa Clara | 1 - 3 | 0 - 0 | Rio Ave | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Maritimo | 0 - 0 | 0 - 0 | Belenenses | ||||||
22 Sep 2018 21:00 | FT | Vitoria Setubal | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Fortuna Sittard | 4 - 4 | 2 - 2 | Willem II | ||||||
22 Sep 2018 18:45 | FT | SBV Excelsior | 3 - 3 | 2 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
22 Sep 2018 18:45 | FT | VVV Venlo | 3 - 0 | 2 - 0 | NAC Breda | ||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Vitesse Arnhem | 1 - 1 | 1 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:00 | FT | Colon | 3 - 1 | 2 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
22 Sep 2018 17:15 | FT | Newells Old Boys | 2 - 0 | 1 - 0 | Lanus | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Talleres Cordoba | 1 - 1 | 1 - 0 | Velez Sarsfield | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Beveren | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | KSC Lokeren | 0 - 0 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | AS Eupen | 1 - 2 | 0 - 1 | Oostende | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | St-Truidense VV | 2 - 0 | 0 - 0 | Royal Antwerp | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 09:30 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 2 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Dynamo Moscow | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Anzhi | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Arsenal Tula | 2 - 2 | 1 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | FK Rostov | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Akhmat Grozny | 1 - 1 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hearts | 0 - 0 | 0 - 0 | Livingston | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Aberdeen | 1 - 0 | 1 - 0 | Motherwell FC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dundee | 0 - 3 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
22 Sep 2018 15:10 | FT | Hamilton FC | 3 - 0 | 2 - 0 | St Mirren | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Sao Paulo | 1 - 1 | 1 - 0 | America MG | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Randers FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Trelleborgs FF | 0 - 3 | 0 - 2 | Djurgardens | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Elfsborg | 1 - 0 | 1 - 0 | Orebro | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | IK Sirius FK | 0 - 1 | 0 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Dalkurd Ff | 0 - 2 | 0 - 2 | IFK Norrkoping | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:55 | FT | Los Angeles FC | 2 - 0 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | ||||||
22 Sep 2018 22:00 | FT | New York Red Bulls | 2 - 0 | 0 - 0 | Toronto FC | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Odd Grenland | 3 - 2 | 1 - 0 | Valerenga | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Derry City | 0 - 1 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | St Patrick's | 1 - 3 | 1 - 1 | Bohemians | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 1 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Mfk Karvina | 4 - 1 | 2 - 0 | Pribram | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Mlada Boleslav | 5 - 1 | 1 - 0 | Synot Slovacko | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Opava | 2 - 0 | 1 - 0 | Teplice | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Sparta Praha | 4 - 1 | 3 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Degerfors IF | 1 - 1 | 0 - 0 | GAIS | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Ps Kemi | 0 - 2 | 0 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | KuPS | 1 - 1 | 0 - 1 | Honka | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ilves Tampere | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Turku | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:30 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Rizespor | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Kayserispor | 0 - 2 | 0 - 2 | Konyaspor | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Trabzonspor | 1 - 2 | 0 - 2 | Goztepe | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Accrington Stanley | 2 - 1 | 1 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | Barnsley | ? - ? | ? - ? | Burton Albion FC | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Blackpool | 0 - 0 | 0 - 0 | Luton Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bristol Rovers | 3 - 1 | 3 - 1 | Coventry | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Charlton Athletic | 2 - 1 | 1 - 1 | Plymouth Argyle | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 2 - 1 | 1 - 0 | Bradford AFC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Gillingham | 2 - 4 | 0 - 1 | Peterborough United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 2 | 0 - 1 | Walsall | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Portsmouth | 2 - 2 | 0 - 1 | Wycombe Wanderers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Scunthorpe United | 1 - 0 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Southend United | 1 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Sunderland | 4 - 1 | 3 - 0 | Rochdale | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:30 | FT | CRB AL | 1 - 1 | 0 - 1 | Coritiba | ||||||
22 Sep 2018 00:30 | FT | Sao Bento | 0 - 0 | 0 - 0 | Boa Esporte Clube | ||||||
22 Sep 2018 01:30 | FT | Fortaleza | 2 - 0 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | ||||||
22 Sep 2018 20:30 | FT | Paysandu (PA) | 1 - 1 | 1 - 1 | Criciuma | ||||||
22 Sep 2018 21:05 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 1 - 3 | 0 - 2 | Oeste FC | ||||||
22 Sep 2018 23:00 | FT | Guarani Sp | 1 - 0 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:00 | FT | Morelia | 0 - 0 | 0 - 0 | Pumas UNAM | ||||||
22 Sep 2018 03:00 | FT | Puebla | 2 - 3 | 1 - 2 | Club America | ||||||
22 Sep 2018 23:00 | FT | Toluca | 3 - 2 | 0 - 1 | Necaxa | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:05 | FT | Instituto | 4 - 3 | 3 - 1 | Defensores de Belgrano | ||||||
22 Sep 2018 21:05 | FT | Chacarita Juniors | 2 - 1 | 1 - 0 | Villa Dalmine | ||||||
22 Sep 2018 23:05 | FT | Sarmiento Junin | 1 - 1 | 0 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Grasshoppers | 3 - 1 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Thun | 4 - 1 | 0 - 0 | Sion | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Lymington Town | 0 - 7 | 0 - 2 | Torquay United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | South Shields | 1 - 2 | 0 - 0 | Stockport County | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Knaresborough Town | 1 - 4 | 0 - 0 | Workington | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Staveley MW | 0 - 4 | 0 - 0 | Guiseley | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Mossley AFC | 1 - 2 | 0 - 0 | Kidsgrove Athletic | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Farsley Celtic | 0 - 3 | 0 - 0 | Southport FC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 1 - 2 | 1 - 1 | Curzon Ashton | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ashton United | 3 - 0 | 1 - 0 | Trafford | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Chester FC | 4 - 0 | 0 - 0 | City Of Liverpool | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Oxford City | 5 - 0 | 0 - 0 | Cray Valley Pm | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Brantham Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | East Thurrock United | 2 - 3 | 1 - 1 | Whitehawk | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Haverhill Rovers | 0 - 6 | 0 - 0 | Leatherhead | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Darlington | 0 - 1 | 0 - 1 | Bradford Park Avenue | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Witton Albion | 2 - 1 | 0 - 0 | Spennymoor Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Altrincham | 5 - 0 | 0 - 0 | Whitley Bay | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hereford | 0 - 0 | 0 - 0 | Truro City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nuneaton Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Brackley Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Cleethorpes Town | 3 - 3 | 2 - 1 | Bamber Bridge | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | York City | 5 - 0 | 0 - 0 | Ashton Athletic | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Slough Town | 2 - 2 | 0 - 0 | Sholing | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Binfield | 0 - 3 | 0 - 0 | Cirencester Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Banbury United | 0 - 2 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Taunton Town | 4 - 0 | 0 - 0 | Bitton Afc | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Poole Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Cinderford Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Weston Super Mare | 2 - 2 | 0 - 0 | Salisbury City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Marine | 1 - 0 | 0 - 0 | Frickley Athletic | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dunston Uts | 2 - 1 | 0 - 0 | Irlam | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 0 | 2 - 0 | Colney Heath | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nantwich Town | 3 - 3 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Consett Afc | 3 - 3 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 2 - 2 | 2 - 0 | Alfreton Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Boston United | 0 - 2 | 0 - 0 | Peterborough Sports | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | St Ives Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Grantham Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kidderminster | 5 - 0 | 1 - 0 | Atherstone Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stourbridge | 3 - 2 | 0 - 0 | Leamington | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Rugby Town | 1 - 3 | 0 - 0 | Hednesford Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | St Neots Town | 4 - 3 | 0 - 0 | Romulus | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kettering Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Mansfield Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Anstey Nomads | 1 - 7 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Billericay Town | 4 - 1 | 0 - 0 | Burnham | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Kempston Rovers | 1 - 0 | 1 - 0 | Marlow | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hitchin Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Didcot Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bognor Regis Town | 1 - 1 | 0 - 0 | AFC Sudbury | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Gosport Borough | 2 - 3 | 1 - 2 | Ramsgate | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Romania | 0 - 2 | 0 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Afc Uckfield | 1 - 3 | 0 - 0 | Dartford | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kings Lynn | 3 - 1 | 1 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Halesowen Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bristol Manor Farm | 5 - 2 | 0 - 0 | Basingstoke Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Chippenham Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Swindon Supermarine | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Merthyr Town | 1 - 4 | 0 - 0 | Winchester City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Metropolitan Police | 2 - 2 | 1 - 1 | Needham Market | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dulwich Hamlet | 3 - 1 | 2 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Horsham | 4 - 3 | 0 - 0 | Heybridge Swifts | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Haringey Borough | 2 - 0 | 0 - 0 | Erith Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Chelmsford City | 1 - 2 | 0 - 1 | Worthing | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Egham Town | 3 - 3 | 0 - 0 | Brightlingsea Regent | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bowers Pitsea | 1 - 6 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Leiston Fc | 3 - 4 | 0 - 0 | Hastings United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hanwell Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Lowestoft Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kings Langley | 1 - 1 | 0 - 1 | Lewes | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 3 - 0 | 1 - 0 | Burgess Hill Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Woking | 4 - 0 | 0 - 0 | Tooting Mitcham United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Welling United | 2 - 1 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Wealdstone | 2 - 0 | 0 - 0 | Great Wakering Rovers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Coggeshall Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Walton Casuals | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Concord Rangers | 2 - 0 | 0 - 0 | Margate | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Telford United | 3 - 1 | 1 - 0 | Bedford Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Chorley | 3 - 0 | 3 - 0 | Leek Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Tiverton Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Alvechurch | 1 - 4 | 1 - 2 | Corby Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | AFC Hornchurch | 2 - 1 | 0 - 0 | East Grinstead Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Buxton FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Coalville | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Leverstock Green | 2 - 4 | 0 - 0 | Dorking | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | UD Oliveirense | 1 - 1 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Arouca | 0 - 2 | 0 - 1 | Sporting Braga B | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Penafiel | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | SL Benfica B | 1 - 0 | 1 - 0 | Varzim | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 06:00 | FT | Pohang Steelers | 1 - 0 | 1 - 0 | Incheon United FC | ||||||
22 Sep 2018 06:00 | FT | Gyeongnam FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Seoul | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 5 | 0 - 3 | Daegu FC | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 07:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 1 | 1 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 2 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 1 | 2 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 1 - 1 | 1 - 0 | Tokyo | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Machida Zelvia | 1 - 1 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 0 - 2 | 0 - 2 | Tochigi SC | ||||||
22 Sep 2018 10:30 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 0 | 2 - 0 | Okayama FC | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Ehime FC | 2 - 3 | 1 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 1 - 3 | 1 - 0 | Oita Trinita | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:15 | FT | Asteras Tripolis | 2 - 0 | 2 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | PAE Atromitos | 2 - 0 | 0 - 0 | Larisa | ||||||
22 Sep 2018 18:30 | FT | Pas Giannina | 1 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
22 Sep 2018 16:45 | FT | Hapoel Raanana | 1 - 1 | 1 - 0 | Ashdod MS | ||||||
22 Sep 2018 17:45 | FT | Maccabi Haifa | 1 - 2 | 1 - 0 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
22 Sep 2018 18:30 | FT | Maccabi Netanya | 1 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:15 | FT | Saipa | 2 - 1 | 0 - 1 | Naft Masjed Soleyman | ||||||
22 Sep 2018 16:15 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 0 | 0 - 0 | Zob Ahan | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Nassaji Mazandaran | 0 - 0 | 0 - 0 | Esteghlal Tehran | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | EN Paralimni | 2 - 0 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | AEP Paphos | 0 - 2 | 0 - 0 | AEL Limassol | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 10:30 | FT | Geylang United FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Young Lions | ||||||
22 Sep 2018 13:15 | FT | DPMM FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Tampines Rovers FC | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 07:30 | FT | Persipura Jayapura | 1 - 0 | 0 - 0 | Arema Malang | ||||||
22 Sep 2018 09:30 | FT | Madura United | 1 - 2 | 1 - 1 | Pusamania Borneo | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 2 - 2 | 2 - 1 | Barito Putera | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Persebaya Surabaya | 4 - 1 | 2 - 0 | Mitra Kukar | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Illichivets mariupol | 1 - 0 | 1 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Lviv | 1 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Arsenal Kyiv | 1 - 3 | 0 - 1 | Olimpic Donetsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Hermannstadt | 0 - 1 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Botosani | 0 - 2 | 0 - 2 | Concordia Chiajna | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 2 - 0 | 1 - 0 | Viitorul Constanta | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | St.Polten | 3 - 0 | 1 - 0 | TSV Hartberg | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 1 | 0 - 1 | Wolfsberger AC | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Sturm Graz | 1 - 2 | 1 - 1 | Mattersburg | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:45 | FT | Samut Prakan City | 2 - 2 | 1 - 0 | Ratchaburi FC | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Port | 0 - 2 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Chainat FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Muang Thong United | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 3 - 3 | 1 - 0 | Prachuap Khiri Khan | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Buriram United | 2 - 0 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Cracovia Krakow | 3 - 1 | 2 - 0 | Wisla Plock | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Lechia Gdansk | 3 - 3 | 3 - 0 | Zaglebie Lubin | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Miedz Legnica | 1 - 4 | 1 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Zemun | 2 - 2 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 3 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Vranje | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Vojvodina | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Mladost Lucani | 1 - 0 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Radnik Surdulica | 1 - 2 | 1 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | ZNK Osijek | 0 - 1 | 0 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Rijeka | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Petrojet | 1 - 2 | 0 - 2 | El Gounah | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | El Ismaily | 1 - 3 | 1 - 2 | Smouha SC | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Septemvri Sofia | 1 - 3 | 1 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Botev Vratsa | 0 - 2 | 0 - 2 | CSKA Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Nitra | 2 - 1 | 1 - 1 | Zemplin Michalovce | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Slovan Bratislava | 2 - 1 | 2 - 1 | Skf Sered | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | MSK Zilina | 5 - 0 | 1 - 0 | FK Senica | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Trencin | 1 - 0 | 1 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 0 | 2 - 0 | Sport Podbrezova | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Gorica | 1 - 0 | 0 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
22 Sep 2018 19:15 | FT | NK Maribor | 2 - 2 | 2 - 1 | Domzale | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Isloch Minsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Shakhter Soligorsk | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 0 - 1 | 0 - 0 | FC Minsk | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Vitebsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
22 Sep 2018 17:45 | FT | Torpedo Zhodino | 1 - 0 | 0 - 0 | Gomel | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Barry Town Afc | 2 - 1 | 0 - 1 | Newi Cefn Druids | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Caernarfon | 3 - 0 | 0 - 0 | Llanelli | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Carmarthen | 2 - 2 | 2 - 0 | Aberystwyth Town | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Newtown | 2 - 1 | 2 - 1 | Cardiff Metropolitan | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Llandudno | 0 - 4 | 0 - 2 | Connah's QN | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:55 | FT | Al-Sadd | 5 - 0 | 2 - 0 | Al Rayyan | ||||||
22 Sep 2018 18:05 | FT | Al Duhail Lekhwia | 4 - 2 | 2 - 1 | Al-Garrafa | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 2 - 1 | 0 - 1 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 1 - 0 | 0 - 0 | Kairat Almaty | ||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | FK Atyrau | 3 - 2 | 1 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Ordabasy | 0 - 2 | 0 - 1 | Irtysh Pavlodar | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | FK Aktobe Lento | 3 - 1 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Kawkab de Marrakech | 3 - 1 | 2 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | IRT Itihad de Tanger | 1 - 1 | 1 - 0 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
22 Sep 2018 20:30 | FT | Olympique de Safi | 1 - 0 | 0 - 0 | Rcoz Oued Zem | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Baroka | 1 - 2 | 0 - 2 | Orlando Pirates | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Lamontville Golden Arrows | 0 - 0 | 0 - 0 | Chippa United FC | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Kaizer Chiefs FC | 2 - 0 | 1 - 0 | AmaZulu | ||||||
22 Sep 2018 19:15 | FT | Free State Stars | 1 - 0 | 0 - 0 | Highlands Park | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Krupa | 1 - 4 | 0 - 2 | FK Sarajevo | ||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Radnik Bijeljina | 0 - 1 | 0 - 1 | Zrinjski Mostar | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Sloboda | 2 - 0 | 1 - 0 | GOSK Gabela | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 08:30 | FT | Dalian Yifang Aerbin | 2 - 1 | 1 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Hebei Hx Xingfu | 2 - 0 | 0 - 0 | Tianjin Quanjian | ||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Shanghai East Asia FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | HeNan | 1 - 4 | 0 - 2 | Shandong Taishan | ||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Jiangsu Suning | 2 - 3 | 2 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | ||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Guizhou Zhicheng | 3 - 2 | 1 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Kuressaare | 0 - 5 | 0 - 3 | Levadia Tallinn | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 3 - 2 | 1 - 1 | Tartu JK Tammeka | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Paide Linnameeskond | 2 - 5 | 1 - 2 | Trans Narva | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Flora Tallinn | 3 - 0 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:30 | FT | Sc Kriens | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiasso | ||||||
22 Sep 2018 16:30 | FT | Schaffhausen | 1 - 1 | 0 - 1 | Servette | ||||||
22 Sep 2018 16:30 | FT | Wil 1900 | 2 - 1 | 1 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Dinamo-Auto | 1 - 0 | 1 - 0 | Milsami | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Speranta Nisporeni | 4 - 1 | 2 - 1 | Sfintul Gheorghe | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Sheriff | 5 - 2 | 1 - 2 | Olimpia Balti | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Zimbru Chisinau | 0 - 0 | 0 - 0 | Cs Petrocub | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Alashkert | 2 - 1 | 0 - 1 | Lori Vanadzor | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Gandzasar Kapan | 4 - 0 | 3 - 0 | Ararat Yerevan | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Destroyers | 1 - 0 | 0 - 0 | Aurora | ||||||
22 Sep 2018 22:15 | FT | The Strongest | 2 - 0 | 0 - 0 | Nacional Potosi | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Siquinala FC | 2 - 2 | 1 - 2 | CSD Municipal | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 22:00 | FT | Cd Pasaquina | 1 - 0 | 1 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 06:00 | FT | Seongnam FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
22 Sep 2018 07:00 | FT | Seoul E Land | 0 - 1 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Busan I'Park | 1 - 2 | 1 - 1 | Chungnam Asan | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:15 | FT | CD El Nacional | 1 - 2 | 0 - 0 | Macara | ||||||
22 Sep 2018 22:30 | FT | Guayaquil City | 0 - 2 | 0 - 0 | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stumbras | 0 - 0 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:45 | FT | Warta Poznan | 0 - 2 | 0 - 1 | Rakow Czestochowa | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Garbarnia Krakow | 1 - 2 | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 1 | 0 - 1 | Wigry Suwalki | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | LKS Lodz | 0 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | LKS Nieciecza | 1 - 2 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 2 - 1 | 2 - 0 | Odra Opole | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Stal Mielec | 0 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 2 - 1 | 1 - 1 | Jaguares De Cordoba | ||||||
22 Sep 2018 02:00 | FT | Boyaca Chico | 1 - 1 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
22 Sep 2018 21:15 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 3 - 1 | 2 - 1 | La Equidad | ||||||
22 Sep 2018 23:30 | FT | Aguilas Doradas | 2 - 1 | 1 - 1 | Leones | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Austria Lustenau | 1 - 3 | 1 - 0 | Lafnitz | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | FK Kolomna | 2 - 0 | 2 - 0 | Chertanovo Moscow Ii | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Leningradets | 1 - 2 | 1 - 1 | Dolgiye Prudy | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Pskov 747 | 2 - 0 | 0 - 0 | Murom | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Lokomotiv Moscow B | 3 - 0 | 2 - 0 | Veles Moscow | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Vorskla U21 | 1 - 2 | 1 - 0 | Zorya U21 | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Dynamo Kyiv U21 | 7 - 0 | 3 - 0 | Desna Chernihiv U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Alloa Athletic | 0 - 2 | 0 - 1 | Ayr Utd | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Partick Thistle | 3 - 2 | 3 - 2 | Queen of South | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Falkirk | 0 - 2 | 0 - 0 | Dundee United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Greenock Morton | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ross County | 0 - 0 | 0 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Airdrie United | 1 - 1 | 0 - 1 | Dumbarton | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Forfar Athletic | 1 - 1 | 0 - 1 | Brechin City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Raith Rovers | 1 - 1 | 0 - 1 | Montrose | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stenhousemuir | 1 - 2 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stranraer | 0 - 2 | 0 - 0 | East Fife | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Spartaki Tskhinvali | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Batumi | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 05:00 | FT | Azul Claro Numazu | 2 - 1 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Gainare Tottori | 4 - 2 | 2 - 0 | Tokyo U23 | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 1 - 2 | 0 - 1 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Ryukyu | 4 - 0 | 1 - 0 | Kagoshima United | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Beerschot AC | 1 - 3 | 0 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Oud Heverlee | 0 - 2 | 0 - 1 | Roeselare | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Neftchi Fargona | 3 - 1 | 2 - 1 | Nasaf Qarshi | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Pakhtakor Tashkent | 2 - 1 | 0 - 0 | Buxoro | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Qizilqum Zarafshon | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Eskilsminne IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Kristianstads FF | 1 - 2 | 0 - 0 | IK Oddevold | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Al-Jazeera (Jordan) | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Aqaba Sc | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Al-Faisaly | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Salt | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ac Kajaani | 0 - 1 | 0 - 0 | Jaro | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Klubi 04 | 1 - 3 | 0 - 0 | AC Oulu | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Lada Togliatti | 1 - 3 | 1 - 2 | Syzran-2003 | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 1 - 3 | 0 - 1 | Gute | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Stromsbergs IF | 0 - 3 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Taby | 1 - 5 | 0 - 4 | Skiljebo SK | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | BKV Norrtalje | 1 - 1 | 1 - 0 | Sundbybergs | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Gamla Upsala | 0 - 4 | 0 - 4 | Vasalunds IF | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ifk Stocksund | 0 - 0 | 0 - 0 | Valbo Ff | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ifk Lidingo | 4 - 0 | 2 - 0 | Ifk Mora | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 17:05 | Club Atletico Acassuso | ? - ? | ? - ? | Deportivo Riestra | |||||||
22 Sep 2018 19:30 | Sacachispas | ? - ? | ? - ? | Defensores Unidos | |||||||
22 Sep 2018 19:30 | All Boys | ? - ? | ? - ? | Club Atletico Colegiales | |||||||
22 Sep 2018 19:30 | Flandria | ? - ? | ? - ? | Deportivo Espanol | |||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 21:00 | FT | Carabobo | 0 - 0 | 0 - 0 | Aragua | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Sabail | 0 - 0 | 0 - 0 | Sabah Fk Baku | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Zira | 1 - 2 | 1 - 1 | Neftci Baku | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Spartak Nalchik | 1 - 3 | 1 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Khimki Reserve | 0 - 2 | 0 - 2 | Zorkyi Krasnogorsk | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | FK Zvezda Ryazan | 1 - 2 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Torpedo Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Briansk | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Saturn | 0 - 3 | 0 - 0 | Rotor Volgograd B | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Sokol | 2 - 1 | 0 - 1 | Kvant Obninsk | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Bourg Peronnas | 0 - 1 | 0 - 1 | Chambly | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:50 | FT | Sportivo Luqueno | 0 - 3 | 0 - 1 | Guarani CA | ||||||
22 Sep 2018 22:45 | FT | Olimpia Asuncion | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 De Febrero | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Cobh Ramblers | 0 - 2 | 0 - 1 | Drogheda United | ||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Finn Harps | 7 - 1 | 3 - 0 | Cabinteely | ||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Longford Town | 2 - 2 | 0 - 2 | UC Dublin UCD | ||||||
22 Sep 2018 19:45 | FT | Shelbourne | 3 - 0 | 1 - 0 | Galway United | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Hatayspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Istanbulspor | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Umraniyespor | 0 - 2 | 0 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Adanaspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Boluspor | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Elazigspor | 4 - 0 | 1 - 0 | Karabukspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 05:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Ural Youth | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 3 - 3 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 1 - 2 | 0 - 1 | Spartak Moscow Youth | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Orenburg Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 1 - 4 | 0 - 2 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 08:30 | FT | Albany Creek | 1 - 5 | 0 - 2 | Grange Thistle Sc | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 09:15 | FT | Pardubice | 1 - 1 | 1 - 0 | Brno | ||||||
22 Sep 2018 09:15 | FT | Fk Banik Sokolov | 3 - 0 | 2 - 0 | Prostejov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Sandvikens IF | 3 - 2 | 3 - 1 | Skelleftea Ff | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Rynninge IK | 0 - 2 | 0 - 1 | Akropolis IF | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Sollentuna United FF | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nykopings BIS | 1 - 1 | 1 - 1 | Bk Forward | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Kolos Kovalivka | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Elverum | 2 - 2 | 1 - 1 | Moss | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Baerum SK | 3 - 2 | 1 - 0 | Grorud IL | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 0 - 3 | 0 - 1 | Asker | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | KFUM Oslo | 2 - 0 | 1 - 0 | Nardo | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | FK Vidar | 0 - 4 | 0 - 2 | Skeid Oslo | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Egersunds IK | 3 - 0 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Drb Tadjenant | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 0 - 0 | 0 - 0 | Usm Bel Abbes | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Mc Oran | 4 - 3 | 3 - 1 | Mc Alger | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Sherdor Samarqand | 0 - 1 | 0 - 1 | Labsa | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Nurafshon | 2 - 0 | 2 - 0 | Lokomotiv Bfk | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Fk Gijduvon | 4 - 0 | 1 - 0 | Yozyovon | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Zaamin | 5 - 1 | 3 - 0 | Hotira Namangan | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 1 - 1 | 1 - 1 | Pardubice U19 | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Hradec Kralove u19 | 2 - 4 | 1 - 2 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Synot Slovacko U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Ceske Budejovice u19 | 1 - 3 | 0 - 2 | Brno U19 | ||||||
22 Sep 2018 11:30 | FT | Mfk Karvina U19 | 1 - 3 | 1 - 2 | Slavia Praha u19 | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 3 - 2 | 1 - 1 | Dukla Praha U19 | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Zlin U19 | 1 - 2 | 0 - 2 | Sparta Praha U19 | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Vysocina Jihlava U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Pribram U19 | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Koralas | 0 - 3 | 0 - 0 | Kupiskis | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Banga Gargzdai | 3 - 1 | 2 - 0 | Pakruojis | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Trakai Ii | 2 - 3 | 1 - 0 | Utenis Utena | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | Nfa Aisciai Kaunas | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | Nữ Umf Selfoss | ? - ? | ? - ? | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | Nữ Valur | ? - ? | ? - ? | Nữ Breidablik | |||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Fk Teleoptik Zemun | 2 - 1 | 0 - 0 | Zarkovo | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | FK Bezanija | 2 - 0 | 0 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Novi Pazar | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Sindelic Nis | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Sloboda Uzice Sevojno | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
22 Sep 2018 17:30 | FT | Borac Cacak | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
Moldova Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Abus Ungheni | 4 - 4 | 2 - 1 | Victoria Bardar | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Cahul 2005 | 0 - 1 | 0 - 0 | Floresti | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Granicerul Glodeni | 2 - 2 | 0 - 0 | Codru Lozova | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Ask Bravo | 2 - 2 | 1 - 1 | NK Krka | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 1 - 0 | 1 - 0 | ND Ilirija 1911 | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Brezice | 1 - 1 | 0 - 1 | Nk Roltek Dob | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bilje | 1 - 0 | 1 - 0 | Rogaska | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Grotta Seltjarnarnes | 4 - 0 | 1 - 0 | Huginn | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Leiknir F | 3 - 0 | 2 - 0 | Vidir Gardur | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Throttur Vogur | 3 - 1 | 2 - 1 | Fjardabyggd | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Tindastoll Sauda | 3 - 2 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 1 - 3 | 1 - 0 | Umf Afturelding | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kari Akranes | 1 - 2 | 1 - 0 | Vestri | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Thor Akureyri | 3 - 1 | 2 - 1 | Leiknir Reykjavik | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ir Reykjavik | 2 - 3 | 2 - 2 | Magni | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Umf Njardvik | 2 - 1 | 1 - 1 | UMF Selfoss | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Fram Reykjavik | 1 - 2 | 1 - 1 | Vikingur Olafsvik | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | IA Akranes | 1 - 1 | 0 - 0 | Throttur | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Haukar | 2 - 0 | 1 - 0 | HK Kopavog | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | SC Faetano | 0 - 1 | 0 - 1 | SP La Fiorita | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Cailungo | 0 - 1 | 0 - 0 | Fiorentino | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Ss Virtus | 0 - 8 | 0 - 1 | Tre Penne | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Odeva Lipany | 0 - 2 | 0 - 1 | Artmedia Petrzalka | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Mfk Nova Dubnica | 1 - 1 | 0 - 0 | Partizan Bardejov | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Poprad | 2 - 1 | 1 - 0 | Inter Bratislava | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Mfk Skalica | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Pohronie | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 0 - 2 | 0 - 1 | Vardar Skopje | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Bury | 0 - 1 | 0 - 0 | Carlisle | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Cambridge United | 1 - 1 | 0 - 1 | Mansfield Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 0 - 1 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Exeter City | 3 - 1 | 0 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Lincoln City | 2 - 1 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Morecambe | 2 - 1 | 0 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Northampton Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Oldham Athletic | 3 - 3 | 0 - 1 | Colchester United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 0 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 0 - 1 | Newport County | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Swindon | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Altona Magic | 1 - 3 | 0 - 1 | Dandenong City Sc | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 09:15 | FT | Prevysov | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Vysehrad | ||||||
22 Sep 2018 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 0 - 2 | 0 - 2 | Fk Loko Vltavin | ||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Dobrovice | 2 - 1 | 1 - 1 | Sokol Zivanice | ||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Domazlice | 1 - 1 | 1 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Slovan Velvary | 1 - 1 | 0 - 0 | Olympia Radotin | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Vanersborg | 0 - 3 | 0 - 2 | Trollhattan | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Karlstad BK | 3 - 0 | 1 - 0 | Stenungsunds If | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 3 - 1 | 2 - 0 | IFK Uddevalla | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nordvarmland Ff | 1 - 1 | 1 - 1 | Torslanda IK | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hisingsbacka | 2 - 0 | 0 - 0 | Fbk Karlstad | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Vargarda Ik | 0 - 0 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Varmdo IF | 0 - 1 | 0 - 1 | IF Sylvia | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Varmbols Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Huddinge If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Bk Nora | 3 - 2 | 2 - 1 | Newroz | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 2 - 3 | 0 - 1 | Sodertalje | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Enskede Ik | 0 - 2 | 0 - 1 | Haninge | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Lindome GIF | 2 - 1 | 0 - 1 | Hittarps Ik | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Savedalens IF | 6 - 1 | 4 - 0 | Varbergs Gif | ||||||
22 Sep 2018 12:30 | FT | Vinbergs If | 1 - 2 | 0 - 0 | Rosengard | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Bk Olympic | 0 - 1 | 0 - 1 | Hogaborgs Bk | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Kvarnby IK | 1 - 3 | 0 - 0 | Ifk Malmo | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 2 - 1 | 0 - 1 | Ullared | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Assyriska Bk | 1 - 4 | 0 - 0 | IS Halmia | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Nassjo Ff | 2 - 2 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 0 - 2 | 0 - 1 | Raslatt SK | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Asarums If Fk | 5 - 2 | 3 - 1 | Nosaby If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 4 - 1 | 2 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 3 | 1 - 1 | Hassleholms If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Lindsdals IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Bolat Temirtau | 0 - 3 | 0 - 1 | Ekibastuzets | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Taraz | 0 - 1 | 0 - 0 | Zhetysu Ii | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Aktobe Zhas | 0 - 3 | 0 - 0 | Baykonur | ||||||
22 Sep 2018 11:30 | FT | Kaspyi Aktau | 3 - 3 | 1 - 1 | Kairat Academy | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Okzhetpes | 4 - 0 | 0 - 0 | Maktaaral | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Fk Auda Riga | 3 - 0 | 2 - 0 | Grobina | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Preilu | 0 - 3 | 0 - 1 | Tukums-2000 | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Staiceles Bebri | 0 - 1 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Rigas Tehniska Universitate | 0 - 1 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Rezekne / Bjss | 6 - 0 | 3 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Super Nova | 7 - 1 | 3 - 0 | Balvu Vilki | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | SC Weiz | ? - ? | ? - ? | Grazer AK | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Shanghai Sunfun | 3 - 0 | 0 - 0 | Anhui Hefei Guiguan | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Kun Shan | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Pengcheng | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Fujian Tianxin | 2 - 0 | 1 - 0 | Shenzhen Peng City | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Hunan Billows | 1 - 2 | 0 - 2 | Jiangxi Beidamen | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Sichuan Longfor | 4 - 0 | 0 - 0 | Nantong Zhiyun | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Shenzhen Renren | 2 - 2 | 1 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Lijiang FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Hainan Boying Seamen | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 2 - 5 | 1 - 3 | Dalian Chanjoy | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Jilin Baijia | 3 - 0 | 0 - 0 | Shenyang Dongjin | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Zibo Cuju | 0 - 1 | 0 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Beijing Tech | 1 - 3 | 0 - 2 | Yanbian Beiguo | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Hebei Elite | 1 - 1 | 0 - 1 | Fujian Transcend | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Shenyang Urban | 1 - 0 | 1 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
22 Sep 2018 08:00 | FT | Qingdao Jonoon | 1 - 1 | 1 - 0 | Ningxia Qidongli | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 2 | 0 - 2 | Zeta | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | OFK Petrovac | 1 - 2 | 0 - 2 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Samut Sakhon | 2 - 1 | 1 - 1 | Udon Thani | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Rayong | 1 - 2 | 0 - 1 | Trat Fc | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Chiangmai Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Ptt Rayong | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Detonit Junior | 0 - 1 | 0 - 0 | Pehchevo | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Kamenica Sasa | 1 - 0 | 1 - 0 | Vardar Negotino | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Partizan Obrshani | 2 - 1 | 0 - 0 | Plackovica | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Borec Veles | 2 - 1 | 1 - 1 | Kozuv | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Tikves Kavadarci | 1 - 0 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Gench Kalemler | 3 - 1 | 0 - 1 | Korab Debar | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Goblen | 1 - 1 | 1 - 0 | Labunishta | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Struga Trim Lum | 1 - 4 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | FK Teteks Tetovo | 2 - 1 | 1 - 1 | Pelister Bitola | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Skopje | 1 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 10:00 | FT | Nữ Beleza | 3 - 0 | 0 - 0 | Nữ Urawa Reds | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 05:00 | FT | Nữ As Elfen Sayama | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ As Harima Albion | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Fortuna Koln | 1 - 1 | 1 - 0 | Sportfreunde Lotte | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 3 - 3 | 1 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Karlsruher SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Uerdingen | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Sv Meppen | 3 - 3 | 1 - 1 | SpVgg Unterhaching | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Munchen 1860 | 1 - 2 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 0 - 0 | 0 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Wurzburger Kickers | 1 - 1 | 1 - 1 | Eintr. Braunschweig | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:45 | FT | Luftetari Gjirokaster | 3 - 1 | 1 - 0 | Teuta Durres | ||||||
22 Sep 2018 17:45 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 1 | 0 - 1 | KF Tirana | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Nữ Anh U17 | 7 - 0 | 3 - 0 | Nữ Azerbaijan U17 | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | Nữ Bỉ U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Thổ Nhĩ Kỳ U17 | |||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Basford Utd | 3 - 1 | 0 - 1 | Lancaster City | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Whitby Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Hyde United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 3 - 1 | 1 - 0 | Matlock Town | ||||||
Malaysia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | Kelantan FA | ? - ? | ? - ? | Sabah FA | |||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Al Wehda Mecca | 4 - 1 | 2 - 0 | Al-Raed | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:30 | Hong Kong FC | ? - ? | ? - ? | Tai Chung | |||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | Nyirbator | ? - ? | ? - ? | Nyiregyhaza | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Dunaharaszti Mtk | ? - ? | ? - ? | Szentlorinc Se | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Fuzfoi Ak | ? - ? | ? - ? | Soroksar | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Kozarmisleny Se | ? - ? | ? - ? | ETO Gyori FC | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Pecs | ? - ? | ? - ? | Kazincbarcika | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Putnok Vse | ? - ? | ? - ? | Csakvari Tk | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Szegedi Ak | ? - ? | ? - ? | Siofok | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Szekszard Ufc | ? - ? | ? - ? | Dorogi | |||||||
22 Sep 2018 14:00 | Bkv Elore | ? - ? | ? - ? | Debreceni VSC | |||||||
22 Sep 2018 16:00 | Tatabanya | ? - ? | ? - ? | Hajduboszormeny | |||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Radomiak Radom | 5 - 0 | 2 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 2 | 1 - 1 | Elana Torun | ||||||
22 Sep 2018 15:30 | FT | Skra Czestochowa | 0 - 0 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Belchatow | 1 - 2 | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Pogon Siedlce | 0 - 1 | 0 - 1 | Widzew lodz | ||||||
22 Sep 2018 18:45 | FT | Olimpia Elblag | 1 - 2 | 1 - 1 | Rozwoj Katowice | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 10:00 | Jagiellonia Bialystok Youth | ? - ? | ? - ? | Ruch Chorzow Youth | |||||||
22 Sep 2018 13:00 | Legia Warszawa Youth | ? - ? | ? - ? | Cracovia Krakow Youth | |||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Staines Town | 3 - 5 | 0 - 2 | Hartley Wintney | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 02:00 | FT | Sport Huancayo | 1 - 1 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Binacional | 0 - 4 | 0 - 3 | Melgar | ||||||
22 Sep 2018 21:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 3 - 1 | 1 - 1 | Academia Cantolao | ||||||
22 Sep 2018 23:45 | FT | Sport Rosario | 1 - 1 | 1 - 0 | Comerciantes Unidos | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:35 | FT | Eastleigh | 1 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Aldershot Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Dover Athletic | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Barnet | 1 - 1 | 1 - 1 | AFC Fylde | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Barrow | 2 - 0 | 1 - 0 | Maidenhead United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Maidstone United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Chesterfield | 0 - 3 | 0 - 2 | Gateshead | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 1 | 1 - 1 | Havant and Waterlooville | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Halifax Town | 1 - 2 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Harrogate Town | 0 - 3 | 0 - 2 | Leyton Orient | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Salford City | 3 - 1 | 2 - 0 | Boreham Wood | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Solihull Moors | 5 - 0 | 4 - 0 | Bromley | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Sutton United | 3 - 0 | 2 - 0 | Wrexham | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Burntisland Shipyard | 1 - 4 | 1 - 1 | Cumbernauld Colts | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Brora Rangers | 4 - 3 | 1 - 0 | Turriff United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dalbeattie Star | 0 - 0 | 0 - 0 | Kelty Hearts | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Deveronvale | 2 - 1 | 2 - 1 | Bonnyrigg Rose | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Gretna | 3 - 2 | 2 - 1 | Vale Of Leithen | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Huntly | 1 - 4 | 1 - 1 | East Stirlingshire | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Forres Mechanics | 2 - 2 | 1 - 1 | Civil Service Strollers | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Gala Fairydean | 6 - 0 | 3 - 0 | Lossiemouth | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Linlithgow Rose | 3 - 0 | 0 - 0 | Fort William | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Nairn County | 1 - 3 | 0 - 2 | Beith | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Rothes | 4 - 0 | 1 - 0 | Clachnacuddin | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Strathspey Thistle | 0 - 2 | 0 - 1 | Coldstream | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Whitehill Welfare | 1 - 0 | 0 - 0 | Edinburgh University | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Wick Academy | 1 - 2 | 0 - 1 | Auchinleck Talbot | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Edusport Academy | 3 - 1 | 3 - 0 | Buckie Thistle | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Llantwit Major | 0 - 1 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Goytre Afc | 0 - 4 | 0 - 1 | Ammanford | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Cambrian Clydach | 2 - 1 | 0 - 0 | Haverfordwest County | ||||||
22 Sep 2018 14:30 | FT | Afan Lido | 1 - 2 | 1 - 0 | Penybont | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:15 | FT | Al-Qadsia SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Ttadamon | ||||||
22 Sep 2018 18:35 | FT | Al Fahaheel Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazma | ||||||
22 Sep 2018 18:35 | FT | Al Kuwait SC | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Arabi Club | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | Shabab Al Ghazieh | 0 - 1 | 0 - 1 | Tadamon Sour | ||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | Bekaa Sport Club | 2 - 0 | 1 - 0 | Racing Beirut | ||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | Al Akhaahli Alay | 1 - 1 | 1 - 1 | Salam Zgharta | ||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | Trables Sports Club | 0 - 3 | 0 - 2 | Shabab Sahel | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Mc Saida | 1 - 0 | 0 - 0 | A Bou Saada | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:15 | FT | Mes Rafsanjan | 0 - 3 | 0 - 2 | Shahrdari Tabriz | ||||||
22 Sep 2018 13:30 | FT | Qashqai Shiraz | 2 - 1 | 1 - 0 | Shahrdari Mahshahr | ||||||
22 Sep 2018 14:55 | FT | Shahin Bushehr | 2 - 1 | 2 - 1 | Mes Krman | ||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | Tavagnacco Womens | ? - ? | ? - ? | Orobica Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Coleraine | 0 - 0 | 0 - 0 | Linfield FC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Cliftonville | 3 - 2 | 2 - 1 | Ballymena United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Glentoran | 2 - 1 | 1 - 1 | Institute | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 0 - 0 | 0 - 0 | Ards | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Glenavon Lurgan | 3 - 2 | 1 - 1 | Crusaders FC | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:00 | FT | Deportes Temuco | 0 - 4 | 0 - 1 | Huachipato | ||||||
22 Sep 2018 16:00 | FT | Palestino | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Espanola | ||||||
22 Sep 2018 19:00 | FT | Audax Italiano | 3 - 1 | 2 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
22 Sep 2018 21:30 | FT | Union La Calera | 0 - 4 | 0 - 1 | Everton CD | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:00 | FT | Uaem Potros | 1 - 1 | 0 - 0 | Celaya | ||||||
22 Sep 2018 02:00 | FT | CF Atlante | 2 - 1 | 0 - 1 | Tampico Madero | ||||||
22 Sep 2018 02:05 | FT | Correcaminos Uat | 0 - 1 | 0 - 1 | Venados | ||||||
22 Sep 2018 04:30 | FT | Cimarrones De Sonora | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico San Luis | ||||||
22 Sep 2018 23:00 | FT | Zacatepec | 0 - 1 | 0 - 1 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | Cowdenbeath | ? - ? | ? - ? | Albion Rovers | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | Stirling Albion | ? - ? | ? - ? | Annan Athletic | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | Peterhead | ? - ? | ? - ? | Berwick Rangers | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | Queens Park | ? - ? | ? - ? | Edinburgh City | |||||||
22 Sep 2018 15:00 | Clyde | ? - ? | ? - ? | Elgin City | |||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Chernomorets Pomorie | 1 - 3 | 0 - 1 | PFK Montana | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Kariana Erden | 0 - 2 | 0 - 1 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:00 | FT | Serbian White Eagles | 1 - 3 | 0 - 0 | Sc Waterloo | ||||||
22 Sep 2018 01:30 | FT | Real Mississauga Sc | 1 - 2 | 0 - 0 | Csc Mississauga | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 01:30 | FT | Liga de Loja | 1 - 1 | 1 - 1 | Sociedad Deportivo Quito | ||||||
22 Sep 2018 21:00 | Santo Domingo | ? - ? | ? - ? | Orense SC | |||||||
22 Sep 2018 21:00 | Fuerza Amarilla | ? - ? | ? - ? | CD Clan Juvenil | |||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 00:00 | FT | Atlanta United Fc Ii | 1 - 6 | 1 - 5 | Carolina RailHawks | ||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Bethlehem Steel | 4 - 0 | 1 - 0 | Toronto Fc II | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Cd Santiago Morning | 0 - 1 | 0 - 0 | San Marcos De Arica | ||||||
22 Sep 2018 22:00 | FT | Puerto Montt | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | St Andrews | 0 - 2 | 0 - 1 | Sliema Wanderers FC | ||||||
22 Sep 2018 19:15 | FT | Tarxien Rainbows | 2 - 1 | 1 - 1 | Hamrun Spartans | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Lija Athletic | 2 - 2 | 1 - 1 | Sirens | ||||||
22 Sep 2018 19:15 | FT | Qrendi | 1 - 1 | 1 - 1 | Naxxar Lions | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Zhitkovichi | 2 - 2 | 1 - 2 | Zabudova 2007 Chist | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Granit Mikashevichi | 4 - 1 | 3 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 2 - 2 | 1 - 1 | Slavia Mozyr | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Belshina Babruisk | 5 - 1 | 3 - 0 | Fc Baranovichi | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Orsha | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Volna Pinsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 1 - 2 | 0 - 0 | Smorgon FC | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Cs Aerostar Bacau | 1 - 0 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | ||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Balotesti | 2 - 0 | 1 - 0 | ACS Poli Timisoara | ||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Acs Energeticianul | 2 - 1 | 1 - 0 | Juventus Bucharest | ||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Metaloglobus | 2 - 2 | 1 - 1 | Dacia Unirea Braila | ||||||
22 Sep 2018 09:00 | FT | Pandurii | 5 - 2 | 2 - 1 | Ripensia Timisoara | ||||||
22 Sep 2018 10:30 | FT | Luceafarul Oradea | 1 - 0 | 0 - 0 | Clinceni | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Politehnica Timisoara | 1 - 0 | 1 - 0 | CS Mioveni | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:45 | FT | Klubi Futbollistik Kek U | 2 - 4 | 0 - 2 | Kf Drenica Srbica | ||||||
22 Sep 2018 14:45 | FT | Kf Flamurtari Pristina Kos | 1 - 3 | 0 - 1 | Kf Feronikeli | ||||||
22 Sep 2018 14:45 | FT | Kf Liria | 2 - 3 | 2 - 1 | Kf Llapi | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 10:30 | FT | Gospel For Asia Football Club | 1 - 3 | 0 - 2 | Zwekapin United | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Carrick Rangers | 2 - 0 | 1 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Dergview | 2 - 3 | 0 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 2 - 0 | 0 - 0 | Ballinamallard United | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Knockbreda | 3 - 2 | 0 - 0 | Loughgall | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Larne | 2 - 2 | 1 - 1 | Portadown FC | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Limavady United | 1 - 4 | 0 - 0 | Dundela | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Deportivo Muniz | 0 - 3 | 0 - 1 | Centro Espanol | ||||||
22 Sep 2018 19:30 | FT | Real Pilar | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Paraguayo | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 21:45 | FT | North Carolina Courage Womens | 3 - 0 | 2 - 0 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Ca Atenas | 0 - 0 | 0 - 0 | Danubio FC | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Ifk Timra | 10 - 5 | 6 - 3 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Bodens BK | 5 - 0 | 5 - 0 | Harnosands FF | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | IFK Lulea | 3 - 0 | 2 - 0 | Taftea Ik | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Kramfors Alliansen | 0 - 2 | 0 - 2 | IFK Ostersund | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Friska Viljor | 2 - 1 | 2 - 1 | Pitea If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Gottne If | 1 - 1 | 0 - 0 | Ytterhogdal Ik | ||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Hudiksvalls Forenade FF | 4 - 0 | 1 - 0 | Ifk Umea | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 12:00 | FT | Nassjo Ff | 2 - 2 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 0 - 2 | 0 - 1 | Raslatt SK | ||||||
22 Sep 2018 13:00 | FT | Asarums If Fk | 5 - 2 | 3 - 1 | Nosaby If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 4 - 1 | 2 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 3 | 1 - 1 | Hassleholms If | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Lindsdals IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Mbombela United | 0 - 0 | 0 - 0 | Ts Sporting | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Pretoria Univ | 0 - 1 | 0 - 0 | Royal Eagles | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Real Kings | 1 - 1 | 1 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
22 Sep 2018 14:00 | FT | Ajax Cape Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Maccabi | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 20:00 | FT | Al Ahly | 4 - 0 | 1 - 0 | Horoya Ac | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Gd Estoril Praia U23 | 1 - 4 | 0 - 3 | Cd Aves U23 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Belenenses U23 | 2 - 2 | 0 - 1 | Maritimo U23 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Cova Piedade U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Clube De Portugal U23 | ||||||
22 Sep 2018 11:00 | FT | Academica Coimbra U23 | 3 - 1 | 3 - 0 | Feirense U23 | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
22 Sep 2018 15:00 | FT | Al Hilal Kadougli | 3 - 0 | 0 - 0 | Merikh Kosti | ||||||
22 Sep 2018 16:59 | FT | Merreikh Nyala | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
22 Sep 2018 18:00 | FT | Alamal Atbara | 3 - 0 | 0 - 0 | Wad Hashem Senar |
Toplam maçlar: 734
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...