futbol sonuçları 23-04-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:15 | FT | Burnley | 0 - 2 | 0 - 2 | Manchester United | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Liverpool | 1 - 2 | 1 - 1 | Crystal Palace | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Aston Villa | 1 - 0 | 0 - 0 | Birmingham | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:30 | FT | US Sassuolo Calcio | 2 - 2 | 0 - 0 | Napoli | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | AC Milan | 1 - 2 | 0 - 1 | Empoli | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Chievo | 1 - 3 | 0 - 0 | Torino | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Lazio | 6 - 2 | 5 - 0 | Palermo | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Sampdoria | 1 - 2 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Udinese | 2 - 1 | 0 - 0 | Cagliari | ||||||
23 Apr 2017 19:45 | FT | Juventus | 4 - 0 | 3 - 0 | Genoa | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Real Sociedad | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
23 Apr 2017 15:15 | FT | Celta Vigo | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
23 Apr 2017 17:30 | FT | Las Palmas | 1 - 1 | 1 - 0 | Alaves | ||||||
23 Apr 2017 19:45 | FT | Real Madrid | 2 - 3 | 1 - 1 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Numancia | 1 - 1 | 0 - 0 | Tenerife | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | CD Mirandes | 0 - 1 | 0 - 1 | Zaragoza | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Mallorca | 1 - 1 | 1 - 1 | Cordoba C.F. | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | CF Reus Deportiu | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Almeria | 2 - 1 | 1 - 0 | Sevilla | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Freiburg | 2 - 1 | 1 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Schalke 04 | 1 - 1 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Eintr. Braunschweig | 2 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | SV Sandhausen | 4 - 0 | 2 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Wurzburger Kickers | 1 - 1 | 1 - 0 | Nurnberg | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Toulouse | 1 - 1 | 0 - 0 | Nice | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Saint-Etienne | 1 - 1 | 1 - 1 | Stade Rennais FC | ||||||
23 Apr 2017 20:15 | FT | Lyon | 1 - 2 | 0 - 2 | Monaco | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Pacos Ferreira | 3 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 2 - 0 | 1 - 0 | Boavista | ||||||
23 Apr 2017 20:15 | FT | Porto | 0 - 0 | 0 - 0 | Feirense | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:30 | FT | Utrecht | 1 - 0 | 0 - 0 | Roda JC Kerkrade | ||||||
23 Apr 2017 13:30 | FT | Sparta Rotterdam | 0 - 1 | 0 - 1 | ADO Den Haag | ||||||
23 Apr 2017 13:30 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 2 | 0 - 2 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
23 Apr 2017 15:45 | FT | PSV Eindhoven | 1 - 0 | 1 - 0 | Ajax Amsterdam | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 17:45 | FT | Al Muaidar Club | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Khor SC | ||||||
23 Apr 2017 17:45 | FT | Al-Wakra | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Shahaniya | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 1 - 0 | Sao Paulo | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Flamengo | 2 - 1 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Nautico PE | 1 - 1 | 1 - 1 | Sport Club Recife | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | Rosario Central | 2 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia LP | ||||||
23 Apr 2017 19:15 | FT | Estudiantes La Plata | 1 - 1 | 0 - 0 | CA Huracan | ||||||
23 Apr 2017 20:15 | FT | Atletico Rafaela | 0 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | San Martin San Juan | 2 - 1 | 0 - 0 | Belgrano | ||||||
23 Apr 2017 22:15 | FT | River Plate | 1 - 1 | 0 - 0 | Sarmiento Junin | ||||||
23 Apr 2017 23:30 | FT | Talleres Cordoba | 1 - 0 | 0 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Anderlecht | 2 - 0 | 2 - 0 | Club Brugge | ||||||
23 Apr 2017 19:00 | FT | Genk | 6 - 0 | 2 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 10:00 | FT | Tom Tomsk | 1 - 2 | 1 - 1 | Gazovik Orenburg | ||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Krylya Sovetov Samara | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Krasnodar FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Randers FC | 4 - 0 | 3 - 0 | Odense BK | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Nordsjaelland | 0 - 1 | 0 - 0 | Brondby | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Copenhagen | 3 - 1 | 1 - 0 | Midtjylland | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Hacken | 1 - 2 | 1 - 0 | IFK Norrkoping | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Hammarby | 0 - 0 | 0 - 0 | GIF Sundsvall | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Ostersunds FK | 1 - 1 | 0 - 0 | IFK Goteborg | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | AFC United | 0 - 0 | 0 - 0 | Halmstads | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | New England Revolution | 2 - 2 | 1 - 2 | Washington DC United | ||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | New York Red Bulls | 2 - 0 | 2 - 0 | Columbus Crew | ||||||
23 Apr 2017 01:00 | FT | Dallas | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
23 Apr 2017 02:30 | FT | Real Salt Lake | 1 - 3 | 0 - 1 | Atlanta United | ||||||
23 Apr 2017 18:50 | FT | New York City Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Orlando City | ||||||
23 Apr 2017 21:10 | FT | Los Angeles Galaxy | 0 - 3 | 0 - 3 | Seattle Sounders | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | Minnesota United | 1 - 0 | 0 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Viking | 3 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Sarpsborg 08 FF | 5 - 1 | 2 - 0 | Kristiansund BK | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Rosenborg | 0 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Valerenga | 3 - 0 | 2 - 0 | Sogndal | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Tromso IL | 0 - 3 | 0 - 3 | Stabaek | ||||||
23 Apr 2017 19:00 | FT | Lillestrom | 0 - 2 | 0 - 0 | Brann | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:15 | FT | FK Baumit Jablonec | 2 - 4 | 0 - 1 | Pribram | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Sparta Praha | 2 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Atvidabergs FF | 1 - 1 | 1 - 1 | Falkenbergs FF | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Brommapojkarna | 3 - 0 | 1 - 0 | Norrby IF | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Jyvaskyla JK | 1 - 5 | 0 - 1 | HJK Helsinki | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:30 | FT | Akhisar Bld.Geng | 5 - 1 | 4 - 1 | Bursaspor | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Galatasaray | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 01:00 | FT | Atlas | 1 - 0 | 1 - 0 | Pachuca | ||||||
23 Apr 2017 01:00 | FT | Monterrey | 1 - 0 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
23 Apr 2017 01:06 | FT | Club Leon | 1 - 0 | 1 - 0 | Puebla | ||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Necaxa | 2 - 1 | 1 - 1 | Morelia | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Pumas UNAM | 0 - 2 | 0 - 1 | Veracruz | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:05 | FT | CA Brown Adrogue | 1 - 2 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
23 Apr 2017 17:15 | FT | Atletico Parana | 0 - 1 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Villa Dalmine | 1 - 3 | 0 - 1 | Instituto | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Almagro | 1 - 1 | 1 - 1 | Flandria | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Guillermo Brown | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 7 - 2 | 2 - 0 | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Boca Unidos | 1 - 1 | 1 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Estudiantes De San Luis | 3 - 3 | 1 - 3 | San Martin Tucuman | ||||||
Japan Emperor Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Grulla Morioka | 2 - 0 | 0 - 0 | Sony Sendai FC | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Ryukyu | 4 - 4 | 2 - 2 | Imabari FC | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Gainare Tottori | 0 - 1 | 0 - 0 | Kagoshima United | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 10 - 0 | 3 - 0 | Aruverio Takamatsu | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Verspah Oita | 2 - 1 | 0 - 1 | Kochi United | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Honda | 1 - 1 | 0 - 1 | Biwako Seikei Sport College | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 2 | 0 - 1 | Tsukuba University | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Kataller Toyama | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyoto Shiko Sc | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Nirasaki Astros | 1 - 5 | 1 - 3 | Urayasu Sc | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Src Hiroshima | 1 - 0 | 0 - 0 | Mitsubishi Motors Mizushima | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Kumamoto Teachers Football Club | 0 - 4 | 0 - 1 | Kagura Shimane | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | St. Gallen | 1 - 2 | 0 - 0 | Thun | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Young Boys | 1 - 2 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Sion | 0 - 1 | 0 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Arsenal | 1 - 1 | 0 - 0 | Manchester City | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:15 | FT | Academico Viseu | 1 - 0 | 0 - 0 | Portimonense | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Varzim | 0 - 4 | 0 - 1 | SC Covilha | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Vizela | 0 - 1 | 0 - 0 | Fafe | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Sporting CP B | 3 - 0 | 3 - 0 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Aves | 2 - 0 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | SL Benfica B | 2 - 1 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | SC Freamunde | 1 - 2 | 0 - 1 | Penafiel | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Gil Vicente | 2 - 2 | 2 - 1 | CD Cova Piedade | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Leixoes | 3 - 0 | 3 - 0 | Olhanense SC | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Santa Clara | 0 - 0 | 0 - 0 | CF Uniao Madeira | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 10:00 | FT | Melbourne City | 0 - 2 | 0 - 2 | Perth Glory FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 07:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 - 0 | 1 - 0 | Pohang Steelers | ||||||
23 Apr 2017 07:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 1 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 1 - 3 | 0 - 2 | Gifu | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Okayama FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Kuban Krasnodar | ||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Luch-Energiya | 1 - 1 | 0 - 1 | Ruan Tosno | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | FK Tyumen | 3 - 1 | 0 - 1 | Fakel Voronezh | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Spartak Nalchik | 0 - 1 | 0 - 0 | Tambov | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 0 | 0 - 0 | Sokol | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Baltika | 1 - 1 | 0 - 1 | Sibir | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Dynamo Moscow | 2 - 1 | 1 - 1 | Mordovia Saransk | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 3 | 1 - 0 | FK Khimki | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Larisa | 1 - 0 | 1 - 0 | Xanthi | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Kerkyra | 1 - 0 | 1 - 0 | Panionios | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Iraklis Saloniki | 2 - 1 | 0 - 1 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | PAE Levadiakos | 0 - 2 | 0 - 0 | AEK Athens | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Olympiakos | 5 - 0 | 3 - 0 | Pas Giannina | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Panathinaikos | 1 - 0 | 0 - 0 | PAE Atromitos | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Platanias FC | 1 - 3 | 0 - 2 | PAOK Saloniki | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Veria FC | 4 - 3 | 4 - 2 | Asteras Tripolis | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | APOEL Nicosia | 1 - 1 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Apollon Limassol FC | 1 - 1 | 0 - 1 | AEL Limassol | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Tampines Rovers FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Young Lions | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Bali United | 1 - 2 | 1 - 2 | Persipura Jayapura | ||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Arema Malang | 2 - 0 | 1 - 0 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Stal Dniprodzherzhynsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Zirka Kirovohrad | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Karpaty Lviv | 1 - 0 | 1 - 0 | Volyn | ||||||
23 Apr 2017 17:30 | FT | Zorya | 1 - 2 | 0 - 1 | Chernomorets Odessa | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | Rapid Wien | 0 - 2 | 0 - 1 | Austria Wien | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Chiangrai United | 1 - 2 | 1 - 0 | Buriram United | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Sukhothai | 2 - 3 | 0 - 1 | Port | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Suphanburi FC | 4 - 0 | 4 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Bangkok United FC | 5 - 1 | 3 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 07:30 | FT | Hong Kong Rangers FC | 5 - 2 | 3 - 2 | Hong Kong Sapling | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | East Bengal | 3 - 1 | 1 - 0 | Minerva Punjab | ||||||
23 Apr 2017 14:35 | FT | Mumbai FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Shillong Lajong FC | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 2 - 1 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 0 - 1 | 0 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Radnicki Nis | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | NK Split | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:45 | FT | Tala Al Jaish | 0 - 1 | 0 - 1 | Petrojet | ||||||
23 Apr 2017 14:45 | FT | Smouha SC | 3 - 3 | 2 - 1 | El Mokawloon | ||||||
23 Apr 2017 16:45 | FT | Enppi | 0 - 0 | 0 - 0 | El Ismaily | ||||||
23 Apr 2017 19:00 | FT | El Entag El Harby | 2 - 2 | 0 - 1 | Ittihad Alexandria | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:45 | FT | Cherno More Varna | 3 - 2 | 1 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | CSKA Sofia | 1 - 1 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:20 | FT | Slovan Bratislava | 0 - 1 | 0 - 0 | MSK Zilina | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | FK Senica | 1 - 1 | 0 - 1 | Sport Podbrezova | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:55 | FT | Krsko Posavlje | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Slavia Mozyr | 2 - 2 | 2 - 1 | FC Minsk | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Isloch Minsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Gomel | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Irtysh Pavlodar | 3 - 3 | 3 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Astana | 4 - 0 | 3 - 0 | Taraz | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Ordabasy | 1 - 2 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Akzhayik Oral | 1 - 0 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Wydad Casablanca | 1 - 0 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
23 Apr 2017 18:15 | FT | OCK Olympique de Khouribga | 2 - 1 | 2 - 1 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
23 Apr 2017 18:15 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympique de Safi | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | FK Sarajevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Krupa | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Radnik Bijeljina | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 08:00 | FT | Changchun YaTai | 1 - 0 | 0 - 0 | HeNan | ||||||
23 Apr 2017 12:35 | FT | Shandong Taishan | 1 - 1 | 0 - 1 | Chongqing Lifan | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Chiasso | 3 - 1 | 2 - 1 | Wil 1900 | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Le Mont LS | 0 - 2 | 0 - 1 | Schaffhausen | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Elite 3000 Helsingor | 3 - 0 | 1 - 0 | Hobro I.K. | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Fremad Amager | 2 - 3 | 2 - 1 | Vejle | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Roskilde | 1 - 2 | 1 - 1 | AB Kobenhavn | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Nykobing Falster | 2 - 2 | 0 - 0 | Fredericia | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Skive IK | 2 - 1 | 1 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
23 Apr 2017 12:45 | FT | Vendsyssel | 1 - 1 | 0 - 1 | Naestved | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Shirak | 0 - 1 | 0 - 1 | Alashkert | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Encamp | 3 - 1 | 0 - 0 | Ordino | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Santa Coloma | 1 - 0 | 0 - 0 | UE Santa Coloma | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | UE Sant Julia | 0 - 0 | 0 - 0 | Lusitanos la Posa | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Ue Engordany | 8 - 2 | 0 - 0 | Ce Jenlai | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Herediano | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Limon | 5 - 1 | 3 - 1 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Sport Boys Warnes | 3 - 4 | 0 - 1 | Blooming | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Bolivar | 3 - 1 | 1 - 1 | San Jose | ||||||
23 Apr 2017 22:15 | FT | Oriente Petrolero | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Sucre | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | CD Malacateco | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Petapa | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | CD Suchitepequez | 2 - 1 | 1 - 1 | Coban Imperial | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Deportivo Mictlan | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
23 Apr 2017 18:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 2 | 0 - 1 | CD Marquense | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | CSD Municipal | 2 - 2 | 1 - 1 | Xelaju MC | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 01:30 | FT | Sonsonate | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Pasaquina | ||||||
23 Apr 2017 02:00 | FT | Isidro Metapan | 0 - 1 | 0 - 1 | CD FAS | ||||||
23 Apr 2017 02:15 | FT | Alianza | 0 - 1 | 0 - 1 | Aguila | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 02:00 | FT | Real Espana | 2 - 1 | 1 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
23 Apr 2017 02:00 | FT | Social Sol | 2 - 1 | 1 - 1 | Marathon | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Juticalpa | 3 - 5 | 2 - 2 | CD Olimpia | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | CD Vida | 1 - 0 | 0 - 0 | Platense | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | CD Motagua | 3 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 07:00 | FT | Gyeongnam FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Ansan Greeners | ||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Seoul E Land | 0 - 0 | 0 - 0 | Suwon FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 2 - 2 | 1 - 1 | CD El Nacional | ||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | Guayaquil City | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 1 - 3 | 0 - 1 | Macara | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Delfin SC | 3 - 3 | 1 - 1 | Club Sport Emelec | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | Barcelona SC(ECU) | 2 - 0 | 1 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
23 Apr 2017 00:00 | FT | Deportivo Cali | 3 - 1 | 2 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
23 Apr 2017 02:00 | FT | Envigado | 1 - 2 | 1 - 0 | Millonarios | ||||||
23 Apr 2017 21:15 | FT | Atletico Huila | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Nacional | ||||||
23 Apr 2017 23:15 | FT | Inter Palmira | 0 - 1 | 0 - 1 | America de Cali | ||||||
23 Apr 2017 23:30 | FT | Independiente Santa Fe | 2 - 2 | 1 - 1 | Aguilas Doradas | ||||||
Russia Div 2 East Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | FK Chita | 5 - 0 | 3 - 0 | Zenit Irkutsk | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 1 - 3 | 0 - 2 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | ||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Dinamo Barnaul | 1 - 0 | 0 - 0 | Smena Komsomolsk | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Znamya Truda | 1 - 2 | 0 - 0 | Solaris | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 10:00 | FT | Brisbane Olympic United FC | 4 - 0 | 1 - 0 | SWQ Thunder | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Merani Martvili | 4 - 0 | 0 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Landskrona BoIS | 2 - 0 | 1 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
Malaysia FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Johor FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Pahang | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 17:30 | FT | Universitario De Popayan | 3 - 0 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Union Magdalena | 1 - 4 | 1 - 0 | Cucuta | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Orsomarso | 0 - 1 | 0 - 0 | Barranquilla | ||||||
23 Apr 2017 21:15 | FT | Fortaleza CEIF | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
23 Apr 2017 21:30 | FT | Boyaca Chico | 2 - 0 | 1 - 0 | Llaneros FC | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Real Cartagena | 2 - 0 | 1 - 0 | Bogota | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:30 | FT | Syrianska IF Kerbura | 1 - 2 | 1 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Dinamo Tbilisi | 2 - 0 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:00 | FT | Carabobo | 3 - 0 | 1 - 0 | Aragua | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Atletico Venezuela | 3 - 0 | 2 - 1 | Mineros de Guayana | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Atletico Socopo | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Anzoategui | ||||||
23 Apr 2017 20:30 | FT | Portuguesa de Desportos | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Deportivo La Guaira | 4 - 0 | 1 - 0 | Metropolitanos | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Deportivo Tachira | 2 - 0 | 1 - 0 | Caracas FC | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Qarabag | 2 - 1 | 1 - 0 | Standard Sumqayit | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Zira | 2 - 2 | 1 - 1 | Neftci Baku | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | AZAL PFC Baku | 1 - 2 | 0 - 2 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Zhemchuzhina Sochi | 3 - 3 | 1 - 1 | Rotor Volgograd | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Druzhba Maykop | 0 - 2 | 0 - 1 | SKA Rostov | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | FK Biolog | 0 - 1 | 0 - 0 | Afips | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | FK Angusht Nazran | 1 - 3 | 0 - 1 | Dynamo Stavropol | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Chayka K Sr | 3 - 1 | 1 - 0 | Mashuk-KMV | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Legion Dynamo | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar B | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Torpedo Armavir | 1 - 0 | 1 - 0 | Alania | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Vityaz Podolsk | 3 - 0 | 2 - 0 | Avangard | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Zenit Penza | 1 - 3 | 0 - 3 | Metallurg Lipetsk | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Arsenal Tula II | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Saturn | 0 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Dinamo Briansk | 1 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Moscow | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | St Albans Saints | 1 - 2 | 1 - 1 | Fc Bulleen Lions | ||||||
23 Apr 2017 07:00 | FT | South Melbourne | 1 - 0 | 1 - 0 | Hume City | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Olimpia Asuncion | 2 - 1 | 1 - 0 | Sportivo Luqueno | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Nacional Asuncion | 2 - 0 | 2 - 0 | Cerro Porteno | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Boluspor | 4 - 1 | 2 - 0 | Bandirmaspor | ||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Umraniyespor | 2 - 2 | 1 - 1 | Mersin Idman Yurdu | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Eskisehirspor | 2 - 2 | 1 - 0 | Sivasspor | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Elazigspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Samsunspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 10:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 1 - 2 | 1 - 1 | Arsenal Tula Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:30 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 1 - 0 | 1 - 0 | Dalian Chaoyue | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Dalian Yifang Aerbin | 1 - 0 | 1 - 0 | Wuhan ZALL | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 07:30 | FT | Capalaba | 1 - 2 | 0 - 0 | Rochedale Rovers | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Banik Ostrava | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Opava | 2 - 1 | 0 - 0 | Budejovice | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Akropolis IF | 2 - 3 | 2 - 1 | Umea FC | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | IFK Lulea | 0 - 1 | 0 - 0 | Enskede Ik | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Assyriska FF | 1 - 2 | 0 - 1 | Arameisk-syrianska If | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Sollentuna United FF | 2 - 1 | 1 - 0 | Nykopings BIS | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Vasalunds IF | 2 - 1 | 1 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | IK Brage | 3 - 0 | 1 - 0 | Carlstad United BK | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Arendal | 2 - 0 | 2 - 0 | Floro | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Fredrikstad | 0 - 1 | 0 - 0 | Bodo Glimt | ||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Tromsdalen UIL | 1 - 2 | 0 - 1 | Start Kristiansand | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Elverum | 0 - 3 | 0 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Jerv | 0 - 1 | 0 - 0 | Strommen | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Levanger | 1 - 1 | 1 - 1 | Mjondalen | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Asane Fotball | 4 - 0 | 2 - 0 | Sandnes Ulf | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Inhulets Petrove | 1 - 2 | 1 - 1 | Veres Rivne | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Skala Stryi | 1 - 2 | 0 - 1 | Kolos Kovalivka | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Raufoss | 0 - 0 | 0 - 0 | Asker | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Ham-Kam | 1 - 0 | 1 - 0 | Brumunddal | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Vindbjart | 2 - 0 | 1 - 0 | Byasen Toppfotball | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Umf Afturelding | 0 - 1 | 0 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Kongarnir | 1 - 3 | 1 - 2 | Afrika | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 4 - 5 | 1 - 2 | Sindri | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Dalvik Reynir | 4 - 0 | 2 - 0 | Drangley | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Stokkseyri | 1 - 0 | 0 - 0 | Kria | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Kh Hlidarendi | 1 - 0 | 0 - 0 | Hviti Riddarinn | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Vatnaliljur | 2 - 1 | 1 - 0 | Ulfarnir | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Reynir Sandgerdi | 7 - 1 | 3 - 0 | Kordrengir | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Gnupverjar | 1 - 2 | 0 - 0 | Kfr Hvolsvollur | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Kf Gardabaer | 1 - 1 | 0 - 1 | Vaengir Jupiters | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Us Ben Guerdane | 0 - 1 | 0 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
23 Apr 2017 15:45 | FT | Esperance Sportive de Tunis | 3 - 0 | 1 - 0 | Etoile Metlaoui | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Club Sportif Sfaxien | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Africain | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Hotira Namangan | 2 - 3 | 0 - 0 | Nbu Osiyo | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Lokomotiv Bfk | 2 - 1 | 0 - 0 | Yangiyer | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Sementchi Quvasoy | 2 - 1 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Uz Dong Joo Andijon | 0 - 2 | 0 - 0 | Andijon | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Nurafshon | 0 - 1 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Mashal Ii | 0 - 2 | 0 - 0 | Termez Surkhon | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Naryn | 2 - 0 | 0 - 0 | Aral Nukus | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Yozyovon | 1 - 0 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Zaamin | 2 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Gallakor | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Triangle Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Chicken Inn | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Hwange Colliery | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamos Fc | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Caps United Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Tsholotsho | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Highlanders Fc | 3 - 2 | 0 - 1 | Zpc Kariba | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Shabanie Mine | 0 - 0 | 0 - 0 | Harare City | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Aris Thessaloniki | 2 - 0 | 2 - 0 | Agrotikos Asteras | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Apollon Smirnis | 4 - 0 | 2 - 0 | AEL Kalloni | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Panelefsiniakos | 2 - 1 | 0 - 0 | Kissamikos | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Trikala | 5 - 0 | 4 - 0 | Aiginiakos | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Panthrakikos | 0 - 3 | 0 - 0 | Panegialios | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Athletic Union Of Sparta | 2 - 1 | 1 - 0 | Kallithea | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | OFI Crete | 3 - 0 | 2 - 0 | Aharnaikos | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Dziugas Telsiai | 1 - 1 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | FK Tauras Taurage | 3 - 0 | 0 - 0 | Utenis Utena Ii | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Pakruojis | 2 - 1 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:30 | FT | Tb Tuoroyri | 3 - 2 | 0 - 1 | B36 Torshavn | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Vikingur Gotu | 2 - 2 | 1 - 2 | Ki Klaksvik | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | NSI Runavik | 1 - 0 | 1 - 0 | HB Torshavn | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | EB Streymur | 0 - 2 | 0 - 1 | 07 Vestur Sorvagur | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Radnicki Pirot | 1 - 1 | 0 - 0 | Indjija | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Proleter Novi Sad | 4 - 1 | 0 - 0 | Kolubara | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Rakvere Flora | 3 - 4 | 1 - 2 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:45 | FT | Malkia | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Hadd | ||||||
23 Apr 2017 16:45 | FT | Al-hala | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Muharraq | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 1 - 1 | 1 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Szolnoki MAV | 0 - 1 | 0 - 1 | Siofok | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Bekescsaba | 1 - 0 | 0 - 0 | Csakvari Tk | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 1 | 0 - 1 | Dorogi | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Varda Se | 3 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Kozarmisleny Se | 2 - 1 | 0 - 1 | Cegled | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Soroksar | 0 - 1 | 0 - 0 | Nyiregyhaza | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Szeol | 0 - 1 | 0 - 0 | Cigand Se | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Balmazujvaros | 1 - 0 | 1 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Soproni Svse-gysev | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Brda | 2 - 2 | 2 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Zarica Kranj | 2 - 0 | 0 - 0 | Nk Verzej | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | MFK Kosice | 0 - 0 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Hamm Rm Benfica | 1 - 2 | 0 - 0 | UN Kaerjeng 97 | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Differdange 03 | 2 - 0 | 2 - 0 | Us Rumelange | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Jeunesse Canach | 0 - 2 | 0 - 2 | Victoria Rosport | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Jeunesse Esch | 0 - 2 | 0 - 1 | Progres Niedercorn | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | CS Petange | 2 - 1 | 1 - 1 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Fola Esch | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Una Strassen | 0 - 3 | 0 - 0 | F91 Dudelange | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Renova Cepciste | 4 - 0 | 1 - 0 | Bregalnica Stip | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Pelister Bitola | 1 - 0 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Sileks | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Korzo Prilep | 0 - 2 | 0 - 1 | Vardar Skopje | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Varmbols Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Haninge | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 11:00 | FT | Baykonur | 1 - 1 | 1 - 0 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Maktaaral | 0 - 0 | 0 - 0 | Tarlan Shymkent | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Rezekne / Bjss | 3 - 0 | 0 - 0 | Staiceles Bebri | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 08:30 | FT | Beijing Tech | 0 - 0 | 0 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Vegalta Sendai | 2 - 2 | 2 - 2 | Nữ Kanagawa University | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ JEF United Ichihara | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Nagano Parceiro | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 0 - 3 | 0 - 0 | Nữ Beleza | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Fc Takatsuki | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Rot-weiss Erfurt | 0 - 0 | 0 - 0 | Preuben Munster | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 2 - 1 | 2 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | Nữ Sc Sand | ? - ? | ? - ? | Nữ Sg Essen Schonebeck | |||||||
23 Apr 2017 13:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Bayern Munich | ||||||
23 Apr 2017 13:00 | Nữ Hoffenheim | ? - ? | ? - ? | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
23 Apr 2017 13:30 | FT | Nữ Eintracht Frankfurt | 1 - 5 | 1 - 1 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | KF Laci | 1 - 5 | 0 - 3 | Skenderbeu Korca | ||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 4 - 1 | 0 - 0 | KF Tirana | ||||||
23 Apr 2017 18:00 | FT | Partizani Tirana | 5 - 1 | 2 - 0 | Teuta Durres | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 16:15 | FT | Enugu Rangers International | 3 - 1 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 06:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 8 | 1 - 2 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
23 Apr 2017 06:30 | FT | Citizen | 1 - 3 | 0 - 0 | Shatin Sports | ||||||
23 Apr 2017 06:30 | FT | Wing Yee Ft | 1 - 2 | 1 - 2 | Yau Tsim Mong Ft | ||||||
23 Apr 2017 08:30 | FT | Double Flower Fa | 3 - 0 | 0 - 0 | Eastern District Sa | ||||||
23 Apr 2017 08:30 | FT | Tai Chung | 5 - 3 | 2 - 1 | Kwai Tsing District Fa | ||||||
23 Apr 2017 08:30 | FT | Convoy Sun Hei | 5 - 2 | 1 - 1 | Tung Sing | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 02:00 | FT | Universitario de Deportes | 3 - 1 | 2 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Sport Huancayo | 0 - 3 | 0 - 0 | Cusco FC | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Deportivo Municipal | 2 - 0 | 1 - 0 | Alianza Lima | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Celtic | 2 - 0 | 1 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
Bahrain Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Al Tadhmon | 0 - 4 | 0 - 0 | Al-shabbab | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Al Ittihad Bhr | 2 - 4 | 0 - 0 | Isa Town | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Al Budaiya | 6 - 1 | 0 - 0 | Qalali | ||||||
23 Apr 2017 16:30 | FT | Sitra | 5 - 5 | 0 - 0 | Busaiteen | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:30 | FT | Al-Ahed | 5 - 0 | 3 - 0 | Al Ansar Lib | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | Everton CD | 2 - 2 | 1 - 2 | Audax Italiano | ||||||
23 Apr 2017 16:00 | FT | Palestino | 3 - 2 | 2 - 0 | Cobresal | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | San Luis Quillota | 1 - 0 | 1 - 0 | Colo Colo | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 13:30 | FT | Cheng Fung | 1 - 1 | 1 - 1 | Benfica De Macau | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 01:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 1 - 1 | 0 - 1 | Lobos Buap | ||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 4 - 0 | 1 - 0 | Zacatepec | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | Mineros De Zacatecas | 1 - 0 | 1 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Nautico PE | 1 - 1 | 1 - 1 | Sport Club Recife | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Caxias Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Internacional | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 1 - 0 | Sao Paulo | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:00 | FT | Cincinnati | 1 - 1 | 0 - 1 | Louisville City | ||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 2 - 3 | 1 - 2 | Charleston Battery | ||||||
23 Apr 2017 01:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 0 - 1 | 0 - 0 | Tulsa Roughneck | ||||||
23 Apr 2017 01:30 | FT | St Louis Lions | 1 - 2 | 1 - 2 | Charlotte Independence | ||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Reno 1868 | 2 - 2 | 1 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Tacoma Defiance | 1 - 3 | 0 - 1 | Real Monarchs Slc | ||||||
23 Apr 2017 03:30 | FT | Los Angeles Galaxy 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | Orange County Fc | ||||||
23 Apr 2017 03:30 | FT | Sacramento Republic Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Portland Timbers B | ||||||
23 Apr 2017 21:00 | FT | Bethlehem Steel | 0 - 2 | 0 - 0 | Orlando City B | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Guairena | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Santani | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Fulgencio Yegros | 0 - 2 | 0 - 1 | Ovetense | ||||||
23 Apr 2017 20:15 | FT | Resistencia Sc | 1 - 3 | 0 - 0 | 22 De Setiembre | ||||||
23 Apr 2017 20:15 | FT | Club Fernando De La Mora | 2 - 0 | 2 - 0 | Martin Ledesma | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Nublense | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
23 Apr 2017 20:30 | FT | Cd Santiago Morning | 3 - 2 | 1 - 1 | Iberia Los Angeles | ||||||
23 Apr 2017 22:00 | FT | Curico Unido | 0 - 1 | 0 - 1 | La Serena | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Sliema Wanderers FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Mosta | ||||||
23 Apr 2017 16:59 | FT | Birkirkara FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Hibernians FC | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:00 | FT | Clinceni | 1 - 4 | 1 - 2 | Dunarea Calarasi | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Sydney Olympic | 2 - 3 | 0 - 3 | Blacktown City Demons | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Manly United | 3 - 3 | 2 - 1 | Rockdale City Suns | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | South Coast Wolves | 2 - 0 | 2 - 0 | Hakoah Sydney | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Gungahlin United | 1 - 0 | 1 - 0 | Tuggeranong United | ||||||
23 Apr 2017 06:00 | FT | Cooma Tigers | 1 - 7 | 0 - 2 | Canberra Olympic | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:00 | FT | Ca Lugano | 1 - 2 | 0 - 1 | Leandro N Alem | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Deportivo Muniz | 0 - 0 | 0 - 0 | Liniers | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Argentino De Rosario | 2 - 0 | 0 - 0 | Ituzaingo | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 00:30 | FT | North Carolina Courage Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
23 Apr 2017 03:00 | FT | Ol Reign Womens | 5 - 1 | 3 - 0 | Houston Dash Womens | ||||||
23 Apr 2017 21:15 | FT | Boston Breakers Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 08:00 | FT | Bayside United | 0 - 3 | 0 - 2 | Mount Gravatt | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Ia Sud America | 1 - 2 | 0 - 1 | Liverpool P. | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Defensor SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Boston River | ||||||
23 Apr 2017 19:30 | FT | Rampla Juniors | 4 - 3 | 1 - 2 | Wanderers FC | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 0 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Pitea If | 2 - 0 | 0 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Nybro If | 0 - 0 | 0 - 0 | Vimmerby IF | ||||||
Thailand League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 09:30 | FT | Marines Eureka | 0 - 1 | 0 - 0 | Rayong | ||||||
23 Apr 2017 09:30 | FT | Yala United | 0 - 2 | 0 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Bangkok Fc | 2 - 2 | 1 - 0 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Trang Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Lampang Fc | ||||||
23 Apr 2017 12:00 | FT | Phrae United | 0 - 0 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | Mornar | 2 - 0 | 1 - 0 | Otrant | ||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | Berane | 1 - 3 | 1 - 1 | Kom Podgorica | ||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | Cetinje | 1 - 2 | 0 - 2 | Ibar Rozaje | ||||||
23 Apr 2017 15:30 | FT | Ofk Igalo | 0 - 1 | 0 - 1 | Celik Niksic | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Pretoria Univ | 0 - 2 | 0 - 2 | Stellenbosch | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | AmaZulu | 3 - 1 | 0 - 1 | Cape Town All Stars | ||||||
23 Apr 2017 14:00 | FT | Santos Cape Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Real Kings | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Figueirense (SC) | 1 - 3 | 0 - 1 | Metropolitano Sc | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Almte Barosso Sc | 2 - 1 | 2 - 1 | Atletico Tubarao Sc | ||||||
23 Apr 2017 20:00 | FT | Ec Internacional De Lages Sc | 2 - 0 | 1 - 0 | Avai | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | Criciuma | 1 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
23 Apr 2017 23:00 | FT | Joinville SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Brusque | ||||||
Qatar Prince Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Apr 2017 15:15 | FT | Al Mesaimeer Club | 3 - 2 | 2 - 2 | Al-Arabi SC | ||||||
23 Apr 2017 15:15 | FT | Al Markhiya | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Ahli Doha | ||||||
23 Apr 2017 17:45 | FT | Al-Wakra | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Shahaniya | ||||||
23 Apr 2017 17:45 | FT | Al Muaidar Club | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Khor SC |
Toplam maçlar: 469
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...