futbol sonuçları 23-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Leicester City | 0 - 0 | 0 - 0 | Brighton | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Tottenham Hotspur | 2 - 0 | 0 - 0 | West Ham United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Spal | 0 - 1 | 0 - 0 | Cagliari | ||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Hellas Verona | 0 - 2 | 0 - 1 | Napoli | ||||||
23 Jun 2020 20:45 | FT | Genoa | 1 - 4 | 0 - 2 | Parma | ||||||
23 Jun 2020 20:45 | FT | Torino | 1 - 0 | 1 - 0 | Udinese | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 1 - 1 | Getafe | ||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Levante | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
23 Jun 2020 21:00 | FT | Barcelona | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Elche | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | CD Lugo | 0 - 0 | 0 - 0 | Malaga | ||||||
23 Jun 2020 20:45 | FT | Extremadura | 1 - 2 | 1 - 1 | Zaragoza | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | Vitoria Setubal | 1 - 2 | 1 - 1 | Rio Ave | ||||||
23 Jun 2020 19:15 | FT | SL Benfica | 3 - 4 | 0 - 1 | Santa Clara | ||||||
23 Jun 2020 21:15 | FT | Porto | 4 - 0 | 0 - 0 | Boavista | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 16:30 | FT | Kpv | 3 - 0 | 2 - 0 | Sjk Akatemia | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 16:30 | FT | Zlin | 1 - 0 | 0 - 0 | Pribram | ||||||
23 Jun 2020 16:30 | FT | Mfk Karvina | 0 - 0 | 0 - 0 | Opava | ||||||
23 Jun 2020 16:30 | FT | SK Sigma Olomouc | 0 - 0 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | Sparta Praha | 3 - 2 | 3 - 1 | Banik Ostrava | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Dalkurd Ff | 5 - 0 | 2 - 0 | AFC United | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Orgryte | 0 - 3 | 0 - 2 | Halmstads | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Trelleborgs FF | 0 - 1 | 0 - 1 | Osters IF | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 2 - 1 | 0 - 1 | Ljungskile SK | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Thun | 1 - 0 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 11:00 | FT | Sông Lam Nghệ An | 1 - 3 | 0 - 1 | Tp Hồ Chí Minh | ||||||
23 Jun 2020 12:00 | FT | Nam Định | 0 - 2 | 0 - 1 | Hải Phòng | ||||||
23 Jun 2020 13:00 | FT | Viettel | 1 - 2 | 0 - 1 | Thanh Hóa | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Hapoel Raanana | 2 - 4 | 0 - 2 | Maccabi Netanya | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 2 | 1 - 1 | Beitar Jerusalem | ||||||
23 Jun 2020 18:50 | FT | Hapoel Haifa | 0 - 3 | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 1 - 3 | 0 - 2 | Maccabi Haifa | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 2 - 1 | 1 - 0 | Botosani | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Trenkwalder Admira | 0 - 2 | 0 - 1 | Austria Wien | ||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Rheindorf Altach | 1 - 1 | 1 - 1 | Mattersburg | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | St.Polten | 1 - 1 | 1 - 0 | WSG Wattens | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 17:55 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
23 Jun 2020 20:05 | FT | Ujpesti TE | 2 - 1 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 16:59 | FT | Arka Gdynia | 3 - 2 | 2 - 1 | Zaglebie Lubin | ||||||
23 Jun 2020 16:59 | FT | Korona Kielce | 0 - 1 | 0 - 1 | Rakow Czestochowa | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | LKS Lodz | 1 - 3 | 0 - 1 | Gornik Zabrze | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Wisla Krakow | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Plock | ||||||
Vietnam First Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 11:00 | FT | Đồng Tâm Long An | 2 - 1 | 2 - 0 | Huế | ||||||
23 Jun 2020 11:00 | FT | Bà Rịa Vũng Tàu | 3 - 2 | 2 - 2 | Đồng Tháp | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 17:15 | FT | Winterthur | 1 - 1 | 0 - 1 | Grasshoppers | ||||||
23 Jun 2020 17:15 | FT | Schaffhausen | 2 - 1 | 0 - 0 | Chiasso | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Lausanne Sports | 1 - 1 | 0 - 0 | Vaduz | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Aarau | 4 - 1 | 1 - 1 | Wil 1900 | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 1 - 0 | 0 - 0 | Kolding IF | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Fredericia | 2 - 4 | 0 - 3 | Vendsyssel | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Superfund Pasching | 3 - 2 | 1 - 0 | SV Ried | ||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Blau Weiss Linz | 2 - 1 | 0 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | SV Horn | 3 - 2 | 0 - 1 | Lafnitz | ||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | Dornbirn | 1 - 1 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
23 Jun 2020 17:30 | FT | SK Austria Klagenfurt | 1 - 2 | 0 - 1 | Grazer AK | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 14:55 | FT | Giresunspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Istanbulspor | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | Fram Reykjavik | 3 - 1 | 2 - 1 | Ir Reykjavik | ||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | IBV Vestmannaeyjar | 7 - 0 | 1 - 0 | Tindastoll Sauda | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Skautafelag Reykjavikur | 0 - 3 | 0 - 1 | Valur | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Vaengir Jupiters | 1 - 8 | 1 - 2 | KR Reykjavik | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Umf Afturelding | 3 - 0 | 0 - 0 | Arborg | ||||||
23 Jun 2020 21:15 | FT | Grotta Seltjarnarnes | 3 - 0 | 1 - 0 | Hottur Huginn | ||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 15:00 | FT | Masis | 1 - 2 | 1 - 2 | Bkma | ||||||
23 Jun 2020 15:00 | FT | Pyunik B | 2 - 1 | 1 - 1 | Ararat Armenia B | ||||||
23 Jun 2020 16:00 | FT | Banants B | 2 - 1 | 1 - 1 | Aragats | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Nữ Breidablik | 6 - 0 | 3 - 0 | Kr Reykjavik Womens | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Nữ Fylkir | 2 - 2 | 1 - 0 | Trottur Reykjavik Womens | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Nữ Hafnarfjordur | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Umf Selfoss | ||||||
23 Jun 2020 20:15 | FT | Nữ Fylkir | 2 - 2 | 1 - 0 | Throttur Reykjavik Womens | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 10:00 | FT | Elva | 0 - 1 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | ||||||
Uzbekistan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 13:30 | FT | Oktepa | 2 - 0 | 0 - 0 | Zaamin | ||||||
23 Jun 2020 13:30 | FT | Neftchi Fargona | 3 - 2 | 0 - 1 | Xorazm Urganch | ||||||
23 Jun 2020 13:30 | FT | Turon Nukus | 1 - 1 | 0 - 0 | Shurtan Guzor | ||||||
23 Jun 2020 13:30 | FT | Istiklol Fergana | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Samarkand | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 19:00 | FT | Tyreso Ff | 3 - 2 | 3 - 1 | Huddinge If | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Uerdingen | 1 - 2 | 1 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | Chemnitzer | 1 - 2 | 0 - 2 | Eintr. Braunschweig | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Viktoria Koln | 1 - 0 | 0 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
23 Jun 2020 19:30 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 0 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 16:59 | FT | Zlate Moravce | 0 - 2 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
Bulgaria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 18:30 | FT | Levski Sofia | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 16:00 | FT | Ilves Tampere | 0 - 1 | 0 - 1 | Haka | ||||||
23 Jun 2020 18:00 | FT | TPS Turku | 0 - 1 | 0 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 21:00 | FT | Ka Asvellir | 2 - 1 | 0 - 1 | Berserkir Reykjavik | ||||||
23 Jun 2020 21:00 | FT | Kfb | 3 - 5 | 1 - 3 | Hamar Hveragerdi | ||||||
Vietnam Championship U19 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 09:30 | FT | U19 Công An Nhân Dân | 1 - 1 | 1 - 0 | U19 Sông Lam Nghệ An | ||||||
23 Jun 2020 09:30 | FT | U19 Hoàng Anh Gia Lai B | 3 - 0 | 0 - 0 | U19 Becamex Bình Dương | ||||||
Burundi League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Jun 2020 12:30 | FT | Les Lierres | 1 - 6 | 0 - 1 | Aigle Noir | ||||||
23 Jun 2020 14:30 | FT | Bs Dynamic | 2 - 1 | 1 - 0 | Inter Stars | ||||||
23 Jun 2020 14:30 | FT | Flambeau Du Centre | 5 - 1 | 0 - 0 | Ngozi City | ||||||
23 Jun 2020 15:00 | FT | Vitalo | 4 - 2 | 3 - 1 | Rukinzo |
Toplam maçlar: 91
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...