futbol sonuçları 23-09-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 09:30 | FT | Persik Kediri | 3 - 0 | 1 - 0 | Dewa United | ||||||
23 Sep 2020 17:00 | FT | UD Marbella | 0 - 1 | 0 - 0 | Linense | ||||||
23 Sep 2020 17:00 | Compostela | ? - ? | ? - ? | Pontevedra | |||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Villarrubia Cf | 4 - 0 | 1 - 0 | Talavera CF | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Eldense | 1 - 1 | 1 - 1 | Hercules CF | ||||||
23 Sep 2020 18:45 | FT | Cultural de Durango | 1 - 1 | 0 - 0 | Leioa | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Caudal | 0 - 3 | 0 - 0 | Union Langreo | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | CD Tropezon | 2 - 0 | 0 - 0 | SD Noja | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Terrassa | 3 - 0 | 1 - 0 | Castellarano | ||||||
23 Sep 2020 19:15 | FT | Cd Santa Amalia | 2 - 5 | 2 - 2 | Extremadura | ||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Albion Rovers | 2 - 3 | 0 - 3 | Dumbarton | ||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Wrexham | 0 - 1 | 0 - 0 | AFC Telford United | ||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Glenavon Lurgan | 4 - 1 | 4 - 0 | St James Swifts | ||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Sant Andreu | 0 - 0 | 0 - 0 | Lleida | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Glenavon Lurgan | 4 - 1 | 4 - 0 | Dollingstown | ||||||
Europa League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 17:00 | FT | Apollon Limassol FC | 0 - 5 | 0 - 1 | Lech Poznan | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 22:00 | FT | New England Revolution | 3 - 1 | 1 - 0 | Montreal Impact | ||||||
Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Molde | 3 - 3 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Gent | 1 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Kyiv | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Olympiakos | 2 - 0 | 0 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Haka | 0 - 2 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Inter Turku | 0 - 0 | 0 - 0 | Honka | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 0 - 2 | 0 - 0 | Ilves Tampere | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | KuPS | ? - ? | ? - ? | HIFK | |||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | SJK Seinajoki | 0 - 1 | 0 - 0 | Lahti | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 00:00 | FT | Operario Ferroviario Pr | 1 - 1 | 1 - 0 | Cuiaba | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:00 | Al Wehda UAE | ? - ? | ? - ? | Al Shorta | |||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Esteghlal Tehran | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Ahli Jeddah | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Padideh Mashhad | 0 - 1 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | Al Hilal | ? - ? | ? - ? | Al Ahli Dubai | |||||||
Japan Emperor Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 06:00 | FT | Mitsubishi Motors Mizushima | 0 - 0 | 0 - 0 | Kagura Shimane | ||||||
23 Sep 2020 07:00 | FT | Ban Di Tesi Iwaki | 0 - 3 | 0 - 1 | Reinmeer Aomori | ||||||
23 Sep 2020 08:00 | FT | Tokushima Vortis | 5 - 0 | 2 - 0 | Matsuyama University | ||||||
23 Sep 2020 09:00 | FT | Niigata University | 3 - 0 | 0 - 0 | Artista Tomi | ||||||
23 Sep 2020 09:00 | FT | Vonds Ichihara | 0 - 0 | 0 - 0 | Yokogawa Musashino | ||||||
23 Sep 2020 09:00 | FT | Fukuoka University | 1 - 1 | 1 - 1 | Nifs Kanoya | ||||||
23 Sep 2020 10:15 | FT | Arterivo Wakayama | 1 - 0 | 1 - 0 | Mio Biwako Shiga | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Honda | 2 - 1 | 2 - 0 | Tokoha University | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Md Nagasaki | 0 - 2 | 0 - 1 | Verspah Oita | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Fukui United | 1 - 1 | 0 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Fuji University | 3 - 2 | 1 - 0 | Sony Sendai FC | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Tsukuba University | 4 - 3 | 2 - 2 | Toin University Of Yokohama | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Nagara Club | 0 - 4 | 0 - 3 | Maruyasu Industries | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Tiamo Hirakata | 1 - 0 | 1 - 0 | Nara Club | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Kochi United | 2 - 1 | 1 - 0 | Takamatsu High School | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Fa 2000 | 0 - 3 | 0 - 2 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Highworth Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Melksham Town | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Tiverton Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Bideford Afc | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Wingate Finchley | 1 - 4 | 0 - 2 | Folkestone Invicta | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Worcester City | 2 - 3 | 1 - 2 | Stafford Rangers | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Cray Wanderers | 3 - 1 | 2 - 1 | Fisher Athletic | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Cray Valley Pm | 3 - 1 | 3 - 0 | Burgess Hill Town | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Sutton Common Rovers | 1 - 3 | 0 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Grays Athletic | 3 - 1 | 1 - 1 | Potton United | ||||||
Italy Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Piacenza | 1 - 2 | 1 - 2 | Teramo | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Carpi | 1 - 1 | 0 - 1 | Virtus Casarano | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Alessandria | 3 - 2 | 2 - 1 | Sambenedettese | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Novara | 3 - 1 | 2 - 1 | Gelbison | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Catanzaro | 2 - 1 | 2 - 1 | Virtus Francavilla | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Livorno | 1 - 2 | 0 - 1 | Pro Patria | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Pontedera | 1 - 2 | 0 - 0 | Arezzo | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Carrarese | 4 - 0 | 3 - 0 | Gsd Ambrosiana | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Bari | 4 - 0 | 3 - 0 | Trastevere Calcio | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Juve Stabia | 2 - 1 | 1 - 0 | Tritium | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Renate Ac | 2 - 1 | 1 - 0 | Avellino | ||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | As Calcio Potenza | 0 - 2 | 0 - 2 | Triestina | ||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | Feralpisalo | 1 - 0 | 1 - 0 | Pineto | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Padova | 2 - 0 | 1 - 0 | Us Breno | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Ss Monopoli 1966 | 1 - 0 | 0 - 0 | Modena | ||||||
23 Sep 2020 19:50 | FT | Catania | 1 - 1 | 1 - 0 | San Nicolo Calcio | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | SL Benfica B | 3 - 4 | 0 - 3 | Chaves | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | CD Cova Piedade | 0 - 0 | 0 - 0 | Academica Coimbra | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | UD Oliveirense | 2 - 2 | 1 - 0 | Porto B | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Penafiel | 1 - 2 | 1 - 2 | Vilafranquense | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Leixoes | 0 - 2 | 0 - 1 | CD Mafra | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 01:30 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 4 - 1 | 1 - 1 | Independiente Jose Teran | ||||||
23 Sep 2020 01:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 4 - 2 | 3 - 0 | Sao Paulo | ||||||
23 Sep 2020 01:30 | FT | Binacional | 0 - 6 | 0 - 3 | River Plate | ||||||
23 Sep 2020 23:15 | FT | Atletico Paranaense | 2 - 0 | 2 - 0 | Colo Colo | ||||||
23 Sep 2020 23:15 | FT | Defensa Y Justicia | 2 - 1 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
23 Sep 2020 23:15 | FT | Caracas FC | 2 - 1 | 0 - 1 | Libertad Asuncion | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:30 | FT | Consadole Sapporo | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Gamba Osaka | 2 - 1 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Tokyo | 2 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Oita Trinita | 0 - 2 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 2 | 1 - 0 | Yokohama FC | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Kashima Antlers | 1 - 0 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Vissel Kobe | 4 - 3 | 2 - 1 | Sagan Tosu | ||||||
23 Sep 2020 11:30 | FT | Yokohama F Marinos | 3 - 1 | 1 - 1 | Vegalta Sendai | ||||||
23 Sep 2020 11:30 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | 0 - 1 | Urawa Red Diamonds | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:30 | FT | Kyoto Purple Sanga | 3 - 2 | 1 - 1 | Tochigi SC | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Ehime FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 3 | 0 - 1 | Mito Hollyhock | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Okayama FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 2 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 2 | 0 - 2 | Tokushima Vortis | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 1 - 6 | 0 - 3 | Ryukyu | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Machida Zelvia | 1 - 1 | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
23 Sep 2020 11:30 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 1 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
Russian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 1 - 1 | 0 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Dynamo Stavropol | 3 - 0 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 01:30 | FT | America MG | 3 - 1 | 2 - 0 | Ponte Preta | ||||||
Capital One Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Millwall | 0 - 2 | 0 - 1 | Burnley | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Stoke City | 1 - 0 | 1 - 0 | Gillingham | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Preston North End | 0 - 2 | 0 - 0 | Brighton | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Fulham | 2 - 0 | 2 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Morecambe | 0 - 7 | 0 - 5 | Newcastle United | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Leicester City | 0 - 2 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Fleetwood Town | 2 - 5 | 0 - 2 | Everton | ||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Chelsea | 6 - 0 | 2 - 0 | Barnsley | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 13:30 | FT | Krasnodar II | 1 - 1 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 1 - 1 | 1 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 7 - 0 | 4 - 0 | Dinamo Briansk | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 4 - 0 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 1 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Alania | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 0 | 0 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Veles Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | Torpedo Moscow | 0 - 2 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Baltika | 0 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Rukh Vynnyky | 1 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 08:00 | FT | Southern District | 0 - 1 | 0 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Masr | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Ahly | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 0 - 4 | 0 - 1 | FC Minsk | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:45 | FT | Newi Cefn Druids | 1 - 2 | 0 - 1 | Flint Town United | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Kaspyi Aktau | 0 - 2 | 0 - 1 | Taraz | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:15 | FT | IRT Itihad de Tanger | 0 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Zmamra | ||||||
23 Sep 2020 21:30 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 2 - 1 | 1 - 1 | Forces Armee Royales | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Tartu JK Tammeka | 0 - 0 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Zimbru Chisinau | 0 - 2 | 0 - 1 | Speranta Nisporeni | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 13:15 | FT | Lori Vanadzor | 1 - 0 | 1 - 0 | Pyunik | ||||||
23 Sep 2020 13:15 | Gandzasar Kapan | ? - ? | ? - ? | Shirak | |||||||
Cyprus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 17:00 | Aris Limassol | ? - ? | ? - ? | Ethnikos Achnas | |||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 01:40 | FT | Cucuta | 3 - 3 | 1 - 2 | Deportivo Cali | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:45 | FT | Gold Coast United | 1 - 1 | 0 - 0 | Peninsula Power | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 13:00 | FT | Shevardeni | 0 - 4 | 0 - 1 | Sioni Bolnisi | ||||||
23 Sep 2020 13:00 | FT | Baia Zugdidi | 0 - 2 | 0 - 2 | Gagra | ||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Aragvi Dusheti | 2 - 0 | 0 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Eskilsminne IF | 3 - 1 | 2 - 1 | Karlskrona | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Tvaakers IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Qviding FIF | 0 - 0 | 0 - 0 | Lunds BK | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Fc Linkoping City | 2 - 1 | 0 - 1 | Oskarshamns AIK | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Skovde AIK | 3 - 2 | 1 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Motala AIF | 5 - 3 | 2 - 1 | IFK Varnamo | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Lindome GIF | 2 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Trollhattan | 1 - 2 | 1 - 2 | Utsiktens BK | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Al-Jazeera (Jordan) | 3 - 0 | 3 - 0 | Maan | ||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | Sahab Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Wihdat Amman | ||||||
Estonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | Levadia Tallinn | 5 - 0 | 3 - 0 | Jk Retro | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 08:00 | FT | Fk Ural Youth | 3 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Dynamo Moscow Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | ||||||
23 Sep 2020 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 1 - 4 | 0 - 2 | Ufa Youth | ||||||
23 Sep 2020 12:00 | FT | Lokomotiv Moscow Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | ||||||
23 Sep 2020 12:00 | FT | Spartak Moscow Youth | 3 - 1 | 1 - 1 | Tambov Youth | ||||||
23 Sep 2020 13:00 | FT | Rotor Volgograd Youth | 0 - 4 | 0 - 3 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
23 Sep 2020 13:00 | FT | Strogino Moscow Youth | 2 - 0 | 2 - 0 | Khimki Youth | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Fk Rostov Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Pfc Sochi Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 08:30 | FT | Guizhou Zhicheng | 1 - 0 | 0 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
23 Sep 2020 08:30 | FT | Changchun YaTai | 0 - 1 | 0 - 0 | Kun Shan | ||||||
23 Sep 2020 09:00 | FT | Beijing Beikong | 0 - 2 | 0 - 0 | Taizhou Yuanda | ||||||
23 Sep 2020 12:00 | FT | Nantong Zhiyun | 1 - 1 | 1 - 0 | Shenzhen Peng City | ||||||
23 Sep 2020 12:35 | FT | Shenyang Urban | 0 - 1 | 0 - 0 | Jiangxi Beidamen | ||||||
23 Sep 2020 12:35 | FT | Beijing Renhe | 1 - 2 | 0 - 1 | Inner Mongolia Zhongyou | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | IFK Lulea | 4 - 1 | 2 - 0 | Orebro Syrianska If | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Nykopings BIS | 2 - 6 | 2 - 1 | Haninge | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Vasalunds IF | 3 - 0 | 1 - 0 | Karlstad BK | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Sandvikens IF | 1 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Tegs Thoren ff | 2 - 1 | 0 - 1 | Taby | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Gefle IF | 6 - 2 | 2 - 2 | Sollentuna United FF | ||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Ik Frej Taby | 3 - 2 | 2 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Pribram U19 | 1 - 4 | 1 - 2 | Pardubice U19 | ||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 3 - 5 | 2 - 2 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
Korea FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 11:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 0 | 1 - 0 | Seongnam FC | ||||||
23 Sep 2020 11:30 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 1 | 0 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Tb Tuoroyri | 0 - 1 | 0 - 0 | NSI Runavik | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | Vikingur Gotu | ? - ? | ? - ? | Ab Argir | |||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Skala Itrottarfelag | 4 - 4 | 2 - 2 | IF Fuglafjordur | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | EB Streymur | 1 - 5 | 1 - 2 | HB Torshavn | ||||||
Latvia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 12:00 | FT | Fk Dinamo Riga | 1 - 5 | 0 - 5 | Fk Valmiera | ||||||
23 Sep 2020 13:00 | FT | Riga Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
23 Sep 2020 13:30 | FT | Fk Auda Riga | 0 - 0 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
23 Sep 2020 13:30 | FT | Grobina | 2 - 2 | 0 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Rezekne / Bjss | 1 - 3 | 0 - 1 | Tukums-2000 | ||||||
Slovenia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Nd Beltinci | 2 - 0 | 0 - 0 | Ask Bravo | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Buducnost Dobanovci | 3 - 0 | 2 - 0 | Jagodina | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Kabel Novi Sad | 2 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Vranje | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Loznica | 2 - 1 | 2 - 0 | Sloga Kraljevo | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Radnicki 1923 Kragujevac | 2 - 1 | 1 - 1 | Radnicki Pirot | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Zarkovo | 1 - 3 | 0 - 1 | Imt Novi Beograd | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Zemun | 0 - 3 | 0 - 1 | Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Borac Cacak | 0 - 1 | 0 - 0 | Graficar Beograd | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Kolubara | 1 - 0 | 0 - 0 | Dubocica Leskovac | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Trajal Krusevac | 2 - 1 | 1 - 1 | Zeleznicar Pancevo | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Fjardabyggd | 1 - 3 | 0 - 3 | Throttur Vogur | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Dalvik Reynir | 1 - 2 | 1 - 2 | Kari Akranes | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Kf Fjallabyggdar | 1 - 2 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
23 Sep 2020 17:15 | FT | Vidir Gardur | 1 - 2 | 0 - 1 | Umf Njardvik | ||||||
23 Sep 2020 20:15 | FT | Kordrengir | 3 - 1 | 2 - 0 | UMF Selfoss | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | MFK Kosice | 3 - 0 | 1 - 0 | Slovan Bratislava B | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 2 - 1 | 1 - 1 | Mfk Skalica | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | SKM Puchov | 0 - 3 | 0 - 3 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Msk Zilina B | 2 - 2 | 1 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Partizan Bardejov | 1 - 1 | 1 - 1 | Artmedia Petrzalka | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Stk 1914 Samorin | 0 - 1 | 0 - 0 | KFC Komarno | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Swift Hesperange | 1 - 2 | 1 - 1 | F91 Dudelange | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Etzella Ettelbruck | 1 - 1 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Progres Niedercorn | 3 - 2 | 1 - 1 | CS Petange | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Victoria Rosport | 2 - 0 | 0 - 0 | Una Strassen | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Hostert | 4 - 5 | 2 - 3 | Differdange 03 | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Rodange 91 | 1 - 0 | 1 - 0 | Wiltz 71 | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Fola Esch | 4 - 0 | 2 - 0 | Hamm Rm Benfica | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 3 - 2 | 1 - 0 | Racing Union Luxemburg | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Velke Mezirici | 5 - 0 | 3 - 0 | Vrchovina | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Sparta Praha B | 4 - 1 | 2 - 0 | Kraluv Dvur | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Sokol Hostoun | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Kolin | 0 - 3 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Karlovy Vary Dvory | 3 - 0 | 0 - 0 | Slavoj Vysehrad | ||||||
FYR Macedonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Ohrid 2004 | 0 - 4 | 0 - 2 | Renova Cepciste | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Makedonija | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 5 - 0 | 1 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Kamenica Sasa | 2 - 2 | 1 - 2 | Borec Veles | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Kf Veleshta | 1 - 2 | 0 - 0 | Kozuv | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 0 - 0 | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Pelister Bitola | 4 - 0 | 0 - 0 | Ljuboten | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Sloga 1934 Vinica | 1 - 2 | 0 - 2 | Korzo Prilep | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Sileks | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
23 Sep 2020 14:30 | FT | Rosoman 83 | 1 - 5 | 0 - 3 | Belasica Strumica | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Pehchevo | 2 - 1 | 1 - 0 | Skopje | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Velke Lovce | 1 - 3 | 0 - 0 | Banik Lehota Pod Vtacnikom | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 09:00 | FT | Zaglebie Lubin Youth | 3 - 2 | 1 - 2 | Jagiellonia Bialystok Youth | ||||||
23 Sep 2020 09:30 | FT | Arka Gdynia Youth | 5 - 0 | 0 - 0 | Lech Poznan Youth | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Alianza Huanuco | 1 - 0 | 0 - 0 | Cusco FC | ||||||
23 Sep 2020 21:00 | FT | Cienciano | 3 - 1 | 1 - 0 | Melgar | ||||||
23 Sep 2020 21:30 | FT | Deportivo Llacuaba | 1 - 4 | 1 - 1 | Sporting Cristal | ||||||
Tunisia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Chebba | 0 - 2 | 0 - 2 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 0 - 0 | 0 - 0 | U.s.monastir | ||||||
Bahrain Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Sitra | 1 - 7 | 1 - 5 | Malkia | ||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Bahrain Sc | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Budaiya | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Royal Olympic Club Charleroi | 2 - 1 | 1 - 0 | Lierse Kempenzonen | ||||||
Spanish Federacion Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:30 | FT | Arroyo Club Polideportivo | 1 - 1 | 1 - 0 | Moralo Cp | ||||||
Italian Youth Cup Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | AC Milan U19 | 3 - 1 | 2 - 0 | Brescia Youth | ||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Bologna Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | Chievo Youth | ||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Cremonese Youth | 1 - 3 | 1 - 2 | Parma U19 | ||||||
23 Sep 2020 14:00 | FT | Sampdoria U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Vicenza Youth | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Botafogo Rj Youth | 3 - 3 | 0 - 2 | Atletico Mineiro Youth Mg | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Sport Club Recife Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense Youth | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Vitoria Salvador Youth | 1 - 1 | 1 - 1 | Santos Youth | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Fluminense Rj Youth | 2 - 0 | 2 - 0 | Bahia Youth | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Goias Youth | 2 - 3 | 0 - 0 | Palmeiras Youth | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 01:05 | FT | Correcaminos Uat | 2 - 1 | 1 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
23 Sep 2020 03:05 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 1 - 1 | 0 - 1 | Cancun | ||||||
23 Sep 2020 23:00 | FT | CF Atlante | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Chivas Tapatio | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 00:15 | FT | Brantford Galaxy Sc | 1 - 3 | 0 - 2 | Hamilton City | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 02:00 | FT | Austin Bold | 4 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Cobreloa | 0 - 2 | 0 - 0 | Union San Felipe | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Cd Copiapo S.a. | 3 - 1 | 2 - 1 | San Marcos De Arica | ||||||
23 Sep 2020 17:30 | FT | Nublense | 2 - 0 | 1 - 0 | Puerto Montt | ||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Cd Magallanes | 5 - 5 | 2 - 1 | Rangers Talca | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | San Luis Quillota | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Santa Cruz | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Cd Santiago Morning | 1 - 1 | 1 - 1 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Kf Llapi | 0 - 1 | 0 - 0 | Gjilani | ||||||
23 Sep 2020 15:00 | FT | Ballkani | 3 - 2 | 2 - 0 | Kf Feronikeli | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Yadanabon | 1 - 3 | 1 - 1 | Hantharwady United | ||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Magway | 0 - 1 | 0 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
23 Sep 2020 10:00 | FT | Mahar United | 3 - 1 | 2 - 0 | Ispe | ||||||
USA National Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 23:30 | FT | Richmond Kickers | 2 - 1 | 1 - 1 | Fort Lauderdale Strikers | ||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Chemie Leipzig | 0 - 2 | 0 - 1 | Carl Zeiss Jena | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Lichtenberg 47 | 3 - 2 | 1 - 2 | VFB Auerbach | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Atlas Delmenhorst | 1 - 6 | 1 - 4 | Havelse | ||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | VfB Oldenburg | 1 - 1 | 0 - 1 | Ssv Jeddeloh | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Vsg Altglienicke | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Babelsberg 03 | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Chemnitzer | 0 - 1 | 0 - 1 | Berliner Fc Dynamo | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Energie Cottbus | 3 - 1 | 2 - 0 | Fsv Union Furstenwalde | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Zfc Meuselwitz | 0 - 3 | 0 - 1 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Oberneuland | 1 - 0 | 1 - 0 | Vfl Wolfsburg Youth | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Tennis Borussia Berlin | 1 - 1 | 0 - 1 | Germania Halberstadt | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | TSV Alemannia Aachen | ? - ? | ? - ? | Fortuna Koln | |||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Sportfreunde Lotte | 2 - 2 | 1 - 1 | SV Lippstadt | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | RW Essen | 3 - 2 | 1 - 2 | LR Ahlen | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Sv Straelen | 1 - 1 | 0 - 0 | RW Oberhausen | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Wegberg Beeck | 0 - 2 | 0 - 1 | Sv Rodinghausen | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | SC Wiedenbruck | 1 - 4 | 0 - 0 | Dortmund AM | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | Sc Weiche Flensburg 08 | 1 - 0 | 0 - 0 | Drochtersen/assel | ||||||
Germany Oberliga NOFV Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 18:00 | FT | Germania Egestorf Langreder | 2 - 0 | 2 - 0 | Lupo Martini Wolfsburg | ||||||
23 Sep 2020 18:30 | FT | SF Baumberg | 2 - 3 | 1 - 1 | Bocholter Vv | ||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 10:15 | FT | Rochedale Rovers | 1 - 2 | 0 - 0 | Brisbane Wolves | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:30 | FT | Dornbirner SV | 6 - 2 | 3 - 2 | Rw Rankweil | ||||||
Austria Landesliga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | Asv Schrems | ? - ? | ? - ? | Harreither Waidhofen Ybbs | |||||||
Switzerland 1.Liga Promotion Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 19:00 | FT | Koniz | 2 - 0 | 1 - 0 | Munsingen | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 17:00 | FT | Hamar Hveragerdi | 1 - 1 | 0 - 0 | Kh Hlidarendi | ||||||
23 Sep 2020 20:00 | FT | Kria | 2 - 5 | 1 - 3 | Ih Hafnarfjordur | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Opatija | 1 - 1 | 1 - 0 | Solin | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Orijent Rijeka | 1 - 2 | 1 - 0 | Junak | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Osijek B | 0 - 1 | 0 - 1 | Croatia Zmijavci | ||||||
Estonia II Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 18:15 | FT | Saue Jk Laagri | 7 - 0 | 1 - 0 | Tulevik Ii | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 1 - 2 | 0 - 1 | Kom Podgorica | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Ofk Igalo | 2 - 1 | 2 - 1 | Berane | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Ibar Rozaje | 1 - 2 | 1 - 2 | Bokelj Kotor | ||||||
23 Sep 2020 15:30 | FT | Drezga | 3 - 3 | 0 - 2 | Mornar | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
23 Sep 2020 16:00 | FT | Vitoria Guimaraes U23 | 2 - 3 | 2 - 2 | Leixoes U23 | ||||||
23 Sep 2020 16:59 | FT | Sporting Braga U23 | 0 - 1 | 0 - 0 | Famalicao U23 |
Toplam maçlar: 305
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...