futbol sonuçları 25-06-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 09:00 | FT | Mordovia Saransk | 3 - 1 | 0 - 1 | Sokol | ||||||
25 Jun 2019 10:00 | FT | Slovan Liberec | 1 - 1 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
25 Jun 2019 12:00 | FT | Horsens | 0 - 3 | 0 - 1 | Aarhus AGF | ||||||
25 Jun 2019 12:00 | FT | Nordsjaelland | 3 - 4 | 2 - 2 | Kalmar FF | ||||||
25 Jun 2019 12:30 | FT | Hacken | 2 - 2 | 0 - 2 | Vendsyssel | ||||||
25 Jun 2019 15:00 | FT | Slovan Sahy | 3 - 1 | 2 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
25 Jun 2019 15:00 | FT | Torpedo Moscow | 3 - 1 | 2 - 1 | Volga Ulyanovsk | ||||||
25 Jun 2019 15:30 | FT | Levski Sofia | 1 - 0 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Beroe | 4 - 0 | 2 - 0 | Sabail | ||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Makedonija | ||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Vitkovice | 0 - 2 | 0 - 1 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Malmo FF | 1 - 1 | 0 - 1 | Hnk Gorica | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Sc Schwaz | 0 - 4 | 0 - 0 | Botosani | ||||||
25 Jun 2019 16:59 | FT | Sturm Graz | 1 - 0 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
25 Jun 2019 16:59 | FT | Wisla Plock | 1 - 0 | 1 - 0 | AEK Larnaca | ||||||
25 Jun 2019 16:59 | FT | Qarabag | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Sv Leobendorf | 0 - 3 | 0 - 1 | Rapid Wien | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Sparta Petegem | 1 - 0 | 1 - 0 | Zulte-Waregem | ||||||
25 Jun 2019 19:45 | FT | Elgin City | 5 - 2 | 0 - 0 | Strathspey Thistle | ||||||
25 Jun 2019 19:45 | FT | East Fife | 1 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | AIK Solna | 0 - 2 | 0 - 1 | IFK Norrkoping | ||||||
Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Tre Penne | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Coloma | ||||||
25 Jun 2019 19:45 | FT | Kf Feronikeli | 1 - 0 | 1 - 0 | Lincoln City | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Dalkurd Ff | 1 - 6 | 1 - 1 | Vasteras SK FK | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | IFK Mariehamn | 0 - 2 | 0 - 1 | HJK Helsinki | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Honka | 1 - 0 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Ilves Tampere | 4 - 2 | 1 - 1 | Kpv | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Inter Turku | 1 - 1 | 1 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | KuPS | 5 - 1 | 1 - 0 | Lahti | ||||||
AFC CUP Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 13:00 | FT | Hà Nội | 2 - 1 | 0 - 0 | Ceres | ||||||
25 Jun 2019 17:30 | FT | Al-Jazeera (Jordan) | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Jaish Damascus | ||||||
Sweden Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Hassleholms If | 2 - 6 | 2 - 3 | Torns IF | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Grebbestads If | 0 - 4 | 0 - 2 | Trollhattan | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Eneby Bk | 0 - 3 | 0 - 1 | Oskarshamns AIK | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | IFK Lulea | 3 - 3 | 1 - 2 | Ifk Umea | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 11:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 3 - 2 | 0 - 1 | Kashima Antlers | ||||||
25 Jun 2019 12:30 | FT | Shandong Taishan | 2 - 1 | 0 - 1 | Guangzhou Evergrande FC | ||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Cameroon | 2 - 0 | 0 - 0 | Guinea Bissau | ||||||
25 Jun 2019 21:00 | FT | Ghana | 2 - 2 | 2 - 1 | Benin | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Felda United FC | 2 - 3 | 0 - 2 | Perak | ||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Selangor PB | 5 - 2 | 3 - 0 | Pahang | ||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | PKNP | 2 - 2 | 0 - 1 | Selangor PKNS | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 15:00 | FT | Baghdad | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Hudod | ||||||
25 Jun 2019 17:15 | FT | Naft Al Basra | 1 - 2 | 1 - 2 | Al Talaba | ||||||
Concacaf Gold Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 02:05 | FT | Haiti | 2 - 1 | 0 - 1 | Costa Rica | ||||||
Malaysia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 09:45 | FT | Selangor United | 2 - 3 | 1 - 2 | PDRM | ||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Johor Darul Takzim II | 2 - 0 | 0 - 0 | UiTM | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | FK Ventspils | 2 - 2 | 2 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 1 - 2 | 1 - 1 | Liepajas Metalurgs | ||||||
Lithuania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Minija | 1 - 2 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | AC Oulu | 2 - 2 | 1 - 0 | Ac Kajaani | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Musa | 1 - 0 | 0 - 0 | Tpv Tampere | ||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Mypa | 0 - 5 | 0 - 1 | Jaro | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:30 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 1 - 0 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
25 Jun 2019 18:30 | FT | Dinamo Batumi | 2 - 2 | 2 - 1 | Torpedo Kutaisi | ||||||
Uzbekistan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 1 - 1 | 0 - 1 | Qizilqum Zarafshon | ||||||
25 Jun 2019 14:00 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 2 | 1 - 0 | Yashnobod | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:15 | FT | Vanersborg | 3 - 1 | 1 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
25 Jun 2019 18:30 | FT | Ifk Amal | 2 - 5 | 2 - 2 | Stenungsunds If | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Nosaby If | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlskrona | ||||||
Moldova Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Speranta Nisporeni | 6 - 1 | 3 - 0 | Drochia | ||||||
25 Jun 2019 16:00 | FT | Edinet | 1 - 3 | 0 - 0 | Milsami | ||||||
25 Jun 2019 16:59 | FT | Sheriff | 12 - 0 | 4 - 0 | Sireti | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Cs Petrocub | 7 - 0 | 4 - 0 | Tighina | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 19:00 | FT | Coritiba Youth Pr | 1 - 4 | 1 - 3 | Cr Flamengo Rj Youth | ||||||
Copa America Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 00:00 | FT | Chile | 0 - 1 | 0 - 0 | Uruguay | ||||||
25 Jun 2019 00:00 | FT | Ecuador | 1 - 1 | 1 - 1 | Nhật Bản | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 02:00 | FT | Pottu via HO | 0 - 1 | 0 - 0 | Manta | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Nosaby If | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlskrona | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 15:00 | FT | Khartoum Al Watani | 2 - 0 | 0 - 0 | Merreikh El Fasher | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Al Hilal Omdurman | 2 - 0 | 0 - 0 | Ahli Shandi | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Al Merreikh | 3 - 1 | 0 - 0 | Hilal Obayed | ||||||
25 Jun 2019 18:00 | FT | Hay Al Wadi | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
FIFA Women World Cup Sonuçlar |
|||||||||||
25 Jun 2019 16:59 | FT | Nữ Ý | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Trung Quốc | ||||||
25 Jun 2019 20:00 | FT | Nữ Hà Lan | 2 - 1 | 1 - 1 | Nữ Nhật Bản |
Toplam maçlar: 75
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...