futbol sonuçları 26-01-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | West Bromwich | 0 - 2 | 0 - 1 | Preston North End | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Lecce | 2 - 1 | 2 - 0 | Vicenza | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Angers SCO | 0 - 1 | 0 - 1 | Saint-Etienne | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Quevilly | 1 - 1 | 0 - 1 | Amiens | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 08:00 | FT | Radomiak Radom | 1 - 1 | 1 - 1 | Metalist Kharkiv | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Visakha | 3 - 2 | 0 - 0 | Boeung Ket Angkor | ||||||
26 Jan 2022 09:15 | FT | Artmedia Petrzalka | 4 - 0 | 2 - 0 | SC Znojmo | ||||||
26 Jan 2022 10:00 | FT | Podbeskidzie | 2 - 2 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | Arka Gdynia | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | FK Pohronie | 3 - 2 | 2 - 1 | Stk 1914 Samorin | ||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | NK Maribor | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
26 Jan 2022 11:30 | FT | Makhachkala | 6 - 1 | 3 - 0 | Dynamo Stavropol | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Spartak Subotica | 0 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Koper | 0 - 2 | 0 - 1 | Rudar Prijedor | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Strumska Slava | 0 - 2 | 0 - 1 | Sportist Svoge | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Belasica Strumica | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloga 1934 Vinica | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Zaglebie Lubin | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | MFK Ruzomberok | 2 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Gornik Zabrze | 2 - 2 | 1 - 2 | PFC Oleksandria | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Ural Yekaterinburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Pyunik | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | NK Rijeka | 3 - 0 | 0 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Kazincbarcika | 1 - 2 | 1 - 0 | MFK Kosice | ||||||
26 Jan 2022 13:30 | FT | Radnik Sesvete | 2 - 1 | 0 - 1 | Opatija | ||||||
26 Jan 2022 13:30 | FT | Vratimov | 1 - 4 | 0 - 1 | Viktoria Zizkov | ||||||
26 Jan 2022 13:30 | FT | Struga Trim Lum | 1 - 1 | 1 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Kf Prishtina | 2 - 2 | 0 - 1 | FK Atyrau | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Cukaricki | 1 - 1 | 1 - 1 | NK Mura 05 | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Gomel | 4 - 1 | 2 - 1 | Dnepr Mogilev | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Domzale | 0 - 2 | 0 - 1 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 0 | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Lviv | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | ||||||
26 Jan 2022 14:30 | FT | Slovan Duslo Sala | 1 - 6 | 1 - 2 | KFC Komarno | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Korona Kielce | 1 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 3 - 2 | 2 - 0 | Sparta Praha | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 1 - 1 | 1 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Nd Beltinci | 3 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Slask Wroclaw | 0 - 2 | 0 - 1 | Vojvodina | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Velez Mostar | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Dubrava Tim Kabel | 3 - 2 | 1 - 1 | Kustosija | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Dugo Selo | 4 - 3 | 3 - 1 | Jarun | ||||||
26 Jan 2022 17:00 | FT | Fv Illertissen | 0 - 2 | 0 - 0 | VfR Aalen | ||||||
26 Jan 2022 18:30 | FT | CS Petange | 2 - 2 | 2 - 1 | Differdange 03 | ||||||
26 Jan 2022 19:30 | FT | Athlone | 1 - 2 | 0 - 1 | Sligo Rovers | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | CA Penarol | 1 - 0 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | ||||||
26 Jan 2022 23:00 | FT | Universitario de Sucre | 1 - 2 | 1 - 0 | Real Tomayapo | ||||||
26 Jan 2022 23:00 | FT | Metropolitanos | 1 - 1 | 0 - 0 | Academia Puerto Cabello | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 17:45 | FT | AS Eupen | 0 - 2 | 0 - 1 | Standard Liege | ||||||
26 Jan 2022 17:45 | FT | Zulte-Waregem | 1 - 1 | 1 - 1 | Oud Heverlee | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Anderlecht | 0 - 2 | 0 - 0 | Cercle Brugge | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Seraing United | 2 - 1 | 1 - 0 | Beerschot AC | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Dundee United | 2 - 1 | 0 - 0 | Ross County | ||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Hearts | 1 - 2 | 0 - 2 | Celtic | ||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Motherwell FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Livingston | ||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | St Johnstone | 0 - 0 | 0 - 0 | Dundee | ||||||
Portugal League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Sporting Lisbon | 2 - 1 | 1 - 1 | Santa Clara | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 06:05 | Macarthur | ? - ? | ? - ? | Perth Glory FC | |||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 13:30 | Havadar SC | ? - ? | ? - ? | Esteghlal Tehran | |||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Bờ Biển Ngà | 0 - 0 | 0 - 0 | Ai Cập | ||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Mali | 0 - 0 | 0 - 0 | Equatorial Guinea | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 08:15 | FT | Persiraja Aceh | 2 - 2 | 1 - 1 | Persela Lamongan | ||||||
26 Jan 2022 13:30 | FT | Persita Tangerang | 1 - 2 | 1 - 1 | Persija Jakarta | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | Ratchaburi FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Muang Thong United | ||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 1 - 0 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 16:15 | Al-Ahli Doha | ? - ? | ? - ? | Al-Sadd | |||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Santa Coloma | 3 - 1 | 2 - 0 | UE Santa Coloma | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Ce Carroi | 0 - 6 | 0 - 2 | UE Sant Julia | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 15:00 | AEK Athens | ? - ? | ? - ? | PAOK Saloniki | |||||||
26 Jan 2022 16:30 | Olympiakos | ? - ? | ? - ? | Panaitolikos Agrinio | |||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Lamia | 0 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
Cyprus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Ethnikos Achnas | 3 - 1 | 1 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | AEL Limassol | 0 - 1 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
26 Jan 2022 16:00 | FT | Apollon Limassol FC | 1 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 21:15 | FT | Jocoro | 2 - 2 | 0 - 2 | CD FAS | ||||||
26 Jan 2022 21:15 | FT | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Marte | ||||||
26 Jan 2022 21:30 | FT | Once Municipal | 3 - 2 | 1 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 01:10 | FT | Atletico Bucaramanga | 0 - 0 | 0 - 0 | Millonarios | ||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | La Equidad | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
26 Jan 2022 21:15 | FT | Jaguares De Cordoba | 2 - 1 | 1 - 0 | Inter Palmira | ||||||
26 Jan 2022 23:15 | FT | Deportivo Cali | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:45 | FT | CD Izarra | 0 - 1 | 0 - 1 | Osasuna B | ||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Atletico Mancha Real | 2 - 2 | 1 - 2 | UD Melilla | ||||||
AFC Women's Asian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 14:00 | Nữ Ấn Độ | ? - ? | ? - ? | Nữ Trung Quốc | |||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Nữ Đài Loan | 5 - 0 | 3 - 0 | Nữ Iran | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Giorgos Karaiskakis | 0 - 2 | 0 - 2 | Zakynthos | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Nea Kavala | 1 - 0 | 0 - 0 | Trikala | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Veria FC | 5 - 0 | 4 - 0 | Apollon Kalamaria | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Panserraikos | 1 - 1 | 1 - 0 | Pierikos | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | Ergotelis | ? - ? | ? - ? | Kissamikos | |||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Almopos | 1 - 2 | 0 - 2 | Paok Saloniki B | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Xanthi | 0 - 0 | 0 - 0 | Apollon Larissas | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | Phrae United | 2 - 1 | 1 - 1 | Udon Thani | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | MSV Duisburg | 0 - 5 | 0 - 3 | 1. Magdeburg | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Saarbrucken | 2 - 0 | 0 - 0 | Dortmund AM | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Havelse | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Sc Verl | 0 - 1 | 0 - 0 | Sv Meppen | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Fsv Zwickau | 1 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Braunschweig | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Shooting Stars Sc | 2 - 1 | 0 - 0 | Kwara United | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Enyimba International | 1 - 0 | 1 - 0 | Akwa United | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Enugu Rangers International | 0 - 0 | 0 - 0 | Remo Stars | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 12:30 | FT | Al Shoalah | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Ain Ksa | ||||||
26 Jan 2022 13:00 | FT | Bisha | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Akhdoud | ||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Hajer | 1 - 1 | 1 - 0 | Uhud Medina | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 14:00 | FT | Bengaluru | 3 - 0 | 2 - 0 | Chennai Titans | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:45 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 1 | 0 - 0 | Tonbridge Angels | ||||||
Italy C1A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 15:00 | FT | Sudtirol | 1 - 0 | 1 - 0 | Triestina | ||||||
Albania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 12:45 | FT | Flamurtari | 1 - 2 | 0 - 1 | Vllaznia Shkoder | ||||||
26 Jan 2022 12:45 | FT | Egnatia Rrogozhine | 1 - 1 | 1 - 1 | KF Laci | ||||||
Iceland Reykjavik Tournament Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Valur | 2 - 0 | 2 - 0 | Fylkir | ||||||
26 Jan 2022 19:30 | FT | Fram Reykjavik | 2 - 0 | 2 - 0 | Throttur | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 01:05 | FT | Venados | 2 - 2 | 1 - 1 | Pumas Tabasco | ||||||
26 Jan 2022 03:05 | FT | Mineros De Zacatecas | 1 - 0 | 1 - 0 | Cancun | ||||||
26 Jan 2022 23:00 | FT | Raya2 Expansion | 2 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 23:30 | FT | Sport Club Recife | 7 - 0 | 3 - 0 | 7 De Setembro Ms | ||||||
26 Jan 2022 23:30 | FT | Sport Club Recife | 7 - 0 | 3 - 0 | 7 De Setembro Ms | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Juventude | 1 - 2 | 0 - 0 | Internacional | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Gremio | 2 - 1 | 1 - 0 | Caxias Rs | ||||||
26 Jan 2022 23:00 | FT | Uniao Frederiquense Rs | 1 - 1 | 0 - 1 | Novo Hamburgo RS | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 00:00 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferroviaria Sp | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Agua Santa | 0 - 1 | 0 - 1 | Sao Bernardo | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Inter De Limeira | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Ituano Sp | 2 - 0 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Huachipato | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Sliema Wanderers FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Balzan | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Hamrun Spartans | 0 - 0 | 0 - 0 | Birkirkara FC | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 15:15 | FT | Cd Lealtad | 1 - 0 | 1 - 0 | Industria Galda | ||||||
26 Jan 2022 18:30 | Ud Tomares | ? - ? | ? - ? | Cd Cabecense | |||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Recreativo Huelva | 1 - 0 | 0 - 0 | Lucena CF | ||||||
26 Jan 2022 19:30 | FT | Las Rozas | 1 - 1 | 0 - 0 | Cf Trival Valderas | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Jerez Industrial Cf | 0 - 1 | 0 - 0 | Moralo Cp | ||||||
Thai Division 2 League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Bangkok Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Samut Prakan | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Khonkaen Mordindang | 0 - 2 | 0 - 1 | Sisaket | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Assumption Thonburi | 0 - 1 | 0 - 0 | Samut Songkhram FC | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Maptaphut Rayong Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Sa Kaeo | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Krabi Fc | 3 - 1 | 1 - 1 | Pattani | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Ayutthaya Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Chainat United | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Kamphaengphet | 1 - 4 | 1 - 1 | Uthai Thani Forest | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Sisaket | 2 - 2 | 2 - 0 | Surin Khongcheemool | ||||||
26 Jan 2022 08:30 | FT | Pluak Daeng United | 0 - 0 | 0 - 0 | Bankhai United | ||||||
26 Jan 2022 09:00 | FT | Maejo United | 1 - 0 | 0 - 0 | Chiangrai | ||||||
Turkiye Lig3 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 09:00 | Ispartaspor | ? - ? | ? - ? | 24 Erzincanspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Akhisar Bld.Geng | ? - ? | ? - ? | Anadolu Selcukluspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Ankara Demirspor | ? - ? | ? - ? | Pazarspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Eskisehirspor | ? - ? | ? - ? | Kirklarelispor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Karacabey Birlikspor | ? - ? | ? - ? | Surfaspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Nazillispor | ? - ? | ? - ? | Amedspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Usakspor | ? - ? | ? - ? | Zonguldak | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Adiyamanspor | ? - ? | ? - ? | Osmanlispor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Afjet Afyonspor | ? - ? | ? - ? | Somaspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Diyarbakirspor | ? - ? | ? - ? | Belediye Vanspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Ergene Velimese | ? - ? | ? - ? | Bodrumspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Etimesgut Belediye Spor | ? - ? | ? - ? | Inegolspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Kahramanmaras | ? - ? | ? - ? | Sivas Dort Eylul Belediyespor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Nigde Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Duzyurtspor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Sakaryaspor | ? - ? | ? - ? | Corum Belediyespor | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Serik Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Bayburt Ozel Idare | |||||||
26 Jan 2022 10:00 | Turgutluspor | ? - ? | ? - ? | Sariyer | |||||||
26 Jan 2022 17:00 | Kirsehir Koy Hizmetleri | ? - ? | ? - ? | Kastamonuspor | |||||||
Cyprus 2 Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 12:30 | FT | Asil Lysi | 2 - 1 | 2 - 1 | EN Paralimni | ||||||
26 Jan 2022 12:30 | FT | Omonia 29is Maiou | 2 - 0 | 1 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
26 Jan 2022 12:30 | FT | Omonia Aradippou | 1 - 1 | 1 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
Kenya Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 12:00 | FT | Posta Rangers | 3 - 0 | 3 - 0 | Gor Mahia | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Prospera Criciuma | 0 - 1 | 0 - 0 | Hercilio Luz Sc | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Joinville SC | 1 - 3 | 1 - 1 | Concordia Sc | ||||||
26 Jan 2022 22:00 | FT | Barra Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 11:00 | FT | Famalicao U23 | 2 - 3 | 1 - 2 | Vitoria Guimaraes U23 | ||||||
Spain Primera Division RFEF Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Celta Vigo B | 1 - 2 | 0 - 2 | Real Union de Irun | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Rayo Majadahonda | 3 - 1 | 2 - 0 | Valladolid B | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Salamanca | 2 - 0 | 1 - 0 | Inter De Madrid | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | UCAM Murcia | 1 - 0 | 1 - 0 | Linense | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Algeciras | 3 - 2 | 3 - 1 | Ue Cornella | ||||||
26 Jan 2022 18:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 0 - 3 | 0 - 3 | Andorra CF | ||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Zamora CF | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
26 Jan 2022 19:00 | FT | Sabadell | 3 - 0 | 2 - 0 | Alcoyano | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | UD Badajoz | 2 - 1 | 1 - 0 | San Sebastian Reyes | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing de Ferrol | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Cd San Fernando Isleno | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Betis B | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Athletic Sanluqueno | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Castellon | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | Sevilla Atletico | 2 - 1 | 1 - 1 | Villarreal B | ||||||
26 Jan 2022 20:00 | FT | CD Linares | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Baleares |
Toplam maçlar: 180
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...