futbol sonuçları 26-06-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Fakel Voronezh | 1 - 1 | 0 - 0 | Veles Moscow | ||||||
26 Jun 2021 08:30 | FT | Cherno More Varna | 1 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Slavia Kromeriz | 1 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Synot Slovacko | 5 - 0 | 3 - 0 | Prostejov | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Tsarsko Selo | 4 - 1 | 1 - 0 | Minyor Pernik | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Budapest Honved | 1 - 0 | 1 - 0 | Ajka | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Farul Constanta | 1 - 1 | 0 - 1 | Rapid Bucuresti | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Levski Sofia | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | MTK Hungaria FC | 7 - 2 | 2 - 2 | Iiikeruleti Tue | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Partizan Bardejov | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Vranov Nad Topou | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Sparta Praha | 7 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Bvsc | 1 - 5 | 0 - 0 | Vasas | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | SK Sigma Olomouc | 3 - 0 | 1 - 0 | Vyskov | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Pardubice | 0 - 2 | 0 - 1 | Brno | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Stripfing | 0 - 0 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Teplice | 4 - 2 | 4 - 1 | Chomutov | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Zlin | 5 - 1 | 1 - 1 | Unicov | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | SKM Puchov | 1 - 3 | 0 - 2 | Opava | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | ZNK Osijek | 1 - 2 | 1 - 0 | Slask Wroclaw | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Hradec Kralove | 1 - 3 | 1 - 3 | Bohemians 1905 | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | Wisla Plock | ? - ? | ? - ? | Rakow Czestochowa | |||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Slovan Liberec | 5 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Lisen | 1 - 2 | 0 - 2 | Mfk Skalica | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Viktoria Plzen | 4 - 1 | 0 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
26 Jun 2021 10:15 | FT | Mfk Karvina | 0 - 3 | 0 - 1 | Trencin | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Horsens | 1 - 1 | 1 - 1 | Randers FC | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Cracovia Krakow | 2 - 0 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | Dumbarton | 1 - 0 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | FSV Optik Rathenow | 2 - 2 | 0 - 0 | Tennis Borussia Berlin | ||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | Winterthur | 2 - 5 | 1 - 2 | Vaduz | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Aalborg BK | 2 - 2 | 0 - 0 | Viborg | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Aarhus AGF | 0 - 1 | 0 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Usk Anif | 4 - 1 | 2 - 1 | Wacker Innsbruck Amateure | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | Grasshoppers | ? - ? | ? - ? | Schaffhausen | |||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Stafford Rangers | 2 - 0 | 0 - 0 | Newcastle Town | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Colliers Wood United | 0 - 2 | 0 - 1 | Tonbridge Angels | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Hannover 96 | 0 - 2 | 0 - 1 | St Pauli | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Forfar Athletic | 0 - 3 | 0 - 0 | Dundee | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Montrose | 1 - 1 | 1 - 0 | Arbroath | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | St. Gallen | 5 - 0 | 3 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Svelta Melsele | 1 - 6 | 0 - 2 | Beveren | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 6 - 0 | 3 - 0 | Sv Alemannia Waldalgesheim | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | Clachnacuddin | ? - ? | ? - ? | Broxburn Athletic | |||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Raith Rovers | 4 - 1 | 0 - 1 | Stranraer | ||||||
26 Jun 2021 14:30 | FT | Anker Wismar | 0 - 3 | 0 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Heidenheimer | 5 - 4 | 1 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Nurnberg | 5 - 1 | 1 - 1 | Fsv Zwickau | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | St-Truidense VV | ? - ? | ? - ? | Patro Eisden | |||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Zulte-Waregem | 0 - 4 | 0 - 2 | St Gilloise | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Kskv Zwevezele | 3 - 9 | 3 - 4 | Oostende | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Kzandhovense Sk | 0 - 7 | 0 - 0 | Lierse Kempenzonen | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | FK Khimki | 0 - 1 | 0 - 0 | Dolgiye Prudy | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Austria Wien | 2 - 1 | 1 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Lafnitz | 2 - 5 | 1 - 2 | Rapid Wien | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 4 - 0 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Uhersky Brod | 5 - 1 | 1 - 0 | Vsetin | ||||||
26 Jun 2021 16:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 6 - 1 | 3 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Olympiakos | 1 - 0 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Standard Liege | 1 - 3 | 1 - 2 | Rochefort | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | FK Pohronie | 5 - 1 | 4 - 1 | Sport Podbrezova | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Club Brugge | 1 - 1 | 0 - 1 | Germinal Beerschot | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | NK Rijeka | 3 - 0 | 2 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | SC Weiz | 2 - 6 | 1 - 3 | TSV Hartberg | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | CFR Cluj | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Dunkerque | 1 - 1 | 0 - 0 | Cercle Brugge | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Wacker Innsbruck | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | NK Mura 05 | 2 - 2 | 2 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Apollon Limassol FC | 3 - 4 | 1 - 3 | Omonia Nicosia FC | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 1 - 1 | 1 - 1 | Slask Wroclaw | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 1 | 0 - 0 | Olympiakos | ||||||
26 Jun 2021 18:00 | FT | NK Maribor | 4 - 1 | 2 - 0 | Vojvodina | ||||||
26 Jun 2021 18:00 | FT | Atsv Stadl Paura | 5 - 1 | 2 - 1 | Asko Oedt | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Gzira United | 3 - 0 | 1 - 0 | Birkirkara FC | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 01:20 | FT | Inter Miami | 1 - 2 | 0 - 0 | Orlando City | ||||||
26 Jun 2021 22:30 | FT | Sporting Kansas City | 2 - 1 | 0 - 1 | Los Angeles FC | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:45 | FT | Sligo Rovers | 4 - 0 | 2 - 0 | Bohemians | ||||||
AFC CUP Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Eastern A.A Football Team | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletic 220 | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Leeman | 4 - 1 | 3 - 0 | Tainan City | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 01:30 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Goias | ||||||
26 Jun 2021 20:30 | FT | Sampaio Correa | 2 - 0 | 1 - 0 | Botafogo | ||||||
26 Jun 2021 22:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 2 | 1 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 4 - 1 | 2 - 0 | Kaya | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Viettel | 0 - 1 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Ceres | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 2 | 1 - 1 | Daegu FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Seongnam FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 0 - 1 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
26 Jun 2021 07:00 | FT | Blaublitz Akita | 1 - 1 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Tokyo Verdy | 2 - 1 | 0 - 1 | Tochigi SC | ||||||
26 Jun 2021 10:30 | FT | Ryukyu | 4 - 0 | 2 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
26 Jun 2021 10:30 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 0 | 1 - 0 | Okayama FC | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Yamagata Montedio | 4 - 1 | 2 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 0 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
EURO Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Xứ Wales | 0 - 4 | 0 - 1 | Đan Mạch | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Italy | 0 - 0 | 0 - 0 | Áo | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Padideh Mashhad | 2 - 1 | 0 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 14:45 | FT | Smorgon FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Gomel | ||||||
26 Jun 2021 16:45 | FT | Slavia Mozyr | 2 - 3 | 1 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
26 Jun 2021 18:45 | FT | Shakhter Soligorsk | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 18:00 | FT | Al Shorta | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Talaba | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Maghrib Association Tetouan | 0 - 0 | 0 - 0 | Maghreb Fez | ||||||
26 Jun 2021 19:15 | FT | MCO Mouloudia Oujda | 0 - 0 | 0 - 0 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
26 Jun 2021 21:30 | FT | Rcoz Oued Zem | 2 - 0 | 0 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | Chongqing Lifan | ? - ? | ? - ? | Shenzhen | |||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Levadia Tallinn | 3 - 0 | 1 - 0 | Kuressaare | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Gyeongnam FC | 1 - 2 | 1 - 2 | Daejeon Citizen | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Dainava Alytus | 1 - 2 | 0 - 0 | Hegelmann Litauen | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Spyris Kaunas | 1 - 2 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 2 - 0 | 1 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Gold Coast Knights | 0 - 1 | 0 - 0 | Queensland Lions SC | ||||||
26 Jun 2021 10:30 | FT | Redlands United FC | 1 - 5 | 0 - 2 | Moreton Bay United | ||||||
26 Jun 2021 10:30 | FT | Magpies Crusaders | 1 - 2 | 0 - 2 | Brisbane Strikers | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Campbelltown City SC | 3 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Cumberland United | 0 - 3 | 0 - 1 | Sturt Lions | ||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Adelaide Panthers | 0 - 3 | 0 - 2 | Adelaide City FC | ||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | North Eastern Metrostars | 2 - 0 | 0 - 0 | Adelaide Olympic | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Grulla Morioka | 0 - 2 | 0 - 0 | Yokohama Scc | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Fujieda Myfc | 2 - 1 | 1 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 1 - 2 | 0 - 1 | Roasso Kumamoto | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | Kataller Toyama | 1 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Gainare Tottori | 0 - 1 | 0 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Qizilqum Zarafshon | 2 - 1 | 2 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Metallurg Bekobod | 2 - 2 | 1 - 0 | Navbahor Namangan | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Al Salt | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Hussein Irbid | ||||||
26 Jun 2021 18:30 | FT | Ramtha SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Baq'a | ||||||
Estonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Mulgi | 3 - 1 | 0 - 0 | Jk 32kk | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 17:05 | FT | Deportivo Merlo | 1 - 1 | 1 - 1 | Defensores Unidos | ||||||
26 Jun 2021 17:10 | FT | Club Atletico Acassuso | 1 - 0 | 0 - 0 | Los Andes | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Ca San Miguel | 1 - 0 | 1 - 0 | Villa San Carlos | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Canuelas | 2 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Colegiales | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Flandria | 2 - 0 | 1 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Sacachispas | 1 - 0 | 0 - 0 | Argentino de Quilmes | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | UAI Urquiza | 2 - 3 | 0 - 1 | Comunicaciones BsAs | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | Flandria | ? - ? | ? - ? | Villa San Carlos | |||||||
26 Jun 2021 21:10 | FT | Talleres Rem De Escalada | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Armenio | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Rockingham City | 0 - 2 | 0 - 1 | Cockburn City | ||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Armadale | 3 - 2 | 2 - 2 | ECU Joondalup | ||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Bayswater City | 5 - 1 | 1 - 1 | Balcatta | ||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Floreat Athena | 0 - 2 | 0 - 0 | Perth Glory Am | ||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Gwelup Croatia Sc | 1 - 1 | 0 - 1 | Sorrento | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 00:15 | FT | Trujillanos FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Deportivo Tachira | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Atletico Venezuela | 4 - 2 | 2 - 0 | Lala | ||||||
26 Jun 2021 21:45 | FT | Portuguesa de Desportos | 3 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 2 - 1 | 0 - 0 | St Albans Saints | ||||||
26 Jun 2021 10:00 | FT | South Melbourne | 1 - 2 | 1 - 1 | Altona Magic | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Al Nasr Benghazi | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Ahly Benghazi | ||||||
26 Jun 2021 16:30 | FT | Asswehly Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Wehda Lby | ||||||
26 Jun 2021 16:30 | FT | Al-Shat | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-ahli Tripoli | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Cobh Ramblers | 3 - 2 | 0 - 1 | Wexford Youths | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | Bayside United | ? - ? | ? - ? | Albany Creek | |||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Raufoss | 2 - 1 | 2 - 0 | Ham-Kam | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | Tromsdalen UIL | 2 - 2 | 2 - 1 | Brattvag | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Floro | 0 - 1 | 0 - 1 | Kvik Halden | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Senja | 0 - 1 | 0 - 0 | Alta | ||||||
26 Jun 2021 14:30 | FT | IF Floya | 0 - 3 | 0 - 1 | Eidsvold TF | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Baerum SK | 0 - 2 | 0 - 1 | Kongsvinger | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Moss | 2 - 5 | 2 - 3 | Valerenga B | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Asker | 2 - 2 | 1 - 0 | IL Hodd | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Arendal | 3 - 1 | 1 - 1 | Oygarden | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Fram Larvik | 0 - 4 | 0 - 2 | Vard Haugesund | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Nardo | 3 - 2 | 1 - 0 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Rosenborg B | 0 - 3 | 0 - 1 | Skeid Oslo | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Kjelsas IL | 3 - 2 | 2 - 1 | Odd Grenland B | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Notodden FK | 2 - 3 | 1 - 2 | Egersunds IK | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 1 - 0 | 0 - 0 | Aso Chlef | ||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Usm Bel Abbes | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Biskra | ||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Om Medea | 1 - 0 | 0 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Trakai Ii | 3 - 0 | 3 - 0 | Bfa | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | Suduva B | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Minija | 2 - 1 | 1 - 1 | Neptuna Klaipeda | ||||||
Chile Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 01:35 | FT | Rangers Talca | 1 - 1 | 0 - 0 | Curico Unido | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Cobresal | 2 - 2 | 1 - 1 | Fernandez Vial | ||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 0 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | Lautaro De Buin | ? - ? | ? - ? | Audax Italiano | |||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Huachipato | 3 - 2 | 3 - 0 | San Antonio Unido | ||||||
26 Jun 2021 23:00 | FT | Union La Calera | 0 - 2 | 0 - 1 | Deportes Temuco | ||||||
26 Jun 2021 23:00 | FT | Deportes Santa Cruz | 1 - 1 | 0 - 0 | Everton CD | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | 07 Vestur Sorvagur | 2 - 4 | 2 - 2 | NSI Runavik | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Tartu JK Tammeka B | 0 - 1 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Jk Welco Elekter | 0 - 4 | 0 - 3 | Paide Linnameeskond B | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Nomme United | 1 - 3 | 1 - 2 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Magni | 3 - 2 | 1 - 1 | Leiknir F | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Throttur Vogur | 3 - 0 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Fjardabyggd | 1 - 4 | 1 - 1 | Haukar | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Umf Njardvik | 2 - 1 | 2 - 0 | Kf Fjallabyggdar | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Throttur | 1 - 3 | 0 - 2 | Umf Afturelding | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | UMF Selfoss | 5 - 3 | 4 - 2 | Vikingur Olafsvik | ||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Fjolnir | 0 - 3 | 0 - 2 | Thor Akureyri | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Hwaseong Fc | 1 - 2 | 0 - 2 | Busan Transpor Tation | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | Pyeongtaek Citizen | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Incheon Korail | 0 - 0 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 2 - 0 | 0 - 0 | Changwon City | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 1 - 2 | 1 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | Werribee City Sc | 2 - 3 | 2 - 1 | Brunswick City | ||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Northcote City | 1 - 2 | 1 - 0 | Langwarrin | ||||||
26 Jun 2021 07:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 0 - 2 | 0 - 1 | Manningham United Blues | ||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Pascoe Vale Sc | 2 - 1 | 1 - 1 | Fc Bulleen Lions | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Nữ Cerezo Osaka Sakai | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | ||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Nữ Fc Takatsuki | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Angeviolet Hiroshima | ||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ As Harima Albion | ||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | Orca Kamogawa Fc Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Yamato Sylphid Womens | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 03:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 1 - 1 | 0 - 1 | Norddea Hokkaido Womens | ||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Nữ Yunogo Belle | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Kibi International University | ||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | Nữ Jfa Academy Fukushima | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsukuba Fc Womens | ||||||
Italian Campionato Primavera Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Sampdoria U19 | 1 - 2 | 1 - 2 | Atalanta U19 | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Es Ben Aknoun | 0 - 0 | 0 - 0 | Rc Kouba | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Mo Bejaia | 5 - 1 | 0 - 0 | A Bou Saada | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Usm Blida | 0 - 0 | 0 - 0 | Rc Arba | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Usm El Harrach | 0 - 1 | 0 - 0 | Irb Lakhdaria | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Wa Boufarik | 0 - 0 | 0 - 0 | Cr Beni Thour | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Wrb Msila | 1 - 2 | 0 - 0 | Jsm Bejaia | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | As Khroub | 1 - 4 | 1 - 1 | Msp Batna | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Ca Batna | 6 - 1 | 0 - 0 | Mo Constantine | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Drb Tadjenant | 2 - 3 | 2 - 1 | Teleghma | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Mc El Eulma | 2 - 1 | 1 - 0 | Usm Khenchela | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Us Chaouia | 4 - 0 | 0 - 0 | Hb Chelghoum Laid | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Usm Annaba | 4 - 0 | 4 - 0 | Crb Ouled Djellal | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Asm Oran | 3 - 1 | 2 - 1 | Skaf Khemis Melina | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Crb Temouchent | 2 - 1 | 1 - 1 | Mcb Oued Sly | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Crb Ain Ouessara | 3 - 2 | 3 - 0 | Mc Saida | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Jsm Tiaret | 6 - 2 | 0 - 0 | Om Arzew | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Sc Ain Defla | 2 - 0 | 0 - 0 | Irb El Kerma | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | Us Remchi | 2 - 0 | 0 - 0 | Rc Oued Rhiou | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Bahia Youth | 2 - 2 | 2 - 1 | Fluminense Rj Youth | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | Windsor Arch Ka I | 3 - 2 | 2 - 0 | Cheng Fung | ||||||
26 Jun 2021 14:15 | FT | Hang Sai | 0 - 3 | 0 - 2 | Cd Monte Carlo | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Sagrada Esperanca | 1 - 0 | 0 - 0 | Interclube Luanda | ||||||
26 Jun 2021 15:30 | FT | Academica Lobito | 3 - 1 | 2 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | ||||||
26 Jun 2021 16:30 | FT | Progresso Sambizanga | 2 - 2 | 1 - 0 | Ferroviario Do Huambo | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Honda | 5 - 0 | 3 - 0 | Kochi United | ||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 1 - 2 | 0 - 2 | Kagura Shimane | ||||||
26 Jun 2021 05:00 | FT | Reinmeer Aomori | 2 - 2 | 1 - 2 | Tiamo Hirakata | ||||||
26 Jun 2021 07:00 | FT | Suzuka Unlimited | 1 - 4 | 0 - 2 | Sony Sendai FC | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 2 - 1 | 2 - 1 | New York Red Bulls B | ||||||
26 Jun 2021 01:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 1 - 2 | 0 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
26 Jun 2021 02:00 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 3 - 1 | 0 - 1 | New Mexico United | ||||||
26 Jun 2021 03:35 | FT | Las Vegas Lights | 1 - 2 | 0 - 1 | San Diego Loyal Sc | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Deportivo Capiata | 1 - 3 | 1 - 2 | General Caballero | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Resistencia Sc | 2 - 2 | 1 - 1 | Club Fernando De La Mora | ||||||
Bangladesh Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 12:10 | FT | Bashundhara Kings | 2 - 1 | 2 - 1 | Rahmatgonj Mfs | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Adelaide Victory | 1 - 1 | 0 - 1 | Western Strikers SC | ||||||
26 Jun 2021 06:30 | FT | Fulham United | 1 - 3 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Playford City Patriots | 0 - 1 | 0 - 1 | Para Hills Knights | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | West Torrens Birkalla | 5 - 0 | 2 - 0 | Eastern United | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:30 | Sutherland Sharks | ? - ? | ? - ? | Sydney FC U21 | |||||||
26 Jun 2021 09:00 | Marconi Stallions | ? - ? | ? - ? | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | |||||||
26 Jun 2021 10:00 | Mt Druitt Town Rangers | ? - ? | ? - ? | Blacktown City Demons | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 05:30 | FT | Adamstown Rosebuds | 1 - 1 | 1 - 1 | Weston Workers | ||||||
26 Jun 2021 05:30 | Lambton Jarvis | ? - ? | ? - ? | Valentine | |||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Marcilio Dias Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Joinville SC | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | EC Santo Andre | 1 - 1 | 0 - 1 | Sao Bento | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Uniao Rondoniense(MT) | 2 - 1 | 2 - 1 | Brasiliense (DF) | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Imperatriz Ma | 1 - 1 | 1 - 1 | Juventude Ma | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Caldense(MG) | 3 - 1 | 2 - 0 | Uberlandia | ||||||
26 Jun 2021 21:00 | FT | Inter De Limeira | 1 - 1 | 1 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
26 Jun 2021 23:00 | FT | Esportivo Rs | 1 - 1 | 0 - 0 | Caxias Rs | ||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 00:00 | FT | Botafogo PB | 2 - 0 | 1 - 0 | Altos/pi | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Parana PR | 3 - 1 | 3 - 0 | Sao Jose Poa Rs | ||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Ec Jacuipense | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferroviario Ce | ||||||
26 Jun 2021 21:00 | FT | Manaus Fc Am | 2 - 1 | 1 - 0 | Tombense | ||||||
26 Jun 2021 21:00 | FT | Mirassol | 1 - 2 | 1 - 0 | Ituano Sp | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 21:00 | FT | Ol Reign Womens | 0 - 3 | 0 - 1 | Gotham Fc Womens | ||||||
26 Jun 2021 21:25 | FT | Chicago Red Stars Womens | 0 - 3 | 0 - 1 | Racing Louisville Womens | ||||||
USA National Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 2 - 1 | 0 - 1 | Richmond Kickers | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 05:15 | FT | Hobart Zebras | 1 - 2 | 1 - 0 | Devonport City Striker | ||||||
26 Jun 2021 07:30 | FT | Glenorchy Knights | 5 - 0 | 2 - 0 | Riverside Olympic | ||||||
26 Jun 2021 07:30 | FT | Launceston City | 2 - 1 | 2 - 0 | Hobart Olympia Warriors | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Kingborough Lions | 3 - 3 | 1 - 2 | South Hobart | ||||||
Australia New South Wales League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 09:00 | Bonnyrigg White Eagles | ? - ? | ? - ? | Western Sydney Wanderers Am | |||||||
26 Jun 2021 10:00 | St George Saints | ? - ? | ? - ? | Mounties Wanderers | |||||||
Australia Victoria State League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 06:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 0 - 4 | 0 - 2 | Box Hill United Sc | ||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:15 | Brisbane City SC | ? - ? | ? - ? | Mitchelton | |||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Rochedale Rovers | 2 - 3 | 1 - 1 | Southside Eagles | ||||||
26 Jun 2021 09:30 | FT | Holland Park Hawks | 2 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Wolves | ||||||
26 Jun 2021 10:15 | FT | Western Pride | 2 - 2 | 1 - 1 | Sunshine Coast | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 08:00 | FT | Newmarket Sfc | 3 - 1 | 1 - 1 | Slack Creek | ||||||
26 Jun 2021 09:00 | FT | North Pine | 4 - 0 | 0 - 0 | Annerley | ||||||
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Sporting Lisbon U19 | 0 - 2 | 0 - 0 | Porto U19 | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 3 - 4 | 1 - 0 | Ca River Plate | ||||||
26 Jun 2021 22:00 | FT | CA Penarol | 1 - 1 | 0 - 0 | Villa Espanola | ||||||
Uruguay Segunda Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 01:00 | FT | Defensor SC | 4 - 0 | 1 - 0 | Central Espanol | ||||||
Senegal Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 18:00 | FT | Asc Jaraaf | 1 - 0 | 0 - 0 | Generation Foot | ||||||
Denmark - 4.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Silkeborg KFUM | 1 - 1 | 1 - 1 | Hedensted BK | ||||||
26 Jun 2021 11:30 | FT | Varde IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Kjellerup IF | ||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | If Lyseng | 4 - 1 | 1 - 0 | Marienlyst | ||||||
26 Jun 2021 12:00 | FT | Vejgaard Bk | 1 - 1 | 0 - 0 | Odder IGF | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Valby Bk | 1 - 2 | 0 - 0 | IF Skjold Birkerod | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Tarup Paarup If | 2 - 1 | 1 - 0 | Herning Kfum | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Ringkobing | 2 - 2 | 1 - 0 | Norresundby | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | Gentofte Vangede If/gvi | ? - ? | ? - ? | Rishoj | |||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Herlev IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlslunde | ||||||
Austria Landesliga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | As Koma Elektra | 2 - 2 | 0 - 2 | Stadlau | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Sv Wienerberger | 1 - 0 | 0 - 0 | Fv Austria Xiii | ||||||
26 Jun 2021 16:00 | FT | SAK Klagenfurt | 2 - 3 | 0 - 1 | Treibach | ||||||
26 Jun 2021 16:30 | FT | Svg Bleiburg | 2 - 3 | 0 - 2 | Asko Kottmannsdorf | ||||||
26 Jun 2021 17:00 | FT | Asko Gmund | 0 - 3 | 0 - 1 | Atus Ferlach | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | La Chaux De Fonds | 1 - 2 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Meyrin | 1 - 2 | 0 - 0 | Naters | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Us Terre Sainte | 2 - 3 | 0 - 0 | Bulle | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Martigny Sports | 2 - 0 | 0 - 0 | Grand Lancy | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Chenois | 2 - 0 | 0 - 0 | Olympique De Geneve | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Zug 94 | 2 - 1 | 0 - 0 | Solothurn | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Schotz | 1 - 2 | 0 - 1 | Bassecourt | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | Sv Muttenz | ? - ? | ? - ? | Wohlen | |||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Sc Buochs | 1 - 2 | 0 - 0 | Baden | ||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Langenthal | 0 - 2 | 0 - 1 | Biel-bienne | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | USV Eschen Mauren | 0 - 2 | 0 - 2 | Wettswil Bonstetten | ||||||
Iceland 3 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 15:00 | FT | Kfr Aegir | 0 - 1 | 0 - 1 | Kfs Vestmannaeyjar | ||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 3 - 2 | 2 - 2 | Laanemaa Haapsalu | ||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Vandra Jk Vaprus | 2 - 4 | 1 - 3 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Tabasalu Charma | 4 - 2 | 1 - 1 | Tallinna Jk Legion B | ||||||
Kenya Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 11:00 | FT | Mathare United | 1 - 2 | 0 - 2 | Posta Rangers | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Kakamega Homeboyz | 0 - 0 | 0 - 0 | Kcb Sc | ||||||
26 Jun 2021 13:00 | FT | Gor Mahia | 1 - 2 | 0 - 1 | Weston Shitima | ||||||
26 Jun 2021 13:15 | FT | Wazito | 1 - 2 | 1 - 0 | Afc Leopards | ||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 13:30 | FT | Khatlon | 0 - 0 | 0 - 0 | Istaravshan | ||||||
26 Jun 2021 13:30 | FT | Cska Pamir Dushanbe | 2 - 2 | 2 - 1 | Kuktosh | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Richards Bay | 1 - 1 | 0 - 0 | Chippa United FC | ||||||
Belarus Reserve League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 14:00 | FT | Isloch Reserves | 0 - 1 | 0 - 0 | Minsk Reserves | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:00 | FT | Fc Edmonton | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Ottawa | ||||||
26 Jun 2021 22:30 | FT | Pacific | 2 - 0 | 2 - 0 | Hfx Wanderers | ||||||
CAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 16:59 | FT | Kaizer Chiefs FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | ||||||
26 Jun 2021 20:00 | FT | Al Ahly | 3 - 0 | 1 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Jun 2021 19:15 | FT | Mount Pleasant | 0 - 0 | 0 - 0 | Tivoli Gardens | ||||||
26 Jun 2021 21:40 | FT | Cavalier | 2 - 0 | 0 - 0 | Humble Lions |
Toplam maçlar: 326
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...