futbol sonuçları 26-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:30 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 2 | 1 - 1 | Manchester City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Watford | 0 - 0 | 0 - 0 | Brighton | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Newcastle United | 3 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Huddersfield Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Southampton | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Crystal Palace | 0 - 2 | 0 - 1 | Swansea City | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Manchester United | 2 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Sheffield United | 3 - 1 | 2 - 0 | Derby County | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Millwall | 4 - 0 | 3 - 0 | Norwich City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Middlesbrough | 0 - 0 | 0 - 0 | Preston North End | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ipswich | 0 - 2 | 0 - 1 | Fulham | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Cardiff City | 2 - 1 | 2 - 1 | Queens Park Rangers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Burton Albion FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Sheffield Wed | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Brentford | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolves | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Birmingham | 0 - 2 | 0 - 0 | Reading | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Barnsley | 3 - 0 | 2 - 0 | Sunderland | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Nottingham Forest | 0 - 2 | 0 - 1 | Leeds United | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Genoa | 2 - 4 | 2 - 2 | Juventus | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Benevento | 0 - 1 | 0 - 0 | Bologna | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | AS Roma | 1 - 3 | 1 - 0 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Ternana | 1 - 1 | 1 - 1 | Empoli | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Venezia | 0 - 0 | 0 - 0 | Salernitana | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Virtus Entella | 1 - 5 | 1 - 4 | Perugia | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Pro Vercelli | 0 - 2 | 0 - 1 | Frosinone | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Palermo | 2 - 0 | 1 - 0 | Spezia | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Carpi | 1 - 0 | 1 - 0 | Novara | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Cittadella | 3 - 2 | 3 - 1 | Ascoli | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Avellino | 2 - 1 | 0 - 1 | Brescia | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:15 | FT | Alaves | 0 - 2 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
26 Aug 2017 19:15 | FT | Levante | 2 - 2 | 1 - 2 | Deportivo La Coruna | ||||||
26 Aug 2017 19:15 | FT | Girona | 1 - 0 | 1 - 0 | Malaga | ||||||
26 Aug 2017 21:15 | FT | Las Palmas | 1 - 5 | 0 - 2 | Atletico Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Cultural Leonesa | 2 - 1 | 0 - 1 | Osasuna | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | SD Huesca | 2 - 0 | 2 - 0 | La Hoya Lorca | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Sevilla | 1 - 2 | 0 - 2 | Valladolid | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Rayo Vallecano | 2 - 2 | 2 - 0 | Numancia | ||||||
26 Aug 2017 21:00 | FT | Almeria | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | VfB Stuttgart | 1 - 0 | 0 - 0 | Mainz 05 | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Werder Bremen | 0 - 2 | 0 - 0 | Bayern Munich | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Augsburg | 2 - 2 | 1 - 2 | Monchengladbach | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Eintr Frankfurt | 0 - 1 | 0 - 1 | Wolfsburg | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 2 | 1 - 0 | Hoffenheim | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 0 | 1 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 1 - 2 | 1 - 2 | Holstein Kiel | ||||||
26 Aug 2017 12:00 | FT | Erzgebirge Aue | 3 - 1 | 0 - 0 | Nurnberg | ||||||
26 Aug 2017 12:00 | FT | St Pauli | 1 - 0 | 0 - 0 | Heidenheimer | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:15 | FT | Nantes | 0 - 0 | 0 - 0 | Lyon | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Caen | 1 - 0 | 0 - 0 | Metz | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Dijon | 2 - 1 | 1 - 0 | Montpellier | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Bordeaux | 2 - 1 | 1 - 0 | ES Troyes AC | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Amiens | 3 - 0 | 2 - 0 | Nice | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Toulouse | 3 - 2 | 1 - 1 | Stade Rennais FC | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Lorient | 2 - 1 | 1 - 1 | Stade Reims | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Pacos Ferreira | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Moreirense | 0 - 3 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
26 Aug 2017 18:15 | FT | Chaves | 0 - 2 | 0 - 1 | Feirense | ||||||
26 Aug 2017 20:30 | FT | Rio Ave | 1 - 1 | 0 - 0 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Vitesse Arnhem | 1 - 2 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | ||||||
26 Aug 2017 18:45 | FT | Zwolle | 2 - 0 | 1 - 0 | Twente Enschede | ||||||
26 Aug 2017 18:45 | FT | ADO Den Haag | 1 - 2 | 0 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | Heracles Almelo | 2 - 2 | 1 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 10:00 | Air Force Central | ? - ? | ? - ? | Samut Prakan City | |||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 01:05 | FT | CA Banfield | 2 - 1 | 2 - 0 | Belgrano | ||||||
26 Aug 2017 18:05 | FT | Defensa Y Justicia | 4 - 4 | 3 - 3 | Gimnasia LP | ||||||
26 Aug 2017 20:15 | FT | Colon | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosario Central | ||||||
26 Aug 2017 22:05 | FT | Talleres Cordoba | 5 - 2 | 0 - 0 | Lanus | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Sporting Charleroi | 3 - 2 | 0 - 1 | Zulte-Waregem | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | St-Truidense VV | 1 - 0 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | KSC Lokeren | 3 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Genk | 1 - 0 | 1 - 0 | KV Mechelen | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Arsenal Tula | 0 - 1 | 0 - 1 | Amkar Perm | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Rubin Kazan | 1 - 0 | 1 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 2 - 1 | 1 - 1 | Ural Yekaterinburg | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Motherwell FC | 2 - 1 | 2 - 1 | Hearts | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Partick Thistle | 3 - 4 | 2 - 2 | Aberdeen | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kilmarnock | 2 - 2 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Celtic | 1 - 1 | 0 - 1 | St Johnstone | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 20:00 | FT | Fluminense | 0 - 1 | 0 - 1 | Vasco da Gama | ||||||
26 Aug 2017 23:00 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Elite 3000 Helsingor | 2 - 0 | 1 - 0 | Randers FC | ||||||
26 Aug 2017 16:30 | FT | Aalborg BK | 0 - 0 | 0 - 0 | Aarhus AGF | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | AFC United | 0 - 0 | 0 - 0 | Hammarby | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 00:00 | FT | New York Red Bulls | 1 - 1 | 0 - 0 | New York City Fc | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Mfk Karvina | 0 - 1 | 0 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Brno | 2 - 0 | 1 - 0 | Sparta Praha | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Synot Slovacko | 0 - 0 | 0 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ik Frej Taby | 1 - 2 | 0 - 0 | Norrby IF | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Dalkurd Ff | 2 - 1 | 2 - 1 | Orgryte | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 4 - 2 | 1 - 1 | Inter Turku | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ilves Tampere | 2 - 1 | 1 - 1 | HIFK | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Lahti | 0 - 1 | 0 - 0 | Ps Kemi | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | SJK Seinajoki | 0 - 4 | 0 - 0 | Jyvaskyla JK | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:45 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Antalyaspor | ||||||
26 Aug 2017 17:45 | FT | Besiktas | 2 - 1 | 1 - 1 | Bursaspor | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | Kayserispor | 2 - 2 | 1 - 1 | Osmanlispor | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | Goztepe | 3 - 2 | 2 - 2 | Trabzonspor | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Wigan Athletic | 1 - 1 | 1 - 0 | Portsmouth | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Walsall | 3 - 3 | 0 - 2 | Bradford AFC | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 0 - 2 | 0 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 0 | 0 - 0 | Bury | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 0 - 4 | 0 - 1 | Scunthorpe United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Oxford United | 1 - 1 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Northampton Town | 1 - 4 | 0 - 2 | Peterborough United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Gillingham | 3 - 3 | 0 - 1 | Southend United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Bristol Rovers | 3 - 1 | 2 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Blackpool | 2 - 1 | 2 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 4 - 1 | 2 - 1 | Milton Keynes Dons | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 2 - 0 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 00:30 | FT | Parana PR | 2 - 0 | 0 - 0 | Juventude | ||||||
26 Aug 2017 01:30 | FT | Internacional | 3 - 2 | 2 - 1 | Paysandu (PA) | ||||||
26 Aug 2017 20:30 | FT | Vila Nova (GO) | 2 - 0 | 1 - 0 | ABC RN | ||||||
26 Aug 2017 20:30 | FT | Santa Cruz (PE) | 1 - 2 | 1 - 0 | CRB AL | ||||||
26 Aug 2017 20:30 | FT | Oeste FC | 4 - 1 | 3 - 1 | Boa Esporte Clube | ||||||
26 Aug 2017 23:00 | FT | Figueirense (SC) | 2 - 1 | 1 - 0 | Guarani Sp | ||||||
26 Aug 2017 23:00 | FT | Luverdense | 1 - 0 | 0 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 03:10 | FT | Club Tijuana | 2 - 1 | 1 - 0 | Pachuca | ||||||
26 Aug 2017 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 1 | 0 - 0 | Monterrey | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Lausanne Sports | 1 - 1 | 1 - 0 | Grasshoppers | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Lugano | 4 - 1 | 2 - 1 | Thun | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:30 | FT | Vv Buitenpost | 0 - 2 | 0 - 0 | SC Genemuiden | ||||||
SEA Games Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Thái Lan U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Myanmar U23 | ||||||
26 Aug 2017 13:45 | FT | Malaysia U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Indonesia U23 | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Consadole Sapporo | 1 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Cerezo Osaka | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 1 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Sagan Tosu | 1 - 3 | 0 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Jubilo Iwata | 2 - 1 | 0 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 1 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 3 | 1 - 2 | Gifu | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 3 | 2 - 1 | Yokohama FC | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 1 | 1 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Machida Zelvia | 1 - 2 | 0 - 1 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Kamatamare Sanuki | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 0 - 2 | 0 - 2 | Shonan Bellmare | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 2 - 3 | 1 - 1 | Oita Trinita | ||||||
Norway NM Cupen Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Mjondalen | 1 - 2 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Lillestrom | 3 - 1 | 1 - 1 | Stabaek | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:15 | FT | Platanias FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Xanthi | ||||||
26 Aug 2017 17:15 | FT | Panaitolikos Agrinio | 2 - 2 | 0 - 1 | PAE Atromitos | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Lamia | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympiakos | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
26 Aug 2017 17:15 | FT | Hapoel Ashkelon | 1 - 1 | 1 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
26 Aug 2017 18:15 | FT | Maccabi Netanya | 2 - 2 | 2 - 1 | Hapoel Acco | ||||||
26 Aug 2017 18:30 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Ethnikos Achnas | 3 - 0 | 2 - 0 | AEP Paphos | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Aris Limassol | 1 - 1 | 1 - 0 | Nea Salamis | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:30 | FT | Gresik United | 0 - 5 | 0 - 3 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stal Dniprodzherzhynsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Zirka Kirovohrad | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Olimpic Donetsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:30 | FT | ACS Poli Timisoara | 4 - 3 | 2 - 0 | CFR Cluj | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Voluntari | 1 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 1 | 0 - 1 | St.Polten | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Rapid Wien | 1 - 0 | 1 - 0 | LASK Linz | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 07:30 | FT | Southern District | 0 - 1 | 0 - 0 | Sun Pegasus | ||||||
26 Aug 2017 10:30 | FT | Hong Kong Sapling | 1 - 1 | 0 - 1 | Wofoo Tai Po | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Szombathelyi Haladas | 1 - 5 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Balmazujvaros | 0 - 1 | 0 - 0 | Ujpesti TE | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Diosgyor | 2 - 1 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Vasas | 3 - 1 | 2 - 1 | Paksi SE | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Budapest Honved | 1 - 3 | 0 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Korona Kielce | 2 - 1 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 1 | 0 - 0 | Piast Gliwice | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Wisla Krakow | 1 - 1 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Zemun | 1 - 1 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Javor Ivanjica | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 0 - 2 | 0 - 1 | Macva Sabac | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Radnicki Nis | 2 - 2 | 1 - 1 | Radnik Surdulica | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Vojvodina | 0 - 5 | 0 - 1 | Spartak Subotica | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Mladost Lucani | 4 - 1 | 1 - 0 | Borac Cacak | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 2 - 2 | 0 - 1 | Rudes | ||||||
26 Aug 2017 20:00 | FT | Zapresic | 1 - 3 | 0 - 2 | NK Rijeka | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:45 | FT | Beroe | 0 - 3 | 0 - 1 | CSKA Sofia | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Levski Sofia | 4 - 0 | 2 - 0 | Slavia Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | MFK Ruzomberok | 3 - 3 | 1 - 2 | Trencin | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Nitra | 3 - 1 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Zemplin Michalovce | 2 - 0 | 1 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | 1. Tatran Presov | 2 - 2 | 1 - 0 | FK Senica | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | NK Publikum Celje | 4 - 1 | 2 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
26 Aug 2017 19:20 | FT | Gorica | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Rudar Velenje | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Gomel | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Vitebsk | 2 - 2 | 2 - 1 | Neman Grodno | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Isloch Minsk | 0 - 0 | 0 - 0 | FC Minsk | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Bala Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Newtown | 4 - 1 | 2 - 1 | Carmarthen | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Llandudno | 1 - 0 | 0 - 0 | Connah's QN | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Okzhetpes | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Aktobe Lento | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 1 - 1 | 0 - 0 | Ordabasy | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Tobol Kostanai | 2 - 0 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Taraz | 1 - 1 | 1 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | FK Atyrau | 0 - 1 | 0 - 0 | Kairat Almaty | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 3 - 0 | 1 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Vitez | 2 - 3 | 1 - 1 | Zrinjski Mostar | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | FK Zeljeznicar | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Trans Narva | 1 - 1 | 1 - 0 | JK Sillamae Kalev | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 0 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Wohlen | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiasso | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Wil 1900 | 0 - 2 | 0 - 0 | Winterthur | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Spicul Chiscareni | 1 - 0 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Shirak | 2 - 1 | 1 - 0 | Ararat Yerevan | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 03:00 | FT | Deportivo Petapa | 1 - 1 | 1 - 1 | CSD Municipal | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 22:00 | FT | Municipal Limeno | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 22:30 | FT | Marathon | 3 - 2 | 0 - 1 | Juticalpa | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Seoul E Land | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyeongnam FC | ||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Ansan Greeners | 0 - 2 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 01:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 0 - 0 | 0 - 0 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
26 Aug 2017 01:30 | FT | CD El Nacional | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente Jose Teran | ||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Club Sport Emelec | 2 - 1 | 1 - 1 | Macara | ||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Guayaquil City | 0 - 0 | 0 - 0 | Delfin SC | ||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 1 | 2 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | FK Ventspils | 1 - 2 | 0 - 1 | Rigas Futbola Skola | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Liepajas Metalurgs | 1 - 2 | 1 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Rakow Czestochowa | 2 - 2 | 0 - 2 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Puszcza Niepolomice | 2 - 1 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Inter Palmira | 3 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
26 Aug 2017 21:15 | FT | Patriotas | 1 - 1 | 0 - 1 | La Equidad | ||||||
26 Aug 2017 23:30 | FT | Tigres FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Jaguares De Cordoba | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Illichivets U21 | 3 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Zorya U21 | 1 - 0 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Pfc Oleksandria U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | Vorskla U21 | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Veres Rivne U21 | 0 - 4 | 0 - 3 | Shakhtar Donetsk U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | St Mirren | 3 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Greenock Morton | 0 - 1 | 0 - 0 | Livingston | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Falkirk | 1 - 4 | 0 - 2 | Queen of South | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Brechin City | 0 - 4 | 0 - 2 | Inverness C.T. | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Dumbarton | 0 - 4 | 0 - 2 | Dunfermline | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | East Fife | 0 - 5 | 0 - 3 | Raith Rovers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ayr Utd | 1 - 2 | 1 - 1 | Arbroath | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Airdrie United | 2 - 0 | 1 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Forfar Athletic | 0 - 2 | 0 - 1 | Albion Rovers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Queens Park | 2 - 2 | 1 - 2 | Stranraer | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Brisbane Strikers | 1 - 3 | 0 - 2 | Moreton Bay United | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Palm Beach Sharks | 0 - 3 | 0 - 1 | Western Pride | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Adelaide City FC | 2 - 1 | 0 - 1 | North Eastern Metrostars | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Tokyo U23 | 0 - 3 | 0 - 1 | Yokohama Scc | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 2 | 0 - 2 | Sc Sagamihara | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Tochigi SC | 3 - 2 | 1 - 0 | Grulla Morioka | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 2 - 0 | 0 - 0 | Ryukyu | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Kagoshima United | 2 - 1 | 0 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 3 - 1 | 1 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Shurtan Guzor | 0 - 1 | 0 - 1 | Metallurg Bekobod | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Navbahor Namangan | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Samarkand | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Buxoro | 1 - 0 | 0 - 0 | Qizilqum Zarafshon | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 2 - 0 | 1 - 0 | Obod Tashkent | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 0 | 0 - 0 | Qviding FIF | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Husqvarna FF | 1 - 2 | 0 - 1 | Assyriska Bk | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Karlskrona | 6 - 1 | 4 - 1 | Ljungskile SK | ||||||
Lithuania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Panerys Vilnius | 0 - 8 | 0 - 1 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Kpv | 2 - 2 | 2 - 1 | TPS Turku | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ekenas IF Fotboll | 1 - 2 | 0 - 2 | Jaro | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 21:00 | FT | Atletico Clube Purtugal | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Cartagena | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Sundbybergs | 2 - 0 | 1 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 1 - 1 | 0 - 1 | BKV Norrtalje | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stromsbergs IF | 0 - 5 | 0 - 1 | Ifk Lidingo | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Perth SC | 6 - 1 | 3 - 0 | ECU Joondalup | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Perth Glory Am | 2 - 0 | 0 - 0 | Cockburn City | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Sorrento | 0 - 1 | 0 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Bayswater City | 3 - 1 | 2 - 1 | Stirling Lions | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Armadale | 2 - 1 | 2 - 1 | Joondalup United | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Balcatta | 2 - 0 | 0 - 0 | Mandurah City | ||||||
26 Aug 2017 08:05 | FT | Floreat Athena | 1 - 1 | 0 - 1 | Inglewood United | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Samtredia | 1 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Kutaisi | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Dinamo Batumi | 1 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 22:00 | FT | Deportivo La Guaira | 3 - 0 | 1 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Zira | 3 - 1 | 0 - 0 | Standard Sumqayit | ||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Qarabag | 2 - 1 | 0 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Anzhi 2 Makhachkala | 5 - 2 | 2 - 1 | Kuban Krasnodar B | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Mashuk-KMV | 4 - 2 | 1 - 2 | Dynamo Stavropol | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Afips | 1 - 1 | 0 - 1 | Akademia | ||||||
26 Aug 2017 16:30 | FT | Druzhba Maykop | 0 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Avondale Heights | 1 - 1 | 0 - 1 | Oakleigh Cannons | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:30 | FT | Grenoble | 2 - 1 | 0 - 1 | Dunkerque | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 00:10 | FT | Independiente Fbc | 4 - 1 | 2 - 1 | Sol De America | ||||||
26 Aug 2017 20:00 | FT | Cerro Porteno | 1 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Asuncion | ||||||
26 Aug 2017 22:40 | FT | General Diaz | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:45 | FT | Rizespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Erzurum BB | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Eskisehirspor | 2 - 2 | 1 - 0 | Denizlispor | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | Gaziantepspor | 1 - 4 | 0 - 1 | Vestel Manisaspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Cska Moscow Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
26 Aug 2017 13:30 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 3 - 1 | 0 - 0 | Fk Rostov Youth | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Moscow Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Lijiang FC | 3 - 3 | 3 - 2 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
26 Aug 2017 12:35 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 2 - 2 | 0 - 0 | Yiteng FC | ||||||
26 Aug 2017 12:35 | FT | Shenzhen | 0 - 1 | 0 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
26 Aug 2017 12:35 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 1 - 1 | 1 - 1 | Wuhan ZALL | ||||||
26 Aug 2017 12:45 | FT | Shanghai Shenxin | 2 - 2 | 2 - 0 | Meizhou Hakka | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:15 | FT | Pardubice | 2 - 1 | 1 - 1 | Fk Banik Sokolov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Carlstad United BK | 2 - 1 | 1 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hirnyk Sport | 1 - 3 | 1 - 0 | Arsenal Kyiv | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Rukh Vynnyky | 0 - 1 | 0 - 0 | Cherkaskyi Dnipro | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Fk Poltava | 2 - 2 | 1 - 1 | Naftovik Ukrnafta | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Inhulets Petrove | 0 - 0 | 0 - 0 | Obolon Kiev | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Desna Chernihiv | 3 - 1 | 2 - 1 | Zhemchuzhyna Odessa | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Kolos Kovalivka | 2 - 2 | 1 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Raufoss | 1 - 0 | 0 - 0 | Grorud IL | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ham-Kam | 2 - 1 | 1 - 0 | Kjelsas IL | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Baerum SK | 2 - 3 | 1 - 0 | Asker | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Follo | 1 - 0 | 0 - 0 | Brumunddal | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Nybergsund IL Trysil | 3 - 4 | 0 - 3 | KFUM Oslo | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | FK Vidar | 3 - 2 | 1 - 0 | Fram Larvik | ||||||
26 Aug 2017 13:30 | FT | Honefoss | 3 - 0 | 0 - 0 | Nardo | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Vindbjart | 3 - 1 | 2 - 0 | Vard Haugesund | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Mc Oran | 3 - 0 | 0 - 0 | Usm Blida | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Es Setif | 2 - 1 | 1 - 1 | Usm El Harrach | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 1 | 1 - 1 | Js Saoura | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Usm Alger | 2 - 1 | 0 - 1 | Paradou Ac | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 3 - 3 | 1 - 1 | Brno U19 | ||||||
26 Aug 2017 09:30 | FT | Ceske Budejovice u19 | 2 - 1 | 0 - 0 | Opava U19 | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Bohemians 1905 U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Pribram U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Pardubice U19 | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Mfk Karvina U19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Frydek-mistek u19 | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Teplice U19 | 1 - 4 | 0 - 2 | Sparta Praha U19 | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Zlin U19 | 2 - 2 | 1 - 2 | Slavia Praha u19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Platinum | 1 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 0 - 0 | 0 - 0 | Caps United Fc | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Zpc Kariba | 2 - 1 | 1 - 0 | Harare City | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Chicken Inn | 1 - 0 | 1 - 0 | Hwange Colliery | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 3 - 0 | 1 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Utenis Utena Ii | 1 - 3 | 0 - 1 | Palanga | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Silute | 2 - 1 | 2 - 1 | Stumbras Ii | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Koralas | 2 - 0 | 1 - 0 | Nevezis | ||||||
Faroe Islands Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | B36 Torshavn | 0 - 1 | 0 - 1 | NSI Runavik | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Backa Topola | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Jagodina | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Sindelic Nis | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Csk Pivara Celarevo | 2 - 2 | 0 - 2 | Novi Pazar | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Dinamo Vranje | 2 - 0 | 1 - 0 | Indjija | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Buducnost Dobanovci | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Teleoptik Zemun | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 0 - 1 | 0 - 1 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Flora Tallinn Ii | 2 - 0 | 1 - 0 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 1 | 0 - 0 | Brda | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Ask Bravo | 0 - 1 | 0 - 1 | Brezice | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | NK Krka | 2 - 0 | 1 - 0 | Nk Verzej | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Tabor Sezana | 2 - 1 | 1 - 1 | Nafta | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Fuzinar | 1 - 5 | 1 - 3 | Nk Radomlje | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kv Vesturbaeja | 3 - 1 | 1 - 0 | Huginn | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Vestri | 2 - 2 | 0 - 2 | Tindastoll Sauda | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 0 - 2 | 0 - 1 | Umf Njardvik | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Fjardabyggd | 2 - 2 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Vidir Gardur | 4 - 2 | 3 - 0 | Sindri | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Umf Afturelding | 3 - 4 | 2 - 1 | Magni | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Leiknir F | 0 - 2 | 0 - 0 | UMF Selfoss | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Grotta Seltjarnarnes | 1 - 3 | 1 - 1 | Thor Akureyri | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:30 | FT | Msk Zilina B | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 3 - 2 | 2 - 2 | Inter Bratislava | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 0 - 1 | 0 - 1 | Sport Podbrezova B | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 2 - 2 | 1 - 1 | Spisska Nova Ves | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Sileks | 1 - 4 | 0 - 1 | Pelister Bitola | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Skopje | 0 - 0 | 0 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Pobeda Prilep | 2 - 1 | 0 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Busan I'Park | 0 - 2 | 0 - 1 | Buyeo | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Goyang Fc | 1 - 2 | 1 - 1 | Pyeongchang | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Seoul United Fc | 1 - 3 | 1 - 3 | Jungnang Chorus Mustang Fc | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Fc Uijeongbu | 3 - 1 | 1 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 2 - 1 | 0 - 1 | Jeonju Citizen | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Hwaseong Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Pocheon Fc | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Cheongju City | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Yangpyeong | 1 - 0 | 0 - 0 | Paju Citizen Fc | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 1 - 3 | 1 - 0 | Icheon Citizen Fc | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Coventry | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Swindon | 0 - 3 | 0 - 1 | Crawley Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Port Vale | 0 - 1 | 0 - 1 | Crewe Alexandra | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Newport County | 4 - 1 | 0 - 1 | Chesterfield | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Mansfield Town | 2 - 2 | 1 - 0 | Luton Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Lincoln City | 4 - 1 | 1 - 0 | Carlisle | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Grimsby Town | 2 - 3 | 0 - 2 | Wycombe Wanderers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Colchester United | 5 - 1 | 2 - 1 | Forest Green Rovers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Cheltenham Town | 3 - 4 | 2 - 2 | Exeter City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Cambridge United | 0 - 0 | 0 - 0 | Morecambe | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Barnet | 0 - 1 | 0 - 1 | Stevenage Borough | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Box Hill United Sc | 0 - 5 | 0 - 1 | Melbourne Heart Youth | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Murray United | 5 - 2 | 3 - 0 | Nunawading City | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Dandenong Thunder | 6 - 2 | 3 - 1 | Richmond | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Springvale White Eagles | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Ballarat Red Devils | 1 - 2 | 0 - 1 | Werribee City Sc | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Northcote City | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunshine George Cross | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 9 - 2 | 3 - 0 | Bendigo | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Brunswick City | 2 - 1 | 0 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Moreland Zebras | 4 - 0 | 1 - 0 | Moreland City | ||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 3 - 2 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 3 - 2 | 1 - 2 | Prevysov | ||||||
26 Aug 2017 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Pisek | ||||||
26 Aug 2017 09:30 | FT | Benesov | 3 - 0 | 1 - 0 | Polaban Nymburk | ||||||
26 Aug 2017 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrudim | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Dobrovice | 4 - 1 | 2 - 0 | Stechovice | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Domazlice | 5 - 2 | 3 - 1 | Litomerice | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Viktorie Jirny | 1 - 0 | 1 - 0 | Sokol Brozany | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Fbk Karlstad | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Uddevalla | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Lerums Is | 2 - 1 | 1 - 0 | Nordvarmland Ff | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Grebbestads If | 3 - 0 | 2 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stenungsunds If | 0 - 2 | 0 - 2 | Ik Gauthiod | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Nacka Boo Ff | 4 - 1 | 2 - 0 | Haninge | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Rynninge IK | 0 - 1 | 0 - 1 | IK Sleipner | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 2 - 3 | 0 - 2 | Huddinge If | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Varmdo IF | 0 - 2 | 0 - 2 | Kumla | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Varmbols Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Motala AIF | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | IF Sylvia | 4 - 1 | 2 - 0 | Sodertalje | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 11:00 | FT | Hittarps Ik | 2 - 0 | 0 - 0 | Varbergs Gif | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Tvaakers IF | 1 - 2 | 0 - 0 | Savedalens IF | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Vinbergs If | 1 - 1 | 0 - 1 | Dalstorps If | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Torslanda IK | 4 - 3 | 2 - 2 | Hoganas Bk | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Eskilsminne IF | 4 - 3 | 0 - 1 | Lindome GIF | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | IS Halmia | 4 - 4 | 3 - 0 | Ullared | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Fk Valmiera | 5 - 3 | 1 - 1 | Rezekne / Bjss | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Jdfs Alberts | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Daugava Daugavpils | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Preilu | 2 - 1 | 0 - 0 | Rigas Tehniska Universitate | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Grobina | 4 - 5 | 0 - 0 | Tukums-2000 | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Union Gurten | 3 - 1 | 0 - 0 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | SV Allerheiligen | 2 - 0 | 1 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 1 - 0 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Decic Tuzi | 2 - 1 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Kom Podgorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Grbalj Radanovici | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 1 | 1 - 0 | Zeta | ||||||
26 Aug 2017 18:15 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 1 | 1 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
Ireland - FAI Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Crumlin United | 1 - 3 | 1 - 2 | Dundalk | ||||||
26 Aug 2017 18:30 | FT | Limerick FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Finn Harps | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Nữ Nagano Parceiro | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Beleza | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 2 - 1 | 0 - 0 | Nữ Yunogo Belle | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | ? - ? | ? - ? | Nữ Fc Takatsuki | |||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 4 - 2 | 3 - 1 | Chemnitzer | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Karlsruher SC | 1 - 1 | 0 - 1 | Hallescher | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 1 - 1 | 0 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | VfR Aalen | 1 - 1 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | 0 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 4 - 1 | 1 - 1 | Werder Bremen Am | ||||||
26 Aug 2017 13:05 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 0 | 0 - 0 | Sportfreunde Lotte | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Workington | 0 - 0 | 0 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 2 - 0 | 2 - 0 | Matlock Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Ashton United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stourbridge | 0 - 2 | 0 - 2 | Marine | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Mickleover Sports | 1 - 2 | 1 - 0 | Nantwich Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hednesford Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Lancaster City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Farsley Celtic | 1 - 0 | 1 - 0 | Rushall Olympic | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Buxton FC | 2 - 1 | 2 - 1 | Halesowen Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Barwell | 0 - 1 | 0 - 0 | Witton Albion | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Altrincham | 4 - 2 | 2 - 1 | Coalville | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 0 - 1 | 0 - 0 | Shaw Lane Association | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 1 | 0 - 0 | LKS Lodz | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Gryf Wejherowo | 0 - 1 | 0 - 0 | Warta Poznan | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 2 - 0 | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Gks Jastrzebie | 2 - 1 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Belchatow | 2 - 0 | 2 - 0 | Rozwoj Katowice | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | KS Energetyk ROW | 1 - 4 | 0 - 1 | Garbarnia Krakow | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Mks Kluczbork | 1 - 1 | 1 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Weymouth | 1 - 1 | 0 - 1 | Stratford Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Tiverton Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Gosport Borough | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | St Neots Town | 1 - 3 | 0 - 2 | Hereford | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Slough Town | 3 - 0 | 2 - 0 | St Ives Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Royston Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Dunstable Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Redditch United | 4 - 0 | 2 - 0 | Dorchester Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Merthyr Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Farnborough Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kings Lynn | 0 - 0 | 0 - 0 | Frome Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kings Langley | 2 - 5 | 1 - 2 | Kettering Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Biggleswade Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Hitchin Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Basingstoke Town | 5 - 0 | 2 - 0 | Chesham United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Banbury United | 2 - 1 | 1 - 1 | Bishop's Stortford | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:30 | FT | Halifax Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Guiseley | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Wrexham | 1 - 0 | 1 - 0 | Woking | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 2 | 0 - 0 | Boreham Wood | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Torquay United | 1 - 2 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Sutton United | 1 - 3 | 1 - 0 | Maidstone United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Leyton Orient | 1 - 1 | 0 - 1 | Eastleigh | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 0 - 2 | 0 - 1 | AFC Fylde | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 0 - 0 | 0 - 0 | Gateshead | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 5 - 1 | 3 - 1 | Bromley | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Barrow | 1 - 1 | 0 - 1 | Maidenhead United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Aldershot Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Chester FC | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 1 | 2 - 0 | Boston United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 4 | 0 - 3 | Bradford Park Avenue | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 0 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Salford City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Southport FC | 1 - 1 | 0 - 0 | York City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Nuneaton Town | 4 - 0 | 3 - 0 | Leamington | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | North Ferriby United | 1 - 1 | 0 - 1 | Darlington | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Harrogate Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Tamworth | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kidderminster | 2 - 1 | 0 - 1 | Alfreton Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 3 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Chorley | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Whitehawk | 1 - 1 | 1 - 0 | Braintree Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Weston Super Mare | 2 - 2 | 0 - 1 | Chippenham Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | St Albans City | 2 - 1 | 0 - 0 | Concord Rangers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 1 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hungerford Town | 2 - 3 | 1 - 2 | Gloucester City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Dartford | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 0 - 1 | 0 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 1 - 1 | 1 - 0 | Wealdstone | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | East Thurrock United | 2 - 0 | 1 - 0 | Bognor Regis Town | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Chelmsford City | 2 - 0 | 0 - 0 | Truro City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Bath City | 1 - 0 | 1 - 0 | Poole Town | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Cwmbran Celtic | 0 - 1 | 0 - 0 | Goytre United | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Goytre Afc | 3 - 1 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 0 - 0 | 0 - 0 | Monmouth Town | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Llanelli | 4 - 2 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Port Talbot | 1 - 1 | 0 - 0 | Afan Lido | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Taffs Well | 2 - 2 | 0 - 0 | Caerau | ||||||
26 Aug 2017 14:30 | FT | Undy Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 | Ton Pentre | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Sint Lenaarts | 0 - 2 | 0 - 1 | Lierse | ||||||
26 Aug 2017 16:59 | FT | Eendracht Wervik | 2 - 3 | 0 - 0 | Rupel Boom | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Standard Wetteren | 0 - 0 | 0 - 0 | La Louviere Centre | ||||||
26 Aug 2017 18:30 | FT | Oudenaarde | 1 - 1 | 1 - 0 | Tubize | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Roeselare | 3 - 1 | 0 - 0 | Bilzerse Waltwilder | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Kfc Oosterzonen | 2 - 3 | 1 - 0 | Beerschot AC | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | Tempo Overijse | 2 - 3 | 0 - 2 | Res Durbuy | ||||||
26 Aug 2017 19:00 | FT | KVSK Lommel | 2 - 0 | 2 - 0 | Dessel Sport | ||||||
Greek U20 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | Kerkyra U20 | ? - ? | ? - ? | Panionios U20 | |||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Linfield FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Ballymena United | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 2 | 0 - 2 | Crusaders FC | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 00:05 | FT | Santiago Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Iquique | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Palestino | 1 - 3 | 1 - 2 | San Luis Quillota | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Deportes Temuco | 0 - 1 | 0 - 0 | Everton CD | ||||||
26 Aug 2017 22:00 | FT | Univ Catolica | 1 - 0 | 1 - 0 | Curico Unido | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 01:00 | FT | Mineros De Zacatecas | 2 - 1 | 0 - 1 | Tampico Madero | ||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Atletico San Luis | 1 - 0 | 0 - 0 | Murcielagos | ||||||
26 Aug 2017 02:00 | FT | Correcaminos Uat | 2 - 2 | 2 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
26 Aug 2017 02:30 | FT | Leones Univ Guadalajara | 1 - 1 | 0 - 1 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
26 Aug 2017 23:00 | FT | Zacatepec | 2 - 2 | 1 - 1 | Venados | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Peterhead | 2 - 4 | 1 - 4 | Stirling Albion | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Edinburgh City | 0 - 3 | 0 - 2 | Elgin City | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Cowdenbeath | 0 - 1 | 0 - 1 | Berwick Rangers | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Annan Athletic | 0 - 1 | 0 - 1 | Montrose | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Clyde | 1 - 1 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Tsarsko Selo | 4 - 1 | 0 - 0 | Sozopol | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Strumska Slava | 2 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Sofia | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Neftohimik | 0 - 2 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Chernomorets Balchik | 1 - 0 | 1 - 0 | PFK Montana | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Chernomorets Pomorie | 1 - 1 | 0 - 1 | Botev Vratsa | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 01:15 | FT | York Region Shooters | 1 - 0 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 18:00 | Manta | ? - ? | ? - ? | Sociedad Deportiva Aucas | |||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 05:00 | FT | Urayasu Sc | 0 - 2 | 0 - 2 | Honda Lock SC | ||||||
26 Aug 2017 07:00 | FT | Sony Sendai FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Mio Biwako Shiga | ||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Ryutsu Keizai University | 2 - 1 | 0 - 1 | Ohira Tochigi UVA SC | ||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Honda | 5 - 1 | 1 - 1 | Yokogawa Musashino | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 02:05 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 1 | 2 - 1 | Rio Grande Valley Fc Toros | ||||||
26 Aug 2017 03:35 | FT | Orange County Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Okc Energy Fc | ||||||
26 Aug 2017 23:05 | FT | Rochester Rhinos | 2 - 1 | 1 - 1 | St Louis Lions | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 20:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 3 - 0 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
26 Aug 2017 20:30 | FT | Cd Santiago Morning | 0 - 0 | 0 - 0 | Iberia Los Angeles | ||||||
26 Aug 2017 22:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 2 | 1 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 17:30 | FT | Gzira United | 2 - 0 | 0 - 0 | Birkirkara FC | ||||||
26 Aug 2017 18:00 | FT | Mosta | 3 - 1 | 2 - 0 | Lija Athletic | ||||||
26 Aug 2017 19:45 | FT | Naxxar Lions | 1 - 5 | 1 - 2 | Sliema Wanderers FC | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Fk Orsha | 0 - 2 | 0 - 1 | Smorgon FC | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 2 - 3 | 0 - 2 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 0 - 1 | 0 - 1 | Volna Pinsk | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Belshina Babruisk | 1 - 2 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Granit Mikashevichi | 2 - 1 | 0 - 1 | Fc Baranovichi | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Lida | 2 - 0 | 0 - 0 | Neman Agro | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Osipovichy | 1 - 2 | 1 - 0 | Torpedo Minsk | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Luch Minsk | 1 - 1 | 1 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | FCM Targu Mures | 1 - 1 | 1 - 1 | Sportul Snagov | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 2 - 2 | 2 - 1 | Ripensia Timisoara | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Scm Argesul Pitesti | 3 - 0 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 6 - 0 | 2 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Metaloglobus | 1 - 2 | 1 - 1 | Stiinta Miroslava | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Balotesti | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Satu Mare | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Afumati | 0 - 1 | 0 - 1 | Dunarea Calarasi | ||||||
26 Aug 2017 09:00 | FT | Clinceni | 2 - 3 | 2 - 2 | Politehnica Timisoara | ||||||
26 Aug 2017 10:30 | FT | Hermannstadt | 2 - 0 | 1 - 0 | UTA Arad | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Kf Drenica Srbica | 1 - 0 | 0 - 0 | Vellaznimi Kso | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Kf Flamurtari Pristina Kos | 0 - 2 | 0 - 2 | Kf Prishtina | ||||||
26 Aug 2017 15:30 | FT | Kf Liria | 1 - 0 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 0 - 3 | 0 - 1 | Knockbreda | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Larne | 2 - 2 | 0 - 0 | Dergview | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Police Service Of Northern Ireland | 1 - 1 | 0 - 1 | Portadown FC | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 06:00 | FT | Adelaide Panthers | 0 - 1 | 0 - 1 | Western Strikers SC | ||||||
26 Aug 2017 10:30 | FT | Sturt Lions | 2 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 10:00 | FT | Blacktown City Demons | 0 - 2 | 0 - 1 | Manly United | ||||||
26 Aug 2017 10:30 | FT | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | 5 - 0 | 1 - 0 | Rockdale City Suns | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 07:00 | FT | Canberra Olympic | 2 - 2 | 1 - 1 | Belconnen United | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 20:50 | FT | Kansas City Womens | 1 - 2 | 0 - 0 | Orlando Pride Womens | ||||||
26 Aug 2017 21:00 | FT | Ol Reign Womens | 1 - 2 | 0 - 0 | Portland Thorns Fc Womens | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 08:00 | FT | Acacia Ridge | 0 - 2 | 0 - 2 | Mount Gravatt | ||||||
26 Aug 2017 09:35 | FT | Bayside United | 1 - 0 | 0 - 0 | North Star | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 3 | 0 - 2 | Defensor SC | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 0 - 2 | 0 - 0 | Centro Atletico Fenix | ||||||
26 Aug 2017 19:30 | FT | Ca River Plate | 1 - 1 | 0 - 1 | Boston River | ||||||
26 Aug 2017 22:30 | FT | CA Penarol | 2 - 1 | 0 - 0 | Liverpool P. | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:00 | FT | Moron Bk | 2 - 1 | 2 - 1 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Pitea If | 0 - 1 | 0 - 1 | IFK Ostersund | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Valbo Ff | 4 - 1 | 3 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Anundsjo If | 0 - 4 | 0 - 2 | Bollnas Gif Ff | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Bodens BK | 2 - 1 | 1 - 0 | Harnosands FF | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 12:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 0 | 0 - 0 | Hassleholms If | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Kvarnby IK | 0 - 6 | 0 - 2 | Lindsdals IF | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Ifk Malmo | 3 - 0 | 2 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
26 Aug 2017 13:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 3 | 2 - 1 | Torns IF | ||||||
26 Aug 2017 15:00 | FT | Asarums If Fk | 0 - 2 | 0 - 0 | Ksf Prespa Birlik | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Super Eagles | 1 - 3 | 1 - 1 | Mbombela United | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Stellenbosch | 1 - 1 | 1 - 0 | Uthongathi | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Real Kings | 1 - 1 | 1 - 1 | Witbank Spurs | ||||||
26 Aug 2017 14:00 | FT | Royal Eagles | 1 - 2 | 0 - 2 | Highlands Park | ||||||
Morocco Cup Sonuçlar |
|||||||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Cayb Club Athletic Youssoufia | 1 - 4 | 1 - 1 | Js Soualem | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Tas De Casablanca | 1 - 0 | 0 - 0 | KAC de Kenitra | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | JSK Chabab Kasba Tadla | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique Phosboucraa | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Chabab Atlas Khenifra | 1 - 0 | 1 - 0 | Wydad Fes | ||||||
26 Aug 2017 16:00 | FT | Club Chabab Houara | 1 - 1 | 0 - 1 | Rcoz Oued Zem |
Toplam maçlar: 598
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...