futbol sonuçları 28-02-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:00 | FT | Nữ Mỹ | 2 - 2 | 1 - 0 | Nữ Nhật Bản | ||||||
28 Feb 2019 05:35 | FT | Nữ Argentina | 0 - 5 | 0 - 1 | Nữ Hàn Quốc | ||||||
28 Feb 2019 08:00 | FT | Nữ Litva | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Estonia | ||||||
28 Feb 2019 08:30 | FT | Nữ Úc | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ New Zealand | ||||||
28 Feb 2019 09:00 | FT | Israel U19 | 4 - 0 | 3 - 0 | Ukraine U19 | ||||||
28 Feb 2019 09:00 | FT | Sokol | 1 - 0 | 1 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
28 Feb 2019 10:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Smorgon FC | ||||||
28 Feb 2019 10:00 | FT | Nữ Croatia | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Slovenia | ||||||
28 Feb 2019 10:15 | FT | Nữ Đảo Sip | 0 - 1 | 0 - 0 | nữ Malta | ||||||
28 Feb 2019 11:00 | FT | Serbia U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Slovenia U19 | ||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | Isloch Minsk | 1 - 2 | 0 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | Nữ Bosnia | 3 - 1 | 0 - 1 | Nữ Montenegro | ||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 2 - 1 | 1 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
28 Feb 2019 15:00 | FT | Nữ Wales | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Ireland | ||||||
28 Feb 2019 15:30 | FT | FK Ventspils | 0 - 1 | 0 - 0 | Jerv | ||||||
28 Feb 2019 15:59 | FT | Ranheim IL | 1 - 0 | 1 - 0 | Rosenborg | ||||||
28 Feb 2019 18:45 | FT | Torns IF | 2 - 1 | 1 - 1 | If Lodde | ||||||
28 Feb 2019 19:00 | FT | Bỉ U19 | 3 - 2 | 0 - 1 | Dender | ||||||
28 Feb 2019 19:30 | FT | Stjordals Blink | 6 - 0 | 3 - 0 | Steinkjer | ||||||
28 Feb 2019 20:00 | FT | Nữ Pháp | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Đức | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Racing Club | 1 - 1 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
Copa Del Rey Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 20:00 | FT | Valencia | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
CONCACAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | Santos Laguna | 5 - 0 | 3 - 0 | Marathon | ||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | New York Red Bulls | 3 - 0 | 2 - 0 | Atletico Pantoja | ||||||
28 Feb 2019 03:00 | FT | Monterrey | 1 - 0 | 0 - 0 | Alianza | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 19:45 | FT | Willem II | 1 - 1 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 18:00 | FT | Vendsyssel | 0 - 2 | 0 - 1 | Brondby | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Atletico Mineiro | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 17:00 | FT | Kasimpasa | 1 - 2 | 1 - 1 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
Copa do Brasil Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Botafogo | 3 - 0 | 1 - 0 | Cuiaba | ||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Urt Mg | 2 - 2 | 0 - 1 | Vila Nova (GO) | ||||||
28 Feb 2019 22:15 | FT | Tombense | 2 - 2 | 1 - 1 | Botafogo PB | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 11:30 | FT | Foolad Khozestan | 1 - 3 | 1 - 2 | Esteghlal Tehran | ||||||
28 Feb 2019 12:00 | FT | Pars Jonoubi Jam | 0 - 0 | 0 - 0 | Saipa | ||||||
28 Feb 2019 15:00 | FT | Zob Ahan | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashin Sazi | ||||||
28 Feb 2019 15:00 | FT | Persepolis | 1 - 0 | 1 - 0 | Sanat-Naft | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 08:30 | FT | Real Kashmir | 1 - 2 | 0 - 2 | East Bengal | ||||||
28 Feb 2019 10:00 | FT | Gokulam | 1 - 3 | 1 - 0 | Aizawl | ||||||
28 Feb 2019 11:30 | FT | Mohun Bagan | 1 - 3 | 1 - 1 | AIFF XI Arrows | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | El Gounah | 2 - 1 | 1 - 1 | Petrojet | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 16:15 | FT | Al Ahli Dubai | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Ain | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 15:00 | FT | Al Duhail Lekhwia | 6 - 0 | 2 - 0 | Al-Ahli Doha | ||||||
28 Feb 2019 17:10 | FT | Al-Sadd | 8 - 1 | 4 - 0 | Qatar SC | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | MCO Mouloudia Oujda | 2 - 3 | 0 - 2 | Wydad Casablanca | ||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique de Safi | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 17:30 | FT | Olympiakos | 0 - 1 | 0 - 0 | Lamia | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 02:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 2 - 4 | 2 - 0 | Alajuelense | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Real Potosi | 2 - 2 | 1 - 1 | Bolivar | ||||||
28 Feb 2019 19:00 | FT | Sport Boys Warnes | 1 - 2 | 1 - 1 | San Jose | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | Sonsonate | 1 - 2 | 1 - 0 | Cd Audaz | ||||||
28 Feb 2019 01:15 | FT | Isidro Metapan | 0 - 1 | 0 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
28 Feb 2019 21:30 | FT | Cd Pasaquina | 1 - 1 | 0 - 1 | CD FAS | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Envigado | ||||||
28 Feb 2019 21:30 | FT | Aguilas Doradas | 0 - 1 | 0 - 1 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
28 Feb 2019 23:30 | FT | America de Cali | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 16:30 | FT | Ramtha SC | 3 - 1 | 3 - 1 | Al-Ahli | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 20:00 | FT | Barranquilla | 2 - 1 | 0 - 0 | Real Cartagena | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 22:15 | FT | Deportivo Santani | 1 - 1 | 1 - 0 | Guarani CA | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 13:00 | FT | Al Nasr Benghazi | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Taawun | ||||||
28 Feb 2019 13:00 | FT | Al-tahaddi | 0 - 0 | 0 - 0 | Khaleej Sirte | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 10:00 | FT | Orenburg Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Anzhi Youth | ||||||
Romania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 18:00 | FT | Csikszereda Miercurea | 0 - 3 | 0 - 1 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 13:00 | FT | Al Taawon | 4 - 1 | 2 - 0 | Al-Ettifaq | ||||||
28 Feb 2019 16:05 | FT | Uhud Medina | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Fath | ||||||
28 Feb 2019 17:30 | FT | Al Shabab Ksa | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Nassr | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 14:00 | FT | Goa | 1 - 0 | 1 - 0 | Chennai Titans | ||||||
Mexico Copa Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | Pumas UNAM | 3 - 0 | 2 - 0 | Zacatepec | ||||||
28 Feb 2019 01:00 | FT | Veracruz | 2 - 1 | 0 - 1 | Mineros De Zacatecas | ||||||
28 Feb 2019 03:15 | FT | Chivas Guadalajara | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico San Luis | ||||||
28 Feb 2019 03:15 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Leon | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 18:30 | FT | Thun | 3 - 2 | 1 - 1 | Lugano | ||||||
28 Feb 2019 19:15 | FT | Zurich | 2 - 1 | 1 - 1 | Sc Kriens | ||||||
Jordan Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 12:30 | FT | Dar al Dawa | 1 - 1 | 0 - 0 | Blama | ||||||
Bahrain Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 15:30 | FT | Al Ittifaq | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Ahli Bhr | ||||||
28 Feb 2019 15:45 | FT | Sitra | 3 - 1 | 0 - 1 | Bahrain Sc | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 23:10 | FT | Tigre | 0 - 3 | 0 - 1 | Estudiantes de Caseros | ||||||
Israel State League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 13:30 | FT | Beitar Kfar Saba Shlomi | 2 - 1 | 2 - 0 | Maccabi Yavne | ||||||
Coppa Italia Lega PRO Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 19:30 | FT | Trapani | 1 - 0 | 0 - 0 | As Calcio Potenza | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 11:05 | FT | Mfa Development | 1 - 3 | 0 - 2 | Cd Monte Carlo | ||||||
28 Feb 2019 13:00 | FT | Windsor Arch Ka I | 2 - 1 | 0 - 0 | Sporting Macau | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Nautico PE | 1 - 0 | 0 - 0 | Salgueiros AC | ||||||
28 Feb 2019 18:30 | FT | Sport Club Recife | 3 - 1 | 1 - 1 | Afogados Ingazeira Pe | ||||||
28 Feb 2019 23:00 | FT | America Pe | 1 - 2 | 1 - 0 | Central Sc Pe | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 00:30 | FT | Palmeiras | 3 - 2 | 2 - 0 | Ituano Sp | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 16:30 | FT | RoPS Rovaniemi | 0 - 2 | 0 - 1 | Kpv | ||||||
Vietnam Championship U19 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 06:30 | FT | U19 Khatoco Khánh Hòa | 2 - 6 | 2 - 3 | U19 Lâm Đồng | ||||||
28 Feb 2019 07:30 | FT | U19 Sông Lam Nghệ An | 2 - 1 | 0 - 1 | U19 Hà Tĩnh | ||||||
28 Feb 2019 07:55 | FT | U19 Thể Công | 2 - 0 | 1 - 0 | U19 Hà Nội | ||||||
28 Feb 2019 07:55 | FT | U19 Đồng Tâm Long An | 3 - 1 | 2 - 0 | U19 Tây Ninh | ||||||
28 Feb 2019 08:00 | FT | U19 Nam Định | 1 - 1 | 0 - 0 | U19 Than Quảng Ninh | ||||||
28 Feb 2019 08:00 | FT | U19 Đồng Nai | 0 - 5 | 0 - 2 | U19 Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
28 Feb 2019 08:00 | FT | U19 Becamex Bình Dương | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 TP Hồ Chí Minh | ||||||
28 Feb 2019 08:45 | FT | U19 Phú Yên | 1 - 0 | 0 - 0 | U19 Bình Định | ||||||
28 Feb 2019 09:45 | FT | U19 Huda Huế | 2 - 3 | 1 - 2 | U19 Thanh Hóa | ||||||
28 Feb 2019 10:00 | FT | U19 An Giang | 4 - 2 | 0 - 1 | U19 Bến Tre | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Feb 2019 13:30 | FT | Merreikh El Fasher | 1 - 1 | 0 - 0 | Rabita Kosti | ||||||
28 Feb 2019 17:00 | FT | Ahli Shandi | 3 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal Kadougli |
Toplam maçlar: 97
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...