futbol sonuçları 28-03-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 01:30 | FT | Chile | 3 - 2 | 1 - 2 | Paraguay | ||||||
28 Mar 2023 09:30 | FT | Australia | 1 - 2 | 1 - 0 | Ecuador | ||||||
28 Mar 2023 12:00 | FT | Hàn Quốc | 1 - 2 | 0 - 1 | Uruguay | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | FYR Macedonia U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Slovakia U21 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Mỹ U20 | 0 - 0 | 0 - 0 | Serbia U21 | ||||||
28 Mar 2023 13:15 | FT | Nepal | 1 - 1 | 0 - 1 | Bhutan | ||||||
28 Mar 2023 13:30 | FT | Ấn Độ | 2 - 0 | 1 - 0 | Kyrgyzstan | ||||||
28 Mar 2023 14:30 | FT | Indonesia | 2 - 2 | 0 - 0 | Burundi | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Malaysia | 2 - 0 | 2 - 0 | Hong Kong China | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Anh U20 | 1 - 1 | 1 - 1 | Pháp U20 | ||||||
28 Mar 2023 15:30 | FT | Czech Republic U20 | 3 - 0 | 2 - 0 | Bồ Đào Nha U20 | ||||||
28 Mar 2023 15:30 | FT | Phần Lan U21 | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulgaria U21 | ||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Armenia | 2 - 2 | 0 - 1 | Đảo Síp | ||||||
28 Mar 2023 17:00 | FT | Romania U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Đức U21 | ||||||
28 Mar 2023 17:30 | FT | Pháp U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Tây Ban Nha U21 | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | FT | United Arab Emirates | 2 - 0 | 0 - 0 | Thái Lan | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | FT | Uzbekistan | 1 - 1 | 0 - 1 | Venezuela | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | FT | Bồ Đào Nha U21 | 3 - 0 | 1 - 0 | Na Uy U21 | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | Mexico U17 | ? - ? | ? - ? | Hà Lan U18 | |||||||
28 Mar 2023 19:00 | United Arab Emirates U20 | ? - ? | ? - ? | Saudi Arabia U20 | |||||||
28 Mar 2023 19:30 | FT | Jordan | 4 - 0 | 2 - 0 | Philippines | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Đức | 2 - 3 | 1 - 2 | Bỉ | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Anh U21 | 1 - 2 | 0 - 1 | Croatia U21 | ||||||
28 Mar 2023 20:00 | FT | Saudi Arabia | 2 - 1 | 1 - 1 | Bolivia | ||||||
28 Mar 2023 20:30 | FT | Ma rốc | 0 - 0 | 0 - 0 | Peru | ||||||
28 Mar 2023 21:00 | FT | Thái Lan U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Kuwait U23 | ||||||
28 Mar 2023 21:00 | Algeria U17 | ? - ? | ? - ? | Mali U17 | |||||||
28 Mar 2023 21:00 | FT | Iraq U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Oman U23 | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Exeter City | 3 - 1 | 1 - 1 | Barnsley | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 01:30 | FT | Independiente Rivadavia | 1 - 1 | 1 - 1 | Racing De Cordoba | ||||||
28 Mar 2023 22:00 | Atletico Atlanta | ? - ? | ? - ? | Atletico Mitre De Salta | |||||||
28 Mar 2023 22:00 | Estudiantes de Caseros | ? - ? | ? - ? | Aldosivi | |||||||
28 Mar 2023 22:00 | Ferrol Carril Oeste | ? - ? | ? - ? | Deportivo Maipu | |||||||
28 Mar 2023 22:00 | Quilmes | ? - ? | ? - ? | Deportivo Madryn | |||||||
U19 European Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 11:00 | FT | Slovenia U19 | 0 - 3 | 0 - 2 | Đức U19 | ||||||
28 Mar 2023 11:00 | FT | Italy U19 | 2 - 2 | 1 - 1 | Bỉ U19 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Ba Lan U19 | 2 - 2 | 0 - 1 | Serbia U19 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Latvia U19 | 1 - 1 | 1 - 1 | Israel U19 | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Bắc Ireland U19 | 2 - 5 | 1 - 2 | Na Uy U19 | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Romania U19 | 2 - 4 | 1 - 3 | Pháp U19 | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Luxembourg U19 | 1 - 4 | 1 - 1 | Đan Mạch U19 | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Tây Ban Nha U19 | 4 - 0 | 3 - 0 | Ukraine U19 | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Croatia U19 | 0 - 3 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U19 | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Thụy Điển U19 | 2 - 3 | 0 - 0 | CH Séc U19 | ||||||
28 Mar 2023 19:30 | FT | Slovakia U19 | 3 - 1 | 0 - 0 | Estonia U19 | ||||||
28 Mar 2023 19:30 | FT | Hy Lạp U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Republic of Ireland U19 | ||||||
28 Mar 2023 19:30 | FT | Hungary U19 | 0 - 2 | 0 - 0 | Iceland U19 | ||||||
28 Mar 2023 19:30 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | 0 - 2 | 0 - 0 | Anh U19 | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 12:00 | FT | Đức U17 | 3 - 4 | 1 - 2 | Tây Ban Nha U17 | ||||||
28 Mar 2023 12:00 | FT | Phần Lan U17 | 1 - 5 | 1 - 3 | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Israel U17 | 0 - 3 | 0 - 3 | Serbia U17 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Belarus U17 | 1 - 2 | 1 - 1 | Bosnia Herzegovina U17 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Xứ Wales U17 | 2 - 2 | 0 - 2 | Montenegro U17 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Iceland U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Scotland U17 | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Slovakia U17 | 0 - 5 | 0 - 3 | Ba Lan U17 | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | CH Séc U17 | 0 - 2 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U17 | ||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Na uy U17 | 5 - 0 | 4 - 0 | Bỉ U17 | ||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Slovenia U17 | 1 - 2 | 0 - 0 | Croatia U17 | ||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Thụy Sỹ U17 | 1 - 2 | 0 - 2 | Pháp U17 | ||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Albania U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Latvia U17 | ||||||
28 Mar 2023 18:00 | FT | Anh U17 | 0 - 1 | 0 - 1 | Hà Lan U17 | ||||||
28 Mar 2023 18:00 | FT | Bắc Ireland U17 | 1 - 4 | 0 - 1 | Đan Mạch U17 | ||||||
EURO Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 17:00 | FT | Georgia | 1 - 1 | 0 - 1 | Na Uy | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Xứ Wales | 1 - 0 | 1 - 0 | Latvia | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Scotland | 2 - 0 | 1 - 0 | Tây Ban Nha | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ | 0 - 2 | 0 - 2 | Croatia | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Kosovo | 1 - 1 | 0 - 0 | Andorra | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Romania | 2 - 1 | 2 - 0 | Belarus | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Thụy Sỹ | 3 - 0 | 1 - 0 | Israel | ||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Swaziland | 0 - 1 | 0 - 0 | Cape Verde | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Malawi | 0 - 4 | 0 - 3 | Ai Cập | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Namibia | 2 - 1 | 0 - 0 | Cameroon | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Botswana | 2 - 3 | 1 - 2 | Equatorial Guinea | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Gambia | 1 - 0 | 0 - 0 | Mali | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Liberia | 1 - 2 | 1 - 1 | Nam Phi | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Mozambique | 0 - 1 | 0 - 1 | Senegal | ||||||
28 Mar 2023 17:00 | Namibia | ? - ? | ? - ? | Kenya | |||||||
28 Mar 2023 17:00 | Zimbabwe | ? - ? | ? - ? | Nam Phi | |||||||
28 Mar 2023 18:00 | FT | Tanzania | 0 - 1 | 0 - 0 | Uganda | ||||||
28 Mar 2023 20:00 | FT | Togo | 1 - 1 | 1 - 1 | Burkina Faso | ||||||
28 Mar 2023 20:00 | FT | Comoros | 0 - 2 | 0 - 1 | Bờ Biển Ngà | ||||||
28 Mar 2023 21:00 | FT | Libya | 0 - 1 | 0 - 1 | Tunisia | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Mauritania | 0 - 3 | 0 - 1 | Democratic Rep Congo | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 14:30 | FT | Persita Tangerang | 1 - 0 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
EURO U21 Qualifying Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Hy Lạp U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | Belarus U21 | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 22:00 | FT | Aguilas Guanacastecas | 4 - 0 | 3 - 0 | Herediano | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 02:05 | FT | Jaguares De Cordoba | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 00:00 | FT | Universitario De Popayan | 2 - 2 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 18:30 | FT | Paris 13 Atletico | 0 - 1 | 0 - 1 | Red Star 93 | ||||||
28 Mar 2023 18:30 | FT | Nancy | 0 - 3 | 0 - 0 | Concarneau | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Resistencia Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Sportivo Ameliano | 0 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Guarani CA | 0 - 0 | 0 - 0 | General Caballero | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Nacional Asuncion | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Sportivo Luqueno | 0 - 0 | 0 - 0 | Guairena | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Cerro Porteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Tacuary FBC | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 12:30 | FT | Boluspor | 1 - 5 | 1 - 0 | Samsunspor | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Altinordu | 5 - 2 | 2 - 2 | Denizlispor | ||||||
28 Mar 2023 15:00 | FT | Pendikspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Keciorengucu | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 12:00 | FT | Andijan Ii | 2 - 1 | 1 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Crawley Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Grimsby Town | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | AFC Wimbledon | 2 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 15:00 | Frydlant | ? - ? | ? - ? | Slovan Rosice | |||||||
Korea Women's League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 08:00 | FT | Gumi Sportstoto Womens | 3 - 1 | 1 - 1 | Gyeongju Khnp Womens | ||||||
28 Mar 2023 11:00 | FT | Changnyeong Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Hyundai Steel Redangels | ||||||
28 Mar 2023 11:00 | FT | Hwacheon Kspo Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Seoul Amazones | ||||||
28 Mar 2023 11:00 | FT | Nữ Suwon Fcm | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Busan Sangmu | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Nữ Kazakhstan U17 | 0 - 5 | 0 - 2 | Nữ Bosnia And Herzegovina U17 | ||||||
28 Mar 2023 13:00 | FT | Nữ Montenegro U17 | 6 - 1 | 2 - 1 | Nữ Azerbaijan U17 | ||||||
England U21 Professional Development League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 12:00 | FT | Sheffield Wed U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Barnsley U21 | ||||||
28 Mar 2023 14:00 | FT | Coventry U21 | 3 - 1 | 1 - 0 | Colchester United U21 | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Morpeth Town | 0 - 4 | 0 - 1 | Warrington Town AFC | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Atherton Collieries | 0 - 4 | 0 - 2 | Liversedge | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Marske United | 2 - 0 | 2 - 0 | Warrington Rylands | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 15:45 | Wisla Krakow Youth | ? - ? | ? - ? | Polonia Warszawa Youth | |||||||
England Southern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Plymouth Parkway | 0 - 0 | 0 - 0 | Winchester City | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Chesham United | 1 - 1 | 0 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Harrow Borough | 1 - 2 | 0 - 1 | Dorchester Town | ||||||
Colombia Copa Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 21:30 | FT | Orsomarso | 1 - 0 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Gateshead | 3 - 0 | 2 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Wealdstone | 2 - 2 | 0 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Boreham Wood | 0 - 1 | 0 - 1 | Torquay United | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Woking | 1 - 1 | 0 - 1 | Barnet | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Dorking | 1 - 0 | 1 - 0 | Southend United | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Maidstone United | 2 - 3 | 1 - 2 | Bromley | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | York City | 0 - 0 | 0 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Altrincham | 0 - 2 | 0 - 1 | Notts County | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Halifax Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Aldershot Town | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Alfreton Town | 3 - 2 | 3 - 1 | Spennymoor Town | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | AFC Fylde | 0 - 3 | 0 - 1 | Blyth Spartans | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | Alfreton Town | ? - ? | ? - ? | Spennymoor Town | |||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Kettering Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Peterborough Sports | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Banbury United | 0 - 0 | 0 - 0 | Darlington | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Farnborough Town | 2 - 1 | 0 - 0 | Concord Rangers | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Chippenham Town | 3 - 2 | 2 - 1 | Welling United | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 3 - 1 | 1 - 1 | Taunton Town | ||||||
28 Mar 2023 19:45 | FT | St Albans City | 2 - 0 | 2 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
Brazil Campeonato Carioca Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 00:00 | FT | Botafogo | 3 - 1 | 1 - 1 | Portuguesa Rj | ||||||
Dominican Republic Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Cibao | 3 - 0 | 1 - 0 | Atletico Vega Real | ||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 16:30 | FT | Pipinsried | 0 - 3 | 0 - 1 | Nurnberg Am | ||||||
28 Mar 2023 18:00 | FT | Tsv Steinbach Haiger | 2 - 2 | 2 - 1 | VfR Wormatia Worms | ||||||
Morocco Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Forces Armee Royales | 3 - 1 | 1 - 1 | Stade Marocain Du Rabat | ||||||
CONCACAF Nations League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 00:00 | FT | Saint Lucia | 3 - 1 | 2 - 0 | Dominica | ||||||
28 Mar 2023 00:30 | FT | Mỹ | 1 - 0 | 0 - 0 | El Salvador | ||||||
28 Mar 2023 01:00 | FT | Trinidad & Tobago | 1 - 1 | 1 - 1 | Nicaragua | ||||||
28 Mar 2023 03:00 | FT | Guatemala | 4 - 0 | 0 - 0 | French Guyana | ||||||
28 Mar 2023 21:00 | FT | US Virgin Islands | 1 - 2 | 0 - 0 | Sint Maarten | ||||||
28 Mar 2023 23:00 | FT | Haiti | 3 - 1 | 3 - 0 | Bermuda | ||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 19:00 | Al Zuma Sc | ? - ? | ? - ? | Ahli Shandi | |||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Monterrey U20 | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Tijuana U20 | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 01:30 | FT | Waterhouse | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunbeholden | ||||||
Olympic Preliminaries African Sonuçlar |
|||||||||||
28 Mar 2023 16:00 | FT | Cameroon U23 | 1 - 0 | 1 - 0 | Gabon U23 | ||||||
28 Mar 2023 16:59 | FT | Ghana U23 | 1 - 0 | 1 - 0 | Algeria U23 | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | FT | Guinea U23 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nigeria U23 | ||||||
28 Mar 2023 19:00 | FT | Mali U23 | 3 - 0 | 0 - 0 | Senegal U23 | ||||||
28 Mar 2023 21:00 | FT | Sudan U23 | 1 - 2 | 0 - 0 | Niger U23 |
Toplam maçlar: 156
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...