futbol sonuçları 28-04-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:00 | FT | Athletic Bilbao | 2 - 2 | 1 - 0 | Valladolid | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | Greuther Furth | 3 - 2 | 1 - 1 | SV Sandhausen | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:00 | FT | Dunkerque | 1 - 1 | 0 - 1 | Amiens | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Ham-Kam | 4 - 0 | 2 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Molde | 2 - 0 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | Ham-Kam | ? - ? | ? - ? | Kongsvinger | |||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Valerenga | 6 - 1 | 3 - 1 | Raufoss | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Rosenborg | 3 - 0 | 1 - 0 | Kristiansund BK | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Brann | 3 - 3 | 1 - 2 | Sandnes Ulf | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Fredrikstad | 2 - 1 | 1 - 1 | Strommen | ||||||
28 Apr 2021 17:00 | FT | Sierra Leone | 0 - 2 | 0 - 0 | Liberia | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Huachipato | 0 - 0 | 0 - 0 | 12 De Octubre | ||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Arsenal de Sarandi | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | ||||||
28 Apr 2021 23:15 | FT | Independiente | 3 - 1 | 0 - 0 | Ca Torque | ||||||
28 Apr 2021 23:15 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 0 | 0 - 0 | Metropolitanos | ||||||
Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Paris Saint Germain | 1 - 2 | 1 - 0 | Manchester City | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Karagumruk | 2 - 2 | 2 - 1 | Antalyaspor | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Goztepe | 1 - 1 | 1 - 0 | Trabzonspor | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Kayserispor | 6 - 3 | 3 - 1 | Denizlispor | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Rizespor | 2 - 3 | 0 - 1 | Besiktas | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Galatasaray | 1 - 0 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
CONCACAF Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 01:00 | FT | Atlanta United | 0 - 3 | 0 - 0 | Philadelphia Union | ||||||
28 Apr 2021 03:00 | FT | Toronto FC | 1 - 3 | 1 - 2 | CDSyC Cruz Azul | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:05 | FT | Central Coast Mariners FC | 0 - 4 | 0 - 1 | Brisbane Roar FC | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Internacional | 4 - 0 | 3 - 0 | Deportivo Tachira | ||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Boca Juniors | 2 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Palmeiras | 5 - 0 | 2 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Defensa Y Justicia | 3 - 0 | 1 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Cerro Porteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Nacional Montevideo | 4 - 4 | 2 - 2 | Atletico Nacional | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Thanh Hóa | 1 - 2 | 0 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Đà Nẵng | 1 - 2 | 0 - 0 | Sài Gòn FC | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Hải Phòng | 2 - 0 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
28 Apr 2021 13:15 | FT | Hà Nội | 0 - 1 | 0 - 1 | Bình Định | ||||||
Japan League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Vissel Kobe | 0 - 0 | 0 - 0 | Oita Trinita | ||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 0 - 0 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Vegalta Sendai | 2 - 5 | 1 - 2 | Yokohama F Marinos | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Sagan Tosu | 2 - 2 | 1 - 2 | Kashima Antlers | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Consadole Sapporo | 1 - 1 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 1 | 1 - 0 | Tokyo | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Yokohama FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | 0 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Spartak Moscow II | 3 - 5 | 2 - 2 | Fakel Voronezh | ||||||
28 Apr 2021 12:30 | FT | Tom Tomsk | 3 - 0 | 1 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 1 - 2 | 1 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Alania | 3 - 1 | 1 - 0 | Krasnodar II | ||||||
28 Apr 2021 15:30 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 1 - 1 | 1 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Dinamo Briansk | 1 - 0 | 0 - 0 | Veles Moscow | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 5 - 1 | 2 - 1 | Torpedo Moscow | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Baltika | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 2 | 0 - 0 | Akron Togliatti | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Chertanovo Moscow | 2 - 3 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 1 - 2 | 0 - 2 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | EN Paralimni | 2 - 1 | 1 - 1 | AEP Paphos | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Doxa Katokopias | 6 - 1 | 2 - 1 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Olimpic Donetsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Zorya | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Lviv | 1 - 1 | 1 - 0 | Rukh Vynnyky | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Chindia Targoviste | 0 - 0 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
28 Apr 2021 14:30 | FT | Sepsi | 1 - 0 | 1 - 0 | Clinceni | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | CFR Cluj | 2 - 0 | 2 - 0 | Botosani | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | WSG Wattens | 2 - 3 | 0 - 1 | Rapid Wien | ||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | LASK Linz | 0 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:00 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 0 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Backa Backa Palanka | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlatibor Cajetina | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Cukaricki | 4 - 2 | 1 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Novi Pazar | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 19:45 | FT | Bala Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Connah's QN | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Al Minaa | 3 - 0 | 1 - 0 | Arbil | ||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Naft Alwasat | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Hudod | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Kaspyi Aktau | 2 - 1 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Astana | 1 - 0 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Taraz | 3 - 1 | 2 - 0 | FK Aktobe Lento | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Arys | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Atyrau | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Kaizer Chiefs FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Chippa United FC | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Marumo Gallants | 1 - 0 | 0 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Baroka | 0 - 1 | 0 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Cape Town City | 1 - 5 | 0 - 2 | AmaZulu | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Mamelodi Sundowns | 0 - 0 | 0 - 0 | Lamontville Golden Arrows | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Shanghai East Asia FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Beijing Guoan | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Dalian Yifang Aerbin | 0 - 1 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Olympiakos | 3 - 1 | 2 - 0 | Pas Giannina | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Deportivo Sanarate | 1 - 1 | 1 - 0 | Xelaju MC | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Coban Imperial | 4 - 2 | 1 - 0 | Antigua Gfc | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Deportivo Achuapa | 0 - 3 | 0 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Guastatoya | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | CSD Municipal | 2 - 1 | 0 - 1 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Luis Angel Firpo | 0 - 0 | 0 - 0 | CD FAS | ||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Alianza | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Marte | ||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Jocoro | 0 - 1 | 0 - 0 | Once Municipal | ||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Cd Chalatenango | 0 - 4 | 0 - 1 | Isidro Metapan | ||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Santa Tecla | 1 - 1 | 1 - 1 | Aguila | ||||||
28 Apr 2021 22:15 | FT | Municipal Limeno | 1 - 0 | 0 - 0 | Sonsonate | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 02:00 | FT | CD Olimpia | 2 - 1 | 0 - 0 | Marathon | ||||||
28 Apr 2021 02:00 | FT | Honduras Progreso | 5 - 2 | 3 - 1 | Real De Minas | ||||||
28 Apr 2021 02:00 | FT | Upnfm | 3 - 1 | 1 - 0 | CD Vida | ||||||
28 Apr 2021 02:00 | FT | Platense | 2 - 3 | 0 - 1 | CD Motagua | ||||||
28 Apr 2021 02:00 | FT | Real Espana | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Sandecja | 1 - 1 | 0 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 2 - 0 | 0 - 0 | Korona Kielce | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | GKS Tychy | ? - ? | ? - ? | Gks Jastrzebie | |||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Odra Opole | 3 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 2 - 3 | 2 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
28 Apr 2021 16:40 | FT | LKS Lodz | 1 - 1 | 1 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
28 Apr 2021 19:00 | FT | LKS Nieciecza | 4 - 0 | 2 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 2 - 1 | 1 - 1 | Zorya U21 | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Merani Martvili | 1 - 3 | 0 - 2 | Gagra | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Gareji Sagarejo | 3 - 2 | 1 - 1 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | ||||||
Croatia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Dinamo Zagreb | 1 - 1 | 0 - 1 | Hnk Gorica | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 13:30 | FT | Telavi | 2 - 2 | 2 - 1 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
28 Apr 2021 15:30 | FT | Dila Gori | 1 - 1 | 1 - 0 | Samtredia | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Orleans US 45 | 1 - 3 | 0 - 1 | Villefranche | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 15:30 | Espanyol B | ? - ? | ? - ? | PD Santa Eulalia | |||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Racing de Santander | 3 - 1 | 2 - 0 | Osasuna B | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Portugalete | 1 - 1 | 0 - 1 | SD Ejea | ||||||
28 Apr 2021 18:00 | FT | UE Llagostera | 1 - 0 | 1 - 0 | Cf La Nucia | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Al-madina | 1 - 0 | 0 - 0 | Rafeeq | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Chertanovo Moscow Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | ||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Fk Ural Youth | 0 - 2 | 0 - 1 | Rotor Volgograd Youth | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Strogino Moscow Youth | 2 - 1 | 2 - 0 | Pfc Sochi Youth | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Lokomotiv Moscow Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Rubin Kazan Youth | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Rostov Youth | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Tambov Youth | 0 - 6 | 0 - 3 | Khimki Youth | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Cska Moscow Youth | 3 - 2 | 1 - 1 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Ufa Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Moscow Youth | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | 1 - 3 | 0 - 2 | Arsenal Tula Youth | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow Youth | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 13:30 | FT | Ergotelis | 3 - 1 | 1 - 1 | Diagoras Rodos | ||||||
28 Apr 2021 13:30 | FT | Ionikos | 2 - 3 | 0 - 1 | PAE Levadiakos | ||||||
28 Apr 2021 13:30 | FT | Xanthi | 1 - 1 | 0 - 1 | Kissamikos | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Tb Tuoroyri | 0 - 4 | 0 - 1 | B36 Torshavn | ||||||
28 Apr 2021 19:00 | FT | NSI Runavik | 1 - 1 | 1 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
28 Apr 2021 19:00 | FT | Ki Klaksvik | 2 - 2 | 1 - 1 | HB Torshavn | ||||||
28 Apr 2021 19:00 | FT | Toftir B68 | 3 - 1 | 2 - 1 | IF Fuglafjordur | ||||||
28 Apr 2021 19:00 | FT | 07 Vestur Sorvagur | 1 - 3 | 1 - 1 | EB Streymur | ||||||
Slovenia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | NK Ptuj Drava | 0 - 2 | 0 - 1 | Koper | ||||||
28 Apr 2021 16:30 | FT | Nafta | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Deac | 3 - 0 | 1 - 0 | Kaposvar | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Dorogi | 2 - 3 | 1 - 1 | Szegedi Ak | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Pecs | 0 - 1 | 0 - 1 | Ajka | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Soroksar | 2 - 2 | 1 - 1 | Vasas | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Szentlorinc Se | 1 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Bekescsaba | 4 - 4 | 0 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Csakvari Tk | 0 - 2 | 0 - 1 | Budaorsi Sc | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | ETO Gyori FC | 2 - 3 | 0 - 2 | Szolnoki MAV | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Kazincbarcika | 0 - 1 | 0 - 0 | Siofok | ||||||
28 Apr 2021 16:59 | FT | Nyiregyhaza | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Rodange 91 | 0 - 3 | 0 - 2 | F91 Dudelange | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Etzella Ettelbruck | 2 - 2 | 0 - 0 | CS Petange | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Jeunesse Esch | 0 - 1 | 0 - 0 | Racing Union Luxemburg | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Differdange 03 | 1 - 1 | 1 - 1 | Una Strassen | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Us Mondorf-les-bains | 0 - 1 | 0 - 1 | Progres Niedercorn | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Hostert | 0 - 3 | 0 - 0 | Hamm Rm Benfica | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Victoria Rosport | 1 - 5 | 1 - 2 | Fola Esch | ||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Swift Hesperange | 4 - 2 | 2 - 1 | Wiltz 71 | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Brera Strumica | 1 - 1 | 1 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Belasica Strumica | 1 - 3 | 1 - 1 | Sileks | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Borec Veles | 2 - 0 | 1 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | FK Makedonija | 3 - 0 | 1 - 0 | Pelister Bitola | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 3 - 5 | 1 - 2 | FK Shkendija 79 | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Struga Trim Lum | 0 - 0 | 0 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
Uzbekistan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:45 | FT | Turon Nukus | 1 - 0 | 1 - 0 | Andijon | ||||||
28 Apr 2021 13:30 | FT | Aral Nukus | 1 - 5 | 1 - 2 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
28 Apr 2021 14:45 | FT | Nasaf Qarshi | 1 - 1 | 1 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
28 Apr 2021 14:45 | FT | Sogdiana Jizak | 4 - 1 | 1 - 0 | Rubin Uzb | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Helsingborg U21 | 3 - 1 | 1 - 1 | Mjallby AIF U21 | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:00 | FT | Dynamo Dresden | 1 - 0 | 0 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 0 - 3 | 0 - 1 | Slavia Praha | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Viktoria Plzen | 1 - 0 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Skenderbeu Korca | 2 - 1 | 2 - 1 | Ks Bylis | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Apolonia Fier | 2 - 1 | 2 - 0 | Kastrioti Kruje | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | KF Laci | 2 - 2 | 1 - 1 | Partizani Tirana | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | KF Tirana | 1 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 0 - 2 | 0 - 1 | Teuta Durres | ||||||
Slovakia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:30 | FT | MFK Kosice | 2 - 4 | 0 - 2 | MSK Zilina | ||||||
Iran Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 11:30 | Esteghlal Tehran | ? - ? | ? - ? | Zob Ahan | |||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 0 | 0 - 0 | Gornik Polkowice | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Olimpia Elblag | 0 - 0 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Skra Czestochowa | 0 - 0 | 0 - 0 | Lech Poznan B | ||||||
28 Apr 2021 14:30 | FT | Znicz Pruszkow | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
28 Apr 2021 15:15 | FT | Wigry Suwalki | 1 - 1 | 0 - 0 | Stal Rzeszow | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Garbarnia Krakow | 2 - 0 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
28 Apr 2021 17:00 | FT | Kp Calisia Kalisz | 2 - 0 | 0 - 0 | Sokol Ostroda | ||||||
28 Apr 2021 17:00 | FT | Motor Lublin | 2 - 2 | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 16:00 | Aarau | ? - ? | ? - ? | Luzern | |||||||
28 Apr 2021 16:00 | Servette | ? - ? | ? - ? | St. Gallen | |||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Canberra | 2 - 2 | 2 - 0 | Belconnen United | ||||||
28 Apr 2021 10:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 0 - 3 | 0 - 0 | Sydenham Park | ||||||
28 Apr 2021 10:05 | FT | Monaro Panthers | 12 - 0 | 8 - 0 | Wagga City Wanderers | ||||||
28 Apr 2021 10:30 | FT | Kahibah | 2 - 4 | 1 - 0 | Charleston City Blues | ||||||
28 Apr 2021 10:30 | FT | Avondale Heights | 2 - 0 | 1 - 0 | Yarraville | ||||||
28 Apr 2021 10:35 | FT | Mornington | 1 - 1 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
28 Apr 2021 10:35 | FT | North Geelong Warriors | 6 - 1 | 2 - 1 | Keilor Park Sc | ||||||
28 Apr 2021 10:35 | FT | Rockdale City Suns | 7 - 1 | 3 - 0 | Prospect United Soccer Club | ||||||
28 Apr 2021 10:40 | FT | Blacktown City Demons | 10 - 0 | 5 - 0 | Uts | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Hakoah Sydney | 2 - 0 | 0 - 0 | Parramatta Eagles | ||||||
28 Apr 2021 11:00 | FT | Malvern City | 1 - 2 | 0 - 1 | Langwarrin | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Al Shabab Kuw | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Sahel | ||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Kazma | 5 - 0 | 3 - 0 | Khaitan | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 19:10 | FT | Deportivo Madryn | 0 - 1 | 0 - 0 | CA Banfield | ||||||
Italian Youth Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 17:00 | FT | Fiorentina U19 | 2 - 1 | 2 - 0 | Lazio U19 | ||||||
Italy C1A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Pontedera | 2 - 2 | 0 - 0 | Pro Vercelli | ||||||
Italy C1C Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Cavese | 3 - 0 | 2 - 0 | Turris Neapolis | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Tepatitlan De Morelos | 2 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 22:45 | FT | Reet | 2 - 3 | 2 - 2 | Santa Cruz (PE) | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 01:30 | FT | Sao Bento | 1 - 1 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | General Caballero | 2 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Guarani De Trinidad | 0 - 1 | 0 - 1 | Independiente Fbc | ||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 2 - 1 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | 3 De Febrero | 3 - 0 | 1 - 0 | Tacuary FBC | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Ballkani | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Llapi | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Besa Peje | 1 - 1 | 1 - 0 | Kf Drita Gjilan | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Gjilani | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Drenica Srbica | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Kf Prishtina | 3 - 1 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | ||||||
Italy Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Nardo | 1 - 1 | 0 - 0 | Citta Di Fasano | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Real Aviles | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Llanes | ||||||
Denmark - 4.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | Valby Bk | 0 - 3 | 0 - 1 | Frederikssund Ik | ||||||
28 Apr 2021 17:30 | B 1908 | ? - ? | ? - ? | Allerod | |||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | Marienlyst | 3 - 2 | 1 - 0 | Tarup Paarup If | ||||||
28 Apr 2021 17:30 | FT | Odder IGF | 2 - 1 | 2 - 1 | B 1913 Odense | ||||||
Switzerland 1.Liga Promotion Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 18:30 | FT | Bavois | 0 - 0 | 0 - 0 | Bellinzona | ||||||
Lebanese FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Al-Ahed | 3 - 0 | 1 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
Turkiye Lig3 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 11:30 | FT | Sivas Dort Eylul Belediyespor | 2 - 4 | 0 - 2 | Pendikspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Afjet Afyonspor | 2 - 1 | 0 - 0 | Usakspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Ankara Demirspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Kahramanmaras | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Corum Belediyespor | 1 - 0 | 1 - 0 | Zonguldak | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Ergene Velimese | 2 - 1 | 1 - 1 | 24 Erzincanspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Inegolspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Surfaspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Kocaelispor | 4 - 1 | 1 - 0 | Hacettepe Spor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Manisa Bb Spor | 6 - 0 | 4 - 0 | Gumushanespor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Nigde Belediyespor | 1 - 3 | 1 - 1 | Duzyurtspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Sancaktepe Belediye Spor | 0 - 2 | 0 - 0 | Amedspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Anadolu Selcukluspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Kirklarelispor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Bayburt Ozel Idare | 2 - 3 | 1 - 2 | Kirsehir Koy Hizmetleri | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Elazigspor | 7 - 1 | 4 - 0 | Bugsasspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Etimesgut Belediye Spor | 5 - 1 | 2 - 0 | Pazarspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Eyupspor | 4 - 1 | 1 - 1 | Tarsus Idman Yurdu | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Karabukspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Karacabey Birlikspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Kastamonuspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Belediye Vanspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Serik Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Bodrumspor | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Turgutluspor | 0 - 3 | 0 - 1 | Sakaryaspor | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Dinamo Zagreb B | 3 - 0 | 2 - 0 | Osijek B | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Croatia Zmijavci | 3 - 0 | 3 - 0 | Dugopolje | ||||||
28 Apr 2021 16:00 | FT | Opatija | 0 - 0 | 0 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
Cyprus 2 Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Asil Lysi | 0 - 0 | 0 - 0 | Xylotympou | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Akritas Chloraka | 0 - 0 | 0 - 0 | Anagenisis Dherina | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Omonia Aradippou | 2 - 4 | 2 - 3 | Alki Oroklini | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Omonia Psevda | 3 - 5 | 3 - 2 | Onisilos Sotiras | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | PAEEK Keryneias | 0 - 0 | 0 - 0 | Aris Limassol | ||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | AE Zakakiou | 0 - 1 | 0 - 0 | Ahironas Liopetriou | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 01:00 | FT | Sporting San Miguelito | 2 - 2 | 0 - 2 | Tauro FC | ||||||
28 Apr 2021 01:00 | FT | CA Independente | 2 - 0 | 1 - 0 | San Francisco | ||||||
28 Apr 2021 21:00 | FT | Union Deportivo Universitario | 2 - 1 | 2 - 1 | Club Atletico Chiriqui | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Alianza Fc Pan | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Arabe Unido | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Arsenal Tivat | 0 - 4 | 0 - 4 | Mornar | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Grbalj Radanovici | 2 - 2 | 0 - 1 | Berane | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Ofk Igalo | 4 - 1 | 1 - 1 | Drezga | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 0 - 1 | 0 - 0 | Ibar Rozaje | ||||||
28 Apr 2021 15:00 | FT | Kom Podgorica | 0 - 1 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 14:00 | FT | Pretoria Callies | 2 - 0 | 0 - 0 | Steenberg United | ||||||
National Women's Soccer League Challenge Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 00:05 | FT | Washington Spirit Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
28 Apr 2021 03:00 | FT | Ol Reign Womens | 3 - 2 | 1 - 1 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Brusque | 1 - 0 | 0 - 0 | Joinville SC | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Juventus Sc | 0 - 1 | 0 - 0 | Marcilio Dias Sc | ||||||
Chinese Taipei Intercity League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 09:00 | FT | Ntupes | 0 - 3 | 0 - 2 | Taichung Futuro | ||||||
28 Apr 2021 09:00 | FT | Taiwan Cpc | 2 - 3 | 1 - 1 | Tainan City | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Tatung | 3 - 2 | 2 - 1 | Hang Yuen | ||||||
28 Apr 2021 12:00 | FT | Taicheng Lions | 0 - 5 | 0 - 1 | Taiwan Power | ||||||
CAF Confederation Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 20:00 | FT | Pyramids | 1 - 0 | 0 - 0 | Namungo | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Enyimba International | 1 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pirates | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Es Setif | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ahly Benghazi | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 0 - 0 | 0 - 0 | Asc Jaraaf | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | Es Du Sahel | 2 - 1 | 1 - 0 | Salitas | ||||||
28 Apr 2021 22:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 2 - 0 | 2 - 0 | Nkana | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Js Kabylie | 2 - 1 | 1 - 0 | Napsa Stars | ||||||
28 Apr 2021 23:00 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 2 - 1 | 1 - 0 | Coton Sport Garoua | ||||||
Greece Football League 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | ASK Olympiakos Volou | 1 - 3 | 1 - 1 | Nea Kavala | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Pierikos | 0 - 1 | 0 - 0 | Veria FC | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Almopos | 0 - 0 | 0 - 0 | Thesprotos | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Aep Kozani | 0 - 0 | 0 - 0 | Triglia | ||||||
28 Apr 2021 13:00 | FT | Apollon Kalamaria | 0 - 3 | 0 - 0 | Panserraikos |
Toplam maçlar: 281
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...