futbol sonuçları 28-05-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Cagliari | 2 - 1 | 1 - 0 | AC Milan | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | AS Roma | 3 - 2 | 1 - 1 | Genoa | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Sampdoria | 2 - 4 | 0 - 2 | Napoli | ||||||
28 May 2017 19:45 | FT | Crotone | 3 - 1 | 2 - 1 | Lazio | ||||||
28 May 2017 19:45 | FT | Fiorentina | 2 - 2 | 0 - 1 | Pescara | ||||||
28 May 2017 19:45 | FT | Inter Milan | 5 - 2 | 3 - 0 | Udinese | ||||||
28 May 2017 19:45 | FT | Palermo | 2 - 1 | 0 - 0 | Empoli | ||||||
28 May 2017 19:45 | FT | Torino | 5 - 3 | 3 - 2 | US Sassuolo Calcio | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Alcorcon | 1 - 3 | 0 - 2 | Tenerife | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Zaragoza | 1 - 1 | 1 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Gimnastic Tarragona | 3 - 1 | 0 - 1 | Girona | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Elche | 1 - 1 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Mallorca | 0 - 0 | 0 - 0 | Numancia | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Cordoba C.F. | 4 - 2 | 3 - 0 | Real Oviedo | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Utrecht | 3 - 0 | 2 - 0 | AZ Alkmaar | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Honduras | 2 - 2 | 2 - 0 | El Salvador | ||||||
28 May 2017 00:30 | FT | Mexico | 1 - 2 | 0 - 2 | Croatia | ||||||
28 May 2017 04:00 | FT | Fiji | 1 - 0 | 0 - 0 | Solomon Islands | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Viktoria Koln | 2 - 3 | 0 - 2 | Carl Zeiss Jena | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 01:15 | FT | Racing Club | 2 - 1 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
28 May 2017 18:00 | FT | Defensa Y Justicia | 1 - 0 | 0 - 0 | Tigre | ||||||
28 May 2017 20:15 | FT | Arsenal de Sarandi | 0 - 2 | 0 - 0 | Lanus | ||||||
28 May 2017 21:00 | FT | Talleres Cordoba | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | ||||||
28 May 2017 22:15 | FT | River Plate | 0 - 0 | 0 - 0 | Rosario Central | ||||||
28 May 2017 22:30 | FT | Atletico Rafaela | 1 - 2 | 1 - 2 | Belgrano | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Gazovik Orenburg | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Arsenal Tula | 1 - 0 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Vitoria Salvador BA | 0 - 1 | 0 - 0 | Coritiba | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Atletico Mineiro | 2 - 2 | 1 - 0 | Ponte Preta | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 0 - 1 | 0 - 1 | Corinthians Paulista | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 1 | 0 - 1 | Flamengo | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Santos | 0 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro | ||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Sport Club Recife | 4 - 3 | 1 - 2 | Gremio | ||||||
28 May 2017 23:00 | FT | Botafogo | 1 - 0 | 1 - 0 | Bahia | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Horsens | 3 - 2 | 1 - 1 | Esbjerg FB | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Brondby | 1 - 2 | 1 - 0 | Nordsjaelland | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Copenhagen | 2 - 0 | 2 - 0 | Sonderjyske | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Midtjylland | 0 - 3 | 0 - 2 | Lyngby | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Aarhus AGF | 1 - 0 | 1 - 0 | Viborg | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Hammarby | 2 - 2 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | ||||||
28 May 2017 16:30 | FT | IFK Goteborg | 1 - 1 | 1 - 1 | Elfsborg | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 19:00 | FT | Breidablik | 2 - 1 | 2 - 1 | Vikingur Olafsvik | ||||||
28 May 2017 20:15 | FT | Grindavik | 1 - 0 | 0 - 0 | Valur | ||||||
28 May 2017 20:15 | FT | Fjolnir | 1 - 3 | 0 - 1 | Stjarnan | ||||||
28 May 2017 21:00 | FT | KR Reykjavik | 2 - 2 | 0 - 1 | Hafnarfjordur FH | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Washington DC United | ||||||
28 May 2017 00:30 | FT | New York Red Bulls | 2 - 1 | 0 - 1 | New England Revolution | ||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Minnesota United | 1 - 0 | 0 - 0 | Orlando City | ||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Real Salt Lake | 1 - 0 | 1 - 0 | Philadelphia Union | ||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Colorado Rapids | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
28 May 2017 03:10 | FT | San Jose Earthquakes | 2 - 4 | 2 - 3 | Los Angeles Galaxy | ||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Atlanta United | 3 - 1 | 3 - 0 | New York City Fc | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Kristiansund BK | 1 - 1 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | FK Haugesund | 0 - 0 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Lillestrom | 4 - 1 | 1 - 1 | Tromso IL | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Molde | 3 - 1 | 2 - 0 | Stabaek | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Brann | 1 - 1 | 1 - 0 | Aalesund FK | ||||||
28 May 2017 19:00 | FT | Valerenga | 1 - 1 | 0 - 1 | Rosenborg | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Trelleborgs FF | 4 - 1 | 3 - 0 | Osters IF | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Gefle IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Brommapojkarna | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Osmanlispor | 1 - 2 | 1 - 1 | Rizespor | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Karabukspor | 2 - 2 | 0 - 1 | Kayserispor | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Bursaspor | 1 - 2 | 1 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Gaziantepspor | 0 - 4 | 0 - 2 | Besiktas | ||||||
Gouden Gids Divisie Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 1 - 0 | 1 - 0 | MVV Maastricht | ||||||
28 May 2017 15:45 | FT | NEC Nijmegen | 1 - 4 | 1 - 1 | NAC Breda | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Santa Marina Tandil | 2 - 1 | 0 - 0 | Los Andes | ||||||
28 May 2017 19:00 | FT | Guillermo Brown | 1 - 0 | 0 - 0 | Crucero del Norte | ||||||
28 May 2017 19:15 | FT | Central Cordoba Sde | 0 - 1 | 0 - 1 | Argentinos Juniors | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Flandria | 4 - 1 | 1 - 1 | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Boca Unidos | 0 - 2 | 0 - 1 | Nueva Chicago | ||||||
28 May 2017 21:00 | FT | Independiente Rivadavia | 1 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Grasshoppers | 1 - 3 | 0 - 1 | Basel | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Lausanne Sports | 1 - 2 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Luzern | 2 - 2 | 1 - 1 | Vaduz | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | St. Gallen | 1 - 1 | 0 - 0 | Sion | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Thun | 0 - 0 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
Portugal Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 17:15 | FT | SL Benfica | 2 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Daegu FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Chunnam Dragons | 3 - 2 | 3 - 0 | Incheon United FC | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Vegalta Sendai | 2 - 1 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
28 May 2017 08:05 | FT | Tokyo | 1 - 1 | 1 - 1 | Ventforet Kofu | ||||||
28 May 2017 09:00 | FT | Vissel Kobe | 1 - 2 | 1 - 1 | Cerezo Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 3 | 1 - 3 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Roasso Kumamoto | 2 - 3 | 0 - 3 | Mito Hollyhock | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Oita Trinita | 1 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | ||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 0 - 4 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:15 | FT | Panathinaikos | 1 - 0 | 1 - 0 | Panionios | ||||||
28 May 2017 18:30 | FT | AEK Athens | 1 - 0 | 1 - 0 | PAOK Saloniki | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:30 | FT | Gresik United | 1 - 1 | 0 - 0 | PSM Makassar | ||||||
28 May 2017 14:30 | FT | Arema Malang | 2 - 0 | 0 - 0 | Mitra Kukar | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 18:30 | FT | ACS Poli Timisoara | 3 - 1 | 2 - 0 | FCM Targu Mures | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Rapid Wien | 2 - 1 | 1 - 1 | St.Polten | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 6 | 1 - 1 | Austria Wien | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 0 | 1 - 0 | Sturm Graz | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | SV Ried | 2 - 3 | 0 - 2 | Mattersburg | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Osotspa Saraburi FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Ubon Umt United | ||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Suphanburi FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Navy | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Sukhothai | 2 - 0 | 0 - 0 | Samut Prakan City | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 1 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Korona Kielce | 0 - 1 | 0 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Lech Poznan | 2 - 1 | 2 - 1 | Wisla Krakow | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Lechia Gdansk | 4 - 0 | 2 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | LKS Nieciecza | 1 - 2 | 0 - 2 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 21:00 | FT | El Daklyeh | 3 - 4 | 1 - 1 | El Zamalek | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:30 | FT | CSKA Sofia | 3 - 0 | 1 - 0 | Levski Sofia | ||||||
28 May 2017 19:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 3 - 4 | 1 - 1 | Dunav Ruse | ||||||
28 May 2017 19:00 | FT | Cherno More Varna | 1 - 3 | 1 - 3 | Ludogorets Razgrad | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 09:00 | FT | Okzhetpes | 1 - 2 | 0 - 2 | Ordabasy | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 1 - 2 | 1 - 2 | Kairat Almaty | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Astana | 4 - 1 | 3 - 0 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | FK Atyrau | 2 - 0 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 23:00 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 1 - 1 | 1 - 1 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
28 May 2017 23:30 | FT | Kawkab de Marrakech | 2 - 3 | 1 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:00 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 1 | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Krupa | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Zrinjski Mostar | 3 - 0 | 2 - 0 | Sloboda | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:35 | FT | Shandong Taishan | 3 - 2 | 1 - 1 | HeNan | ||||||
FIFA World Cup U20 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 07:00 | FT | New Zealand U20 | 0 - 2 | 0 - 2 | Pháp U20 | ||||||
28 May 2017 07:00 | FT | Honduras U20 | 2 - 0 | 0 - 0 | Việt Nam U20 | ||||||
28 May 2017 10:00 | FT | Senegal U20 | 0 - 0 | 0 - 0 | Ecuador U20 | ||||||
28 May 2017 10:00 | FT | Mỹ U20 | 1 - 1 | 1 - 0 | Saudi Arabia U20 | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Alashkert | 3 - 1 | 1 - 0 | Shirak | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Universitario de Sucre | 1 - 0 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
28 May 2017 22:15 | FT | San Jose | 0 - 1 | 0 - 0 | The Strongest | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 02:00 | FT | CSD Municipal | 2 - 0 | 1 - 0 | Guastatoya | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 23:00 | FT | CD Motagua | 3 - 0 | 1 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Busan I'Park | 2 - 2 | 1 - 0 | Suwon FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 18:00 | FT | Macara | 1 - 2 | 0 - 1 | Delfin SC | ||||||
28 May 2017 18:00 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 2 | 1 - 1 | Club Sport Emelec | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 3 - 2 | 1 - 2 | Metta/LU Riga | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Chrobry Glogow | 1 - 0 | 1 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 0 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Gornik Zabrze | 4 - 0 | 2 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Mks Kluczbork | 2 - 2 | 1 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Olimpia Grudziadz | 0 - 2 | 0 - 0 | GKS Katowice | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Sandecja | 0 - 0 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Wigry Suwalki | 2 - 3 | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | GKS Tychy | 1 - 4 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Miedz Legnica | 3 - 0 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 1 - 0 | 0 - 0 | America de Cali | ||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Deportivo Cali | 1 - 1 | 0 - 0 | Millonarios | ||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Independiente Santa Fe | 1 - 1 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Aguilas Doradas | 0 - 1 | 0 - 1 | Jaguares De Cordoba | ||||||
28 May 2017 21:15 | FT | Tigres FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Huila | ||||||
28 May 2017 23:30 | FT | Deportivo Pasto | 1 - 2 | 1 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:00 | FT | Domodedovo | 2 - 0 | 1 - 0 | Pskov 747 | ||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Dnepr Smolensk | 6 - 0 | 3 - 0 | Volga Tver | ||||||
28 May 2017 12:00 | FT | FK Kolomna | 1 - 3 | 0 - 2 | Spartak Kostroma | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Solaris | 3 - 6 | 0 - 1 | Sochi | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Vladimir | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Strogino Moscow | 3 - 5 | 1 - 3 | Dolgiye Prudy | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Hamilton FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Dundee United | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 4 - 1 | 0 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 1 - 0 | 0 - 0 | Merani Martvili | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Baia Zugdidi | 3 - 1 | 0 - 0 | Meshakhte Tkibuli | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 4 | 0 - 1 | Azul Claro Numazu | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Blaublitz Akita | 1 - 0 | 0 - 0 | Kagoshima United | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Sc Sagamihara | 1 - 0 | 0 - 0 | Tochigi SC | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Fujieda Myfc | 1 - 2 | 1 - 1 | Ryukyu | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 2 | 1 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 1 - 0 | 1 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
28 May 2017 07:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokyo U23 | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Mjallby AIF | 1 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Angelholms FF | 0 - 1 | 0 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Ljungskile SK | 2 - 1 | 2 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
Lithuania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:30 | FT | Palanga | 1 - 0 | 1 - 0 | Utenis Utena | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Hegelmann Litauen | 0 - 3 | 0 - 3 | Suduva | ||||||
28 May 2017 17:30 | FT | Viltis Vilnius | 0 - 13 | 0 - 9 | Atlantas Klaipeda | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Gnistan | 1 - 1 | 0 - 0 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 21:00 | FT | Llaneros FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Boyaca Chico | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Bk Forward | 7 - 0 | 4 - 0 | IFK Aspudden-Tellus | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 0 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | BKV Norrtalje | 1 - 1 | 0 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Almirante Brown | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | San Telmo | 2 - 1 | 2 - 0 | Club Atletico Colegiales | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Tristan Suarez | 0 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Ca Platense | 0 - 2 | 0 - 2 | Talleres Rem De Escalada | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 10:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 0 - 3 | 0 - 3 | Shukura Kobuleti | ||||||
28 May 2017 14:30 | FT | Saburtalo Tbilisi | 1 - 2 | 1 - 2 | Chikhura Sachkhere | ||||||
28 May 2017 16:30 | FT | Torpedo Kutaisi | 2 - 1 | 2 - 0 | Samtredia | ||||||
28 May 2017 18:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 4 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Batumi | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Alania | 2 - 1 | 1 - 0 | Mashuk-KMV | ||||||
28 May 2017 13:30 | FT | Krasnodar II | 2 - 0 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar B | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 3 - 0 | 0 - 0 | Legion Dynamo | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Rotor Volgograd | 2 - 0 | 2 - 0 | Dynamo Stavropol | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | SKA Rostov | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Angusht Nazran | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | FK Biolog | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Chayka K Sr | 1 - 1 | 1 - 1 | Afips | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Druzhba Maykop | 1 - 3 | 0 - 1 | Zhemchuzhina Sochi | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Zenit Penza | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Arsenal Tula II | 1 - 3 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Dinamo Briansk | 2 - 0 | 0 - 0 | Vityaz Podolsk | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | FK Kaluga | 1 - 2 | 0 - 1 | Saturn | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Torpedo Moscow | 1 - 1 | 0 - 1 | Avangard | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 2 - 2 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 07:00 | FT | South Melbourne | 2 - 1 | 1 - 1 | Port Melbourne Sharks | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Orleans US 45 | 1 - 0 | 0 - 0 | Paris Fc | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Cerro Porteno | 2 - 1 | 1 - 0 | Sportivo Luqueno | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 08:30 | FT | Beijing Renhe | 0 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
28 May 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
28 May 2017 12:45 | FT | Shanghai Shenxin | 3 - 0 | 2 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 06:15 | FT | Ipswich Knights Sc | 2 - 2 | 2 - 1 | Rochedale Rovers | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Budejovice | 3 - 0 | 1 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Pardubice | 2 - 1 | 1 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 1 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Zizkov | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Opava | 2 - 0 | 1 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Banik Ostrava | 3 - 0 | 2 - 0 | SC Znojmo | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Usti nad Labem | 1 - 0 | 0 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Banik Sokolov | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Prostejov | 0 - 3 | 0 - 3 | Vitkovice | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | IK Brage | 2 - 1 | 1 - 0 | IFK Lulea | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 3 - 2 | 3 - 2 | Tegs Thoren ff | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Carlstad United BK | 1 - 5 | 1 - 2 | Vasteras SK FK | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Assyriska FF | 2 - 1 | 0 - 0 | Akropolis IF | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Enskede Ik | 0 - 2 | 0 - 2 | Vasalunds IF | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Fredrikstad | 1 - 1 | 0 - 0 | Arendal | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Kongsvinger | 2 - 1 | 0 - 1 | Floro | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Bodo Glimt | 1 - 0 | 0 - 0 | Mjondalen | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Tromsdalen UIL | 3 - 2 | 0 - 2 | Ranheim IL | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Elverum | 0 - 2 | 0 - 1 | Levanger | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 0 - 0 | 0 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Asane Fotball | 2 - 2 | 1 - 2 | Strommen | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Brumunddal | 0 - 0 | 0 - 0 | Alta | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Kjelsas IL | 1 - 1 | 1 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Ham-Kam | 2 - 0 | 1 - 0 | Raufoss | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Finnsnes | 2 - 3 | 2 - 0 | Baerum SK | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Asker | 2 - 2 | 2 - 0 | Nybergsund IL Trysil | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Fana | 3 - 1 | 0 - 1 | Notodden FK | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Odd Grenland B | 4 - 3 | 2 - 1 | FK Vidar | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | IL Hodd | 2 - 3 | 1 - 0 | Nest-Sotra | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Bryne | 3 - 1 | 0 - 0 | Vindbjart | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Fram Larvik | 2 - 1 | 0 - 0 | Byasen Toppfotball | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Nardo | 2 - 1 | 1 - 1 | Egersunds IK | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Nbu Osiyo | 3 - 1 | 0 - 0 | Yozyovon | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Yangiyer | 2 - 0 | 0 - 0 | Naryn | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Zaamin | 2 - 1 | 0 - 0 | Mashal Ii | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Dinamo Gallakor | 4 - 0 | 0 - 0 | Nurafshon | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Hotira Namangan | 4 - 2 | 0 - 0 | Uz Dong Joo Andijon | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Lokomotiv Bfk | 3 - 4 | 0 - 0 | Sementchi Quvasoy | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 3 - 1 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Andijon | 1 - 1 | 0 - 0 | Aral Nukus | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 10:00 | FT | Hlucin U19 | 0 - 5 | 0 - 4 | Zlin U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Bantu Rovers | 0 - 2 | 0 - 0 | Harare City | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 3 - 2 | 2 - 1 | Bulawayo City | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 2 - 0 | 1 - 0 | Tsholotsho | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Dynamos Fc | 3 - 1 | 1 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Chicken Inn | 0 - 0 | 0 - 0 | Shabanie Mine | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Platinum | 1 - 1 | 0 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Triangle Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Caps United Fc | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Black Rhinos Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Yadah | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Hwange Colliery | 0 - 0 | 0 - 0 | How Mine Fc | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Trikala | 6 - 1 | 4 - 1 | Chania | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Lamia | 3 - 0 | 0 - 0 | Panthrakikos | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Panelefsiniakos | 1 - 3 | 0 - 0 | Kallithea | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | OFI Crete | 6 - 1 | 2 - 0 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | AEL Kalloni | 0 - 3 | 0 - 0 | Panegialios | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Kissamikos | 2 - 0 | 1 - 0 | Agrotikos Asteras | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Panserraikos | 4 - 5 | 0 - 3 | Aiginiakos | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 0 | 0 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Aharnaikos | 1 - 1 | 1 - 0 | Anagenisi Karditsa | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Ki Klaksvik | 1 - 0 | 0 - 0 | 07 Vestur Sorvagur | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Vikingur Gotu | 4 - 0 | 3 - 0 | Skala Itrottarfelag | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | HB Torshavn | 4 - 2 | 2 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Tb Tuoroyri | 1 - 2 | 1 - 0 | EB Streymur | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Elva | 1 - 2 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 1 - 2 | 1 - 0 | Kuressaare | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Rakvere Flora | 4 - 1 | 0 - 1 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Fci Tallinn B | 5 - 0 | 1 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Bekescsaba | 0 - 0 | 0 - 0 | Dorogi | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Cigand Se | 1 - 1 | 0 - 0 | Siofok | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Csakvari Tk | 1 - 1 | 1 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Varda Se | 2 - 0 | 1 - 0 | Cegled | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Kozarmisleny Se | 1 - 2 | 0 - 1 | Soroksar | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Soproni Svse-gysev | 3 - 0 | 1 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Szeol | 2 - 2 | 1 - 2 | Nyiregyhaza | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Szolnoki MAV | 1 - 1 | 1 - 1 | Budaorsi Sc | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Vac-Dunakanyar | 0 - 0 | 0 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
28 May 2017 18:00 | FT | Videoton Puskas Akademia | 1 - 2 | 1 - 0 | Balmazujvaros | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 18:00 | FT | HK Kopavog | 0 - 3 | 0 - 3 | Fylkir | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Nove Mesto | 4 - 1 | 2 - 0 | Slovan Bratislava B | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Svaty Jur | 0 - 4 | 0 - 0 | Spartak Trnava B | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Rimavska Sobota | 3 - 2 | 2 - 2 | Poprad | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Spisska Nova Ves | 0 - 3 | 0 - 2 | Msk Zilina B | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Nitra | 2 - 1 | 0 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 0 - 1 | 0 - 1 | Stk 1914 Samorin | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | FK Pohronie | 5 - 3 | 1 - 1 | Partizan Bardejov | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | MFK Kosice | 2 - 1 | 1 - 0 | Skf Sered | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 0 | 2 - 0 | Lokomotiva Kosice | ||||||
Coupe de Luxembourg Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:00 | FT | F91 Dudelange | 4 - 1 | 1 - 0 | Fola Esch | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:30 | FT | FK Makedonija | 5 - 3 | 2 - 1 | Bregalnica Stip | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Rabotnicki Skopje | 0 - 3 | 0 - 1 | Pobeda Prilep | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Renova Cepciste | 4 - 4 | 2 - 2 | FK Shkendija 79 | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Sileks | 1 - 0 | 0 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Pelister Bitola | 2 - 3 | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Blackpool | 2 - 1 | 1 - 1 | Exeter City | ||||||
Belarus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Dinamo Brest | 1 - 1 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Werribee City Sc | 1 - 2 | 0 - 0 | Moreland City | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Nunawading City | 1 - 6 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Stenungsunds If | 1 - 2 | 1 - 1 | Nordvarmland Ff | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Karlstad BK | 4 - 0 | 0 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Lerums Is | 2 - 1 | 1 - 1 | Grebbestads If | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Vanersborgs If | 0 - 3 | 0 - 0 | Fbk Karlstad | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Nacka Boo Ff | 0 - 1 | 0 - 0 | Motala AIF | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 0 | 2 - 0 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Varmdo IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Varmbols Fc | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 3 - 2 | 0 - 2 | Kumla | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | IK Sleipner | 2 - 1 | 1 - 0 | Haninge | ||||||
28 May 2017 16:59 | FT | Huddinge If | 0 - 0 | 0 - 0 | Sodertalje | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Hittarps Ik | 0 - 1 | 0 - 0 | Tenhults IF | ||||||
28 May 2017 12:30 | FT | Savedalens IF | 4 - 0 | 2 - 0 | Lindome GIF | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 0 - 2 | 0 - 1 | Eskilsminne IF | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Vinbergs If | 1 - 0 | 1 - 0 | Torslanda IK | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Varbergs Gif | 5 - 2 | 3 - 1 | Ullared | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | IS Halmia | 5 - 0 | 3 - 0 | Hoganas Bk | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 1 - 0 | 0 - 0 | Kaspyi Aktau | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Kairat Academy | 1 - 2 | 0 - 1 | Maktaaral | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Tarlan Shymkent | 2 - 0 | 0 - 0 | Bolat Temirtau | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Staiceles Bebri | 2 - 6 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Fk Valmiera | 4 - 1 | 0 - 0 | Preilu | ||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 08:30 | FT | Suzhou Dongwu | 3 - 0 | 2 - 0 | Shanghai Sunfun | ||||||
28 May 2017 08:30 | FT | Jilin Baijia | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Tech | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Songkhla United | 1 - 1 | 1 - 1 | Krabi Fc | ||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Ptt Rayong | 3 - 1 | 2 - 1 | Nakhon Pathom FC | ||||||
28 May 2017 12:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 0 - 0 | 0 - 0 | Trat Fc | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Air Force Central | 2 - 1 | 2 - 0 | Samut Songkhram FC | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Nữ As Elfen Sayama | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ JEF United Ichihara | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Inac Kobe | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:30 | FT | Nữ Setagaya Sfida | 6 - 1 | 3 - 1 | Nữ Fc Takatsuki | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Lobi Stars | 3 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Ifeanyi Ubah | 2 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Niger Tornadoes | 3 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Akwa United | 3 - 0 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | El Kanemi Warriors | 2 - 1 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Nasarawa United | 2 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Abia Warriors | 4 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Gombe United | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Plateau United | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Stars | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | Sunshine Stars | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 02:00 | FT | Academia Cantolao | 2 - 1 | 0 - 0 | Alianza Atletico | ||||||
28 May 2017 17:15 | FT | Melgar | 2 - 3 | 1 - 1 | Dep. San Martin | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Deportivo Union Comercio | 1 - 2 | 0 - 1 | Universitario de Deportes | ||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Alianza Lima | 2 - 0 | 1 - 0 | Cusco FC | ||||||
Tunisia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 15:30 | FT | Us Ben Guerdane | 0 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Al Khaboora | 1 - 1 | 1 - 0 | Mrbat | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Mfa Development | 3 - 3 | 2 - 0 | Cheng Fung | ||||||
28 May 2017 13:45 | FT | Lai Chi | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Macau | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Sc Scarborough | 0 - 0 | 0 - 0 | York Region Shooters | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Honda | 5 - 0 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Ryutsu Keizai University | 1 - 1 | 0 - 0 | Osaka | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Nara Club | 3 - 0 | 1 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Urayasu Sc | 3 - 3 | 1 - 2 | Ohira Tochigi UVA SC | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Verspah Oita | 0 - 6 | 0 - 3 | Sony Sendai FC | ||||||
28 May 2017 05:00 | FT | Imabari FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Mio Biwako Shiga | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 00:30 | FT | Orlando City B | 1 - 3 | 1 - 2 | Charlotte Independence | ||||||
28 May 2017 00:30 | FT | Tampa Bay Rowdies | 1 - 1 | 0 - 0 | St Louis Lions | ||||||
28 May 2017 01:05 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 3 - 3 | 0 - 2 | Reno 1868 | ||||||
28 May 2017 01:30 | FT | Tulsa Roughneck | 3 - 1 | 3 - 1 | Portland Timbers B | ||||||
28 May 2017 03:30 | FT | Los Angeles Galaxy 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
28 May 2017 19:00 | FT | New York Red Bulls B | 2 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | ||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Tacoma Defiance | 2 - 2 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
28 May 2017 22:00 | FT | Bethlehem Steel | 3 - 1 | 1 - 0 | Penn Harrisburg Islanders | ||||||
28 May 2017 23:00 | FT | Vancouver Whitecaps B | 1 - 2 | 0 - 2 | Real Monarchs Slc | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Ovetense | 1 - 1 | 0 - 0 | 22 De Setiembre | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Olimpia De Ita | 1 - 2 | 1 - 2 | Deportivo Liberacion | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Guairena | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Caaguazu | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | General Caballero | 2 - 4 | 0 - 1 | Martin Ledesma | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Fulgencio Yegros | 3 - 0 | 2 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Resistencia Sc | 2 - 2 | 1 - 2 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 3 | 0 - 2 | Juventus Bucharest | ||||||
28 May 2017 09:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 0 - 4 | 0 - 2 | Olimpia Satu Mare | ||||||
28 May 2017 09:00 | FT | Balotesti | 3 - 2 | 2 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
28 May 2017 10:30 | FT | Sportul Snagov | 0 - 1 | 0 - 0 | Sepsi | ||||||
28 May 2017 16:00 | FT | CS Mioveni | 1 - 3 | 0 - 2 | Afumati | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 10:30 | FT | Chin United | 0 - 1 | 0 - 1 | Rakhine United | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Sydney Olympic | 4 - 1 | 0 - 0 | Bonnyrigg White Eagles | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | South Coast Wolves | 3 - 0 | 1 - 0 | Parramatta Eagles | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Blacktown City Demons | 2 - 0 | 2 - 0 | Hakoah Sydney | ||||||
28 May 2017 06:15 | FT | Manly United | 1 - 2 | 1 - 0 | Sutherland Sharks | ||||||
28 May 2017 08:00 | FT | Rockdale City Suns | 2 - 0 | 1 - 0 | Sydney FC U21 | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Tuggeranong United | 1 - 3 | 0 - 2 | Canberra Olympic | ||||||
28 May 2017 06:00 | FT | Cooma Tigers | 3 - 0 | 2 - 0 | Belconnen United | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Puerto Nuevo | 1 - 0 | 0 - 0 | Argentino De Rosario | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 00:00 | FT | Gotham Fc Womens | 2 - 1 | 1 - 1 | Orlando Pride Womens | ||||||
28 May 2017 01:00 | FT | Kansas City Womens | 3 - 2 | 0 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
28 May 2017 03:00 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 2 - 0 | 2 - 0 | Boston Breakers Womens | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 05:10 | FT | Clarence United | 2 - 3 | 1 - 1 | Northern Rangers | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 07:20 | FT | Southside Eagles | 2 - 4 | 1 - 0 | Bayside United | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 0 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 2 | 0 - 1 | Racing Club Montevideo | ||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Ia Sud America | 1 - 1 | 0 - 0 | Danubio FC | ||||||
28 May 2017 23:00 | FT | Nacional Montevideo | 2 - 1 | 1 - 1 | Ca River Plate | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 10:00 | FT | IFK Ostersund | 0 - 3 | 0 - 1 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
28 May 2017 11:30 | FT | Taftea Ik | 1 - 3 | 1 - 0 | Valbo Ff | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Pitea If | 3 - 2 | 1 - 0 | Harnosands FF | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Moron Bk | 0 - 1 | 0 - 1 | Ifk Timra | ||||||
28 May 2017 14:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 0 - 1 | 0 - 1 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Kvarnby IK | 4 - 0 | 1 - 0 | Ifk Malmo | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 3 | 1 - 2 | Lunds BK | ||||||
28 May 2017 13:00 | FT | Rappe Goif | 3 - 0 | 1 - 0 | Vimmerby IF | ||||||
28 May 2017 15:00 | FT | Torns IF | 4 - 1 | 3 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
Venezuela Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 May 2017 19:30 | FT | Titanes | 2 - 0 | 0 - 0 | Independiente La Fria | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Tucanes Amazonas | 3 - 2 | 2 - 1 | Pacairigua | ||||||
28 May 2017 20:00 | FT | Chico De Guayana | 1 - 2 | 0 - 2 | Lala | ||||||
28 May 2017 20:30 | FT | Real Frontera | 2 - 1 | 0 - 1 | Urena Sc | ||||||
28 May 2017 20:30 | FT | Margarita | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Nueva Esparta | ||||||
28 May 2017 20:30 | FT | Petroleros Anzoategui | 4 - 1 | 2 - 1 | Hermandad Gallega | ||||||
28 May 2017 20:30 | FT | Yaracuyanos | 2 - 1 | 0 - 0 | Yaracuy | ||||||
28 May 2017 20:45 | FT | Llaneros Guanare | 5 - 3 | 3 - 0 | Talentos Del Sur | ||||||
28 May 2017 21:00 | FT | Universidad Central Venezuela | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Petare FC | ||||||
28 May 2017 23:00 | FT | Angostura | 2 - 2 | 0 - 0 | Minasoro |
Toplam maçlar: 414
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...