futbol sonuçları 29-04-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Sunderland | 0 - 1 | 0 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Southampton | 0 - 0 | 0 - 0 | Hull City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Stoke City | 0 - 0 | 0 - 0 | West Ham United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | West Bromwich | 0 - 1 | 0 - 1 | Leicester City | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Crystal Palace | 0 - 2 | 0 - 1 | Burnley | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Barnsley | 1 - 1 | 1 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Birmingham | 2 - 0 | 1 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Derby County | 3 - 1 | 2 - 1 | Wolves | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Fulham | 1 - 1 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Ipswich | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Leeds United | 3 - 3 | 1 - 3 | Norwich City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 1 | 1 - 1 | Rotherham United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Reading | 1 - 0 | 1 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Brighton | 0 - 1 | 0 - 1 | Bristol City | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 19:45 | FT | Torino | 1 - 1 | 0 - 1 | Sampdoria | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Latina Calcio | 0 - 0 | 0 - 0 | Ascoli | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Ternana | 0 - 0 | 0 - 0 | Carpi | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Cittadella | 2 - 3 | 1 - 1 | Cesena | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Pro Vercelli | 0 - 1 | 0 - 1 | Perugia | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Bari | 0 - 0 | 0 - 0 | Pisa | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Spezia | 0 - 0 | 0 - 0 | Spal | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Trapani | 2 - 0 | 2 - 0 | Virtus Entella | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Real Sociedad | 2 - 1 | 1 - 0 | Granada | ||||||
29 Apr 2017 15:15 | FT | Real Madrid | 2 - 1 | 1 - 0 | Valencia | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Las Palmas | 0 - 5 | 0 - 3 | Atletico Madrid | ||||||
29 Apr 2017 19:45 | FT | Espanyol | 0 - 3 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | UCAM Murcia | 1 - 0 | 1 - 0 | Tenerife | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Levante | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 0 - 0 | Numancia | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Zaragoza | 1 - 2 | 1 - 0 | Getafe | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | RB Leipzig | 0 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Darmstadt | 3 - 0 | 2 - 0 | Freiburg | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Borussia Dortmund | 0 - 0 | 0 - 0 | Koln | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Mainz 05 | 1 - 2 | 0 - 1 | Monchengladbach | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Werder Bremen | 2 - 0 | 2 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Wolfsburg | 0 - 6 | 0 - 3 | Bayern Munich | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Arminia Bielefeld | 1 - 1 | 0 - 0 | Greuther Furth | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Karlsruher SC | 1 - 3 | 1 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Nurnberg | 2 - 3 | 2 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Monaco | 3 - 1 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Metz | 2 - 1 | 1 - 1 | Nancy | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Nantes | 1 - 0 | 0 - 0 | Lorient | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Guingamp | 0 - 2 | 0 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Montpellier | 0 - 3 | 0 - 1 | Lille | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Bastia | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | ES Troyes AC | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Brestois | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Boavista | 1 - 0 | 0 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | CD Nacional | 0 - 2 | 0 - 0 | Rio Ave | ||||||
29 Apr 2017 18:15 | FT | SL Benfica | 2 - 1 | 1 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
29 Apr 2017 20:30 | FT | Chaves | 0 - 2 | 0 - 0 | Porto | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 01:15 | FT | Independiente | 2 - 2 | 1 - 1 | Estudiantes La Plata | ||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | CA Huracan | 0 - 1 | 0 - 0 | Newells Old Boys | ||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Gimnasia LP | 0 - 1 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
29 Apr 2017 20:10 | FT | Sarmiento Junin | 0 - 4 | 0 - 2 | Colon | ||||||
29 Apr 2017 22:20 | FT | Tigre | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Banfield | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Genk | 3 - 0 | 2 - 0 | Kortrijk | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Beveren | 0 - 1 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | KSC Lokeren | 4 - 1 | 3 - 1 | AS Eupen | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Lierse | 0 - 0 | 0 - 0 | KV Mechelen | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Akhmat Grozny | 5 - 2 | 1 - 1 | Ural Yekaterinburg | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Glasgow Rangers | 1 - 5 | 0 - 2 | Celtic | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Aberdeen | 0 - 2 | 0 - 0 | St Johnstone | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hamilton FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Kilmarnock | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hearts | 2 - 2 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Motherwell FC | 2 - 3 | 0 - 1 | Dundee | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Midtjylland | 3 - 1 | 2 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hammarby | 4 - 0 | 0 - 0 | AFC United | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 00:30 | FT | Toronto FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Houston Dynamo | ||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Montreal Impact | 1 - 2 | 1 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
29 Apr 2017 21:00 | FT | Orlando City | 2 - 0 | 0 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Brann | 1 - 1 | 1 - 0 | Viking | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Zlin | 1 - 2 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
29 Apr 2017 19:15 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 0 | 2 - 0 | Dukla Praha | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Dalkurd Ff | 3 - 0 | 2 - 0 | Gefle IF | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Lahti | 1 - 1 | 1 - 0 | Jyvaskyla JK | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | HJK Helsinki | 1 - 1 | 1 - 0 | Inter Turku | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | KuPS | 0 - 1 | 0 - 0 | Ilves Tampere | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 3 - 1 | 1 - 1 | Ps Kemi | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Kayserispor | 3 - 0 | 1 - 0 | Alanyaspor | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Trabzonspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 02:30 | FT | Veracruz | 1 - 0 | 1 - 0 | Monterrey | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | Jaguares Chiapas FC | 2 - 2 | 1 - 0 | Santos Laguna | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 17:05 | FT | Nueva Chicago | 2 - 0 | 0 - 0 | Guillermo Brown | ||||||
29 Apr 2017 18:45 | FT | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | 0 - 1 | 0 - 1 | Almagro | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Flandria | 2 - 0 | 1 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:45 | FT | Lausanne Sports | 1 - 3 | 1 - 2 | Vaduz | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:15 | FT | Portimonense | 3 - 3 | 2 - 2 | Leixoes | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 10:50 | FT | Sydney FC | 3 - 0 | 3 - 0 | Perth Glory FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Chunnam Dragons | 2 - 1 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Pohang Steelers | 1 - 2 | 0 - 1 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Ehime FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Okayama FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Shonan Bellmare | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 0 - 3 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Oita Trinita | 1 - 3 | 0 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Mito Hollyhock | 3 - 2 | 2 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | JEF United Ichihara | 2 - 0 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Roasso Kumamoto | 1 - 4 | 1 - 3 | Yokohama FC | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Gifu | 1 - 0 | 1 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 4 - 0 | 1 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 1 - 4 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Tambov | 1 - 0 | 1 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Sibir | 1 - 1 | 0 - 1 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Sokol | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Tyumen | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 3 | 0 - 3 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 2 - 1 | 2 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Ruan Tosno | 1 - 1 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | FK Khimki | 1 - 1 | 0 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Kuban Krasnodar | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Mordovia Saransk | 0 - 1 | 0 - 1 | Baltika | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:45 | FT | Ashdod MS | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
29 Apr 2017 15:45 | FT | Hapoel Kfar Saba | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
29 Apr 2017 18:10 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Haifa | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 1 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Esteghlal Khozestan | 0 - 0 | 0 - 0 | Gostaresh Folad | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Sanat-Naft | 0 - 1 | 0 - 1 | Foolad Khozestan | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Peykan | 2 - 0 | 1 - 0 | Saipa | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Padideh Mashhad | 1 - 2 | 1 - 0 | Esteghlal Tehran | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Mashin Sazi | 0 - 1 | 0 - 1 | Siah Jamegan Khorasan | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Naft Tehran | 1 - 2 | 1 - 1 | Saba Battery | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Persepolis | 3 - 3 | 1 - 2 | Zob Ahan | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Sepahan | 2 - 0 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 4 - 3 | 3 - 2 | Omonia Nicosia FC | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Doxa Katokopias | 0 - 1 | 0 - 1 | Aris Limassol | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 1 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Albirex Niigata FC | 4 - 2 | 2 - 0 | Singapore Warriors | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 1 - 2 | 0 - 1 | Pstni | ||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Persib Bandung | 2 - 0 | 1 - 0 | Sriwijaya Palembang | ||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Pusamania Borneo | 3 - 0 | 1 - 0 | Gresik United | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Zirka Kirovohrad | 3 - 2 | 3 - 1 | Karpaty Lviv | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Vorskla Poltava | 2 - 0 | 2 - 0 | Stal Dniprodzherzhynsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | FCM Targu Mures | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | ||||||
29 Apr 2017 18:30 | FT | Viitorul Constanta | 3 - 2 | 2 - 1 | Astra Ploiesti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Austria Wien | 4 - 1 | 2 - 0 | Sturm Graz | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 1 | 0 - 1 | SV Ried | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 2 - 2 | 1 - 0 | Mattersburg | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | St.Polten | 3 - 3 | 2 - 1 | Rheindorf Altach | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:45 | FT | Thai Honda Fc | 1 - 3 | 1 - 2 | Chonburi Shark FC | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Ubon Umt United | 2 - 1 | 1 - 0 | Sukhothai | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 0 - 0 | 0 - 0 | Bangkok United FC | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Buriram United | 3 - 0 | 1 - 0 | Sisaket | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Ferencvarosi TC | 3 - 1 | 3 - 1 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Ujpesti TE | 1 - 2 | 0 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Diosgyor | 2 - 1 | 1 - 0 | Vasas | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Budapest Honved | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Szombathelyi Haladas | 2 - 0 | 1 - 0 | Paksi SE | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 2 | 1 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Wisla Plock | 1 - 1 | 0 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Slask Wroclaw | 0 - 2 | 0 - 1 | Gornik Leczna | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Lechia Gdansk | 2 - 0 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:35 | FT | Bengaluru | 3 - 0 | 2 - 0 | Churchill Brothers | ||||||
29 Apr 2017 14:35 | FT | Mumbai FC | 0 - 4 | 0 - 2 | East Bengal | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Backa Backa Palanka | 0 - 1 | 0 - 0 | Borac Cacak | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Spartak Subotica | 2 - 1 | 2 - 0 | Novi Pazar | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | FK Rad Beograd | 0 - 2 | 0 - 1 | Radnik Surdulica | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Mladost Lucani | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Radnicki Nis | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 6 - 0 | 4 - 0 | Cibalia | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | NK Rijeka | 2 - 0 | 2 - 0 | Zapresic | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Levski Sofia | 0 - 3 | 0 - 2 | CSKA Sofia | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 0 - 1 | 0 - 0 | Beroe | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Gorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Naftan Novopolock | 0 - 3 | 0 - 0 | Krumkachy | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | FC Minsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Neman Grodno | 1 - 4 | 1 - 2 | Vitebsk | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hatta | 0 - 5 | 0 - 1 | Al-Jazira UAE | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Al Ahli Dubai | 2 - 2 | 0 - 1 | Al-Sharjah | ||||||
29 Apr 2017 17:45 | FT | Al Ain | 3 - 2 | 0 - 0 | Al Wehda UAE | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 0 - 3 | 0 - 2 | Astana | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 1 - 2 | 0 - 2 | Ordabasy | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Tobol Kostanai | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Okzhetpes | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Aktobe Lento | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Kairat Almaty | 4 - 1 | 2 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Taraz | 1 - 2 | 0 - 0 | FK Atyrau | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | JSK Chabab Kasba Tadla | 2 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 4 - 0 | 2 - 0 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
29 Apr 2017 18:30 | FT | HUSA Hassania Agadir | 1 - 0 | 0 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Free State Stars | 1 - 2 | 1 - 2 | Polokwane City | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Supersport United | 2 - 2 | 1 - 2 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
29 Apr 2017 19:15 | FT | Orlando Pirates | 2 - 1 | 1 - 1 | Chippa United FC | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Krupa | 1 - 1 | 0 - 1 | Zrinjski Mostar | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Radnik Bijeljina | 0 - 3 | 0 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | NK Celik | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 08:30 | FT | Liaoning Whowin | 2 - 4 | 0 - 1 | Beijing Guoan | ||||||
29 Apr 2017 08:30 | FT | Tianjin Quanjian | 2 - 2 | 1 - 1 | Jiangsu Suning | ||||||
29 Apr 2017 08:30 | FT | Yan Bian Changbaishan | 1 - 0 | 0 - 0 | Changchun YaTai | ||||||
29 Apr 2017 12:35 | FT | Hebei Hx Xingfu | 4 - 0 | 4 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
29 Apr 2017 12:35 | FT | HeNan | 2 - 4 | 1 - 3 | Guangzhou Evergrande FC | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Trans Narva | 3 - 1 | 2 - 1 | JK Sillamae Kalev | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:45 | FT | Winterthur | 3 - 2 | 2 - 1 | Aarau | ||||||
29 Apr 2017 16:45 | FT | Wohlen | 1 - 2 | 0 - 1 | Neuchatel Xamax | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Alashkert | 3 - 1 | 1 - 1 | Ararat Yerevan | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Gandzasar Kapan | 3 - 2 | 1 - 1 | Shirak | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 20:30 | FT | Ordino | 2 - 0 | 0 - 0 | Ue Engordany | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Real Potosi | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Sucre | ||||||
29 Apr 2017 22:15 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 2 | 0 - 1 | Nacional Potosi | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | Honduras Progreso | 3 - 2 | 1 - 1 | Juticalpa | ||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | Marathon | 2 - 1 | 0 - 1 | CD Vida | ||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | CD Olimpia | 3 - 0 | 1 - 0 | Platense | ||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | Real Sociedad Tocoa | 3 - 0 | 2 - 0 | Real Espana | ||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | Social Sol | 2 - 2 | 1 - 1 | CD Motagua | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Ansan Greeners | 0 - 1 | 0 - 1 | Seongnam FC | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Anyang | 0 - 1 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 02:00 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 1 | 0 - 0 | Guayaquil City | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Lietava Jonava | 1 - 4 | 0 - 1 | Suduva | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Stumbras | 1 - 1 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Babite | 1 - 2 | 1 - 1 | Metta/LU Riga | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 1 - 3 | 1 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | GKS Katowice | 3 - 0 | 1 - 0 | GKS Tychy | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | 0 - 1 | Sandecja | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 3 - 1 | 2 - 1 | Wisla Pulawy | ||||||
29 Apr 2017 17:15 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
29 Apr 2017 17:30 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 1 - 1 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Wigry Suwalki | 2 - 0 | 1 - 0 | Mks Kluczbork | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 21:15 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 1 | 1 - 0 | Patriotas | ||||||
29 Apr 2017 23:30 | FT | Envigado | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Pasto | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Chernomorets Odessa U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Shakhtar Donetsk U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Karpaty Lviv U21 | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Olimpic Donetsk U21 | 1 - 3 | 0 - 2 | Zorya U21 | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Volyn U21 | 0 - 4 | 0 - 0 | Dnipro Dnipropetrovsk U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Ayr Utd | 0 - 4 | 0 - 2 | Hibernian FC | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Dunfermline | 3 - 1 | 1 - 1 | Greenock Morton | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Falkirk | 2 - 2 | 1 - 1 | Queen of South | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | St Mirren | 5 - 0 | 2 - 0 | Raith Rovers | ||||||
29 Apr 2017 17:15 | FT | Dundee United | 2 - 2 | 1 - 1 | Dumbarton | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Queens Park | 0 - 2 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Livingston | 4 - 1 | 3 - 0 | Peterhead | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | East Fife | 0 - 4 | 0 - 1 | Airdrie United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Alloa Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 | Stranraer | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Cheonan City | 0 - 2 | 0 - 1 | Gangneung | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Incheon Korail | 1 - 1 | 1 - 0 | Mokpo City | ||||||
29 Apr 2017 11:30 | FT | Gimhae City | 0 - 0 | 0 - 0 | Changwon City | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | SWQ Thunder | 2 - 1 | 0 - 0 | Western Pride | ||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Brisbane City SC | 3 - 1 | 1 - 0 | Far North Queensland Bulls | ||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Palm Beach Sharks | 1 - 0 | 0 - 0 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Cumberland United | 0 - 4 | 0 - 3 | Campbelltown City SC | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | West Torrens Birkalla | 1 - 0 | 0 - 0 | Para Hills Knights | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | West Adelaide | 2 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Comets FC | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Croydon Kings | 1 - 2 | 0 - 1 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
29 Apr 2017 10:30 | FT | Adelaide Olympic | 0 - 4 | 0 - 1 | Adelaide City FC | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 5 - 0 | 0 - 0 | Meshakhte Tkibuli | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Gagra | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartaki Tskhinvali | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Baia Zugdidi | 1 - 2 | 0 - 0 | Merani Martvili | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Fujieda Myfc | 1 - 1 | 1 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 0 - 1 | 0 - 0 | Tochigi SC | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Metallurg Bekobod | 1 - 2 | 0 - 1 | Buxoro | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 2 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Neftchi Fargona | 1 - 1 | 0 - 1 | OTMK Olmaliq | ||||||
29 Apr 2017 13:30 | FT | Shurtan Guzor | 2 - 3 | 1 - 3 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Lokomotiv Tashkent | 7 - 0 | 3 - 0 | Obod Tashkent | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Qizilqum Zarafshon | 1 - 1 | 1 - 0 | Nasaf Qarshi | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Qviding FIF | 0 - 1 | 0 - 1 | Oskarshamns AIK | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Assyriska Bk | 4 - 3 | 2 - 3 | Husqvarna FF | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Ramtha SC | 2 - 1 | 1 - 1 | That Ras | ||||||
29 Apr 2017 16:30 | FT | Al-Baq'a | 0 - 2 | 0 - 0 | Al-Faisaly | ||||||
Lithuania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Sendvaris | 0 - 2 | 0 - 1 | Garliava | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Sirvena Birzai | 2 - 3 | 0 - 0 | Akmene | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Pakruojis | 4 - 5 | 1 - 1 | Taip Vilnius | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Taskas | 0 - 4 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Prienai | 2 - 5 | 1 - 1 | Palanga | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Minija | 0 - 1 | 0 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Elektrenu Versme | 8 - 0 | 0 - 0 | Lss Kaunas | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Haka | 0 - 4 | 0 - 2 | Honka | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | AC Oulu | 1 - 0 | 1 - 0 | Gnistan | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 21:00 | FT | Atletico Clube Purtugal | 1 - 2 | 1 - 1 | Boyaca Chico | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Skiljebo SK | 0 - 0 | 0 - 0 | Bk Forward | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Karlbergs BK | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Aspudden-Tellus | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Gamla Upsala | 4 - 0 | 1 - 0 | Syrianska IF Kerbura | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 0 | 0 - 0 | Stromsbergs IF | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Ifk Lidingo | 3 - 1 | 1 - 1 | Sundbybergs | ||||||
Western Australia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Cockburn City | 2 - 2 | 0 - 1 | Inglewood United | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Floreat Athena | 2 - 1 | 0 - 0 | Sorrento | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | ECU Joondalup | 3 - 1 | 0 - 0 | Mandurah City | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Subiaco AFC | 2 - 0 | 0 - 0 | Perth Glory Am | ||||||
29 Apr 2017 08:20 | FT | Armadale | 0 - 0 | 0 - 0 | Bayswater City | ||||||
29 Apr 2017 12:20 | FT | Joondalup United | 3 - 2 | 1 - 2 | Perth SC | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 5 - 0 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Saburtalo Tbilisi | 5 - 0 | 1 - 0 | Shukura Kobuleti | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Deportivo Jbl Del Zulia | 2 - 1 | 0 - 0 | Metropolitanos | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | AZAL PFC Baku | 0 - 3 | 0 - 1 | Zira | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Standard Sumqayit | 2 - 1 | 2 - 1 | Gilan Gabala | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Fk Kapaz Ganca | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Inter Baku | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Neftci Baku | 1 - 2 | 0 - 0 | Qarabag | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Afips | 3 - 1 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Torpedo Moscow | 3 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula II | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Zenit Penza | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | FK Oryol | 0 - 3 | 0 - 0 | Vityaz Podolsk | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 2 - 2 | 1 - 2 | St Albans Saints | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | Avondale Heights | ? - ? | ? - ? | Kingston City | |||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Green Gully Cavaliers | 2 - 1 | 0 - 0 | Melbourne Knights | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Hume City | 0 - 1 | 0 - 0 | Oakleigh Cannons | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Quevilly | 0 - 2 | 0 - 0 | GS Consolat Marseille | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 00:10 | FT | Deportivo Capiata | 0 - 1 | 0 - 1 | Sol De America | ||||||
29 Apr 2017 22:00 | FT | Sportivo Luqueno | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
Ireland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Longford Town | 3 - 1 | 2 - 1 | Athlone | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Denizlispor | 0 - 0 | 0 - 0 | Elazigspor | ||||||
29 Apr 2017 13:30 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Goztepe | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Altinordu | 2 - 0 | 0 - 0 | Surfaspor | ||||||
29 Apr 2017 16:30 | FT | Adana Demirspor | 1 - 4 | 1 - 2 | Bandirmaspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Cska Moscow Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Spartak Moscow Youth | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Ufa Youth | 0 - 5 | 0 - 1 | Arsenal Tula Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 07:30 | FT | Dalian Chaoyue | 2 - 1 | 0 - 0 | Lijiang FC | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 1 - 0 | 0 - 0 | Beijing Beikong | ||||||
29 Apr 2017 08:45 | FT | Shanghai Shenxin | 2 - 0 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | ||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 2 - 4 | 1 - 2 | Wuhan ZALL | ||||||
29 Apr 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 1 - 0 | 0 - 0 | Meizhou Hakka | ||||||
29 Apr 2017 12:35 | FT | Shenzhen | 1 - 2 | 1 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:15 | FT | Holland Park Hawks | 3 - 3 | 2 - 2 | Logan Lightning | ||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Rochedale Rovers | 4 - 1 | 3 - 1 | Albany Creek | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Souths United | 7 - 1 | 3 - 1 | Capalaba | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Eastern Suburbs | 4 - 3 | 3 - 2 | Mitchelton | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Queensland Lions SC | 6 - 1 | 2 - 0 | Grange Thistle Sc | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:15 | FT | Pardubice | 5 - 0 | 5 - 0 | Prostejov | ||||||
29 Apr 2017 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 0 - 1 | 0 - 1 | Banik Ostrava | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 1 - 2 | 0 - 1 | Opava | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 2 - 1 | 1 - 0 | SC Znojmo | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Vitkovice | 1 - 0 | 0 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Sandvikens IF | 2 - 0 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 2 - 0 | 1 - 0 | Vasteras SK FK | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Nykopings BIS | 0 - 3 | 0 - 1 | IK Brage | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Veres Rivne | 2 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Skala Stryi | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Bukovyna Chernivtsi | 0 - 2 | 0 - 2 | Fk Poltava | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Kolos Kovalivka | 1 - 3 | 1 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Desna Chernihiv | 0 - 0 | 0 - 0 | Sumy | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Finnsnes | 0 - 1 | 0 - 1 | Ham-Kam | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Grorud IL | 4 - 1 | 0 - 1 | Kjelsas IL | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Brumunddal | 0 - 3 | 0 - 1 | Raufoss | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | KFUM Oslo | 2 - 4 | 2 - 1 | Alta | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Vard Haugesund | 2 - 0 | 2 - 0 | Notodden FK | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Honefoss | 4 - 1 | 2 - 1 | Vindbjart | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Mc Oran | 0 - 0 | 0 - 0 | Js Kabylie | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Usm Alger | 3 - 0 | 0 - 0 | Ca Batna | ||||||
29 Apr 2017 19:00 | FT | Js Saoura | 0 - 0 | 0 - 0 | Mc Alger | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Keflavik | 0 - 0 | 0 - 0 | Vidir Gardur | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Arborg | 0 - 0 | 0 - 0 | Hamar Hveragerdi | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Sindri | 1 - 1 | 0 - 1 | Huginn | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Fylkir | 7 - 0 | 3 - 0 | Vatnaliljur | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Alftanes | 0 - 2 | 0 - 1 | Kfr Aegir | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Gg Grindavik | 0 - 3 | 0 - 2 | Throttur Vogur | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Tindastoll Sauda | 1 - 2 | 0 - 2 | Thor Akureyri | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Kari Akranes | 3 - 0 | 0 - 0 | Augnablik | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Umf Njardvik | 0 - 2 | 0 - 2 | Ir Reykjavik | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Ih Hafnarfjordur | 0 - 1 | 0 - 1 | Kh Hlidarendi | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Berserkir Reykjavik | 3 - 0 | 1 - 0 | Kfr Hvolsvollur | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Afrika | 0 - 11 | 0 - 5 | Throttur | ||||||
29 Apr 2017 18:00 | FT | Stokkseyri | 0 - 5 | 0 - 2 | Leiknir Reykjavik | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Mfk Karvina U19 | 0 - 2 | 0 - 1 | Teplice U19 | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 3 - 1 | 1 - 1 | Pribram U19 | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Ceske Budejovice u19 | 2 - 0 | 2 - 0 | Opava U19 | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Pardubice U19 | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava U19 | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Hradec Kralove u19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 3 - 3 | 1 - 2 | Zlin U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Bulawayo City | 1 - 2 | 0 - 0 | Triangle Fc | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Caps United Fc | 4 - 0 | 0 - 0 | Chapungu United | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | OFI Crete | 1 - 1 | 0 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | B36 Torshavn | 4 - 0 | 4 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Indjija | 2 - 0 | 0 - 0 | Jagodina | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Buducnost Dobanovci | 3 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Vranje | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | OFK Beograd | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Bezanija | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Csk Pivara Celarevo | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | BSK Borca | 0 - 1 | 0 - 0 | Zemun | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Kolubara | 3 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Bahrain Sc | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Ahli Bhr | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Al-Najma | 2 - 2 | 2 - 2 | Malkia | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Al-hala | 0 - 1 | 0 - 0 | East Riffa | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Nk Verzej | 0 - 0 | 0 - 0 | Brda | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Nk Roltek Dob | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Krka | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 1 - 0 | 1 - 0 | Brezice | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Tre Penne | 2 - 3 | 1 - 0 | AC Juvenes/Dogana | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Ss Virtus | 1 - 2 | 1 - 1 | Folgore/falciano | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Msk Zilina B | 7 - 1 | 2 - 0 | Spisska Nova Ves | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Dukla Banska Bystrica | 2 - 0 | 0 - 0 | Msk Fomat Martin | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Spartak Trnava B | 2 - 1 | 2 - 0 | Svaty Jur | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Haniska | 1 - 4 | 0 - 2 | Poprad | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Rimavska Sobota | 0 - 0 | 0 - 0 | Odeva Lipany | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Stk 1914 Samorin | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Partizan Bardejov | 4 - 0 | 0 - 0 | FK Pohronie | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 1 - 1 | 0 - 1 | Nitra | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Jungnang Chorus Mustang Fc | 4 - 0 | 2 - 0 | Seoul United Fc | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 3 - 3 | 1 - 1 | Chuncheon Citizen | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Buyeo | 0 - 1 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Pyeongchang | 2 - 0 | 1 - 0 | Goyang Fc | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Pyeongtaek Citizen | 4 - 2 | 2 - 0 | Fc Uijeongbu | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 4 | 1 - 1 | Luton Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Barnet | 3 - 1 | 2 - 0 | Grimsby Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Cambridge United | 2 - 0 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Carlisle | 2 - 1 | 0 - 1 | Newport County | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Cheltenham Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 3 | 1 - 1 | Exeter City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Leyton Orient | 1 - 3 | 0 - 1 | Colchester United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Mansfield Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Morecambe | 1 - 1 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Notts County | 1 - 0 | 1 - 0 | Blackpool | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 2 - 1 | 0 - 1 | Crewe Alexandra | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Murray United | 0 - 2 | 0 - 1 | Northcote City | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Moreland City | 0 - 1 | 0 - 0 | Melbourne Heart Youth | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Brunswick City | 4 - 2 | 0 - 0 | Goulburn Valley Suns | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 4 - 1 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Springvale White Eagles | 0 - 1 | 0 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
29 Apr 2017 07:00 | FT | Moreland Zebras | 6 - 1 | 5 - 0 | Richmond | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Dandenong Thunder | 3 - 2 | 1 - 1 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Bendigo | 0 - 6 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Ik Gauthiod | 4 - 0 | 2 - 0 | Lidkopings Fk | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Stenungsunds If | 3 - 1 | 2 - 0 | Skoftebyns If | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Karlstad BK | 5 - 2 | 2 - 0 | Lerums Is | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Vargarda Ik | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Uddevalla | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 1 | 0 - 0 | Orebro Syrianska If | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Kumla | 2 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:00 | FT | Hittarps Ik | 1 - 1 | 1 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Lindome GIF | 5 - 1 | 1 - 0 | Hoganas Bk | ||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Savedalens IF | 4 - 0 | 2 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Ullared | 1 - 2 | 1 - 1 | Vinbergs If | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Tenhults IF | 1 - 2 | 1 - 0 | Torslanda IK | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Dalstorps If | 2 - 0 | 1 - 0 | Eskilsminne IF | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Varbergs Gif | 1 - 1 | 0 - 1 | IS Halmia | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Fk Auda Riga | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Fk Valmiera | 1 - 0 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Jdfs Alberts | 0 - 0 | 0 - 0 | Grobina | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Tukums-2000 | 3 - 1 | 0 - 0 | Preilu | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Rigas Tehniska Universitate | 1 - 0 | 0 - 0 | Olaines Fk | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | Union Gurten | ? - ? | ? - ? | Sc Gleisdorf | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 2 - 0 | 1 - 0 | Shenzhen Renren | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Mengzi Wanhao | 0 - 0 | 0 - 0 | Nanjing Qianbao | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Kun Shan | 0 - 1 | 0 - 1 | Hunan Billows | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Fujian Transcend | 1 - 0 | 1 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Hebei Elite | 3 - 0 | 1 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Shenyang Urban | 0 - 0 | 0 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Qingdao Jonoon | 0 - 0 | 0 - 0 | Beijing Tech | ||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 2 - 1 | 1 - 0 | Ningxia Qidongli | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Sichuan Longfor | 3 - 2 | 2 - 1 | Shanghai Sunfun | ||||||
29 Apr 2017 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 1 - 0 | 1 - 0 | Suzhou Dongwu | ||||||
29 Apr 2017 12:35 | FT | Nantong Zhiyun | 1 - 0 | 0 - 0 | Hainan Boying Seamen | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Chiangmai Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Krabi Fc | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Air Force Central | 1 - 1 | 0 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Army United | 1 - 0 | 0 - 0 | Bangkok Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Skopje | 2 - 1 | 1 - 0 | Horizont Turnovo | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Vrapciste | 3 - 0 | 2 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Brera Strumica | 3 - 2 | 1 - 1 | FK Teteks Tetovo | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Kanagawa University | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ As Elfen Sayama | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Albirex Niigata | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Beleza | 1 - 1 | 0 - 1 | Nữ Nagano Parceiro | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Nữ Inac Kobe | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ JEF United Ichihara | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | Nữ Speranza Osaka | ? - ? | ? - ? | Nữ As Harima Albion | |||||||
29 Apr 2017 07:00 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | ? - ? | ? - ? | Nữ Yunogo Belle | |||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Chemnitzer | 1 - 1 | 1 - 0 | Rot-weiss Erfurt | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 0 - 3 | 0 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 3 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 1 | 1 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | FSV Frankfurt | 1 - 2 | 0 - 1 | Mainz Am | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | VfR Aalen | 2 - 1 | 1 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 0 - 0 | 0 - 0 | Werder Bremen Am | ||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 0 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | Nữ Ff Usv Jena | ? - ? | ? - ? | Nữ Turbine Potsdam | |||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Vllaznia Shkoder | 1 - 1 | 1 - 0 | Ks Korabi Peshkopi | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 2 - 1 | 1 - 0 | KF Laci | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Stourbridge | ||||||
UEFA Women's Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Paris Saint Germain Womens | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Barcelona | ||||||
29 Apr 2017 19:45 | FT | Lyonnais Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Manchester City | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Khaleej Club | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Fath | ||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Qadasiya | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Ettifaq | ||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Wehda Mecca | 1 - 3 | 0 - 0 | Al Hilal | ||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Ittihad | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Faisaly Harmah | ||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Nassr | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
29 Apr 2017 18:50 | FT | Al Taawon | 4 - 3 | 2 - 0 | Al Baten | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:30 | FT | Al Nojoom | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shoalah | ||||||
29 Apr 2017 13:45 | FT | Al Feiha | 2 - 1 | 0 - 0 | Uhud Medina | ||||||
29 Apr 2017 14:05 | FT | Al Tai | 1 - 2 | 1 - 2 | Al Watani | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:30 | FT | Shatin Sports | 0 - 2 | 0 - 0 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
29 Apr 2017 13:30 | FT | Wing Yee Ft | 3 - 5 | 1 - 4 | Convoy Sun Hei | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Rakow Czestochowa | 1 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Warta Poznan | 0 - 1 | 0 - 1 | KS Energetyk ROW | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Odra Opole | 1 - 1 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Olimpia Elblag | 3 - 0 | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Belchatow | 3 - 2 | 0 - 1 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Kotwica Kolobrzeg | 1 - 2 | 0 - 1 | Olimpia Zambrow | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Academia Cantolao | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
29 Apr 2017 19:15 | FT | Melgar | 2 - 1 | 1 - 0 | Alianza Atletico | ||||||
29 Apr 2017 21:30 | FT | Deportivo Municipal | 0 - 1 | 0 - 1 | Utc Cajamarca | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Barrow | 2 - 3 | 1 - 1 | Dover Athletic | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Dagenham and Redbridge | 1 - 1 | 0 - 1 | Woking | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Guiseley | 1 - 1 | 0 - 1 | Solihull Moors | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Macclesfield Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Maidstone United | 0 - 1 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Torquay United | 2 - 0 | 0 - 0 | North Ferriby United | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | York City | 2 - 2 | 1 - 2 | Forest Green Rovers | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Aldershot Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Braintree Town | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Chester FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Boreham Wood | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Eastleigh | 1 - 1 | 0 - 0 | Wrexham | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Gateshead | 0 - 2 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
29 Apr 2017 12:15 | FT | Southport FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Lincoln City | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Glenorchy Knights | 2 - 2 | 0 - 2 | Devonport City Striker | ||||||
29 Apr 2017 08:55 | FT | Hobart Zebras | 6 - 0 | 4 - 0 | Clarence United | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Chorley | 0 - 2 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Kidderminster | 3 - 1 | 2 - 0 | Bradford Park Avenue | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Salford City | 5 - 1 | 3 - 1 | Darlington | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Tamworth | 2 - 1 | 0 - 1 | Altrincham | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 0 - 0 | 0 - 0 | Harrogate Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Alfreton Town | 3 - 3 | 1 - 2 | Nuneaton Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Brackley Town | 5 - 2 | 3 - 0 | Stalybridge Celtic | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Curzon Ashton | 4 - 2 | 1 - 1 | Boston United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | AFC Fylde | 4 - 2 | 2 - 1 | Worcester City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 1 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 5 - 1 | 1 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Bath City | 2 - 1 | 2 - 0 | Welling United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | East Thurrock United | 1 - 1 | 1 - 1 | Wealdstone | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 3 - 2 | 0 - 0 | St Albans City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Gosport Borough | 2 - 3 | 1 - 0 | Whitehawk | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Hungerford Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Chelmsford City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Poole Town | 2 - 3 | 2 - 1 | Dartford | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Taffs Well | 1 - 3 | 0 - 0 | Penybont | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 2 - 1 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Goytre Afc | 2 - 1 | 0 - 0 | Port Talbot | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Barry Town Afc | 6 - 0 | 0 - 0 | Ton Pentre | ||||||
29 Apr 2017 14:30 | FT | Goytre United | 0 - 0 | 0 - 0 | Caldicot Town Afc | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Usm Blida | 2 - 1 | 1 - 1 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Rc Arba | 0 - 1 | 0 - 1 | Aso Chlef | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Mc Saida | 2 - 1 | 1 - 0 | Crb Ain Fakroun | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Us Biskra | 1 - 0 | 1 - 0 | A Bou Saada | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Wa Boufarik | 0 - 0 | 0 - 0 | Asm Oran | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Gc Mascara | 4 - 0 | 1 - 0 | As Khroub | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Mc El Eulma | 1 - 0 | 1 - 0 | Jsm Skikda | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Paradou Ac | 2 - 1 | 0 - 1 | Jsm Bejaia | ||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | Gs Roma Womens | ? - ? | ? - ? | Como 2000 Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Cliftonville | 1 - 3 | 1 - 0 | Linfield FC | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Coleraine | 1 - 1 | 1 - 1 | Ballymena United | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Crusaders FC | 6 - 1 | 4 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Ballinamallard United | 4 - 1 | 3 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 2 - 0 | 0 - 0 | Portadown FC | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Glentoran | 1 - 1 | 0 - 1 | Ards | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 00:00 | FT | Universidad de Concepcion | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Univ Catolica | 3 - 1 | 1 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Cobresal | 3 - 2 | 2 - 1 | Huachipato | ||||||
29 Apr 2017 22:00 | FT | Santiago Wanderers | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 22:30 | FT | Sport Club Recife | 1 - 2 | 1 - 1 | Santa Cruz (PE) | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 11:30 | FT | Chao Pak Kei | 4 - 1 | 0 - 0 | Windsor Arch Ka I | ||||||
29 Apr 2017 13:30 | FT | Sporting Macau | 0 - 5 | 0 - 2 | Cd Monte Carlo | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 01:00 | FT | EC Santo Andre | 1 - 1 | 0 - 1 | Ituano Sp | ||||||
29 Apr 2017 01:05 | FT | EC Santo Andre | 1 - 1 | 0 - 1 | Ituano Sp | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Annan Athletic | 5 - 1 | 4 - 0 | Montrose | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Arbroath | 3 - 2 | 1 - 0 | Elgin City | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Clyde | 1 - 1 | 1 - 0 | Berwick Rangers | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Cowdenbeath | 1 - 1 | 0 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Edinburgh City | 1 - 0 | 0 - 0 | Stirling Albion | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Veertien Mie | 1 - 2 | 1 - 1 | Honda | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Honda Lock SC | 0 - 3 | 0 - 2 | Vanraure Hachinohe | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Sony Sendai FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Urayasu Sc | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 0 - 0 | 0 - 0 | Osaka | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Nara Club | 3 - 3 | 2 - 2 | Imabari FC | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Yokogawa Musashino | 0 - 0 | 0 - 0 | Reinmeer Aomori | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Maruyasu Industries | 3 - 0 | 3 - 0 | Ryutsu Keizai University | ||||||
29 Apr 2017 05:00 | FT | Ohira Tochigi UVA SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 03:30 | FT | Portland Timbers B | 0 - 4 | 0 - 2 | San Antonio | ||||||
29 Apr 2017 22:00 | FT | Bethlehem Steel | 1 - 0 | 0 - 0 | Cincinnati | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | Real Monarchs Slc | 2 - 1 | 2 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | Vancouver Whitecaps B | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
29 Apr 2017 23:05 | FT | Rochester Rhinos | 4 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Independence | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Olimpia De Ita | 1 - 3 | 0 - 0 | Guairena | ||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Martin Ledesma | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 De Febrero | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
29 Apr 2017 20:00 | FT | Union San Felipe | 1 - 2 | 1 - 1 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | Iberia Los Angeles | 0 - 1 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | La Serena | 1 - 1 | 1 - 0 | Puerto Montt | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Mosta | 0 - 2 | 0 - 0 | Floriana | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Valletta FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Tarxien Rainbows | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Balzan | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamrun Spartans | ||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Pembroke Athleta | 0 - 2 | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Fgura United | 2 - 2 | 0 - 0 | Gharghur | ||||||
29 Apr 2017 17:15 | FT | Marsa | 2 - 4 | 2 - 3 | Zebbug Rangers | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Luch Minsk | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Fc Baranovichi | 1 - 1 | 1 - 0 | Granit Mikashevichi | ||||||
29 Apr 2017 15:30 | FT | Smorgon FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Fk Orsha | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Neman Agro | 1 - 1 | 1 - 1 | Lida | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 1 - 0 | 1 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Torpedo Minsk | 5 - 1 | 1 - 1 | Osipovichy | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Volna Pinsk | 3 - 2 | 3 - 1 | Kommunalnik Slonim | ||||||
29 Apr 2017 16:30 | FT | Khimik Svetlogorsk | 0 - 2 | 0 - 1 | Vigvam Smolevichy | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Clinceni | 3 - 0 | 0 - 0 | Unirea Tarlungeni | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Olimpia Satu Mare | 1 - 1 | 1 - 1 | Politehnica Timisoara | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Afumati | 2 - 1 | 0 - 1 | Chindia Targoviste | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Luceafarul Oradea | 3 - 0 | 0 - 0 | Ramnicu Valcea | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | CS Mioveni | 5 - 1 | 2 - 0 | Sportul Snagov | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Armagh City | 1 - 2 | 1 - 1 | Knockbreda | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 2 - 4 | 0 - 2 | Institute | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Loughgall | 1 - 4 | 1 - 1 | Warrenpoint Town | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Police Service Of Northern Ireland | 4 - 1 | 1 - 1 | Dergview | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Annagh United | 3 - 1 | 0 - 0 | Larne | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 4 - 1 | 2 - 1 | Lurgan Celtic | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Western Strikers SC | 2 - 2 | 0 - 0 | Salisbury United | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Adelaide Hills | 1 - 2 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Adelaide Panthers | 0 - 2 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Noarlunga United | 0 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
29 Apr 2017 06:30 | FT | Poet Adelarde Pirates | 0 - 2 | 0 - 0 | Sturt Lions | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 09:30 | FT | Sutherland Sharks | 0 - 3 | 0 - 1 | South Coast Wolves | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Bonnyrigg White Eagles | 0 - 5 | 0 - 1 | Rockdale City Suns | ||||||
29 Apr 2017 10:00 | FT | Blacktown City Demons | 3 - 2 | 1 - 0 | Manly United | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Monaro Panthers | 1 - 2 | 1 - 2 | Gungahlin United | ||||||
29 Apr 2017 06:00 | FT | Tuggeranong United | 3 - 3 | 1 - 1 | Riverina Rhinos | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 21:00 | FT | North Carolina Courage Womens | 3 - 1 | 2 - 1 | Orlando Pride Womens | ||||||
29 Apr 2017 21:00 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 08:00 | FT | Southside Eagles | 2 - 2 | 1 - 1 | Brisbane Wolves | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Acacia Ridge | 1 - 0 | 0 - 0 | University of Queensland | ||||||
29 Apr 2017 09:00 | FT | Mount Gravatt | 1 - 3 | 0 - 2 | Taringa Rovers | ||||||
29 Apr 2017 09:10 | FT | Moggill | 0 - 4 | 0 - 2 | Bayside United | ||||||
29 Apr 2017 09:20 | FT | Brisbane Knights | 3 - 2 | 0 - 1 | The Gap BPL | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Cerro Montevideo | 1 - 0 | 0 - 0 | Centro Atletico Fenix | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Boston River | 1 - 0 | 0 - 0 | Ia Sud America | ||||||
29 Apr 2017 19:30 | FT | Liverpool P. | 2 - 2 | 0 - 1 | Ca Juventud De Las Piedras | ||||||
29 Apr 2017 23:00 | FT | CA Penarol | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca River Plate | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Skelleftea Ff | 6 - 0 | 4 - 0 | Soderhamns Ff | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Gallivare Malmbergets Ff | 0 - 6 | 0 - 2 | Ifk Timra | ||||||
29 Apr 2017 12:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 0 - 1 | 0 - 0 | Moron Bk | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Anundsjo If | 1 - 3 | 1 - 0 | Pitea If | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | IFK Ostersund | 1 - 0 | 0 - 0 | Taftea Ik | ||||||
29 Apr 2017 15:00 | FT | Harnosands FF | 0 - 1 | 0 - 0 | Valbo Ff | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 13:00 | FT | Asarums If Fk | 1 - 1 | 1 - 0 | Rappe Goif | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Lindsdals IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Lunds BK | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Vimmerby IF | 3 - 2 | 1 - 2 | Ifk Malmo | ||||||
29 Apr 2017 16:00 | FT | Hassleholms If | 5 - 0 | 3 - 0 | IFK Hassleholm | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Black Leopards | 3 - 2 | 0 - 0 | AmaZulu | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Cape Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Mbombela United | 3 - 0 | 1 - 0 | Santos Cape Town | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Real Kings | 0 - 1 | 0 - 0 | Royal Eagles | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Stellenbosch | 4 - 0 | 0 - 0 | Mthatha Bucks | ||||||
29 Apr 2017 14:00 | FT | Witbank Spurs | 3 - 2 | 0 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
Qatar Crown Prince Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Apr 2017 16:59 | FT | Al-Sadd | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Jaish (QAT) |
Toplam maçlar: 642
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...