futbol sonuçları 31-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | AC Milan | 2 - 1 | 1 - 0 | Genoa | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Salernitana | 3 - 1 | 1 - 0 | Livorno | ||||||
31 Oct 2018 20:00 | FT | Lecce | 1 - 0 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
Copa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 00:45 | FT | Deportivo Cali | 1 - 2 | 0 - 2 | Independiente Santa Fe | ||||||
31 Oct 2018 22:30 | FT | Nacional Montevideo | 0 - 1 | 0 - 0 | Fluminense | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Kortrijk | 2 - 2 | 2 - 0 | Beveren | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | AS Eupen | 2 - 0 | 0 - 0 | Cercle Brugge | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Royal Antwerp | 2 - 4 | 2 - 0 | Genk | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Dundee | 0 - 5 | 0 - 4 | Celtic | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Hearts | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Aberdeen | 3 - 0 | 2 - 0 | Hamilton FC | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | St Mirren | 0 - 2 | 0 - 1 | Motherwell FC | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Livingston | 0 - 1 | 0 - 1 | St Johnstone | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Glasgow Rangers | 1 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Djurgardens | 2 - 0 | 2 - 0 | IFK Goteborg | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Kalmar FF | 2 - 1 | 0 - 0 | Trelleborgs FF | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Brommapojkarna | 0 - 1 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Hacken | 2 - 1 | 1 - 1 | IK Sirius FK | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | GIF Sundsvall | 2 - 3 | 0 - 2 | Hammarby | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 23:00 | FT | New York City Fc | 3 - 1 | 2 - 0 | Philadelphia Union | ||||||
Copa Del Rey Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:00 | Athletic Bilbao | ? - ? | ? - ? | SD Huesca | |||||||
31 Oct 2018 18:30 | FT | UD Melilla | 0 - 4 | 0 - 2 | Real Madrid | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Mallorca | 1 - 2 | 0 - 2 | Valladolid | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Alaves | 2 - 2 | 0 - 1 | Girona | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 2 | 1 - 1 | Getafe | ||||||
31 Oct 2018 20:30 | FT | Cultural Leonesa | 0 - 1 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
Portugal League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Feirense | 3 - 2 | 2 - 1 | Maritimo | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Porto | 4 - 2 | 1 - 1 | Varzim | ||||||
31 Oct 2018 21:15 | FT | Sporting Lisbon | 1 - 2 | 1 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
Germany Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 1 - 0 | Nurnberg | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Koln | 1 - 1 | 1 - 0 | Schalke 04 | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 2 | 1 - 0 | Union Berlin | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Sc Weiche Flensburg 08 | 1 - 5 | 1 - 3 | Werder Bremen | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Monchengladbach | 0 - 5 | 0 - 2 | Bayer Leverkusen | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | RB Leipzig | 2 - 0 | 0 - 0 | Hoffenheim | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Holstein Kiel | 2 - 1 | 1 - 1 | Freiburg | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Arminia Bielefeld | 0 - 3 | 0 - 3 | MSV Duisburg | ||||||
French League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:45 | FT | Nice | 3 - 2 | 2 - 0 | Auxerre | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Le Havre | 2 - 0 | 2 - 0 | ES Troyes AC | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Metz | 1 - 2 | 0 - 1 | Amiens | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Guingamp | 0 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | Nimes | ? - ? | ? - ? | Saint-Etienne | |||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Stade Reims | 1 - 1 | 0 - 0 | Orleans US 45 | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Toulouse | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorient | ||||||
31 Oct 2018 20:05 | FT | Dijon | 3 - 1 | 2 - 0 | Caen | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Heracles Almelo | 0 - 2 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | ||||||
31 Oct 2018 18:45 | FT | Willem II | 5 - 0 | 2 - 0 | Spakenburg | ||||||
31 Oct 2018 18:45 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 0 | 0 - 0 | VVV Venlo | ||||||
31 Oct 2018 18:45 | FT | Utrecht | 5 - 1 | 2 - 1 | ASWH | ||||||
31 Oct 2018 18:45 | FT | Emmen | 1 - 3 | 1 - 1 | Odin 59 | ||||||
31 Oct 2018 18:45 | FT | Rksv Groene Ster | 1 - 3 | 1 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Ajax Amsterdam | 3 - 0 | 2 - 0 | Go Ahead Eagles | ||||||
Danish Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:15 | FT | Naestved | 2 - 1 | 1 - 1 | Aarhus AGF | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Aalborg BK | 1 - 0 | 0 - 0 | Horsens | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Kolding IF | 1 - 1 | 1 - 1 | Vejle | ||||||
Copa Libertadores Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 00:45 | FT | Gremio | 1 - 2 | 1 - 0 | River Plate | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Kashima Antlers | 1 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Bugsasspor | 0 - 2 | 0 - 2 | Trabzonspor | ||||||
31 Oct 2018 10:30 | FT | Hatayspor | 3 - 1 | 1 - 1 | Fethiyespor | ||||||
31 Oct 2018 10:30 | FT | Hacettepe 1945 | 1 - 3 | 1 - 2 | Alanyaspor | ||||||
31 Oct 2018 10:45 | FT | Bodrumspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Sivasspor | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Bandirmaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Belediye Vanspor | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Darica Genclerbirligi | 6 - 1 | 1 - 0 | Karabukspor | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Nazillispor | 3 - 2 | 1 - 0 | Osmanlispor | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Sile Yildizspor | 2 - 5 | 2 - 5 | Boluspor | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Umraniyespor | 5 - 1 | 3 - 1 | 24 Erzincanspor | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Ankaragucu | 1 - 0 | 0 - 0 | Erbaaspor S | ||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Kayserispor | 6 - 1 | 1 - 1 | Pazarspor | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Kirklarelispor | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Kahramanmaras | 3 - 0 | 2 - 0 | Konyaspor | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 1 - 1 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
Russian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Gazovik Orenburg | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Tyumen | ||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Ural Yekaterinburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
31 Oct 2018 16:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 4 - 1 | 2 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
31 Oct 2018 16:30 | FT | Akhmat Grozny | 0 - 2 | 0 - 1 | Arsenal Tula | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Hy Lạp U17 | 0 - 3 | 0 - 1 | Bỉ U17 | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Moldova u17 | 2 - 2 | 2 - 0 | Latvia U17 | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Luxembourg U17 | 0 - 2 | 0 - 1 | Phần Lan U17 | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Ba Lan U17 | 1 - 3 | 0 - 1 | Pháp U17 | ||||||
Norway NM Cupen Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Stromsgodset | 3 - 0 | 0 - 0 | Lillestrom | ||||||
Capital One Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Arsenal | 2 - 1 | 1 - 0 | Blackpool | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Chelsea | 3 - 2 | 3 - 2 | Derby County | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | West Ham United | 1 - 3 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
31 Oct 2018 20:00 | FT | Middlesbrough | 1 - 0 | 1 - 0 | Crystal Palace | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | APOEL Nicosia | 2 - 0 | 1 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Eastern A.A Football Team | 3 - 2 | 1 - 1 | Yuen Long | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 08:30 | FT | Minerva Punjab | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Kashmir | ||||||
31 Oct 2018 08:30 | FT | Neroca | 1 - 1 | 0 - 1 | Gokulam | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Spartak Subotica | 2 - 2 | 2 - 0 | Zemun | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Dinamo Vranje | 2 - 4 | 1 - 1 | Proleter Novi Sad | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | Vojvodina | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | Radnicki Nis | 3 - 0 | 1 - 0 | Macva Sabac | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 4 - 1 | 2 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
31 Oct 2018 15:30 | FT | Cukaricki | 1 - 1 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Crvena Zvezda | 3 - 1 | 2 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:45 | FT | Shakhter Soligorsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Vitebsk | ||||||
31 Oct 2018 15:45 | FT | Torpedo Zhodino | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||||||
31 Oct 2018 17:45 | FT | Dinamo Brest | 1 - 3 | 1 - 0 | BATE Borisov | ||||||
UAE League Professional Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:50 | FT | Emirate | 3 - 3 | 1 - 1 | Al Nasr Dubai | ||||||
31 Oct 2018 12:50 | FT | Ittihad Kalba | 2 - 3 | 1 - 2 | Ajman | ||||||
31 Oct 2018 15:30 | FT | Al Ain | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Sharjah | ||||||
31 Oct 2018 15:30 | FT | Banni Yas | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Dhafra | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 09:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 3 - 1 | 3 - 0 | Astana | ||||||
Austria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 3 | 0 - 2 | Rapid Wien | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Austria Lustenau | 0 - 1 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 3 | 0 - 2 | LASK Linz | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Lafnitz | 2 - 3 | 0 - 1 | St.Polten | ||||||
31 Oct 2018 18:10 | FT | SV Ried | 1 - 2 | 1 - 1 | SC Wiener Neustadt | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Artsakh Noah | 0 - 0 | 0 - 0 | Pyunik | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Shirak | 2 - 0 | 2 - 0 | Gandzasar Kapan | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Ararat Yerevan | 0 - 1 | 0 - 1 | Banants | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | Avan Academy | 0 - 1 | 0 - 0 | Alashkert | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Apollon Larissas | 0 - 4 | 0 - 2 | AEK Athens | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Kissamikos | 0 - 0 | 0 - 0 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Apollon Kalamaria | 0 - 4 | 0 - 2 | Panionios | ||||||
31 Oct 2018 15:15 | FT | Iraklis Saloniki | 1 - 6 | 0 - 1 | PAE Atromitos | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | CD Malacateco | 3 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Sanarate | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Siquinala FC | 4 - 3 | 1 - 3 | Deportivo Chiantla | ||||||
31 Oct 2018 21:00 | FT | Guastatoya | 0 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | ||||||
31 Oct 2018 21:30 | FT | Antigua Gfc | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Petapa | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Atlantas Klaipeda | 1 - 3 | 1 - 2 | Spyris Kaunas | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Suduva | 1 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 2 - 0 | 1 - 0 | Stumbras | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 06:00 | FT | Gyeongju KHNP | 1 - 0 | 0 - 0 | Mokpo City | ||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Incheon Korail | 1 - 1 | 0 - 0 | Cheonan City | ||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Busan Transpor Tation | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimhae City | ||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Changwon City | 1 - 3 | 0 - 2 | Gangneung | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Roeselare | 0 - 1 | 0 - 0 | Westerlo | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Neftchi Fargona | 1 - 1 | 1 - 0 | OTMK Olmaliq | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Qizilqum Zarafshon | 2 - 2 | 1 - 1 | Sogdiana Jizak | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Lokomotiv Tashkent | 1 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Bekobod | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Kpv | 0 - 0 | 0 - 0 | TPS Turku | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 20:00 | FT | Llaneros FC | 5 - 0 | 2 - 0 | Inter Palmira | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:30 | FT | Club Atletico Colegiales | 1 - 1 | 0 - 0 | CA Fenix Pilar | ||||||
Ukraine Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Hirnik Kryvyi Rih | 0 - 1 | 0 - 0 | Lviv | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Kalush | 0 - 3 | 0 - 3 | Dnipro-1 | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Mynai | 1 - 3 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Inhulets Petrove | 3 - 1 | 2 - 0 | Illichivets mariupol | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | Chernomorets Odessa | 1 - 2 | 0 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Cherkashchyna Akademiya | 0 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 3 - 2 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Desna Chernihiv | 1 - 1 | 1 - 0 | Zorya | ||||||
Croatia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Zelina | 0 - 4 | 0 - 1 | Dinamo Zagreb | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Marsonia | 0 - 1 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Vinogradar | 4 - 2 | 2 - 1 | Jadran Lp | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Krk | 1 - 5 | 1 - 3 | ZNK Osijek | ||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | HNK Sibenik | 1 - 1 | 1 - 0 | Hajduk Split | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | NK Varteks | 1 - 2 | 1 - 1 | NK Rijeka | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Dinamo Tbilisi | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Kutaisi | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 15:00 | FT | FK Inter Baku | 1 - 1 | 0 - 0 | Qarabag | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 15:59 | Paradou Ac | ? - ? | ? - ? | Ca Bordj Bou Arreridj | |||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:30 | FT | Cs. Hammam-lif | 0 - 1 | 0 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
Korea FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:30 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 2 - 1 | 2 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
31 Oct 2018 10:30 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 2 | 0 - 2 | Daegu FC | ||||||
Slovenia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | NK Mura 05 | 3 - 2 | 1 - 1 | Gorica | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Domzale | 2 - 2 | 1 - 0 | NK Maribor | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | NK Aluminij | 0 - 0 | 0 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 1 - 1 | 0 - 0 | Koper | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Buducnost Dobanovci | 1 - 1 | 1 - 0 | Zarkovo | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | FK Bezanija | 0 - 1 | 0 - 0 | Backa Topola | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Indjija | 3 - 0 | 1 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Novi Pazar | 0 - 4 | 0 - 2 | OFK Beograd | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Fk Sindelic Nis | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Zlatibor Cajetina | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Javor Ivanjica | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Radnicki 1923 Kragujevac | 3 - 1 | 0 - 0 | Trajal Krusevac | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Borac Cacak | 3 - 0 | 3 - 0 | Fk Teleoptik Zemun | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:30 | ND Ilirija 1911 | ? - ? | ? - ? | Rogaska | |||||||
31 Oct 2018 10:30 | FT | ND Ilirija 1911 | 0 - 0 | 0 - 0 | Rogaska | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | Nk Radomlje | ? - ? | ? - ? | Bilje | |||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Jadran Dekani | 0 - 5 | 0 - 2 | Ask Bravo | ||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Nk Radomlje | 6 - 0 | 1 - 0 | Bilje | ||||||
Romania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 14:30 | FT | CS Mioveni | 0 - 5 | 0 - 4 | Sepsi | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Universitaea Cluj | 3 - 3 | 3 - 2 | Astra Ploiesti | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Gaz Metan Medias | 0 - 1 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:30 | FT | F91 Dudelange | 1 - 3 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Belasica Strumica | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | FK Makedonija | 1 - 3 | 0 - 1 | Vardar Skopje | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Rabotnicki Skopje | 3 - 1 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Renova Cepciste | 1 - 1 | 0 - 0 | Sileks | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Korzo Prilep | 1 - 0 | 0 - 0 | Brera Strumica | ||||||
Poland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 0 - 1 | 0 - 1 | Gornik Zabrze | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Polonia Sroda | 0 - 1 | 0 - 0 | Odra Opole | ||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Wisla Sandomierz | 2 - 2 | 1 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
31 Oct 2018 14:30 | FT | LKS Nieciecza | 2 - 0 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 2 - 7 | 1 - 4 | Wisla Plock | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Wisla Pulawy | 0 - 1 | 0 - 1 | Rozwoj Katowice | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Belchatow | 0 - 1 | 0 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | GKS Katowice | 0 - 0 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 14:30 | FT | Mfk Karvina | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Baumit Jablonec | ||||||
31 Oct 2018 16:30 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 2 | 1 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
UEFA Women's Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Brondby Womens | 0 - 2 | 0 - 0 | Lsk Kvinner Womens | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 3 - 0 | 1 - 0 | Zurich Frauen Womens | ||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Lyonnais Womens | 9 - 0 | 4 - 0 | Nữ Ajax Amsterdam | ||||||
31 Oct 2018 18:30 | FT | Nữ Fiorentina | 0 - 6 | 0 - 2 | Nữ Chelsea | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Paris Saint Germain Womens | 3 - 2 | 2 - 0 | Linkopings Fc Womens | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Nữ Atletico Madrid | 0 - 6 | 0 - 1 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Iran Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 11:15 | FT | Mashin Sazi | 1 - 1 | 0 - 0 | Damash Gilan FC | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Al Ain Ksa | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Shoalah | ||||||
31 Oct 2018 14:40 | FT | Al Jeel | 1 - 3 | 1 - 2 | Al Mojzel | ||||||
31 Oct 2018 15:20 | FT | Al-Ansar | 4 - 1 | 1 - 1 | Al Qaisoma | ||||||
31 Oct 2018 15:20 | FT | Abha | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Washm | ||||||
31 Oct 2018 15:25 | FT | Jeddah | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Kawkab | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Atletico De Kolkata | 1 - 2 | 1 - 1 | Bengaluru | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Hong Kong FC | 6 - 1 | 2 - 0 | Double Flower Fa | ||||||
Moldova Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Zimbru Chisinau | 7 - 1 | 3 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Sfintul Gheorghe | 1 - 2 | 1 - 1 | Dinamo-Auto | ||||||
31 Oct 2018 11:00 | FT | Speranta Nisporeni | 0 - 3 | 0 - 0 | Sheriff | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Milsami | 0 - 1 | 0 - 0 | Cs Petrocub | ||||||
Bulgaria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:00 | FT | Lokomotiv Sofia | 2 - 3 | 1 - 0 | Septemvri Sofia | ||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Cherno More Varna | 2 - 2 | 1 - 1 | Levski Sofia | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 3 - 0 | 0 - 0 | FC Vereya | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 2 | 1 - 1 | Slavia Sofia | ||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Sarvari | 0 - 4 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Gyongyos | 0 - 4 | 0 - 3 | Varda Se | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Vecses | 0 - 5 | 0 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Kazincbarcika | 2 - 4 | 1 - 1 | Vasas | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Budaorsi Sc | 5 - 0 | 3 - 0 | Cegled | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Andrashida Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Nyiregyhaza | ||||||
31 Oct 2018 11:30 | Kormendi | ? - ? | ? - ? | Soroksar | |||||||
31 Oct 2018 11:30 | Kalocsai | ? - ? | ? - ? | Siofok | |||||||
31 Oct 2018 11:30 | FT | Szeol | 1 - 2 | 0 - 1 | Kaposvar | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Csakvari Tk | 1 - 2 | 1 - 0 | Paksi SE | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Dunaujvaros | 0 - 2 | 0 - 2 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | Tatabanya | ? - ? | ? - ? | Bekescsaba | |||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 0 - 0 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | ETO Gyori FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Ujpesti TE | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 6 | 0 - 3 | Radomiak Radom | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:30 | FT | Stade Nyonnais | 0 - 1 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Wil 1900 | 1 - 1 | 0 - 0 | Thun | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Winterthur | 0 - 1 | 0 - 0 | Basel | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Red Star Zurich | 2 - 3 | 1 - 3 | Zurich | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Lugano | 1 - 1 | 0 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 01:30 | FT | Universitario de Deportes | 2 - 1 | 2 - 1 | Sporting Cristal | ||||||
31 Oct 2018 20:30 | FT | Utc Cajamarca | 1 - 1 | 1 - 0 | Cusco FC | ||||||
31 Oct 2018 22:45 | FT | Academia Cantolao | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
England FA Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:45 | FT | Kings Lynn | 1 - 1 | 0 - 1 | Buxton FC | ||||||
Spanish Federacion Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Teruel | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Roda | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 22:00 | FT | San Lorenzo | 1 - 1 | 0 - 1 | Temperley | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Usm Blida | 1 - 1 | 0 - 0 | Usm El Harrach | ||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Rc Kouba | 1 - 2 | 1 - 1 | Wa Tlemcen | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Jsm Bejaia | 1 - 0 | 1 - 0 | Jsm Skikda | ||||||
31 Oct 2018 15:59 | FT | Aso Chlef | 2 - 2 | 1 - 0 | Es Mostaganem | ||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Us Biskra | 1 - 0 | 0 - 0 | Mc El Eulma | ||||||
Italian Youth Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 10:00 | FT | Crotone Youth | 2 - 4 | 1 - 2 | Palermo U19 | ||||||
31 Oct 2018 13:30 | FT | Brescia Youth | 0 - 1 | 0 - 0 | Verona U19 | ||||||
31 Oct 2018 13:30 | Genoa U19 | ? - ? | ? - ? | Cremonese Youth | |||||||
Italian Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Gs Roma Womens | 2 - 2 | 0 - 0 | Tavagnacco Womens | ||||||
Coppa Italia Lega PRO Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 13:30 | Ac Monza | ? - ? | ? - ? | Novara | |||||||
31 Oct 2018 14:00 | FT | Piacenza | 0 - 0 | 0 - 0 | Albinoleffe | ||||||
31 Oct 2018 15:30 | FT | Imolese | 2 - 1 | 0 - 1 | Lucchese | ||||||
31 Oct 2018 17:30 | FT | Pordenone | 0 - 1 | 0 - 0 | Vicenza | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Feralpisalo | 1 - 1 | 0 - 0 | Sudtirol | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | Pro Vercelli | ? - ? | ? - ? | Alessandria | |||||||
31 Oct 2018 19:30 | Pontedera | ? - ? | ? - ? | Siena | |||||||
31 Oct 2018 19:30 | FT | Teramo | 3 - 1 | 3 - 0 | Sambenedettese | ||||||
31 Oct 2018 19:30 | Viterbese | ? - ? | ? - ? | Ternana | |||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 18:00 | FT | Csyd Barnechea | 1 - 0 | 1 - 0 | Melipilla | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Kf Feronikeli | 2 - 1 | 1 - 1 | Kf Drenica Srbica | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Gjilani | 2 - 0 | 1 - 0 | Klubi Futbollistik Kek U | ||||||
31 Oct 2018 12:30 | FT | Kf Llapi | 0 - 1 | 0 - 0 | Ballkani | ||||||
31 Oct 2018 16:45 | FT | Kf Prishtina | 2 - 0 | 1 - 0 | KF Trepca 89 | ||||||
Indonesia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 08:30 | FT | Persita Tangerang | 3 - 2 | 2 - 1 | Madura | ||||||
Venezuela Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 20:00 | FT | Zulia | 1 - 0 | 1 - 0 | Aragua | ||||||
Israel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
31 Oct 2018 17:00 | FT | Hapoel Petah Tikva | 0 - 1 | 0 - 1 | Kfar Kasem | ||||||
31 Oct 2018 19:00 | FT | Hapoel Ramat Gan FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon |
Toplam maçlar: 267
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...