Russia Div 2 Center 赛程, 环节 group a, 季 2021-2022
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
时间 | Minute | 主 | 客 | 分析 | ||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimki Reserve | ||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Saturn | ||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Strogino Moscow | ||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
23 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Rodina Moskva | ||
24 Jul 2021 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Znamya Noginsk | ||
24 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Saransk | ||
24 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | FK Kolomna | ||
25 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | ||
01 Aug 2021 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Saransk | ||
01 Aug 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
01 Aug 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Khimki Reserve | ||
01 Aug 2021 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Saturn | ||
07 Aug 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | FK Kolomna | ||
07 Aug 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Rodina Moskva | ||
07 Aug 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
07 Aug 2021 12:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Saransk | ||
07 Aug 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
15 Aug 2021 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Khimki Reserve | ||
15 Aug 2021 14:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Ska Khabarovsk 2 | ||
15 Aug 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Strogino Moscow | ||
16 Aug 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Saturn | ||
18 Aug 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Kvant Obninsk | ||
21 Aug 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
21 Aug 2021 11:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 2 | Metallurg Vidnoye | ||
21 Aug 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
21 Aug 2021 15:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 0 | FK Kolomna | ||
21 Aug 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | ||
29 Aug 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
29 Aug 2021 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Saransk | ||
29 Aug 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Znamya Noginsk | ||
29 Aug 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Khimki Reserve | ||
30 Aug 2021 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Strogino Moscow | ||
03 Sep 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ska Khabarovsk 2 | ||
03 Sep 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Peresvet Podolsk | ||
04 Sep 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Saturn | ||
04 Sep 2021 14:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Kolomna | ||
04 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Rodina Moskva | ||
07 Sep 2021 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Znamya Noginsk | ||
10 Sep 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Strogino Moscow | ||
10 Sep 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | ||
10 Sep 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Saransk | ||
10 Sep 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
14 Sep 2021 09:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Khimki Reserve | ||
14 Sep 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Rodina Moskva | ||
14 Sep 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Saturn | ||
14 Sep 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Peresvet Podolsk | ||
14 Sep 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
18 Sep 2021 08:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Strogino Moscow | ||
18 Sep 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Znamya Noginsk | ||
18 Sep 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Kvant Obninsk | ||
18 Sep 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Saransk | ||
21 Sep 2021 16:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | FK Kolomna | ||
26 Sep 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Saturn | ||
26 Sep 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
26 Sep 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khimki Reserve | ||
26 Sep 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
26 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Strogino Moscow | ||
30 Sep 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Kolomna | ||
30 Sep 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
30 Sep 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Strogino Moscow | ||
30 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
30 Sep 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rodina Moskva | ||
04 Oct 2021 09:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | ||
04 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Strogino Moscow | ||
04 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Saturn | ||
04 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Khimki Reserve | ||
04 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Znamya Noginsk | ||
10 Oct 2021 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Kolomna | ||
10 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rodina Moskva | ||
10 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
10 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kvant Obninsk | ||
10 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
14 Oct 2021 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rodina Moskva | ||
14 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Khimki Reserve | ||
14 Oct 2021 12:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 1 | Znamya Noginsk | ||
14 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Saransk | ||
14 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Strogino Moscow | ||
19 Oct 2021 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
19 Oct 2021 11:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
19 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Saturn | ||
19 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Rodina Moskva | ||
19 Oct 2021 16:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | FK Kolomna | ||
25 Oct 2021 06:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
25 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kvant Obninsk | ||
25 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Znamya Noginsk | ||
25 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Saransk | ||
25 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Strogino Moscow | ||
30 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Saturn | ||
31 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rodina Moskva | ||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Metallurg Vidnoye | ||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimki Reserve | ||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Peresvet Podolsk | ||
04 Nov 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | ||
04 Nov 2021 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Saransk | ||
04 Nov 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Kvant Obninsk | ||
04 Nov 2021 12:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | FK Kolomna | ||
04 Nov 2021 12:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Znamya Noginsk | ||
10 Nov 2021 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ska Khabarovsk 2 | ||
10 Nov 2021 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Peresvet Podolsk | ||
10 Nov 2021 11:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Khimki Reserve | ||
10 Nov 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Saturn | ||
11 Nov 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Metallurg Vidnoye | ||
14 Nov 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Saransk | ||
14 Nov 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Rodina Moskva | ||
14 Nov 2021 12:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | Znamya Noginsk | ||
14 Nov 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | ||
15 Nov 2021 10:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | FK Kolomna | ||
17 Nov 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Znamya Noginsk |
季
- 2010
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2015-2016
- 2016-2017
- 2017-2018
- 2021-2022
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
环节
联盟 (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):