calendario de fútbol 07-04-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tiempo | Minute | local | final | 1er Tiempo | visitante | análisis | |||||
English Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Liverpool | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Chelsea | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Nottingham Forest | |||||||
Italy Serie A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bologna | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Napoli | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Atalanta | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Genoa | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fiorentina | |||||||
Italy Serie B calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezia | |||||||
Spain Segunda Division B calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sporting de Gijon | |||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Burgos CF | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Albacete | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Eibar | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Valladolid | |||||||
Germany Bundesliga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Augsburg | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Monchengladbach | |||||||
Germany Bundesliga 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Schalke 04 | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Greuther Furth | |||||||
French Ligue 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 1 | Metz | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lorient | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nice | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Strasbourg | |||||||
07 Apr 2024 16:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Lyon | |||||||
Portugal Primera Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Portimonense | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Amadora | |||||||
07 Apr 2024 20:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Vitoria Guimaraes | |||||||
Eredivisie calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Ajax Amsterdam | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Almere City FC | |||||||
07 Apr 2024 15:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | RKC Waalwijk | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Utrecht | |||||||
International Friendly calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Cuba | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Malaysia U23 | ||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | KTP Kotka | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tranent Juniors | |||||||
Argentina Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente Rivadavia | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Belgrano | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Gimnasia LP | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Instituto | |||||||
07 Apr 2024 22:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lanus | |||||||
Belgium Jupiler League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Cercle Brugge | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kortrijk | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Anderlecht | |||||||
07 Apr 2024 18:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Gent | |||||||
Russia Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
07 Apr 2024 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
07 Apr 2024 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Baltika | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
Scotland Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Celtic | |||||||
Denmark SAS Ligaen calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Randers FC | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viborg | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Copenhagen | |||||||
07 Apr 2024 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | IFK Goteborg | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hammarby | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elfsborg | |||||||
Iceland Premier Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Vestri | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | HK Kopavog | |||||||
07 Apr 2024 20:15 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | KR Reykjavik | |||||||
07 Apr 2024 20:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | IA Akranes | |||||||
USA MLS calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Toronto FC | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Washington DC United | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Colorado Rapids | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atlanta United | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Eagles | |||||||
07 Apr 2024 00:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 4 - 3 | 0 - 1 | San Jose Earthquakes | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Houston Dynamo | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Salt Lake | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dallas | |||||||
07 Apr 2024 03:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Montreal Impact | |||||||
07 Apr 2024 18:45 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Portland Timbers | |||||||
Norway Tippeligaen calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | KFUM Oslo | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Molde | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lillestrom | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tromso IL | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Odd Grenland | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rosenborg | |||||||
07 Apr 2024 18:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fredrikstad | |||||||
Republic Gambrinus Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Budejovice | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Banik Ostrava | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hradec Kralove | |||||||
07 Apr 2024 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
Sweden Superettan calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gefle IF | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | |||||||
Turkey Super Lig calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Istanbulspor | ||||||||
07 Apr 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Basaksehir FK | ||||||||
07 Apr 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Antalyaspor | ||||||||
Mexico Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Queretaro FC | |||||||
07 Apr 2024 02:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
07 Apr 2024 02:05 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Puebla | |||||||
07 Apr 2024 04:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Monterrey | |||||||
07 Apr 2024 04:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Club America | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Atlas | |||||||
Gouden Gids Divisie calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | NAC Breda | |||||||
07 Apr 2024 15:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | VVV Venlo | |||||||
Argentina Primera B Nacional calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
07 Apr 2024 18:10 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Tristan Suarez | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 4 | Agropecuario De Carlos Casares | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Guillermo Brown | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alvarado Mar Del Plata | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Almagro | |||||||
07 Apr 2024 20:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | All Boys | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing De Cordoba | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Gimnasia Ytiro | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Guemes | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimnasia Mendoza | |||||||
07 Apr 2024 22:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensores de Belgrano | |||||||
Switzerland National Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Young Boys | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Grasshoppers | |||||||
Liga de Honora calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | CD Mafra | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritimo | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | SL Benfica B | |||||||
Australia League A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sydney FC | |||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 3 | Adelaide United FC | |||||||
Korea League Classic calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Seoul | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Gangwon FC | |||||||
07 Apr 2024 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
J-League Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | |||||||
07 Apr 2024 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Machida Zelvia | |||||||
07 Apr 2024 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | |||||||
07 Apr 2024 07:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
07 Apr 2024 09:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
Japanese League Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 3 | V-Varen Nagasaki | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kagoshima United | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Blaublitz Akita | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | JEF United Ichihara | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ban Di Tesi Iwaki | |||||||
07 Apr 2024 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Okayama FC | |||||||
Russian First Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chelyabinsk | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rodina Moskva | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mashuk-KMV | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Dinamo Briansk | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Murom | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Miass | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Kaluga | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kuban | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Krasnodar II | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rodina Moskva Ii | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
Greece National A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Olympiakos | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Panathinaikos | |||||||
07 Apr 2024 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | PAOK Saloniki | |||||||
Israel Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 18:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
Iran Pro League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Persepolis | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Esteghlal Khozestan | |||||||
07 Apr 2024 16:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Havadar SC | |||||||
Cyprus 1 Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
07 Apr 2024 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Nea Salamis | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Ethnikos Achnas | |||||||
Ukraine Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | PFC Oleksandria | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Rukh Vynnyky | |||||||
Romania - Division A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Universitaea Cluj | |||||||
07 Apr 2024 18:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Austria calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | TSV Hartberg | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | LASK Linz | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rapid Wien | |||||||
Thailand calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | BEC Tero Sasana | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Port | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ratchaburi FC | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Nakhon Pathom FC | |||||||
HongKong calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sham Shui Po | |||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tai Chung | |||||||
Hungary calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Paksi SE | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
Poland calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Piast Gliwice | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
India calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gokulam | |||||||
Serbia calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Spartak Subotica | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Crvena Zvezda | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Novi Pazar | |||||||
Croatia calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Istra 1961 | |||||||
07 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hajduk Split | |||||||
Bulgaria calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
07 Apr 2024 15:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia | |||||||
07 Apr 2024 18:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Slovakia calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Sport Podbrezova | |||||||
Slovenia Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Domzale | |||||||
Belarus Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Isloch Minsk | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Naftan Novopolock | |||||||
UAE League Professional calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Al Nasr Dubai | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Al-Jazira UAE | |||||||
Qatar calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Umm Salal | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Muaidar Club | |||||||
Kazakhstan Super League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Atyrau | |||||||
07 Apr 2024 10:00 | ? - ? | ? - ? | Aksu | ||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Astana | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ordabasy | |||||||
South Africa Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Polokwane City | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AmaZulu | |||||||
Bosnia Premijer Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Borac Banja Luka | |||||||
Estonia calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
Denmark 1.Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Aalborg BK | |||||||
Moldova Divizia Nationala calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Csf Baliti | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Zimbru Chisinau | |||||||
Turkey Super Cup calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Fenerbahce | |||||||
Andorra Super league calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pas De La Casa | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletic America | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Santa Coloma | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletic Escaldes | |||||||
Costa Rica Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Municipal Liberia | |||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alajuelense | |||||||
07 Apr 2024 02:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Perez Zeledon | |||||||
07 Apr 2024 03:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | AD grecia | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Puntarenas | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Jorge Wilstermann | |||||||
Guatemala Liga Nacional calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
07 Apr 2024 03:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CSD Municipal | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Achuapa | |||||||
El Salvador Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 02:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | |||||||
07 Apr 2024 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Aguila | |||||||
07 Apr 2024 02:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Santa Tecla | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jocoro | |||||||
07 Apr 2024 22:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | |||||||
Honduras Liga Nacional calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | ? - ? | ? - ? | Olancho | ||||||||
07 Apr 2024 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Olancho | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Motagua | |||||||
Korea K League Challenge calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gyeongnam FC | |||||||
07 Apr 2024 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Cuenca | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Universidad Catolica Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Suduva | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Siauliai | |||||||
07 Apr 2024 16:25 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Baltija Panevezys | |||||||
Latvia - 1. Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rigas Futbola Skola | |||||||
Poland - 2. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:40 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Motor Lublin | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
Colombia Copa Mustang calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Cali | |||||||
07 Apr 2024 02:20 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Petrolera | |||||||
Austria Erste Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
Russia Div 2 West calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Volga Tver | |||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Irkutsk | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Dynamo St | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Vologda | |||||||
Ukraine U21 Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Lnz Cherkasy U21 | |||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vorskla U21 | |||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Polissya Zhytomyr U21 | |||||||
Japan Football League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yokohama Scc | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ryukyu | |||||||
Belgium - 2e Klasse calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Standard Liege Ii | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Beerschot AC | |||||||
07 Apr 2024 18:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Royal Fc Liege | |||||||
Uzbekistan Professional Football League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Pakhtakor Tashkent | ||||||||
07 Apr 2024 15:15 | ? - ? | ? - ? | Olympic Fk Tashkent | ||||||||
Sweden Div 1 Sodra calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Lunds BK | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Angelholms FF | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liniers | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Comunicaciones BsAs | |||||||
Georgia Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Telavi | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Kutaisi | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Samtredia | |||||||
Venezuela Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Caracas FC | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Standard Sumqayit | |||||||
Russia Div 2 Center calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Oryol | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ska Khabarovsk 2 | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | FK Kolomna | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Kosmos Dolgoprudny | |||||||
Paraguayan Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Guarani CA | |||||||
07 Apr 2024 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Atletico Paso | |||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | UD Marbella | |||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CD San Roque | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Deportivo La Coruna B | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Compostela | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arandina | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Gimnastica Torrelavega | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ce Manresa | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ad Llerenense | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CD Artistico Navalcarnero | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cadiz B | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Manchego Ciudad | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mar Menor | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Cd Illescas | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barbastro | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | UD Logrones | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Covadonga | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Numancia | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Aguilas CF | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Linense | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ud Montijo | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Izarra | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Villalbes | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Marino luanco | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Espanyol B | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | UD Badajoz | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Zaragoza B | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Atletico Saguntino | |||||||
Turkey 2 Ligi A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Manisa Bb Spor | |||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kocaelispor | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Altay Spor Kulubu | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Adanaspor | |||||||
Czech Republic 2. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 09:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Opava | |||||||
07 Apr 2024 09:30 | FT | 5 - 3 | 3 - 0 | Vyskov | |||||||
Sweden Div 2 Norrland calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Fbk Karlstad | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orebro Syrianska If | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vasalunds IF | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pitea If | |||||||
Norway Adeccoligaen calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kongsvinger | |||||||
Ukraine Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Viktoriya Mykolaivka | |||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nyva Ternopil | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Tepecik Bld | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Mardin Bb | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ayvalikgucu Belediyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Arguvan | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Artvin Hopaspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Kucukcekmece | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 9 - 0 | 4 - 0 | Tarsus Idman Yurdu | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Yeni Orduspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Efeler 09 | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Kelkit Belediye Hurriyet | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 6 - 1 | 5 - 0 | Eynesil | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Bulvarspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sapanca Genclikspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hacettepe 1945 | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yeni Amasya Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Osmaniyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Viven Bornova | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karaman Belediyesi Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Erbaaspor S | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fatsa Belediyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Balikesirspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mus Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Yldrm Belediyesispor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elazig Belediyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nevsehirspor Genclik | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bergama Belediyespor | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Catalca Spor | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Chegutu Pirates | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Telone | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chicken Inn | |||||||
Greece Super League 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Larisa | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Aek Athens Ii | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kalamata Ao | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Anagenisi Karditsa | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Kambaniakos | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | 07 Vestur Sorvagur | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 8 | 1 - 2 | Vikingur Gotu | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | EB Streymur | |||||||
Serbia Prva Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Macva Sabac | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vrsac | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Semendria 1924 | |||||||
Estonia Esi Liiga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Paide Linnameeskond B | |||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Tabasalu Charma | |||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Harju Jk Laagri | |||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Viimsi Mrjk | |||||||
Bahrain Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Hadd | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Busaiteen | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Manama Club | |||||||
Hungary NB 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ajka | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Szegedi Ak | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Gyirmot Se | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Vasas | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Soroksar | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Budafoki Mte | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kazincbarcika | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mte Mosonmagyarovar | |||||||
Slovenia 2. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jadran Dekani | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | NK Krka | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bilje | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | ND Ilirija 1911 | |||||||
Namibia Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blue Waters Fc | |||||||
San Marino Girone A calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ss Virtus | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Tre Penne | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Tre Fiori | |||||||
Slovakia 2. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Slavoj Trebisov | |||||||
Luxembourg National Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Marisca Miersch | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Progres Niedercorn | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Swift Hesperange | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | CS Petange | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Schifflingen | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Victoria Rosport | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wiltz 71 | |||||||
FYR Macedonia Prva liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Korzo Prilep | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Brera Strumica | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rabotnicki Skopje | |||||||
Korea Challengers League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Busan Transpor Tation | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Paju Citizen Fc | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Mokpo City | |||||||
Australia Victorian Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Western United Fc Npl | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 09:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Frydlant | |||||||
07 Apr 2024 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Frydek-mistek | |||||||
07 Apr 2024 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Taborsko Akademie | |||||||
07 Apr 2024 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava B | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Admira Praha | |||||||
Latvia - 2. Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Olaines Fk | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ogre United | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Arsenal Tivat | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jedinstvo Bijelo Polje | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
Thailand Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rayong | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Si United | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Esan Pattaya | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiangmai Fc | |||||||
Japan Women Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ehime Fc | |||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bunnies Gunma White Star Womens | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
Japan Women Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Diavorosso Hiroshima Womens | |||||||
German 3. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Saarbrucken | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | MSV Duisburg | |||||||
07 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ssv Ulm 1846 | |||||||
Albania Super league calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | KS Dinamo Tirana | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | KF Laci | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
Nigeria Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bayelsa United | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Rivers United | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Enugu Rangers International | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sporting Lagos | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bendel Insurance | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Gombe United | |||||||
Saudi Arabia Professional League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Fath | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Akhdoud | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Hazm | |||||||
India Super League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bengaluru | |||||||
Poland 3. Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Stal Stalowa Wola | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Polonia Warszawa Youth | |||||||
England Southern Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Swindon Supermarine | |||||||
Peru Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Utc Cajamarca | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Deportivo Garcilaso | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
Italian Campionato Primavera calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lazio U19 | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Empoli U19 | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Genoa U19 | |||||||
England Johnstone's Paint Trophy calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
Kuwait League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Qadsia SC | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | ? - ? | ? - ? | Al-Arabi Club | ||||||||
Lebanon calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Trables Sports Club | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Shabab Al Ghazieh | |||||||
Chile Primera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Audax Italiano | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | O Higgins | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | ? - ? | ? - ? | Huachipato | ||||||||
07 Apr 2024 22:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cobreloa | |||||||
Brazil Campeonato Carioca calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nova Iguacu | |||||||
Macao Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Benfica De Macau | |||||||
Brazil Campeonato Paulista calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Santos | |||||||
Bulgaria Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Belasitsa Petrich | |||||||
Japan Football League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Verspah Oita | |||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tochigi City | |||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Honda | |||||||
07 Apr 2024 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Reinmeer Aomori | |||||||
United Soccer League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Charleston Battery | |||||||
07 Apr 2024 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sacramento Republic Fc | |||||||
07 Apr 2024 02:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | El Paso Locomotive | |||||||
07 Apr 2024 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterey Bay | |||||||
07 Apr 2024 03:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Antonio | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Loudoun United | |||||||
Paraguay Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Deportivo Recoleta | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | 12 De Junio Vh | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Deportivo Recoleta | |||||||
Chile Primera B calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Union San Felipe | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | San Marcos De Arica | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Deportes Santa Cruz | |||||||
Malta Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Birkirkara FC | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Santa Lucia | |||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernians FC | |||||||
Malta First Division League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fgura United | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Zurrieq | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Zebbug Rangers | |||||||
Belarus Pershaya Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Maxline Vitebsk | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Volna Pinsk | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fc Molodechno | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fc Baranovichi | |||||||
Romania Liga 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Csikszereda Miercurea | |||||||
Kosovo Super League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kf Liria | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Prishtina | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | |||||||
Australia New South Wales Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:01 | ? - ? | ? - ? | Sydney Olympic | ||||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | Sydney FC U21 | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rockdale City Suns | |||||||
07 Apr 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | |||||||
07 Apr 2024 08:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Western Sydney Wanderers Am | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 04:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Canberra | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hamilton Olympic | |||||||
07 Apr 2024 05:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Weston Workers | |||||||
Nicaragua Apertura league calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Walter Ferretti | |||||||
Italy C1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Olbia | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ancona | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Fermana | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nuova Monterosi | |||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cesena | |||||||
07 Apr 2024 15:15 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Carrarese | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Novara | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Padova | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Azy Based Nano Bo | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Gubbio | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Catania | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Pro Patria | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Usd Virtus Verona | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vis Pesaro | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fb Brindisi 1912 | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Audace Cerignola | |||||||
07 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Avellino | |||||||
Central Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 03:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 3 | Western Suburbs | |||||||
Italy Serie D calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Adriese | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Forli | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Figline | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Asd Termoli Calcio | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sambenedettese | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Latte Dolce | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Citta Di Fasano | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gallipoli | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Paganese | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Acireale | |||||||
07 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Siracusa | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rayo Vallecano B | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ibiza Islas Pitiusas | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | UB Conquense | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Racing Murcia | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Espeleno | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Real Jaen CF | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Cd Diocesano | |||||||
07 Apr 2024 11:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sp Villafranca | |||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Moralo Cp | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beti Kozkor Ke | |||||||
07 Apr 2024 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Silva Sd | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Xerez CD | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sd Laredo | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atzeneta Ue | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | CD Pena Sport | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Epila Cf | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | CP Villarrobledo | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arosa Sociedad Cultural | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Elche Cf Ilicitano | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Rincon | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Huetor Tajar | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cd Llanes | |||||||
USA National Premier Soccer League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | ? - ? | ? - ? | Northern Colorado | ||||||||
07 Apr 2024 00:30 | ? - ? | ? - ? | Charlotte Independence | ||||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lexington | |||||||
Germany Regionalliga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Viktoria Berlin 1889 | |||||||
07 Apr 2024 12:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Berlin AK 07 | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tsg Balingen | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Stuttgarter Kickers | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | TuS Koblenz | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Schweinfurt | |||||||
Germany Oberliga NOFV calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Oberachern | |||||||
Chile Primera D calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fernandez Vial | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Lautaro De Buin | |||||||
QLD Division 1 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 05:30 | ? - ? | ? - ? | Broadbeach United | ||||||||
07 Apr 2024 08:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Caboolture | |||||||
07 Apr 2024 09:15 | ? - ? | ? - ? | Logan Lightning | ||||||||
France Youth U19 League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bordeaux U19 | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Angers Sco U19 | |||||||
France Ligue 5 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Cs Mainvilliers Football | |||||||
Primera Division de Uruguay calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Rampla Juniors | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Liverpool P. | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | CA Penarol | |||||||
Uruguay Segunda calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Csyd Cooper | |||||||
07 Apr 2024 00:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Colon Fc Uru | |||||||
07 Apr 2024 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ia Sud America | |||||||
07 Apr 2024 20:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Uruguay Montevideo | |||||||
Senegal Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Asc Jaraaf | |||||||
07 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Asc Diambars | |||||||
Belgian First Amateur Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Excelsior Virton | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Antwerp B | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Charleroi B | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | KSK Heist | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Gent B | |||||||
Venezuela Segunda Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Real Frontera | |||||||
Norway 2.Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Valerenga B | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Kjelsas IL | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lysekloster | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Junkeren | |||||||
Norway Division 4 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Lillestrom B | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Start Kristiansand B | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Stabaek B | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rana | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Honefoss | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Innstrandens | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Spjelkavik | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Molde B | |||||||
Austrian 3.Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Dornbirner SV | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Sc Rothis | |||||||
Thai Division 2 League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | North Bangkok College | |||||||
Austria Landesliga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Haitzendorf | |||||||
Switzerland - 2.Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Tuggen | |||||||
07 Apr 2024 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bruhl Sg | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Grand Saconnex | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wohlen | |||||||
Czech Group D League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Komarov | |||||||
07 Apr 2024 09:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sokol Lanzho | |||||||
India I-League 2nd Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kenkre | |||||||
Turkiye Lig3 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Menemen Belediye Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | Inegolspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Etimesgut Belediye Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kastamonuspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Denizlispor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Somaspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | 24 Erzincanspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fethiyespor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | 76 Igdir Belediye Spor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kirklarelispor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Diyarbakirspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Erokspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Icel Idman Yurdu | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Afjet Afyonspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Duzyurtspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Belediye Vanspor | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kirsehir Koy Hizmetleri | |||||||
Croatia 2 HNL calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 13:50 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Orijent Rijeka | |||||||
Cyprus 2 Division calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos Nicosia | |||||||
Kenya Super League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kcb Sc | |||||||
07 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sofapaka | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kenya Police | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 00:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Plaza Amador | |||||||
07 Apr 2024 02:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Tauro FC | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Istaravshan | |||||||
07 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kuktosh | |||||||
Montenegro Division 2 calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kom Podgorica | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Otrant | |||||||
South Africa First League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jdr Stars | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Baroka | |||||||
07 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maritzburg United | |||||||
CAF Confederation Cup calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Stade Malien De Bamako | |||||||
07 Apr 2024 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Coca Cola Cairo | |||||||
07 Apr 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rivers United | |||||||
07 Apr 2024 23:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Abu Salim | |||||||
Morocco Cup calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
07 Apr 2024 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Js Soualem | |||||||
Spain Primera Division RFEF calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | UD Merida | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Antequera Cf | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | AD Ceuta | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Baleares | |||||||
07 Apr 2024 11:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | UD Melilla | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
07 Apr 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salamanca | |||||||
07 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cultural Leonesa | |||||||
07 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cd Arenteiro | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Murcia | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Atletico De Madrid B | |||||||
Burundi League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Lydia Lb Academi | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Tigre Noir | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Musongati | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bs Dynamic | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Flambeau Du Centre | ||||||||
07 Apr 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Vitalo | ||||||||
Ghana Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Real Tamale United | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Real Tamale United | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bibiani Gold Stars | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Heart Of Lions | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Berekum Chelsea | ||||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Medeama Sc | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Berekum Chelsea | |||||||
07 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Medeama Sc | |||||||
07 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bibiani Gold Stars | |||||||
Jamaica Premier League calendario |
|||||||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Molynes United | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Vere United | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lime Hall Academy | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Humble Lions | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Arnett Gardens | |||||||
07 Apr 2024 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Harbour View | |||||||
07 Apr 2024 21:40 | ? - ? | ? - ? | Tivoli Gardens | ||||||||
07 Apr 2024 21:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tivoli Gardens |
partidos totales: 704
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):