International Friendly calendario, ronda jul, temporada 2020
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- resultados
- clasificación
- reta apuestas de fútbol
- calendario
- video partido
- sopcast fútbol
- TV en vivo
- en directo
tiempo | Minute | local | visitante | análisis | ||
01 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kariana Erden | ||
01 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 8 | 1 - 2 | MFK Kosice | ||
01 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad Ii | ||
01 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Hebar Pazardzhik | ||
01 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Slavia Prague B | ||
90 phút [1-1], Penalty [4-5], Slavia Prague B thắng | ||||||
01 Jul 2020 19:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 1 | Sparta Nijkerk | ||
02 Jul 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rodina Moskva | ||
03 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Volga Tver | ||
03 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valasske Mezirici | ||
03 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chayka K Sr | ||
03 Jul 2020 23:00 | ? - ? | ? - ? | 12 De Octubre | |||
04 Jul 2020 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||
04 Jul 2020 03:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Toluca | ||
04 Jul 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Rapid Bucuresti | |||
04 Jul 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Pisek | |||
04 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sportist Svoge | ||
04 Jul 2020 09:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Hebar Pazardzhik | ||
04 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kozarmisleny Se | ||
04 Jul 2020 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Ruch Zdzieszowice | ||
04 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Septemvri Sofia | ||
04 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | ||
04 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vyskov | ||
04 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Babrungas | ||
04 Jul 2020 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | ||
04 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou R&F | ||
04 Jul 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||
04 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Baerum SK | ||
04 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Beveren | |||
04 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Tera Vilnius | ||
04 Jul 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | ||
04 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Nacional Asuncion | |||
04 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Oostende | ||
04 Jul 2020 14:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 2 | Fram Larvik | ||
04 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Levanger | ||
04 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vard Haugesund | ||
04 Jul 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Kortrijk | ||
04 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Cercle Brugge | ||
04 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Pfc Nesebar | |||
04 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kariana Erden | ||
04 Jul 2020 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Salzburger Ak 1914 | ||
04 Jul 2020 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Tuzla City | ||
04 Jul 2020 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Radnicki Lukavac | ||
04 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nice | ||
04 Jul 2020 21:00 | ? - ? | ? - ? | New York City Fc | |||
04 Jul 2020 23:00 | ? - ? | ? - ? | Sol De America | |||
05 Jul 2020 03:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Atlas | ||
05 Jul 2020 03:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | CDSyC Cruz Azul | ||
05 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Eidsvold TF | ||
05 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kjelsas IL | ||
07 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||
07 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | ||
07 Jul 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Indjija | ||
07 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Artmedia Petrzalka | ||
07 Jul 2020 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | ||
08 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Spartak Subotica | ||
08 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Szombathelyi Haladas | ||
08 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Csakvari Tk | ||
08 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Club Brugge | ||
08 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Septemvri Sofia | ||
08 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Polonia Sroda | ||
08 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Partizan Bardejov | ||
08 Jul 2020 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Standard Wetteren | ||
08 Jul 2020 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AS Eupen | ||
08 Jul 2020 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Soroksar | ||
08 Jul 2020 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kuban | ||
08 Jul 2020 16:59 | ? - ? | ? - ? | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | |||
08 Jul 2020 16:59 | FT | 7 - 0 | 2 - 0 | Strani | ||
08 Jul 2020 16:59 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Indjija | ||
08 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cibalia | ||
08 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||
09 Jul 2020 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Flamengo | ||
90 phút [1-1], Penalty [3-2], Fluminense (RJ) thắng | ||||||
09 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avangard | ||
09 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | ES Troyes AC | ||
09 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Genk | |||
10 Jul 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Sloboda Uzice Sevojno | |||
10 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Indjija | |||
10 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Rodina Moskva | ||
10 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sporting Charleroi | ||
10 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | NAC Breda | |||
10 Jul 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Torpedo Moscow | ||
10 Jul 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Spartak Moscow II | ||
10 Jul 2020 15:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Ruch Radzionkow | ||
10 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Volga Tver | ||
10 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFK Montana | ||
10 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Nice | ||
10 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zenit Caslav | ||
10 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oravske Vesele | ||
10 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Mannsdorf | ||
10 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Wallern | |||
10 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | SV Grodig | |||
10 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Leoben | ||
10 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Su Straden | ||
11 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kariana Erden | ||
11 Jul 2020 09:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Vranov Nad Topou | ||
11 Jul 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Zemun | |||
11 Jul 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Minyor Pernik | |||
11 Jul 2020 09:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Shandong Taishan | ||
11 Jul 2020 09:30 | FT | 7 - 2 | 5 - 1 | Union Innsbruck | ||
11 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Brno B | |||
11 Jul 2020 09:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | 1. Tatran Presov | ||
11 Jul 2020 09:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Kecskemeti TE | ||
11 Jul 2020 09:30 | FT | 4 - 4 | 3 - 1 | Rymarov | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Blansko | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Csakvari Tk | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Siofok | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | SC Znojmo | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ajka | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sardice | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Uhersky Brod | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Povazska Bystrica | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Rks Radomsko | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Btp Stal Brzeg | ||
11 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Mazur Karczew | ||
11 Jul 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Beveren | |||
11 Jul 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Royal Excel Mouscron | |||
11 Jul 2020 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Oostende | ||
11 Jul 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | St-Truidense VV | ||
11 Jul 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Juventa 99 Siauliai | |||
11 Jul 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dundee United | ||
11 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Krupa | ||
11 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Avangard | ||
11 Jul 2020 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | ASWH | ||
11 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Oud Heverlee | ||
11 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pelister Bitola | ||
11 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cercle Brugge | ||
11 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Slavia Kromeriz | |||
11 Jul 2020 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Spartak Subotica | ||
11 Jul 2020 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Beveren | ||
11 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Makedonija | |||
11 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | US Boulogne | ||
11 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Dobrudzha | ||
11 Jul 2020 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Akron Togliatti | ||
11 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||
11 Jul 2020 17:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | KV Mechelen | ||
11 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Backa Backa Palanka | |||
11 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Backa Topola | ||
11 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wsc Hertha Wels | ||
11 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wlokniarz Zelow | ||
11 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Sv Innsbruck | ||
11 Jul 2020 23:00 | ? - ? | ? - ? | Ca River Plate Asuncion | |||
12 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Sokol Lanzho | |||
12 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Shkendija 79 | |||
12 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Admira Praha | ||
12 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 9 | 0 - 5 | Paris Saint Germain | ||
13 Jul 2020 11:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Saturn | ||
13 Jul 2020 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Spartak Subotica | ||
13 Jul 2020 15:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Alania | ||
13 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dolgiye Prudy | ||
13 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Novi Pazar | |||
13 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Prepere | ||
14 Jul 2020 09:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | ||
14 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Macva Sabac | |||
14 Jul 2020 13:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rampla Juniors | ||
14 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Chicago Fire | |||
14 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||
14 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 2 | Vihren Sandanski | ||
14 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Partizan Bardejov | ||
14 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Gelendzhik | ||
14 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sumperk | ||
14 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vardar Forino | ||
14 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sileks | ||
14 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zemplin Michalovce | ||
14 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Osogovo | ||
14 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | SV Austria Salzburg | ||
14 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | SC Kalsdorf | ||
14 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | SV Austria Salzburg | |||
14 Jul 2020 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Trencin | ||
14 Jul 2020 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico San Luis | ||
15 Jul 2020 02:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||
15 Jul 2020 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Budaorsi Sc | ||
15 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Unicov | ||
15 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zhejiang Professional | ||
15 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Belasica Strumica | |||
15 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zlatibor Cajetina | ||
15 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Spartak Subotica | ||
15 Jul 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Oravske Vesele | ||
15 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Spartak Nizhniy Novgorod | |||
15 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Gyirmot Se | ||
15 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Chavdar Etropole | ||
15 Jul 2020 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Rostov | ||
15 Jul 2020 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||
15 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||
15 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | St Gilloise | ||
15 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Rouen | ||
15 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Neftohimik | ||
15 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Forces Armee Royales | |||
15 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Backa Backa Palanka | |||
15 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Viktoria Berlin 1889 | ||
15 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||
15 Jul 2020 16:30 | ? - ? | ? - ? | Pirin Gotse Delchev | |||
15 Jul 2020 16:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Slavia Kromeriz | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnik Surdulica | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Paris Fc | ||
15 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kariana Erden | |||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Szentlorinc Se | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Hutnik Krakow | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Backa Topola | ||
15 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Raca Bratislava | ||
15 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wiener Viktoria | ||
15 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cerro Largo | ||
15 Jul 2020 18:00 | FT | 9 - 0 | 1 - 0 | Bistra | ||
15 Jul 2020 18:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Almere City FC | ||
16 Jul 2020 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Briansk | ||
16 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Novi Pazar | |||
16 Jul 2020 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Rodina Moskva | ||
16 Jul 2020 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||
16 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Le Havre | ||
16 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | ||
16 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Aswan | ||
16 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chateauroux | ||
16 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CSKA Sofia | ||
16 Jul 2020 17:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Celtic | ||
16 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | SV Ried | ||
16 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Harkemase Boys | ||
16 Jul 2020 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Glasgow Rangers | ||
17 Jul 2020 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Marek Dupnica | ||
17 Jul 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Beijing Guoan | |||
17 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | ||
17 Jul 2020 14:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Twente Enschede Womens | ||
17 Jul 2020 15:00 | FT | 8 - 1 | 3 - 1 | Aris Limassol | ||
17 Jul 2020 15:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | SKA Rostov | ||
17 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | SBV Excelsior | ||
17 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Seraing United | ||
17 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Vasas | ||
17 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lyon la Duchere | ||
17 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Trencianske Stankovce | ||
17 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Tsv Steinbach Haiger | ||
17 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Wolfsberger Ac Amateure | ||
17 Jul 2020 17:30 | FT | 6 - 4 | 3 - 1 | Wiener Sportklub | ||
17 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Monaco | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Beveren | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | As Koma Elektra | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Kufstein | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Donau Linz | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SV Austria Salzburg | ||
17 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 4 | SV Babelsberg 03 | ||
17 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Halifax Town | ||
18 Jul 2020 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||
18 Jul 2020 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico San Luis | ||
18 Jul 2020 03:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Club Leon | ||
18 Jul 2020 03:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Pachuca | ||
90 phút [2-2], Penalty [4-5], Pachuca thắng | ||||||
18 Jul 2020 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Akron Togliatti | ||
18 Jul 2020 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | ||
18 Jul 2020 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csakvari Tk | ||
18 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Havlickuv Brod | ||
18 Jul 2020 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Ivancsa | ||
18 Jul 2020 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sokol Zapy | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Westerlo | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Brno B | ||
18 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Slavicin | |||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Odeva Lipany | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Artmedia Petrzalka | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kraluv Dvur | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sokol Brozany | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 4 - 4 | 2 - 3 | Hutnik Krakow | ||
18 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Sokol Zivanice | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Concarneau | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Stk 1914 Samorin | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Vyskov | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kosova Zurich | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Balatonfuredi | ||
18 Jul 2020 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Paksi SE | ||
18 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | FK Rad Beograd | |||
18 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Motor Lublin | ||
18 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Sileks | |||
18 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Standard Wetteren | ||
18 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Greuther Furth 2 | ||
18 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | MVV Maastricht | ||
18 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Borac Banja Luka | |||
18 Jul 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Legion Dynamo | ||
18 Jul 2020 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Anderlecht | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Barnet | ||
18 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Zulte-Waregem | |||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | MTK Hungaria FC | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Lyonnais Womens | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | MFK Kosice | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | St Gilloise | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Sigma Olomouc B | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Atom Novovoronezh | ||
18 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fola Esch | ||
18 Jul 2020 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | ||
18 Jul 2020 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Struga Trim Lum | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dunkerque | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Beauvais | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Borec Veles | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tikves Kavadarci | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Nantes | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Beerschot AC | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lille | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 8 | 0 - 4 | AEL Limassol | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hebar Pazardzhik | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Szentlorinc Se | ||
18 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sozopol | |||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Uhersky Brod | ||
18 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Utrecht | ||
18 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vrchovina | ||
18 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pelister Bitola | ||
18 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Borac Banja Luka | ||
18 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sileks | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | KV Mechelen | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dijon | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Quevilly | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Gent | ||
18 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kolubara | |||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Team Wiener Linien | ||
18 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Donau Linz | |||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Omonia Aradippou | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Doxa Katokopias | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Partizan Belgrade | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Stadlau | ||
18 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Grun Weiss Micheldorf | ||
18 Jul 2020 17:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Glasgow Rangers | ||
18 Jul 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Stade Brestois | |||
18 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tacuarembo | ||
18 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Backa Topola | ||
18 Jul 2020 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Celtic | ||
19 Jul 2020 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Coast | ||
19 Jul 2020 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Viktoria Berlin 1889 | ||
19 Jul 2020 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Chester FC | ||
19 Jul 2020 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dartford | ||
19 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Bregalnica Stip | |||
19 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Korab Debar | |||
19 Jul 2020 15:00 | FT | 5 - 1 | 5 - 0 | Smouha SC | ||
19 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gateshead | ||
90 phút [1-1], Penalty [5-6], Gateshead thắng | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dorking | ||
19 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | ||
19 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Esmtk Budapest | ||
19 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Druzstevnik Radimov | ||
19 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||
19 Jul 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Pinzgau Saalfelden | |||
19 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Marseille | ||
20 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Baltika | ||
20 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Dolgiye Prudy | ||
20 Jul 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Saturn | ||
20 Jul 2020 12:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | FK Zvezda Ryazan | ||
20 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crvena Zvezda | ||
20 Jul 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vardar Forino | ||
20 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tatran Turzovka | |||
20 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Borec Veles | |||
21 Jul 2020 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tom Tomsk | ||
21 Jul 2020 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Torpedo Vladimir | ||
21 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Volga Tver | ||
21 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gent | ||
21 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Standard Wetteren | ||
21 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ittihad Alexandria | ||
21 Jul 2020 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Prerov | ||
21 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ferencvarosi TC | ||
21 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Pirin 2002 Razlog | ||
21 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | ||
21 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Sete FC | ||
21 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Zlate Moravce | ||
21 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Malmo City | ||
21 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 8 | 0 - 5 | Stripfing | ||
21 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Team Wiener Linien | ||
21 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | de Treffers | ||
21 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Celtic | ||
21 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sv Wienerberger | ||
21 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Us Tataouine | ||
22 Jul 2020 08:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rakosmenti Ksk | ||
22 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Budaorsi Sc | ||
22 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Roda JC Kerkrade | ||
22 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Chamois Niortais | |||
22 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mashuk-KMV | ||
22 Jul 2020 14:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | ||
22 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | ||
22 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | St-Truidense VV | ||
22 Jul 2020 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | AEK Larnaca | ||
22 Jul 2020 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ruch Chorzow | ||
22 Jul 2020 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Maan | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Le Havre | ||
22 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Lens | |||
22 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Union Touarga Sport Rabat | |||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Dorogi | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KFC Komarno | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Artmedia Petrzalka | ||
22 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tala Al Jaish | |||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos Nicosia | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Angers SCO | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Blansko | ||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arda | ||
22 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | IRT Itihad de Tanger | |||
22 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Slivnishki Geroy | ||
22 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renova Cepciste | ||
22 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Poprad | ||
22 Jul 2020 16:30 | ? - ? | ? - ? | Bzenec | |||
22 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brera Strumica | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 9 - 0 | 1 - 0 | Frydek-mistek | ||
22 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Zfc Meuselwitz | |||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kmsk Deinze | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Doxa Katokopias | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kazincbarcika | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | Olympia Radotin | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bregalnica Stip | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Sokol Zivanice | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dukla Banska Bystrica | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Monaco | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zlatibor Cajetina | ||
22 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Backa Topola | ||
22 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Tennis Borussia Berlin | ||
22 Jul 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Spartak Varna | |||
22 Jul 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Al-Fath | |||
22 Jul 2020 17:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Uhud Medina | ||
22 Jul 2020 17:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Baten | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Sc Neusiedl 1919 | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Motherwell FC | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Marseille | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Budapest Honved | ||
22 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Nosaby If | ||
22 Jul 2020 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cercle Brugge | ||
22 Jul 2020 18:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Lyon | ||
23 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Mladost Lucani | |||
23 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Stade Brestois | |||
23 Jul 2020 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Zenit Irkutsk | ||
23 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | ||
23 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyramids | ||
23 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zlatibor Cajetina | ||
23 Jul 2020 19:00 | ? - ? | ? - ? | EL Masry | |||
24 Jul 2020 07:15 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | ||
24 Jul 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jong Utrecht | ||
24 Jul 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Lyon | |||
24 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Belasica Strumica | |||
24 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Standard Wetteren | |||
24 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | US Boulogne | ||
24 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | ||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | ||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | ||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Lyon | ||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Smouha SC | ||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovacko Ii | ||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | ||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunkerque | ||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Strasbourg | ||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Havlickuv Brod | ||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Tours FC | ||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Martigues | ||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 6 - 3 | 4 - 2 | SC Wiener Neustadt | ||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Usk Anif | ||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Vocklamarkt | ||
24 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Arminia Hannover | |||
24 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Hnk Vukovar 91 | |||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ss Sfaxien | ||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ajaccio | ||
25 Jul 2020 08:00 | FT | 12 - 0 | 6 - 0 | Sportist General Toshevo | ||
25 Jul 2020 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Neftohimik | ||
25 Jul 2020 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Sokol Zapy | ||
25 Jul 2020 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kraluv Dvur | ||
25 Jul 2020 09:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Budaorsi Sc | ||
25 Jul 2020 09:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Gks Pniowek Pawlowice Slaskie | ||
25 Jul 2020 09:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Humenne | ||
25 Jul 2020 09:15 | FT | 7 - 2 | 3 - 0 | Rymarov | ||
25 Jul 2020 09:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Meteor Praha | ||
25 Jul 2020 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Rapid Vienna Amateure | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KV Mechelen | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Poissy As | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Malacky | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Slovan Ivanka Pri Dunaji | ||
25 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Chrudim | |||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | MFK Ruzomberok | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 5 - 2 | 4 - 0 | 1. Tatran Presov | ||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Nove Sady | ||
25 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Cesky Brod | |||
25 Jul 2020 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Cesky Brod | ||
25 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Brandys Nad Labem | |||
25 Jul 2020 09:30 | ? - ? | ? - ? | Mfk Banska Bystrica | |||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | TSG Neustrelitz | ||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Sahy | ||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brno B | ||
25 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Korab Debar | |||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Zalaegerszegi TE | ||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Polonia Bytom | ||
25 Jul 2020 10:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Kszo Ostrowiec | ||
25 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Uhersky Brod | |||
25 Jul 2020 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Genk | ||
25 Jul 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Kortrijk | |||
25 Jul 2020 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Gwardia Koszalin | ||
25 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Aschaffenburg | ||
25 Jul 2020 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Soroksar | ||
25 Jul 2020 11:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Pecs | ||
25 Jul 2020 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Louny | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dordrecht 90 | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Cercle Brugge | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Helmond Sport | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Energie Cottbus | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Arda | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsv Steinbach Haiger | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Vysoke Myto | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Ksv Hessen Kassel | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFK Montana | ||
25 Jul 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Indjija | ||
25 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Zlatibor Cajetina | |||
25 Jul 2020 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Noordwijk | ||
25 Jul 2020 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | AFC Amsterdam | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | de Treffers | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nantes | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vardar Forino | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kozuv | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Rijnsburgse Boys | ||
25 Jul 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Livingston | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | St Gilloise | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Briansk | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | St-Truidense VV | ||
25 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | El Entag El Harby | |||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | DAC Dunajska Streda | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Spartak Trnava | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Blansko | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||
25 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Tikves Kavadarci | |||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avangard | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hamilton FC | ||
25 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Marseille | ||
25 Jul 2020 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||
25 Jul 2020 15:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | FC Vereya | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | AEK Larnaca | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | ADO Den Haag | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz Amat. | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Skf Sered | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kitzbuhel | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Renova Cepciste | ||
25 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Yverdon | |||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oissel | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | TJ Spartak Myjava | ||
25 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Avranches | |||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Plackovica | ||
25 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 10 | 0 - 2 | Unicov | ||
25 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bourg Peronnas | |||
25 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | ||
25 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Varda Se | ||
25 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Slavia Prague B | ||
25 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sportist Svoge | ||
25 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Etar Veliko Tarnovo | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Trencin | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | AEL Limassol | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bordeaux | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kortrijk | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nice | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Synot Slovacko | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Cska 1948 Sofia | ||
25 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Vardar Skopje | |||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Union Gurten | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Omonia Aradippou | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | MFK Kosice | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ujpesti TE | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St Pryve St Hilaire | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Saint Malo | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Red Star 93 | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lille | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Poprad | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | MTK Hungaria FC | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | ES Troyes AC | ||
25 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Novi Pazar | ||
25 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Stade Lavallois MFC | |||
25 Jul 2020 17:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coventry | ||
25 Jul 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Royal Antwerp | |||
25 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stade Brestois | ||
25 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | NK Krka | ||
25 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nancy | ||
25 Jul 2020 17:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hrvace | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | KV Mechelen | ||
25 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Montpellier | |||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Westerlo | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | MSK Zilina | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dugopolje | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stadlau | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | ||
25 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Napredak Krusevac | ||
25 Jul 2020 19:00 | ? - ? | ? - ? | Vila Nova (GO) | |||
25 Jul 2020 19:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Brasiliense (DF) | ||
25 Jul 2020 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fluminense | ||
25 Jul 2020 22:00 | ? - ? | ? - ? | Montreal Impact | |||
26 Jul 2020 09:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||
26 Jul 2020 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Patro Eisden | ||
26 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mks Kluczbork | ||
26 Jul 2020 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | VVV Venlo | ||
26 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Kaluga | ||
26 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Slavia Praha Womens | ||
26 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Zenit Irkutsk | ||
26 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ross County | ||
26 Jul 2020 13:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | ||
26 Jul 2020 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Royal Knokke | ||
26 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Beerschot AC | |||
26 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||
26 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Bekescsaba | ||
26 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Brezice | ||
26 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ajka | ||
26 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Viktoria Otrokovice | ||
26 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | ||
26 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Spartak Plovdiv | ||
26 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chelmianka Chelm | ||
90 phút [0-0], Penalty [3-4], Chelmianka Chelm thắng | ||||||
26 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Proleter Novi Sad | ||
26 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kecskemeti TE | ||
26 Jul 2020 18:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Balatonfuredi | ||
27 Jul 2020 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | NK Ptuj Drava | ||
27 Jul 2020 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hibernian FC | ||
27 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | ||
27 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Aris Limassol | ||
28 Jul 2020 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Metz | ||
28 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||
28 Jul 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Beveren | |||
28 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Vardar Skopje | |||
28 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Fk Loko Vltavin | |||
28 Jul 2020 15:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | ||
28 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Montpellier | ||
28 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Caerau | |||
28 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | FK Makedonija | ||
28 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tanta | ||
28 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ashdod MS | ||
28 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Hadera | ||
28 Jul 2020 16:30 | ? - ? | ? - ? | Brera Strumica | |||
28 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Fehervar Videoton | ||
28 Jul 2020 16:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | El Gounah | ||
28 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | ||
28 Jul 2020 17:00 | FT | 8 - 0 | 3 - 0 | Rummu Dunamo | ||
28 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 13 | 0 - 4 | Tartu JK Tammeka | ||
28 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FSV Optik Rathenow | ||
28 Jul 2020 17:20 | ? - ? | ? - ? | Al Hazm | |||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Fehervar Videoton | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Skf Sered | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rapid Vienna Amateure | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sparta Nijkerk | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Sr Donaufeld Wien | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Al-Raed | ||
28 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Al Shoalah | ||
28 Jul 2020 17:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Sc Ostbahn Xi | ||
28 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Standard Liege | |||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Wsc Hertha Wels | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 5 | 3 - 2 | Deutschlandsberger Sc | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Sochaux | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Borac Banja Luka | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | As Koma Elektra | ||
28 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sc Retz | ||
28 Jul 2020 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Oss | ||
29 Jul 2020 08:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | ||
29 Jul 2020 09:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Sigma Olomouc B | ||
29 Jul 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Slavoj Vysehrad | |||
29 Jul 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sv Elversberg | ||
29 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Senica | ||
29 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | ||
29 Jul 2020 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zlate Moravce | ||
29 Jul 2020 15:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | EN Paralimni | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Pardubice | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | El Gounah | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | ES Troyes AC | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Asil Lysi | ||
29 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tikves Kavadarci | |||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Beauvais | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovan Rosice | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Marek Dupnica | ||
29 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Wadi Degla SC | ||
29 Jul 2020 16:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Slovan Sahy | ||
29 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Gyongyos | ||
29 Jul 2020 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Pobeda Prilep | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Warrior Valga | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hell Hunt | ||
90 phút [1-1], 120 phút [1-1], Penalty [5-3], Jogeva Sk Noorus 96 thắng | ||||||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Aris Limassol | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | APOEL Nicosia | ||
29 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Omonia Aradippou | |||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 1 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cska 1948 Sofia | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | RW Essen | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Auxerre | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zenit Caslav | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Meteor Praha | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | SC Znojmo | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tala Al Jaish | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Simer Sampion Celje | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 6 - 4 | 4 - 2 | Eintr. Bamberg | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||
29 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dobrudzha | ||
29 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Siofok | ||
29 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Cercle Brugge | |||
29 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Vigor Wuitens Hamme | |||
29 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | OCK Olympique de Khouribga | ||
29 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sv Linx | ||
29 Jul 2020 18:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Lootos Fcr | ||
29 Jul 2020 18:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Fola Esch | ||
29 Jul 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cuiaba | ||
30 Jul 2020 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Beveren | ||
30 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | ||
30 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Universitaea Cluj | |||
30 Jul 2020 16:00 | ? - ? | ? - ? | Borec Veles | |||
30 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Korzo Prilep | ||
30 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zalaegerszegi TE | ||
30 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Topolite | ||
30 Jul 2020 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | HNK Sibenik | ||
30 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | De Graafschap | ||
30 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lunds BK | ||
90 phút [1-1], 120 phút [1-1], Penalty [2-4], Lunds BK thắng | ||||||
30 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Eindhoven | ||
31 Jul 2020 07:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | ||
31 Jul 2020 08:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Kfar Saba | |||
31 Jul 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||
31 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Arda | ||
31 Jul 2020 14:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Westerlo | ||
31 Jul 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Lille | |||
31 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Marseille | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Le Havre | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tatran Brno Bohunice | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nimes | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Lorient | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Rzeszow | ||
90 phút [0-0], 120 phút [0-0], Penalty [7-6], Resovia Rzeszow thắng | ||||||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Prostejov | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Quevilly | ||
31 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Grenoble | ||
31 Jul 2020 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||
31 Jul 2020 16:40 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Radomiak Radom | ||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kariana Erden | ||
31 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Slavia Kromeriz | |||
31 Jul 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Uhersky Brod | |||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | St-Truidense VV | ||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | As Koma Elektra | ||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Montpellier | ||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | PFK Montana | ||
31 Jul 2020 17:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Hebar Pazardzhik | ||
31 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Sporting Charleroi |
temporada
ronda
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):