αποτελέσματα ποδοσφαίρου 09-09-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Manchester City | 5 - 0 | 2 - 0 | Liverpool | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Arsenal | 3 - 0 | 2 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Brighton | 3 - 1 | 1 - 0 | West Bromwich | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Everton | 0 - 3 | 0 - 2 | Tottenham Hotspur | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Leicester City | 1 - 2 | 0 - 1 | Chelsea | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Southampton | 0 - 2 | 0 - 1 | Watford | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Stoke City | 2 - 2 | 1 - 1 | Manchester United | ||||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Aston Villa | 0 - 0 | 0 - 0 | Brentford | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 0 - 3 | 0 - 1 | Middlesbrough | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Fulham | 1 - 1 | 0 - 0 | Cardiff City | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Leeds United | 5 - 0 | 3 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Norwich City | 1 - 0 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 1 | 1 - 1 | Barnsley | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 1 - 0 | Ipswich | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Reading | 0 - 1 | 0 - 0 | Bristol City | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Wolves | 1 - 0 | 1 - 0 | Millwall | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Sunderland | 1 - 2 | 0 - 1 | Sheffield United | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Sheffield Wed | 3 - 1 | 1 - 1 | Nottingham Forest | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Juventus | 3 - 0 | 1 - 0 | Chievo | ||||||
09 Sep 2017 19:45 | Sampdoria | ? - ? | ? - ? | AS Roma | |||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Spezia | 2 - 1 | 1 - 0 | Virtus Entella | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 2 | 1 - 1 | Novara | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Ternana | 1 - 0 | 1 - 0 | Cesena | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Pro Vercelli | 1 - 4 | 0 - 2 | Cremonese | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Carpi | 1 - 0 | 1 - 0 | Salernitana | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Palermo | 3 - 3 | 2 - 1 | Empoli | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Bari | 0 - 2 | 0 - 1 | Venezia | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Avellino | 5 - 1 | 3 - 1 | Foggia | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Real Madrid | 1 - 1 | 1 - 1 | Levante | ||||||
09 Sep 2017 15:15 | FT | Valencia | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Madrid | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Sevilla | 3 - 0 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
09 Sep 2017 19:45 | FT | Barcelona | 5 - 0 | 2 - 0 | Espanyol | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | SD Huesca | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Barcelona B | 4 - 0 | 3 - 0 | Cordoba C.F. | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Oviedo | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Almeria | 2 - 1 | 0 - 0 | La Hoya Lorca | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Mainz 05 | 3 - 1 | 1 - 1 | Bayer Leverkusen | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Monchengladbach | 0 - 1 | 0 - 1 | Eintr Frankfurt | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Augsburg | 3 - 0 | 2 - 0 | Koln | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Freiburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Hannover 96 | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Hoffenheim | 2 - 0 | 1 - 0 | Bayern Munich | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 2 | 0 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Arminia Bielefeld | 0 - 4 | 0 - 1 | MSV Duisburg | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 1 | 1 - 0 | Kaiserslautern | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Nice | 4 - 0 | 2 - 0 | Monaco | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Caen | 2 - 1 | 1 - 1 | Dijon | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Montpellier | 0 - 1 | 0 - 0 | Nantes | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | ES Troyes AC | 0 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Strasbourg | 0 - 1 | 0 - 1 | Amiens | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Lens | 2 - 3 | 1 - 1 | Lorient | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Desportivo de Tondela | 2 - 2 | 1 - 0 | Pacos Ferreira | ||||||
09 Sep 2017 18:15 | FT | Maritimo | 1 - 0 | 0 - 0 | Rio Ave | ||||||
09 Sep 2017 20:30 | FT | Porto | 3 - 0 | 0 - 0 | Chaves | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Willem II | 1 - 2 | 0 - 1 | ADO Den Haag | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Heracles Almelo | 2 - 4 | 0 - 3 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
09 Sep 2017 19:45 | FT | Ajax Amsterdam | 3 - 0 | 1 - 0 | Zwolle | ||||||
09 Sep 2017 19:45 | FT | SBV Excelsior | 0 - 3 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 06:00 | FT | Newcastle Jets FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Sydney FC | ||||||
09 Sep 2017 08:00 | FT | Brisbane Olympic United FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Brisbane Roar FC | ||||||
09 Sep 2017 08:00 | FT | Moreton Bay United | 0 - 2 | 0 - 1 | Western Sydney | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Al Rayyan | 2 - 2 | 1 - 0 | Al-Sailiya | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Al Duhail Lekhwia | 2 - 4 | 1 - 2 | Al-Sadd | ||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 01:15 | FT | Olimpo | 1 - 1 | 0 - 1 | Independiente | ||||||
09 Sep 2017 18:05 | FT | Belgrano | 1 - 0 | 0 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
09 Sep 2017 20:05 | FT | Estudiantes La Plata | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
09 Sep 2017 22:05 | FT | Patronato Parana | 2 - 1 | 1 - 1 | Argentinos Juniors | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Royal Excel Mouscron | 2 - 1 | 2 - 1 | Club Brugge | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Royal Antwerp | 1 - 1 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Beveren | 5 - 1 | 3 - 0 | AS Eupen | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Zulte-Waregem | 2 - 2 | 1 - 2 | Kortrijk | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Ruan Tosno | 2 - 2 | 1 - 2 | FK Anzhi | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | FK Rostov | 2 - 2 | 1 - 1 | Arsenal Tula | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Spartak Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hearts | 0 - 0 | 0 - 0 | Aberdeen | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Motherwell FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Kilmarnock | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 1 | 1 - 0 | Dundee | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ross County | 1 - 1 | 0 - 1 | Partick Thistle | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Atletico Mineiro | 1 - 1 | 1 - 1 | Palmeiras | ||||||
09 Sep 2017 22:00 | FT | Vasco da Gama | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Sao Paulo | 2 - 2 | 1 - 0 | Ponte Preta | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Aarhus AGF | 1 - 4 | 1 - 2 | Randers FC | ||||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ostersunds FK | 3 - 0 | 1 - 0 | AFC United | ||||||
Iceland Premier Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | KR Reykjavik | 0 - 3 | 0 - 1 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Vikingur Olafsvik | 4 - 4 | 3 - 2 | Fjolnir | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:55 | FT | Chicago Fire | 1 - 1 | 0 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
09 Sep 2017 22:00 | FT | Toronto FC | 4 - 0 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | ||||||
09 Sep 2017 22:30 | FT | New York City Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Portland Timbers | ||||||
Norway Tippeligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Brann | 2 - 1 | 1 - 1 | Sogndal | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Slovan Liberec | 0 - 3 | 0 - 2 | Viktoria Plzen | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Bohemians 1905 | 1 - 0 | 0 - 0 | Synot Slovacko | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Banik Ostrava | 2 - 2 | 0 - 1 | FK Baumit Jablonec | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Zlin | 2 - 0 | 1 - 0 | Teplice | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | SK Sigma Olomouc | 1 - 1 | 1 - 1 | Slavia Praha | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ik Frej Taby | 1 - 0 | 0 - 0 | Atvidabergs FF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 2 - 1 | 0 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Dalkurd Ff | 1 - 1 | 0 - 1 | Falkenbergs FF | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Karabukspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Besiktas | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Sivasspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Kayserispor | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Fenerbahce | 2 - 3 | 1 - 2 | Basaksehir FK | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Konyaspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Alanyaspor | ||||||
England Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 0 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Bristol Rovers | 2 - 1 | 1 - 0 | Walsall | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Charlton Athletic | 2 - 1 | 0 - 0 | Southend United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Fleetwood Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Northampton Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Oxford United | 3 - 0 | 0 - 0 | Gillingham | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 3 | 0 - 3 | Bradford AFC | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 0 - 1 | 0 - 1 | Milton Keynes Dons | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 3 | 0 - 1 | Blackburn Rovers | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 3 - 2 | 1 - 1 | Bury | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Scunthorpe United | 0 - 0 | 0 - 0 | Blackpool | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
Brasil Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 01:30 | FT | Paysandu (PA) | 0 - 1 | 0 - 1 | America MG | ||||||
09 Sep 2017 20:30 | FT | Criciuma | 2 - 1 | 0 - 0 | Luverdense | ||||||
09 Sep 2017 20:30 | FT | Londrina (PR) | 3 - 2 | 2 - 1 | Ceara | ||||||
09 Sep 2017 20:30 | FT | Juventude | 2 - 1 | 1 - 1 | Internacional | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | CRB AL | 0 - 1 | 0 - 1 | Oeste FC | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | ABC RN | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Cruz (PE) | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 01:00 | FT | Puebla | 0 - 0 | 0 - 0 | CDSyC Cruz Azul | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Lobos Buap | 1 - 3 | 0 - 3 | Morelia | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Queretaro FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Club Leon | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Basel | 1 - 2 | 1 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Zurich | 1 - 1 | 1 - 0 | St. Gallen | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:15 | FT | UD Oliveirense | 1 - 2 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 0 - 3 | 0 - 1 | Academica Coimbra | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Santa Clara | 2 - 1 | 1 - 0 | CF Uniao Madeira | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Seoul | 0 - 0 | 0 - 0 | Jeju United FC | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 4 - 2 | 2 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Đà Nẵng | 3 - 0 | 2 - 0 | Cần Thơ FC | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Hải Phòng | 0 - 2 | 0 - 0 | Becamex Bình Dương | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 05:00 | FT | Consadole Sapporo | 2 - 1 | 1 - 1 | Jubilo Iwata | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 0 - 1 | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
09 Sep 2017 10:30 | FT | Kashima Antlers | 1 - 0 | 1 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 0 | 1 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 2 | 0 - 1 | Vissel Kobe | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Tokyo | 1 - 4 | 0 - 2 | Cerezo Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Yamagata Montedio | 2 - 2 | 2 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 0 - 1 | 0 - 0 | Oita Trinita | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 3 - 5 | 2 - 2 | Shonan Bellmare | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Mito Hollyhock | 1 - 2 | 1 - 0 | Gifu | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Yokohama FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Avispa Fukuoka | 0 - 1 | 0 - 1 | Ehime FC | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Asteras Tripolis | 1 - 3 | 0 - 2 | Lamia | ||||||
09 Sep 2017 16:15 | FT | PAE Atromitos | 0 - 0 | 0 - 0 | Pas Giannina | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Xanthi | 1 - 1 | 1 - 1 | Olympiakos | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
09 Sep 2017 17:15 | FT | Hapoel Haifa | 2 - 1 | 1 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
09 Sep 2017 17:15 | FT | Ashdod MS | 0 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Hapoel Beer Sheva | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Olympiakos Nicosia | 1 - 1 | 1 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | AEL Limassol | 1 - 0 | 0 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Nea Salamis | 1 - 4 | 1 - 1 | APOEL Nicosia | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Geylang United FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Tampines Rovers FC | 5 - 1 | 2 - 1 | Hougang United FC | ||||||
Indonesia Super Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Persiba Balikpapan | 3 - 0 | 2 - 0 | Gresik United | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Persib Bandung | 2 - 2 | 1 - 1 | Semen Padang | ||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Bhayangkara Surabaya United | 2 - 1 | 0 - 0 | Persipura Jayapura | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 3 - 1 | 1 - 1 | Zorya | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Vorskla Poltava | 1 - 1 | 1 - 1 | Olimpic Donetsk | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Juventus Bucharest | 2 - 2 | 2 - 2 | Politehnica Iasi | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Viitorul Constanta | 1 - 0 | 1 - 0 | Steaua Bucuresti | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | LASK Linz | 2 - 1 | 2 - 1 | Sturm Graz | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Austria Wien | 2 - 2 | 1 - 1 | Wolfsberger AC | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | St.Polten | 1 - 2 | 0 - 2 | Rheindorf Altach | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 0 - 5 | 0 - 3 | Trenkwalder Admira | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:30 | FT | Southern District | 2 - 1 | 1 - 0 | Hong Kong Rangers FC | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Sun Pegasus | 3 - 2 | 1 - 1 | Guangzhou Rf U19 | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Eastern A.A Football Team | 1 - 3 | 1 - 0 | Wofoo Tai Po | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Debreceni VSC | 3 - 1 | 1 - 1 | Diosgyor | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Ferencvarosi TC | 5 - 2 | 1 - 1 | Vasas | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 2 - 2 | 0 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Ujpesti TE | 1 - 3 | 0 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Korona Kielce | 1 - 0 | 0 - 0 | Sandecja | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Slask Wroclaw | 2 - 1 | 0 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Backa Backa Palanka | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | Spartak Subotica | ? - ? | ? - ? | FK Napredak Krusevac | |||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 0 - 2 | 0 - 2 | Crvena Zvezda | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Borac Cacak | 0 - 0 | 0 - 0 | Zemun | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Radnik Surdulica | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Spartak Subotica | 2 - 1 | 2 - 1 | FK Napredak Krusevac | ||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Partizan Belgrade | 3 - 0 | 0 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | NK Rijeka | 7 - 0 | 3 - 0 | Cibalia | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | ZNK Osijek | 2 - 1 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Tanta | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Cairo | ||||||
09 Sep 2017 16:30 | FT | Ittihad Alexandria | 2 - 4 | 2 - 1 | El Ismaily | ||||||
09 Sep 2017 19:15 | FT | El Entag El Harby | 1 - 1 | 1 - 1 | El Zamalek | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Pirin Blagoevgrad | 5 - 0 | 3 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Slavia Sofia | 0 - 4 | 0 - 2 | Ludogorets Razgrad | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Trencin | 2 - 2 | 1 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 4 | 1 - 1 | MSK Zilina | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 0 - 0 | 0 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | MFK Ruzomberok | 2 - 1 | 0 - 1 | Zemplin Michalovce | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | FK Senica | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlate Moravce | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 0 - 2 | 0 - 2 | Gorica | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Domzale | 6 - 1 | 3 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Shakhter Soligorsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Krumkachy | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | BATE Borisov | 2 - 0 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Barry Town Afc | 2 - 0 | 1 - 0 | Newtown | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Aberystwyth Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Cardiff Metropolitan | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Bangor City FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Carmarthen | ||||||
Kazakhstan Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Astana | 7 - 0 | 3 - 0 | FK Atyrau | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Akzhayik Oral | 2 - 0 | 2 - 0 | Okzhetpes | ||||||
Morocco Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 0 - 3 | 0 - 1 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Chabab Rif Hoceima | 1 - 1 | 1 - 1 | HUSA Hassania Agadir | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 0 - 0 | 0 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 19:15 | Maritzburg United | ? - ? | ? - ? | Supersport United | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | FK Sarajevo | 4 - 0 | 0 - 0 | Vitez | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Zrinjski Mostar | 5 - 2 | 4 - 2 | NK Celik | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Sloboda | 0 - 1 | 0 - 1 | GOSK Gabela | ||||||
China Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Shandong Taishan | 0 - 0 | 0 - 0 | Jiangsu Suning | ||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Shanghai East Asia FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | JK Sillamae Kalev | 3 - 1 | 2 - 0 | Trans Narva | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | FCI Tallinn | 1 - 3 | 0 - 2 | Flora Tallinn | ||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Vaduz | 2 - 2 | 1 - 1 | Rapperswil-jona | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Winterthur | 1 - 1 | 0 - 0 | Chiasso | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Dacia Chisinau | 4 - 1 | 2 - 0 | Dinamo-Auto | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Zimbru Chisinau | 1 - 1 | 0 - 1 | Cs Petrocub | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Ararat Yerevan | 1 - 2 | 1 - 0 | Banants | ||||||
AFF U19 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:30 | FT | Việt Nam U19 | 5 - 0 | 3 - 0 | Philippines U19 | ||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Myanmar U19 | 7 - 0 | 3 - 0 | Brunei U19 | ||||||
Costa Rica Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 21:00 | FT | AD Carmelita | 1 - 1 | 0 - 1 | Santos De Guapiles | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | San Jose | 4 - 3 | 2 - 2 | Universitario de Sucre | ||||||
09 Sep 2017 22:15 | FT | The Strongest | 3 - 0 | 2 - 0 | Club Guabira | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 22:00 | FT | Cd Pasaquina | 2 - 2 | 1 - 1 | Alianza | ||||||
09 Sep 2017 22:15 | FT | CD Dragon | 2 - 0 | 2 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Upnfm | 0 - 0 | 0 - 0 | Platense | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Gyeongnam FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Suwon FC | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Seoul E Land | 2 - 3 | 0 - 3 | Anyang | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Ansan Greeners | 0 - 1 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Independiente Jose Teran | 2 - 2 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
Latvia - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Spartaks Jurmala | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Ventspils | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 5 | 2 - 1 | Liepajas Metalurgs | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:45 | FT | Gornik Leczna | 1 - 0 | 0 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Odra Opole | 1 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Rakow Czestochowa | 1 - 2 | 0 - 1 | Stal Mielec | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | GKS Katowice | 0 - 1 | 0 - 1 | Wigry Suwalki | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 0 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
Ukraine U21 Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Zirka Kirovohrad U21 | 2 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Dynamo Kyiv U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 3 - 1 | 1 - 0 | Veres Rivne U21 | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Stal Kamianske U21 | 1 - 3 | 0 - 2 | Illichivets U21 | ||||||
Scotland Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Greenock Morton | 3 - 2 | 0 - 2 | Dunfermline | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 1 | 0 - 1 | Falkirk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Dundee United | 1 - 1 | 0 - 1 | Dumbarton | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Livingston | 2 - 2 | 1 - 0 | Queen of South | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | St Mirren | 4 - 2 | 1 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
Scotland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Arbroath | 1 - 4 | 0 - 2 | Albion Rovers | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stranraer | 3 - 1 | 1 - 0 | Airdrie United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | East Fife | 0 - 1 | 0 - 0 | Queens Park | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Alloa Athletic | 2 - 1 | 0 - 0 | Forfar Athletic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Raith Rovers | 2 - 1 | 0 - 1 | Ayr Utd | ||||||
Korea K-National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Gyeongju KHNP | 0 - 1 | 0 - 0 | Incheon Korail | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Cheonan City | 2 - 1 | 2 - 0 | Gimhae City | ||||||
South Australian Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 10:30 | FT | Adelaide City FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Croydon Kings | ||||||
Georgia Pirveli Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 0 - 0 | 0 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Kagoshima United | 1 - 5 | 1 - 2 | Tochigi SC | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 1 | 0 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Kataller Toyama | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Ryukyu | 2 - 2 | 2 - 1 | Fujieda Myfc | ||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Lierse | 2 - 2 | 2 - 1 | Westerlo | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | St Gilloise | 4 - 0 | 2 - 0 | Roeselare | ||||||
Uzbekistan Professional Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Metallurg Bekobod | 1 - 3 | 1 - 2 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | IK Oddevold | 2 - 0 | 0 - 0 | Mjallby AIF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 2 - 3 | 1 - 2 | Utsiktens BK | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Assyriska Bk | 0 - 0 | 0 - 0 | Kristianstads FF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Husqvarna FF | 4 - 0 | 3 - 0 | Rosengard | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Karlskrona | 2 - 3 | 2 - 0 | Angelholms FF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Skovde AIK | 2 - 2 | 1 - 1 | Qviding FIF | ||||||
Jordan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Al-Jazeera (Jordan) | 1 - 2 | 0 - 1 | Shabab AlOrdon | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Al Wihdat Amman | 2 - 2 | 0 - 1 | That Ras | ||||||
Lithuania Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Suduva | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Taip Vilnius | 1 - 1 | 0 - 0 | Stumbras | ||||||
Finland Ykkonen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kpv | 0 - 0 | 0 - 0 | Jaro | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Honka | 4 - 2 | 1 - 1 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Sundbybergs | 0 - 1 | 0 - 0 | Habo Ff | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Bk Forward | 5 - 0 | 3 - 0 | Syrianska IF Kerbura | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 2 - 1 | 1 - 1 | Gute | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | BKV Norrtalje | 1 - 0 | 0 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Eskilstuna City FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Gamla Upsala | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 1 - 0 | 0 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stromsbergs IF | 1 - 0 | 0 - 0 | Karlbergs BK | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 01:00 | FT | Club Atletico Acassuso | 3 - 0 | 3 - 0 | Talleres Rem De Escalada | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | San Telmo | 0 - 1 | 0 - 0 | Almirante Brown | ||||||
09 Sep 2017 17:05 | FT | Club Atletico Colegiales | 1 - 3 | 1 - 1 | Deportivo Espanol | ||||||
09 Sep 2017 19:05 | Sacachispas | ? - ? | ? - ? | Defensores de Belgrano | |||||||
09 Sep 2017 19:30 | Comunicaciones BsAs | ? - ? | ? - ? | Ca San Miguel | |||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:30 | FT | Bayswater City | 3 - 0 | 0 - 0 | Perth SC | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 4 - 2 | 3 - 0 | Dila Gori | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Dinamo Tbilisi | 1 - 1 | 0 - 0 | Shukura Kobuleti | ||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Deportivo Anzoategui | 0 - 2 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | FK Inter Baku | 3 - 2 | 3 - 2 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Gilan Gabala | 1 - 1 | 0 - 0 | Zira | ||||||
Russia Div 2 South ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Anzhi 2 Makhachkala | 1 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Mashuk-KMV | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Biolog | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Krasnodar II | 1 - 0 | 0 - 0 | Alania | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Druzhba Maykop | 1 - 0 | 0 - 0 | Legion Dynamo | ||||||
Russia Div 2 Center ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Sokol | ||||||
French Nationa League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Grenoble | 0 - 0 | 0 - 0 | Red Star 93 | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 01:10 | FT | Cerro Porteno | 1 - 0 | 1 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Sportivo Trinidense | 0 - 4 | 0 - 1 | Olimpia Asuncion | ||||||
Libya League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:30 | FT | Al Anwar | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Taawun | ||||||
09 Sep 2017 16:30 | FT | Al Nasr Benghazi | 2 - 2 | 0 - 0 | Al Akhdhar | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ankaragucu | 1 - 2 | 0 - 0 | Balikesirspor | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Denizlispor | 2 - 3 | 0 - 1 | Elazigspor | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Altinordu | 3 - 4 | 0 - 1 | Rizespor | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Tosno Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Anzhi Youth | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Fk Rostov Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Arsenal Tula Youth | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 3 - 2 | 1 - 2 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Dynamo Moscow Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Lijiang FC | 2 - 3 | 0 - 1 | Meizhou Hakka | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Baoding Rongda FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Beijing Renhe | 1 - 0 | 1 - 0 | Wuhan ZALL | ||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Inner Mongolia Zhongyou | 0 - 1 | 0 - 1 | Dalian Yifang Aerbin | ||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Shenzhen | 0 - 1 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
09 Sep 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 2 - 2 | 1 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
09 Sep 2017 12:45 | FT | Shanghai Shenxin | 2 - 2 | 1 - 0 | Yiteng FC | ||||||
Brisbane Premier emier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Rochedale Rovers | 1 - 2 | 0 - 1 | Queensland Lions SC | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Frydek-mistek | 0 - 2 | 0 - 2 | Viktoria Zizkov | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Opava | 1 - 0 | 0 - 0 | Pardubice | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 1 - 2 | 1 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Sollentuna United FF | 2 - 1 | 1 - 0 | Vasalunds IF | ||||||
Ukraine Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 1 - 3 | 0 - 1 | Desna Chernihiv | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Sumy | 0 - 1 | 0 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Cherkaskyi Dnipro | 0 - 0 | 0 - 0 | Balkany Zorya | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Arsenal Kyiv | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 1 - 1 | 1 - 1 | Rukh Vynnyky | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Zhemchuzhyna Odessa | 1 - 0 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Obolon Kiev | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Poltava | ||||||
Norway 2 Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Follo | 1 - 6 | 1 - 2 | Grorud IL | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Skeid Oslo | 3 - 1 | 0 - 0 | Kjelsas IL | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Alta | 4 - 0 | 2 - 0 | Brumunddal | ||||||
Norway 2 Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Honefoss | 1 - 0 | 1 - 0 | Vard Haugesund | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Vindbjart | 1 - 1 | 1 - 0 | Bryne | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | FK Vidar | 4 - 3 | 1 - 2 | Odd Grenland B | ||||||
Algeria Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Usm Blida | 2 - 3 | 1 - 1 | Js Kabylie | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Usm Bel Abbes | 2 - 1 | 1 - 0 | Om Medea | ||||||
09 Sep 2017 17:45 | FT | Mc Alger | 1 - 1 | 1 - 0 | Es Setif | ||||||
09 Sep 2017 20:45 | FT | Js Saoura | 2 - 0 | 1 - 0 | Us Biskra | ||||||
Tunisia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | J.s. Kairouanaise | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Africain | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Stade Gabesien | 1 - 3 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Etoile Metlaoui | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Co Medenine | 1 - 2 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
09 Sep 2017 21:00 | FT | Esperance Sportive de Tunis | 1 - 0 | 0 - 0 | As Gabes | ||||||
Czech Republic U19 League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:15 | FT | Banik Ostrava u19 | 4 - 3 | 2 - 2 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
09 Sep 2017 09:30 | FT | Frydek-mistek u19 | 3 - 2 | 1 - 1 | Opava U19 | ||||||
09 Sep 2017 09:30 | FT | Zlin U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Teplice U19 | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Bohemians 1905 U19 | 2 - 1 | 1 - 1 | Pardubice U19 | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Pribram U19 | 0 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha U19 | ||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Ceske Budejovice u19 | 0 - 3 | 0 - 1 | Brno U19 | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 4 - 0 | 2 - 0 | Slavia Praha u19 | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Mfk Karvina U19 | 3 - 1 | 2 - 1 | Hradec Kralove u19 | ||||||
09 Sep 2017 13:30 | FT | Viktoria Plzen U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Platinum | 1 - 0 | 1 - 0 | How Mine Fc | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Black Rhinos Fc | 1 - 1 | 1 - 0 | Bulawayo City | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Chicken Inn | 1 - 2 | 1 - 1 | Yadah | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Chapungu United | 1 - 1 | 1 - 0 | Shabanie Mine | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Tsholotsho | 0 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
Lithuania - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Utenis Utena Ii | 2 - 1 | 0 - 1 | Silute | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Nevezis | 1 - 0 | 0 - 0 | Stumbras Ii | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Koralas | 3 - 1 | 2 - 0 | Pakruojis | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Baltija Panevezys | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Fk Sindelic Nis | 0 - 0 | 0 - 0 | Novi Pazar | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Jagodina | 0 - 3 | 0 - 2 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Backa Topola | 1 - 0 | 1 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
Estonia Esi Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Rakvere Flora | 0 - 3 | 0 - 2 | JK Tallinna Kalev | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | Tartu FS Santos | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Abus Ungheni | 3 - 3 | 3 - 2 | Sheriff B | ||||||
Bahrain Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:20 | FT | Al-Riffa | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Ahli Bhr | ||||||
09 Sep 2017 16:20 | FT | Al-shabbab | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ittihad Bhr | ||||||
09 Sep 2017 18:35 | FT | East Riffa | 2 - 5 | 1 - 1 | Malkia | ||||||
Slovenia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | NK Ptuj Drava | 1 - 0 | 0 - 0 | Nk Roltek Dob | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | NK Mura 05 | 6 - 2 | 3 - 1 | Nk Verzej | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Ask Bravo | 2 - 3 | 2 - 2 | Jadran Dekani | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Tabor Sezana | 2 - 2 | 1 - 0 | Brezice | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Fuzinar | 2 - 1 | 1 - 0 | Rogaska | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Nk Radomlje | 5 - 2 | 3 - 1 | ND Ilirija 1911 | ||||||
Iceland Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Volsungur Husavik | 5 - 3 | 4 - 0 | Sindri | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 3 - 3 | 2 - 1 | Magni | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Vidir Gardur | 2 - 3 | 0 - 1 | Umf Njardvik | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Fjardabyggd | 1 - 0 | 1 - 0 | Huginn | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Vestri | 4 - 2 | 3 - 1 | Umf Afturelding | ||||||
Iceland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Leiknir F | 6 - 0 | 1 - 0 | Haukar | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | HK Kopavog | 2 - 0 | 1 - 0 | Thor Akureyri | ||||||
San Marino Girone A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Folgore/falciano | 1 - 2 | 0 - 1 | Tre Fiori | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Cailungo | 2 - 0 | 0 - 0 | Fiorentino | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | S.S Pennarossa | 1 - 1 | 1 - 0 | SP La Fiorita | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 3 - 2 | 2 - 0 | Poprad | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Spisska Nova Ves | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Bratislava | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | 4 - 1 | 2 - 1 | KFC Komarno | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Partizan Bardejov | 1 - 0 | 0 - 0 | Nove Mesto | ||||||
Luxembourg National Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Jeunesse Esch | 4 - 2 | 1 - 1 | Hostert | ||||||
FYR Macedonia Prva liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Vardar Skopje | 3 - 1 | 1 - 0 | Sileks | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Busan I'Park | 2 - 1 | 1 - 0 | Fc Uijeongbu | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Siheung City | 1 - 0 | 0 - 0 | Goyang Fc | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Buyeo | 2 - 2 | 1 - 0 | Jungnang Chorus Mustang Fc | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Pyeongchang | 1 - 1 | 0 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Paju Citizen Fc | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Hwaseong Fc | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Chuncheon Citizen | 3 - 0 | 0 - 0 | Jeonju Citizen | ||||||
09 Sep 2017 07:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 0 - 3 | 0 - 0 | Yangpyeong | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Pocheon Fc | ||||||
England Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Mansfield Town | 4 - 1 | 1 - 0 | Grimsby Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Accrington Stanley | 3 - 0 | 2 - 0 | Carlisle | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Barnet | 3 - 1 | 1 - 0 | Cambridge United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Colchester United | 3 - 1 | 3 - 0 | Crawley Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Coventry | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Vale | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 5 - 1 | 1 - 0 | Chesterfield | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 3 | 0 - 2 | Exeter City | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Luton Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Swindon | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Newport County | 0 - 0 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Notts County | 2 - 0 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 2 | 1 - 0 | Lincoln City | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 2 | 0 - 2 | Chrudim | ||||||
09 Sep 2017 09:15 | FT | Slavoj Vysehrad | 4 - 1 | 3 - 1 | Prevysov | ||||||
09 Sep 2017 09:30 | FT | Benesov | 0 - 0 | 0 - 0 | Litomerice | ||||||
09 Sep 2017 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 3 - 0 | 2 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Dobrovice | 1 - 2 | 0 - 2 | Pisek | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Domazlice | 5 - 1 | 1 - 0 | Sokol Zapy | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Fbk Karlstad | 3 - 2 | 0 - 1 | Vargarda Ik | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Ik Gauthiod | 3 - 0 | 2 - 0 | Karlstad BK | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Lerums Is | 0 - 1 | 0 - 0 | IFK Uddevalla | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stenungsunds If | 1 - 1 | 1 - 1 | Vanersborg | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Lidkopings Fk | 1 - 7 | 0 - 3 | Trollhattan | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Nacka Boo Ff | 2 - 1 | 1 - 0 | Kumla | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Rynninge IK | 2 - 1 | 0 - 0 | Haninge | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Varmbols Fc | 3 - 0 | 1 - 0 | Sodertalje | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 1 | 0 - 0 | Assyriska If I Norrkoping | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 1 - 0 | 0 - 0 | Motala AIF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Varmdo IF | 3 - 3 | 1 - 2 | IF Sylvia | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Hittarps Ik | 2 - 0 | 0 - 0 | Ullared | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Vinbergs If | 1 - 5 | 0 - 3 | Eskilsminne IF | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Torslanda IK | 3 - 4 | 2 - 3 | Lindome GIF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 2 - 0 | 2 - 0 | Hoganas Bk | ||||||
Kazakhstan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:00 | FT | Ekibastuzets | 1 - 3 | 0 - 2 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Bolat Temirtau | 2 - 2 | 1 - 1 | Kairat Academy | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Tarlan Shymkent | 0 - 3 | 0 - 2 | Baykonur | ||||||
09 Sep 2017 12:30 | FT | Kaspyi Aktau | 0 - 3 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
Latvia - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Rigas Tehniska Universitate | 2 - 3 | 2 - 1 | Fk Auda Riga | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Rezekne / Bjss | 2 - 2 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Staiceles Bebri | 1 - 5 | 0 - 0 | Grobina | ||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 08:00 | FT | Hainan Boying Seamen | 2 - 3 | 2 - 3 | Mengzi Wanhao | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Sichuan Longfor | 1 - 0 | 0 - 0 | Kun Shan | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 1 - 1 | 0 - 1 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 3 - 0 | 2 - 0 | Beijing Tech | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Shenyang Dongjin | 0 - 0 | 0 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 2 - 0 | 1 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | 0 - 0 | Kom Podgorica | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Samut Songkhram FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Ang Thong Fc | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Krabi Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Chiangmai Fc | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 2 - 2 | 1 - 1 | Kasetsart University FC | ||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Ptt Rayong | 2 - 3 | 1 - 3 | Air Force Central | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Bangkok Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Army United | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 1 - 2 | 0 - 1 | Lampang Fc | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Trat Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Rayong | 0 - 2 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Bregalnica Stip | 1 - 1 | 0 - 0 | Pobeda Valandovo | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kamenica Sasa | 0 - 1 | 0 - 0 | Borec Veles | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Tikves Kavadarci | 2 - 1 | 0 - 0 | Osogovo | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Plackovica | 1 - 2 | 0 - 0 | Belasica Strumica | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Zajazi Zajas | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Makedonija | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Lokomotiva Skopje | 2 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Labunishta | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Fk Gorno Lisice | 2 - 2 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 4 - 1 | 0 - 0 | Novaci | ||||||
Ireland - FAI Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Longford Town | 1 - 4 | 0 - 3 | Cork City | ||||||
Japan Women Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 06:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Nagano Parceiro | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Nữ Vegalta Sendai | 0 - 4 | 0 - 3 | Nữ Inac Kobe | ||||||
Japan Women Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:00 | Nữ Kibi International University | ? - ? | ? - ? | Nữ Speranza Osaka | |||||||
09 Sep 2017 07:00 | Nữ As Harima Albion | ? - ? | ? - ? | Nữ Yunogo Belle | |||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Rot-weiss Erfurt | 1 - 0 | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 0 - 1 | 0 - 1 | VfL Osnabruck | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Chemnitzer | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Hallescher | 2 - 1 | 1 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Wurzburger Kickers | 2 - 3 | 0 - 1 | SC Paderborn 07 | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 2 - 1 | 1 - 0 | SpVgg Unterhaching | ||||||
German Frauen Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 12:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | Nữ Sc Sand | ? - ? | ? - ? | Nữ Wolfsburg | |||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Eintracht Frankfurt | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Turbine Potsdam | ||||||
Albania Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamza | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Skenderbeu Korca | 2 - 0 | 1 - 0 | Flamurtari | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Teuta Durres | 2 - 1 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
England Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | Ashton United | ? - ? | ? - ? | Halesowen Town | |||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Barwell | 1 - 3 | 0 - 2 | Altrincham | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Grantham Town | 3 - 2 | 0 - 1 | Workington | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hednesford Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Sutton Coldfield Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Marine | 0 - 1 | 0 - 1 | Coalville | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Matlock Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Whitby Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Rushall Olympic | 1 - 4 | 1 - 2 | Nantwich Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 4 | 0 - 3 | Witton Albion | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 3 - 1 | 1 - 0 | Stourbridge | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 4 - 2 | 2 - 1 | Farsley Celtic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Lancaster City | 2 - 0 | 0 - 0 | Shaw Lane Association | ||||||
Iran Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:15 | FT | Rah Ahan | 1 - 2 | 1 - 1 | Khouneh Be Khouneh | ||||||
09 Sep 2017 13:15 | FT | Baderan Tehran | 3 - 1 | 1 - 1 | Peykan | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Sepidroud Rasht | 1 - 1 | 0 - 1 | Malavan | ||||||
09 Sep 2017 14:40 | FT | Siah Jamegan Khorasan | 3 - 1 | 3 - 0 | Bargh shiraz | ||||||
09 Sep 2017 16:30 | FT | Foolad Khozestan | 0 - 1 | 0 - 0 | Iran Javan Bushehr | ||||||
Malaysia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | Negeri Sembilan | ? - ? | ? - ? | PKNP | |||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Pahang | 3 - 2 | 1 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Kuala Lumpur | 2 - 0 | 0 - 0 | Selangor PKNS | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Perak | 2 - 1 | 1 - 0 | Felda United FC | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Kedah | 2 - 0 | 1 - 0 | Kelantan FA | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | UiTM | ? - ? | ? - ? | Melaka United | |||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Johor FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Selangor PB | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Terengganu | 3 - 3 | 3 - 1 | Sarawak | ||||||
Nigeria Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Enyimba International | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Plateau United | 2 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Gombe United | 0 - 1 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Abia Warriors | 4 - 1 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Nasarawa United | 2 - 1 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | El Kanemi Warriors | 2 - 1 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Akwa United | 3 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Niger Tornadoes | 2 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Ifeanyi Ubah | 1 - 1 | 0 - 0 | Lobi Stars | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Remo Stars | 0 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
HongKong 1st Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 11:30 | FT | Tung Sing | 4 - 2 | 3 - 1 | Kwun Tong Fa | ||||||
09 Sep 2017 13:30 | FT | South China | 3 - 0 | 1 - 0 | Wan Chai Sf | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 0 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Gks Jastrzebie | 2 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Gryf Wejherowo | 1 - 1 | 1 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 4 - 1 | 1 - 0 | Gwardia Koszalin | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Belchatow | 1 - 1 | 0 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
09 Sep 2017 18:00 | FT | Mks Kluczbork | 1 - 1 | 1 - 0 | Garbarnia Krakow | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Banbury United | 3 - 4 | 1 - 2 | Frome Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Basingstoke Town | 3 - 2 | 2 - 1 | St Ives Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Biggleswade Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Gosport Borough | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kings Langley | 0 - 3 | 0 - 0 | Farnborough Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kings Lynn | 4 - 1 | 3 - 0 | Stratford Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Merthyr Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Bishop's Stortford | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Redditch United | 3 - 1 | 2 - 1 | Chesham United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Royston Town | 1 - 4 | 1 - 1 | Hereford | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Slough Town | 8 - 1 | 1 - 1 | Dunstable Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | St Neots Town | 5 - 0 | 1 - 0 | Dorchester Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Tiverton Town | 3 - 1 | 2 - 0 | Hitchin Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Weymouth | 3 - 1 | 2 - 1 | Kettering Town | ||||||
UAE Etisalat Emirates Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:40 | FT | Al-Sharjah | 0 - 2 | 0 - 0 | Emirate | ||||||
09 Sep 2017 17:30 | FT | Al Nasr Dubai | 3 - 0 | 1 - 0 | Ajman | ||||||
Peru Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 02:00 | FT | Academia Cantolao | 3 - 2 | 2 - 1 | Juan Aurich | ||||||
09 Sep 2017 18:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 3 - 0 | 2 - 0 | Dep. San Martin | ||||||
09 Sep 2017 21:00 | FT | Utc Cajamarca | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
09 Sep 2017 23:45 | FT | Sport Rosario | 1 - 1 | 0 - 1 | Sport Huancayo | ||||||
England Conference ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Dover Athletic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 0 | 1 - 0 | Leyton Orient | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Chester FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | AFC Fylde | 2 - 2 | 0 - 1 | Bromley | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 0 | 0 - 0 | Eastleigh | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Halifax Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Maidenhead United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Maidstone United | 3 - 1 | 1 - 0 | Woking | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Solihull Moors | 0 - 1 | 0 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Sutton United | 1 - 1 | 1 - 1 | Gateshead | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Torquay United | 0 - 0 | 0 - 0 | Wrexham | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Barrow | ||||||
Scotland FA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Threave Rovers | 2 - 1 | 0 - 0 | Glasgow University | ||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Alfreton Town | 4 - 1 | 4 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Blyth Spartans | 5 - 2 | 4 - 1 | Boston United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 1 - 1 | 1 - 1 | Nuneaton Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Curzon Ashton | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Darlington | 0 - 0 | 0 - 0 | Leamington | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | North Ferriby United | 0 - 2 | 0 - 1 | Chorley | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Salford City | 2 - 0 | 1 - 0 | Brackley Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Kidderminster | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Tamworth | 3 - 1 | 1 - 0 | Spennymoor Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 5 | 1 - 1 | Harrogate Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | York City | 2 - 0 | 2 - 0 | Stockport County | ||||||
England Conference South Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Chelmsford City | 1 - 1 | 1 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Concord Rangers | 0 - 1 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Dartford | 3 - 0 | 1 - 0 | Chippenham Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Gloucester City | 0 - 1 | 0 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 4 - 3 | 1 - 2 | Braintree Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Hungerford Town | 2 - 2 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Oxford City | 3 - 3 | 2 - 1 | East Thurrock United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | St Albans City | 2 - 2 | 2 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Truro City | 7 - 2 | 3 - 1 | Whitehawk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Wealdstone | 3 - 0 | 1 - 0 | Bognor Regis Town | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Welling United | 2 - 0 | 0 - 0 | Poole Town | ||||||
Welsh Football League First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Ton Pentre | 3 - 3 | 0 - 0 | Cwmamman United | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 2 - 1 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Afan Lido | 5 - 0 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Caerau | 1 - 8 | 0 - 0 | Port Talbot | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Cambrian Clydach | 5 - 2 | 0 - 0 | Goytre Afc | ||||||
09 Sep 2017 14:30 | FT | Goytre United | 4 - 0 | 0 - 0 | Monmouth Town | ||||||
Malta Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | Zurrieq | ? - ? | ? - ? | Qala Saints | |||||||
09 Sep 2017 19:15 | Ta Xbiex | ? - ? | ? - ? | Stvenera | |||||||
Northern Ireland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Linfield FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Glentoran | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ards | 0 - 3 | 0 - 0 | Coleraine | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 1 - 3 | 1 - 1 | Ballymena United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 5 | 0 - 2 | Crusaders FC | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Cliftonville | 2 - 1 | 0 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 00:30 | FT | Union Espanola | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Deportes Iquique | 1 - 1 | 0 - 1 | Colo Colo | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | San Luis Quillota | 0 - 2 | 0 - 1 | Santiago Wanderers | ||||||
09 Sep 2017 22:00 | FT | Universidad de Chile | 2 - 2 | 0 - 2 | O Higgins | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 02:00 | FT | CF Atlante | 0 - 0 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
09 Sep 2017 02:30 | FT | Venados | 1 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
09 Sep 2017 03:00 | FT | Cafetaleros De Tapachula | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico San Luis | ||||||
09 Sep 2017 04:00 | FT | Cimarrones De Sonora | 3 - 1 | 1 - 0 | Uaem Potros | ||||||
09 Sep 2017 04:00 | FT | Murcielagos | 2 - 3 | 1 - 1 | Correcaminos Uat | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Zacatepec | 0 - 1 | 0 - 0 | Celaya | ||||||
Scotland Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Edinburgh City | 1 - 0 | 1 - 0 | Berwick Rangers | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Elgin City | 0 - 1 | 0 - 1 | Annan Athletic | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 1 | 0 - 0 | Montrose | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stenhousemuir | 1 - 0 | 1 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Stirling Albion | 2 - 3 | 1 - 1 | Clyde | ||||||
Bulgaria Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Botev Galabovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsarsko Selo | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Lokomotiv Sofia | 2 - 0 | 1 - 0 | Neftohimik | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | PFK Montana | 1 - 3 | 1 - 3 | Pfc Nesebar | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Oborishte | 0 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Pomorie | ||||||
09 Sep 2017 16:00 | FT | Sozopol | 2 - 1 | 1 - 1 | Strumska Slava | ||||||
Canadian Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 02:00 | FT | Sc Scarborough | 5 - 0 | 0 - 0 | Brantford Galaxy Sc | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 23:05 | FT | Rochester Rhinos | 1 - 1 | 1 - 0 | Ottawa Fury | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Cd Magallanes | 3 - 0 | 1 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
09 Sep 2017 21:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 1 | 0 - 1 | La Serena | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 0 | 1 - 0 | Cobreloa | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Balzan | 0 - 0 | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Tarxien Rainbows | 1 - 2 | 0 - 1 | Gzira United | ||||||
09 Sep 2017 19:00 | FT | Hibernians FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Floriana | ||||||
09 Sep 2017 19:15 | FT | Birkirkara FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Mosta | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 16:59 | FT | Sirens | 4 - 0 | 0 - 0 | Melita Fc | ||||||
09 Sep 2017 19:15 | FT | Mqabba | 1 - 3 | 0 - 0 | Zebbug Rangers | ||||||
Belarus Pershaya Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Granit Mikashevichi | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Orsha | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Osipovichy | 1 - 1 | 0 - 1 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Belshina Babruisk | 4 - 0 | 1 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Torpedo Minsk | 5 - 0 | 1 - 0 | Neman Agro | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 3 - 3 | 0 - 1 | Fc Baranovichi | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Luch Minsk | 1 - 1 | 1 - 1 | Smorgon FC | ||||||
Romania Liga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 0 - 1 | 0 - 0 | Sportul Snagov | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 1 - 0 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | CS Mioveni | 5 - 1 | 3 - 0 | Stiinta Miroslava | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Balotesti | 0 - 2 | 0 - 1 | Pandurii | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Afumati | 2 - 0 | 0 - 0 | UTA Arad | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Dunarea Calarasi | 5 - 1 | 2 - 1 | Olimpia Satu Mare | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Metaloglobus | 1 - 0 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | ||||||
09 Sep 2017 09:00 | FT | Clinceni | 2 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Hermannstadt | 1 - 0 | 1 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
Kosovo Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Kf Prishtina | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Liria | ||||||
09 Sep 2017 15:30 | FT | Kf Drita Gjilan | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Hantharwady United | 1 - 1 | 1 - 1 | Chin United | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Nay Pyi Taw | 1 - 0 | 0 - 0 | Zwekapin United | ||||||
09 Sep 2017 10:00 | FT | Rakhine United | 3 - 3 | 1 - 3 | Yadanabon | ||||||
Northern Ireland IFA Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Knockbreda | 2 - 1 | 0 - 0 | Limavady United | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 3 - 2 | 0 - 1 | Institute | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Larne | 1 - 1 | 0 - 1 | Ballyclare Comrades | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Lurgan Celtic | 1 - 2 | 0 - 0 | Loughgall | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Police Service Of Northern Ireland | 5 - 2 | 2 - 0 | Dergview | ||||||
South Australian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 05:50 | FT | Western Strikers SC | 0 - 2 | 0 - 1 | Sturt Lions | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 07:30 | FT | Belconnen United | 2 - 1 | 2 - 0 | Canberra Olympic | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Ca Atlas | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Lugano | ||||||
09 Sep 2017 19:30 | FT | Argentino De Rosario | 0 - 2 | 0 - 2 | Liniers | ||||||
USA Women ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:50 | FT | Kansas City Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 0 - 1 | 0 - 1 | Defensor SC | ||||||
09 Sep 2017 20:00 | FT | Danubio FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Rampla Juniors | ||||||
09 Sep 2017 23:00 | FT | CA Penarol | 2 - 0 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Taftea Ik | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifk Timra | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 2 - 2 | 2 - 0 | IFK Ostersund | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Anundsjo If | 0 - 0 | 0 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Moron Bk | 0 - 3 | 0 - 1 | Harnosands FF | ||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Soderhamns Ff | 2 - 3 | 0 - 1 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 2 | 0 - 2 | Lindsdals IF | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Ifk Berga | 2 - 1 | 0 - 1 | Vimmerby IF | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Kvarnby IK | 2 - 1 | 1 - 0 | Nybro If | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 2 | 1 - 1 | Ifk Malmo | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Lunds BK | 1 - 0 | 1 - 0 | Osterlen Ff | ||||||
09 Sep 2017 13:00 | FT | Ksf Prespa Birlik | 1 - 1 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
Montenegro Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 15:00 | FT | Berane | 1 - 0 | 1 - 0 | Cetinje | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Cape Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Super Eagles | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Richards Bay | 0 - 0 | 0 - 0 | Mthatha Bucks | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Marumo Gallants | 1 - 0 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Mbombela United | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Kings | ||||||
09 Sep 2017 14:00 | FT | Pretoria Univ | 2 - 1 | 1 - 0 | Highlands Park |
Σύνολο αγώνων: 682
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...