αποτελέσματα ποδοσφαίρου 15-12-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:30 | FT | Manchester City | 3 - 1 | 1 - 0 | Everton | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Crystal Palace | 1 - 0 | 1 - 0 | Leicester City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Huddersfield Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Newcastle United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 0 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Watford | 3 - 2 | 1 - 0 | Cardiff City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Wolves | 2 - 0 | 1 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Fulham | 0 - 2 | 0 - 2 | West Ham United | ||||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Aston Villa | 2 - 2 | 0 - 0 | Stoke City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 2 - 2 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 0 - 1 | 0 - 0 | Leeds United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hull City | 2 - 0 | 2 - 0 | Brentford | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Ipswich | 1 - 0 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Preston North End | 3 - 2 | 2 - 0 | Millwall | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 1 - 0 | Middlesbrough | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Rotherham United | 1 - 1 | 0 - 1 | Reading | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Swansea City | 2 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Bristol City | 2 - 2 | 1 - 1 | Norwich City | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Inter Milan | 1 - 0 | 0 - 0 | Udinese | ||||||
15 Dec 2018 19:30 | FT | Torino | 0 - 1 | 0 - 0 | Juventus | ||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 1 | 1 - 1 | Cittadella | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Palermo | 1 - 1 | 1 - 1 | Livorno | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Perugia | 1 - 1 | 1 - 0 | Spezia | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | Getafe | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Sociedad | ||||||
15 Dec 2018 15:15 | FT | Valladolid | 2 - 3 | 0 - 2 | Atletico Madrid | ||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Real Madrid | 1 - 0 | 1 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
15 Dec 2018 19:45 | FT | Eibar | 1 - 1 | 0 - 1 | Valencia | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Granada | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Numancia | 1 - 2 | 0 - 2 | Albacete | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | CF Reus Deportiu | 1 - 1 | 1 - 1 | Cordoba C.F. | ||||||
15 Dec 2018 19:00 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 0 | 0 - 0 | Mallorca | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Augsburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Schalke 04 | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 0 | 0 - 0 | Freiburg | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Hannover 96 | 0 - 4 | 0 - 2 | Bayern Munich | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Hoffenheim | 0 - 0 | 0 - 0 | Monchengladbach | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | VfB Stuttgart | 2 - 1 | 0 - 1 | Hertha Berlin | ||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Borussia Dortmund | 2 - 1 | 2 - 1 | Werder Bremen | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | Union Berlin | 2 - 0 | 0 - 0 | Bochum | ||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | St Pauli | 2 - 0 | 1 - 0 | Greuther Furth | ||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | SC Paderborn 07 | 3 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Dresden | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:59 | Dijon | ? - ? | ? - ? | Paris Saint Germain | |||||||
15 Dec 2018 19:00 | Amiens | ? - ? | ? - ? | Angers SCO | |||||||
15 Dec 2018 19:00 | Nantes | ? - ? | ? - ? | Montpellier | |||||||
15 Dec 2018 19:00 | FT | Stade Reims | 2 - 1 | 1 - 0 | Strasbourg | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Clermont Foot | 0 - 0 | 0 - 0 | Lens | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:30 | FT | Boavista | 2 - 0 | 2 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
15 Dec 2018 15:30 | FT | Chaves | 1 - 2 | 0 - 0 | Moreirense | ||||||
15 Dec 2018 18:00 | FT | Aves | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Guimaraes | ||||||
15 Dec 2018 20:30 | FT | Santa Clara | 1 - 2 | 1 - 1 | Porto | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Zwolle | 0 - 0 | 0 - 0 | NAC Breda | ||||||
15 Dec 2018 18:45 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 1 | 1 - 1 | SBV Excelsior | ||||||
15 Dec 2018 18:45 | FT | Heracles Almelo | 0 - 4 | 0 - 2 | PSV Eindhoven | ||||||
15 Dec 2018 19:45 | FT | Vitesse Arnhem | 2 - 1 | 1 - 0 | VVV Venlo | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Kortrijk | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Brugge | ||||||
15 Dec 2018 19:00 | FT | AS Eupen | 1 - 0 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | ||||||
15 Dec 2018 19:00 | FT | KSC Lokeren | 2 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
15 Dec 2018 19:30 | FT | Royal Antwerp | 0 - 2 | 0 - 0 | Beveren | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Kilmarnock | 3 - 1 | 0 - 0 | Dundee | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 2 | 0 - 2 | Motherwell FC | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | St Mirren | 1 - 2 | 1 - 1 | Aberdeen | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Randers FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Vejle | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Bohemians 1905 | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Synot Slovacko | 1 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Teplice | 2 - 1 | 1 - 1 | Zlin | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Opava | 2 - 1 | 1 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Pribram | 1 - 1 | 1 - 1 | Sparta Praha | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Rizespor | 1 - 1 | 0 - 1 | Alanyaspor | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Sivasspor | 4 - 0 | 2 - 0 | Ankaragucu | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Konyaspor | 3 - 2 | 0 - 0 | Kasimpasa | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Basaksehir FK | 1 - 1 | 1 - 1 | Galatasaray | ||||||
England Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:15 | FT | Doncaster Rovers | 3 - 0 | 2 - 0 | Scunthorpe United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Barnsley | 1 - 1 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Bradford AFC | 4 - 0 | 1 - 0 | Walsall | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Charlton Athletic | 2 - 0 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Coventry | 1 - 2 | 0 - 1 | Luton Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Gillingham | 2 - 2 | 0 - 2 | Wycombe Wanderers | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Oxford United | 2 - 0 | 2 - 0 | Blackpool | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Rochdale | 1 - 2 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Peterborough United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Southend United | 3 - 0 | 2 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Sunderland | 2 - 1 | 1 - 1 | Bristol Rovers | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 18:00 | FT | Sion | 1 - 2 | 1 - 0 | Basel | ||||||
15 Dec 2018 18:00 | FT | Thun | 1 - 0 | 0 - 0 | Grasshoppers | ||||||
FIFA Club World Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Kashima Antlers | 3 - 2 | 0 - 1 | Chivas Guadalajara | ||||||
15 Dec 2018 16:30 | FT | Esperance Sportive de Tunis | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Ain | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Pacos Ferreira | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | CD Mafra | 1 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Varzim | 3 - 4 | 2 - 1 | Penafiel | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | SL Benfica B | 3 - 0 | 1 - 0 | UD Oliveirense | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 06:35 | FT | Wellington Phoenix | 2 - 0 | 2 - 0 | Central Coast Mariners FC | ||||||
15 Dec 2018 09:40 | FT | Western Sydney | 1 - 3 | 1 - 1 | Sydney FC | ||||||
French Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 19:00 | FT | Bastia | 0 - 0 | 0 - 0 | St Omer | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:15 | FT | Pas Giannina | 3 - 1 | 0 - 0 | Panionios | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 2 | 0 - 0 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
15 Dec 2018 17:30 | FT | Asteras Tripolis | 2 - 1 | 0 - 1 | OFI Crete | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Hadera | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Hapoel Raanana | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
15 Dec 2018 16:15 | FT | Maccabi Netanya | 1 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
15 Dec 2018 18:30 | FT | Hapoel Beer Sheva | 2 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
Iran Pro League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 11:30 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 1 | 1 - 1 | Sepahan | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Doxa Katokopias | 3 - 4 | 1 - 1 | AEL Limassol | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Ermis Aradippou | 2 - 4 | 1 - 4 | Alki Oroklini | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 2 - 2 | 1 - 1 | AEP Paphos | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | Voluntari | 1 - 1 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Gaz Metan Medias | 0 - 2 | 0 - 1 | Hermannstadt | ||||||
15 Dec 2018 18:55 | FT | Dinamo Bucuresti | 3 - 0 | 1 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 0 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Wacker Innsbruck | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | LASK Linz | 2 - 1 | 1 - 0 | Mattersburg | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Szombathelyi Haladas | 0 - 2 | 0 - 1 | Debreceni VSC | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Varda Se | 1 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Paksi SE | 1 - 2 | 1 - 1 | Diosgyor | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Videoton Puskas Akademia | 2 - 0 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | ||||||
15 Dec 2018 18:30 | FT | Budapest Honved | 2 - 2 | 1 - 0 | Ujpesti TE | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Cracovia Krakow | 2 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Gornik Zabrze | 1 - 1 | 1 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
15 Dec 2018 19:30 | FT | Legia Warszawa | 2 - 0 | 1 - 0 | Piast Gliwice | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 08:30 | FT | Neroca | 2 - 1 | 1 - 1 | Churchill Brothers | ||||||
15 Dec 2018 11:30 | FT | Gokulam | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Kashmir | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | Radnik Surdulica | 3 - 2 | 2 - 1 | Backa Backa Palanka | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 16:30 | Slaven Belupo Koprivnica | ? - ? | ? - ? | NK Rijeka | |||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Vitosha Bistritsa | 1 - 1 | 0 - 1 | Cherno More Varna | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 4 - 0 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
15 Dec 2018 15:30 | FT | Beroe | 2 - 1 | 1 - 0 | Levski Sofia | ||||||
Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 19:30 | FT | Newtown | 3 - 1 | 1 - 1 | Llandudno | ||||||
Morocco Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Chabab Rif Hoceima | 1 - 4 | 0 - 2 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Black Leopards | 3 - 1 | 0 - 0 | AmaZulu | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Supersport United | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritzburg United | ||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 16:30 | FT | Sc Kriens | 1 - 2 | 0 - 1 | Aarau | ||||||
Andorra Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 18:00 | FT | UE Santa Coloma | 1 - 3 | 0 - 0 | UE Sant Julia | ||||||
Guatemala Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 20:00 | FT | Guastatoya | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 2 - 2 | 0 - 1 | Mushuc Runa | ||||||
Scotland Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 2 | 2 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Falkirk | 0 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 1 | 1 - 0 | Dundee United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Ayr Utd | 3 - 3 | 3 - 1 | Ross County | ||||||
Scotland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Airdrie United | 0 - 1 | 0 - 1 | Arbroath | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Forfar Athletic | 2 - 1 | 1 - 1 | Montrose | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Raith Rovers | 4 - 2 | 1 - 2 | Dumbarton | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Stenhousemuir | 0 - 2 | 0 - 1 | East Fife | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | Stranraer | ? - ? | ? - ? | Brechin City | |||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | KVSK Lommel | 0 - 1 | 0 - 0 | Roeselare | ||||||
15 Dec 2018 19:30 | FT | Tubize | 0 - 0 | 0 - 0 | Westerlo | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 09:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 4 - 0 | 2 - 0 | Samtredia | ||||||
15 Dec 2018 09:00 | FT | Sioni Bolnisi | 3 - 0 | 1 - 0 | Gagra | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Genclerbirligi | 2 - 1 | 1 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Afjet Afyonspor | 0 - 4 | 0 - 2 | Elazigspor | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Balikesirspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Adana Demirspor | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Karabukspor | 2 - 3 | 1 - 3 | Denizlispor | ||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Doxa Dramas | 2 - 0 | 2 - 0 | Iraklis Saloniki | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Aiginiakos | 1 - 0 | 1 - 0 | Ergotelis | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Irodotos | 0 - 2 | 0 - 2 | Volos Nfc | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Kerkyra | 1 - 1 | 1 - 0 | Trikala | ||||||
Republic of Azerbaijan Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Zira | 1 - 0 | 1 - 0 | Sabail | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Neftci Baku | 0 - 2 | 0 - 2 | Standard Sumqayit | ||||||
England Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Cambridge United | 0 - 0 | 0 - 0 | Yeovil Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Carlisle | 4 - 0 | 1 - 0 | Colchester United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Exeter City | 1 - 0 | 1 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Grimsby Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Swindon | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Lincoln City | 3 - 1 | 3 - 0 | Morecambe | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Macclesfield Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Crawley Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Northampton Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Notts County | 3 - 2 | 2 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Oldham Athletic | 4 - 2 | 3 - 0 | Bury | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Port Vale | 2 - 2 | 1 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Energie Cottbus | 0 - 1 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Hallescher | 0 - 3 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 0 - 0 | VfR Aalen | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Sv Meppen | 0 - 1 | 0 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Preuben Munster | 0 - 2 | 0 - 2 | Fsv Zwickau | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 1 - 1 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
Albania Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | KF Laci | 2 - 1 | 2 - 0 | KF Tirana | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Flamurtari | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamza | ||||||
England Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hyde United | 1 - 2 | 1 - 1 | Nantwich Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Marine | 2 - 3 | 2 - 1 | Witton Albion | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Mickleover Sports | 1 - 3 | 0 - 1 | Grantham Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | South Shields | 3 - 2 | 1 - 1 | Stalybridge Celtic | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Stafford Rangers | 4 - 1 | 2 - 1 | Hednesford Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Whitby Town | 1 - 3 | 1 - 1 | Matlock Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 2 | 0 - 1 | Buxton FC | ||||||
AFF Suzuki Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:30 | FT | Việt Nam | 1 - 0 | 1 - 0 | Malaysia | ||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:10 | FT | Al Hilal | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Hazm | ||||||
15 Dec 2018 15:25 | FT | Al Ahli Jeddah | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
India Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Chennai Titans | 1 - 3 | 1 - 1 | Delhi Dynamos | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Frome Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Staines Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Harrow Borough | 3 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hartley Wintney | 3 - 1 | 0 - 0 | Taunton Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 5 - 2 | 1 - 1 | Basingstoke Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Walton Casuals | 5 - 1 | 3 - 1 | Hendon | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Kings Langley | 5 - 1 | 2 - 1 | Farnborough Town | ||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Chorley | 3 - 2 | 0 - 1 | Darlington | ||||||
England Conference South Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 2 - 1 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
Welsh Football League First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Penybont | 1 - 0 | 0 - 0 | Llantwit Major | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Port Talbot | 4 - 2 | 2 - 1 | Cwmbran Celtic | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Pontypridd | 1 - 5 | 1 - 2 | Haverfordwest County | ||||||
England FA Trophy ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | AFC Telford United | 4 - 3 | 1 - 1 | Farsley Celtic | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Woking | 1 - 1 | 0 - 0 | Maidstone United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 0 - 4 | 0 - 1 | Dorchester Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Barnet | 3 - 2 | 3 - 1 | Bath City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Aldershot Town | 3 - 3 | 2 - 1 | Bedford Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | AFC Fylde | 5 - 1 | 3 - 0 | Stratford Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Harrogate Town | 2 - 1 | 1 - 1 | York City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hereford | 2 - 1 | 1 - 1 | Billericay Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Dover Athletic | 2 - 2 | 0 - 1 | Havant and Waterlooville | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Maidenhead United | 0 - 1 | 0 - 1 | Oxford City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Barrow | 1 - 2 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Altrincham | 0 - 1 | 0 - 1 | Stockport County | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Chesterfield | 5 - 1 | 2 - 0 | Basford Utd | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Spennymoor Town | 4 - 0 | 1 - 0 | Barwell | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Leamington | 0 - 1 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Boreham Wood | 1 - 1 | 0 - 0 | Torquay United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Biggleswade Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Wealdstone | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 2 - 1 | 0 - 0 | Eastleigh | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Bromley | 2 - 1 | 0 - 1 | Sutton United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Workington | 0 - 0 | 0 - 0 | Ramsbottom United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Leyton Orient | 4 - 0 | 1 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Truro City | 4 - 0 | 2 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Wrexham | 3 - 0 | 3 - 0 | Boston United | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Wingate Finchley | 2 - 0 | 1 - 0 | Dulwich Hamlet | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Brackley Town | 4 - 2 | 0 - 0 | Hayes&Yeading | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 0 - 1 | 0 - 1 | Dagenham and Redbridge | ||||||
Lebanon ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:15 | FT | Shabab Al Ghazieh | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Nejmeh | ||||||
15 Dec 2018 12:15 | FT | Racing Beirut | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Safa | ||||||
15 Dec 2018 12:15 | FT | Salam Zgharta | 2 - 1 | 1 - 0 | Trables Sports Club | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | Salam Zgharta | ? - ? | ? - ? | Trables Sports Club | |||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Al-Ahed | 2 - 1 | 1 - 0 | Tadamon Sour | ||||||
Iran League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Gol Gohar | 1 - 0 | 0 - 0 | Oxin Alborz | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Havadar SC | 3 - 0 | 2 - 0 | Aluminium Arak | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Shahrdari Tabriz | 1 - 0 | 0 - 0 | Qashqai Shiraz | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Fajr Sepasi | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahrdari Mahshahr | ||||||
15 Dec 2018 10:30 | FT | Malavan | 2 - 0 | 2 - 0 | Navad Urmia | ||||||
15 Dec 2018 10:35 | FT | Baderan Tehran | 1 - 1 | 1 - 0 | Mes Krman | ||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Arvand Khorramshahr | 0 - 1 | 0 - 1 | Khouneh Be Khouneh | ||||||
Italian Women Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Bari Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Gs Roma Womens | ||||||
Kuwaiti Crown Prince Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:05 | FT | Al-Qadsia SC | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Fahaheel Sc | ||||||
15 Dec 2018 16:30 | FT | Al-Arabi Club | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Jahra | ||||||
Northern Ireland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | Newry City | ? - ? | ? - ? | Linfield FC | |||||||
15 Dec 2018 15:00 | Glentoran | ? - ? | ? - ? | Warrenpoint Town | |||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Ards | 1 - 3 | 1 - 2 | Cliftonville | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | Ballymena United | ? - ? | ? - ? | Institute | |||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Crusaders FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
Scotland Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Edinburgh City | 4 - 1 | 1 - 0 | Elgin City | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | Stirling Albion | ? - ? | ? - ? | Albion Rovers | |||||||
15 Dec 2018 15:00 | Peterhead | ? - ? | ? - ? | Cowdenbeath | |||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Clyde | 1 - 0 | 0 - 0 | Annan Athletic | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | Berwick Rangers | ? - ? | ? - ? | Queens Park | |||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Mosta | 2 - 0 | 1 - 0 | Qormi | ||||||
15 Dec 2018 15:15 | FT | Pieta Hotspurs | 0 - 3 | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Swieqi United | 2 - 2 | 1 - 0 | Santa Lucia | ||||||
15 Dec 2018 15:15 | FT | Marsa | 0 - 3 | 0 - 1 | Zejtun Corinthians | ||||||
Northern Ireland IFA Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Loughgall | 1 - 1 | 0 - 1 | Carrick Rangers | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Ballinamallard United | 2 - 0 | 1 - 0 | Larne | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Limavady United | 1 - 2 | 0 - 1 | Dergview | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Mbombela United | 6 - 2 | 0 - 1 | Maccabi | ||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Pretoria Univ | 1 - 2 | 0 - 1 | Richards Bay | ||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Stellenbosch | 0 - 0 | 0 - 0 | Cape Umoya United | ||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Ts Sporting | 0 - 1 | 0 - 1 | Ts Galaxy | ||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Uthongathi | 1 - 0 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
15 Dec 2018 13:30 | FT | Witbank Spurs | 0 - 4 | 0 - 1 | Royal Eagles | ||||||
CAF Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Nkana | 2 - 1 | 1 - 0 | Simba | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Orlando Pirates | 0 - 0 | 0 - 0 | African Stars | ||||||
15 Dec 2018 16:45 | FT | Js Saoura | 2 - 0 | 0 - 0 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Stade Malien De Bamako | 0 - 1 | 0 - 0 | Asec Mimosas | ||||||
15 Dec 2018 18:00 | FT | Wydad Casablanca | 2 - 0 | 1 - 0 | Asc Jaraaf | ||||||
CAF Confederation Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 12:00 | FT | Kariobangi Sharks | 0 - 0 | 0 - 0 | Asante Kotoko | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Green Eagles | 0 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
15 Dec 2018 13:00 | FT | Kampala City Council Kcca | 3 - 0 | 0 - 0 | Mtibwa Sugar | ||||||
15 Dec 2018 13:05 | FT | Al-ahli Tripoli | 1 - 1 | 1 - 0 | New Stars De Duala | ||||||
15 Dec 2018 14:00 | FT | Es Du Sahel | 3 - 0 | 2 - 0 | Stade Abidjan | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | Daring Club Motema Pembe | 1 - 1 | 1 - 1 | San Pedro | ||||||
15 Dec 2018 14:30 | FT | EL Masry | 0 - 2 | 0 - 1 | Salitas | ||||||
15 Dec 2018 15:00 | FT | Usm Bel Abbes | 0 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
15 Dec 2018 15:59 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Ittihad Tripoli | ||||||
15 Dec 2018 16:30 | FT | Hilal Obayed | 0 - 0 | 0 - 0 | Mukura | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 4 - 1 | 1 - 1 | Green Buffaloes | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | El Zamalek | 7 - 0 | 5 - 0 | Ascot | ||||||
15 Dec 2018 18:15 | FT | Kaizer Chiefs FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Assm Elgeco Plus | ||||||
Portugal U23 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Maritimo U23 | 3 - 0 | 0 - 0 | Rio Ave U23 | ||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Cova Piedade U23 | ||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Vitoria Fc Setubal U23 | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes U23 | ||||||
15 Dec 2018 11:00 | FT | Feirense U23 | 0 - 2 | 0 - 0 | Benfica U23 | ||||||
Sudan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Alamal Atbara | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Merreikh | ||||||
15 Dec 2018 17:00 | FT | Hay Al Arab | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal Kadougli |
Σύνολο αγώνων: 285
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...