αποτελέσματα ποδοσφαίρου 16-01-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 18:00 | FT | Bordeaux | 0 - 2 | 0 - 0 | Caen | ||||||
16 Jan 2018 18:00 | FT | Marseille | 2 - 0 | 0 - 0 | Strasbourg | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Monaco | 2 - 2 | 1 - 0 | Nice | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Chateauroux | 3 - 1 | 1 - 1 | Lorient | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Auxerre | 5 - 0 | 3 - 0 | Chamois Niortais | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Nancy | 0 - 2 | 0 - 2 | Nimes | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Ajaccio | 1 - 1 | 1 - 1 | Orleans US 45 | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Bourg Peronnas | 3 - 5 | 1 - 1 | Quevilly | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Clermont Foot | 3 - 0 | 1 - 0 | Valenciennes | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Stade Reims | 1 - 0 | 1 - 0 | Tours FC | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Le Havre | 1 - 1 | 1 - 1 | Paris Fc | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Ajaccio GFCO | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Brestois | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:00 | FT | Sparta Rotterdam | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 09:15 | FT | Peninsula Power | 1 - 2 | 0 - 1 | Brisbane City SC | ||||||
16 Jan 2018 09:50 | FT | Adelaide Blue Eagles | 1 - 0 | 1 - 0 | Cumberland United | ||||||
16 Jan 2018 10:00 | FT | Suduva | 1 - 0 | 0 - 0 | Palanga | ||||||
16 Jan 2018 10:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 6 - 2 | 4 - 1 | Romania U17 | ||||||
16 Jan 2018 10:00 | FT | Dila Gori | 1 - 2 | 1 - 1 | Gagra | ||||||
16 Jan 2018 11:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
16 Jan 2018 12:00 | FT | Sport Podbrezova | 1 - 3 | 0 - 1 | FK Pohronie | ||||||
16 Jan 2018 12:00 | FT | Kelantan FA | 1 - 0 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
16 Jan 2018 12:30 | FT | FK Velez Mostar | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
16 Jan 2018 13:00 | Gretna | ? - ? | ? - ? | VfR Aalen | |||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 7 - 3 | 2 - 0 | Hradec Kralove | ||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | Đảo Síp U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Đan Mạch U19 | ||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | Korona Kielce | 0 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | ||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | Al Ahly | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Asalah | ||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 0 - 2 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
16 Jan 2018 13:30 | FT | Austria Wien | 1 - 1 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
16 Jan 2018 14:30 | Quarteirense | ? - ? | ? - ? | Servette | |||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Sturm Graz | 1 - 1 | 0 - 1 | St. Gallen | ||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Luzern | 1 - 1 | 1 - 1 | ShenHua SVA FC | ||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Mattersburg | 2 - 2 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Ajax Amsterdam U19 | 2 - 3 | 0 - 1 | Schalke 04 U19 | ||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | MFK Kosice | 1 - 4 | 0 - 1 | Nitra | ||||||
16 Jan 2018 15:59 | FT | Kolding IF | 0 - 3 | 0 - 0 | Sonderjyske | ||||||
16 Jan 2018 15:59 | FT | F91 Dudelange | 1 - 3 | 1 - 0 | Saarbrucken | ||||||
16 Jan 2018 16:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 0 | 2 - 0 | Monchengladbach | ||||||
16 Jan 2018 17:00 | FT | Trenkwalder Admira | 4 - 0 | 3 - 0 | Ask Ebreichsdorf | ||||||
16 Jan 2018 17:00 | FT | Erzgebirge Aue | 0 - 1 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | ||||||
16 Jan 2018 17:30 | FT | Monchengladbach | 0 - 2 | 0 - 2 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
16 Jan 2018 19:00 | FT | Deportivo Lara | 1 - 1 | 1 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | Staines Town | ? - ? | ? - ? | Uxbridge | |||||||
16 Jan 2018 19:45 | Mochtas | ? - ? | ? - ? | St Patrick's | |||||||
16 Jan 2018 21:00 | FT | Caracas FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Monagas SC | ||||||
16 Jan 2018 23:00 | FT | Zamora Barinas | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletico Venezuela | ||||||
16 Jan 2018 23:30 | FT | Botafogo | 2 - 2 | 0 - 2 | Portuguesa Rj | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:30 | FT | Oostende | 1 - 2 | 0 - 1 | Genk | ||||||
AFC Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 09:30 | FT | Shan United | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceres | ||||||
16 Jan 2018 12:30 | FT | Bali United | 3 - 1 | 1 - 1 | Tampines Rovers FC | ||||||
England FA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Leicester City | 2 - 0 | 1 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Mansfield Town | 1 - 4 | 1 - 1 | Cardiff City | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Sheffield Wed | 2 - 0 | 1 - 0 | Carlisle | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | West Ham United | 0 - 0 | 0 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
16 Jan 2018 20:00 | FT | Reading | 3 - 0 | 2 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
Turkey Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 13:00 | FT | Bursaspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Genclerbirligi | ||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Trabzonspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Konyaspor | ||||||
16 Jan 2018 17:30 | FT | Istanbulspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 08:30 | FT | Aizawl | 0 - 0 | 0 - 0 | East Bengal | ||||||
16 Jan 2018 14:30 | FT | AIFF XI Arrows | 0 - 2 | 0 - 1 | Neroca | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Wadi Degla SC | 0 - 0 | 0 - 0 | EL Masry | ||||||
16 Jan 2018 18:00 | FT | Tala Al Jaish | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ahly | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 11:30 | FT | Al Hussein Irbid | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Zawraa | ||||||
16 Jan 2018 11:30 | FT | Al Semawah | 3 - 1 | 2 - 1 | Al Diwaniya | ||||||
African Nations Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 16:30 | FT | Angola | 0 - 0 | 0 - 0 | Burkina Faso | ||||||
16 Jan 2018 19:30 | FT | Cameroon | 0 - 1 | 0 - 0 | Congo | ||||||
Scottish Development League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 18:00 | St Mirren U20 | ? - ? | ? - ? | Celtic U20 | |||||||
16 Jan 2018 19:00 | Hamilton Fc U20 | ? - ? | ? - ? | Kilmarnock U20 | |||||||
Saudi Arabia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 12:25 | FT | Al Shoalah | 1 - 1 | 1 - 1 | Dhamk | ||||||
16 Jan 2018 12:30 | FT | Al Qaisoma | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Mojzel | ||||||
16 Jan 2018 12:45 | FT | Al Orubah | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hazm | ||||||
16 Jan 2018 14:50 | FT | Al Nahdha | 2 - 3 | 0 - 0 | Al Watani | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | Basingstoke Town | ? - ? | ? - ? | Stratford Town | |||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Slough Town | 2 - 0 | 2 - 0 | Dorchester Town | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Redditch United | 2 - 2 | 1 - 0 | Banbury United | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | Kings Langley | ? - ? | ? - ? | Royston Town | |||||||
16 Jan 2018 19:45 | Gosport Borough | ? - ? | ? - ? | Hereford | |||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | AFC Telford United | 3 - 5 | 1 - 4 | York City | ||||||
England Conference South Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | Poole Town | ? - ? | ? - ? | Chippenham Town | |||||||
England FA Trophy ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Barrow | 0 - 2 | 0 - 1 | Brackley Town | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Boreham Wood | 1 - 2 | 1 - 0 | Gateshead | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Harrogate Town | 5 - 0 | 1 - 0 | St Albans City | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Stockport County | 3 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Warrington Town AFC | 2 - 0 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Workington | 2 - 1 | 1 - 0 | Weston Super Mare | ||||||
Belgian Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | FT | Club Brugge | 5 - 1 | 4 - 1 | Sporting Charleroi | ||||||
Algeria CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 15:00 | FT | Usm Alger | 1 - 0 | 0 - 0 | Cs Constantine | ||||||
Northern Ireland League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 19:45 | Dungannon Swifts | ? - ? | ? - ? | Crusaders FC | |||||||
16 Jan 2018 19:45 | Ballymena United | ? - ? | ? - ? | Cliftonville | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 22:00 | FT | Treze Campina Grande PB | 1 - 2 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
AFC U23 Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 08:00 | FT | Nhật Bản U23 | 3 - 1 | 2 - 0 | Bắc Triều Tiên U23 | ||||||
16 Jan 2018 08:00 | FT | Thái Lan U23 | 1 - 5 | 1 - 4 | Palestine U23 | ||||||
16 Jan 2018 11:30 | FT | Iraq U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Jordan U23 | ||||||
16 Jan 2018 11:30 | FT | Saudi Arabia U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Malaysia U23 | ||||||
Indonesia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 08:30 | FT | Persib Bandung | 1 - 0 | 0 - 0 | Sriwijaya Palembang | ||||||
16 Jan 2018 12:45 | FT | PSM Makassar | 1 - 2 | 1 - 1 | PSMS Medan | ||||||
Indonesia President Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 08:40 | FT | Persib Bandung | 1 - 0 | 0 - 0 | Sriwijaya Palembang | ||||||
16 Jan 2018 12:45 | FT | PSM Makassar | 1 - 2 | 1 - 1 | PSMS Medan | ||||||
Israel Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 18:00 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Afula | ||||||
Vietnam Championship U19 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 07:00 | FT | U19 Hà Nội | 2 - 0 | 0 - 0 | U19 Công An Nhân Dân | ||||||
16 Jan 2018 07:50 | FT | U19 Tây Ninh | 0 - 4 | 0 - 3 | U19 Đồng Tháp | ||||||
16 Jan 2018 07:50 | FT | U19 Đồng Tâm Long An | 0 - 2 | 0 - 0 | U19 Đồng Nai | ||||||
16 Jan 2018 07:55 | FT | U19 Thể Công | 2 - 0 | 1 - 0 | U19 Pvf Việt Nam | ||||||
16 Jan 2018 07:55 | FT | U19 Becamex Bình Dương | 3 - 0 | 1 - 0 | U19 Cần Thơ | ||||||
16 Jan 2018 08:00 | FT | U19 Quảng Nam | 0 - 6 | 0 - 0 | U19 Thanh Hóa | ||||||
16 Jan 2018 08:00 | FT | U19 Hà Tĩnh | 0 - 1 | 0 - 0 | U19 Sông Lam Nghệ An | ||||||
16 Jan 2018 08:00 | FT | U19 Khatoco Khánh Hòa | 3 - 1 | 3 - 0 | U19 Bình Định | ||||||
16 Jan 2018 09:00 | FT | U19 Nam Định | 2 - 2 | 0 - 1 | U19 Than Quảng Ninh | ||||||
16 Jan 2018 10:05 | FT | U19 TP Hồ Chí Minh | 2 - 1 | 1 - 1 | U19 Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
UAE Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jan 2018 13:05 | FT | Al-Jazira UAE | 1 - 0 | 0 - 0 | Ittihad Kalba | ||||||
16 Jan 2018 16:05 | FT | Ajman | 0 - 2 | 0 - 2 | Al-Sharjah | ||||||
16 Jan 2018 16:05 | FT | Emirate | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Wehda UAE |
Σύνολο αγώνων: 112
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...