αποτελέσματα ποδοσφαίρου 19-06-2019
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Opava | 4 - 0 | 1 - 0 | Vitkovice | ||||||
19 Jun 2019 10:00 | FT | Budejovice | 1 - 2 | 0 - 0 | Pribram | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Zlin | 0 - 1 | 0 - 0 | Brno | ||||||
19 Jun 2019 15:00 | FT | Skf Sered | 6 - 0 | 2 - 0 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
19 Jun 2019 15:30 | FT | Viktoria Plzen | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
19 Jun 2019 16:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 3 - 0 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
19 Jun 2019 16:00 | FT | AIK Solna | 1 - 1 | 1 - 0 | Hacken | ||||||
19 Jun 2019 16:00 | FT | Sochi | 2 - 0 | 2 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
19 Jun 2019 16:00 | FT | Triglav Gorenjska | 0 - 4 | 0 - 1 | Ludogorets Razgrad | ||||||
19 Jun 2019 16:30 | Nam Phi | ? - ? | ? - ? | Angola | |||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | NK Maribor | 3 - 2 | 1 - 1 | Akhmat Grozny | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Zambia | 1 - 4 | 1 - 2 | Bờ Biển Ngà | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Kalmar FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Hammarby | ||||||
19 Jun 2019 19:30 | FT | Cliftonville | 5 - 0 | 3 - 0 | Ards | ||||||
Iceland Premier Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 20:15 | FT | KR Reykjavik | 3 - 2 | 0 - 1 | Valur | ||||||
U21 European ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 17:30 | FT | Tây Ban Nha U21 | 2 - 1 | 1 - 1 | Bỉ U21 | ||||||
19 Jun 2019 20:00 | FT | Italy U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Ba Lan U21 | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 17:30 | FT | Jonkopings Sodra IF | 3 - 1 | 1 - 0 | Varbergs BoIS FC | ||||||
Finland Veikkausliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | HJK Helsinki | 0 - 1 | 0 - 0 | Honka | ||||||
AFC CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | April 25 Sports Club | 5 - 0 | 1 - 0 | Hang Yuen | ||||||
19 Jun 2019 10:30 | FT | Minerva Punjab | 1 - 1 | 0 - 0 | Chennai Titans | ||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | Becamex Bình Dương | 1 - 0 | 0 - 0 | PSM Makassar | ||||||
19 Jun 2019 12:45 | FT | Abahani Limited Dhaka | 5 - 0 | 2 - 0 | Manang Marshyangdi Club | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Wofoo Tai Po | 3 - 3 | 1 - 2 | Kitchee | ||||||
19 Jun 2019 13:30 | FT | Khujand | 3 - 2 | 2 - 1 | Esteghlal Dushanbe | ||||||
19 Jun 2019 15:00 | FT | Altyn Asyr | 3 - 1 | 1 - 0 | Dordoi-Dynamo Naryn | ||||||
AFC Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 11:30 | FT | Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Shanghai East Asia FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
Japan League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 2 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 0 | 1 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | Tokyo | 1 - 0 | 1 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 4 | 0 - 1 | Gamba Osaka | ||||||
Norway NM Cupen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Grorud IL | 0 - 1 | 0 - 1 | Mjondalen | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Baerum SK | 5 - 3 | 1 - 2 | Valerenga | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Skeid Oslo | 0 - 3 | 0 - 1 | Ranheim IL | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Strommen | 1 - 0 | 0 - 0 | Lillestrom | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosenborg | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Sandefjord | 1 - 1 | 1 - 0 | Odd Grenland | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Fram Larvik | 2 - 1 | 1 - 1 | Stromsgodset | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 1 - 2 | 0 - 0 | Viking | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Nest-Sotra | 0 - 4 | 0 - 4 | KFUM Oslo | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Sogndal | 1 - 2 | 1 - 2 | Brann | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Levanger | 1 - 3 | 0 - 0 | Kristiansund BK | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Tromsdalen UIL | 1 - 0 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Bryne | 2 - 6 | 0 - 4 | FK Haugesund | ||||||
19 Jun 2019 19:00 | FT | Aalesund FK | 4 - 0 | 2 - 0 | Molde | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Johor FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Selangor PB | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Kuala Lumpur | 0 - 1 | 0 - 1 | Melaka United | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 15:00 | FT | Al Karkh | 1 - 3 | 1 - 1 | Al Quwa Al Jawiya | ||||||
19 Jun 2019 15:00 | FT | Alsinaat Alkahrabaiya | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Zawraa | ||||||
19 Jun 2019 17:15 | FT | Al Najaf | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Diwaniya | ||||||
19 Jun 2019 17:15 | FT | Al Minaa | 3 - 2 | 1 - 2 | Al Hussein Irbid | ||||||
Concacaf Gold Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 00:30 | FT | Panama | 2 - 0 | 0 - 0 | Trinidad & Tobago | ||||||
19 Jun 2019 03:05 | FT | Mỹ | 4 - 0 | 1 - 0 | Guyana | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Paide Linnameeskond | 7 - 0 | 4 - 0 | Kuressaare | ||||||
19 Jun 2019 17:30 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 0 | 0 - 0 | Trans Narva | ||||||
Malaysia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 13:15 | FT | Sarawak | 1 - 3 | 0 - 1 | Ukm | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | PDRM | 1 - 2 | 1 - 0 | Sabah FA | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | UiTM | 3 - 3 | 2 - 1 | Pulau Pinang | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Kristianstads FF | 0 - 2 | 0 - 0 | Torns IF | ||||||
Lithuania Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 3 - 0 | 0 - 0 | Stumbras | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Marijampole City | 1 - 4 | 0 - 1 | Suduva | ||||||
Estonia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Viimsi Mrjk B | 1 - 2 | 0 - 0 | Maarjamae Fc Igiliikur | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Viimsi Mrjk B | 1 - 2 | 0 - 0 | Viimsi FC Igiliikur | ||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | Eston Villa | 15 - 0 | 0 - 0 | Metsis | ||||||
Finland Ykkonen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | Tpv Tampere | 1 - 3 | 1 - 0 | Haka | ||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | Mypa | 3 - 1 | 2 - 0 | TPS Turku | ||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | Ac Kajaani | 1 - 3 | 1 - 3 | Musa | ||||||
19 Jun 2019 16:30 | FT | Jaro | 3 - 0 | 0 - 0 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | Skiljebo SK | 4 - 1 | 2 - 1 | Valbo Ff | ||||||
USA Open Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 00:00 | FT | Columbus Crew | 2 - 3 | 1 - 2 | Atlanta United | ||||||
19 Jun 2019 00:00 | FT | Houston Dynamo | 2 - 3 | 2 - 0 | Minnesota United | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | Gottne If | ? - ? | ? - ? | Ifk Umea | |||||||
19 Jun 2019 18:00 | Sandviks Ik | ? - ? | ? - ? | Anundsjo If | |||||||
19 Jun 2019 18:30 | IFK Ostersund | ? - ? | ? - ? | Kramfors Alliansen | |||||||
Thailand FA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Rayong United | 0 - 4 | 0 - 1 | Nakhon Ratchasima | ||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Bankhai United | 0 - 0 | 0 - 0 | Sisaket | ||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Surat Thani City | 3 - 1 | 1 - 0 | Huai Thalaeng United | ||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Nakhon Si United | 2 - 0 | 0 - 0 | Songkhla Aslan Tsu | ||||||
19 Jun 2019 10:30 | FT | Krabi Fc | 1 - 3 | 0 - 2 | Thai Honda Fc | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Ratchaburi FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Chainat FC | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Air Force Central | 0 - 8 | 0 - 6 | Chiangrai United | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Buriram United | 4 - 1 | 1 - 0 | Lampang Fc | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Customs Department FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Ubon Umt United | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Singburi Bangrajun | 1 - 4 | 0 - 3 | Muang Thong United | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Navy | 0 - 5 | 0 - 3 | Trat Fc | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 0 - 1 | 0 - 1 | Bangkok United FC | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 1 | 0 - 0 | Army United | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Rayong | 0 - 0 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | BEC Tero Sasana | 3 - 1 | 1 - 0 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Port | 4 - 1 | 3 - 0 | Sukhothai | ||||||
Georgia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Gagra | 2 - 3 | 0 - 1 | Torpedo Kutaisi | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Telavi | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
19 Jun 2019 16:00 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | ||||||
19 Jun 2019 16:59 | FT | Metalurgi Rustavi | 2 - 0 | 1 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Iceland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 20:15 | FT | Throttur | 0 - 1 | 0 - 0 | Fjolnir | ||||||
Uzbekistan Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 13:40 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 2 - 1 | 0 - 1 | Metallurg Bekobod | ||||||
19 Jun 2019 13:45 | FT | Zaamin | 2 - 1 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | ||||||
19 Jun 2019 13:45 | FT | Neftchi Fargona | 8 - 0 | 3 - 0 | Zirabuloq | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Termez Surkhon | 3 - 2 | 2 - 1 | Rash Milk | ||||||
19 Jun 2019 14:00 | FT | Andijon | 4 - 1 | 1 - 0 | Buxoro | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Vanersborg | 1 - 3 | 0 - 2 | Nordvarmland Ff | ||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Torslanda IK | 2 - 2 | 2 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | Ifk Tidaholm | 0 - 2 | 0 - 0 | Stenungsunds If | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 0 - 2 | 0 - 0 | Stockholm Internazionale | ||||||
19 Jun 2019 18:45 | FT | Huddinge If | 1 - 2 | 0 - 0 | Varmbols Fc | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | IS Halmia | 4 - 1 | 4 - 1 | Vinbergs If | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | IFK Hassleholm | 3 - 1 | 2 - 0 | Nosaby If | ||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Ifo Bromolla If | 1 - 1 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | Karlskrona | 2 - 2 | 1 - 2 | Hassleholms If | ||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | Fujian Transcend | 2 - 0 | 0 - 0 | Beijing Tech | ||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | Ningxia Qidongli | 1 - 0 | 1 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | Dalian Chanjoy | 7 - 1 | 3 - 0 | Shanxi Xindu | ||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | Yanbian Beiguo | 1 - 0 | 1 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | Qingdao Red Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Zibo Cuju | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | Lhasa Urban Construction Investment | 0 - 1 | 0 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 1 - 1 | 0 - 0 | Fujian Tianxin | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | Guangxi Baoyun | 1 - 1 | 0 - 0 | Yiteng FC | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | Hebei Elite | 3 - 0 | 1 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | Xian Daxing Chongde | 0 - 3 | 0 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Hubei Chufeng Heli | 0 - 0 | 0 - 0 | Wuhan Three Towns | ||||||
19 Jun 2019 09:30 | FT | Shenyang Urban | 1 - 0 | 0 - 0 | Taizhou Yuanda | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Jiangxi Beidamen | 1 - 0 | 1 - 0 | Kun Shan | ||||||
19 Jun 2019 12:00 | FT | Zhejiang Yiwu | 2 - 1 | 1 - 0 | Yunnan Kunglu | ||||||
19 Jun 2019 12:30 | FT | Chengdu Rongcheng | 5 - 1 | 2 - 0 | Nanjing Shaye | ||||||
Australia FFA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 10:30 | FT | Fc Bulleen Lions | 3 - 1 | 2 - 0 | St Albans Saints | ||||||
19 Jun 2019 10:45 | FT | Altona Magic | 0 - 1 | 0 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
Macao Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 12:05 | FT | Benfica De Macau | 1 - 0 | 0 - 0 | Cheng Fung | ||||||
19 Jun 2019 14:30 | FT | Cd Tim Iec | 5 - 2 | 2 - 2 | Hang Sai | ||||||
Copa America ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 01:30 | FT | Brazil | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezuela | ||||||
19 Jun 2019 22:30 | FT | Colombia | 1 - 0 | 0 - 0 | Qatar | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 03:30 | FT | Reno 1868 | 0 - 3 | 0 - 1 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Gottne If | 2 - 2 | 0 - 1 | Ifk Umea | ||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Sandviks Ik | 2 - 1 | 2 - 1 | Anundsjo If | ||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | IFK Ostersund | 3 - 0 | 1 - 0 | Kramfors Alliansen | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | IFK Hassleholm | 3 - 1 | 2 - 0 | Nosaby If | ||||||
19 Jun 2019 18:00 | FT | Ifo Bromolla If | 1 - 1 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
19 Jun 2019 18:30 | FT | Karlskrona | 2 - 2 | 1 - 2 | Hassleholms If | ||||||
Indonesia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 10:00 | FT | Persebaya Surabaya | 1 - 1 | 0 - 1 | Madura United | ||||||
Kazakhstan Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 3 - 1 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
19 Jun 2019 14:30 | FT | FK Atyrau | 0 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | ||||||
Vietnam Championship U21 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 07:55 | FT | U21 Hà Nội | 3 - 1 | 3 - 0 | U21 Nam Định | ||||||
19 Jun 2019 08:30 | FT | U21 Vĩnh Long | 1 - 1 | 0 - 1 | U21 Đồng Tháp | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | U21 Đà Nẵng | 4 - 1 | 2 - 1 | U21 Sqc Bình Định | ||||||
19 Jun 2019 09:00 | FT | U21 Đồng Nai | 1 - 1 | 1 - 0 | U21 Bến Tre | ||||||
19 Jun 2019 10:05 | FT | Viettel U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | U21 Phố Hiến | ||||||
19 Jun 2019 10:15 | FT | U21 Sông Lam Nghệ An | 0 - 1 | 0 - 0 | U21 Công An Nhân Dân | ||||||
19 Jun 2019 10:40 | FT | U21 Đồng Tâm Long An | 1 - 3 | 0 - 2 | U21 Tp Hồ Chí Minh | ||||||
19 Jun 2019 11:00 | FT | U21 Đắk Lắk | 0 - 1 | 0 - 1 | U21 Phù Đổng | ||||||
19 Jun 2019 13:00 | FT | U21 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 2 - 0 | 1 - 0 | U21 Sanna Khánh Hòa | ||||||
Canadian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 23:00 | FT | Hfx Wanderers | 1 - 2 | 0 - 2 | Cavalry | ||||||
FIFA Women World Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
19 Jun 2019 20:00 | FT | Nữ Nhật Bản | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Anh | ||||||
19 Jun 2019 20:00 | FT | Nữ Scotland | 3 - 3 | 1 - 0 | Nữ Argentina |
Σύνολο αγώνων: 153
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):