αποτελέσματα ποδοσφαίρου 30-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 10:00 | Basel | ? - ? | ? - ? | Wohlen | |||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Hà Lan U19 | 1 - 2 | 0 - 2 | Bỉ U19 | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | SC Heerenveen | 2 - 0 | 1 - 0 | Zwolle | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Đan Mạch U19 | 0 - 2 | 0 - 0 | Thụy Điển U19 | ||||||
30 Aug 2017 14:50 | FT | Al Nasr Dubai | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Ittihad | ||||||
30 Aug 2017 15:00 | Al-Sharjah | ? - ? | ? - ? | Busaiteen | |||||||
30 Aug 2017 15:30 | FT | Aris Limassol | 3 - 2 | 1 - 2 | EN Paralimni | ||||||
30 Aug 2017 15:45 | FT | Ermis Aradippou | 2 - 0 | 2 - 0 | AEL Limassol | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Monchengladbach | 2 - 1 | 1 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Albania U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Georgia U19 | ||||||
30 Aug 2017 16:15 | FT | Oman | 2 - 0 | 1 - 0 | Afghanistan | ||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Phần Lan U19 | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Kickers Offenbach | 1 - 4 | 0 - 2 | Bayern Munich | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Sr Donaufeld Wien | 1 - 7 | 1 - 6 | Trenkwalder Admira | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Al Shabab Ksa | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Faisaly Harmah | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Al Qadasiya | 5 - 1 | 3 - 1 | Al Nahdha | ||||||
30 Aug 2017 17:30 | FT | Na Uy U19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Áo U19 | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | CD Guadalajara | 1 - 3 | 0 - 1 | Leganes | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | Valladolid | 0 - 0 | 0 - 0 | Pacos Ferreira | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | Recreativo Huelva | 1 - 0 | 1 - 0 | Getafe | ||||||
30 Aug 2017 21:00 | FT | Alianza Lima | 0 - 3 | 0 - 1 | Delfin SC | ||||||
Copa Del Rey ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Calahorra | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Union de Irun | ||||||
30 Aug 2017 18:00 | FT | CD Pena Sport | 1 - 2 | 1 - 0 | CD Mirandes | ||||||
30 Aug 2017 18:00 | FT | CF Badalona | 2 - 2 | 2 - 0 | Elche | ||||||
30 Aug 2017 19:00 | FT | Gimnastica Segoviana | 2 - 0 | 1 - 0 | Pontevedra | ||||||
30 Aug 2017 19:00 | FT | Leioa | 2 - 1 | 1 - 0 | Racing de Santander | ||||||
30 Aug 2017 19:15 | FT | Gimnastica Torrelavega | 0 - 3 | 0 - 2 | Cultural de Durango | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | Lleida | 1 - 0 | 0 - 0 | UD Melilla | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | SD Ponferradina | 2 - 0 | 1 - 0 | Rapido de Bouzas | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | CD Olimpic Xativa | 1 - 1 | 0 - 1 | UE Olot | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | UD Logrones | 4 - 0 | 1 - 0 | Real Aviles | ||||||
30 Aug 2017 19:30 | FT | Murcia | 3 - 1 | 2 - 0 | Cacereno | ||||||
30 Aug 2017 19:45 | FT | Rayo Majadahonda | 0 - 1 | 0 - 0 | Ad Union Adarve | ||||||
30 Aug 2017 19:45 | FT | Antequera Cf | 2 - 0 | 0 - 0 | Arcos Cf | ||||||
30 Aug 2017 20:00 | FT | Lorca Deportiva FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Villanovense | ||||||
30 Aug 2017 20:30 | FT | Ud San Fernando | 1 - 1 | 0 - 0 | UD Marbella | ||||||
30 Aug 2017 20:30 | FT | Cartagena | 1 - 1 | 0 - 0 | UCAM Murcia | ||||||
Danish Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Varde IF | 3 - 3 | 1 - 1 | Horsens | ||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Vanlose If | 1 - 3 | 0 - 2 | Fremad Amager | ||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Rkg | 1 - 8 | 0 - 5 | Fredericia | ||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Norresundby | 2 - 3 | 0 - 0 | Skive IK | ||||||
30 Aug 2017 18:00 | FT | Bronshoj | 0 - 2 | 0 - 0 | Naestved | ||||||
30 Aug 2017 18:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 3 - 3 | 3 - 2 | Nykobing Falster | ||||||
30 Aug 2017 18:30 | FT | Sunred Beach | 1 - 5 | 0 - 2 | Otterup | ||||||
Turkey Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 11:30 | FT | Sinopspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Erbaaspor S | ||||||
30 Aug 2017 11:30 | FT | 1461 Trabzon Karadenizspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsinspor | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | Cizrespor | 1 - 0 | 0 - 0 | Yuksekova Belediye Spor | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | 1 - 2 | 1 - 0 | Batman Petrolspor | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | 12 Bingol Spor | 1 - 1 | 0 - 0 | 24 Erzincanspor | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | Ofspor | 2 - 1 | 2 - 0 | Yomraspor | ||||||
30 Aug 2017 13:00 | FT | Bayburt Ozel Idare | 1 - 2 | 0 - 2 | Pazarspor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Duzcespor | 1 - 0 | 1 - 0 | Kocaelispor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Aksarayspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Kozan Bldspor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Ankara Demirspor | 2 - 2 | 2 - 0 | Ankara Adliyespor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Hacettepe 1945 | 0 - 0 | 0 - 0 | Bartinspor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Kayseri Erciyesspor | 0 - 4 | 0 - 1 | Nevsehirspor Genclik | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Osmaniyespor | 2 - 2 | 2 - 0 | Iskenderunspor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Payas BS 1975 | 1 - 0 | 1 - 0 | Kirikhanspor | ||||||
30 Aug 2017 13:30 | FT | Yimpas Yozgatspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Corum Belediyespor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Bucak Belediye Oguzhanspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Kemer Tekirova Spor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Manisa Bb Spor | 0 - 2 | 0 - 0 | Bergama Belediyespor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Tekirdagspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Ergene Velimese | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Orhangazispor | 0 - 0 | 0 - 0 | Altinova Belediyespor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Sultanbeyli | 2 - 1 | 2 - 0 | Tepecik Bld | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Anadolu Uskudar | 2 - 1 | 1 - 1 | Catalca Spor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Bayrampasaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Halide Edip Adivarspor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Darica Genclerbirligi | 1 - 1 | 1 - 0 | Golcukspor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Tire 1922 Spor | 2 - 0 | 1 - 0 | Turgutluspor | ||||||
30 Aug 2017 14:00 | FT | Tavsanli Belediye T.L. | 0 - 2 | 0 - 0 | Kizilcabolukspor | ||||||
30 Aug 2017 14:30 | FT | Muglaspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Aydinspor | ||||||
30 Aug 2017 16:30 | FT | Tarsus Idman Yurdu | 2 - 1 | 2 - 0 | Karaman Belediyesi Spor | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Karacabey Birlikspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Yesil Bursa | ||||||
Japan League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 2 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Cerezo Osaka | 0 - 0 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Vissel Kobe | 0 - 0 | 0 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 3 - 1 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
Indonesia Super Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 12:30 | FT | Arema Malang | 3 - 3 | 0 - 3 | PSM Makassar | ||||||
30 Aug 2017 12:30 | FT | Pstni | 1 - 1 | 1 - 0 | Barito Putera | ||||||
Greee Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Veria FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Aiginiakos | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 22:00 | FT | CD Dragon | 1 - 2 | 0 - 1 | Cd Audaz | ||||||
30 Aug 2017 22:30 | FT | Cd Pasaquina | 2 - 2 | 1 - 0 | Aguila | ||||||
Russia Div 2 East ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 10:30 | FT | FK Chita | 2 - 2 | 1 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
30 Aug 2017 11:00 | FT | Zenit Irkutsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
Estonia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 5 - 0 | 2 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Maardu Fc Starbunker | 0 - 3 | 0 - 2 | Elva | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 00:00 | FT | Boyaca Chico | 1 - 0 | 0 - 0 | Leones | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 15:00 | FT | Cska Moscow Youth | 3 - 1 | 1 - 0 | Rubin Kazan Youth | ||||||
Ukraine Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 15:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 3 - 1 | 1 - 0 | Volyn | ||||||
30 Aug 2017 15:00 | FT | Zhemchuzhyna Odessa | 2 - 4 | 1 - 1 | Balkany Zorya | ||||||
30 Aug 2017 15:00 | FT | Arsenal Kyiv | 1 - 0 | 1 - 0 | Desna Chernihiv | ||||||
30 Aug 2017 15:30 | FT | Cherkaskyi Dnipro | 0 - 1 | 0 - 1 | Hirnyk Sport | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Sumy | 0 - 4 | 0 - 1 | Fk Poltava | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 0 - 2 | 0 - 2 | Rukh Vynnyky | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Kolos Kovalivka | ||||||
30 Aug 2017 16:59 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 1 - 2 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
Chile Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 00:00 | FT | Curico Unido | 2 - 1 | 0 - 1 | Palestino | ||||||
30 Aug 2017 22:00 | FT | Audax Italiano | 0 - 3 | 0 - 3 | Universidad de Chile | ||||||
Iceland Ladies Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 19:00 | FT | Kr Reykjavik Womens | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Breidablik | ||||||
Iceland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 18:30 | FT | Thor Akureyri | 0 - 3 | 0 - 3 | Keflavik | ||||||
30 Aug 2017 18:45 | FT | UMF Selfoss | 1 - 2 | 1 - 1 | Fylkir | ||||||
30 Aug 2017 19:00 | FT | Ir Reykjavik | 2 - 3 | 0 - 1 | HK Kopavog | ||||||
30 Aug 2017 20:15 | FT | Grotta Seltjarnarnes | 1 - 3 | 0 - 1 | Fram Reykjavik | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Benatky Nad Jizerou | 1 - 1 | 0 - 1 | Dobrovice | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Benesov | 1 - 0 | 0 - 0 | Sokol Brozany | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Chrudim | 3 - 1 | 1 - 1 | Prevysov | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Domazlice | 4 - 1 | 3 - 1 | Sokol Cizova | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Kraluv Dvur | 0 - 1 | 0 - 1 | Pisek | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 3 - 0 | 0 - 0 | Litomerice | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Loko Vltavin | 2 - 0 | 1 - 0 | Stechovice | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Slavoj Vysehrad | 2 - 1 | 0 - 0 | Viktorie Jirny | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Zapy | 1 - 0 | 0 - 0 | Polaban Nymburk | ||||||
FYR Macedonia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 15:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Shkendija 79 | ||||||
Mexico Copa ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 03:00 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos Laguna | ||||||
30 Aug 2017 03:00 | FT | Club Tijuana | 0 - 0 | 0 - 0 | CF Atlante | ||||||
Wales Challenge League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 19:45 | FT | Holywell | 2 - 2 | 0 - 0 | Prestatyn Town FC | ||||||
Montenegro Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Mornar | 0 - 0 | 0 - 0 | Celik Niksic | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Ofk Igalo | 1 - 2 | 1 - 0 | Otrant | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Mladost Podgorica | 3 - 2 | 0 - 2 | Jezero Plav | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Ibar Rozaje | 0 - 0 | 0 - 0 | Lovcen Cetinje | ||||||
30 Aug 2017 16:00 | FT | Cetinje | 0 - 1 | 0 - 1 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
Venezuela Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
30 Aug 2017 20:30 | FT | Portuguesa de Desportos | 2 - 2 | 0 - 1 | Llaneros Guanare |
Σύνολο αγώνων: 121
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...