Speelschema voetbal 01-09-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 10:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Bỉ U17 | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Hannover 96 | |||||||
01 Sep 2021 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | KV Mechelen | |||||||
01 Sep 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Israel U17 | |||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 0 | Seychelles | |||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cherno More Varna | |||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Heracles Almelo | |||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Đảo Faroe U19 | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Nữ Đan Mạch U17 | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Xứ Wales U19 | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | As Rodos | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Union Berlin | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Thesprotos | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 6 - 1 | 5 - 0 | Haiti | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Xứ Wales | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Thụy Điển U19 | ||||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Augsburg | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ba Lan U19 | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Sd Laredo | ||||||||
01 Sep 2021 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Cultural Leonesa | |||||||
01 Sep 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | America Rj | |||||||
01 Sep 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Marbella | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hy Lạp | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Serbia | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | CRB AL | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orebro | |||||||
Danish Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:15 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Lyngby | |||||||
01 Sep 2021 16:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | AB Kobenhavn | |||||||
01 Sep 2021 16:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Sonderjyske | |||||||
01 Sep 2021 16:15 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Middelfart | |||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Vendsyssel | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Odense BK | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pohang Steelers | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tokyo | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kawasaki Frontale | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gamba Osaka | |||||||
World Cup Qualification (Europe) Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ukraine | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Azerbaijan | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | CH Ireland | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bosnia Herzegovina | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Scotland | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Israel | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Áo | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Gibraltar | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hà Lan | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Montenegro | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Đảo Síp | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Croatia | |||||||
01 Sep 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Slovakia | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Kedah | |||||||
World Cup Qualification (Africa) Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cape Verde | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guinea | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Togo | |||||||
01 Sep 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gabon | |||||||
01 Sep 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rwanda | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 09:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Negeri Sembilan | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Sporting San Jose | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturt Lions | |||||||
01 Sep 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Adelaide Comets FC | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pallokerho 35 | |||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | TPS Turku | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 01:40 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Barranquilla | |||||||
01 Sep 2021 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Santander | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandvikens Aik | |||||||
01 Sep 2021 19:00 | ? - ? | ? - ? | Kvarnsvedens IK | ||||||||
Ukraine Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Metalist Kharkiv | |||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Vovchansk | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 22:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Inter de Barinas | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pitea If | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 12:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Eidsvold TF | |||||||
01 Sep 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brattvag | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tromsdalen UIL | ||||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | Floro | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Kongsvinger | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 1 | Kvik Halden | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levanger | |||||||
01 Sep 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Oygarden | ||||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sotra Sk | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Vard Haugesund | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Everton CD | |||||||
Romania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 14:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Petrolul Ploiesti | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Guangxi Baoyun | |||||||
01 Sep 2021 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Qingdao West Coast | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Lisen | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dukla Praha | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Zlin | |||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hradec Kralove | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Partizan Bardejov | |||||||
UEFA Women's Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Breidablik | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Bordeaux Womens | |||||||
01 Sep 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hb Koge Womans | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Nữ Juventus | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Hacken Womens | |||||||
01 Sep 2021 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Glasgow City Womens | |||||||
01 Sep 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Lyonnais Womens | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | La Equidad | |||||||
01 Sep 2021 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | America de Cali | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 01:05 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Cimarrones De Sonora | |||||||
01 Sep 2021 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Raya2 Expansion | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pottu via HO | |||||||
01 Sep 2021 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cumbaya | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Tacuary FBC | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cd Santiago Morning | |||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Puerto Montt | |||||||
01 Sep 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Deportes Temuco | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Adelaide Victory | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Vsg Altglienicke | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Fsv Union Furstenwalde | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Tennis Borussia Berlin | ||||||||
Germany Oberliga NOFV Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Fv Ravensburg | ||||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sv Linx | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
01 Sep 2021 18:30 | ? - ? | ? - ? | Bodens BK | ||||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:00 | FT | 6 - 2 | 4 - 0 | Peka | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Vantaa | ||||||||
Norway Division 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lillestrom B | |||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Brann B | |||||||
Israel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Maccabi Ironi Netivot | |||||||
Paraguay Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Sep 2021 22:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Deportivo Santani |
Totaal wedstrijden: 126
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):